Оцінка відвідувачів
(по 7 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Чудовий садок з прекрасним харчуванням .Вихователь Оксана Василівна дуже розумна,чуйна і творча людина.Вона була моїй дитині ,як друга мама.Щиро вдячні садку 166 за виховання моєї дочки.

,

На дитячому майданчику ще старі (може і радянські) павільйон, гірка і карусель. Хоча рік чи два тому витрачалася велика сума грошей на облаштування території садочку.
Моїй дитині дуже подобається вихователь Мар'яна Миронівна.

,

Репутацію садочку псує вихователь , дуже хамовита,до дітей кричить і забагато на себе бере напевно думає що вона тут керівник,варто щоб завідувач садочку звернула увагу на поведінку цієї виховательки .

,

Я працювала в садочку деякий час, бачила все зсередини, моя особиста думка - це перше місце,куди я б відвела свою дитину! Завідувач хороша, весь колектив дуже приємний і дружній, і до дітей не "гавкають", як то деколи буває! Віргіна Вікторівна - найкраща!!! =)

,

Дуже задоволена була садочком. Приємна завідувач п. Сірко, а також турботливі вихователі Марія Степанівна і Вергіна Вікторівна. Дитина моя їх дуже любила. Є ще добрі люди які віддані своїй роботі. Велика подяка їм.

,

Замечатеный Детский сад!

,

Дуже хороший дитячий садок. Привітні вихователі, багато навчають, піклуються про дітей , харчування , як домашннє. Наша родина вдячна Д/НЗ №166.

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок