Оцінка відвідувачів
(по 34 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Моя внучка ходила в цей садочок з 2-х років. Оксану Богданівну і Галину Василівну - вихователів групи " Казочка" моя внучка любила як рідних. До речі, зараз вона вже в 2 класі, але дуже часто просить завезти її в садочок бо дуже скучила за вихователями. І на період відпустки вихователя були заміни. Повірте! Не має жодного вихователя, до кого можна було б мати притензії. А завідувавч - це взагалі людина, яка заслуговує на Велику Повагу і Похвалу. В садочку чистенько, дисципліна належна, харчування досить добре, гарне відношення до дітей. Моя внучка ідучи в школу-гімназію " Святої Софії" вміла читати, писати, рахувати, трошки знала англійську, знала багато віршів, пісень, танців. І все дякуючи садочку!

,

Всюди є свої плюси і мінуси. Але садочок самий кращий. І вихователі теж. Ви просто підіть по інших садочках.

,

Тут хвалять Наталю Дмитрівну

,

Садочок державний , а гроші постійно приходиться здавати ( на подарунки вихователям і завідуючій ) . А з дітьми практично не займаються . Вихователі висказують батькам : "ви своїми дітьми не займаєтесь, вони навіть віршиків не знають, навіть нема кому виступати на святах". Вихователі нахабні , діти їх не люблять . За дітьми не слідкують . Вихователі стверджують що дитина гарно їла гарно спала і не плакала . А коли приходимо додому дитина просить істи. На запитання чи їла щось в садку то каже що ні, бо не смачно ,і вихователька не настоювала , сказала донечці " в дома буде смачно ".

,

Вихователі та завідуюча жадні та знахабнілі особи, мало того що постійно здирають гроші, та ще й погрожують що прийдеться садочок міняти !!!!!

,

Садочок самий кращий і чистий. І завідуюча теж сама краща, завжди піде вам на зустріч. В мене вже друга дитина закінчує цей садок. І гроші завідуюча не бере собі в кишеню, а для садочка зробила дуже багато. Там чисто, тепло і затишно. Кожна група гуляє на своєму окремому майданчику. Садочок супер, ідіть непошкудуєте.

,

Садок компенсуючого типу - це означачає, що в садку мають навчатись діти, які стоять на обліку в туб.диспансері і мають збільшене манту. Найстрашніше, що практично всі діти здорові, але батьки купують кожні пів року фейкові довідки, щоб дитину прийняли до садка. Ми боремось з політиками а самі себе побороити не можемо - все прогнивше і куплене починаючи від ясел!

,

Я дуже задоволена працівниками групи "Дзвіночок", особливо вихователем - Наталією Дмитрівною!!! Направду, ще таких дбайливих та кваліфікованих працівників не зустрічала!!! Моя донечка просто захоплюється Наталею Дмитрівною і з превеликим задоволенням ходить в цю групу!!!Я надзвичайно рада, що моя дитина піде в школу абсолютно підготовлена.ЇЇ навчили читати і писати!і рахує навідмінно!!!Я спокійна за свою доцю!

,

В даному дитячому садку неадекватна завідувач, поспілкувавшись з якою стає зрозуміло, що власну дитину туди давати неварто. Крім цього відсутні дитячі майданчики та часто діти потрапляють з отруєнням у лікарню, а завідуюча замість того щоб за батьківські гроші облаштувати майданчики та не економити на харчуванні, "оплачує" районній адміністрації та лікарні свої косяки, "щоб не вилізло". Хотіла сама спочатку давати туди сина але зібравши інформацію передумала. Батькам потім дуже важко довести що дитина отруїлась в дитсадку або получила травму. Кожен має право вирішувати сам та я не готова ризикувати здоровям своєї дитини.

,

цей садочок мрія для мам, моя донька ходить в ясельну групу, кожного дня приходить і дивує новим віршиком, пісенькою, чи танцем. коли малює чи ліпить каже, що це в садочку її навчили. Вдома не завжди охоче їла, а спати положити було взагалі не реально,а в садочку все їсть і спить і вже дома сама почала в обід спати лягати і їсти. Дуже Дякую Зоряні Михайлівній і Галині Євгенівній.

,

Дуже крутий дитсадок!!!! Дитина не ходить,а летить. Дітей називають ''сонечки'' учать, виховують, зрештою люблять. Я дуже рада ,що моя дитина ходить в ''писанку''. Дякую вихователям!!!! V

,

Дуже задоволена садочком, ходив старший синочок, дитина дуже любила свою групу "Писанка". Вдячна вихователям Лесі Семенівні та Любі Богданівні, пані Славі за любов і турботу. Харчування на рівень вище ніж в інших садочках, ремонт в кімнатах, чисто, затишно, з дітьми займаються. Віддала і молодшу доньку, надіюсь, що і вона буде так само любити садок, як і старшенький.

,

садок дуже хороший

,

Мій старший ходить вже в старшу групу, всім задоволена, харчування хороше, виховательки приємні і прості, гроші збираємо, але не такі великі, і я бачу, що завжди є і канцтовари, і іграшки, зараз підростає доця, і в інший садочок категорично не підемо, тільки сюди, в 169.

,

Садочок дуже гарний, а от нашими вихователями я не задоволена, за дітьми доглядають не охоче, гулити не завжди ходять, моя дитина копіює вихователя не з дуже доброї сторони. Вихователі виходять на роботу лише ради грошей, а не навчити дітей чогось нового.

,

садочок прекрасний , особливо група "казочка" ,моя донечка обожнює Оксану Богданівну ,Оксану Федорівну і Марію Володимирівну . Дитина за 1рік навчилась добре розмовляти.Працівники садочку високі професіонали про що свідчить розвиток дітей . А яка атмосфера душевна . Дитина з радістю біжить у садок . Велика подяка і поклін всьому колективу!!!

,

Дуже гарний садочок особливо група "Дзвіночок" і працівники цієї групи Наталя Дмитрівна і Марія Михайлівна. Дуже багато зелені, дякуємо Марії Михайлівні.

,

А ось і ми вирішили написати своє незадоволення про цей садок,ми в нього тільки збираємся туди йти але ми вже пропали з списків і що ви на це скажети.

,

Сьогодні в групі "Журавлик" було Свято Осені. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ Оксані Богданівні, Наталії Олегівні І Марії Луківні ЗА СВЯТО!!! Гарні дикорації, діти в костюмах, організовано на високому рівні. Яскраво, цікаво, весело, красиво. Свято - це завжди "звіт" педагогів про роботу з дітьми, хоч і на одну тему. І діти - готові! Видно, як наші діти розумнішають, вчаться і хочуть виступати, прагнуть кращих ролей в майбутньому, демонструють свої знання і вміння. І після свята діти із задоволенням залишаються в садочку, бо їм там цікаво. Наш садочок - це місце, де дитині так само цікаво і комфортно як вдома. Дякую педагогам за турботу і працю!!!

,

садочок на всі100!

,

В ясельній групі дітей на обідній сон не переодягають, а просто знімають штанята. Коли вихователям лінь, то і не гуляють. Кімнати не провітрюють.
Заняття (малювання і т.д.) рідко, зовсім не так як в розкладі.

,

Чудовий садочок! А група "Дзвіночок" просто найкраща!!! Я воджу туди вже другу дитину!!! Група має чудовий інтер"єр, море зелені, годують просто шикарно, а Наталя Дмитрівна - найкращий педагог на світі!!!

,

група "Дзвіночок" - найкраща у садочку!!! Я воджу туди свою вже другу дитину і дуже задоволена. Створені всі умови, прекрасний інтер"єр, море зелені, чудове харчування, доброзичлива атмосфера створена педагогами цієї групи: Наталією Дмитрівною і помічником Марією Михайлівною. Наталя Дмитрівна найкращий педагог на світі!!!

,

люди добрі ! Не брешіть на цей садочок ,бо він один з найкращих у Львові.

,

у цей садочок ходять мої донечки і всім задоволена на всі 100.

,

Усадочку дуже красиво,розумні вихователі, няні, надзвичайно смачно готують.

,

Наша доня ходить в ДНЗ №169 в групу "Журавлик". Майже щодня дітки щось ліплять, малюють, клеять... Дуже приємно споглядати маленькі шедеври своєї малечі. За тих декілька місяців донечка багато чого вивчила. Оксана Богданівна і Марія Луківна виховують діток, наче своїх. Малечі подобається - коли йдемо додому, то їй завжди є, про що розповісти.
Щодо грошей, то ніколи не виникало запитань, куди вони йдуть, бо діти забезпечені якісними канцтоварами, робочим матеріалом, гарними фартушками... Ці гроші вкладаються в розвиток дітей.

,

Я батько трьох дітей . І всі діти у цьому дитячому садочку. Без перебільшення можу сказати, що рівень педагогів цього закладу заслоговує оцінки відмінно. Оксана Богданівна, Галина Степанівна, Зоряна Михайлівна, Мар"яна Петрівна,Зіна Василівна - чудові люди яким спокійно можна довірити свою дитину. Щодо "жахливої групи Журавлик" , двоє моїх дітей у цій групі. Я б бажав щоб всі групи були такими "жахливими", щоб кожна дитина йдучи до школи була абсолютно готова!!! Щоб кожного ранку дитина з УСМІШКОЮ і радістю входила в двері. Ті ж теплі слова мушу сказати і про яслі.Коли малятко заходить в групу і біжить до виховательки, як на мене це багато про що говорить
Що ж до грошей... люди якщо лиєте такий бруд, подумайте про свою совість.

,

стосовно того, що ДНЗ № 169 м. Львова "жахливий садочок,тільки те що роблять ,то гроші збирають в групі,, журавлик,," - повна нісенітниця і марення "хворобливої мами" . Група "Журавлик" найкраща з усіх груп цього садочку (є з чим рівняти) , а якщо брати взагальному по садочках м. Львова - ідеальний варіант: відремонтовані приміщення, євровікна, сучасна мебель, садок знаходиться у парковій зоні (що вкрай важливо для дитини), а також у садочку дуже смачно годують (сама пробувала і згадала своє дитинство).
А стосовно "ольга, 15.11.2011, 13:13" якщо ви не задоволені ДНЗ № 169 - не водіть туди дитину , а також , саме головне - якщо вас щось не влаштовує - скажіть це особисто вихователю або завідуючій і вирішуйте свої питання як доросла і розумна людина.
Доречі, що якщо ваша дитина ходить в групу "Журавлик" то можу сказати одне - ви ще й брехуха , т.я. мама з ім’ям "Ольга" в цій групу одна, вам навіть сміливості не вистачило, щоб написати свої справжне ім’я.

,

Особисто для для мого малюка садочок найкращий...А про то що збирають там гроші....Ну зараз всюди збирають їх....Держава то нічого не дає на розвиток груп і садка...А кому не подобається...То нехай бавить дітей дома...Там не треба нічого здавати..

,

жахливий садочок,тільки те що роблять ,то гроші збирають в групі,, журавлик,,

,

Поки-що ми лише яслі закінчили, тож можемо про них судити. Працюють професіонали - спокійні, доброзичливі, розумні, не скупі на похвалу і добре слово. І від підгузників відучать, і від "соски", і їсти самостійно навчать, і вдягатись. Діти їх дуже люблять, а батьки поважають. Один недолік у садочка - мало груп, тяжко потрапити, записуватись насправді довелось при народженні дитини. Бажаю садочкові розвитку і розширення!!!

,

Свого часу у цьому садку я проходила педагогічну практику... Садочок дуже гарний ,а вихователі справжні професіонали!!!

,

Дуже хороший садочок,я задоволена.

Партнери сайту
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Англомовний дитячий садок Першої Дитячої Академії
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок