Оцінка відвідувачів
(по 70 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Наша група дуже хороша і вихователі і няня Іванка і педагоги що займаються. Але зрозуміло, що в великій групі вихователі за всіма не встигнуть.

,

Були хорошої думки про садок, поки не почали відвідувати.
Дитина постійно голодна приходить додому, інколи з'їдає такі порції, що стає страшно від думки, що в садіку зовсім не їсть.
Дітей дуже багато в групі.

,

Група 49 дітей....ліжок на всіх немає..є тільки 28!!!!....сплять по 3 !!!! Дітей !!!! Це просто жесть...зато гроші чудово бере при поступлені в садочок і обіцяє хороші умови.

,

Групи сильно переповнені, в нашій групі по списку 49 дітей, це просто жах!!

,

Моя дитина в захваті від садка! а це мабуть вагомий аргумент. ходив в ясла до Тетяни Миколаївни (дуже уважна до діток, кожного разу розказувала чим заямалась дитина, який був сон і їжа...) На рахунок харчування - ми в яслах не їли перші 4 дні, на 5-й просив добавки! Не розумію таких коментарів, як: дитина голодна... Повірте, харчування хороше, а от смакові вподобання дітей різні... Ми теж не хворіли до садка, а потім понеслось - ларенго-спазми... жахливий кашель (але це все була адаптація). Відкашляли рік і спокій :) Молодша група "Дзвіночок" у Марії Григорівни - не можу натішитись чудовим відношенням до дітей та їх батьків. Дітьми справді займаються (ну принаймі моя дитина завжди хвалиться своїми досягненнями). А на рахунок внесків - це ж не обов'язок. І ті кошти видно всюди - вікна нові, постіль, тюлі, столи, посуд, двері, коридори, майданчики оновлюють. За 4-й рік господарювання Олени Юріїївни, я рахую це велике досягнення. Варто піти по інших садках Леванлівки для порівняння! ;)

,

А в мене змінилась думка про вихователя.Сильно розхвалена на словах а на ділі..Напевно не може суміщати посади.А так садок як всі.

,

Недай Бог,вам попасти у групу Калинонька,там з дiтьми не займаються взагалi,а шарпати як люблять....грошi,певно бiльше,не здасиш-будуть дитину цькувати

,

Прекрасний садок!Олена Юрівна,Марія Григорівна,Тетяна Миколаївна,Олена Миколаївна,Галина Романівна,Нянечки,ви супер!!!Низький уклін!!!

,

Садочок непоганий, вихователі хороші, тільки харчування в цьому садочку не дуже добре. І

,

І ми ходимо у Левеня. Наші вихователі, а також нашаняня дуже хороші та великі молодчинки. Леся Зеновіївна завжди привітна, усміхнена, цікавиться здоров'ям і справами нашого хлопчика, який її дуже любить. А завідувач садка - шикарна жінка, має феноменальну пам'ять на батьків та їх дітей, завжди прийме та вислухає. Дякуємо їм за велику працю!!!

,

Ми місяць ходимо в садочок,з якого половину перехворіли.Мене дуже злить той факт,що батьки впускають дітей в садок не повністю здоровими,а вони заражають інших.Щодо харчування,то в цілому не погано.
Нам сказали купити піджамку,але дитина ще жодного разу в ній не спала!Кладуть спати в гольфі і колготках.Чому???Можливо через це діти більше хворіють,це ж не гігієнічно!!!Я розумію,що вихователі не можуть переодіти 30 дітей,але ж є діти,які вже вміють це самі.
Ну,це в мене наболівше,а так не маю більше зауважень.В цілому вихователями "Левеняти" дуже задоволена,Леся Зіновіївна найкраща!Кожного разу дзвонила і запитувала про стан здоров'я дитини.

,

Один з найкращих садочків Львова!!! Старша донечка ходила в 2008-2010рр.,а менша зараз ходить в молодшу групу Левеня(вихователь Леся Зиновіївна). Весь педагагічний колектив гарно піклюється за дітками. Дітки отримують увагу,знання і любов. Харчуванням,меблями,майданчиком і т.д. дуже задоволені:)

,

Садок хороший,з дітками займаються ,харчування смачне ,чого ще хотіти?

,

Садочок нормальний, є свої плюси є і мінуси.

,

Не подобаються благодійні внески на ремонти, харчування, - дитина приходить додому голодна. Вихователі, няні - найкращі!!!

,

Дитина ходить із задоволенням, велике спасибі вихователям! Ви найкращі! Завідувач Бовт О.Ю. дуже хороша і порядна людина, поважаю її. В цілому задоволені.

,

Садочок нормальний, єдине, хочу зробити зауваження по збиранню грошей, весь акцент на гроші, - ремонти і так далі, неможна так!

,

Садок хороший, вихователі теж.

,

Большое Спасибо!!! Вам Что приняли моих детей в садик!

,

Син у "Ромашці". Нам подобається. Вихователі просто супер. А щоб дитину підготувати до школи, треба з нею займатися самому, а не спихати все на поганих вихователів і переповнені групи.

,

Садок на 3 з плюсом . Харчування не дуже. В меню на стіні зовсім не те, що дітям насправді подають. Приходимо пізніше і тому бачу, що їм дають. Переважно макарони, які вже давно вистигли і дуже часто вони самі, без котлети, салату, чи ще чогось.Таке враження, що відгуки дійсно самі пишуть, не є він на 5 зірок зовсім(знаю мама з інших груп, то ніхто не є ним задоволений більше ніж на ''3''). Головне - це те, що дитина постійно хвора. Я впевнена, що там щось з ними роблять спіцяльно, щоб діти захворіли ( або кладуть в холодні ліжка, або на вулиці простужують). Дитина до садку не хворіла взагалі, а як пішла туди, то хворіє 2 рази в місяць. Гуртки паршивенькі. Моя дитина ходила на танці, більше прохворіла - а гроші платити то треба.Рівень викладання танців бажає кращого. Мені здається, що то більше шкільна програма фізкультури, з танцями нічого спільного.

,

я вам скажу так довго немогли попасти в садок але як зареєструвались то вже було інакше без проблем як кажуть взяли нас!Я наприклад задоволена садком і моя дитина також задоволена вихователем Олесею Дмитрівною чудова людина і нянічка хороша!також задоволена гуртком танців моя дитина як приходить додому то все показує шо її навчили!

,

Дитина відвідує групу "Веселка" . Вихователі чудові, добре ставляться до дітей. Дитина з радістю кожного дня йде в садочок. Дякую Лесі Богданівній і Марії Іванівній за їхню працю!!!

,

Дякую вихователям та музичним працівникам за цікаві, вражаючі Новорічні виступи дітей та Ангелят, котрі допомагали малюкам відшукати подарунки. Це допомагає вірити в чудо!
Бажаю Вам веселих свят
І всій Вашій родині.
Нехай радість запанує
В Вашім домі нині.
Хай різдвяна коляда
Вас звеселяє.
Веселіться усі разом.
Христос ся рождає!
Славімо його!

,

Хочу подякувати пелагогам ДНЗ№2 за наполегливу працю, щиру віддачу та відкрите серце, сповнене любов'ю та терпінням до наших дітей.
Вітаю ВАС із Новим Роком та Різдвом Христовим:
Бажаю Вам світлої родості й сили,
Ласкавої долі з добра і тепла,
Щоб лоску Вам слало небесне світило,
Здоров'ям наповнила рідна земля !!!

,

Моя дитина тільки піде у цей садок.Вероніка Назарівна поставилась до нас із зрозумінням,що в сім'ї тяжка ситуація із грошима,тому попросила купити зошит,папір формату А4,файли 100шт. і 20 папок.Я давно чула від багатьох батьків,що садочок чудовий,тому дуже задоволена,що моя дитина буде ходити в цей садік.Бажаю всім виховатилям здоров'я, терпіння і наснаги у цій тяжкій праці.
P.S. Особлива подяка Вероніки Назарівній за розуміння.

,

Садок як садок - з усіма проблемами, які існують у львівському дошкіллі. Перечитуючи коменти "батьків" - усвідомлюєш, що навіть через цей ресурс, деякі працівники-інтриганти намагаються вирішувати шкурні кар`єрні питання. Нахвалюючи себе і виставляючи у непривабливому світлі завідувача - ці особи прагнуть дешевим популізмом "забити комусь баки". Завідувач - хороша, щира, відверта людина з пристойним педагогічним стажем роботи, яка нормально розбирається у тому процесі,яким керує. Нажаль, переповненість садочків - це проблема, яку перехитрити важко! Адже, Львів велике місто, де демографічна ситуація, Слава Богу на рівні!!! І кожен з батьків марить можливістю, щоби його дитина мала змогу ходити в садочок, тому і велика кількість дітей у групах. Така ситуація - це велике навантаження на вихователів і працювати з дітьми в таких умовах насправді нелегко. Тому, бажаю усім вихователям МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, СИЛИ, ВИТРИВАЛОСТІ І НАСНАГИ ДО ПРАЦІ.
P.S. А інтриги ніколи до добра не доводили!!!!!!

,

Моя дитина дуже любить свою виховательку Марію Григорівну .Вона прекрасна людина і педагог.Я садочком задоволена.

,

Найкращий садок на Левандівці, найкращий колектив. Наші діти відвідують садок четвертий рік, не можу сказати що все було завжди без проблем і без непорозумінь, але це буває будь де і вдома і на роботі, і хочу сказати що садок №2 - найкращий в нашому районі - діти постійно розвиваються як розумово так і фізично. В садочку багато додаткових занять: танці, вокал, англійська, образотворчі. Велике дякую всьому персоналу за терпіння і увагу, а особливо Марії Григорівні- наша друга мама - виховатиль від бога, Марії Василівні, Тетяні Іванівні, Галині Романівні, Олені Миколаївні, Галині Петрівні, Світлані Орестівні, всім всім до одного. Мої діти з радістю щоранку йдуть у садок, і отримали там велику підготовку на майбутнє. Дуже шкода - але нам пора до школи і ми бажаємо цьому навчальному закладу, цьому колективу всього найкращого. Великий ВАМ уклін і щире дякую.

,

мої двоє дітей відвідує садок №2. я ним задоволений цілком. мої діти ніколи не були голодні, та нескаржилися на харчування. у садочку професійний персонал, а в тому числі хороше меню, бо неодноразово передивлявся яке меню. якщо ви маєте непорозуміння, то неозначає, що винен весь персонал. розберіться перше у собі, а потім звинувачуйте інших.

,

Шановні батьки, а хто з вас може похвалитися, що однаково приємний ввічливий та усміхнений до всіх людей однаково?!? Завідуюча теж людина, яка має свої плюси і мінуси.Я думаю, що нелегко керувати жіночим колективом і знаходити підхід до кожної мами , яка вважає, що до її дитини має бути особлива увага(наша любов до дітей інколи зашкалює).Я бачу як вона спілкується з дітьми і мені цього достатньо.Я бачу як по-трохи оновлюється наш садочок.Я вважаю, що не треба критикувати, я приходити до завідуючої з конкретними пропозиціями.Не подобається меню-прийдіть до медсестри з конкретними пропозиціями.
Наша батьківська поведінка не завжди відповідає ідеалу.НАЖАЛЬ

,

04. 12. 2012р. Була присутня разом з донечкою на заході присвяченому святу Введення. Захід був цікавим: Марія Григорівна доступно для дітей та пізнавально для батьків розповіла про суть свята; керівники гуртків (п. Олена та п. Галина) підготували разом з вихованціми дитячого садка гарний святковий концерт. Сподобалось і те , що до заходу було залучено і отця Ярослава - це важливо і для дітей , і для нас батьків. Сподіваюсь, що наступного року буде теж цікаво та пізнавально. ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ та НИЗЬКИЙ УКЛІН за Вашу працю!!!

,

Садочком дуже задоволена. Завідувач привітна, розумна, людяна, любляча свою роботу і дітей людина. Виховательку дитина дуже любить, з радістю іде в садок.

,

Не знаю як кому, а моя донька (3 рочки) дуже задоволена дитячим садком. І вихователька групи чудова і чуйна людина. Щодо харчування, то дитина сита і не скаржиться на нестачу порції. Перед вступом у садочок довго вибирали з дружиною куди дати дитину і по багатьох рекомендаціях інших батьків дали саме в цей садочок.

,

Ви намагаєтесь спихнути свою дитину у дитсадок, готові 1000 - 2000 грн віддати завідувачу, щоб тільки потрапити. А візьміть на ті гроші. що ви заплатили самі приготуйте своїй дитині кожного дня не суміш (сухокорм), а свіжу різноманітну їжу.

,

Була присутня при видачі їжі. Порції мізерні. А меню ви подивіться : РАГУ. ПЛОВ, ЗАПІКАНКА, і ще де-коли котлети. А куди поділась печінка, гуляш?
Дитина приходить голодна з садочку. Меню - однообразне. В понеділок стабільно: макарони, печиво; суп овочевий, плов, молочне.

,

Садочком, особливо, вихователями та помічниками, задоволена Тільки шкода, що їх при такій кількості дітей, що можна навчити? Ідоглянути їх? Якось застала картину в обідню пору. Хто доїдає, хто роздягається (а кого потрібно роздягнути, бо мама не навчила), хтось кричить з туалету... і як ці дві людини справляються з такими кількостями проблем?

,

А як це завідувач садка приймає дітей по 40, при нормі у 20 у групі. І чому моя дитина має одяг складати ще з двома дітьми. Бо немає місця навіть шафи де поставити. А претензії від батьків : "Чому діти не гуляють?" А попробуйте при такій "нормі" одягнути стільки дітей.

,

Я живу навпроти садіку. і чудово бачу, як працює кухня. Як із сумками вони перед 6.00 год. "чомусь" виходять з території. . Маю записи на відео.
Якщо вас зацікавило? ....Думаю подати на "zik", бо у відділ освіти - безкорисно, там все схвачено разом із завідуючою садка.
А так садік всі дуже хвалять .,маю на увазі вихователів, обслуговуючий персонал. А завідучі наживаються і виживаються з садочку. А цікаво, скільки теперішня ще протримається? Чи вже наїлася ?

,

Директор закладу дуже "пишнолиця" людина, хамовита, неввічлива. Не уміє відповісти на слово "Добрий день". Несе свого носа зверхньо, і нікого не замічає .

,

Три рази ходила з коліжанкою на прийом до завідуючої. Але нам категорично відповіли, що з нами навіть не збираються розмовляти. І її не цікавить наш сімейний стан і скрутне сімейне становище, що потрібно йти на роботу.

,

ми ходимо третій рік спочатку були в веселих курчатах вихователь і няня супер а зараз ми в соняшнику дитині подобаеться я теж задоволена а нарахунок збираня грошей ми самі так вчимо а потім жаліємся

,

Шановні батьки, ми платимо гроші не завідуючій, а нашим дітям. Невже не видно як по-троху розквітає наш садочок.Це було би просто неможливо без нашого фінансування.Держава на нас давно плювала згори (ще й під-час виборів)!!! Інше питання, що ми платимо забагато! Я щиро сподіваюсь, що всі наші гроші ідуть не в кишеню...Завідуюча чудова людина і ще кращий педагог.
Не сидить в кабінеті, а зайде до кожної групи (не до вихователів, а до дітей).Вона не може вгодити всім.Хоча не розумію подвійних стандартів.
Вихователі мене не дуже влаштовують, але повністю влаштовують мою дитину (а це головне!!!).Харчування гарне тільни на папері.Вигадують такі назви, а по суті все дуже просте до болю.

,

дівчата перестаньте писати і нахвалювати самі себе.

,

В час денного сну не один раз приходила, а в групі нікого немає. Шукаю вихователів по інших групах, де вони п'ють каву, а діти без догляду.

,

Групи "Веселка , Бджілка , Писанка " На мою думку найкращі групи в ДНЗ № 2 та звичайно їх вихователі ми дуже їм вдячні за: терпіння , ласкавість яку вони відають нашим дітям. Садок №2 самий кращий на Левандівці !!!!!!!!!

,

Садочок чудовий, претензій не маю.

,

Щоб потрапити у садок, потрібно щось закупити з меблів. і ще однозначно "Домовитися" з завідуючою. Але вона просто так вас не запише. По-любому, готуйте гроші. А вихователі всі дуже хороші. Попробуйте ви побути хочби з 35-ми дітьми і кожному приділити увагу. А ви зі своїм сином одна не можете справитися. Це до ТАНІ. Бо в групі "Левенятко", як і у всіх групах вихоателі прекрасні

,

Садок ужас

,

Садок ремонтують з батьківских коштів. Це добре. А що ж робить відділ освіти? Завідуюча каже, що грошей ніяких не виділяють. А від батьків вимагають, бо інакше забудьте, що ваша дитина попаде в садок

,

моя дитина цього року відсвяткувала зі своїми одногрупниками випускний саме у цьому садочку та саме у цій групі "Левенятко"... вихователька Зазуляк Леся Зиновіївна - дуже чуйна і хороша людина, мій синочок залюбки зранку йшов досадочку... вихователь радо зустрічала мою дитину, як і усіх діточок... наче "курята біля квочки " дітки обступали її, та слухали її цікаві розповіді... на даний моя дитина дуже любить Лесю Зиновіївну...
при кожній нашій відсутності Леся Зиновіївна нам телефонувала, перевідувалась за наше здоровя... і по сьогоднішній день ми при зустічі радо спілкуємось з чудовою вихователькою...
такщо перш ніж писати всяку гидоту, то подумайте про свою малечу... може всетаки вона собі сподобала Лесю Зиновіївну...

,

Ми ходимо до садка другий місяць. Спочатку ходили в ясла, вихователька та нянечка дуже сподобались, потім нас перевели в молодшу групу "Левенятко". З першого враження вихователька дуже не сподобалась, ніяк не можу допитатись щось про дитину, малий постійно плаче, сьогодні забрала сина з розбитою головою. Ще такої непривітної виховательки не бачила, мабуть, буду просити щоб перевели в іншу групу. Група жахлива -меблі мого віку. Куди ідуть внески батьків, кожен мусить викласти від 1,5 до 3 тис. Нам садік обійшовся напевно в цілих 4тис. і скоріше всього будуть зобовязувати батьків доводити цю савдеповську групу до путя за власний кошт.

,

А у вас є 2 500 грн., щоб дати завідуючій щоб прийняла вашу дитину за номером 38 у групі? У мене є, але завідувач все одно вимахується

,

Дякую, що є ще в державі садочки. Я заплатила завідуючій, щоб взяла мою дитину в групу 38-ою. А куди вона подіне ці кошти - це її совість.

,

Дитячий садок хороший, раджу!!! але завідуюча там для мебелі і збирання "МЗДИ".
Хороші вихователі: Волошин Г.М., Федорків Г.І., Дудин Я.М., Забусик Т.М., Галич М.В., Явна М.Г., муз.керівник Кузьо Г.Р., ці працівники знають свою роботу, а для діток вони, як рідні.

,

Люди добрі, подивіться чим годують наших дітей в цьому садочку!!!
На вулиці біля кухні не можливо стояти "СМОРІД", як біля ферми.
Працівники кухні з Мега Торбами ідуть з роботи до дому, а завідуюча не звертає уваги, а це напевно означає, що їй це підходить.
Завідуюча взагалі, таке враження складається, що ходить на роботу тільки, щоб відмітитись, а дітей у групах стільки, що скоро будуть по двоє на одному ліжечку спати, тоді для чого потрібна така завідуюча, яка думає тільки про свої власні проблеми та своє матеріальне становище!!!
Якщо б не вихователі та ще деякі працівники цього садочку, моя б дитина нізащо не ходила до цього садка,а він в свою чергу міг би бути на багато кращим як для діток так і для НАС батьки. В садочку працює хороший муз.керівник, є дійсно Професійні вихователі в групах: "Дзвіночок". "Калинонька", "Зернятко", "Веселі курчата". ЩИРО ДЯКУЄМ ПРОФЕСІОНАЛАМ СВОЄЇ СПРАВИ, ВАМ ВИХОВАТЕЛІ!!!!!
А ви шановна Кухня задумайтесь!!!

,

Чудові працівники. Групи "Сонечко"Б джілка", "Соняшник", "Ромашка". По словах батьків, рекомендують віддавати саме до цих вихователів

,

у мене вже друга дитина ходить в цей садік. Вихователі - супер. Няні- також. .Завідуючі всі були вимогателі і так залишаються . А Наталя В
.асилівна - дуже шкода, що загубили. Ірина Михайлівна робила все для садіку. А теперішня ..., що вона є що немає. Ми вже привикли , що наш садік не має начальстчва. Добре, що є обслуговуючий персонал.

,

Дитина всідвідує цей заклад .Уже йде до школи. Слава, Богу з завідуючою не стикаємся. Вона нас не цікавить , а ми її тим паче. А вихователі - чудові педагоги. Кухня та обслуговуючий персонал стараються. а з їхнею зарплатою та такою кількістю дітей і ще попробуй всім догодити. Дякую, що моя дитина в надійних руках. А була завідуюча Ірина Михайлівна - дуже пряма і справедлива жінка.

,

Дуже багато дітей у групі. При навчанні діти не встигають сприйняти навчальної програми. Їх просто заставляють сидіти за партами. А як буде у школі?

,

Садочок чудовий. Вихователі _Прекрасні. Кожного дня витримувати по 25-35 дітей! Потрібно бути дуже вдячними до вохователів та помічників. Та й весь робочий персонал :Кухня, пральня, прибиральниця стараються. По рівнянню з іншими садками - тепло , годують добре, різноманітно. Але призначили нову завідуючу. Дуже непривітна. Негарно ставиться до оточуючих. З батьками розхмовляє дуже напищено.

,

А як "Людина-конфлікт" вчинила з завідувачкою Ільків Наталею Василівною!!!! Дали чудову людину на керівництво .... був би не садочок, а казка, а чорна заздрість декого випхала з роботи гарного спеціаласта.... тепер такі відгуки про садок!!!!

,

Скільки людей-стільки й думок!Але основне, на любій роботі бути людиною!Дуже рідко хто із батьків, знає прості, ввічливі слова: дякую, вибачте, гарного настрою і т.д, але не в тому справа!В очах дітей ми кожен день бачимо слова вдячності і це найголовніше. Що стосується колективу, люди профессіонали,і не потрібно забувати,що робота з людьми завжди найважча... Памятайте!.. Що діти це найдорожче!..Але все ж таки, є одна Свиня, яка постійно підбурює весь колектив.(Людина-конфлікт). Бажаю всім щасливого Нового року!...

,

Дуже багато залежить від вихователя. У нас добра і відповідальна людина. При 40 дітях у підготовчій до школи групі за пів року робити ще три свята, стараючись нікого не образити. І все це в спокійній атмосфері, з мінімальними зборами, без жодних вимог - при їхніх то зарплатах. Вона просто любить дітей. Садок звичайний, без особливих програм, зі своїми мінусами, але є люди, які добре роблять свою роботу (зрештою, як і всюди).

,

ми тільки пішли. но грошей пішло більше ніж ми очікували

,

Вихователі запізнюються на роботу,а заберати дитину вимагають скоріше!!!!!Гроші які здаються на фонд групи не зрозуміло куда йдуть,якщо миючі засоби купляють батьки кожен окремо!!!

,

зовнішньо садочок не поганий,а в приміщені ужасний!!Смердить каналізацією,запах їжі стоїть на весь садік....Вихователі тільки і дивляться щоб батьки приносили взятки!!!!

,

це не садок, а шарашкіна контора.
колись туди маленькою ходила я і мій чоловік. а зараз віддала свого малого. дуже шкодую. як то кажуть, риба гниє з голови, от і наш садок гниє від наглості і здирства завідуючої, РОМАН ІРИНИ МИХАЙЛІВНИ!!!!!!!!!

,

садок непоганий, але годують мабуть не дуже, бо малий голодний приходить

,

Садочок супер.Завідуюча Роман Ірина Михайлівна дуже хороша жінка.Марія Василівна хороший вихователь!!!

Партнери сайту
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Дитячий садок «Монтессорі. Перші кроки»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок