Оцінка відвідувачів
(по 26 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Найкращій садочок, найкращі спогади в дитини. Ірина Олегівна, яка перетворила садок в один з найкращіх закладів для дошкільнят у Львові. Дитина з теплом згадує садочок, коли ми проїзджаємо поруч. І безмежна вдячність тьоті Жені(нянічка), яка любить діток, як своїх.

,

Прекрасний садок. Доброзичливі вихователі, гарне харчування, зелена , доглянута територія і майданчик, автономне опалення, нові меблі, гарне ставлення і це тілька мала частка переваг цього садочка. Діти там доглянуті та в безпеці. Ходили в садок цей 3 роки. Велике дякую Ірині Олегівні за все, що вона зробила для садочка і діток. Дитина з великою радістю до сих пір згадує садок. А особливий привіт тьоті Жені( так малий називав нянічку старшої групи). Садок прекрасний у всіх відношеннях!

,

Надзвичайно гарний садок!
Кращий, ніж навіть приватні, за які платили великі гроші!
Завідуюча садочком - фанатично віддана своїй справі! Садок для неї - все життя, і це дуже відчутно!
Велика подяка всьому колективу, який має вкрай важку та відповідальну роботу!
Р.С. А на рахунок "хабарів" і щомісяного внеску 180 грн- це в голові не вміщається, як комусь повертається язик таке говорити!!
Ви за манікюр платите більше!
Ваша дитина в найкращих умовах з чудовим доглядом, що взагалі не оціниш грошима!
Цілий колектив віддає свій час, сили, працю!
І дуже надіюсь, що вани не читали того, що дехто тут написав...

,

Як вам не соромно говорити про якісь хабарі.?Так, ми також здавали гроші на ремонт роздягалки в молодшій групі. Роздягалку відремонтували. нові шафки зробили. Це ж для наших дітей! В наш час 150грн. ? Це що гроші? А садку допомога. Ви ж бачите, шановні батьки. Весь час щось оновлюється. Наша родина готова і надалі допомагати садочку. Дякую завідувачці і колективу!!!

,

Гарний і приємний колектив,чудовий садок у всіх розуміннях(а мені є з чим порівняти).

,

Повністю погоджуюсь з попереднім відгуком. Незважаючи на те, що садочок спеціалізований, завідуюча набирає не тих дітей, які дійсно потребують спеціалізованоі допомоги, а тих, чиі батьки мають величезну суму для вступу. В групах має бути не більше 15 дітей, а насправді набирають набагато більше. Відповідно уваги належноі дітям не приділяється. Вихователі до кінця дня не досиджують. Вже з 4 години групи об'єднують і залишається один вихователь на 2-3 групи. А про постійне збирання грошей я вже мовчу. Щомісяця по 150 грн.на садочок + 30 грн. на групу, незалежно ходить дитина чи ні. Крім того, постійно збирають на різні потреби додаткові кошти, при тому що побутову хімію щороку купують батьки, причому списки величезні і невиправдані. На канцтовари також здаються гроші, як і на ремонти і озеленення. А на що йдуть щомісячні 180 грн. - невідомо. Вихователів в кожній групі міняють, що негативно впливає на дітей, які щороку мають привикати і адаптовуватись до інших педагогів. Дуже розчарована.

,

Групи малі, дітей дуже багато. Завідувач просто знахабніла, щомісяця потрібно здавати на садочок по 150 гривень незалежно від того чи ти ходиш туди чи ні. Крім того вихователі збирають і собі щомісяця по 30 гривень на потреби групи.

,

Садок прекрасний у всіх відношеннях! Починаючи з території і закінчуючи харчуванням! Працюють справжні фахівці своєї справи. Завідувач - приємна молода людина. Побільше б таких!!!

,

З першого погляду садок хороший, гарний. Але кількість дітей далеко перейшла встановлений рубіж, він спеціалізований, а більшість дітей абсолютно здорові. В спальнях дітей забагато, ні дихнути, ні пройти. На таку кількість дітей мало туалетів. Завідуюча вже знахабніла, з хабарями на вступ, і постійні скидування на щось в примусово-добровільній формі. Добре подумайте, перш ніж віддати свою дитину. Вихователі такі як всюди, є хороші та й далекі від педагогічного виховання.

,

Дуже , дуже задоволені садочком!! Дитина кожен ранок йде у садочок з задоволенням!!А це таке щастя для мами. Це найкращий садочок у Львові. Поміняли 2 садочки, поки не попали у 38-й садок!! Дякую вихователям за Ваше щире відношення!! Харчування дуже добре, навіть не чікали!! Дитина нарешті навчилася їсти вилкою))))

,

Задоволені садочком на всі 100%.

,

Садок непоганий, чисто, охайно, затишно, хороше харчування. Вихователи компетентні, дитина з задоволення йде у садок. Але постійне здавання на щось грошей вже зайшло в систематичне обдирання.

,

Дуже задоволена садочком. Дитина йде з задоволенням. Гарні, чуйні вихователі. Маємо з чим порівняти, тому цей садок найкращий.

,

цей садок навіює мені дитинство, тому садок мені і так буде подобатись все життя! :)

,

Мені 11, теперішньої завідувачки не знаю, проте я досі згадую садок приємними спогадами!!! Вихователі дійсно чудові, виховання теж. Я не хотіла йти додому, і до теперішнього часу хочу туди повернутися!!! Дякую!

,

Садком дуже задоволена! Дійсно як другий дім, колектив професійний і просто хороші люди. Провчилися там з молодшої групи і до випуску, знаю практично всіх і все, і не маю на що нарікати. З дітьми займаються, піклуються, всюди чисто і акуратно, діти доглянуті. Територію також по-маленьку облаштовують, автономне опалення, діти ніколи не мерзнуть. Годують смачно, бо коли не смачно, мій син би не їв, а в садку не мала з тим проблем. На рахунок керівництва, то і Ірина Олегівна теперішня завідуюча і Марія Григорівна - колишня, обидві чудові керівники і просто приємні люди.

,

Садочок неймовірно прекрасний!!! Там затишно, гарно, насправді наче другий дім. Завідуюча - приємна молода жіночка, дбайливі вихователі, хороші логопеди, няні піклуються про дітей. Діти там доглянуті та в безпеці.
З вашим вибором навіть не вагайтеся.

,

Садочок просто чудесний.Завідуюча прекрасна,колектив дійсно хороший.ДЯКУЮ!

,

Завідуча хабарі дуже любить. А ті виховатилі дійсно. Моя донька постійно хникала і з ранку не хтіла в садочок йти. Ще в них літом і зимою канікули. Дитина не любить компоти і молоко. Так плакала що хтіла пити, а їй навідь водички не дали. Жахливий не садочок.

,

Садок і справді класний! Моїй дитині подобається, не хоче йти додому. Дякую вихователям - добрі, хороші люди. Завідувачка людяна, не хапуга! Старається для садка.

,

Прекрасна , добра , молода завідувачка! Дбає про садок. За два роки його просто не впізнати! Колектив чудовий, професіонали своєї справи. Дякуємо!

,

Чудесний садок! Зараз мені шістнадцять років і я завжди згадую той прекрасний час, який я провела там. Всім рекомендую віддати свою дитину саме туди :)

,

супер

,

Навчання та виховання у садочку на високому рівні.

,

прекрасний садок у всіх відношеннях

,

це дуже гарний садок

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок