Оцінка відвідувачів
(по 65 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Садочком задоволена як я так і син.Спочатку як і у всіх дітей були сльози і всяке таке.Проте зараз дитина на канікулах просила вести його у садок.На рахунок порцій,харчування ніколи не скаржився? що голодний.Чисто у грпі,чисто на майданчиках.Вихователі максимально стараються приділити час кожній дитині.Дитячі свята проходять дуже цікаво.Рекомендую!

,

Дитина відвідує садок із великим бажанням. Мені теж все подобається!Рекомендую

,

Рекомендую всім!
Моя дитина відвідує старшу групу "Ромашка". Вихователі Світлана Михайлівна, Оксана Ігорівна, помічник Надія Володимирівна- турботливі, уважні, добрі. З дітьми проводять різні заняття, ігри, змагання. Дітей вчать не тільки букви і цифри, а також доброті, поводженню з навколишнім середовищем. В старших групах проводилися екскурсії в дитячу бібліотеку, Горіховий гай, пожежну частину. Діти в групі і тісто місили, і писанки фарбували. Часто проводяться дні здоров'я-діти їдять фрукти ,а не солодощі. Руханку в теплий період проводять на подвір'ї. Діти вчать віршики , пісеньки, танцюють. Кожне дитяче свято в нашій групі- театральне казкове дійство . Завдяки нашим Вихователям і муз.керівнику Ользі Борисівні.
Дякую директору ЗДО 73 Ярославі Дем'янівні за велику турботу про дітей. За її керівництва дуже багато позитивних змін в дитсадку.
Щиро дякую нашим Вихователям і помічнику! Світлані Михайлівні- величезна подяка!!!

,

Не рекомендую!!! Педагогічний персонал просить підвищення кваліфікації чи хоча б середньої загальної освіти! Інколи здається що дітиська більш розумніші від роздратованих вихователів..
Хочете щоб Ваша дитина росла в гідних умовах- треба віддавати в платний садок переконалась на 100%, пережитки радянського союзу- вихователі там ще з тих часів..навіщо дітей вчити політиці в 5 років?! лібше вчили би з ними абетку..

,

Садочок жахливий!

,

Попри чистоту, затишок та оновлені майданчики у 73 садку із приходом нової адміністрації порції дітям стали давати менші і некалорійні. Малеча скаржиться на постійний голод. Відома всім істина, що діти - це наше майбутнє, однак голодні та знесилені діти навряд чи стануть надійним фундаментом суспільства.

,

Мої двійнятка були зараховані до садочку згідно електелектронної реєстрації у 2016 році. Садочком , вихователями, помічником дуже задоволені . Щиро дякуємо всьому персоналу нашого садочку за Вашу роботу.

,

Чітко пройшли по електронній реєстрації. Ходимо вже 2ий рік, дуже задоволені садком.
Світлана Михайлівна і Тетяна Павлівна просто чудові вихователі, чуйні та уважні. Надія Володимирівна дуже хороша няня. Навіть не могла мріяти про таке відношення в державному садочку.
Дитина знає багато віршиків та пісень, на вихідних питає коли буде садочок. Любить гратися, що вдома садочок.
З негативів.... в будинку поряд багато котів, пролазять іноді на наш майданчик і роблять там. Багато дітей в групах, вихователям важко за всім вслідкувати.
Побори мінімальні, в інших садках в рази більші.
Поставили минулого року нові пісочниці, що закриваються кришкою, коштом держави, а не батьків. Нові вікна, двері.
Садочок чистий, охайний. Не жалкую про свій вибір, віддам туди наступну дитину.

,

Моїй дитині і мені дуже подобається цей садочок і ставлення до дитини. Наша вихователька Оксана Григорівна і вважаю, що вона дуже хороша, добра і розумна. Дитина розказує нові віршики, пісеньки співає. Поки все дуже добре і чула від інших батьків хороші відгуки про Оксану Григорівну.

,

Це прекрасний садок! Чистий, затишний, добрий! ми в захоплені від нього, а особливо від групи Дзвіночок, рідної нашої групи! Вихователь Оксана Данилівна - супер педагог. (в групі користувались зволожувачем повітря, що для багатьох - важливо). Мирослава Іванівна - супер няня! Їм величезне дякую. Також в садку працює багато молодих вихователів, також чудових, які турбуються про дітисок. і навіть виплітають дівчаткам колосочки і дають раду з бешкетниками. єдине прохання до завідуючої - зверніть увагу на Оксану Григорівну. Вона псує авторитет вашого садка. як на мене це важливо відсіювати тих хто не відповідає якостям педагога 73 садочка. в неї ці якості абсолютно відсутні. дисципліна, креативність, доброта, впевненість, авторитетність, чуйність - це те що не притаманне їй зовсім. Рятуйте прийдешніх дітей, і власний авторитет.
Дякую ще раз за прекрасний час для моєї старшої доні. Сподіваюсь потрапити до вас і з молодшою.

,

Група Полуничка the best)
Галина Петрівна,Женя Юрівна і Стефа Василівна)!
Ви найкращі )
Дуже люблю нашу групу,на жаль на наступний рік випускаємось (

,

Аналогічно, в цей єдиний садок я змогла в електронній формі зареєструвати дитину 2013р.на 2015-2016 навч.рік і єдина завідувач яка чітко мене запевнила що місця є і дитину візьмуть,в інакших дит.садочках мені розказують яка в нас погана країна і невистачає садків.дитину намагалась реєструвати з самого народження але спочатку не реєструвало бо не було груп,а пізніше вільних місць.

,

Садочок хороший.....Дякую вихователям Людмилі Миколаївній,Івані Миколаївній і їх помічниці Марії Іванівній...моя дитина їх дуже любить і з радістю ходить в садік

,

у цьому дит. садку ще присутнє командно-примусове ставлення.Молодим спец. важко проявити свої здібності.А няні взагалі не повинні втручатись у виховний поцеспроводити дебати з батьками та залякувати дітей підвалом що є присутнім у одній з груп.Муз. ранки-стандартсісти;встати;розказати вірш.На жаль змінити це важко і наша думка нікого не цікавить.Поставлені умови або приймайте а ні то до побачення.Ольга Миколаївна дійсно хороший майбутній педагогврiвноважена творча логопед.освіта-все що потрібно.А найголовніше це молодість і діти це відчувають.

,

все в садочку залежить від вихователів! в мене син літом закінчив цей садочок вихователі були ужасно тупі і нічого дітей не вчили вони незнали ні букв ні цифр зовсім.А мала зараз в групі "Соняшник"там шикарні вихователі зараз вони одні з найкращих в садочку.діти і там виховані обізнанні та взагалі супер.якщо б в кожній групі була вихователька така як Ольга Миколаївна то садочок мав би зовсім іншу репутацію.тому від вихователів потрібно вимагати більше якщо ви так вважаєте тому, що ми за все платимо і маємо право голосу.

,

Дуже незадоволена,хочу знати чи хоть одна вихователька чи помічник вихователя впустить свою рідну дитину в мінусову погоду на вулицю в одних колготках,куди дивляться вихователі як діти ідуть гуляти? А потім ми дивуємось чому дитинка пішовши один раз в садок знову хвора? Я розумію,що з дітьми нелегко працювати,але ж вас ніхто туди не тягнув на роботу,якщо вже ви обрали самі собі таку працю,тоді будьте відповідальні за кожну дитину.

,

згідна на 100% з попереднім коментарем. мами водять хворих дітей в садочок. не розумію куди дивиться медсестра. чому дозволяють приймати дитину з соплями і кашлем. який повинен бути вихід у даній ситуації? невже звертатися на гарячу лінію? піднімати на ноги сан. станцію і т. ін.? невже так важко долікувати свою дитину до повного оздоровлення? мами- ви ж не песиків собі завели. це ж ваші діти!!!!!

,

Читаю тут різні відгуки і виникло бажання написати свої думки. По-перше, я категорично проти того, щоб хтось "натягав на себе шкіру вихователя, ставав на його місце", бо кожен у цьому житті повинен бути на своєму місці, а не на чиємусь, на тому, до якого він покликаний і виконувати свою роботу якомога краще. По-друге, виникає запитання: а коли ж перевітрюють приміщення, якщо діти постійно в ньому? Фізкультура і музичне заняття - не щодня. По-третє, не дорікайте мамам, які до 3-х років віддають дитину в дитсадок. Якщо мама ще не працює, то це найкращий час для адаптації динини, але багато мамів виходять на роботу до 3-х років або й взагалі не бувають у декреті, бо є різні сімейні ситуації і не завжди тато та державні виплати забезпечують потреби сім'ї. А до тих, які водять хворих дітей, не знаю, як волати! Адже заражаються інші. У групі завжди хтось кашляє-сопляє!!! Якщо дорожите роботою, знайдіть людину, яка сидітиме з хворою дитиною! Тут медсестра повинна вимагати не приводити хворих!

,

Щиро дякую працівникам дошкільної установи, особливо працівникам групи "Калинка" та "Метелики" за турботу і догляд моїх дітей.

,

Шановний "анонім".Я б хотіла щоб Ви хоч один день побули в шкірі цих працівників ясельної групи.Чомусь Ви не хочете своїх дітей тримати до 3 років дома,а пхаєте в садок,а мамочкам до 3 років дають дикретну відпустку за дитиною.
Виховательці не важко вдягати дітей,це не каміння на будові носити,але завідувачка не гуляє з дітьми ,вона тільки гарно на зборах "лапшу на вуха вішає" і розказує що батьки дітей в садочок віддають і вони вільні і на манікюр можуть піти,і каву попити,а де ж ваше батьківське серце,якщо воно у вас є а в багатьох його взагалі нема.
Спочатку садок,потім школа,а потім вулиця виховує. А приміщення до вашого відома перевітрюють і зранку до приходу дітей, і коли діти ідуть на музичне чи фізкультуру і перед сном. І сплять діти при хорошій погоді при відкритих вікнах.Я взагалі не захищаю працівників,але розплющіть очі, тільки ті плачі,соплі,віруси перенести, вони також люди. Поважайте тих людей, яким довіряєте найдорожче

,

Моя дитина відвідує ясельну групу "Бджілка". Ми дуже задоволені вихователями та нянею . Вони дуже уважні і турботливі, дбають про дітей про їхнє здоровя, завжди провітрюють приміщення. А на рахунок гуляти... Діти маленькі, часто хочуть в туалет, ще не знають своїх речей. Щодо ремонту - керівництво садочка не заперечувало брати своїх майстрів і робити ремонт в групі. Грошей ніхто не вимагав, що потрібно в групу вирішують батьки і купляють з добровільних внесків.

,

Моя донечка відвідує групу-ясельну Полуничка!Я щиро вдячна вихователям Христині Ігорівній та Євгенії Юріївній,а також їх помічнику Наталі Михайлівній!Низький Вам уклін за вашу роботу!І звертаюся до "мамочок"які регулярно заражають вірусами по пів групи!!!Бо водять хворих діток у садок!!!Шановні!!!Якщо Вам всерівно на чужих дітей,то пошкодуйте своїх!!!Які ходять по групі,і як не сопельками дусяться,то кашляють ,то стоматіти приносять!І наші діти потім лікуються,поки не будуть здорові до кіеця!А ви своїх чомусь приводите за пару днів!Майте совість!І побійтеся Бога!!!

,

Для мене в цьому садку багато що викикає подив. Найперше те, що завгосп поводиться, як директор. Знаю,що в інших садках батьки навіть не знають свого завгоспа, а тут... Завідувачка коли набирає дітей, то за списком дітей десь приблизно 20. Батьки вкладають немалі гроші в ремонт, який мусять робити "надійні" майстри завідувачки, а вони беруть за роботу разів у 5 більше, ніж усі інші (здогадайтеся, чому!). Потім виявляється, що дітей доходить до 30 і далі. Ще одна особливість цього садка - ясельних дітей взагалі не водять гуляти, пояснюють, що їх вдягати важко. Багато моїх знайомих водять дітей до різних садочків, всюди найменших водять гуляти з першого дня, і групи всюди переповнені, бо тепер не буває по-іншому. Знаю, що гуляти чи ні - вирішує завідувач, а не вихователька. Напевне,їй вигідно, щоб діти весь день товклися в переповненому неперевітреному приміщенні і частіше хворіли. Загалом вихователі і няня непогані, бо дитина з радістю йде до дитсадка. В цьому - суто їхня заслуга!

,

Я ходила в цей садочок дуже давно закінчила його 6 років тому! І ні нащо не скаржусь вихователі були дуже ввічливими та добрими! Завжди допомагали у всьому! Мені завжди здавалося що ми були ніби однією дружньою сімєю! Між нами ніколи не було ніяких суперечок(...).Завжди ходили у садок з радістю, усі з радістю ходили на двір гуляти! Усі чемно їли все що нам давали! Я дуже вдячна Світлані Михайлівні та Наталі Романівні за те що були нам ніби другими мамами! А також дякую Вірі Іванівні котра завжди нам додавала добавки!)))) Ніколи не забуду наші фотосесії, адже вони були як завжди не перевершені! Дуже хочу відвідати свій садочок!

,

Згідна повністю з відгуком аноніма від 05.06.13 р.,моя дитина теж іде в цей садок!!!І страшну таємницю на рахунок персоналу який буде проводити з моєю дитиною більше часу ніж я ,трохи лякає!!!!Я не можу зрозуміти чому батьків з ним не знайомлять,як це роблять в інших садочках?????Складається враження що його просто немає!!!Любов Миколаївна!!!Звертаюсь до Вас,з повагою!!!Щоб розвіяти різні погані думки батьків,будьласка організуйте збори груп,і покажіть нам будьласка людей,які будуть виховувати наших дітей!Наперед вдячна!!!

,

Ще не знаю цього садка, тому нічого сказати не можу. Але це - єдиний заклад, куди змогли потрапити. Знаю, що буде по-різному, залежно від того, який колектив сформується, які будуть вихователі, няня.
Але великим позитивом дитсадка вважаю те, що керівництво не забороняє коментарів та оцінок в інтернеті, попри критику, яку тут висловлюють. Викликає повагу, що тут шанують твою думку, навіть критичну і неприємну. А до тих закладів, що прийняли рішення заборонити висловлювання, відразу виникає упереджене ставлення.

,

Не пишу свого імені не тому, що боюся. Просто моя думка - суто об'єктивна, так би мовити, перше враження. Як на мене, багато позитивних відгуків тут пише хтось з працівників адміністрації, бо багато їхніх думок викладені тут. Якщо помиляюся, то вибачайте! Думаю, чи віддати сюди дитину. Формується група, завідувачка акцентує увагу на потребі ремонту в приміщенні. Не заперечую, це потрібно робити батькам, коли державного фінансування фактично немає. Але комфорт дитини в дитсадку - це не лише бездоганна група, це наспмперед чудові вихователі і няня. З ними нас поки що не знайомлять. І складається так, що ми, батьки, вкладемо немалі кошти в ремонт, а ось кому віддамо дітей, в які саме руки - не знаємо. Страшно стає від думки, що твоя дитина може потрапити до таких працівників, як це описано в деяких відгуках... Тому все-таки треба розпочинати не з ремонтів, а із знайомства з вихователями і нянею.

,

Щиро дякую завідувачці Любі Миколаївні за турботу про дітей,які виховуються в дошкільному закладі .

,

Доброго дня п. Ірина змушена так до вас звертатись тому, що справжнього імені ви не написали, зрозуміло що вам стидно та тішить хоча б те, що бодай одну людську рису ви ще не загубили. Хочеться вам нагадати, що людина відрізняється від усіх інших істот тим. що вона вміє говорити, хоча таке надбання вам мабуть не притаманне, якщо ви не наважуєтесь висловити свої міркування особисто, а не позаочі, та показати своє справжнє обличчя. Раджу вам задуматись перш за все над тим, чи взмозі ви навчити хоча б чогось доброго свою дитину, коли самі поводите себе так підло та низько. А усі ваші дописи це ніщо інше як НАКЛЕП !!! за який можна понести кримінальну відповідальність. Моя донька відвідує групу " грибочки" вже 3.5 роки з привеликим задоволенням та за увесь цей час жодних нарікань на роботу помічника вихователя ні у мене, ні у моєї дитини не було, лише слова подяки за нелегку щоденну працю. Велике Вам спасибі Марія Ярославівна що окрім догляду щодня дарує дітям свою любов і тепло!

,

Садок нормальний,вихователі,ще нормальні,а от няні деякі то просто жах!Ми ж батьки між собою спілкуємось,то є,що послухати про деяких працівників!Нянічка в групі грибочки це просто жах,таке відчуття,що вона прийшла в стайню і кричить до телят!!!Не один раз я чула,яке в неї відношення до дітей,навіть не здивуюсь,як вона там ше дітьми тріпає!Таке відчуття,що деякі няні і вихователі приходять на роботу,щоб язиками потріпати,а не працювати.Радила б завідуючій цього садка звернути увагу на колектив садочку,від цього і діти страждають!

,

Моя дитина ходить в цей садочок вже не перший рік , і я задоволена є хороші вихователі,няні ,поварі .Я щиро вдячна Людмилі Миколаївні та Тетяні Павлівні чудово виконують свою роботу, вивчають цікаві вірші ,пісні ,писати.Теж вдячна няні Марії Іванівні за чистоту в групі.Все що пишуть це неправда ,ну щодо хабарів їх всюди беруть.

,

Щиро вдячні Оксані Данилівні та Мирославі Іванівні за турботу та увагу, котру вони приділяють нашій донечці. Насправді, це - дуже щирі і добрі люди. Цього літа з нетерпінням чекали 1 вересня, щоб повернутися у рідну групу "Дзвіночок"!

,

Садочок чудовий!!! Дитина (донечці 3роки) доглянута, сита (Мирослава Іванівна і докормить і добавки дасть, якщо дитина попросить), в групі "Дзвіночок" тепло та затишно, вихователь Оксана Данилівна-дуже позитивна та творча людина, проводить цікаві заняття для діток,вони вивчають вірші та пісні. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ Оксані Данилівній та Мирославі Іванівній!!!

,

Я задоволена що моя дитина відвідує саме цей дошкільний навчальний заклад!!!!
Вітаю вихователя Тетяну Михайлівну та помічника групи Світлану Михайлівну з наступаючим жіночим днем!!!

,

Садочок нормальний,але дуже часто міняють в групах вихователів і діти ніяк не можуть привикнути,бо різні вихователі

,

Хабарі беруть усюди, а садок в дійсності нормальний

,

Мамочка з групи "БДЖІЛКА",спочатку навчіться грамотно писати,і не підписуйтеся чужими іменами.В той час,коли всі християни готуються до щедрого вечора,Ви обливаєте брудом садок і працівників в який ходить ваша донька.А ті (хабарі),як Ви пишете,які беруть видно і по групах і в дитячому садку:поміняні вхідні двері,двері в музичний зал,харчоблок,столи в групі,крісла,шафи,постіль,ковдри,подушки,килим,обігрівач для групи і т.д.Це все дякуючи благодійним внескам батьків.

,

Я теж пишу для того, щоб сказати, що Христина Ігорівна - відмінний вихователь, діти її надзвичайно люблять, і вона чудово виконує свою роботу! Справді, такі люди заслуговують поваги....!!!
Успіхів і наснаги Вам у цій нелегкій справі!:)))

,

Садок чудовий, мій син відвідує другий рік групу "Полуничка". Там хороші умови, уважне ставлення до дітей. Я вдячна за турботу виховательці Олі Олексіївні і помічнику Наталі Михайлівні. Дитина ходить з великим задоволенням!!!!!

,

Я дуже задоволена, що моя донечка відвідує цей садочок. Щиро дякую вихователям ,Наталії Дмитрівній і Марічці Степанівні ,а ще Тамарі Станіславівні , ви дуже хороші і дітки вас люблять.

,

Дуже хороший садок. Моя дитина із задоволенням ходить в цей заклад. Любов Миколаївні низькій уклін, подяка та терпіння. Щодо поганих відгуків, то це пишуть батьки, які незнають як важко керувати 11 групами та великим колективом у наш важкий час. Якби вони були на її місті, хотіла б я подивитись, як би вони накірували. Легко зайти на сайт і написати своє негативне ставлення. А от прийти в садок і ввічі сказати про своє незадоаолення, я впевнена ніхто із вас невідважився. Слідкуйте за своїми недоліками, а судити людей не ваша справа ( справа Бога).

,

повністю згідна із маряною!! завідуюча і її завгосп друть гроші перепродують по два три рази навіть банячки.. В групі "БДЖІЛКА" дуже холодно дітей приходиться вдягати по два светра .. А завідуюча забороняє виховатилям говорити батькам що в групі холодно!!! батареї ледь теплі...Любов миколаївна жахлива завідуюча

,

садок просто жахливий, а особливо марія михалівна та любов миколаївна, хабарі бере а в садок нічого не старається , особливо в групу " БДЖІЛКА" там вікна ледь тримаються... Позвільняти цих дамочок і поставити розумних людей....

,

моя дочка ходить в грyпy Грибочки це гарна грyпа i там чyдовi вихователi та нянiчка

,

Моя доця ходить у групу "Грибочки" і вона дуже любить своїх вихователів Христину Ігорівну і Христину Олегівну,а також їх помічника Марію Ярославівну!Дочка іде до садочка з великим задоволенням.Дякую п.Гончаренко Л.М. за таких чудових працівників!

,

садок гарний,чистий,був би ще кращий,якщо би завідувач Любов Миколаівна непродавала батькам одніж ті самі ліжечка по два рази!!!!!

,

садок гарний, чистий,було би ще краще,щоб завідувач Любов Миколаівна непродавала батькам одні ж тісамі ліжечка по два рази!!!!!!!

,

Керівництво як всюди: трохи матеріальної зацікавленості, трохи активності в свою сторону, але загалом у садочку порядок і чистота. Ми відвідуємо групу Юлії Василівни та Ганни Степанівни. Малий закоханий у виховательку, дуже любить і помічницю. Вважаю, що нам повезло із людьми. Гадаю, при виборі садка слід керуватися людьми, що безпосередньо будуть з дитиною. Мені і вихователька і помічник сподобалися із першої зустрічі.

,

я щаслива шо моя дитина відвідує цей садочок і незнаю про що писала мама таня якої в нашій групі немає це все наклеп,тому що в нашій групі найкращі вихователі і помічник вихователя марія ярославівна!!!!!!!!!!!я особисто кожного ранку заходжу в групу і бачу порядок!!!!!!!!!!!!!а мамі тані скажу одне непідписуйтесь під чужим іменем а скажіть в очі що вас турбує!!!група грибочки сама найкраща!!!

,

Найцікавіше,що немає коментарів вихователів!

,

Дякую вихователям та помічнику групи "Ромашки" Я щаслива,що мій син відвідує цю групу.Я садком задоволена............

,

Задоволена вихователями Оксаною Романівною та Юлею Богданівною.Дуже співчутливі і компетентні вихователі....Дочка їх дуже любить в садочок йде із задоволенням,вони завжди стараються для дітей,Пом.вихователя також дякую за чистоту в групі.Я садочком задоволена,рекомендую.....

,

Стан садочку задовільний. У групі "Грибочки" постійна антисанітарія: постіль рушники брудні; вологе прибирання не проводиться щоденно; килими всі у пилюці. Помічник вихователя, Марія Ярославівна, постійно підвищує голос на дітей, виявляє свою агресію, що неприпустимо для педагогічного закладу. На столах під час трапези паперові серветки кладуть тільки зранку, щоб бачили батьки, а в інший час діти ходять брудні або витираються об рушники. Часто дітям не дають повної порції їжі, особливо м'ясних продуктів. Через антисанітарію у групі, недоїдання та перетяги діти масово хворіють. На шанобливе ставлення заслуговує вихователь Христина Ігорівна, яка відзначається чуйністю, тактовністю, доброзичливістю. Здоров'я їй та щасливого сімейного життя.

,

У групі "Грибочки" постійно брудно: постіль та рушники змінюються 1 раз на місяць, вологе прибирання не проводиться 2 рази на день, на столах під час трапези серветки кладуть тільки зранку, щоб бачили батьки, а в інший час діти ходять брудні, неохайні. Дітей у групі не вчать правилам поведінки; помічник вихователя постійно підвищує на них голос, виявляє свою агресію, що неприпустимо у педагогічних закладах. На шанобливе ставлення заслуговує вихователь Христина Ігорівна, яка відзначається чуйністю, терплячістю, добротою. Здоров'я їй та щасливого сімейного життя.

,

Садочок чудовий, працівники усі привітливі та до дітей ставляться гарно, окрім одної няні. Вона п. Світлана працює на старшій групі і постійно кричить на дітей замісь того щоб спокійно звертатись до дитини вона кричить як до тварини. А в загальному садочок дуже хороший і завідувач п. Гончаренко Любов Миколаївна багато робить для садка.

,

Садок нормальний,колектив чудовий,харчування одноманітне.Завідуюча тягне на трієчку по пятибальній системі.

,

Дуже дякую Оксані Володимирівні та Оксані Романівні.Вітаю весь колектив цього прекрасного дошкільного закладу.

,

Вітаємо вихователів Летюк Тетяну Павлівну,Васинчик Людмилу Миколаївну,помічника Дзеву Марію Іванівну з святом весни,з 8 березням.Здоровя,щастя,натхнення.Так тримати!!!!!!!!!!!!Успіху.

,

Садочок чудовий .!!!!

,

так не поганий садок, не з найкращих, але на даний час та кризову ситуацію в україні, може бути. мій син відвідував цей садок ще коли завідувачем була Тетяна Павлівна, ото була людина, таких керівників потрібно пошукати.

,

не дуже хороший садок. тягне на двійочку з плюсом. яке керівництво такий і садок.

,

Гарний садок, який ми відвідуємо з великим задоволенням. Колекти прекрасний, завжди всі усміхнені, доброзичливі. Адміністрація вміє прислуховуватись до батьківських звернень, побажань а найголовніше - дбає про те, щоб нашим діткам було найкраще! Дякуємо!!!

,

дуже добре що сьогодні є такі завідувачі які працюють на дитину. Успіхів пані Любі Гончаренко

,

Дуже задоволені садочком, особливо вихователькою Татяною Павлівною!!!!! Це вихователька від Бога)))))))

,

Я щаслива, що мій синочок відвідує цей дошкільний заклад! Я щиро рекомендую цей садочок всім. Найкраща вихователька - Мних Оксана Данилівна!

Партнери сайту
Дитячий садок «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Дитячий садок «Antoshka Kids» (на Ломоносова)
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок