Докладна інформація про репетитора

Репетитор з 10-річним досвідом роботи (викладач ВНЗ, профіль-історія, сертифікат Українського центру якості освіти) та індивідуальною методикою (автор методичних рекомендацій з історії та предметів суспільствознавчого циклу) пропонує свої послуги у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України та всесвітньої історії.

(по 1 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте репетитора і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

На деяких сайтах, є декілька позитивних коментарів про роботу цього так званого репетитора. Скажу чесно, навіть свому ворогу не побажаю зв'язуватись з нею. Абсолютна безграмонтна, нічого не пояснює, історичних дат НЕ ЗНАЄ! Усе читає з ксероксів, на питання не відповідає, або городить таку муть, що краще і не питали! І, ще одне - абсолютно НЕВІДПОВІДАЛЬНА! Постійно запізнюється! Але, дуже любить гроші!
Я так розумію, що усі позитивні коментарі, вона пише сама собі. І я ще зрозуміла що усі її дипломи куплені. Ну не можуть бути такі ТУПІ ви кладачі.

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок