Опис курсу

Підготовка до DELF, DALF в Києві.

Підготовка до іспиту DELF, DALF це одна з послуг, яка довгий час практикуються мною та нашим репетиторські центром Dialogue online. Високий професійний рівень наших викладачів, володіння сучасними технологіями навчання, глибокі знання мови (рівень не нижче С1) і постійна практика з носіями французької мови, дозволяє добитися відмінних результатів у підготовці слухачів до іспитів DELF, DALF з різним рівнем знань.

Для того щоб почати підготовку до DELF DALF в Києві зі мною або одним з наших репетиторів, Вам необхідно зв'язатися з менеджером, який призначить Вам перше ознайомлювальне заняття. Під час першого заняття у Вас буде можливість не тільки перевірити свій рівень мови і зрозуміти специфіку викладання в нашій школі, але і зрозуміти, чи підходить Вам викладач. Час проведення занять і склад курсу, визначається також на першому ознайомлювальному занятті.

Весь навчальний процес, наші репетитори будують із застосуванням сучасних інтернет технологій. Програма для відеозв'язку, конференцій та навчання - Скайп, є одним з улюблених інструментів. Застосування програми Скайп у підготовці до DELF DALF в Києві, дозволить Вам займатися французькою мовою в зручних для Вас умовах, не виходячи з будинку або офісу. Ви зможете займатися з кращими репетиторами з усією Україною за прийнятною ціною, оплачуючи тільки чистий час роботи викладача.

Вся інформація про наш репетиторської центрі, а також детальна інформація про репетиторів знаходиться на основному сайті: http://online-language.org

Колектив репетиторської центру бажає Вам успіху в підготовці до іспитів DELF DALF в Києві! Також у нашій школі Ви можете отримати 5% знижку на заняття, назвавши адресу (education.ua).

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок