Опис курсу

Підготовка до ЗНО з французької мови в Києві.

Висока якість послуг, та гідний рівень викладання - це основний принцип моєї роботи. Вибравши підготовку до ЗНО з французької мови в Києві зі мною, або з будь-яким іншим викладачем нашого центру, Ви гарантовано досягнете поставленої мети! Адже всі репетитори мають сертифікати та дипломи міжнародного зразка, вищу філологічну освіту, проходять стажування в іноземних школах, постійно вдосконалюючи свій рівень. І найголовніше, наші фахівці мають тривалий і успішний досвід в підготовці до ЗНО (ЗНО).

Для отримання більш детальної інформації, Ви можете зайти на наш основний сайт http://online-language.org

Працюємо "онлайн" за допомогою скайпу. Курс розробляється індивідуально для Вас з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей і вимог. Для того щоб почати підготовку до ЗНО з французької мови в Києві, Вам необхідно зв'язатися зі мною і замовити перший вступний урок. Перед уроком Ви в обов'язковому порядку пройдете безкоштовне тестування знань.

На даний момент, всі бажаючі підготуватися до ЗНО з французької мови в Києві можуть отримати 5% знижку на заняття зі мною, якщо назвуть сайт (education.ua) при замовленні першого заняття.

Будь ласка, зв'язуйтеся з нами за контактами вказаними нижче:

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок