Опис курсу

Підготовка до DELF в Києві.

Пропоную послуги репетитора по підготовці до DELF в Києві. Працюю з учнями будь - якого рівня (від нульового до просунутого). Готую до сдачі екзамена будь - якого ступеня (від А1 до В2). Маю обширний досвід підготовки до даного екзамену, а також власні напрацьовані матеріали, котрі допоможуть Вам скласти цей екзамен на високий бал.
Підготовка до DELF в Києві здійснюється онлайн за допомогою програми SKYPE. Ця форма навчання дозволяє підвищити ефективність занять, під час котрих Ви зможете удосконалити усі чотири мовні аспекти (compréhension orale, la compréhension écrite, la production orale, la production écrite). Також для Вас буде складена індивідуальна програма навчання, котра буде брати до уваги Ваш рівень підготовки та необхідний час підготовки до екзамена.
Для того, щоб почати підготовку до DELF в Києві, зв'яжіться зі мною за контактами, наведеними нижче. Чекаю Вас на заняттях!
Сайт: http://www.anisova.info/
Skype: anisova.natalia

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі репетитори в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок