Оцінка відвідувачів
(по 13 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Могу сказать одно, вокруг территории школы и садика пол года валяются игрушки, детская палатка присыпанная мусором. Старшие дети не цензурно выражаются и там же гуляют дети из садика.

,

Це просто жах, а не гімназія! Школу тримають дві подружки, які в вихованні дітей нічого не розуміють. В цій гімназії ГРОШІ в пріорітеті! Майбутнє дітей їх не займає!!!! Діти в садочку не доїдають, ліжечок на всіх не вистачає, в групі понад 20 дітей. Рівень школи, як в селі, далекому не асфальтованому селі. Не калічте дітей, забирайте звідси поки є можливість, не викидайте гроші на вітер!

,

Вдячна керівному складу і всьому педколективу за ту колосальну і віддану роботу, яку вони проводять для комфортного перебування діток в садочку і в школі. Впевнена, що з такими педагогами діти пізнають навколишній світ у найяскравіших фарбах добра і щастя, а також набувають досвід жити з любов"ю в соціумі, відстоювати свої інтереси, вміти товаришувати і допомагати. За рік перебування у садочку я бачу набуті сином і знання, і вміння, і навички. Бажаю всім батькам бачити такі результати у своїх дітях і дякувати за це викладачам, вихователям, керівникам. Це для них найвища нагорода, яка заохочуватиме їх і надалі з любов"ю піклуватися про наших діточок.

,

Не теряйте время , отдавая ребёнка в эту гимназию!)) пед коллектив создат из неопытных 22-27 летних девочек, (даже не все имеют пед образование) учителей, которые не могут справится с классом из 6-9 чел.Текучка кадров, как и учеников колоссальная , за год оплата повышается 2-3 раза. Частной школу очень тяжело назвать т к Ее уровень соответствует маленькой сельской школы ( даже никак не обычной городс ой школы!) Пробуйте, делайте выводы!)))

,

все сводится к деньгам. Но поборы неоправданные. Соседняя 172 гимназия на порядок лучше, идем с ребенком туда

,

сад очень и очень плохой,дети не доедают,пищу привозит таксист Бог знает от куда,текучка кадров очень большая,сад и гимназия полный ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

мы пришли с обычной школы в гимназию, отношения к ребенку отличное, стараются найти к каждому ребенку ключик. Знания у ребенка есть. Места хватает всем.

,

Мой ребенок ходит в гимназию в 5 класс, до этого мы учились в "Лидере", я как мама хочу сказать, я рекомендую гимназию. Мой ребенок начал читать на английском языке, пересказывать текс на украинском языке, занял третье место по олимпиаде по математике. Я думаю это не мало, кроме того в этом году гимназия переежает в новое помещение.

,

Моя дитина тут навчалася. Навчання ніяке, жодного уважного та турботливого ставлення до дитини нема, ніякого розвитку також. Постійна зміна педскладу. Директорка батьків не чує - гроші понад усе, проблеми помічати не бажають. Багато дітей пішли до звичайних шкіл. Шкода, що гарна ідея була зіпсована!

,

не раджу...В садочку дітей більше ніж ліжок, группи не поділенні по віковій категорії, на 15 кв.м всі діти разом знаходяться.... жах. В мене знайомої син навчався в цій школі. Розказувава, що коли їхня вчителька хворіла , тоді їх об"єднували з 1-м класом( а це школяр 5-го класу був)))).
Кожен думає як заробити... на наших дітях...

,

Очень хорошая гимназия, цена=образование=развитие!!!!

,

гимназия супер советую всем цены низкие и индивидуальный подход к ребенку. Я ставлю 5+++

,

Нет. Ето плохой вибор... За песплатно не приведу дитя.

Див. також:
Зворотній зв'язок