Оцінка відвідувачів
(по 18 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

шановна "Я" і вчителі. які звільнилися! Не ганьбіться, бо кожна з вас працювала офіційно з наданими документами про отриману педагогічну освіту і маєте офіційний запис у трудовій книжці. А щодо статті про звільнення, це і говорить про те, що адміністрація закладу не тільки контролює діяльність вчителів, а й безпосередньо бере участь у всьому комплексі навчально-виховного процесу і у роботі з батьками. І, до речі, на додаткові навчання та підвищення кваліфікації також відсилаємо, але для цього треба бажання вчителя.

,

мой ребенок ходит в гимназию с первого класса, сейчас мы уже в 7 классе и я могу сказать что с учителя у нас все хорошо, да они молодые , но все с образованием, находят подход к каждому ребенку. Ребенок каждый день с радостью идет в школу, даже подростковый период прошел очень легко. уровень его английского языка очень достойный, проверили его за границей летом в разговорном режиме. И оплата очень приемлевая для частной школы. Так что я как мама могу поставить оценку 5

,

Шановні батькі та вчителі , я вас благаю обходьте цю школу стороною .
По-перше сюди беруть дівчат без освіти , по-друге ніхто не слідкує за роботою вчителя , по-третє класи не облаштовані для навчання , а взимку дуже холодно , потрібно сидіти в куртках аби не замерзнути .
Школа жахлива !!! Також відношення до вчителів ніяке , ще й можуть звільнити по статті . Не марнуйте свій час та гроші .

,

Работала в гимназии, ужас, а не учебное заведение. Учеба никакая, сюда берут тех, кто в 8 класе читать не научился, выпускаются с золотой медалью, разумееться не за спасибо.
Учителей берут без образования, у меня вообще нет педобразования, а тех кто согласиться работать за копейки.
В то же время, все время дерут с родителей за все что только можно (помимо платы за обучение, еще нужно будет платить за учебники, отопление, ремонт и оценки).
Не ломайте жизнь ребенку, жалко тех кто сюда уже попал, дети просто деградируют.....

,

Я очень довольна детским садом! Ребёнок ходит с удовольствием! За три месяца у моего ребёнка появился немаленький словарный запас английских слов! Воспитатели все очень позитивные и добрые!

,

Могу сказать одно, вокруг территории школы и садика пол года валяются игрушки, детская палатка присыпанная мусором. Старшие дети не цензурно выражаются и там же гуляют дети из садика.

,

Це просто жах, а не гімназія! Школу тримають дві подружки, які в вихованні дітей нічого не розуміють. В цій гімназії ГРОШІ в пріорітеті! Майбутнє дітей їх не займає!!!! Діти в садочку не доїдають, ліжечок на всіх не вистачає, в групі понад 20 дітей. Рівень школи, як в селі, далекому не асфальтованому селі. Не калічте дітей, забирайте звідси поки є можливість, не викидайте гроші на вітер!

,

Вдячна керівному складу і всьому педколективу за ту колосальну і віддану роботу, яку вони проводять для комфортного перебування діток в садочку і в школі. Впевнена, що з такими педагогами діти пізнають навколишній світ у найяскравіших фарбах добра і щастя, а також набувають досвід жити з любов"ю в соціумі, відстоювати свої інтереси, вміти товаришувати і допомагати. За рік перебування у садочку я бачу набуті сином і знання, і вміння, і навички. Бажаю всім батькам бачити такі результати у своїх дітях і дякувати за це викладачам, вихователям, керівникам. Це для них найвища нагорода, яка заохочуватиме їх і надалі з любов"ю піклуватися про наших діточок.

,

Не теряйте время , отдавая ребёнка в эту гимназию!)) пед коллектив создат из неопытных 22-27 летних девочек, (даже не все имеют пед образование) учителей, которые не могут справится с классом из 6-9 чел.Текучка кадров, как и учеников колоссальная , за год оплата повышается 2-3 раза. Частной школу очень тяжело назвать т к Ее уровень соответствует маленькой сельской школы ( даже никак не обычной городс ой школы!) Пробуйте, делайте выводы!)))

,

все сводится к деньгам. Но поборы неоправданные. Соседняя 172 гимназия на порядок лучше, идем с ребенком туда

,

сад очень и очень плохой,дети не доедают,пищу привозит таксист Бог знает от куда,текучка кадров очень большая,сад и гимназия полный ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

мы пришли с обычной школы в гимназию, отношения к ребенку отличное, стараются найти к каждому ребенку ключик. Знания у ребенка есть. Места хватает всем.

,

Мой ребенок ходит в гимназию в 5 класс, до этого мы учились в "Лидере", я как мама хочу сказать, я рекомендую гимназию. Мой ребенок начал читать на английском языке, пересказывать текс на украинском языке, занял третье место по олимпиаде по математике. Я думаю это не мало, кроме того в этом году гимназия переежает в новое помещение.

,

Моя дитина тут навчалася. Навчання ніяке, жодного уважного та турботливого ставлення до дитини нема, ніякого розвитку також. Постійна зміна педскладу. Директорка батьків не чує - гроші понад усе, проблеми помічати не бажають. Багато дітей пішли до звичайних шкіл. Шкода, що гарна ідея була зіпсована!

,

не раджу...В садочку дітей більше ніж ліжок, группи не поділенні по віковій категорії, на 15 кв.м всі діти разом знаходяться.... жах. В мене знайомої син навчався в цій школі. Розказувава, що коли їхня вчителька хворіла , тоді їх об"єднували з 1-м класом( а це школяр 5-го класу був)))).
Кожен думає як заробити... на наших дітях...

,

Очень хорошая гимназия, цена=образование=развитие!!!!

,

гимназия супер советую всем цены низкие и индивидуальный подход к ребенку. Я ставлю 5+++

,

Нет. Ето плохой вибор... За песплатно не приведу дитя.

Див. також:
Зворотній зв'язок