Гімназія «Європейська освіта»- це простір, куди дитина йде з почуттям допитливості і спрагою отримати щось нове і цікаве. Це школа, куди дитина йде з почуттям власної гідності. Це навчальний заклад, де педагогічний склад ставить перед собою мету виховати людину Творця, а не споживача. Вся діяльність учнів спрямована на розширення їх світогляду, на активізацію і практичне вживання придбаних знань і компетентностей в тій чи іншій галузі навчання.

Гімназія «Європейська освіта» проводить набір дітей на навчання з першого класу з 6 - 7 років. Учні діляться на наступні класи:

 • Молодша школа (1-4 класи)
 • Середня школа (5-9 класи)
 • Старша школа (10-11 класи)

Гімназія «Європейська освіта» працює згідно Освітньої ліцензії Міністерства Освіти України 

Посилання: evropa-osvita.kiev.ua

У гімназії «Європейська освіта навчальний процес проходить за програмами Міністерства Освіти України та випускники отримують документи про освіту державного зразка.

Педагогічний склад підбирається дирекцією школи, з огляду на мобільність вчителя, готовність вчителя до проектної технології навчання та самоосвіти, вміння чути учня.

При навчанні вихованців враховується їх вміння адаптації, індивідуальність, інтерес до того чи іншого предмету. У навчанні педагоги застосовують такі технології

 • Література - спектакль
 • профорієнтація - зустрічі, екскурсії
 • фізичний розвиток дітей - сучасні танці, походи
 • самореалізація учнів - STEM проекти
 • історія - екскурсії в музеї

У гімназії «Європейська освіта» навчання здійснюється українською мовою, англійська мова вивчається поглиблено з 1-го класу, іспаснска з другого, німецька - з 5-го класу.

Школа працює з 8.30 до 18.00 п`ять днів на тиждень.

Уроки чергуються згідно навантаження і відповідно до вікових особливостей вихованців. Після 3-го уроку учні обов'язково виходять на прогулянку в парк.

З 15.00 до 18.00 у дітей є можливість відвідувати:

 • Хореографію
 • Комп'ютерну грамотність
 • Театр

Протягом дня з дітьми кожного класу працюють класні керівники, вчителі-предметники відповідної спеціальності, вчителі англійської та німецької мов. Заняття включають індивідуальне і парне, групове проектний напрям, так як в класі до 8-ми учнів.

Гімназія «Європейська освіта» постійно підтримує зворотний зв'язок з батьками вихованців. Колектив школи завжди відкритий до спілкування, співпраці з батьками.

Комунікація відбувається:

 • через індивідуальні зустрічі;
 • через культурні проекти школи;
 • через Facebook, сайт школи.

Як нас знайти?

Ви можете знайти нас за адресою:

вул. Д. Щербаківського 36, м. Київ

Сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/groups/1540746052845684/

Сторінка в Instagram: https://instagram.com/european_gymnasium?igshid=m6x6mx80udo8

Оцінка відвідувачів
(по 29 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Знання школа надає мінімальні. Різниці між державною школою і цієї зовсім немає як на мене, окрім кількості дітей у класі.
Все у школі крутиться навколо доньки власниці, тому не рекомендую віддавати свою дитину в це місце.

,

Отличная гимназия!

,

Зараз шукаю школу для сина. Після спілкування з адміністрацією та вчителями залишилась задоволена. Сину дуже сподолось дружелюбне ставлення дітей і вчителів. Вчителі уважні до найменших проблем дітей. Ми обрали для себе цю школу. Дякую,що є такі заклади,де повага і увага до дітей на першому місці.

,

Школа чудова, з того часу як почала ходити в гімназію моя донька вона була задоволена, а це головне. Вчителям дуже вдячний за їх увагу до дитини. Після занять вона залишається на хореографії, тому спокійний, а вдома обов'язково показує рухи. Тож дякую гімназії.

,

Дуже задоволений закладом освіти. В першу чергу рівень англійської та німецької мовами, а в друге - харчуванням.

,

Моя дитина вже рік навчається в ГІМНАЗІЇ , я задоволена навчанням і відношенням до моєї дитини, я забула що таке сваритися з сином про невиконане домашнє завдання , все він робить у школі. Дякую

,

Дитина в школі просто деградувала.Не розумію чому даний заклад має назву «Гімназія», адже це місце не заслуговує навіть звання школи.Як писали нище, дійсно рівень сільської школи. Медсестри немає.Коли дитина розбиває голову їй викликають швидку.Всі вчителі крутяться лише коло доньки власниці.На інших дітей байдуже.Перейшли в «Ямб» і діти почали отримувати задоволення від навчання.

,

Парты удобные спать на них великолепною.Школа нормас 5 бульонов с макаронами из 5

,

Я задоволена рівнем англійськох мови, яку отримує мій син.

,

Хорошая школа и я рада, что отдала ребёнка в неё. Мне нравятся добрые и отзывчивые учителя.

,

Школою задоволені повністю.Підхід до дітей знаходять з легкістю.Ціна адекватна.

,

шановна "Я" і вчителі. які звільнилися! Не ганьбіться, бо кожна з вас працювала офіційно з наданими документами про отриману педагогічну освіту і маєте офіційний запис у трудовій книжці. А щодо статті про звільнення, це і говорить про те, що адміністрація закладу не тільки контролює діяльність вчителів, а й безпосередньо бере участь у всьому комплексі навчально-виховного процесу і у роботі з батьками. І, до речі, на додаткові навчання та підвищення кваліфікації також відсилаємо, але для цього треба бажання вчителя.

,

мой ребенок ходит в гимназию с первого класса, сейчас мы уже в 7 классе и я могу сказать что с учителя у нас все хорошо, да они молодые , но все с образованием, находят подход к каждому ребенку. Ребенок каждый день с радостью идет в школу, даже подростковый период прошел очень легко. уровень его английского языка очень достойный, проверили его за границей летом в разговорном режиме. И оплата очень приемлевая для частной школы. Так что я как мама могу поставить оценку 5

,

Шановні батькі та вчителі , я вас благаю обходьте цю школу стороною .
По-перше сюди беруть дівчат без освіти , по-друге ніхто не слідкує за роботою вчителя , по-третє класи не облаштовані для навчання , а взимку дуже холодно , потрібно сидіти в куртках аби не замерзнути .
Школа жахлива !!! Також відношення до вчителів ніяке , ще й можуть звільнити по статті . Не марнуйте свій час та гроші .

,

Работала в гимназии, ужас, а не учебное заведение. Учеба никакая, сюда берут тех, кто в 8 класе читать не научился, выпускаются с золотой медалью, разумееться не за спасибо.
Учителей берут без образования, у меня вообще нет педобразования, а тех кто согласиться работать за копейки.
В то же время, все время дерут с родителей за все что только можно (помимо платы за обучение, еще нужно будет платить за учебники, отопление, ремонт и оценки).
Не ломайте жизнь ребенку, жалко тех кто сюда уже попал, дети просто деградируют.....

,

Я очень довольна детским садом! Ребёнок ходит с удовольствием! За три месяца у моего ребёнка появился немаленький словарный запас английских слов! Воспитатели все очень позитивные и добрые!

,

Могу сказать одно, вокруг территории школы и садика пол года валяются игрушки, детская палатка присыпанная мусором. Старшие дети не цензурно выражаются и там же гуляют дети из садика.

,

Це просто жах, а не гімназія! Школу тримають дві подружки, які в вихованні дітей нічого не розуміють. В цій гімназії ГРОШІ в пріорітеті! Майбутнє дітей їх не займає!!!! Діти в садочку не доїдають, ліжечок на всіх не вистачає, в групі понад 20 дітей. Рівень школи, як в селі, далекому не асфальтованому селі. Не калічте дітей, забирайте звідси поки є можливість, не викидайте гроші на вітер!

,

Вдячна керівному складу і всьому педколективу за ту колосальну і віддану роботу, яку вони проводять для комфортного перебування діток в садочку і в школі. Впевнена, що з такими педагогами діти пізнають навколишній світ у найяскравіших фарбах добра і щастя, а також набувають досвід жити з любов"ю в соціумі, відстоювати свої інтереси, вміти товаришувати і допомагати. За рік перебування у садочку я бачу набуті сином і знання, і вміння, і навички. Бажаю всім батькам бачити такі результати у своїх дітях і дякувати за це викладачам, вихователям, керівникам. Це для них найвища нагорода, яка заохочуватиме їх і надалі з любов"ю піклуватися про наших діточок.

,

Не теряйте время , отдавая ребёнка в эту гимназию!)) пед коллектив создат из неопытных 22-27 летних девочек, (даже не все имеют пед образование) учителей, которые не могут справится с классом из 6-9 чел.Текучка кадров, как и учеников колоссальная , за год оплата повышается 2-3 раза. Частной школу очень тяжело назвать т к Ее уровень соответствует маленькой сельской школы ( даже никак не обычной городс ой школы!) Пробуйте, делайте выводы!)))

,

все сводится к деньгам. Но поборы неоправданные. Соседняя 172 гимназия на порядок лучше, идем с ребенком туда

,

сад очень и очень плохой,дети не доедают,пищу привозит таксист Бог знает от куда,текучка кадров очень большая,сад и гимназия полный ужас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

мы пришли с обычной школы в гимназию, отношения к ребенку отличное, стараются найти к каждому ребенку ключик. Знания у ребенка есть. Места хватает всем.

,

Мой ребенок ходит в гимназию в 5 класс, до этого мы учились в "Лидере", я как мама хочу сказать, я рекомендую гимназию. Мой ребенок начал читать на английском языке, пересказывать текс на украинском языке, занял третье место по олимпиаде по математике. Я думаю это не мало, кроме того в этом году гимназия переежает в новое помещение.

,

Моя дитина тут навчалася. Навчання ніяке, жодного уважного та турботливого ставлення до дитини нема, ніякого розвитку також. Постійна зміна педскладу. Директорка батьків не чує - гроші понад усе, проблеми помічати не бажають. Багато дітей пішли до звичайних шкіл. Шкода, що гарна ідея була зіпсована!

,

не раджу...В садочку дітей більше ніж ліжок, группи не поділенні по віковій категорії, на 15 кв.м всі діти разом знаходяться.... жах. В мене знайомої син навчався в цій школі. Розказувава, що коли їхня вчителька хворіла , тоді їх об"єднували з 1-м класом( а це школяр 5-го класу був)))).
Кожен думає як заробити... на наших дітях...

,

Очень хорошая гимназия, цена=образование=развитие!!!!

,

гимназия супер советую всем цены низкие и индивидуальный подход к ребенку. Я ставлю 5+++

,

Нет. Ето плохой вибор... За песплатно не приведу дитя.

Див. також:
Зворотній зв'язок