Оцінка відвідувачів
(по 15 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я учился в этом лицее, хочу сказать что такого ужаса я ещё никогда не видел. Дедовщина тут считается нормальным явлением, но офицеры и учителя почему-то с возмущённым лицом это отрицают на днях открытых дверей. Уважаемые родители, я вас очень прошу, не ведите детей в этот кошмар!! Не стоит верить сказкам про якобы «самостоятельность» и тому что дети потом привыкают, этот лицей по колечет психику ваших детей

,

Не перший рік другі курси ображають перші,хлопців бьють ,до дівчат погано відносяться ,, змушують робити за них усе,і викладачі з цим нічого не роблять ,коли діти у сльозах зачиняються у собі і не можуть нічого нікому сказати ,і це ви кличете нормальним ,як потім довіряти своїх дітей на 2 роки у ліцей,коли там таке робиться ,одна анархія серед 2 та 1 курсів,що це за поліцейські будуть ,коли за те що щось не зробив погрожують побити ,навіть зараз 2 курс ліцея бьютт 1 курси,а дівчат ображають і теж хочуть побити,і це не в перший раз,я прошу вас розібратися у цьому ,бо такі охоронці порядку ,нікому не потрібні ,я сподіваюсь що ви у цьому розберетесь!!!

,

На дне открытых дверей лицей очень понравился : доброжелательные, приятные преподаватели и сам директор. Но организация вступительных экзаменов оставляет желать лучшего. Письмо с вызовом на регистрацию пришло в день последнего экзамена. Да и вообще, я все понимаю, но тем не менее, три экзамена ( по сути четыре, физо два дня) без перерыва, каждый день ??? Требования явно завышенные, при том что реально лицей ничего не дает, ни специальности, ни звания,. Ни льгот для поступления дальше.

,

ліцей робить з вас майбутніх правоохоронців.Раджу поступати спочатку важко а потім стає легше.Зробіть свій вибір

,

Этот лицей просто ужасный,не советую вам туда идти.Я сам с трудом выдержал эти несчастные 2 года и чуть не умер от счастья когда закончил его,надеюсь.что вы не опуститесь так низко и пойдете в нормальное учебное заведение.

,

Цей ліцей робить з дітей самостійних і впевнених у собі людей! Ліцей навчить дуже багатим речам у житті. Я дуже радий тому, що я навчався в юридичному ліцеї, повірте мені, що ці два роки навчання дадуть набагато більше, ніж Ваша дитина буде курити та пити слабоалкогольні напої по підвалах. У ліцеїста погляди на життя становляться іншими, більш реальними, обміркованими та цілеспрямованими. На останок скажу, що всіх підряд туди не беруть. Там навчаються тільки достойні тому люди! Слабким там не місце. Я поважаю київський юридичний ліцей НАВСУ, та бажаю всьому особистому складу здоров'я, сили та успіху. З повагою випускник 2004 року, 2-й взвод, Коробко Я.С.

,

Подходит только для тех, кто реально собирается в МВД. Право и история на достойном уровне. Занимаясь там вы теряете такие предметы, как математика, английский, физика, химия: и часов мало выделено, и уровень преподавания низкий.

,

Лицей не плохой! Педагоги достойные! Но если уровень знаний выше среднего или высокий там делать нечего!

,

Ліцей - найкраще, що було у моєму житті. Я дуже хотіла туди вступити, і добилася свого. Ані трошки не жалію про свій вибір, незважаючи на всі трудності, які виникали протягом навчання.

,

Это отличный лицей. просто супер

,

Ето ужас! Не идите туда учится, мой вам совет! Потеряете 2 года реальной жызни....

,

он дал мне дорогу в академию мвд но втыкать два года когда мои сверсники бухают и гуляют на воле тяжело

,

Я в ньому навчаюсь і не жалію, він мені дав шлях у майбутнє...

,

ГАРНИЙ

,

Мне очень понравился это лицей

Див. також:
Зворотній зв'язок