Українсько - французька початкова школа із зануренням в білінгвальне середовище, що сприяє повноцінному оволодінню французької мови та дозволить зануритись у культуру двох країн.

Двомовне навчання, що відповідає офіційно затвердженій міністерством освіти та науки програмі, побудоване за принципом постійного білінгвального оточення за надсучасними методиками викладання:

 1. Українською мовою викладаються: українська мова та література, математика, фізкультура.
 2. Французькою мовою вивчаються: французька мова (література, лексика, граматика, орфографія), пізнання світу, цивільне та моральне виховання.
 3. Викладання мистецьких дисциплін (музика та мистецтвознавство) відбуватиметься почергово французькою та українською мовами.
 4. Англійська мова.

У кожному класі працює щонайменше два вчителя. Один з яких викладає предмети французькою, а другий – українською мовою. Вчителі працюють злагоджено, за надсучасними методиками, для забезпечення цілісності загальної програми та розвитку найкращих якостей кожної дитини.

Діти для яких французька мова - нова, зараховуються до адаптаційного класу, де інтенсивно вивчають французьку мову, та в подальшому приєднуються до основного класу.

Мета:

 • Заохотити дітей здобувати знання у привабливій та цікавій формі, через нові для України форми організації навчального процесу: проекти, презентації, досліди (приклад проекту: день середньовіччя, день винахідників та ін.).
 • Продовжувати білінгвальне навчання, збагачуючи словниковий запас та покращуючи володіння усними та писемними навичками.
 • Розвивати самостійність, талановитість кожної дитини.
 • Сприяти всебічному та гармонійному розвитку дитини, через такі ательє як: театр, танці, йога, ательє поціновувачів читання та ін.
 • З раннього віку ознайомлювати дітей з найвидатнішими шедеврами мистецтв та живопису, в створеному класі «Мистецтва і культури».
 • Навчати та підтримувати достатній рівень англійської мови.
 • Прививати дітям культуру двох країн з раннього віку.

Більше інформації на нашому сайті: http://rikiki.com.ua/

Та сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/Rik%C3%89cole-2077659452452768/

Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій школі, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте школу і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
Середня школа №78
Середня школа №78
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок