Факультетивгору
 • Гуманітарно-економічний
 • богоcлов’я тa філоcофії
Абітурієнтамвгору

Довузівська підготовка: (031) 261-29-45.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (099) 369-33-77.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (099) 369-33-77.

Докладніше про ВНЗвгору
 • 2 факультети;
 • 1 коледж;
 • 6 кафедр;
 • науково-дослідні інститути: філософії, богослов’я та аналітики; держави і права; розвитку громадянського суспільства;
 • студентська рада;
 • науково-методична рада;
 • наукове товариство студентів та аспірантів;
 • бібліотека;
 • юридичний відділ;
 • відділ ліцензування та акредитації;
 • управління адміністративно-господарської діяльності;
 • видавничий відділ, редакція газети «Срібна Земля»;
 • відділ студентського контингенту аспірантури і докторантури;
 • секретаріат і відділ кадрів;
 • відділ по роботі з іноземними громадянами;
 • спортивно- оздоровчий комплекс;
 • медична служба;
 • 2 студентські кафе-їдальні;
 • служба охорони та режиму;
 • гуртожиток;
 • духовно-освітній комплекс до склaду якогo вxодять: Українcька богословcька акадeмія, Ужгородcький богословcький колeдж, акадeмічний хpам імeні апоcтола українcького Андpія Пeрвозваного, кaплиця Воскреcіння Хриcтова. 
Оцінка відвідувачів
(по 30 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Оплата за навчання доступна для кишені. Якщо ти не маєш можливості оплатити зараз, то можна оформити відтермінування. Оплата здійснюється за наступний семестр до здачі сесії (весною платиш за осінь).
У гуртожитку новий комендант - Роман. І завдяки йому умови стрімко покращуються (нові зручні ліжка, ремонт у кухнях, туалетах і чекаємо ще в душі).
Універ класний, гроші не вимагають, у бухгалтерії напружена обстановка, але якщо зробити працівникам комплімент, то вони заспокоюються. Робота у них напружена.
Вчать нормально, викладачі розумні, досвідчені, паралельно працюють по своїх спеціальностях і під час лекцій базуються не лише на книгах, а й розповідають ситуації із власного досвіду. Студенти і викладачі як одна сім'я і спілкуються після закінчення університету. Тут думають про студентів, а не про рейтинг. Тому КаУ не дуже популярний, і бувають випадки, коли студентам щось не сподобається, то вони відразу залишають негативні відгуки. А позитивні не пишуть, бо і так ясно, що КаУ ?

,

Викладачі психологічного та юридичного факультетів найкращі! Весь негатив, який ллється на КаУ - результат ліні студентів вчитися. За весь період мого навчання від мене жодного разу не вимагали оплату за Н-ки, за іспити/заліки, за інші види оцінювання. Тут змушують вчитися, доступно подають матеріал, люблять студентів такими, які вони є: незалежно від расової приналежності та фізичних вад. КаУ прививає студентам цікавість до наукових конференцій, бо саме там я познайомилася із видатними людьми, з якими співпрацюю до тепер. Лекції по Богослов'ю у нас були на вибір й іспитів по даним предметам не було. У КаУ мені було вчитися легко, але результативно. Було багато вільного часу, тому нам багато задавали на самостійне опрацювання. Перша пара у нас починалася о 9:30, щоб студенти висипалися, бо здоровий сон запорука швидкого засвоєння знань. Звичайно, були моменти непорозуміння із викладачами, короткі суперечки, але вони не впливали на моє навчання.

,

Єдиний плюс взяток не вимагають, но взяти все ж таки можуть.
Бурса повна, богослови навязують свою думку, вчать навіть богословські предмети економістам. Порядку немає,за пропущений день тобто за н-ки вимагають гроші, поки не заплатиш до сессії не допускають.Плату за навчання теж вимагають заплатити на багато швидше, якщо ні догана, маэш грошей чи ні, їм все одно. У бугалтерії поводились з студентами як з нелюдом. Також між студентами та у деяких викладачів має місце національна дискрімінація .
Гуртожитком керували дві не нормальні жінки.
Враження залишились одні погані. Не йдіть туди!!!!!!!!

,

чудовий університет

,

якщо УжНУ хоч якось може тягнути на звання університету то це натуральна бурса

,

в этом универе вообще взяток не берут, туй сессию можно сдать своим умом.. не то что в ужну за всё плати, иначе не сдашь, а ум человека не в счет..

,

Досить цікаво було почитати коментарі) Щодо хабарів не чув ...Недоліки з боку деканату ? ... Не знаю.

,

Мені подобається університет. Досить сильний навчальний заклад. Привітні студенти і викладачі. Ціна за навчання як повсюду. Єдиний плюс що не беруть всі взятки. Якщо ти вчишся, відвідуєш пари, готуєшся то і сесію здавати просто. Я закінчую 5 курс. Мій диплом прийняли за кордоном. Бедь активно з студентами приймає участь в політичному житті країни. Він завжди для студентів і за студентів!

,

В университете вполне нормальный персонал.Я считаю что не которые комментарии в сторону университета лишние (нигатив).Молодые учителя делают свою роботу,вполне развиты и с опытом.Так как университет ещё молодой но он уже набирает Хорошие обороты! Не обращаете на негативные комментарии это тоже знаете (в одно услышал,второе выпустил).Да не спорю дорого... Ну... будем надеяться со временем цену снизят! А кому не нравиться пожалуйста (Ужну,Загду,и другие...) Я уверен Вас там ждут! С уважением ученик КаУ (Кот).

,

Не знаю скилькы проплачувалы студенты в 2012роци за навчання-но в2013 це дуже велыка сума(11600грн).Чим мають займатись батьки щоб сплатити за дитину таку суму?

,

Це навіть не бурса а Черга за дипломами, який потім можна дати хіба дітям гратися, та красуватися перед друзями який ти розумний. Мої колеги по університету ніколи навіть туди не ходять і навіть не знають що універ вже рік як переїхав. З моєї групи з 40 чоловік ходить 3-4 чол. І так у кожній групі. Я страшенно вражений від побаченого в цій бурсі. Все що пишуть це повний лохотрон. Немає викладачів, є тільки на бумазі. Один викладач може виставити всі заліки не залежно чи викладає він його чи ні. Це сором а не навчальний заклад. На сайті розписано що є море професорів і т д. Але жоден професор в цей вуз не зайде навіть. Ганьба. Буду переводитись.

,

Я перевожуся і можу написати - це все написане повний лохотрон. Признайтеся, ми пишемо бо хвалений відгук = один залік на шару.
Насправді повна бурса. Я забембався від бедьових хлопчиків замість викладачів. Тай попи забембали - вчимося як у школі дяків.
В універі хоть дав взятку, аби перевестися і втратив один семестр зато буду вчитися і дістану нормальний диплом. а не фуфло. Ідіть всі в універ, дешевше дати взятку ніж влетіти в бурсу. Тут сесію тоже батько пробашляв, правда на багато дешевше ніж в універі.

,

мене тут все влаштовуэ

,

хоть знаєш хоть незнаєш а взятку за хорошу оцінку плати!!!!!!!!!

,

дуже гарний!!!!!!!!!!!!!!враження супер!і як тут кажуть хабарів неберуть

,

хороший універ.викладачі приємні.

,

Хлам це повний, а не універ.

,

Це єдиний університет де не беруть хабарів,я навчаюсь без грошей на основі 53 статті Конституції України.
Вічна подяка,від мене нашому Ректору Бедь В.В.!!!
Віктор Васильвич,Ви Найкращий з усіх людей,дякуючи Вам я отримала юридичну освіту,освіту своєї мрії.

,

Колектив супер.

,

Best of the Best!

,

Наш КаУ найкращий

,

ви найкращі!!!!

,

У нас універ просто супер

,

нормaлъний ВУЗ,головнe що сeсию сaмий здaти можнa

,

наш універ найкращий!!!!!!!

,

норм академія ну ще мало треба підтягти

,

Співпраця студентів з викладачами показує досить хороші результи,дружність студентів на 1 місці.Проте багато і не доліків з боку деканату...Практика практика і ще раз практика !

,

ми найкращі

,

Універсетет супер,ще трішки і ми будемо найкращі!

,

Хороший викладацький склад ,але 180 грн. за значок це занадто

Партнери сайту
Державний університет телекомунікацій (ДУТ)
Державний університет телекомунікацій (ДУТ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Ужгороді, а також коледжі та технікуми в Ужгороді, курси в Ужгороді, репетитори в Ужгороді, робота в Ужгороді

Зворотній зв'язок