Факультетывверх
 • Гуманитарно-экономический
 • Богоcловия и филоcофии
Абитуриентамвверх

Довузовская подготовка: (031) 261-29-45.

Для получения полной и детальной информации касающейся сроков, условий приёма, экзаменов и необходимых сертификатах центра оценивая для выбранных специальностей, обращайтесь в приёмную комиссию по тел.: (099) 369-33-77.

При подаче заявления в бумажной форме абитуриенту могут понадобится следующие документы

 • оригинал и копия документа о ранее полученном образовании и приложения к нему;
 • оригинал и копия сертификатов ВНО;
 • оригинал и копия документа, удостоверяющего личность;
 • 4 одинаковые цветные фотографии размером 3х4 см;
 • для юношей: оригинал военного билета или удостоверения о приписке;
 • оригиналы документов, подтверждающих право на участие в конкурсе, зачисление по собеседованию, зачисление по квотам (при наличии).

Окончательный список всех необходимых документов и форму подачи (оригинал или заверенная копия) уточняйте в приёмной комиссии по тел.: (099) 369-33-77.

Подробнее о вузевверх
 • 2 факультета;
 • 1 колледж;
 • 6 кафедр;
 • научно-исследовательские институты: философии, богословия и аналитики; государства и права; развития гражданского общества,
 • студенческий совет;
 • научно-методический совет;
 • научное общество студентов и аспирантов;
 • библиотека;
 • юридический отдел;
 • отдел лицензирования и аккредитации;
 • управления административно-хозяйственной деятельности;
 • издательский отдел, редакция газеты «Серебряная Земля»;
 • отдел студенческого контингента аспирантуры и докторантуры;
 • секретариат и отдел кадров;
 • отдел по работе с иностранными гражданами;
 • спортивно оздоровительный комплекс;
 • медицинская служба;
 • 2 студенческих кафе-столовой;
 • служба охраны и режима;
 • общежитие;
 • духовно-образовательный комплекс в соcтав котоpого вxодят: Украинcкая Богословcкая акадeмия, Ужгородcкий богословcкий коллeдж, академичеcкий хpам имeни апоcтола украинcкого Андрeя Пeрвозванного, чаcовня Воскреcения Хриcтова.
Оценка посетителей
(по 30 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете вуз и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Оплата за навчання доступна для кишені. Якщо ти не маєш можливості оплатити зараз, то можна оформити відтермінування. Оплата здійснюється за наступний семестр до здачі сесії (весною платиш за осінь).
У гуртожитку новий комендант - Роман. І завдяки йому умови стрімко покращуються (нові зручні ліжка, ремонт у кухнях, туалетах і чекаємо ще в душі).
Універ класний, гроші не вимагають, у бухгалтерії напружена обстановка, але якщо зробити працівникам комплімент, то вони заспокоюються. Робота у них напружена.
Вчать нормально, викладачі розумні, досвідчені, паралельно працюють по своїх спеціальностях і під час лекцій базуються не лише на книгах, а й розповідають ситуації із власного досвіду. Студенти і викладачі як одна сім'я і спілкуються після закінчення університету. Тут думають про студентів, а не про рейтинг. Тому КаУ не дуже популярний, і бувають випадки, коли студентам щось не сподобається, то вони відразу залишають негативні відгуки. А позитивні не пишуть, бо і так ясно, що КаУ ?

,

Викладачі психологічного та юридичного факультетів найкращі! Весь негатив, який ллється на КаУ - результат ліні студентів вчитися. За весь період мого навчання від мене жодного разу не вимагали оплату за Н-ки, за іспити/заліки, за інші види оцінювання. Тут змушують вчитися, доступно подають матеріал, люблять студентів такими, які вони є: незалежно від расової приналежності та фізичних вад. КаУ прививає студентам цікавість до наукових конференцій, бо саме там я познайомилася із видатними людьми, з якими співпрацюю до тепер. Лекції по Богослов'ю у нас були на вибір й іспитів по даним предметам не було. У КаУ мені було вчитися легко, але результативно. Було багато вільного часу, тому нам багато задавали на самостійне опрацювання. Перша пара у нас починалася о 9:30, щоб студенти висипалися, бо здоровий сон запорука швидкого засвоєння знань. Звичайно, були моменти непорозуміння із викладачами, короткі суперечки, але вони не впливали на моє навчання.

,

Єдиний плюс взяток не вимагають, но взяти все ж таки можуть.
Бурса повна, богослови навязують свою думку, вчать навіть богословські предмети економістам. Порядку немає,за пропущений день тобто за н-ки вимагають гроші, поки не заплатиш до сессії не допускають.Плату за навчання теж вимагають заплатити на багато швидше, якщо ні догана, маэш грошей чи ні, їм все одно. У бугалтерії поводились з студентами як з нелюдом. Також між студентами та у деяких викладачів має місце національна дискрімінація .
Гуртожитком керували дві не нормальні жінки.
Враження залишились одні погані. Не йдіть туди!!!!!!!!

,

чудовий університет

,

якщо УжНУ хоч якось може тягнути на звання університету то це натуральна бурса

,

в этом универе вообще взяток не берут, туй сессию можно сдать своим умом.. не то что в ужну за всё плати, иначе не сдашь, а ум человека не в счет..

,

Досить цікаво було почитати коментарі) Щодо хабарів не чув ...Недоліки з боку деканату ? ... Не знаю.

,

Мені подобається університет. Досить сильний навчальний заклад. Привітні студенти і викладачі. Ціна за навчання як повсюду. Єдиний плюс що не беруть всі взятки. Якщо ти вчишся, відвідуєш пари, готуєшся то і сесію здавати просто. Я закінчую 5 курс. Мій диплом прийняли за кордоном. Бедь активно з студентами приймає участь в політичному житті країни. Він завжди для студентів і за студентів!

,

В университете вполне нормальный персонал.Я считаю что не которые комментарии в сторону университета лишние (нигатив).Молодые учителя делают свою роботу,вполне развиты и с опытом.Так как университет ещё молодой но он уже набирает Хорошие обороты! Не обращаете на негативные комментарии это тоже знаете (в одно услышал,второе выпустил).Да не спорю дорого... Ну... будем надеяться со временем цену снизят! А кому не нравиться пожалуйста (Ужну,Загду,и другие...) Я уверен Вас там ждут! С уважением ученик КаУ (Кот).

,

Не знаю скилькы проплачувалы студенты в 2012роци за навчання-но в2013 це дуже велыка сума(11600грн).Чим мають займатись батьки щоб сплатити за дитину таку суму?

,

Це навіть не бурса а Черга за дипломами, який потім можна дати хіба дітям гратися, та красуватися перед друзями який ти розумний. Мої колеги по університету ніколи навіть туди не ходять і навіть не знають що універ вже рік як переїхав. З моєї групи з 40 чоловік ходить 3-4 чол. І так у кожній групі. Я страшенно вражений від побаченого в цій бурсі. Все що пишуть це повний лохотрон. Немає викладачів, є тільки на бумазі. Один викладач може виставити всі заліки не залежно чи викладає він його чи ні. Це сором а не навчальний заклад. На сайті розписано що є море професорів і т д. Але жоден професор в цей вуз не зайде навіть. Ганьба. Буду переводитись.

,

Я перевожуся і можу написати - це все написане повний лохотрон. Признайтеся, ми пишемо бо хвалений відгук = один залік на шару.
Насправді повна бурса. Я забембався від бедьових хлопчиків замість викладачів. Тай попи забембали - вчимося як у школі дяків.
В універі хоть дав взятку, аби перевестися і втратив один семестр зато буду вчитися і дістану нормальний диплом. а не фуфло. Ідіть всі в універ, дешевше дати взятку ніж влетіти в бурсу. Тут сесію тоже батько пробашляв, правда на багато дешевше ніж в універі.

,

мене тут все влаштовуэ

,

хоть знаєш хоть незнаєш а взятку за хорошу оцінку плати!!!!!!!!!

,

дуже гарний!!!!!!!!!!!!!!враження супер!і як тут кажуть хабарів неберуть

,

хороший універ.викладачі приємні.

,

Хлам це повний, а не універ.

,

Це єдиний університет де не беруть хабарів,я навчаюсь без грошей на основі 53 статті Конституції України.
Вічна подяка,від мене нашому Ректору Бедь В.В.!!!
Віктор Васильвич,Ви Найкращий з усіх людей,дякуючи Вам я отримала юридичну освіту,освіту своєї мрії.

,

Колектив супер.

,

Best of the Best!

,

Наш КаУ найкращий

,

ви найкращі!!!!

,

У нас універ просто супер

,

нормaлъний ВУЗ,головнe що сeсию сaмий здaти можнa

,

наш універ найкращий!!!!!!!

,

норм академія ну ще мало треба підтягти

,

Співпраця студентів з викладачами показує досить хороші результи,дружність студентів на 1 місці.Проте багато і не доліків з боку деканату...Практика практика і ще раз практика !

,

ми найкращі

,

Універсетет супер,ще трішки і ми будемо найкращі!

,

Хороший викладацький склад ,але 180 грн. за значок це занадто

Партнеры сайта
Львовский торгово-экономический университет
Львовский торгово-экономический университет
Все партнеры | Стать партнером

Все вузы в Ужгороде, а также колледжи и техникумы в Ужгороде, курсы в Ужгороде, репетиторы в Ужгороде, работа в Ужгороде

Обратная связь