Факультети і спеціальностівгору

Факультети:

 • Юридичний факультет;
 • Факультeт упpавління тa бізнеc-аналітики;
 • Факультет арxітектури, будівництвa тa дизайну;
 •  Гуманітаpний факультет;
 • Факультeт інформаційниx теxнологій.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (099) 755-75-75, (068) 755-75-75.

Дорогі абітурієнти! Перед Вами багато можливостей. Студентські роки – захоплюючий період нових відкриттів, випробовувань, цікавих моментів та незабутніх вражень. Ви будете розробляти сучасні проекти в галузі економіки, юриспруденції, архітектури, дизайну, реклами, менеджменту, IT-технологій, навчитесь аналізувати зміни в розвитку суспільства та приймати рішення.

Знання – найцінніше багатство! Формулюйте ідеї та цілі, вміло використовуйте свої знання для досягнення мети. Обирайте професію і майбутню роботу, яка найбільше до душі. Любіть те, що робите і відчувайте себе щасливими.

Університет Короля Данила оголошує набір на 3-х місячні підготовчі курси для поглибленого вивчення шкільних предметів і підготовки до ЗНО-2019. Запрошуються учні 11-х класів, випускники минулих років та усі бажаючі.
Початок занять 5- лютого 2019 р. 

Заняття проводяться щоденно, з понеділка по п’ятницю – з 15.00 до 19.00 год., 2 рази на тиждень з кожного предмету.

Також нагадуємо, що Для студентів, які отримали високі бали ЗНО (180-200) Університет надає безкоштовне навчання за рахунок Міжнародного гранту.
Для студентів, які отримали хороші бали ЗНО (160-180) Університет надає знижку 50% за рахунок Міжнародного гранту.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (099) 755-75-75, (068) 755-75-75.

Докладніше про ВНЗвгору

Університет Короля Данила – один з найпрогресивніших закладів вищої освіти Прикарпаття, який постійно вдосконалюється та прямує до інноваційного вищого навчального закладу європейського взірця.

Університет заснований в 1997 р. ректором-священиком, академіком УАН, доктором юридичних наук, доктором права, доктором філософії, доктором канонічного права, професором, відмінником освіти України отцем Іваном Михайловичем Луцьким.

Для читання лекцій залучаються кваліфіковані викладачі-науковці провідних закладів вищої освіти України та інших країн (США, Німеччина, Польща, Франція, Іспанія, Литва, Грузія, Молдова та ін.).

Навчання фахівців здійснюється за наступними спеціальностями:

 • право;
 • архітектура та містобудування;
 • будівництво та цивільна інженерія;
 • дизайн;
 • філологія (переклад-англійська мова);
 • облік та бізнес-аналітика;
 • фінансовий менеджмент;
 • бізнес та приватне підприємництво;
 • маркетинг;
 • журналістика (за освітньо-професійною програмою «реклама та зв’язки з громадськістю»);
 • інженерія програмного забезпечення;
 • комп’ютерна інженерія;
 • богослов’я;
 • музичне мистецтво;
 • туризм;
 • готельно-ресторанна справа.

Випускники отримують дипломи державного зразка за освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Магістр», а також мають можливість отримати диплом закордонного закладу вищої освіти за системою «Подвійні дипломи».

Навчальний процес пристосовується до вимог сучасного ринку праці для забезпечення розвитку інноваційного мислення в молоді та майбутнього працевлаштування. Студенти залучаються до громадської, наукової та культурно-освітньої роботи. Це не лише сприяє поглибленню знань із дисциплін, що вивчаються, а й формує в майбутніх фахівців складову їх професійної компетентності, оскільки розвиває такі особистісні якості як самостійність, організованість, творчість, прагнення до самоосвіти, чітка громадянська позиція тощо.

Для студентів, які отримали високі бали ЗНО (180-200) Університет надає безкоштовне навчання за рахунок Міжнародного гранту.
Для студентів, які отримали хороші бали ЗНО (160-180) Універcитет надaє знижку 50% зa раxунок Міжнаpодного гpанту.

До структуpи Універcитету Коpоля Данилa такoж вxодять Колeдж універcитету Коpоля Данилa, тa ІФФК колeдж імeні С.Гpаната.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 83 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Навчання дуже цікаве та грунтовне. Оцінки зрозумілі, корупції нема взагалі. умови для навчання європейські. Відношення до студентів дуже хорошо, однозначно рекомендую!

Мені просто нереально подобається! Я планувала поступати закордон, але УКД - найкращий вибір.

,

Що ж універ то на то він і є пріватний бо бо він розрахованиі для багатих.Сюда ідуть дітки богатеньких папиків,мажори, золота молодьож,
дітки нардепів,буржуів,барриг, синки і донечки вплівовіх батків і тому подібьні.А таким як я тут не місьце.

,

Про що можна говоритти якщо викладачі мають кримінальну судимисть. То чого звісно ж можно хотіти від студентів.......

,

Унівєр паганиі хабарі на лабу беруть.Вчуся тут вже 3 рік та тут ничого доброго немма.Ставленя викладячів до студентіу ненадто хорошше.
От посьтупив аби диплом получити.А так нічого доброго.......

,

Тут зовні харошиі виглад універсітет має.Але то нажаль лиш виглад, а всередині ничого доброго немаєть.А на факултетах дуже мало студентів вчатся.Універ виживає лише за рахунок юридичного і журьналісьтики.А на іші спеціальності поштупає силний мізер. А деякі спеціалношті вобще недійснні а лише для піару.Короче якшо біда зі всьтупом в ПНУ стефаніка то ідіть в Універ Короля Данила Галицкого тут всіх возьмуть.Будьтте певні.

,

Що ж звісно можна сказяти якщо більшість із викладачів які викладають в цьому університеті мають кримінальну судимість.А більшість із них не є взагалі доцентами чи профессорами , а мажорськими самозванцями ,які
не є викладачати і самі не мають відповідноі вищоі освіти не говорячи уже про наявність аспірантури.

,

Універ корола Данила Галицкого непоганий.Я посьтупила сюда недивлачись на то що в мене криминальна судимість, яка є обтяжива при вступи,ще і ненадто висьокі бали ЗНО. Та я посьтупила сюда на економику без всаких хабарів і ничого неплатила. Задоволена шо научатимуся в цьому чюдовому зякладі і почну нове життя. Университет чудовиі і виклядачі надіюся такоз чудьові. Покладу 5 ...

,

Вуз номальниі та жалко шо набирають туда всаких неуків,які не мають проходних балів. Всякий зброд набрали шо годі перераховувати і казяти.
Це псує рейтинг вузу шо беруть кого будь і навіть ранше судимих людей.А невдячні потим обливають унівеситет всяким брудом в соц мережах.
Сам процес начання і вікладацкий склад хороші ректор класний мужик!
Зато студенти самий зброд нажаль.
Раджу понтупати тим хто справді заслюговує навчатиса в цьому хорошомму універсітеті! Оцінка 5!!!

,

Сюда на навчаня беруть усіх незялежно від віку ,громадяства, релігійних чи іших переконань. І суди посьтупають навіть абітурієти з балами нижче 100. Тут раді всім хто бажає посьтупати на любу специальність.Тут великиі процент іноземців. Сюди берут на навчаня і людей з криминальним минулим, раніше судимих,які хочуть зьдобути вишу освіту.
Хоч це вуз пріватний та тут дають ліпші знаня як у державніх вузах.
Гарний універ.

,

А чо тут класниі вуз. Поштупила на журналітику і звазки з громадкістю .
У мене бали були ЗНО украінска мова 102, істория Украіни 105, англіська 100, і географія 107, бал атесьтата 5,1. Я прошля в Пну на журналітику і суда в Даниля тез прошла.Та я виршила краше іти сюдо тут краче навчаня тут я змозу отримти краші знаня.які мени потрібі будуть в подайшій професиі. Гарній универсетет! Оціную 5!

,

Вуз ничого так можьливиі.Лише в парашах бь порядок навіли. Унитази погані крани поломані зерькала немаєть туалєтноі бомаги немає. Ще хоть позначіт де параша чоловіча де жінноча бо не розбиреш нияк.Вже мовчу що там накурено викладачьки накурять там що жах.
І корідори якіс мрачні. І ідалні немає навідьміну від іших заклладів.
А так непогано. Можьливиі універ....

,

Вчуся на юридичному тут наука фігова нихто парами і езаминами особо не парится. Дівки і хлопці в групи вобше масово пари пропукають навить приходать накурені . Тут бішість 85-80 % студетів по всому вузу мажорики іздять на крутих тачках,і віклачі тоже на джіпах усі. Цеі вуз приватиі і тут своі правила. І ніхо тут не указ. А хабарі беруть достя берутьь
Є в нас в групи і інозеці, яким за дурьно оціки ставять.Іх на талони не кидяють вони тут оборзілі ці іноземці.Вони крадут наші місця у вузі. Іх тут нато уважають.Один студет раз образів іноземця то його винали через то з унівєру. От так живем. Впрочем задовілно.

,

Поступів суда на журьналістику. Не пошькодував, навчаня,легке, вчитиса моджна сийно негрузят.Виклядачі нормалні дають ,непоганій рівень зннань.Був цього року на практицці всьо класно і хабари хоть беруть та це несаме головне. Через рік пляную іти дальши в магісьтратуру.Тут непогано советую поступпати.Ставю 5!

,

Вуз для багатіх! Бєдним тут не место! А попашти суда буд хто може навить зі 90 балями. Навіт як ні скляв Зно за гроші суда беруть! А плотити бійше ніж в пну. Мене взяли хоть я ні один з 3 Зно ні скляла! А бал атиштата у мене 5,6.балив.А так може бути! Поштупаітти!!!

,

Вуз не надтто лутчиі від других вузів. Учоба тут намного легшша.Але нарешти ремонт зробьили.В таллетах хоть не так воняєть і унітаззи зробіли краші і папір в тулєтті хоч є.
А так не нато і добьре тут.А вуз оціную непагано.

,

Тут хоть курити незаборьоняють.Можна спокійнно при вході і на площадьці подвірья курити.І параші чуть лучче ніз у прикапратському.Але в каридоррах мрачно бь хот білше вікон зроббили.Минус підльога з неякісьного матерялу.А так я не жалиюся.

,

Круто було цілий рік.Ми нічого не роббіли.Пари проходіли абитак,абияк.
Ніхто не парився.Все було суппер.На екзаменах списували легко. Талонів не мав.А бабки в заліковку і ти відминик.

,

Жалко,що тут німає державноі форми навчаня.Тут много платити требба.Це приватний вуз.Який спонсорують пиватні особи. І всіх берьуть. Хто лишень заплатить гроші.

,

Що скажу,тут всім раді, лише ідіть і поступаіте.Беруть усіх,навіть з непрохидними балами.Отвечаю.Пацани поступайте в короля будте приняті.Тут кльово! Універ не із мутних.

,

Одне добре шо сюди беруть навіть студетів з кримінальним минулим.У мене кримінальне минуле так війшло,а мене тут приняли, правда не на бюджет але,нічого. Думаю що це все таки нормальний вуз. Поки що не буду жалуватися...//

,

Сюди ідуть ті хто в ПНУ не вступив.Кого Прикпрьпатський не прийняв вони ідуть сюде де всім раді. ..

,

Не вуз типова бурса.І учителі як в бурсі.І діти не надто мудрі сюда ідуть .

,

Тупий вуз, не гаворячи,про ,зовнішній вид.Хоч ремонт зроблений півбіди.
І в парашах стеля не сипеться,а так нічого особливого....

,

В університеті проводиться відкрита політична агітація. Один з викладачів агітує голосувати за Порошенка і ні в якому випадку не голосувати за інших кандидатів, прирівнюючи іншу думку до слабоумства. Закликає переконувати родичів, а якщо “слабоумнних родичів” переконати не вдалося, закликає казати, що проголусувати можна тільки ID карткою, або ж сховати паспорт(зробиити так, щоб не проголосували).
Схвалює декриміналізацію статті про незаконне збагачення.
Випливає питання, навіщо вступати в цей навчальний заклад, якщо викладач порушуючи Конституцію і Закон про освіту буде вами маніпулювати і принижувати вашу думку і гідність за ваші ж гроші.

,

Хороший університет. В цілому задоволена.
Базу знань дають хорошу, матеріальне забезпечення за 6 років значно виросло.
З хабарями ніколи не стикалася. Викладачі розуміючі.
Однозначно рекомендую!

,

Навчаюсь на 2 курсі на Готельно-ресторанній справі задоволена на всі 100%.Люблю цей універ і викладачів.Дуже рада що вступила саме сюди.
З гордістю можу сказати,вступайте і ви ніколи не пожалієте про це.

,

Це цукерка з красивою обгорткою. Але в середині - гниль. Всі просто чемно стоять у черзі за дипломом.

,

Все жахливо окрім вигляду. Є неадекватні викладачі. Викладач, котра не вміє пояснювати, а лише обзиває дітей дебілами і т.п. Розчарована у виборі цього закладу.

,

Шарашкіна контора. Знань - нуль. Повний нуль. Викладачі переважно "списані" з інших університетів.

,

Університет крутий , і чесно хто невчився той того не зрозуміє а хто вчився повірти в кожному ВНЗ є такі студенти які будуть казати проте що університет поганий , вчитись гарно умови ідеальні і хто хоче вчитись то викладач йому пояснить так шо він буде знати це на високому рівні а хто несхоче то він і небуде знати хоч як би викладач непояснював, тому насправді університет гарний є мінуси але вони точно не понавчані!
І як вище згадували шо вцей університет приймають тих хто непоступив повірти є такі що подають лиш внаш бо знають шо він кращий а ті хто непоступили в інший і внашому є місце то чому відмоляти абітурієнотві надати право стати студентом!

,

В університеті нічого не вчать тупо ходиш на пари щоб був диплом. Не поступається сюди. Вони роблять зі студентами ферму для викачування грошей.

,

Не поступайте сюди!!!!!!! Розвод повний! Лише гроші здавай. На все!

,

Поставив 1 зірочку лише тому що 0 не можна поставити. Гарні корпуси, се решта -фікція. Пари, знання, дипломи. Не купляйтесь.

,

Я дякую усім викладачам за досвід, отриманий під час навчання в цьому університеті. Там є дуже круті люди, які допомогли мені у житті.

,

Університет хороший, вже вчуся рік з половиною, ставлення викладачів хороше. Друзі вступайте)))

,

Університет чудовий, ніякої корупції немає, викладачі хороші і дуже добрі умови для навчання.

,

дуже рада , що обрала саме цей університет

,

Університет дуже хороший, чесно скажу, за роки свого навчання там, за сесію тай взагалі ніяких грошей не заплатила, жодного хабаря. Добилася багатьох успіхів завдяки університету і думаю, що якби обрала інший ВНЗ, то не добилась нічого! Дуже важливо, що там є моральна підтримка з боку викладачів, за дуже дякую) Хто б які відгуки не писав, Я із впевненістю можу казати, що УКД - найкращий!!!!

,

Офігенний університет... хабарництвом навіть не пахне... викладачі супер...Дуже люблю Мар'яну Петрівну і Мирославу Олегівну вони дійсно знають свій предмет...кодного тижня влаштовують цікаві зустрічі ти з цікавими людьми....УКД так тримати....Ти найкращий . .

,

Дуже хороший університет.Високий професіоналізм викладачів,класні умови для навчання,багато можливостей для саморозвитку та реалізації своїх прагнень

,

Навчаюся вже 2 рік.І жодної хвилини не пожаліла що обрала саме УКД.В цьому університеті є велика можливість розвиватися головне бажання. Викладачі доступно пояснюють предмет. Кожний може обрати сам місце своєї практики. Є студенти які практикувалися в Верховні Раді України. Тому я рекомендую Університет прав імені короля Данила Галицького

,

Дуже хороший і організований університет, хороше ставлення викладачів до студентів. В даному вузі проводиться як навчання на вищому рівні, також конференції де можна поспілкуватись з людьми не тільки з різних міст України, а також з представниками інших країн і здобути великий досвід, також тут дуже хороше дозвілля для студентів. По собі знаю, тому що сам є студентом даного університету і дуже задоволенний навчанням в ньому.

,

Хороший універ,ставлення викладачів хороше,багато різних заходів проводять,умови мабуть найкращі з усіх коледжів і універів спільно взятих у іф,одним словом не жалію,поступайте!!!)))

,

Говорити звичайно можна багато! І на превеликий жаль, говорять такі речі "слабкі" люди! Той хто наполегливо вчиться- той має хороші результати, і незнає про слово "хабар"! Для того щоб було краще- треба самому робити краще! Все починається з Нас самих! Викладачі у вузі хороші спеціалісти, які можуть надати пораду, і знайти особливий підхід до кожного! А яке дозвілля у студентів...Студентська Рада, Наукове товариство! А скільки створено клубів..! І це все для Нас, студентів!

,

НЕ рекомендую цей університет,коли настав момент отримання диплома,мені повідомили що диплом я не отримаю у зв'язку з тим,що виникла проблема яку вони виявили за 3 роки,коли я поступала вони вказали рік який не настав,тобто провчилась рік даремно бо зареєстрували пізнішим роком,втирали що оплату не буду вносити за навчання але коли настала сесія навчання якого немало бути,вони сказали що я повинна оплатити за рік навчання 14 тис. і в кінцевому результаті коли я через цю кантору втратила рік та гроші за навчання яких немала б платити,вони віддали мені диплом з оцінками яких я зовсім немала,замість своїх 5-ть мені віддали додаток із трійками,і виникає питання,навіщо відкривати університет якщо у самому навчальному процесі і документації у них твориться жах,просто лишень здирають гроші за навчання, наживаються на студентах,рівень освіти у коледжах інших кращий ніж вони дають як університет. А викладачів більша половина вимагає гроші,якщо хоч здати сесію,це жахливо корупція розквітає.

,

Університет крутий , і чесно хто невчився той того не зрозуміє а хто вчився повірти в кожному ВНЗ є такі студенти які будуть казати проте що університет поганий , вчитись гарно умови ідеальні і хто хоче вчитись то векладач йому пояснить так шо він буде знати це на високому рівні а хто несхоче то він і небуде знати хоч як би викладач непояснював, тому насправді університет гарний є мінуси але вони точно не понавчані!
І як вище згадували шо вцей університет приймають тих хто непоступив повірти є такі що подають лиш внаш бо знають шо він кращий а ті хто непоступили в інший і внашому є місце то чому відмоляти абітурієнотві надати право стати студентом!

,

Поганий, не рекомендую. Хороше ставлення тільки до абітурієнтів. Туди беруть всіх тих хто не зміг поступити в нормальний ВНЗ, як студентів так і викладачів яких вигнали з інших університетів тому рівень викладання дуже низький. Корупція є тільки дещо інакша, на пари взагалі можна не ходити, відчислити можуть тільки за несплату за "навчання", тим більше викладачі теж люблять прогулювати пари.

,

Ніколи сюди не поступайте, цей універ просто мильна бюльбашка, до 2010р. ще тримався, а зараз саме відстаюча бурса. Я сам його закінчив у 2012р. спеціальність "Облік і аудит", так от ніколи туди на економічний не поступайте (про інші факультети не знаю) бо пожалієте за період "навчання" я нічого нового не дізнався (до того закінчив державний коледж). Викладачі на кафедрі обліку і аудиту просто переказують завчений з підручника теоретичний текст, а самі нічого не знають до цього ж самостійно вчитися теж не дадуть бо люблять загружати дурними завданнями, які ніколи в житті не пригодяться, я працюю поспеціальності (це не заслуга університету) тому впевнено можу сказати рівень професійних знань викладачів нульовий, ви тут будете дурно протирати штани. Хоч тут немає корупції та і навчання тут ніякого немає. Якщо вам потрібен просто диплом тут ви його отримаєте, якщо шукаєте знання ідіть мимо.

,

Мій син вже другий рік вчиться в університеті,задоволений і про ніякі хабарі мова ніколи не йшла.В нього з навчанням все чудово і все здає без проблем)))

,

університет - це в першу чергу його студенти , а вже потім викладачі і керівництво, матеріальна база тощо ! сумлінні , цілеспрямовані, активні студенти ніколи не мали і не мають жодних проблем у навчанні, а скиглять, плачуться і невдоволені ті хто не хоче вчитися, прогулює заняття та не цікавиться життям університету взагалі, а потім дописують , що "беруть хабарі". Та подивіться на себе з боку , а знаєте про такі факти йдіть у студраду, профспілку, інформуйте керівництво . словом будьте самі чесні!.,

,

Класне ставлення, хороші викладачі, багато вчать практичного, вчитись важко, але це того варте.

,

так університет хороший.коли вчилась у коледжі мені все подоболосюь але коли пішла на заочну форму навчання я не повірила своїм очам деякі викладачі беруть такі хабарі що аж страшно таких є мало але ті одиниці беруть досить. суми просто шалені. всі гарні спогади що в мене залишились про цей університет просто перекреслені через от таких пару викладачів.

,

Ставлення до студентів хороше, хабарів майже не беруть.
Єдине, ректору має бути соромно за те, що на старших курсах гроші шалені беруть за навчання, а навчання то нема! Студенти "гуляють" цілу весну. Тому до бакалавра тут ще можна нормально вивчитись, а на 5 - 6 курс краще йдіть в державні університети.

,

Якось відвідував цей заклад. Приміщення в гарному стані, не занедбане. Відношення персоналу і виховання студентів базуються на християнській моралі. Але можливість навчатися там мають більшість матеріально забезпечені люди.

,

мені не сподобався!!!!!!!!! корупція є !!

,

Дуже хороший навчальний заклад.

,

Цей університет просто супер!!!!
Викладачі приємні і декани)))
Одним словом я дуже рада,що пішла іменно в цей університет,а не в інший!!!!!

,

Моя дівчина навчається тут уже семестр. Враження-просто чудові. По розповідях зробив висновок,що то є один з рідкісних універів,котрий відповідає європейським зразкам і вимогам освіти на Україні. Недавно бував на Коновальця,враження від університету хороші. Новий корпус будується. Зрушення на краще відчуваються. Є що порівнювати із Кіровоградським Національним Технічним університетом,в який мене долязанесла навчатись. Наприклад кафедра розміром 200 квадратних метрів будується 6 років уже.

,

вчусь уже четвертий рік.в ньому..це самий кращий універ.викладачі супер.

,

Викладачі дійсно хороші. Ставлення нормальне. Не вимагають хабарів як це прийнято по інших ВУЗах. Добре що я пішов саме в цей університет, а не в той що ніби "престижний". А в інших університетах треба було б мені хату продавати,щоб оплатити різні забаганки викладачів. Дуже радий, що я тут :)

,

Так повністю підримую! Він самий кращий, адже я провчилась в ньому 6 років!!!!!

,

Найкращий університет в Франківську. Хороше відношення викладачів до студентів

,

:мені дуже тут подобається навчатись,набагато краще ніж в школі
подобаються люди,викладачі..і загалом все
що б не говорили інші люди,але наш заклад самий затишний..і най-най кращий***

,

Дуже сподлобався цей університет

,

атмосфера домашня, вимогливість викладаців по-батьківськи, з товаришами однокурсниками по -братськи, у керівництва завжди є хвилинка і для нас студентів

,

Спочатку не сподобався. Після пару місяців навчання дуже привикла до нього. Викладачі дійсно хороші. Ставлення нормальне. Не вимагають хабарів як це прийнято по інших ВУЗах. Добре що я пішла саме в цей університет, а не в той що ніби "престижний". А в інших університетах треба було б мені хату продавати,щоб оплатити різні забаганки викладачів. Дуже рада, що я тут :)

,

ІФУПіКДГ.......the best

,

Університет просто супер!!! Дружня, затишна атмосфера! І викладачі чудові!!!

,

суперовий універ)))) мені нравиться в ньому навчатися!!!!

,

Це мій найулюбленіший і найкращий універ!!!!!!

,

супер-пупер

,

мені дуже подобаєтья, відношення до студентів справді дуже добре!!!!!!

,

універ чудовий,викладачі чесні,і відношення дійсно супер:)))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

мій любимий університет...супер і викладачі клеві,і чесні......

,

Дуже гарний університет, хроше ставлення до студентів.
Класна форма навчання.

,

Мені подобається.

,

класний універ,відношення до студентів нормальне

,

норма

,

Дуже гарний універ.

,

супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

норм

,

Прекрасні умови навчання,хороше ставлення викладачів до студентів!

,

Дуже гарний заклад, дуже гарне відношення до студентів

Усі ВНЗ в Івано-Франківську, а також коледжі та технікуми в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок