Університет Короля Данила

Університет Короля Данила


 • Івано-Франківськ · вул. Коновальця, 35, 76018
 • (0342) 77-18-45
 • university@iful.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1997 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

2500
студентів
123
викладачів
63
кандидатів
наук
16
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Юридичний факультет;
 • Факультет управління та бізнес-аналітики;
 • Факультет архітектури, будівництва та дизайну;
 • Гуманітарний факультет;
 • Факультет інформаційних технологій.

Абітурієнтам

Дорогі абітурієнти! Перед Вами багато можливостей. Студентські роки захоплюючий період нових відкриттів, випробовувань, цікавих моментів та незабутніх вражень. Ви будете розробляти сучасні проекти в галузі економіки, юриспруденції, архітектури, дизайну, реклами, менеджменту, IT-технологій, навчитесь аналізувати зміни в розвитку суспільства та приймати рішення.

Знання найцінніше багатство! Формулюйте ідеї та цілі, вміло використовуйте свої знання для досягнення мети. Обирайте професію і майбутню роботу, яка найбільше до душі. Любіть те, що робите і відчувайте себе щасливими.

Університет Короля Данила оголошує набір на 3-х місячні підготовчі курси для поглибленого вивчення шкільних предметів і підготовки до ЗНО-2019. Запрошуються учні 11-х класів, випускники минулих років та усі бажаючі.
Початок занять 5- лютого 2019 р.

Заняття проводяться щоденно, з понеділка по п’ятницю з 15.00 до 19.00 год., 2 рази на тиждень з кожного предмету.

Також нагадуємо, що Для студентів, які отримали високі бали ЗНО (180-200) Університет надає безкоштовне навчання за рахунок Міжнародного гранту.
Для студентів, які отримали хороші бали ЗНО (160-180) Університет надає знижку 50% за рахунок Міжнародного гранту.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](099) 755-75-75, [відкрити контакти](068) 755-75-75.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](099) 755-75-75, [відкрити контакти](068) 755-75-75.

Про ЗВО (вуз)

Університет Короля Данила один з найпрогресивніших закладів вищої освіти Прикарпаття, який постійно вдосконалюється та прямує до інноваційного вищого навчального закладу європейського взірця.

Університет заснований в 1997 р. ректором-священиком, академіком УАН, доктором юридичних наук, доктором права, доктором філософії, доктором канонічного права, професором, відмінником освіти України отцем Іваном Михайловичем Луцьким.

Для читання лекцій залучаються кваліфіковані викладачі-науковці провідних закладів вищої освіти України та інших країн (США, Німеччина, Польща, Франція, Іспанія, Литва, Грузія, Молдова та ін.).

Випускники отримують дипломи державного зразка за освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Магістр», а також мають можливість отримати диплом закордонного закладу вищої освіти за системою «Подвійні дипломи».

Навчальний процес пристосовується до вимог сучасного ринку праці для забезпечення розвитку інноваційного мислення в молоді та майбутнього працевлаштування. Студенти залучаються до громадської, наукової та культурно-освітньої роботи. Це не лише сприяє поглибленню знань із дисциплін, що вивчаються, а й формує в майбутніх фахівців складову їх професійної компетентності, оскільки розвиває такі особистісні якості як самостійність, організованість, творчість, прагнення до самоосвіти, чітка громадянська позиція тощо.

Для студентів, які отримали високі бали ЗНО (180-200) Університет надає безкоштовне навчання за рахунок Міжнародного гранту.
Для студентів, які отримали хороші бали ЗНО (160-180) Університет надає знижку 50% за рахунок Міжнародного гранту.

До структури Університету Короля Данила також входять Коледж університету Короля Данила, та ІФФК коледж імені С.Граната.


Відгуки231

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Віктор, 24.04.2021, 20:23

Не ведіться на відгуки які заклад собі накрутив, на рекламу проплачених блогерів. Нікому не раджу витрачати роки свого життя на цей заклад і щей трати гроші своїх батьків, якщо вам звісно на них не начхати як багатьом хто тут "вчитися" Хоча також бувають хороші студенти і викладачі, але сама система розроблена тільки на викачку грошей. Стан закладу хороший, але це закономірно. В цілому УКД - дуже гарна обгортка з гівном в середені

Дар'я, 21.04.2021, 12:43

Навчаюся на четвертому курсі юридичного факультету. І за чотири роки зрозуміла справжню суть УКД. Так, навчання тут не безкоштовне, але за відмінно здані екзамени і соціальну активність ти отримаєш відповідну знижку. УКД - це прогресивний заклад освіти і кожен студент може реалізуватися в різних сферах і знайти активність собі до душі. Тут проводиться маса різних заходів: від наукових симпозіумів до "Ночі в університеті", де ти можеш весело провести час з іншими студентами та викладачами. Окремо хочу розповісти про викладацький колектив. Напевно це пов'язано з тим, що університет відносно молодий, тому викладачі тут теж прогресивні і відповідально ставляться не лише до викладання матеріалу, а й до внутрішнього психологічного стану самих студентів. Завжди підтримають і допоможуть знайти вихід зі складної ситуації. Хочеться ще додати про стан самого університету: нові, технічно обладнані аудиторії та приємний для очей інтер'єр. Рада, що навчаюся саме в цьому університеті)

Юля, 19.04.2021, 15:06

Навчаюсь у цьому вузі вже четвертий рік, на юридичному факультеті, та повністю задоволена університетом. УКД дає можливості для успішного розвитку особистості. Викладачі є компетентними фахівцями у своїй справі. Для старанних та успішних студентів є бонуси та знижки, які заохочують до навчання та розвитку. Тестова система здачі заліків та екзаменів забезпечує чесність та справедливість оцінювання якості знань студента. В УКД студент на першому місці!

Леся, 13.03.2021, 22:09

Я була в цьому університеті під час проведення в неділю 3 роки тому реколекційних занять УГКЦ. Моє враження склалося непогане про приміщення і столову. Про навчання говорити нічого не можу бо немаю досвіду. Сама хотіла поцікавитися для доньки, яка хоче поступати і вибирає ВНЗ. Дивно мені з відгуків. Прочитавши всі, склалося враження, що я десь пропустила зміни в українському правописі. Смішно... Згадалися слова Шевченка:" Як би ми вчились так як треба, то мудрість би була своя". І не керували б нами чужинці, які ненавидять все українське, а мудрі українці-патріоти. Діти вчіться собі на користь, батькам на радість і на процвітання нашої Неньки України. І хай Бог вас благословить.u А вчителям скажу: "Памятаймо, що треба буде за все відповідати на Божому екзамені і за добре, і за погане." Бажаю успіхів і процвітання.

Андрій, 02.12.2020, 15:16

Відгуки пишуть викладачі і пугані студенти. Коледж перейшов у власність УКД - корумпований і прогнивший з середини універ в фальшивій обгорці

Іванов Дмитро, 10.11.2020, 09:48

Університет файний, але не ідеальний. Тим не менш, якщо порівнювати його з іншими то УКД набагато кращий і комфортніший. 1. Тут нема такого, що розклад можуть поміняти в останній момент, як у ПНУ. 2. Домашнє завдання говорять чітко і ситуації "А ви нам не говорили!" або "Я думав що потрібно щось інше" рідкісні. (хіба що самі студенти можуть включити у собі актора) 3. Мабуть, єдиний університет, якому не все одно твоє на психологічне становище. Турбота від старших відчувається, навіть сама атмосфера спонукає тебе до взаїмодопомоги, підтримки і толерантного відношення.

lio.v3, 06.11.2020, 11:26

навчаюсь тут на 1 курсі, та вже за цей час можу сказати, що обрала правильний Університет! Чудові та енегрійні, веселі викладачі. Креатив та творчість оточує університет з усіх сторін. Тут можна відчути себе вільною людиною своїх думок. Я щаслива, що стала частинкою УКД!

:), 06.11.2020, 11:25

Коли до нас в школу прийшли студенти з укд і почали з нами ділитись своїми враженнями, я зразу зацікавилась. Я хотіла потрапити в цей університет, тому дуже переживала чи пройду. Але зараз я студентка 1 курсу і я рада цьому. Викладачі молоді та мають хороший, веселий підхід, що не може не тішити.Тому сподіваюсь що роки в цьому університеті запам'ятаються на довго нам всім.

Анна-Марія, 06.11.2020, 11:20

Дуже крутий та сучасний університет!!!Рекомендую!!!

============, 05.11.2020, 10:59

Коли подавала документи, хвилювалась що не виправдаються мої сподівання щодо ВНЗ, але зараз можу впевнено порекомендувати друзям вступати саме в УКД. Тут робиться все для студентів, викладачі компетентні в своїй справі, часто проводяться різні розважальні заходи, в їдальні дуже смачна їжа, комфортне розташування в центрі міста. Одним словом, вступайте, не пошкодуєте))))))

anastazi.zz, 04.11.2020, 17:25

Як студентка , я сміливо можу відповісти, що всі професії, які наявні в нашому УКД , на даний момент дуже популярні та прогресуючі, адже людство рухається вперед, технології з кожним днем змінюються, а УКД іде в ногу з ними. Університет дає дуже багато перспектив для молодого студента, зрощує його, як талановитого і розвиненого спеціаліста у конкретній сфері. Мені дуже подобається атмосфера, що сприяє навчанню та підтримки комунікації між студентами та викладачами. Викладачі зажди достатньо обґрунтовують лекції і допомагають більш детальніше розглянути актуальні проблеми суспільства. Персонал в самому університеті дуже ввічливий, вам завжди підкажуть і допоможуть якщо у вас виникнуть якісь труднощі. Обрала цей вищий навчальний заклад тому, що вважаю його одним із найпреспективніших закладів для розвитку себе і своєї особистості. Абітурієнту чи простому користувачу, який побачить цей відгук - РЕКОМЕНДУЮ цей університет.

Марія-Вікторія, 04.11.2020, 11:37

З точки зору студентки варто відзначити, що університет робить все можливе для забезпечення комфортних умов для навчання студентів. В їдальні достатньо смачної їжі, як вдома, але якщо хочете більше - на перервах можна вийти до різних продуктових, бо університет розміщений майже в центрі міста. Більшість викладачів з розумінням спілкуються зі студентами та йдуть їм на зустріч в багатьох питаннях В умовах пандемії університет також зробив усе можливе для безпеки всіх, хто є в ньому - під час офлайн навчання слідкували за дисципліною носіння масок, на коридорах розмістили антисептики та регулярно дезінфікували приміщення і предмети, до яких часто торкаються. Також команда програмістів створила достатньо зручний сайт для дистанційного навчання студентів

0000, 04.11.2020, 11:21

навчаюсь на першому курсі, поки що все влаштовує

Христя, 04.11.2020, 09:24

Я дуже задоволена, що навчаюся саме в цьому університеті. Моє бажання навчатися в ньому було ще у 9 класі, але після 9 мені не вийшло, тому зараз я студентка 1 курсу і дуже цьому рада. УКД - сучасний, викладачі привітні, пари проходять швидко, в столові дуже смачна їжа. Мені подобається навчатися в УКД.

Мар‘яна, 04.11.2020, 09:23

Я навчаюсь на 1 курсі в цьому Університеті і я рада , що потрапила саме сюди,жодного разу не пожаліла,оскільки тільки в цьому університеті впроваджуються новітні технологі,навчання на вищому рівні,простір вільних людей,викладачі - професіонали своєї справи. Неодмінно навчання тільки в УніверситетіКороля Данила!

Яна, 04.11.2020, 09:23

Дуже чудовий та сучасний університет. Хороші викладачі,які допомагають повірити в себе та рухатись вперед. Пари завжди цікаві та креативні.Та й просто перебуваючи в закладі відчуваєш таке естетичне задоволення ніби в якомусь закордонному університеті.

Олег, 04.11.2020, 09:21

Чудовий університет. Найбільше подобаються викладачі, які з повагою ставляться до своїх студентів. Рекомендую усім вступати в Університет Короля Данила! Кращого університету в Івано-Франківську ви не знайдете!

Віталій, 30.10.2020, 14:58

Університет класний. Хоч я і навчаюсь тільки на першому курсі, але багато чого встиг пізнати. Мені подобаються програмування, тому поступив на спеціальність "Інженерія програмного забезпечення" (ІПЗ). На першому курсі розклад влаштований так, що ми не дуже сильно поглиблювались в програмування, але програмування все ж таки є і доволі цікаве, на другому курсі, як я побачив в розкладі буде більше спец-предметів. На рахунок обіду, тут все добре з цим, в підвалі є велика красива столова де можна вибрати страву з меню (ціни адекватні), також рядом з університетом є декілька фастфудів і т.д. Я задоволений тим, що навчаюсь в УКД!

Anonimus, 30.10.2020, 14:55

This is a wonderful university where you spend the better years of your student life

Павлик, 30.10.2020, 14:54

Університет Короля Данила - це шлях в майбутнє, тут нема хабарів, люди дуже ввічливі, а пиріжки в столовій дуже смачі.

miss incognito, 30.10.2020, 14:53

Як на мене,чудовий університет і викладчі тут прекрасні! Менше п'яти балів гріх покласти...

Петро, 30.10.2020, 14:49

Університет дуже подобається. В ньому викладають дуже класні позитивні викладачі, пари дуже цікаві та захоплюючі.

ПРОГРАМІСТ 228, 30.10.2020, 14:49

Гарний університет, хороші вчителі, смачна столова

Роман, 30.10.2020, 14:48

Хороший універ прекрасні викладачі

Юлія, 30.10.2020, 13:27

З самого першого дня мені майже усе подобається в університеті. Уважні, приємні викладачі, які цікаво викладають матеріал. Навідміну від інших закладів методологія навчання здається набагато більш сучасною. І взагалі в загальному,приємна атмосфера,студентами цікавляться,завжди раді допомогти з різними питаннями

Вікторія, 30.10.2020, 13:20

Найкращий університет в Укранїні, це на мою думку. Викладачі супер.Завжди якісь заходи що допамає студентам розвиватись і в інших сферах.Ну просто все супер)

Валерія, 30.10.2020, 13:17

чудовий університет, хороші викладачі, цікаве навчання!

Ілля Левко, 30.10.2020, 10:53

На даний момент у мене лише хороші враження. Чому? Тому що тут, на відміну від інших ВНЗ, постійно щось відбувається, завжди якісь заходи, події та просто цікаві речі. Видно, що університет сучасний і навчання проходить на вищому рівні! Викладачі насправді дуже класні! Хоча навіть не тільки викладачі, а й адміністрації і навіть працівники їдальні. А їдальня це взагалі респект. Досить смачно і за доступними цінами. Також, якщо ти креативний студент і маєш багато ідей, то тобі тут тим більше сподобається, оскільки тут є всі умови для їх реалізації, а також для твого розвитку загалом ! Але якщо ви таки вибрали поступати сюди, то ставтеся до навчання серйозно. Бо якщо ні, то вам буде не так просто вчитися. Особисто я задоволений тим, що вибрав саме УКД - тут круто!

Юлія, 30.10.2020, 10:53

Хороший університет? Прекрасні викладачі,які доступно пояснюють матеріал?? В університеті велику увагу приділяють студентам. Тут проводять багато цікавих,розвиваючих заходів.

Анастасія, 30.10.2020, 10:47

Дуже достойний університет. Вважаю що через кілька років він буде конкурувати з УКУ та КМА. Тут дбають про студентів та завжди йдуть їм на зустріч. Є багато молодих викладачів, завдяки чому є кращий контакт зі студентами. Для першокурсників є багато цікавих предметів, які розширюють світогляд.

Олка, 30.10.2020, 10:38

Уже з перших тижнів навчання цей університет запав мені в серце, і з впевненістю можу його рекомендувати всім. Це місце, де ти розвиваєшся і тобі в цьому допомагають викладачі. Пари цікаві, багато практичних занять. Шкода, що зараз карантин і ми не можемо відвідувати університет, але навіть на дистанційному навчання не дають скучати викладачі, бо проводять цікаві семінари на яких відповідає кожен, та всім приділяють увагу. Тут слухають думку кожного і поважають твій вибір. Тільки за перші два місяці цей університет став мені рідним з теплими спогадами, яких згодом буде ще більше. З впевненістю рекомендую цей університет, і якщо вам так як і мені говорять, що цей заклад поганий і тебе тут нічого не навчать - це не правда, переконалася на власному досвіді♥️

Анджела, 22.10.2020, 11:39

Чоткий вуз і викладачі тут лапочки. І до студеньтів відносаться непогано.....

Тетяна, 22.10.2020, 11:36

Загалом унівєр непоганий. Звісно є викладчі які люблять взати хабар і гуртожиток поганий тут я б поставіла мінус. А так ніби ніччого. Якщо невраховувати хамовитьсьть і неввічливісьть обслуговуючого персоналу вузу.Які можуть напряму нагрубити студеньту. А так я нешкодую,що, навчаюся в цьому виші...

Аліса, 22.10.2020, 11:30

Вчуся на журналістиці і скажу що навчаня нетолкове.Вчать маіже усе те що непотрібне що наврядчи знадобиться в роботі журналіста.Та що тут скажеш коли білшість викладачів взагалі небули ніколи журналістами і не мають ніякого практичьного досвіду.Більшість з них філологи,філософи,історики,економісти і тому подібне. Серед викладачів немає справжних журналістів. І чого можуть навчити люди які ніколи не були журналістами.Абсурд якиісь...!

Юрій, 05.10.2020, 08:30

Якщо рівень знань випускників цього ВУЗу хоч наближено відповідає рівневі їхньої грамотності (див коментарі), то це - ЖАХ! Ми отримуємо покоління, яке не вміє ні сказати, ні написати, та й з читанням напевно, так само. Важко уявити, як подібні "спеціалісти" будуть вичитувати юридичні документи чи писати угоду. Сумно!

Наталія, 23.09.2020, 13:56

Склалася думка,що коментарі в меншій мірі «дивні»,вони всі однотипні в помилках. Що це за «інтересьне», «практичьний», «навчаня», «найкрашчий», «журналісьтика» Це вас в універі навчили чи за коментарі заплатили?

Jon,., 14.09.2020, 19:21

Як намене прекрасний университет! І викладчі тут чудовіі! Меньше 5 балів гріх покласти...

Олеся, 14.09.2020, 19:18

Вчуся вже 3 курс на туризмі не повністю задоволенна. Навчаня не таке інтересьне яким здавалося спочатку. Викладачі не мають певного досвіду в туристичній сфері, І недивно що викладачі туризму самі ніде не подорожували, хіба що в межах Франківскоі області. Багато з них взагалі не бували закордоном.В них немає практичьного досвїду.То й не дивно чого вони можуть навчитти студентів які в маібутньому працюватимуть фахівцями в туристичьній сфері. А практичьні заняття зведені до мінімуму,неговорачи про багато предметів які ніякого відношення 6емають до туризму. А вуз посередній.За іньші факультети не знаю. Ну 3 зірочьки поставлю...

Юстина, 14.09.2020, 19:01

Вчуся на фармацеутиці і не зовсим задоволена навчаням. Рівень знань дають низький ,пари лекціі проводять абияк, викладаачі лише думають як би із студеньтів побілше грошей стягнути. І некажу що більша частина викладачів самі є некомпитентні у тій сфері в якій вони викладають. Розчярована цим навчанням...

Ser, 14.09.2020, 18:42

Універ поганий. Я тут проучився 6 років це пуста трата часу. І викладчі тут корумповані. Я шкодую що навчався тут і задармма потратив кучу грошей на навчаня з якого нема ніякого зиску.,....

Віталій, 01.09.2020, 19:34

Універ дуже гарний рекомендую обіцяю тут ти проведеш найкращі студентські роки

Володимир, 20.08.2020, 19:29

Добре що хоч охорону в універі найняли яка пильнуватиме за порядком і студенти також почуватимуться у більшій безпеці за стінами вузу. Іліфти поремонтовані а то важко пішки ходити на верхні поверхи. Лише обслуговуючий персонал якиісь непривітний та хамовитий. Атак загалом все можливо......

марія, 20.08.2020, 19:17

Універ норм.Вчитися не важко викладачі непогані. ,...

Сандра, 20.08.2020, 19:15

Це самиі класний і самиі чудовий університет. Не шкодую шчо саме тут я провела своі найкрашчі студенські роки. Всім рекоминдую!!!

Petro, 24.07.2020, 16:00

Цього року буде вже 23 роки з із періоду заснуваня цього університтету. Сам закіньчив цей чудовиі навчальниі заклад і іньшим рекоминдую поступати сюди. А найкрашчі спеціальносьті тут журналісьтика , архитектура,туризм і право. Сам закіньчив архітектурний факультет і шкодую,що так швидко проминнули студенскі роки. Та заклад чудовий, і я, пишаюся тим що навчявся тут.....

ВАЛЕНТИН, 24.07.2020, 15:52

Дивно але,я раніше нічого нечув про цей навчальний заклад. Просьто на сайті чомусь небагато розміщено інформаціі про університет короля Данила. А щодо самого закладу то я хотів би побілше дізнатися про нього.І можливо сюди неважко буде поступити.Поки кладу 5 зірочьок.

Вероніка, 24.07.2020, 15:46

Корупційна сістема в університеті процвітаєть. Зі студеньтів тянуть кошти і ціна на навчаня зростає.Наібільше беруть взятки викладачі які немають ні сорому ні совисті.

Юлія,, 07.07.2020, 16:35

Також багато викладачів які приввикли брати на лапу. Здебілшого на екзаминах,а особливо на ДЕКАХ( Дер.Екзаминах). Враженя не надто хорошші.Всюди несправедливість...

Юля, 07.07.2020, 16:31

Факультети тут чудові, лише виклодачі не нато хороші і до дітей ставлятся як до обєкта витягуваня грошей. Та й оцінюють студеньтів незавжди справедливо.

Ілона, 07.07.2020, 16:28

Чим видно що це пріватний навчалний заклад. Нічого такого, що повино бути в приватному виші тут немає. І вступатти сюди може буть хто незалежно від фінансового становіща.Хіба те що немає бюджетних місць навчання. Та попри все вуз непоганий.,.

Машка, 18.06.2020, 22:15

Факультет журналісьтики самий класьний! Ніразу не пошкодувала про те що сюди посьтупила.Викладчі лапочки.І до студеньтів ставлення тут хороше.,...

Сніжана, 02.06.2020, 22:26

Вчуся на журналістиці, і не все гладко ,Викладачі балувані прівикли лиш взятки брати.Деякі вобще люблать щоб студеньти за ними бігали і випрошували зарахувати перездачі.А вчитися тут нелегко. Щей навіть нормалних підручників немає і мусіла купляти іх за свій кошт.І до студеньтів ставленя ненадто хороше. Добре що нікого невідчислать бо студенти ім для кількості потрібні чим більше студеньтів і груп тим більше ім в користь. Хоч я вже замучилася тут навчятися...Жесть...

Вікуся, 02.06.2020, 22:11

Вчуся вже 2 курс і нешкодую про те що посьтупила сюди. Вчитися спрауді тут інтиресно.Особливо на архітектурному. Багато позитивних вражень можна отримати і справжне студенстське життя. Вуз суперррррр!!!

Вероніка, 02.06.2020, 22:04

Тут масса класних факултетів є. Універ престизний і маєть високу акредетацію. І викладаччі тут наікрашчі. Ставлю 5 балів! Суппер!

Іванна, 14.05.2020, 21:06

Взятки тут беруть, та це не саме жаххливе,що може бути. А безпорядки зараз у всіх вузах. Та Унівеситет Короля Данила в рейтингу кращих порівнянно з іньшими вузами Івано- Франківська.

Ларіса, 14.05.2020, 21:03

Приватниі вуз ніччим негірший від державного. А рівень начання кращий і більше переваг для студеньтів,.

Неля, 14.05.2020, 21:00

Закляд можливий хоть мені недо вподоби повнистю система навчальна в універі. І вчать багато непотрібного. А викладаччі лише боруться за те би побільше лекційних годин отриммати. У нас на економіці так і є...

Мітя,, 10.05.2020, 23:12

Факультет журналістики самий крачий. І викладчі тут хороші. Хоч і беруть взатки. Але вчитися мож при бажанні, .

Карин, 10.05.2020, 23:08

Вуз класний,хоть має і мінусси та недоліки.

Rom, 10.05.2020, 23:06

Класний вуз! Ражу поступати. Ви заціните цеі вуз...

Джон, 10.05.2020, 23:03

Вікладачі добрі і хароші люди які добре ставлаться до студеньтів і справедиво оцінують іхні знання. А якщо когось і відчіслили,то це він сам винуват. А навчаня тут неважке...

Юля, 25.04.2020, 20:07

Навчаюсь у цьому вузі вже третій рік, на юридичному факультеті. Викладачі відкрито та щиро ставляться до своїх студентів, на лекціях, семінарах панує дружня атмосфера. Кожного року ми проходимо практику у різних юридичних установах, де застосовуємо знання на практиці, що є дуже важливим у професії юриста.Також студенти мають можливість брати участь у громадському житті університету. Я,завжди долучаюсь до проведення різноманітних заходів: студентських наукових конференцій, симпозіумів, конкурсів,зустрічей з успішними людьми. Також в університеті є Студентська Рада, Наукове товариство, Клуб цивільного та кримінального права, Юридична клініка, Художній аматорський гурток де студенти можуть брати активну участь, розвиватися, удосконалюватися та із задоволенням і користю проводити час. Тестова система здачі заліків та екзаменів забезпечує чесність та справедливість оцінювання якості знань студента. Я рада, що обрала саме Університет Короля Данила. Раджу Усім!!!

Jan., 14.04.2020, 21:34

Непоганий вуз. Тілки нема бюджетноі форми навчаня і факультетів не так уже і багатто.

Таісія, 14.04.2020, 21:31

Вуз неплохий. Вчителі несогірші. До дітей ставленя нормальне. Лекціі проходять цікаво. За 5 років учоби можно багато чого почеркнути для себе і для подалшоі професіі. Нешкодую шчо поступила в цей університтет.....

Вікторія, 14.04.2020, 21:26

Заклад можливий. Ну тілки ремонт в туалетах непомішало би зробити. І взимку на опаленні неекономити.А так всьо норм.

Ася, 14.04.2020, 21:20

Вуз суперр! Так тримати!.....

Валеріна, 14.04.2020, 21:19

В універі є багато чого інтересного лишень посьтупайте сюди. Тут все дуже чудово, викладачі класні чуваки, навчаня можна зацінити наповну можна.А вчать ліше то що потрібне і на відміну від інших вузів тут не грузять студеньтів всакими непотрібними предметами,які немають відношення до фаху. Знаня тут можна отримати виссокі. Хоч є деякі недолики.Та який навчалний заклад немає ніяких недоліків. Та на мій поглад це самий луччий заклад в області!!! Раджу поступати сюди.,.

Петтер, 29.03.2020, 21:42

Добре що хоть війскова кафедра тут є. Окрім цивілноі спеціалності можна здобути ще і військовій фах.

Гоша, 29.03.2020, 21:40

В універі як прохідний двір постороні особи туди спокійно заходять немає ні охорони при вході.Студенти неможуть почувати себбе в безпеці під час навчяння.

Маряна, 15.03.2020, 16:22

Зовні чюдовий універ. Гарно прикрашений а насправді вигляд оманливвий.Не такий унівеситет насправді чудоввий як здається.

Анжелла, 15.03.2020, 16:19

Хоч в универі і є беспорядки та хабарництво та вчитися можно коли є бажаня.Хоть і є такі виклядачі які халатно відносятся до своєі роботи,пари проводять абияк. В гуртожитку то там повний бардак,нихто ніза чим не дивиться. Постороні особи легко зайти туди можуть. А командант і керуючі не пилнують за тим,що, студенти носять в кімнанату спиртне. Білше 3 непоставила би через беспорядки в гуртожітку.

Оксана, 15.03.2020, 16:10

Шкода що в вузі держауних місьць немає.І вартісьть за навчаня підняли.А так вуз посерредній.Всякому разі на учобу покищо нескаржуся. Викладчі непоганні.

Маша, 15.03.2020, 16:06

Халявний вуз! Вчитися круто!

Василь., 07.03.2020, 19:35

Ще я хоттів доказати,що,викладачі тут дуже добрі і дають нормалні знання. Вони наікращі педагоги...

Василь, 07.03.2020, 19:33

Вуз супер! Чуваки поступпаіте непожалієте! Сам вчуся тут і другим раджу , Тут провидете незабутні студенскі роки і получите масу позитиуних вражинь. І знання дають тут самі краші. Поступпайте!...

Ромчик, 07.03.2020, 19:28

Вуз хорроший,та має певні недоліки. І бабки із студеньтів теж тянуть. Та жити мож. Це ще ненайгірше,. Зацінюю в 3 зірочьки.

Дашка, 07.03.2020, 19:25

Впрочем вуз неплохий. Лиш приватний і нема державних місьць!

Оксана, 07.03.2020, 19:22

Вуз норм! Два курси вчиласа в пну Степаника на філософіі,та на 3 курс перевилася в Універ Короля Данила,бо там мене не влашьтовувало.Там викладчі лише тролили і бабоси тянули.А тут зовсім інше відношиння, рівень викладаня інший,наба гато крашчий, і викладачі більш квалифіковані.Тут зовсім інша атмосфера. Шкода , що я зразу не поштупала сюди.Це спрауді наікращий навчалний заклад! ПНУ і Університет Короля Даніла це небо і земля...

Вітя., 07.03.2020, 19:11

Сам поступпив сюди цього року і нежаліію! Вуз клашний, викладчі хороші студеньтів нихто не ображає.Вчуся на економиці( спеціалність финансовий менеджмент). Вчитися хоть ніби і скучно,але кожний день якісь нові вражиння.Хабарі беруть та це дурня,хто в наш час небере взятку,такого навчалного закладу де небуло б вобще хабарніцтва ніде немає.А так нияких мінусів я тут незнаходжу.Оцінив вуз в 4-5 балів,точніш в 5!балів...!Так тремати!

Софія, 04.03.2020, 20:43

Тут взагалі то викладчі наікраще відносяться до студеньтів поріуняно з іньшими вузами. Тут дійсно почуваєш себе студентом і тут навидміну від Пну Стефанка лекціі проходать цікавіше.І придметів там всаких непотрібних недають на вивченя а особо тих які не є важливві по фаху. І намного ширший спектр дла прохоження практики. Тому я зовсім нешкодую що закінчу университет Короля Даніла Галицкого. Універ самий кращий...5 баллів!

Ленка, 04.03.2020, 20:35

Вуз можливий для тих хто хоче учитися.А неукам і халявниккам ніколи недогодиш.Як на мене це класьний вуз!

Женя, 04.03.2020, 20:33

Тут все присутне як і у всіх вузах і хабарницво і несправедливвість і нерівнісьть між студентами.Тим білше що це недержауний а приватниі виш...

Алінка, 04.03.2020, 20:30

Для тих хто дійшно хоче здобути нормалний фаховий ривень знань і посьтавив за мету чогось навчитися а непросто здобути якусь освіту краще подумати добре чи варто сюда посьтупати. Низкий прохідний бал і велика кілкість місць це ще нічого не означає. Сама цього року думаю сюди посьтупати та точно невпевнена посьтупати сюди, яка навчална база тут і які шанси працевлатуватися по закінчинні університтету короля Данила.

Devid, 04.03.2020, 20:21

Фейкова система навчаня фейкові викладачі, фейковий рівень знань. І дипломи пріватного зразка. А білшісьть випускників мають куплений червониі диплом. Одну особу я знаю яка купила за бабки тут диплом юриста.

Georg, 18.02.2020, 22:59

Вуз не натто хороший але і не натто поганий.Є всого потроху,маєть переваги і нидоліки плюси і мінуси.Ясьно,що не все ідеально але є багато студеньтів яких,влаштовує система навчаня в університтеті. Мене особо маіже все влаштовує...

Ванюша, 18.02.2020, 22:55

Ззовни хароший вуз! Сам думаю поштупати сюди. Думаю що і рівень знань тут дають нормалний. Про хабарі чув,та думаю що це брехня. Якщо вуз пріватниі то не значит що тут бардак.Загалом мені універ понравився.....

Валян, 18.02.2020, 22:51

Це крутий вуз! Я ціную кожин день,який провів тут. Шкода що студенскі шість років так швидько проминули,начче іх і небуло. Універ є крачий із крашчих!!! Оціную 5 зірок.

Віктор, 07.02.2020, 12:07

Класьний вуз! Не пойму чо всі бочку котять на цеі заклад. І чого коминтарів є так багато негативних. На мій поглад цей університтет є самим крашчим в області.Тут багато різних студетів з різних іноземних держав учатся. І іноземці чогось вважають цей виш крашчим, а,нашим студеньтам чогось заужди недогодиш.А я згодний що вуз є супер!

Валера, 07.02.2020, 11:57

Вуз класнний.універьситтет вже хорошиі я поштупив сюди на навчаня немаючи прохідного бала. Я радий що поступив у цей вуз а все іньше мене вляштовує.

Ася, 07.02.2020, 11:53

Добре що, цього року в універсітеті хоть опалювалний сезон включили вчасно. Хоть я впевненна ,що вони і надалі економлать на опаленні.Минулого року взагалі опалення включили аж в вкіньці грудня,а студенти мусили мерзнути і сидіти у верхному одязі під час занять.І обіцяютьвже 3 роки зробити підлогу із підігрівом щоб студенти в ноги немерзли та до цього поки що недійшло. А бабло яке тягнуть на всакі благодійні внески поміж себе розділують. Одне добре що хоть викладчі ненадто вимогливі і суворі до студеньтів і полюдське відносяться.Для стимулу посьтавлю 4 зірки.

Євгенія, 07.02.2020, 11:40

Зовні красивиі та це лишень ззовні а насправді ничого доброго в нім немає. І викладачі більшісьть із них невзмозі нормально подати матеріал, а навчална база бажає хотіти крашого. А в бібліотеках університтету працівники вкрай непривітні,і це я вже мовчу про обслуговуючий персонал навчалного закладу які взагалі можуть нахамити студентам. І авдиторій студеньтам не вистачає б студенти всіх факультетів і спеціалностей начаються в одному корпусі. Ставлю 3 зірочьки хіба що за зовнішній виглад вишу...

Regina, 07.02.2020, 11:10

У вузі процвітає корупція це всім відомо. Та ще й дипломи тут купують і цим вже нікогго це здивуєш.

Bogdan., 27.01.2020, 21:16

Вуз для мажорів . тут вчаться дітки багатих батьків.Нато він і приватниі виш.

Машка, 27.01.2020, 21:14

Універ короля Данила так собі.Всякому разі луччий ніж ПНУ Стифаника. Та суперовим не є.Має достатно недо ліків які треба виправляти. Але все залежить і від факултету.Тут кожний факультет сам по собі. Оцінка 3 звіздочки.

Святик, 27.01.2020, 21:10

Вуз неоправдав моіх сподівань. Тут лише бабоси зі студеньтів дируть і рівень знань на уровні коледжу.Даремно 5 років витратив навчяючись тут. Оцінюю в 1 зірку.

Сніжана, 27.01.2020, 21:02

У вузі норм.Добре що хоть курити на теріторіі навчяльного закладу незабороняють.І підлогу з підігрівом зроббили.

Васіль, 27.01.2020, 20:58

Вуз хот і приватний та навчаня в ньому негірше як у дерьжавних вузах. Прикарпатському до нього ше треба рости у всіх відношенях.

Петтер, 27.01.2020, 20:54

Халявний вуз. Сам посьтупив і вчуся аж на 2 спеціалносьтях.На маркетингу і на кафидрі військовоі підготовки. То повна халява і там і там. Студеньтів силно не донімають не грузять всяким непотребом як в іших вузах.Ще є маса всаких гуртків і секцій де кождий зможе знаіти собі занятя яке йому до душі...

Філатов, 27.01.2020, 20:47

Університет поганиі.Тут нічого доброго немає,лише здираня грошей.А викладчі проводять пари як небуть. Одне здирництво,на всьо гроші здавай, і на римонти які щороку роблять. І крім оплати за навчяння і благодійних внесків треба на лапу виклядачам платити бо як незаплатиш то будеш деятими талонами здавати. Маса пошлості. Дарма що вихвалують цеі вуз...

Данис, 27.01.2020, 19:37

Вуз норм.Думаю студенти зацінять цеі університет...

Наталя, 12.01.2020, 12:56

Вуз можливий.,Саме легше вчитисч на туризьмі ,економиці і на журналісьтиці.Там студеньтів особо не нагружають. Викладчі норм.До студеньтів ставленя хороше.Сама закіньчила бакалаура туризму і зараз вчуся в магистратурі на журналісьтиці. Процес навчяння мене устроює не нарікаю. Лише взятки беруть і з цим вже ніччого непоробиш. А так нешкодую що поштупила сюдди.

Vitalyk, 12.01.2020, 12:48

Та як на мене вуз як вуз, ніччого особого тут небачив.Сам вчився тут правда лиш на заочному закіньчив магістратуру економики.Під час навчаня бувало всиляко та точно знаю -це пріватний вуз і за неуспішнність тут нікого невиганають. Бо це нікому нена руку. А вчитися можно.як є бажаня...

Валерій, 12.01.2020, 12:41

На відмінну від Прикарпатського цей универ навить невміє нормальноі реклами создати і агітацію як надо провести.Не дивно що мало хто знає про цеі вуз. В неті вобще навіть конкретноі інформаціі знаіти важко про університет. Та по розповідях бачу що не такий вже він і хароший.І ще й бюджетних місьць на жаль немає а платне навчаня мені непідійде. Хоч я сперше у думав поступпати в цей виш. Оцінив би задовільно цеі навчальний заклад...

Анна, 12.01.2020, 12:34

З виду ніби ничо та насправді вуз відстій. Посьтупила сюди на юридичьниі та тепер шкодую. Навчаня мінімалне лишень гроші деруть.Поштавила б не більше 2- 3 балів.

Анжеліка,, 20.12.2019, 19:17

Вуз ще непосьтупила.Та всеодно я б неповірила в то що тут всьо по чесноку, і що гроші за екзамини недають що хабарі вікладачі неберуть що всі непідкупні. А про фейкових вікладачів то все можебути.Хоч добре що тут не вімагають високих балів при всьтупі і співбесід ніяких немає.Можливо я в 2020 році сюда поступлу. Оцінка 3 зірки...

Інна, 20.12.2019, 19:10

Універ можливиі.Добре що хоть курити на територіі закладу незаборонають.Загалом можливиі виш...

Ігнеса, 20.12.2019, 19:03

Треба добре подумти перш ніж сюдди поштупати.Бо пріватний діплом який тут позакіньчені дають незріуняється з діпломом держауного зразка. І з пріватним діпломом важьче працивлаштуватися.

Діанка, 20.12.2019, 18:59

Вуз так собі неплохіш і не Окей.Вчитисся можно коли є гроші і желання вчитися...

Анонім, 15.12.2019, 22:00

Універ Царя Данила має плуси та мінуси. Плюси що сюда легко посьтупити навіть якщо ненабрав 100 балів, є компютерних авдиторій багато, викладчі хоч і беруть взятки та до студентів добрі і завжди ідуть ім назустріч,що студети всіх спеціалностів вчатся в одному корпусі. Недолики що гуртожіток поганий,що немає охорони на вході до вузу,що столовоі немає, що вуз пріватний і немає бюджетних місьць і стипедію тут ніхто не отриммує.І хабарництво тут є та про це замовчують. Та я вчуся і мене поки що все вляштовує.Особисьто я не скаржуся . Вуз нормальний,якшо не враховувати дрібних недолікків...

Логан, 15.12.2019, 21:45

Дивно що я раньше нічого не чув про цей научальний зяклад... Та тепер буду знати.Думаю що вуз не плохий.Можьливо на другий рік всьтупатиму сюди на факултет туризму .....

Женя, 12.12.2019, 22:13

Тут всьо типово,приватниі виш фейкові викладачі,фейкові дипломи, наперред проплачені державні екзамини. Куплена освіта.Що тут сказзати.....

Роб, 12.12.2019, 22:10

Тут можна отримати хіба що куплений диплом і нічого більше. Тому краще подумати перед тим як поступати.

Робін, 12.12.2019, 22:08

У виші нічого доброго немає. Лишень гроші здираютть.Та що можна хотіти від приватнного вуза.Де за всьо лишень гроші треба давати. І дипломи тут поплатно дісьтають.Тут всьо куплено.....

Джон Маклейн, 12.12.2019, 22:03

Вуз 50 на 50 норм.Одно мене радуєть що тут є воєнна кафедра командирів запасу.І з армією проблєм небуде. А так то навчаня ніби можливе,профєсора несогірші ривень знань дають непоганий.На екзаминах студеньтів незавалюють. Взятки беруть та не надно.Є такі що з розуміням ставлятся до студентів.Білшісьть викладачів мають гарне почутя гумору. У мене на архітектурьному всі викладчі хороші хоч є деякі що вміють сортити насьтрій на весь день і люблать нерви потріпати.Але загалом все ОК. Того я перестаю шкодувати що поштупив суди на навчаня.

Грегорій, 12.12.2019, 21:51

Не розумію якшо це пріватний вуз то чого сюди може будь хто посторонний заходити. І охоронців на прохідній немає.Через що я неможу почувати себе в безпеці будучи тут на навчянні.А все іньше що стосується цього універу то мене вляштовує.

Френк Мартін, 12.12.2019, 21:45

Крутий вуз! Поштупив сюди і нежалію.Вчуся на туризьмі на стаціонярі і заочно на маркетингу. Зараз на 3 курсі всьтупив на кафедру війсковоі підготовки і позакінчені вузу отримаю ще третю військову спеціалність.Також в магістратуру зможу посьтупити на ще іньшу несуміжну спеціалність. Тому я радиі що вчуся тут...

Tor, 01.12.2019, 19:01

Посередьній вуз. Як і всі інститути має периваги і недоліки. Сам вчився тут і бувало усяко.Та всетаки я нешкодую про ті рокки що провів у скінах цьго навчального о закладу....

Ларіса, 01.12.2019, 18:58

Тут найлегше і наікраще вчитися на журналісьтиці та маркєтингу. Сама тут вчуся одночасно на журналісьтиці і заочно на маркетингу. Тут саме цікаве навчаня, і викладачі добре і з розуминням відносятся до студеньтів. Я рада шо вчуся на цих специалностях.

Крутий, 01.12.2019, 18:45

Унівєр дає неплоху базу для навчяння. Є бібліотєка,зали,друк, багато компютерних кабінетів.Авдіторіі великі і затишьні. Я є бажаня то можна вчитися а як нема того бажання то нетреба у всьому винити професорів. А так вуз класний!

Марго, 22.11.2019, 22:20

Середовіще навчаня тут норм. Вікладачі класьні, на парах інтерресно.Вчуся на архитектурному, тут кажуть вчатся одні мажори і діти богатіів.Та неправда є і просьті студенти і ті хто спрявді має талант до навчаня. Я поступпила як раз на ту спецяльнісьть яку хотіла. І після закіньченя бакалаврата планую іти в магістрятуру.Тут правді дають нормалний рівень знань які пригодятся в подалшій карьєрі...... Оцінюю 5 баллів!

Грішка, 13.11.2019, 22:31

До студеньтів тут ставлятся меркантильно. Іх розцінують як спосіб витягуваня коштив.Посьтіно деруть бабло на всякі благдііні внеськи,на ремонти,на оновленя на ремонт авдеторій. Ще взятки, всякі додатккові внеськи,а ще в заліковки приінято ставитти грошики і тоді можна непериживати що екзамен здав. А заггалом я цеі вуз невибирав.......

Ася, 13.11.2019, 22:23

Та тут є і таккі студеньти що мають непогашину криміналну судимісьть. Чого взагалі приімають таких сьтудентів на навчаня? І викладачі є з попорчиною репутацією.

Dar, 13.11.2019, 22:20

У універі є виклядачі які мають украінофобні поглади. Це жахх. Як такі люди виклядають в цьому унівєрі.....

Вероника, 09.11.2019, 19:47

Вуз можьливиі, тільки деякі вікладачі вредні., які вміють спорьтити настрій і потрипати нерви. Є і таккі що часто кидають на периздачі бо хочуть взятки.А так є і хорошші виклядачі які полюдске ставлятся до дітей. Загалом вуз як вуз аби негірше.....

Вероніка, 25.10.2019, 22:11

Вуз як вуз. Ремонт хоть зробилли.І курити в туалєті незабороняють. Походу вчитись мона лиш би бажаня було якого нажаль немає!

Тор, 25.10.2019, 22:08

Даремно вітрачениі час! Втрачені роки і гроші яких уже неповернути.....

Ростислав, 20.10.2019, 13:10

Тут беспорядки, викладачі вчать погано.Річ в тому шо вони самі є слабокомпитенттні у своіх предметах. Є і ті хто навить не маєть аспирантурри. На денному ше 20 % інформаціі почеркнутти можно а на заочному максиммум 2-3 %. Лише гроші за 5 років витратиш.

Міша..., 15.10.2019, 21:27

Вуз як всі вузи главне де работу знаіти по закіченю вуза.Багато всякиих спецялностей та нажяль важко робботу після закічення навчаня знаіти.А всьо іше неважливо....ббб

Арні., 15.10.2019, 21:21

Щодо вишу то буває всаке, ясьно шо тут невсе гладко є хабарі є і несьправедливісьть. І вікладачі всілакі бувають. Та це всюди є. І шо робитти з цього проблєму. Я рік як закончив цеі вуз і через це проішов і знаю що тут і як.......

Оленка., 14.10.2019, 20:58

Шкодую про змарновані роки яких уже неповернути. А вуз як і всі інші......

Марго, 14.10.2019, 20:54

Дуже жалко цеі вуз приватниі. І що нимає держявноі форми навчаня. Через шо я сюди й непосьтупала,бо тут немає бюджетного навчаня і неплатять стипедію.

Ларіса, 14.10.2019, 20:51

Щодо университету то він має своі плюси і минуси. Про які такожь потрибно говорити. А хабарі всеж таки беруть та акуратно, того довести це нетак легко. А навчальна база можьлива,шкода що столови в закладі нимиє. Правда обслуговуючий перьсонал тут ненадто привітний та це неголовне. Ну університет краший за ПНУ Стеффаника в цьому я з цим згоджююся. Але все ж таки має і негативні сторони які не всі замичають......

Ростік, 12.10.2019, 21:20

Хорроший университет.Хоррошя навчална база високій рівень акредитаціі. Хабарів вроді немає,принаймні у моій групі.... Цього року закінчую маггістратуру і нешкодую про роки проведині в цьомму начальному заклоді......

Діана, 07.10.2019, 12:49

Університет Короля Данила - це вуз який за короткий термін стає для тебе сім'єю! Чудовий актив - Студентська Рада яка організовує масштабні заходи, конференції та навіть вечірки) Саме тут кожен може відкритися, пофантазувати, зробити молодь більш активною, креативною та зацікавленою не тільки в житті університету а й у громадському житті міста??Потрапивши сюди ви будете надзвичайно здивовані від того, як швидко ви все запам'ятовуєте та реалізуєте! Насамперед я задоволена викладачами які з повагою ставляться до кожного та йдуть на зустріч. Сесія здається в тестовій формі на комп'ютерах, тому хабарництва не може бути☺Я, як студентка 3 курсу коледжу Університету Короля Данила запевняю, що тут кожен знайде своє місце в житті, набереться якомога більше досвіду та буде кайфувати від побаченого .

Вікторія, 07.10.2019, 12:25

Ні разу не пожаліла,що поступила сюди)Дуже хороший університет в якому кожен студент зможе знайти не строгого викладача,а хорошого друга і приємну людину з якою можна поспілкуватись.Викладачі стараються на всі 100% і навіть більше.Кожен студент,який мріяв про якісь елементарні речі,хоббі,може втілити в реальність у нас в університеті.Тут є багато можливостей,якими обмежуватись не варто.Найкраше це бути активним студентом,тому що ти береш участь у різних заходах і дізнаєшся багато нового. У загальному УКД-це найкращий навчальний заклад у якому ви дійсно чогось навчитесь.

Яна, 07.10.2019, 12:18

РЕКОМЕНДУЮ!!! Дуже хороший ВУЗ , з компетентними викладачами і хорошим рівнем знань . Навчаюсь на спеціальності Філологія (2курс) . Викладачі професіонали своєї справи. Вміють правильно подати матеріал студентам . Навчання звісно проходить досить важко. Проте є багато неофіційних заходів для студентів (скажімо так для їхньої «розгрузки») Особисто я задоволена навчанням в УКД , і усім рекомендую.

Іван Круглов, 04.10.2019, 15:34

Унівєр не супер.Студенти мають слабиі рівень знань.А виклядачі цього вуззу сплошні зануди з ниактуалними знанями які навить невзмозі зацікавити студетів своіми предьметами......

Ден, 04.10.2019, 15:29

Вуз паганий. Та що тут можьна говоррити про студетів якшо більшісьть викладачів вобще некомпететні у тій галузі і у тих предмиттах які вони викладають.А про іхню репутацію я вже мовчу.Які виклядачі таккі і студєнти що тут скажу.А заггалом вуз я можу оцінитти не злуччоі сторони.....

Goj, 03.10.2019, 18:58

Я сам суди непоступпав і другим неражу іти в цеі заклад. Нічого тут нормальнного нимає.

Валентин, 03.10.2019, 18:35

Вуз приватий шо тут казяти. Та то всуди неправедливість і хабарницво. Усі вузи діє корупційна сістема.

Zenuk, 03.10.2019, 18:30

Тут викладчами працють ті кого поперли з Пну Стефаника і Нафти і Гасу. Ще ті хто попортив соби рептацію і кого ніде не беруть на виклядацку роботу. А тут халява все мона виш пріватниі і хабарі можна смиливо брати. Тут всіх берруть кого нелєнь....

Боріс, 03.10.2019, 18:16

Я негативно оцінюю цеі закллад! Оцінка 1 максиммум!

Вероніка, 03.10.2019, 18:14

Викладчі тут некомпитентні які ніччого неможуть научити і поясьнюють на лекциях на уровні сільского учитиля. А на факултеті туризьму викладають ті хто далше Франкіуська ніколи невиіхав. Які самі нідде небули і ніччого незнають, зануди натуралььні!

Решко, 03.10.2019, 18:09

Цеі закляд і спрауді негативниі.Я тут навцяюся і зняю. А ті хто пишеть хороші відгуки про вуз то фейки або викладдачі цього вузу... А тут вчится хто попало і навідьміну від інших вишів цей закляд навить немає порогового балу тут ідуть і двійочники які взягалі далеко недотягають до прохідного балу.Тут би грошики тягнути ім байдужже кого учити і де далше тоі студент буде працювати і чи він зможе осилити ту чи ін.спеціалність.....

Fer, 03.10.2019, 17:49

А я шкодую шо сюда поступів! Тут нічого путнього невчать лише бабки деруть.Но ясьно тре ж кудась бабло діватти. А хабарницво є. То брехня шо пишуть ніби карупціі немаєть! І виклядачі хапуги лише шукають нагодди би ім в карман поклалли...Так і є.....Того я шкодую шо случаіно сюди поштупив!

Анастасія, 01.10.2019, 11:00

Чесно кажучи, надавала перевагу університетам у більш "крутих" містах, проте, пройшовши сюди, ще ні разу не пошкодувала. Неймовірна краса навколо, активне студентське життя з самого початку навчання, безліч можливостей для реалізації ідей і, найголовніше, підтримка з боку викладачів та студентів. Раджу всім провести надзвичайно насичене навчання і фантастичні студентські роки разом з нами в УКД!

Андрій, 26.09.2019, 13:55

Найкращий університет. Просто неймовірно задоволений навчанням. Викладачі дуже розумні та цікаві особистості. Я навчаюсь на юриста і тому можу з впевненістю сказати, що наш юридичний факультет найкращий. Викладачі дійсно розуміються в своїй сфері. Всі дуже привітні та добрі, головне - вчити і проблем не буде. Кожен викладач зацікавлений в тому, щоб його матеріал зрозуміли, завжди йдуть на зустріч студентам. Корупції НЕМАЄ взагалі. Все абсолютно чесно. Завжди дуже багато цікавих зустрічей з видатними особистостями та багато цікавих заходів!

Марія, 24.09.2019, 16:13

Бувала в УКД. Чесно кажучи, сама атмосфера надихає на навчання. Дужее сучасний і технічно забезпечений. З задоволенням буду поступати сюди наступного року!

Іванка, 18.09.2019, 13:39

Навчання дуже цікаве та грунтовне. Оцінки зрозумілі, корупції нема взагалі. умови для навчання європейські. Відношення до студентів дуже хорошо, однозначно рекомендую! Мені просто нереально подобається! Я планувала поступати закордон, але УКД - найкращий вибір.

Віктория, 14.09.2019, 21:54

Що ж універ то на то він і є пріватний бо бо він розрахованиі для багатих.Сюда ідуть дітки богатеньких папиків,мажори, золота молодьож, дітки нардепів,буржуів,барриг, синки і донечки вплівовіх батків і тому подібьні.А таким як я тут не місьце.

Анютка, 14.09.2019, 21:49

Про що можна говоритти якщо викладачі мають кримінальну судимисть. То чого звісно ж можно хотіти від студентів.......

Грішка, 14.09.2019, 21:44

Унівєр паганиі хабарі на лабу беруть.Вчуся тут вже 3 рік та тут ничого доброго немма.Ставленя викладячів до студентіу ненадто хорошше. От посьтупив аби диплом получити.А так нічого доброго.......

Наташка, 05.09.2019, 23:07

Тут зовні харошиі виглад універсітет має.Але то нажаль лиш виглад, а всередині ничого доброго немаєть.А на факултетах дуже мало студентів вчатся.Універ виживає лише за рахунок юридичного і журьналісьтики.А на іші спеціальності поштупає силний мізер. А деякі спеціалношті вобще недійснні а лише для піару.Короче якшо біда зі всьтупом в ПНУ стефаніка то ідіть в Універ Короля Данила Галицкого тут всіх возьмуть.Будьтте певні.

Доцик, 05.09.2019, 22:36

Що ж звісно можна сказяти якщо більшість із викладачів які викладають в цьому університеті мають кримінальну судимість.А більшість із них не є взагалі доцентами чи профессорами , а мажорськими самозванцями ,які не є викладачати і самі не мають відповідноі вищоі освіти не говорячи уже про наявність аспірантури.

Анжела, 28.08.2019, 15:26

Універ корола Данила Галицкого непоганий.Я посьтупила сюда недивлачись на то що в мене криминальна судимість, яка є обтяжива при вступи,ще і ненадто висьокі бали ЗНО. Та я посьтупила сюда на економику без всаких хабарів і ничого неплатила. Задоволена шо научатимуся в цьому чюдовому зякладі і почну нове життя. Университет чудовиі і виклядачі надіюся такоз чудьові. Покладу 5 ...

Колишний студент., 24.08.2019, 15:15

Вуз номальниі та жалко шо набирають туда всаких неуків,які не мають проходних балів. Всякий зброд набрали шо годі перераховувати і казяти. Це псує рейтинг вузу шо беруть кого будь і навіть ранше судимих людей.А невдячні потим обливають унівеситет всяким брудом в соц мережах. Сам процес начання і вікладацкий склад хороші ректор класний мужик! Зато студенти самий зброд нажаль. Раджу понтупати тим хто справді заслюговує навчатиса в цьому хорошомму універсітеті! Оцінка 5!!!

Студент, 21.08.2019, 15:14

Сюда на навчаня беруть усіх незялежно від віку ,громадяства, релігійних чи іших переконань. І суди посьтупають навіть абітурієти з балами нижче 100. Тут раді всім хто бажає посьтупати на любу специальність.Тут великиі процент іноземців. Сюди берут на навчаня і людей з криминальним минулим, раніше судимих,які хочуть зьдобути вишу освіту. Хоч це вуз пріватний та тут дають ліпші знаня як у державніх вузах. Гарний універ.

Анжеліка, 21.08.2019, 14:48

А чо тут класниі вуз. Поштупила на журналітику і звазки з громадкістю . У мене бали були ЗНО украінска мова 102, істория Украіни 105, англіська 100, і географія 107, бал атесьтата 5,1. Я прошля в Пну на журналітику і суда в Даниля тез прошла.Та я виршила краше іти сюдо тут краче навчаня тут я змозу отримти краші знаня.які мени потрібі будуть в подайшій професиі. Гарній универсетет! Оціную 5!

Христя., 20.08.2019, 22:33

Вуз ничого так можьливиі.Лише в парашах бь порядок навіли. Унитази погані крани поломані зерькала немаєть туалєтноі бомаги немає. Ще хоть позначіт де параша чоловіча де жінноча бо не розбиреш нияк.Вже мовчу що там накурено викладачьки накурять там що жах. І корідори якіс мрачні. І ідалні немає навідьміну від іших заклладів. А так непогано. Можьливиі універ....

Фєдік, 20.08.2019, 22:23

Вчуся на юридичному тут наука фігова нихто парами і езаминами особо не парится. Дівки і хлопці в групи вобше масово пари пропукають навить приходать накурені . Тут бішість 85-80 % студетів по всому вузу мажорики іздять на крутих тачках,і віклачі тоже на джіпах усі. Цеі вуз приватиі і тут своі правила. І ніхо тут не указ. А хабарі беруть достя берутьь Є в нас в групи і інозеці, яким за дурьно оціки ставять.Іх на талони не кидяють вони тут оборзілі ці іноземці.Вони крадут наші місця у вузі. Іх тут нато уважають.Один студет раз образів іноземця то його винали через то з унівєру. От так живем. Впрочем задовілно.

Толік, 16.08.2019, 23:04

Поступів суда на журьналістику. Не пошькодував, навчаня,легке, вчитиса моджна сийно негрузят.Виклядачі нормалні дають ,непоганій рівень зннань.Був цього року на практицці всьо класно і хабари хоть беруть та це несаме головне. Через рік пляную іти дальши в магісьтратуру.Тут непогано советую поступпати.Ставю 5!

Валінтина, 08.08.2019, 23:10

Вуз для багатіх! Бєдним тут не место! А попашти суда буд хто може навить зі 90 балями. Навіт як ні скляв Зно за гроші суда беруть! А плотити бійше ніж в пну. Мене взяли хоть я ні один з 3 Зно ні скляла! А бал атиштата у мене 5,6.балив.А так може бути! Поштупаітти!!!

Анастасія..., 05.08.2019, 21:52

Вуз не надтто лутчиі від других вузів. Учоба тут намного легшша.Але нарешти ремонт зробьили.В таллетах хоть не так воняєть і унітаззи зробіли краші і папір в тулєтті хоч є. А так не нато і добьре тут.А вуз оціную непагано.

Світланна, 02.08.2019, 22:15

Тут хоть курити незаборьоняють.Можна спокійнно при вході і на площадьці подвірья курити.І параші чуть лучче ніз у прикапратському.Але в каридоррах мрачно бь хот білше вікон зроббили.Минус підльога з неякісьного матерялу.А так я не жалиюся.

Ася, 16.07.2019, 21:42

Круто було цілий рік.Ми нічого не роббіли.Пари проходіли абитак,абияк. Ніхто не парився.Все було суппер.На екзаменах списували легко. Талонів не мав.А бабки в заліковку і ти відминик.

Всьтупник, 15.07.2019, 21:08

Жалко,що тут німає державноі форми навчаня.Тут много платити требба.Це приватний вуз.Який спонсорують пиватні особи. І всіх берьуть. Хто лишень заплатить гроші.

Крутий пацик, 15.07.2019, 21:01

Що скажу,тут всім раді, лише ідіть і поступаіте.Беруть усіх,навіть з непрохидними балами.Отвечаю.Пацани поступайте в короля будте приняті.Тут кльово! Універ не із мутних.

Василь, 08.07.2019, 21:51

Одне добре шо сюди беруть навіть студетів з кримінальним минулим.У мене кримінальне минуле так війшло,а мене тут приняли, правда не на бюджет але,нічого. Думаю що це все таки нормальний вуз. Поки що не буду жалуватися...//

Максик, 08.07.2019, 21:47

Сюди ідуть ті хто в ПНУ не вступив.Кого Прикпрьпатський не прийняв вони ідуть сюде де всім раді. ..

Гостя, 07.07.2019, 15:08

Не вуз типова бурса.І учителі як в бурсі.І діти не надто мудрі сюда ідуть .

Наталя, 07.07.2019, 15:05

Тупий вуз, не гаворячи,про ,зовнішній вид.Хоч ремонт зроблений півбіди. І в парашах стеля не сипеться,а так нічого особливого....

Ярослав, 26.03.2019, 23:55

В університеті проводиться відкрита політична агітація. Один з викладачів агітує голосувати за Порошенка і ні в якому випадку не голосувати за інших кандидатів, прирівнюючи іншу думку до слабоумства. Закликає переконувати родичів, а якщо “слабоумнних родичів” переконати не вдалося, закликає казати, що проголусувати можна тільки ID карткою, або ж сховати паспорт(зробиити так, щоб не проголосували). Схвалює декриміналізацію статті про незаконне збагачення. Випливає питання, навіщо вступати в цей навчальний заклад, якщо викладач порушуючи Конституцію і Закон про освіту буде вами маніпулювати і принижувати вашу думку і гідність за ваші ж гроші.

Вікторія, 27.12.2018, 16:56

Хороший університет. В цілому задоволена. Базу знань дають хорошу, матеріальне забезпечення за 6 років значно виросло. З хабарями ніколи не стикалася. Викладачі розуміючі. Однозначно рекомендую!

Богдана, 25.10.2018, 15:46

Навчаюсь на 2 курсі на Готельно-ресторанній справі задоволена на всі 100%.Люблю цей універ і викладачів.Дуже рада що вступила саме сюди. З гордістю можу сказати,вступайте і ви ніколи не пожалієте про це.

Петро Т., 02.10.2018, 15:16

Це цукерка з красивою обгорткою. Але в середині - гниль. Всі просто чемно стоять у черзі за дипломом.

Анонім, 21.06.2018, 17:55

Все жахливо окрім вигляду. Є неадекватні викладачі. Викладач, котра не вміє пояснювати, а лише обзиває дітей дебілами і т.п. Розчарована у виборі цього закладу.

Тарас, 13.02.2018, 22:52

Шарашкіна контора. Знань - нуль. Повний нуль. Викладачі переважно "списані" з інших університетів.

Михайло, 25.01.2018, 10:45

Університет крутий , і чесно хто невчився той того не зрозуміє а хто вчився повірти в кожному ВНЗ є такі студенти які будуть казати проте що університет поганий , вчитись гарно умови ідеальні і хто хоче вчитись то викладач йому пояснить так шо він буде знати це на високому рівні а хто несхоче то він і небуде знати хоч як би викладач непояснював, тому насправді університет гарний є мінуси але вони точно не понавчані! І як вище згадували шо вцей університет приймають тих хто непоступив повірти є такі що подають лиш внаш бо знають шо він кращий а ті хто непоступили в інший і внашому є місце то чому відмоляти абітурієнотві надати право стати студентом!

Сергій, 03.01.2018, 10:57

В університеті нічого не вчать тупо ходиш на пари щоб був диплом. Не поступається сюди. Вони роблять зі студентами ферму для викачування грошей.

Олька, 08.12.2017, 19:17

Не поступайте сюди!!!!!!! Розвод повний! Лише гроші здавай. На все!

Nick, 30.11.2017, 14:18

Поставив 1 зірочку лише тому що 0 не можна поставити. Гарні корпуси, се решта -фікція. Пари, знання, дипломи. Не купляйтесь.

Микола, 03.12.2016, 11:04

Я дякую усім викладачам за досвід, отриманий під час навчання в цьому університеті. Там є дуже круті люди, які допомогли мені у житті.

Мар'яна, 03.12.2016, 09:10

Університет хороший, вже вчуся рік з половиною, ставлення викладачів хороше. Друзі вступайте)))

Мар'яна, 02.12.2016, 22:22

Університет чудовий, ніякої корупції немає, викладачі хороші і дуже добрі умови для навчання.

Роксолана, 02.12.2016, 22:21

дуже рада , що обрала саме цей університет

Вікі, 02.12.2016, 22:10

Університет дуже хороший, чесно скажу, за роки свого навчання там, за сесію тай взагалі ніяких грошей не заплатила, жодного хабаря. Добилася багатьох успіхів завдяки університету і думаю, що якби обрала інший ВНЗ, то не добилась нічого! Дуже важливо, що там є моральна підтримка з боку викладачів, за дуже дякую) Хто б які відгуки не писав, Я із впевненістю можу казати, що УКД - найкращий!!!!

ксюшка*, 02.12.2016, 22:09

Офігенний університет... хабарництвом навіть не пахне... викладачі супер...Дуже люблю Мар'яну Петрівну і Мирославу Олегівну вони дійсно знають свій предмет...кодного тижня влаштовують цікаві зустрічі ти з цікавими людьми....УКД так тримати....Ти найкращий . .

Христина, 02.12.2016, 22:02

Дуже хороший університет.Високий професіоналізм викладачів,класні умови для навчання,багато можливостей для саморозвитку та реалізації своїх прагнень

Вікторія, 02.12.2016, 21:59

Навчаюся вже 2 рік.І жодної хвилини не пожаліла що обрала саме УКД.В цьому університеті є велика можливість розвиватися головне бажання. Викладачі доступно пояснюють предмет. Кожний може обрати сам місце своєї практики. Є студенти які практикувалися в Верховні Раді України. Тому я рекомендую Університет прав імені короля Данила Галицького

Дмитро, 02.12.2016, 21:57

Дуже хороший і організований університет, хороше ставлення викладачів до студентів. В даному вузі проводиться як навчання на вищому рівні, також конференції де можна поспілкуватись з людьми не тільки з різних міст України, а також з представниками інших країн і здобути великий досвід, також тут дуже хороше дозвілля для студентів. По собі знаю, тому що сам є студентом даного університету і дуже задоволенний навчанням в ньому.

Юлія, 02.12.2016, 21:52

Хороший універ,ставлення викладачів хороше,багато різних заходів проводять,умови мабуть найкращі з усіх коледжів і універів спільно взятих у іф,одним словом не жалію,поступайте!!!)))

A, 02.12.2016, 19:01

Говорити звичайно можна багато! І на превеликий жаль, говорять такі речі "слабкі" люди! Той хто наполегливо вчиться- той має хороші результати, і незнає про слово "хабар"! Для того щоб було краще- треба самому робити краще! Все починається з Нас самих! Викладачі у вузі хороші спеціалісти, які можуть надати пораду, і знайти особливий підхід до кожного! А яке дозвілля у студентів...Студентська Рада, Наукове товариство! А скільки створено клубів..! І це все для Нас, студентів!

Настя, 20.08.2016, 18:54

НЕ рекомендую цей університет,коли настав момент отримання диплома,мені повідомили що диплом я не отримаю у зв'язку з тим,що виникла проблема яку вони виявили за 3 роки,коли я поступала вони вказали рік який не настав,тобто провчилась рік даремно бо зареєстрували пізнішим роком,втирали що оплату не буду вносити за навчання але коли настала сесія навчання якого немало бути,вони сказали що я повинна оплатити за рік навчання 14 тис. і в кінцевому результаті коли я через цю кантору втратила рік та гроші за навчання яких немала б платити,вони віддали мені диплом з оцінками яких я зовсім немала,замість своїх 5-ть мені віддали додаток із трійками,і виникає питання,навіщо відкривати університет якщо у самому навчальному процесі і документації у них твориться жах,просто лишень здирають гроші за навчання, наживаються на студентах,рівень освіти у коледжах інших кращий ніж вони дають як університет. А викладачів більша половина вимагає гроші,якщо хоч здати сесію,це жахливо корупція розквітає.

Михайло, 01.12.2015, 17:33

Університет крутий , і чесно хто невчився той того не зрозуміє а хто вчився повірти в кожному ВНЗ є такі студенти які будуть казати проте що університет поганий , вчитись гарно умови ідеальні і хто хоче вчитись то векладач йому пояснить так шо він буде знати це на високому рівні а хто несхоче то він і небуде знати хоч як би викладач непояснював, тому насправді університет гарний є мінуси але вони точно не понавчані! І як вище згадували шо вцей університет приймають тих хто непоступив повірти є такі що подають лиш внаш бо знають шо він кращий а ті хто непоступили в інший і внашому є місце то чому відмоляти абітурієнотві надати право стати студентом!

Ніка, 16.09.2015, 16:12

Поганий, не рекомендую. Хороше ставлення тільки до абітурієнтів. Туди беруть всіх тих хто не зміг поступити в нормальний ВНЗ, як студентів так і викладачів яких вигнали з інших університетів тому рівень викладання дуже низький. Корупція є тільки дещо інакша, на пари взагалі можна не ходити, відчислити можуть тільки за несплату за "навчання", тим більше викладачі теж люблять прогулювати пари.

Володимир, 19.06.2015, 10:37

Ніколи сюди не поступайте, цей універ просто мильна бюльбашка, до 2010р. ще тримався, а зараз саме відстаюча бурса. Я сам його закінчив у 2012р. спеціальність "Облік і аудит", так от ніколи туди на економічний не поступайте (про інші факультети не знаю) бо пожалієте за період "навчання" я нічого нового не дізнався (до того закінчив державний коледж). Викладачі на кафедрі обліку і аудиту просто переказують завчений з підручника теоретичний текст, а самі нічого не знають до цього ж самостійно вчитися теж не дадуть бо люблять загружати дурними завданнями, які ніколи в житті не пригодяться, я працюю поспеціальності (це не заслуга університету) тому впевнено можу сказати рівень професійних знань викладачів нульовий, ви тут будете дурно протирати штани. Хоч тут немає корупції та і навчання тут ніякого немає. Якщо вам потрібен просто диплом тут ви його отримаєте, якщо шукаєте знання ідіть мимо.

Петро, 12.04.2015, 20:56

Мій син вже другий рік вчиться в університеті,задоволений і про ніякі хабарі мова ніколи не йшла.В нього з навчанням все чудово і все здає без проблем)))

професор, 24.07.2014, 09:19

університет - це в першу чергу його студенти , а вже потім викладачі і керівництво, матеріальна база тощо ! сумлінні , цілеспрямовані, активні студенти ніколи не мали і не мають жодних проблем у навчанні, а скиглять, плачуться і невдоволені ті хто не хоче вчитися, прогулює заняття та не цікавиться життям університету взагалі, а потім дописують , що "беруть хабарі". Та подивіться на себе з боку , а знаєте про такі факти йдіть у студраду, профспілку, інформуйте керівництво . словом будьте самі чесні!.,

Оксана, 12.06.2014, 01:45

Класне ставлення, хороші викладачі, багато вчать практичного, вчитись важко, але це того варте.

правда, 03.06.2014, 21:12

так університет хороший.коли вчилась у коледжі мені все подоболосюь але коли пішла на заочну форму навчання я не повірила своїм очам деякі викладачі беруть такі хабарі що аж страшно таких є мало але ті одиниці беруть досить. суми просто шалені. всі гарні спогади що в мене залишились про цей університет просто перекреслені через от таких пару викладачів.

Совість, 10.04.2014, 16:01

Ставлення до студентів хороше, хабарів майже не беруть. Єдине, ректору має бути соромно за те, що на старших курсах гроші шалені беруть за навчання, а навчання то нема! Студенти "гуляють" цілу весну. Тому до бакалавра тут ще можна нормально вивчитись, а на 5 - 6 курс краще йдіть в державні університети.

Олег, 02.03.2014, 22:11

Якось відвідував цей заклад. Приміщення в гарному стані, не занедбане. Відношення персоналу і виховання студентів базуються на християнській моралі. Але можливість навчатися там мають більшість матеріально забезпечені люди.

варя, 19.06.2012, 14:01

мені не сподобався!!!!!!!!! корупція є !!

Світлана, 14.06.2012, 12:52

Дуже хороший навчальний заклад.

Христя, 03.02.2012, 17:30

Цей університет просто супер!!!! Викладачі приємні і декани))) Одним словом я дуже рада,що пішла іменно в цей університет,а не в інший!!!!!

Юрій, 25.11.2011, 15:42

Моя дівчина навчається тут уже семестр. Враження-просто чудові. По розповідях зробив висновок,що то є один з рідкісних універів,котрий відповідає європейським зразкам і вимогам освіти на Україні. Недавно бував на Коновальця,враження від університету хороші. Новий корпус будується. Зрушення на краще відчуваються. Є що порівнювати із Кіровоградським Національним Технічним університетом,в який мене долязанесла навчатись. Наприклад кафедра розміром 200 квадратних метрів будується 6 років уже.

Ваньок аРхітЄктор, 08.11.2011, 14:26

вчусь уже четвертий рік.в ньому..це самий кращий універ.викладачі супер.

Роман, 17.09.2011, 13:45

Викладачі дійсно хороші. Ставлення нормальне. Не вимагають хабарів як це прийнято по інших ВУЗах. Добре що я пішов саме в цей університет, а не в той що ніби "престижний". А в інших університетах треба було б мені хату продавати,щоб оплатити різні забаганки викладачів. Дуже радий, що я тут :)

Уляна, 09.07.2011, 16:34

Так повністю підримую! Він самий кращий, адже я провчилась в ньому 6 років!!!!!

Наташа, 22.06.2011, 15:56

Найкращий університет в Франківську. Хороше відношення викладачів до студентів

Настя:, 21.06.2011, 23:34

:мені дуже тут подобається навчатись,набагато краще ніж в школі подобаються люди,викладачі..і загалом все що б не говорили інші люди,але наш заклад самий затишний..і най-най кращий***

Павло, 20.06.2011, 13:36

Дуже сподлобався цей університет

ярік, 05.04.2011, 13:32

атмосфера домашня, вимогливість викладаців по-батьківськи, з товаришами однокурсниками по -братськи, у керівництва завжди є хвилинка і для нас студентів

Христя, 20.02.2011, 15:09

Спочатку не сподобався. Після пару місяців навчання дуже привикла до нього. Викладачі дійсно хороші. Ставлення нормальне. Не вимагають хабарів як це прийнято по інших ВУЗах. Добре що я пішла саме в цей університет, а не в той що ніби "престижний". А в інших університетах треба було б мені хату продавати,щоб оплатити різні забаганки викладачів. Дуже рада, що я тут :)

vov4ik, 17.02.2011, 23:39

ІФУПіКДГ.......the best

Наталя, 05.02.2011, 20:55

Університет просто супер!!! Дружня, затишна атмосфера! І викладачі чудові!!!

вася, 07.12.2010, 18:21

суперовий універ)))) мені нравиться в ньому навчатися!!!!

Дмитро, 02.08.2010, 15:37

Це мій найулюбленіший і найкращий універ!!!!!!

льолік, 08.07.2010, 16:12

супер-пупер

мар'яна, 29.05.2010, 17:23

мені дуже подобаєтья, відношення до студентів справді дуже добре!!!!!!

свєта, 24.05.2010, 14:26

універ чудовий,викладачі чесні,і відношення дійсно супер:)))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

саша, 25.11.2009, 18:09

мій любимий університет...супер і викладачі клеві,і чесні......

Настя, 10.11.2009, 12:17

Дуже гарний університет, хроше ставлення до студентів. Класна форма навчання.

Христина, 28.10.2009, 20:50

Мені подобається.

Олег, 19.10.2009, 17:22

класний універ,відношення до студентів нормальне

Андрій, 25.09.2009, 18:06

норма

Тетяна, 27.08.2009, 13:41

Дуже гарний універ.

Олег, 08.08.2009, 23:07

супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

іра, 30.07.2009, 20:01

норм

Міша, 15.07.2009, 11:24

Прекрасні умови навчання,хороше ставлення викладачів до студентів!

Роман, 14.07.2009, 01:43

Дуже гарний заклад, дуже гарне відношення до студентів


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Івано-Франківську, а також коледжі в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську