Факультеты и специальностивверх

Направления обучения

 • Правоведение.
 • Архитектура (градостроительство).
 • Строительство (промышленное и гражданское строительство).
 • Дизайн.
 • Богословие (теология Греко-Католичеcкой конфесcии).
 • Учет и аудит.
 • Финанcы и кредит.
 • Управлениe перcоналом и эконoмика труда.
 • Рeклама и связи с общественноcтью.
 • Программная инженeрия.
Абитуриентамвверх

Для получения полной и детальной информации касающейся сроков, условий приёма, экзаменов и необходимых сертификатах центра оценивая для выбранных специальностей, обращайтесь в приёмную комиссию по тел.: (0342) 71-56-70.

При подаче заявления в бумажной форме абитуриенту могут понадобится следующие документы

 • оригинал и копия документа о ранее полученном образовании и приложения к нему;
 • оригинал и копия сертификатов ВНО;
 • оригинал и копия документа, удостоверяющего личность;
 • 4 одинаковые цветные фотографии размером 3х4 см;
 • для юношей: оригинал военного билета или удостоверения о приписке;
 • оригиналы документов, подтверждающих право на участие в конкурсе, зачисление по собеседованию, зачисление по квотам (при наличии).

Окончательный список всех необходимых документов и форму подачи (оригинал или заверенная копия) уточняйте в приёмной комиссии по тел.: (0342) 71-56-70.

Подробнее о вузевверх

Материально-техническая база университета включает: компьютерные классы, лаборатории информационных технологий обучения, собственный издательский центр, центры электронной связи, локальные компьютерную и телевизионную сети, учебную лабораторию криминалистики, библиотечно-информационный центр со значительным фондом современной научной и учебной литературы на 123 тыс. единиц и читальным залом, лингафонные кабинеты, оснащенные компьютерными аудиo и видeо комплекcами, квалификациoнный цeнтр пo правоведeнию. Универcитет издаeт собcтвенный «Нaучный веcтник» и газeту «Логоc».

Универcитет оcнован в 1997 гoду.

Фотогалереявверх
Оценка посетителей
(по 58 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете вуз и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Навчаюсь на 2 курсі на Готельно-ресторанній справі задоволена на всі 100%.Люблю цей універ і викладачів.Дуже рада що вступила саме сюди.
З гордістю можу сказати,вступайте і ви ніколи не пожалієте про це.

,

Це цукерка з красивою обгорткою. Але в середині - гниль. Всі просто чемно стоять у черзі за дипломом.

,

Все жахливо окрім вигляду. Є неадекватні викладачі. Викладач, котра не вміє пояснювати, а лише обзиває дітей дебілами і т.п. Розчарована у виборі цього закладу.

,

Шарашкіна контора. Знань - нуль. Повний нуль. Викладачі переважно "списані" з інших університетів.

,

Університет крутий , і чесно хто невчився той того не зрозуміє а хто вчився повірти в кожному ВНЗ є такі студенти які будуть казати проте що університет поганий , вчитись гарно умови ідеальні і хто хоче вчитись то викладач йому пояснить так шо він буде знати це на високому рівні а хто несхоче то він і небуде знати хоч як би викладач непояснював, тому насправді університет гарний є мінуси але вони точно не понавчані!
І як вище згадували шо вцей університет приймають тих хто непоступив повірти є такі що подають лиш внаш бо знають шо він кращий а ті хто непоступили в інший і внашому є місце то чому відмоляти абітурієнотві надати право стати студентом!

,

В університеті нічого не вчать тупо ходиш на пари щоб був диплом. Не поступається сюди. Вони роблять зі студентами ферму для викачування грошей.

,

Не поступайте сюди!!!!!!! Розвод повний! Лише гроші здавай. На все!

,

Поставив 1 зірочку лише тому що 0 не можна поставити. Гарні корпуси, се решта -фікція. Пари, знання, дипломи. Не купляйтесь.

,

Я дякую усім викладачам за досвід, отриманий під час навчання в цьому університеті. Там є дуже круті люди, які допомогли мені у житті.

,

Університет хороший, вже вчуся рік з половиною, ставлення викладачів хороше. Друзі вступайте)))

,

Університет чудовий, ніякої корупції немає, викладачі хороші і дуже добрі умови для навчання.

,

дуже рада , що обрала саме цей університет

,

Університет дуже хороший, чесно скажу, за роки свого навчання там, за сесію тай взагалі ніяких грошей не заплатила, жодного хабаря. Добилася багатьох успіхів завдяки університету і думаю, що якби обрала інший ВНЗ, то не добилась нічого! Дуже важливо, що там є моральна підтримка з боку викладачів, за дуже дякую) Хто б які відгуки не писав, Я із впевненістю можу казати, що УКД - найкращий!!!!

,

Офігенний університет... хабарництвом навіть не пахне... викладачі супер...Дуже люблю Мар'яну Петрівну і Мирославу Олегівну вони дійсно знають свій предмет...кодного тижня влаштовують цікаві зустрічі ти з цікавими людьми....УКД так тримати....Ти найкращий . .

,

Дуже хороший університет.Високий професіоналізм викладачів,класні умови для навчання,багато можливостей для саморозвитку та реалізації своїх прагнень

,

Навчаюся вже 2 рік.І жодної хвилини не пожаліла що обрала саме УКД.В цьому університеті є велика можливість розвиватися головне бажання. Викладачі доступно пояснюють предмет. Кожний може обрати сам місце своєї практики. Є студенти які практикувалися в Верховні Раді України. Тому я рекомендую Університет прав імені короля Данила Галицького

,

Дуже хороший і організований університет, хороше ставлення викладачів до студентів. В даному вузі проводиться як навчання на вищому рівні, також конференції де можна поспілкуватись з людьми не тільки з різних міст України, а також з представниками інших країн і здобути великий досвід, також тут дуже хороше дозвілля для студентів. По собі знаю, тому що сам є студентом даного університету і дуже задоволенний навчанням в ньому.

,

Хороший універ,ставлення викладачів хороше,багато різних заходів проводять,умови мабуть найкращі з усіх коледжів і універів спільно взятих у іф,одним словом не жалію,поступайте!!!)))

,

Говорити звичайно можна багато! І на превеликий жаль, говорять такі речі "слабкі" люди! Той хто наполегливо вчиться- той має хороші результати, і незнає про слово "хабар"! Для того щоб було краще- треба самому робити краще! Все починається з Нас самих! Викладачі у вузі хороші спеціалісти, які можуть надати пораду, і знайти особливий підхід до кожного! А яке дозвілля у студентів...Студентська Рада, Наукове товариство! А скільки створено клубів..! І це все для Нас, студентів!

,

НЕ рекомендую цей університет,коли настав момент отримання диплома,мені повідомили що диплом я не отримаю у зв'язку з тим,що виникла проблема яку вони виявили за 3 роки,коли я поступала вони вказали рік який не настав,тобто провчилась рік даремно бо зареєстрували пізнішим роком,втирали що оплату не буду вносити за навчання але коли настала сесія навчання якого немало бути,вони сказали що я повинна оплатити за рік навчання 14 тис. і в кінцевому результаті коли я через цю кантору втратила рік та гроші за навчання яких немала б платити,вони віддали мені диплом з оцінками яких я зовсім немала,замість своїх 5-ть мені віддали додаток із трійками,і виникає питання,навіщо відкривати університет якщо у самому навчальному процесі і документації у них твориться жах,просто лишень здирають гроші за навчання, наживаються на студентах,рівень освіти у коледжах інших кращий ніж вони дають як університет. А викладачів більша половина вимагає гроші,якщо хоч здати сесію,це жахливо корупція розквітає.

,

Університет крутий , і чесно хто невчився той того не зрозуміє а хто вчився повірти в кожному ВНЗ є такі студенти які будуть казати проте що університет поганий , вчитись гарно умови ідеальні і хто хоче вчитись то векладач йому пояснить так шо він буде знати це на високому рівні а хто несхоче то він і небуде знати хоч як би викладач непояснював, тому насправді університет гарний є мінуси але вони точно не понавчані!
І як вище згадували шо вцей університет приймають тих хто непоступив повірти є такі що подають лиш внаш бо знають шо він кращий а ті хто непоступили в інший і внашому є місце то чому відмоляти абітурієнотві надати право стати студентом!

,

Поганий, не рекомендую. Хороше ставлення тільки до абітурієнтів. Туди беруть всіх тих хто не зміг поступити в нормальний ВНЗ, як студентів так і викладачів яких вигнали з інших університетів тому рівень викладання дуже низький. Корупція є тільки дещо інакша, на пари взагалі можна не ходити, відчислити можуть тільки за несплату за "навчання", тим більше викладачі теж люблять прогулювати пари.

,

Ніколи сюди не поступайте, цей універ просто мильна бюльбашка, до 2010р. ще тримався, а зараз саме відстаюча бурса. Я сам його закінчив у 2012р. спеціальність "Облік і аудит", так от ніколи туди на економічний не поступайте (про інші факультети не знаю) бо пожалієте за період "навчання" я нічого нового не дізнався (до того закінчив державний коледж). Викладачі на кафедрі обліку і аудиту просто переказують завчений з підручника теоретичний текст, а самі нічого не знають до цього ж самостійно вчитися теж не дадуть бо люблять загружати дурними завданнями, які ніколи в житті не пригодяться, я працюю поспеціальності (це не заслуга університету) тому впевнено можу сказати рівень професійних знань викладачів нульовий, ви тут будете дурно протирати штани. Хоч тут немає корупції та і навчання тут ніякого немає. Якщо вам потрібен просто диплом тут ви його отримаєте, якщо шукаєте знання ідіть мимо.

,

Мій син вже другий рік вчиться в університеті,задоволений і про ніякі хабарі мова ніколи не йшла.В нього з навчанням все чудово і все здає без проблем)))

,

університет - це в першу чергу його студенти , а вже потім викладачі і керівництво, матеріальна база тощо ! сумлінні , цілеспрямовані, активні студенти ніколи не мали і не мають жодних проблем у навчанні, а скиглять, плачуться і невдоволені ті хто не хоче вчитися, прогулює заняття та не цікавиться життям університету взагалі, а потім дописують , що "беруть хабарі". Та подивіться на себе з боку , а знаєте про такі факти йдіть у студраду, профспілку, інформуйте керівництво . словом будьте самі чесні!.,

,

Класне ставлення, хороші викладачі, багато вчать практичного, вчитись важко, але це того варте.

,

так університет хороший.коли вчилась у коледжі мені все подоболосюь але коли пішла на заочну форму навчання я не повірила своїм очам деякі викладачі беруть такі хабарі що аж страшно таких є мало але ті одиниці беруть досить. суми просто шалені. всі гарні спогади що в мене залишились про цей університет просто перекреслені через от таких пару викладачів.

,

Ставлення до студентів хороше, хабарів майже не беруть.
Єдине, ректору має бути соромно за те, що на старших курсах гроші шалені беруть за навчання, а навчання то нема! Студенти "гуляють" цілу весну. Тому до бакалавра тут ще можна нормально вивчитись, а на 5 - 6 курс краще йдіть в державні університети.

,

Якось відвідував цей заклад. Приміщення в гарному стані, не занедбане. Відношення персоналу і виховання студентів базуються на християнській моралі. Але можливість навчатися там мають більшість матеріально забезпечені люди.

,

мені не сподобався!!!!!!!!! корупція є !!

,

Дуже хороший навчальний заклад.

,

Цей університет просто супер!!!!
Викладачі приємні і декани)))
Одним словом я дуже рада,що пішла іменно в цей університет,а не в інший!!!!!

,

Моя дівчина навчається тут уже семестр. Враження-просто чудові. По розповідях зробив висновок,що то є один з рідкісних універів,котрий відповідає європейським зразкам і вимогам освіти на Україні. Недавно бував на Коновальця,враження від університету хороші. Новий корпус будується. Зрушення на краще відчуваються. Є що порівнювати із Кіровоградським Національним Технічним університетом,в який мене долязанесла навчатись. Наприклад кафедра розміром 200 квадратних метрів будується 6 років уже.

,

вчусь уже четвертий рік.в ньому..це самий кращий універ.викладачі супер.

,

Викладачі дійсно хороші. Ставлення нормальне. Не вимагають хабарів як це прийнято по інших ВУЗах. Добре що я пішов саме в цей університет, а не в той що ніби "престижний". А в інших університетах треба було б мені хату продавати,щоб оплатити різні забаганки викладачів. Дуже радий, що я тут :)

,

Так повністю підримую! Він самий кращий, адже я провчилась в ньому 6 років!!!!!

,

Найкращий університет в Франківську. Хороше відношення викладачів до студентів

,

:мені дуже тут подобається навчатись,набагато краще ніж в школі
подобаються люди,викладачі..і загалом все
що б не говорили інші люди,але наш заклад самий затишний..і най-най кращий***

,

Дуже сподлобався цей університет

,

атмосфера домашня, вимогливість викладаців по-батьківськи, з товаришами однокурсниками по -братськи, у керівництва завжди є хвилинка і для нас студентів

,

Спочатку не сподобався. Після пару місяців навчання дуже привикла до нього. Викладачі дійсно хороші. Ставлення нормальне. Не вимагають хабарів як це прийнято по інших ВУЗах. Добре що я пішла саме в цей університет, а не в той що ніби "престижний". А в інших університетах треба було б мені хату продавати,щоб оплатити різні забаганки викладачів. Дуже рада, що я тут :)

,

ІФУПіКДГ.......the best

,

Університет просто супер!!! Дружня, затишна атмосфера! І викладачі чудові!!!

,

суперовий універ)))) мені нравиться в ньому навчатися!!!!

,

Це мій найулюбленіший і найкращий універ!!!!!!

,

супер-пупер

,

мені дуже подобаєтья, відношення до студентів справді дуже добре!!!!!!

,

універ чудовий,викладачі чесні,і відношення дійсно супер:)))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

мій любимий університет...супер і викладачі клеві,і чесні......

,

Дуже гарний університет, хроше ставлення до студентів.
Класна форма навчання.

,

Мені подобається.

,

класний універ,відношення до студентів нормальне

,

норма

,

Дуже гарний універ.

,

супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

норм

,

Прекрасні умови навчання,хороше ставлення викладачів до студентів!

,

Дуже гарний заклад, дуже гарне відношення до студентів

Все вузы в Ивано-Франковске, а также колледжи и техникумы в Ивано-Франковске, курсы в Ивано-Франковске, репетиторы в Ивано-Франковске, работа в Ивано-Франковске

Обратная связь