Університет Короля Данила

Університет Короля Данила


 • Івано-Франківськ · вул. Коновальця, 35, 76018
 • (0342) 77-18-45
 • university@iful.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО/ВНЗ заснований у 1997 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

2500
студентів
123
викладачі
63
кандидати
наук
16
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Юридичний факультет;
 • Факультет управління та бізнес-аналітики;
 • Факультет архітектури, будівництва та дизайну;
 •  Гуманітарний факультет;
 • Факультет інформаційних технологій.

Абітурієнтам

Дорогі абітурієнти! Перед Вами багато можливостей. Студентські роки – захоплюючий період нових відкриттів, випробовувань, цікавих моментів та незабутніх вражень. Ви будете розробляти сучасні проекти в галузі економіки, юриспруденції, архітектури, дизайну, реклами, менеджменту, IT-технологій, навчитесь аналізувати зміни в розвитку суспільства та приймати рішення.

Знання – найцінніше багатство! Формулюйте ідеї та цілі, вміло використовуйте свої знання для досягнення мети. Обирайте професію і майбутню роботу, яка найбільше до душі. Любіть те, що робите і відчувайте себе щасливими.

Університет Короля Данила оголошує набір на 3-х місячні підготовчі курси для поглибленого вивчення шкільних предметів і підготовки до ЗНО-2019. Запрошуються учні 11-х класів, випускники минулих років та усі бажаючі.
Початок занять 5- лютого 2019 р. 

Заняття проводяться щоденно, з понеділка по п’ятницю – з 15.00 до 19.00 год., 2 рази на тиждень з кожного предмету.

Також нагадуємо, що Для студентів, які отримали високі бали ЗНО (180-200) Університет надає безкоштовне навчання за рахунок Міжнародного гранту.
Для студентів, які отримали хороші бали ЗНО (160-180) Університет надає знижку 50% за рахунок Міжнародного гранту.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](099) 755-75-75, [відкрити контакти](068) 755-75-75.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](099) 755-75-75, [відкрити контакти](068) 755-75-75.

Про ЗВО/ВНЗ

Університет Короля Данила – один з найпрогресивніших закладів вищої освіти Прикарпаття, який постійно вдосконалюється та прямує до інноваційного вищого навчального закладу європейського взірця.

Університет заснований в 1997 р. ректором-священиком, академіком УАН, доктором юридичних наук, доктором права, доктором філософії, доктором канонічного права, професором, відмінником освіти України отцем Іваном Михайловичем Луцьким.

Для читання лекцій залучаються кваліфіковані викладачі-науковці провідних закладів вищої освіти України та інших країн (США, Німеччина, Польща, Франція, Іспанія, Литва, Грузія, Молдова та ін.).

Випускники отримують дипломи державного зразка за освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Магістр», а також мають можливість отримати диплом закордонного закладу вищої освіти за системою «Подвійні дипломи».

Навчальний процес пристосовується до вимог сучасного ринку праці для забезпечення розвитку інноваційного мислення в молоді та майбутнього працевлаштування. Студенти залучаються до громадської, наукової та культурно-освітньої роботи. Це не лише сприяє поглибленню знань із дисциплін, що вивчаються, а й формує в майбутніх фахівців складову їх професійної компетентності, оскільки розвиває такі особистісні якості як самостійність, організованість, творчість, прагнення до самоосвіти, чітка громадянська позиція тощо.

Для студентів, які отримали високі бали ЗНО (180-200) Університет надає безкоштовне навчання за рахунок Міжнародного гранту.
Для студентів, які отримали хороші бали ЗНО (160-180) Університет надає знижку 50% за рахунок Міжнародного гранту.

До структури Університету Короля Данила також входять Коледж університету Короля Данила, та ІФФК коледж імені С.Граната.


Відгуки

260
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Коли я сюди поступала, мене запевнили, що в університету є власний гуртожиток, по факту його немає, будьте готові, що кожного року вас будуть кидати туди-сюди, також їхнім пріоритетом щороку надати кімнати першокурсникам, а уже 2-4-тим курсам уже як повезе??‍♀️ тому студенти,для яких у пріоритеті наявність гуртожитку від університету, тричі подумайте перш ніж подавати сюди документи

,

Перші роки навчання були дуже класні, раділа,що поступила в цей університет,але пізніше все ставало гірше і гірше. Університет дуже втомлював, було багато зовсім не потрібних предметів. Вчилась я відмінно,виконувала всі завдання і була на всіх парах. Здала курсову відмінно однак в табелі глянула зовсім інший бал написала викладачам реакції було нуль) хоча як писати їм за оплати чи щось таке відповідають всі миттєво. Відповів тільки один викладач,який сказав,що бал виправили,однак забираю я диплом і додаток до нього і дивлюсь,що нічого там і не виправляли.( ну і не дивно їх мало ви і ваші проблеми хвилюють). Написала їм з обуреннями мені відповіли ну що ми вже зробимо ми у відпустці( короче кажучи всім всеодно) А ще глянувши у табель я побачила бали за предмети яких у нас не було навіть просто оцінки якісь видумані стояли. Хочете гарно здавати сесію чи мати гарні бали? Платіть! Оплат за навчання їм виявляється недостатньо. Всі гроші йдуть в розкрутку цієї кантори.

,

Цей універ, так коледж, це просто викачка грошей, не раджу його зовсім, але якщо ви хочете сюда, то згадаєте мої слова)))

,

Дивує те що всі хороші коментарі написані в один день! Будьте обережні так як ввічливі тут тільки до абітурієнтів. Моя порада якщо я можливість не поступати, не поступати нікуди, а якщо потрібно вибирайте пну, чи іфнтунг. Людям які хочуть вчитися і працювати університет не підійде, тому, що будете зароблять тільки на повторні курси! Будь те готові що тут кожного семестру можуть мінятися викладачі, так як в університет з кожним викладачем чомусь має трабли.

,

Вже третій рік навчаюся в УКД і жодного разу не пожаліла, що обрала саме його, студенти тут займають пріоритетне місце, адже все, чим займається університет, спрямоване на покращення та модернізацію освітнього процесу, на комфорт для студентів. Для тих хто реально бажає вчитися, УКД створює масу можливостей для розвитку, навіть в умовах дистанційного навчання, можна почерпнути багато корисного. Тому Університет Короля Данила, справді хороше місце для студентського життя й навчання.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Івано-Франківську, а також коледжі в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, тренінги в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську