Факультетивгору

Бакалавр

  • Геодезія, картографія та землеустрій.
  • Менеджмент.

Спеціаліcт

  • Землeвпорядкування тa кадаcтр.
  • Гeоінформаційні сиcтеми і теxнології.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (03433) 7-07-18.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (03433) 7-07-18.

Докладніше про ВНЗвгору

Інститут управління природними ресурсами є структурним підрозділом Університету «КРОК». Він ліцензований та акредитований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за ІІІ рівнем. Випускники Інституту отримують державні дипломи і мають ґрунтовні знання. Вони проявляють себе на високому професійному рівні, працюючи в органах державної влади, в організаціях та на підприємствах різних форм власності.

Інститут здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямами «Геодезія, картографія та землеустрій», «Менеджмент», за рівнем «спеціаліст» - за спеціальностями «Землевпорядкування та кадастр», «Геоінформаційні системи і технології».

Також навчальний заклад пропонує навчання на короткотермінових курсах для здобуття професій оператора комп'ютерного набору, агента з організації туризму, обліковця, перукаря (перукаря-модельєра), манікюрниці.

У 2010 році у складі Інституту утворено Коломийський коледж, який приймає на навчання вступників з базовою та повною середньою освітою. Випускники Коледжу отримують дипломи молодших спеціалістів і продовжують навчання на старших курсах за відповідним чи суміжним напрямом.

Якісна теоретична та практична професійна підготовка, можливість долучитися до наукової роботи доповнюється для студентів навчальних закладів широкими можливостями особистісного та творчого розвитку. Інтереси студентів активно представляє Студентська рада.

Мaйбутні фаxівці здoбувають оcвіту у сучаcних навчальниx аудиторіяx, лабораторіяx, комп'ютерниx клаcах. Дo поcлуг студeнтів - бібліотeка, їдaльня, споpтивний комплекc.

 

Оцінка відвідувачів
(по 18 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Інститут дав мені знання, які використовую на практиці. Дякую викладачам. Важливо що тут багато практики, яка необхідна в сучасних умовах

,

Дуже вдячна за здобуту освіту і дешеве навчання. Сесію здавали самостійно. А тепер я зіткнулася з студенткою із "Нафти і газу" і хочу сказати, що студентка з червоним дипломом не знає що таке Кадастровий номер. Робіть висновки. Хто і як косить бабло.

,

ІУПР дуже гарний але маленький.

,

Корупція, некваліфікованість, безалабарність. Ето ІУПР дєтка. -))

,

дуже класні викладачі

,

Очень рад,что есть такое учебное заведение в Коломые,особенно приятно,что сам 5 лет работал зам директора Картографо-Гедезического предприятия РОСКОМНЕДРА РФ в Москве.Желаю успехов всему коллективу,преподовательскому составу,профессорам и руководству!

,

Праві всі хто стверджував, що інститут відстій і створений тільки заради заробляння грошей. Радий що вчасно звалив в "Львівську політехніку" Хоча тим хто хотів вчитися, викладачі і справді допомагали і віддавали свої знання. Але зі зміною керівництва все змінилося. Зараз вчаться всі ті, хто не мав куди податися з низькими балами, а вищої освіти треба (особливо заочники-землевпорядники). Тоу якщо є інші варіанти-сюди не йдіть

,

Я дуже рада, що навчалася в ІУПР м. Коломия. І дуже вдячна всім викладачам.

,

Інститут собою нічого не представляє, так зібралися бабла скосити,але викладачі класні, якщо хотіти вчитися завжди допоможуть, але з таким керівництвом ні до чого доброго не приведе. Цей інститут існує для того щоб тупо здобути вищу освіту на раз два і все. Якщо тобі потрібні знання краще двічі подумати перш ні сюди вступати ???

,

Провчилася 4 роки не жалкую, але дійсно знання здобуваєш 99 % самостійно ,і великий мінус - після нього роботу знайти ,теж саме що і без диплома :((

,

Інститут - переважно для самодурів,просто зібралася купка "підриємців" грошей накосити!!!!!!!
знань практично ні один посередній випускник-бакалавр не має...((

,

А я не згідна з Андрієм, інститут класний , ти просто не хотів вчитися.

,

Народ не обманюйте себе! Інститут - відстій. Просто заробляють на вас гроші. Освіти дають 0. Тікайте звідти бігом, бо залишитесь без диплома. Радий, що вчасно забрався в Львівську Політехніку. Раджу всім. Ось так.

,

класний інститут.тільки потрібно побудувати більший

,

супер

,

Інститут прикольний ! Навчатись дуже легко ! Ще 2 роки

,

Супер

,

Гуртожиток побудуйте новий!!!!

Партнери сайту
Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури
Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Коломиї, а також коледжі та технікуми в Коломиї, курси в Коломиї, репетитори в Коломиї, робота в Коломиї

Зворотній зв'язок