Інститут управління природними ресурсами Університету економіки та права «КРОК» (ІУПР)

Інститут управління природними ресурсами Університету економіки та права «КРОК» (ІУПР)

  • Платне навчання
  • Гуртожиток
  • Безкоштовне навчання

1100
студентів
81
викладач
14
кандидатів
наук
7
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Бакалавр

  • Геодезія, картографія та землеустрій.
  • Менеджмент.

Спеціаліст

  • Землевпорядкування та кадастр.
  • Геоінформаційні системи і технології.

Про ЗВО/ВНЗ

Інститут управління природними ресурсами є структурним підрозділом Університету «КРОК». Він ліцензований та акредитований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за ІІІ рівнем. Випускники Інституту отримують державні дипломи і мають ґрунтовні знання. Вони проявляють себе на високому професійному рівні, працюючи в органах державної влади, в організаціях та на підприємствах різних форм власності.

Інститут здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямами «Геодезія, картографія та землеустрій», «Менеджмент», за рівнем «спеціаліст» - за спеціальностями «Землевпорядкування та кадастр», «Геоінформаційні системи і технології».

Також навчальний заклад пропонує навчання на короткотермінових курсах для здобуття професій оператора комп'ютерного набору, агента з організації туризму, обліковця, перукаря (перукаря-модельєра), манікюрниці.

У 2010 році у складі Інституту утворено Коломийський коледж, який приймає на навчання вступників з базовою та повною середньою освітою. Випускники Коледжу отримують дипломи молодших спеціалістів і продовжують навчання на старших курсах за відповідним чи суміжним напрямом.

Якісна теоретична та практична професійна підготовка, можливість долучитися до наукової роботи доповнюється для студентів навчальних закладів широкими можливостями особистісного та творчого розвитку. Інтереси студентів активно представляє Студентська рада.

Майбутні фахівці здобувають освіту у сучасних навчальних аудиторіях, лабораторіях, комп'ютерних класах. До послуг студентів - бібліотека, їдальня, спортивний комплекс.

 


Відгуки

18
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Інститут дав мені знання, які використовую на практиці. Дякую викладачам. Важливо що тут багато практики, яка необхідна в сучасних умовах

,

Дуже вдячна за здобуту освіту і дешеве навчання. Сесію здавали самостійно. А тепер я зіткнулася з студенткою із "Нафти і газу" і хочу сказати, що студентка з червоним дипломом не знає що таке Кадастровий номер. Робіть висновки. Хто і як косить бабло.

,

ІУПР дуже гарний але маленький.

,

Корупція, некваліфікованість, безалабарність. Ето ІУПР дєтка. -))

,

дуже класні викладачі


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Коломиї, а також коледжі в Коломиї, репетитори в Коломиї, робота в Коломиї