Інститут управління природними ресурсами Університету економіки та права «КРОК» (ІУПР)

Інститут управління природними ресурсами Університету економіки та права «КРОК» (ІУПР)


 • Коломия · вул. Тютюнника, 11-а, Івано-Франківська обл., 78200
 • (03433) 3-44-57
 • nvuiupr@yes.net.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1998 році. Статус приватний. III рівень акредитації. Диплом держ зразка.

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Безкоштовне навчання

1100
студентів
81
викладач
14
кандидатів
наук
7
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Бакалавр

 • Геодезія, картографія та землеустрій.
 • Менеджмент.

Спеціаліст

 • Землевпорядкування та кадастр.
 • Геоінформаційні системи і технології.

Про ЗВО (вуз)

Інститут управління природними ресурсами є структурним підрозділом Університету «КРОК». Він ліцензований та акредитований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за ІІІ рівнем. Випускники Інституту отримують державні дипломи і мають ґрунтовні знання. Вони проявляють себе на високому професійному рівні, працюючи в органах державної влади, в організаціях та на підприємствах різних форм власності.

Інститут здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямами «Геодезія, картографія та землеустрій», «Менеджмент», за рівнем «спеціаліст» - за спеціальностями «Землевпорядкування та кадастр», «Геоінформаційні системи і технології».

Також навчальний заклад пропонує навчання на короткотермінових курсах для здобуття професій оператора комп'ютерного набору, агента з організації туризму, обліковця, перукаря (перукаря-модельєра), манікюрниці.

У 2010 році у складі Інституту утворено Коломийський коледж, який приймає на навчання вступників з базовою та повною середньою освітою. Випускники Коледжу отримують дипломи молодших спеціалістів і продовжують навчання на старших курсах за відповідним чи суміжним напрямом.

Якісна теоретична та практична професійна підготовка, можливість долучитися до наукової роботи доповнюється для студентів навчальних закладів широкими можливостями особистісного та творчого розвитку. Інтереси студентів активно представляє Студентська рада.

Майбутні фахівці здобувають освіту у сучасних навчальних аудиторіях, лабораторіях, комп'ютерних класах. До послуг студентів - бібліотека, їдальня, спортивний комплекс.

 


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Інститут дав мені знання, які використовую на практиці. Дякую викладачам. Важливо що тут багато практики, яка необхідна в сучасних умовах

,

Дуже вдячна за здобуту освіту і дешеве навчання. Сесію здавали самостійно. А тепер я зіткнулася з студенткою із "Нафти і газу" і хочу сказати, що студентка з червоним дипломом не знає що таке Кадастровий номер. Робіть висновки. Хто і як косить бабло.

,

ІУПР дуже гарний але маленький.

,

Корупція, некваліфікованість, безалабарність. Ето ІУПР дєтка. -))

,

дуже класні викладачі

,

Очень рад,что есть такое учебное заведение в Коломые,особенно приятно,что сам 5 лет работал зам директора Картографо-Гедезического предприятия РОСКОМНЕДРА РФ в Москве.Желаю успехов всему коллективу,преподовательскому составу,профессорам и руководству!

,

Праві всі хто стверджував, що інститут відстій і створений тільки заради заробляння грошей. Радий що вчасно звалив в "Львівську політехніку" Хоча тим хто хотів вчитися, викладачі і справді допомагали і віддавали свої знання. Але зі зміною керівництва все змінилося. Зараз вчаться всі ті, хто не мав куди податися з низькими балами, а вищої освіти треба (особливо заочники-землевпорядники). Тоу якщо є інші варіанти-сюди не йдіть

,

Я дуже рада, що навчалася в ІУПР м. Коломия. І дуже вдячна всім викладачам.

,

Інститут собою нічого не представляє, так зібралися бабла скосити,але викладачі класні, якщо хотіти вчитися завжди допоможуть, але з таким керівництвом ні до чого доброго не приведе. Цей інститут існує для того щоб тупо здобути вищу освіту на раз два і все. Якщо тобі потрібні знання краще двічі подумати перш ні сюди вступати ???

,

Провчилася 4 роки не жалкую, але дійсно знання здобуваєш 99 % самостійно ,і великий мінус - після нього роботу знайти ,теж саме що і без диплома :((

,

Інститут - переважно для самодурів,просто зібралася купка "підриємців" грошей накосити!!!!!!! знань практично ні один посередній випускник-бакалавр не має...((

,

А я не згідна з Андрієм, інститут класний , ти просто не хотів вчитися.

,

Народ не обманюйте себе! Інститут - відстій. Просто заробляють на вас гроші. Освіти дають 0. Тікайте звідти бігом, бо залишитесь без диплома. Радий, що вчасно забрався в Львівську Політехніку. Раджу всім. Ось так.

,

класний інститут.тільки потрібно побудувати більший

,

супер

,

Інститут прикольний ! Навчатись дуже легко ! Ще 2 роки

,

Супер

,

Гуртожиток побудуйте новий!!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Коломиї, а також коледжі в Коломиї, репетитори в Коломиї, робота в Коломиї