Факультетивгору
  • Факультeт фізичнoї культуpи іcпорту
  • Факультeт пeдагогічної оcвіти
  • Факультeт туpизму
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 255-32-06.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатівЗВО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 255-32-06 або на сайті http://ldufk.edu.ua/

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: три гуртожитки, студентська їдальня, три навчальні корпуси, комп'ютерні класи, бібліотека, навчально- спортивний комплекс, стадіон з високоякісним футбольним газоном і сучасним покриттям легкоатлетичних бігових доріжок та секторами для стрибків, метань і штовхань, універсальний манеж, спеціалізовані зали для фехтування, боксу і боротьби, відкриті майданчики для спортивних ігор, гімнастичні зали.

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського є провідним ЗВО фізкультурного профілю у Західній Україні з давніми традиціями у підготовці фахівців з фізичної культури і спорту.

З 1998 року ЛДУФК є членом Європейської мережі ЗВО освіти фізкультурного профілю та з 1999 року – членом міжнародної ради фізичного виховання, рекреації та спортивного танцю. Кращі студенти ЛДУФК мають можливість навчатися в ЗВО Євросоюзу. На базі ЛДУФК працюють комплексні наукові групи збірних команд України з різних видів спорту.

У 2019 році на ІІ літніх Європейських іграх у столиці Білорусі Мінську представники ЛДУФК здобули шість нагород. Золоті медалі завоювали борчиня Юлія Ткач, боксер Віктор Вихрист і стрибун у висоту Андрій Проценко. Срібною і бронзовою призерками стали борчині Юлія Хавалджи та Алла Черкасова відповідно. Ще одну «бронзу» виборола каратистка Галина Мельник. А на ХХХІ літніх Олімпійських іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро на бронзову сходинку медального подіуму змагань з веслування на каное зійшов студент ЛДУФК Тарас Міщук. Олімпійські чемпіонки Сочі-2014, багаторазові чемпіонки і призерки чемпіонатів світу та Європи з біатлону Олена Підгрушна і Юлія Джима навчаються відповідно у аспірантурі та магістратурі ЛДУФК. Президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Бубка і очільник Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич – почесні доктори ЛДУФК, а легенда Національної баскетбольної асоціації, олімпійський чемпіон Олександр Волков – почесний професор ЛДУФК.

В університеті налагоджені зв'язки з партнерськими організаціями та вищими навчальними закладами Польщі, Словенії, США, Канади, Нідерландів, Німеччини, Естонії, Угорщини, Білорусії, Грузії. З 1998 року ЛДУФК є членом Європейської мережі спортивної науки, освіти і зайнятості (ЕNSSEE); з 2001 року – колективним членом Міжнародної ради здоров'я, фізичного виховання, рекреації, спорту і танцю (ICHPER-SD); з 2002 року – входить до числа членів Асоціації ЗВО фізкультурного профілю країн Східної Європи та Центральнoї Азії.

Перcпeктиви рoзвитку універcитeту пoв'язaні з йoгo євроінтeгpацією тa утвeрджeнням як навчального-мeтодичногo, науково-доcлідногo і спортивно-миcтeцького цeнтpу Укpaїни і Євpoпи.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
Керівництво цього начального закладу прийняло рішення не дозволяти оцінки та коментарі.
Партнери сайту
Азовський морський інститут Національного університету Одеська морська академія (АМІ НУ ОМА)
Азовський морський інститут Національного університету Одеська морська академія (АМІ НУ ОМА)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок