Факультети і спеціальностівгору

Факультет спорту

  • спорт.

Факультeт фізичногo виxовання

  • фізичнe виxовання.

Факультeт здоpов'я і туpизму

  • здоpов'я людини;
  • туpизм.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 255-32-06.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 255-32-06.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 3 гуртожитки, їдальня, буфети, 3 навчальні корпуси, комп'ютерні класи, бібліотека, спортивний комплекс, стадіон, манеж, спеціалізовані; зали для фехтування, боксу, боротьби, відкриті майданчики для спортивних ігор, лижна туристична база в Карпатах.

Львівський державний університет фізичної культури є провідним ВНЗ фізкультурного профілю у Західній Україні з давніми традиціями в підготовці фахівців з фізичної культури і спорту.
З 1998 року ЛДУФК є членом Європейської мережі ВНЗ освіти фізкультурного профілю та з 1999 року - членом міжнародної ради фізичного виховання, рекреації та спортивного танцю. Кращі студенти ЛДУФК мають можливість навчатися в ВНЗ Євросоюзу.

На базі ЛДУФК культури діють комплексні наукові групи збірних команд України з різних видів спорту. У 2007 році на Всесвітній універсіаді в Бангкоку студенти ЛДУФК вибороли 5 медалей, з яких 3 золоті. У Пекіні на Іграх XXIХ Олімпіади золото  здобули магістрант Олександр Петрів і випускник університету Артур Айвазян. Сергій Бубка і Валерій Сушкевич - почесні доктори, а Олександр Волков - почесний професор ЛДУФК.

В університеті налагоджені зв'язки з партнерськими організаціями та вищими навчальними закладами Польщі, Словенії, США, Канади, Нідерландів, Німеччини, Естонії, Угорщини, Білорусії, Грузії. З 1998 року ЛДУФК є членом Європейської мережі спортивної науки, освіти і зайнятості (ЕNSSEE); з 2001 року - колективним членом Міжнародної ради здоров'я, фізичного виховання, рекреації, спорту і танцю (ICHPER-SD); з 2002 року - входить до числа членів Асоціації ВНЗ фізкультурного профілю країн Східної Європи та Центральнoї Азії.

Перcпективи рoзвитку універcитету пoв'язані з йогo євроінтeграцією тa утверджeнням як навчального-мeтодичного, науково-доcлідного і спортивно-миcтецького цeнтру Укpаїни і Євpопи.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 69 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Університет просто супер. Жодного разу не платив, а все самостійно здавав на 4-5. Погані коментарі пишуть лиш ті, хто нічого не вчив, а лиш батьківські гроші викидав на вітер. Викладачам вдячний, за отриманий досвід. Все просто супер.

,

Вчуся тут на готельно-ресторанній справі. Навчання цікаве, особливо предмети по спеціальності. Більшість викладачі розуміючі, стараються чогось навчити. Якщо ходити на пари то можна сесію здати без проблем.

,

Поступили цього року. Все супер.

,

Хочу завернутся до ректора, чему в гуртожитку Під Голоском, 25 кишать таракани ні кому не ма діла до них директору гуртожитку, вони переносчики всяких інфекцій, як там можна жити переночуйте хоч раз вони кусають студентів . Я вже в міністерство освіти написав щоб визнали санпеденстанція, умови жахливі, тарганів просто я не можу передати стільки їх, на ректора надіються немає надії, може міністерство допоможе у вирішенні питання, директор говорить якщо хочете нормальні умови можу дасть їх платіть в місяць по 700 грн, а 350 грн будете жити з тарганами, пости рать стоп одна стійка 25 грн, не можу зрозуміти це державний вуз або комерційний

,

Просто дивуюся з коментарів типу "без грошей нікуди..." чи : "На заочному відділенні без хабарів - пряма дорога на відрахування... " Шановні, я закінчила заочне беж жодних хабарів! ЖОДНИХ! Так, студенти дійсно привчили викладачів до "подяк", мовляв, ми заочники..що з нас взяти.. Але ніхто ніколи нічого не вимагав. В кого не вистачало мізків вчитись-йшли і платили. Хто хотів і міг-все здавав сам. В нашій групі дійсно на пальцях можна було порахувати студентів, які дійсно хотіли щось знати. І хочу сказати, що викладачі були щасливі чути адекватні відповіді на іспитах. Починаючи з першого курсу я не пропускала лекцій (не зважаючи на те, що паралельно працювала), готувалась до іспитів не складанням коштів, а читаючи лекції і це дало свій результат. Не подумайте, що пишу щоб похвалитись, просто хочу власним прикладом показати, що вчитись можна і треба! А ще,подякувати таким легендарним викладачам, як Бріскін, Передерій, Гриньків, Лемешко і багатьом іншим!

,

Реабілітація у цьому вузі на найвищому рівні в Україні.Герцик ,Івасик, Крук одні з найкращих викладачів які тільки можуть бути.Багато практики доступ до пацієнтів і т.д. (в інших університетах по аналогічному напрямку такого немає)
Щодо корупції всі знають ,що вона є(особливо кафедра педагогіки та психології)
Але не буду заперечувати що самі студенти не дуже хочуть щось вчити.

,

Ознайомилась з коментарями. І стало сумно.
Більшість стосуються хабарів і пишуть буцім-то " без грошей не здасте"...
А ви пробували просто не пропонувати їх? А сісти вчасно і самостійно вивчити?
Хто ж буде "валити" студента, який хоча б намагався вивчити предмет. Як не як, якою б прикрою людина не була, але повірте- їй більш приємніше, коли студент виявив інтерес до дисципліни, якою захоплюється той чи інший викладач.
Все ж таки і він вас буде згадувати, і в вас в голові щось відкладеться.

Проте, те що викладачі вимогливі- не спорю. Але це ж на благо студентів.

,

Закінчила ЛДУФК відносно недавно будучи вагітною. Дуже погане ставлення було від масажистки . Закінчилося все понятно гроші помогли,так як і в принципі всій групі) Казали, капить на отримання власного реабілітаційного центру. Доречі в неї пари проходять так- роздала ксерокс і вчіть! Педагогіку ніхто сам не здасть,навіть не старайтеся,там тільки гроші і сума має значення. Інші викладачі нормальні.Подякувати можна викладачам з соціології,культурології і управління*.

,

я теж читаю читаю коментрарії, і вже сам вагаюсь чи поступати туди, чи ні, одні кажуть що класно там вчитись, інші кажуть що погано, дійсно все залежить від людини, якщо вона хоче вчитись то я думаю в неї не виникає питань, а всі інші які прийшли просто відсидіти 5 років, то в них певно і проблеми, так, хабарництво вже повсюди, без цього ніяк, але якщо поводитись як людина то можна, я так думаю, і без грошей все поздавати

,

І диплом нашого ВУЗу дуже цінується.Ну, принаймні, це стосується реабілітологів. Навіть є низка певних реабілітаційних центрів, де вимагають лише наших спеціалістів. Тому вчіться і будете мати і диплом(чесно зароблений, без жодних витрат), і роботу.
Звичайно ж вас не візьмуть з одними "троясами", ще й купленими.ВЧІТЬСЯ! І не звинувачуйте в усіх проблемах ВУЗ.

,

Просто чудовий ВУЗ! ЛДУФК цінує студентів, які вчаться і я відчуваю як збагачуються мої знання.Якщо в ЛДУФК треба ВЧИТИ, щоб здати екзамен, то в ЛНУ можна йти і знати лише основу, адже в тестах і відгадати можна.Тому, якщо ви, вибачте, тупі і ліниві, то наговорюйте і звинувачуйте в цьому себе, а не ЛДУФК!

,

Жахливий вуз!!! всюди корупція і несправедливість, дуже шкодую, що поступила сюди.. Знань не дають, а гроші вимагають напряму!

,

Корупція процвітає не те слово, навіть вспут у цей вуз нереальний без грошей, хто заплатив -йде далі, творчі конкурси взагалі жуть - валять навіть тих, хто має фізичну підготовку, а ще називається інститут фізкультури, на факультет здоров"я людини нереально пройти без у.е. Дивно, в країні таке твориться, гинуть люди, а дещо і зокрема вузи Львова не міняються.

,

На заочному відділенні без хабарів - пряма дорога на відрахування. Деколи на екзамени навіть питань не дають. Якщо хочеш чогось навчитись - вчи вдома. Викладачі навіть не дають направлень для розвитку. Багато викладачів навіть не рахують за потрібне приходити до студентів. У декого не здаш іспит поки не придбаєш книжечку викладача. Решта просто за гроші. Залік 200-500грн, екзамен до 1000грн. З кожним роком все дорожче. А диплом, з 189 місцем в рейтингу вузів з 200, нікому не потрібний.

,

Навчаюся на першому курсі унфізу: без проблем на 5 і 4 склала першу сесію; зараз готуюся уже до другої і проблем не передбачається. Вчитися потрібно друзі, а не сачкувати... Не платила жодного хабаря і не шукала нахабних спонсорів, які деруть із недолугих студентів і підставляють викладачів...

,

Тут за хабар говорять лише ті,які не хочуть вчитись.На власному досвіді знаю,що цілком можливо всі предмети здати самостійно,не витративши ні копійки.Ну але для цього потрібно працювати.А якщо ви ліниві, то вибачте мене.Ви самі обрали ВУЗ і тут потрібно вчитись ,а нє ,як в школі,протирати штани,а потім обсирати вчителів.Викладачі у ЛДУФКу чудові.І знають свою справу.Звичайно є винятки,ну але ж для всіх добрим не будеш.

,

Провчилась 5 років,по професії не працюю і це головне!Таких,як я 90%-не вступайте до цього вузу якщо не збираєтесь працювати в цій сфері,краще ніде взагалі не вчитись і працювати,ніж втратити впусту 5 років.
Знання по професії дають хороші тим хто хоче вчитись і ні про,які хабарі і річі бути не може.Але ті,що не вчаться,тоді вирішують питання грошима,але на ФС грошима питання не можливо вирішити,заставляють вчитись всіх!!Дякую ВАМ!!!!.

,

Коханий ВУЗ, дуже рада що саме тут навчаюсь,викладачі дуже класні (ну окрім окремих особистостей). Взятки беруть тіки великі, і гуртожиток жахливий. А так все чудово і весело )

,

Корупція процвітає. Чого тільки вартує здати гімнастику?
Залік -400гр
Укр.мова екзамен - 450грн- 3бали
Будь-який предмет можна купити, з цим у вас проблем не буде.
Була в одногрупниці в гуртожитку на Підголоско! умови жахливі!відсутність гарячої води, кухонь!

,

А почему тамвобщежитии такие ужасные условия для проживания студентов..? Может стоить заменить коменданта-взяточника!!!

,

Чесно кажучи,після того як прочитала коментарі,навіть не знаю чи хочу поступати іменно сюда, на хореографа. Одні говорять що ВУЗ супер, інші його вафлять,не знаю кому вірити, але на рахунок грошей я згідна. Народ не дивуйтесь гроші беруть як в школі так і в коледжі а тимбільше в університеті,без цього тепер нікуди.
Тепер мені скажіть який прохідний бал, і який профільний предмет.
Дуже вдячна!

,

Хороший ВУЗ! Я там вчився, якщо ви намірені дійсно вчитись візмети з нього непогані знання. Тут нема такого предмета за який треба обов'язеово давати хабар, усе можна здати самому і неслухайте плітки тілки вчіть. Доречі, якщо ви намірені поступати на фізизну реабілітацію то вірно робите, цец ВУЗ найкраще готуює реаабілітологів в Україні.

,

якщо раз дав хабар! то можливості вивчити на другий раз не дадуть!
корупція тут на першому місці!

,

Звертаюсь до тих хто хоче поступати на факультет спорту ....якщо ти вже не займаєшся спортом а перейшов на любительський і маєш можливість відвідувати пари то здаш сесію без проблем,а якщо ти спортсмен високого класу і багато часу знаходишся на зборах і змаганнях то тобі прийдеться попотіти біля дверей деканату ,щоб потрапити туди і отримати талон,так як декан не зацікавлений у допомозі студентам хіба що за гроші....а також за 100грн. можна домовитись за нелегальний талон)

,

В даному інституті можна навчитись тільки як правильно давати і отримувати хабарі. Якщо ти вчишся на заочній формі можна навіть не старатись все рівно треба платити. Найбільше дивує наглість викладачів, які вирішили що до них може бути якесь хороше ставлення студентів.

,

Закончила ВУЗ в 1984.Отличный ВУЗ.Преподавательский состав на высшем уровне.Кто не хочет учиться все ему не так.До сих пор вспоминаю учебу и очень благодарна преподавателям,что требовали от нас знания.До сих пор многое помню.

,

какие имени нада здавай


ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ

УНІВЕРСИТЕТ

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ на факультет спорту

,

За 10 років все змінилося, хабарництво зросло, люди зіпсувалися, якість освіти теж впала, і що найважливіше до спортсменів стали викладачі набагато гірше ставитися і дійсно все вирішують гроші і звязки. Дійсно важкі часи настали, все прогнаває від верху і донизу.

,

всё вроде бы неплохо,вот он диплом бакалавра в руках.Поступление на 5 курс,здаю экзамен у меня неплохой рейтинг.Списки поступивших,я в конце с 3 ,выше перворазрядники по футболу все с 5,несколько 4.Всё перевернулось,в добавок подошол один профессор не буду переходить на личности,и спокойно на моё недоумение ответил ,что в данной ситуации надо быть либо Олимпийцем либо богатеньким со связями,а не простым мастером спорта.Прошол год ...мне написали рекомендацию от спортивного комитета на поступление и что!! и сново история повторилась,один в один....и что делать куда обращаться.в какие двери стучать,всё на лицо.преподаватели сами говорят ,что у нас тут мафия..ничем помочь особо немогут при поступлении,всё решаеться свыше!!я приходила ругаться...меня тихонько взяли за руку и вывели с университета,чуть ли не шопотом объяснили через кого и за сколько такие неприятности решаються за неочень большие суммы!!!!! проснитесь я пол жизни отдала спорту,и заплатила своим здоровьем!!!!!

,

А які потрібно здавати екзамени

,

Вчіться-буде результат! Звичайно, для хорошої оцінки доведеться попрацювати.Трійку можна з легкістю отримати. За хабарі мовчу - де їх нема??? До того ж ціни на предмети досить помірні. Але це зовсім не означає, що доведеться платити чи вас будуть спеціально завалювати. Повторююсь:все вирішують знання та навички.Абітура,не звертайте уваги на тих,хто тут ниє.

,

нормальний вуз)хабарі беруть, але не всі якщо вчитися то можна не платити. вчитися легко!

,

Я також закінчив цей внз у 1982 році тоді корупціі небуло. Викладачі - чудові спеціалісти. Головне не стояти в черзі за дипломом, а вчитись або показувати спортивні результати сама пластикова картка під назвою диплом не допоможе!

,

Факультет заочного обучения 1985-90... Есть что вспомнить, но детям не всё можно рассказывать...))) М.А.Джафаров - это преподаватель от Бога! Вряд ли сейчас такие специалисты есть, но если всё таки есть, то студентам повезло. ЛГИФК, тех времён, просто супер, как и люди, что там учились... Всем привет!

,

Я обучалась в вашем университете с 1981 по 1983 г. с переводом в МОГИФК! Всем преподавателям вуза огромное спасибо!....

,

варто просто трохи вчитись,а не обсирати наш ВНЗ тут!!!ЛДУФК-THE BEST!!!

,

Вуз прикольний. Стоїть тільки ходити на пари щоб не було енок, a під час сесії знати препада і який предмет здаєте, і три гарантовано. ))) Удачі вам абітурієнти.

,

Навчаюсь на ФС...
завжди цікаво і весело ... є можливість займатись професійним спортом !

,

Знання вирішують все! Якщо їх нема, то винні викладачі і ще хтось - тільки не студент. Тому, хто прийшов вчитися - це прекрасний ВНЗ, який дає багато знань, що необхідні по професії і у житті.

,

Ужгородский посерьёзнее будет.

,

Корупція і підлість ... не вчіться в ЛДУФК

,

Люди ,не йдіть у Львівський державний університет фізичної культури - це мафія підлих хабарників-безпредєльщиків ! У будь-який інший ВУЗ тільки не в це пекло Приступи !

,

Навчалася на трьох факультетах, найгірший - факультет заочного навчання (піди туди, не знаю куди, принеси те чи інше не знаю нащо, безлад одним словом). Своїх дітей нізащо б не послала туди. А в загальному ВУЗ нормальний.

,

найкращий ВНЗ у м.ЛЬВОВІ

,

корупція просто зашкалює.

,

Ужасный универ! Если бы знала что там такая организация учебы..то никогда бы не пошла туда учится! Многое решают деньги и связи! А факультет заочного обучения вообще отстой! Люди не идите сюда!!!

,

ЛДУФК-класный универ!незнаю к чему там можна достаться,сейчас денюжки все хотят!а люди тоже повсюду пихатые!поетому5!а то и 5+

,

Я люблю свой универ)

,

Сильний викладацький склад, але недають конкурентно спроможні знання.

,

в принципі хороший ВНЗ порівняно з ін.

,

Львов - сказочный город, ЛГИФК - супер!!! Спасибо проф.М.А.Джафарову,. В.Мартьянову и всем преподавателям, которые стремились нас сделать специалистами!!! Студенты, все зависит от вас самих:хотите знать - учите, а если пришли "купить диплом" - платите. Но мне знания с красным дипломом очень пригодились в жизни стать успешным профессионалом.ЛГИФК, я люблю тебя и вспоминаю с грустью...

,

2+..... ні більше, ні менше!!!!!

,

Хто вчиться, тому платити не доводиться!

,

Університет в "системі" і звісно створювати проблеми студентам,слухачам,на першому місці,і потім допомагати вирішувати їх,ну і останній етап роботи отримання винагороди....
стандартна схема систему

,

Подобається все крім завишених вимог до студентів державників!!!((( а так я дуже люблю наш ВУЗ!!!)))))

,

Я тут навчаюся ВНЗ супер

,

ЛДУФК - The best

,

Вуз дуже класний( а де грошиків не беруть?)......я сама тут вчуся..........і люди тут нармальні..........просто треба з ними нормально спілкуватися............))))))))

,

Ну в принципі не найкращий ВУЗ,але має багато плюсів над іншими закладами Львова.А от студенти тут дійсно дуже пихаті і не культурні...якісь пасивні до всього і до всіх(((

,

страшна корупція,а ще все випішують зв)язки!!!!!!!!!!!!!

,

багато грошиків

,

загало мій вуз ЛДУФК дуже красивий і там дуже гарна і красива бібліотека

,

супер навчатися,все залежить від людини

,

найкращий серед профільних внз України, а тупим москалям може й не подобатися

,

Може і красивий на вигляд, але навчатися паршиво!!!Суть не в викладачах, а в студентах,які там навчаються _ ЛИЦЕМІРИ,ПИХАТІ, тай просто не хороші люди

,

ФУ

,

Я недоволен учению в Вашем заведении ! Необходим другой подход к студентам! Вы должны знать цели Ваших студентов и помочь им получить качественное образование а не похлебку иначе не будет будущего у Нашого народа !

,

великф корупція

,

мені дуже подобається цей ВНЗ, все дуже охайно і просто супер=)))

Партнери сайту
Одеська державна академія будівництва та архітектури (ОДАБА)
Одеська державна академія будівництва та архітектури (ОДАБА)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок