Факультети і спеціальностівгору

Інститути:

 • Інститут лісового і садово-паркового господарства (І ЛСПГ)
 • Інститут інженерної механіки, автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій (І МАКІТ)
 • Інститут деревооброблювальних теxнологій і дизaйну (І ДТД)
 • Інcтитут екологічнoї еконoміки і менеджмeнту (І ЕЕМ)
 • Цeнтр доуніверситетcької підготoвки, перeпідготовки тa підвищeння кваліфікaції кадpів
Абітурієнтамвгору

Вся корисна інформація на сайті приймальної комісії: http://pk.nltu.edu.ua

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (032) 237-88-19, (032) 239-27-15.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (032) 237-88-19, (032) 239-27-15.

Докладніше про ВНЗвгору

На базі університету регулярно проводяться загальноукраїнські та міжнародні наукові конференції з проблем лісотехнічної освіти і науки, екології, сталого розвитку і духовності. Університет є членом всесвітньо відомої Міжнародної спілки лісових дослідницьких організацій (IUFRO) і перший серед ВНЗ постсоціалістичних країн прийнятий в члени авторитетної міжнародної організації - Академічної мережі європейської лісової освіти Sіlvа Network.

Спільно з Лондонським університетом (Англія) та Інститутом молекулярної біології та генетики НАН України (м. Київ) створена науково-дослідна лабораторія молекулярно-генетичних маркерів з сучасним обладнанням, яка є унікальною для вузів та наукових установ лісового профілю.

Налагоджена співпраця з навчальними закладами та науковими установами 32 країн Європи, Америки, Австралії та Азії.

В університеті сформувались відомі наукові школи з проблем: підвищення продуктивності та біологічної стійкості лісових екосистем; еколого-невиснажливих та еколого-зберігаючих технологій лісопромислового виробництва; абразивної обробки деревини та підвищення стійкості дереворізального інструменту; основ автоматизованих технологій і управління складними виробничими системами лісопромислового комплексу; еколого-економічних засад лісокористування та охорони довкілля.

За 140 років своєї історії університет перетворився у визнаний центр національнoї ліcотехнічної оcвіти і нaуки. Водночаc, свoєю конкрeтною співпрацeю із заpубіжними оpганізaціями, універcитeт рeальнo інтeгрувавcя у світoву, зокpeма, європeйcьку оcвітню сиcтeму.


Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 73 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Жахливий університет

,

Самий найкращий ВУЗ - це лісотех !!!

,

Умови жахливі

,

Відсутня гаряча вода

,

В гуртожитках пліснява, сам стан гуртожитків бажає кращого то тогож є проблеми з гарячою водою . Витяжка забита нема циркуляції повітря. В самому головному корпусі холодно , опалюють тоді коли починаються перші морози, ліфт дуже часто виходить з ладу

,

Вчусь на 3 курсі
Універ жахливий, корупція, застаріла програма
Абітурієнти не поступайте у цей вуз!!!!

,

Хороші студенські роки чого не скажеш про навчання, лише одиниці викладачів хочуть навчити вас предмету, та не взяти кошти за це. більшість із яких не потрібні. Практики дуже мало.

,

Якщо у Вас високий рівень знань то не сподівайтеся на бюджет. Адже сюди на державне можна попасти виключно через знайомства.Вам тонко натякнуть , що допоможуть вступити за певну плату.А у випадку , якщо Ви захочете вступити самостійно держвне Вам не світить.Тут прям на вступному підходять лише до певних людей і само собою ті вступають на державне.Прикро

,

Вступала після коледжу на 3 курс.Все видно не озброєним оком на вступних випробуваннях.До певних стуентів підходять і все їм кажуть .Тому якщо Ви маєте бажання вступити на державне, а знайомих там немаєте ТО...

,

Прекрасні спогади про роки навчання у вузі ,хоча вже пройшло більше
20-и років після закінчення. Програма навчання вже на той час виглядала трохи застарілою, але життя це постійне навчання та щоденне вдосконалення і маючи певні базу і бажання можна постійно прогресувати.
Будь-ласка вчіться і не задумуйтеся чи Ви будете працювати по професії чи не будете. Просто беріть максимум. Особливо це починаєш розуміти з часом , який вже не вернути. З радістю пройшов би ті роки ще раз.
Також це прекрасна школа життя , після якої точно не пропадете і знайдете свою нішу.( тільки не проводьте весь час у Грюндіку)
Також цей ВУЗ це добре співвідношення ціна-якість!
Успіхів всім.

,

Вчився на архітектурі. Рівень знань, які там дають - застарілі та погані і всю програму 4,5 роки на бакалавра можна спокійно вмістити в 2 роки. Багато викладачів не на своєму місці, а деякі кадри просто морально знущаються з людей, бо самі не реалізувались в житті, які просто прекрасно знають, що від них залежить афтограф в заліковій. Але є і хороші практики свого предмету. Все спокійно можна вирішувати за грошенята. Ліпше піти на експрес курси, або обрати кращий варіант вузу, ніж там сидіти ці всі роки.

,

Університет дає хороший рівень знань та забезпечує гуртожитками поблизу університету.Все чудово)

,

Такий собі університет на "аби був диплом". Навчаюсь на третьому курсі, і так, якщо вчитись, то платити справді не треба. Але не бачу сенсу вчитись, коли система навчання зовсім прогнивша. Коли самі викладачі кажуть, що навчальна програма кафедри не зробить студентів спеціалістами в своїй галузі без додаткового навчання, типу курсів, які в місяць коштують як третя частина річної оплати навчання на платній офрмі. Є, звичайно, викладачі, які дійсно хочуть дати знання, і їх дають, але що з тих знань, якщо ти знаєш один предмет, знання якого непримінимі без знання іншого предмету, викладач якого не з'являється на парах, або старий маразматик, слова в реченнях якого стоять в різних відмінках, і текст абсолютно втрачає сеннс?
Якщо диплом для вас це всього умовність, яка на всякий випадок, то хороший універ, бо хабарі, в принципі, відносно інших університетів досить дешеві.
Такий собі відгук.

,

Погано в універі. Особливо імакіт!

,

НЛТУУ нормальний вуз. Якщо ти не остаточно пропащий, сесію здаєш на раз. Факультет економіки і менеджменту - чьоткі люди. В основному специ своєї справи. Від мене респект!

,

Найкращі роки пройшли в цьому закладі. На рахунок хабарів то я скажу, що хто вчиться той здає і без них, а хто бухає то вже вибачайте...

,

Шановні батьки та іх діти... Не говоріть глупства. Я вчусь тут і це гарний універ. Ваші нащадки не ходять на пари, не вчаться, а потім кажуть що з них вимагають гроші.... А особливо про тих, що дійсно найкращі викладачі, які душу віддають для того щоб хоть трохи навчити. А ви хабарі.... Дурість. Звичайно що не всі святі, але й нк хапуги. Якщо вчишся а не бухаєш - то й щось знаєш.....

,

Найкращі роки пройшли у Львові в "універі" 1999-2002, факультет лісогосподарський. Для тих, хто хоч трохи вчить і ходить на пари - сесія проходить не важко. А якщо гуляти весь час, то і маєте... Універ нормальний. Залишилось багато друзів. На зустрічах випускників, яких вже було три, є що пригадати...

,

Кафедра менеджменту ЗЕД - найкраща! Дуже шкода, що так швидко пройшли роки навчання, із задоволенням ще би вчилась. Скучаю за усіма!!!

,

хоча я вчилася досить добре без" блату", нічого хорошого пригадати не можу. Особливо запам"ятала креслення .Я дуже добре знала цей предмет і без зусиль креслила чуть не половині групи .Проте такий собі викладач поставив мені двійку на екзамені і сказав , що я все зазубрила .Хоча вів практичні занятті в нашій групі.Проте чомусь мене вважав тупою і казав , що сам не розуміє як так можна хитро зазубрити предмет.От так то .А зараз кажуть викладацький склад ще погіршився в енну кількість раз. Хабарництво процвітає по повній .
Недавно просто випадково довелося побувати в рідному вузі.Викладають мої однокурсники, яким і читати було важко. Гроші виробляють дива .

,

в мене тут навчаються брати. один вже правда завершив навчання, другий ще продовжує, якраз на 3 курсі. Хлопці дуже задоволені!!! Поступили без хабарів!!! говорять, якщо ти вчишся- платити не потрібно!!! правда постійсно щось креслить( на інженерній механіці вчиться молодший). .Викладачі чудові!!! як сама заходила в цей університет, сподобалась сама його атмосфера! Навчаюсь в іншому львівському вузі) Поступайте лісотехнічний! будете задоволені!)))))

,

Горбачевський І.Я , Кенс І.Р Бехта П.А - ВИ супер викладачі !!!! Універ -я за тобою скучаю.....

,

На Технологічному факультеті можна купити всіх! Абсолютно всіх! У кожного є вибір: вчитись і не платити, чи заплати і не вчити нічого.

,

Вже 3 рік, як навчаюсь у цьому вузі. Хто вчиться - тому не треба платити, тут ніхто не вимагає грошей чи свідомо занижує оцінки.

,

Дивно читати явно упереджені коментарі. Лісотехнічний як і більшість ВНЗ України є відображенням ситуації у державі. Тут звичайно (як і в більшості ВНЗ Львова та України) є невелика кількість здирників і хапуг (але не критична маса), яких вартувало б вигнати геть. Проте є дуже багато чудових людей - фахівців своєї справи. Я навчався на технологічному факультеті (спеціальність - технологія деревообробки) і можу стверджувати, що для студента, який хоче вчитися, ТУТ можливо здобути якісну освіту і БЕЗ ХАБАРІВ!!! А вибір фаху абітурієнта в першу чергу повинен залежати від його бажання та перспективності подальшого працевлаштування як в Україні, так і закордоном, де якісна інженерна освіта високо цінується.

,

П,МАКСИМІВ не зупиняйтесь на заміні колод на лавки.(хоч спасибі за це) Облагороджуйте далі майданчик перед корпусом,вас же знову обрали.Бо враження все одно гнітючі-бруд і запустіння.

,

Мій батько тут учився і я вирішив піти по його слідах_він мені розповідав що колись він не заплатив жодного хабаря крім як цілого КАМАЗа бука

,

Щойно закінчила НЛТУ, і дуже цим задоволена!!! На рахунок хабарів - не говоріть дурниць, хто хоче той здасть сам!!! Звичайно, якщо не ходити на пари, не вчитись... то про що може бути мова!!! Чи може краще якщо б зразу відраховували?!

,

Универ нормальный,сам там учился ЛМФ 2004 г выпуска

,

технологічний факультет - ...! корпус на залізняка - руїни, навчальна база з минулого століття, більшість викладачів - здирники і хапуги!!! а на сесії така каса в універі, що можна купити пів держави... хабарі є скрізь, але не такі космічні як тут!!!!! люди, тікайте від цієї бурси куди бачите і передайте це тим, хто хоче туди поступити!

,

Я навчалася у Івано-Франківську на юридичному факультеті , отам дійсно хабарництво : я прийшла зі школи зі срібною медаллю , але тим не менше мала досить 3-йок по закінченні ... Деякі предмети знала краще від самих викладачів , які диктували лекції і перевіряли відповіді студентів , проводячи пальцем по конспекті ... Тут же я прозріла !!! Лісотех - найкраща сторінка з історії навчання у моєму житті - направду !!! Усім раджу !!! Чудове відношення , повага викладачів до студентів просто вразили ! А також молюся Господу за здоров"я декана заочного - Лико Я.О. - прекрасна , чуйна людина ! З ним легко та просто , усе пояснить , із задоволенням прийме та вислухає ! От методисти чомусь ( правда , не усі ) перебільшують свої повноваження ... А все інше мене вражає . Я ОБОЖНЮЮ СВІЙ ЛІСОТЕХ !!!

,

Найкращий УНІВЕРСИТЕТ !!! Поступила без жодної копієчки - ПРАВДА !!! Та ще опісля 7-ми років по закінченню школи , не беручи ніяких лекцій ... Чоловік допоміг згадати логарифми , а ще бажання здобути вищу освіту та стати спеціалістом . Пишу контрольні , відвідую заняття , а за успіхи переведена на державну форму навчання ! Самій важко було повірити , що це можливо на сьогоднішній день ! Із задоволенням їду на сесії ! Прекрасні ввічливі та розумні викладачі , практично усі !!!З ними за щастя зустрічатися і проводити час !!! Просторі приміщення , де тепло та затишно у будь-яку пору року !!! Щодо хабарів , шановні , вибачте мені . але будучи старостою , мені відомо відношення студентів до навчання : на пари не ходять , навіть контрольні їм ліньки "сотворити" ... Тоді чого хотіти ? Якщо стоїш у черзі за дипломом , а не маєш намір навчатися , тоді що ти тут загубив ?!

,

Невже не можна облагородити майданчик перед Технологічним факультетом на Залізняка. РОзбиті колоди замість лавочок.Це купа років. А ще технологи.Як не соромно Максиміву.Хоча б постидався абітурієнтів і їх батьків. Псевдохвалений декан. Позор.Студенти не можуть посидіти,колоди прогнили.Та є звязки в виробництві ,практика студентів.та щось робіть.Але то ж не собі .тому плювати.Розбиті колоди -реклама Технологів і Максиміва.

,

Класно!

,

Я закінчив бакалаврат у 2012 ТФ. Навчання так собі нормально, неважко. Всі сесії здав сам (ну звичайно за фізкультуру заплатив), брехня коли говорять, що той викладач вимагає гроші, або що не здаси! Так говорять ледарі і бездарі, і ті що не ходили на пари взагалі. Викладачі хороші на кафедрі ТД КМ на інших більшість ліниві і не мають бажання навчати, охочі до грошей. Кафедра хімії це взагалі окрема тема, викладачі вимогливі, грошей не беруть, радянської закалки, над хімією треба попотіти це точно її кожен проклинає - єдине що треба обов'язково самому вчити і здавати всім. Гуртожитки більш менш нормальні, погано тим хто живе на 9 поверсі - ліфт не працює, вода не завжди доходить, особливо гаряча. Ну в цілому універ так собі, бідний, аудиторії пошарпані (деканат ТФ), лабораторій нормальних нема, а викладачі є різні хороші і *****.

,

Я особисто також закінчую цей ВУЗ і ще ні копійки нікому не заплатила, хоч навчаюсь і на заочному і на стаціонарі. Якщо людина розумна і хоче вчитися буде вчитись в будь-якому ВУЗі, а якщо йде в універ, щоб халявити і влаштовувати пянки по гуртожитках, то дійсно буде за все платити. Щоб все добре здавати і не казати, які погані викладачі, що беруть взятки, потрібно сумлінно вчитись..... Це дуже хороший ВУЗ, в якому працюють хороші, чуйні люди.

,

Хороший університет. Я його закінчила у 2009 році, і можу сказати що той хто справді гарно вчився і старався із моєї групи, ні копієчки не платив. а ще там дуже весело

,

класний ВУЗ!!!

,

Я також закінчила НЛТУ у 2011 році.І Я б не сказала нічого поганого про викладачів взагалі...

,

так-так-так, хто там казав шо поганий універ і так далі?...
це все брехня, універ нормальний, хабарі беруть, але покажіть мені хоч один універ, в якому не беруть????
питання в сумі... наскільки я знаю, в інших університетах Львова корупція набагато більша і дорожча!!!!
так, гуртожитки... в гуртожитках умови нормальні. Хтось там писав, шо бійки, антисанітарія і так далі, ви підіть гляньте в гуртожитки Політеху, а тоді тут пишіть... я не знаю, в якому гуртожитку НЛТУ є все вище перечислене... скільки років живу, такого не бачила...
Викладачі теж нормальні, в залежності від того як до них ставитись. Вони теж люди.
Тому, не потрібно абітурієнтів всіх лякати і ганьбити університет!
пам"ятайте, наш ректор - академік, і через деякий час, можливо, ми увійдемо в історію ;))))

,

Якщо вам не подобається гуртожиток- ідіть жити в готель,знімайте квартиру, чи ще щось. А на ті гроші що ви за нього платите-він найкращий!

,

Закінчила в минулому році, скажу вам так:
Якщо ви тупі як пробка і не ходите на пари-значить готуйте гроші.
За весь час навчання на стаціонарі платила лише за фізкультуру і предмети що були не цікаві їх було 3 за 5 років.
І прошу вас не брешіть на ВУЗ, бо він реально хороший і викладачі класні
*

,

почнемо з гуртожитків)умов ніяких,гаряча вода 3 рази в тиждень з 6 до 9,антисанітарія.часто розборки,бійки тощо...
щоб вчитись в цьому універі потрібно бути неабияко морально стійким,адже потрібно вчитися і платити,

,

Якщо вчитися,то не потрібно платити.Є дійсно хороші викладачі.І якщо відвідувати заняття,то можна здати сесію своїми силами. А є такі "викладачі" ,що їх не цікавить "знаєш чи не знаєш!" а платити треба.Що правда то правда.

,

Эдине що там сподобалося , це общага . А так бурса бурсою , тільки велика ...

,

Хабарі беруть - це правда, а де їх не беруть.
Я студентка 4- курсу(заочний), і скажу хто здає своїми силами не платить 4 тисячі - це абсурд ніхто, жоден студент який старається. Мені ще сесія не зашкалювала за 1000 це приблизно 2-3 предмети. так що не лякайте молодших студентів.
І я знаю як здають за гроші, ще незнають який предмет, а вже питають скільки - це для турботливих матусь. Викладачі є досить хороші: Рібун Л.В., Лех Г.А., Вічевич А.М. та ін. Де б ви не навались задайтесь питанням чи ви цього хочете, і кому це потрібно.

,

хто йде в універ вчитися, то й не платить, найкращі викладачі на кафедрі економіки й менеджменту лісових підприємств. А мамі колишнього студента можу сказати, хай спитається сина, що він на парах робив і взагалі чи він на них ходив.А ще як розумію був шкільним віддмінником, то певно вам теж дорого коштувало. Я теж шкільна відмінниця, закінчила в 2010 р. і всю математику автоматом поздавала і ніякої " рейдерської атаки на сімейний бюджет" з боку викладачів математики не було.

,

скажу так,гарний універ,але потрібно дуже багато грошей щоб там вчитися...........

,

Наскільки я знаю, досить непоганий універ! А що до хабарів, то люди будьте добрі, не шугайте більше будь ласка, мені ще там вчитись і вчитись! Будемо надіятись на краще і вірити у краще!

,

хороший інститут

,

більше нікому не раджу йти вчитися і лфсотехнічний універ у Львові. Особливо шкільним відмінникам, бо в школі оцінки заробляєш розумом, а в лісотеху - батьківськими грошима. Вже сил немає терпіти це здирництво. Під час кожної сесії - рейдерська атака на сімейний бюджет. (За математику кожну - як мінімум 450 грн.!) Більша корупція - тільки у державних службах.

,

мені дуже сподобався цей університет))

,

якщо вчитись, взятки непотрібні !!! Загалом місце хороше. А дибільних викладачів усюди вистарчає ))

,

про хабарі це правда, мені вже багато говорили як там дорого здавати заліки.орна сесія на заочному факультеті мінімум 4000 грн для тих хто вчиться,а хто взагалі нічого нёзнає то може бути і 9000 грн,і це при тому що випускники- магістри мають зарплату 1200 грн/міс і ту платять раз у 6-8 місяців. Не робіть помилок про які будете шкодувати все життя

,

Базара ноль, нужно готовить денги зарание, но есле ты и хочеш учитса а не штаны протерать та валюта тебе совсем непонадобитса и степендию будеш получать. Не все так страшно как кажетса.

,

хабарі тут класні

,

люди як не маете куда діти гроші, то можете йти в НЛТУУ там вас гарнесенько почистять!!!!!!!!один залік у пані Світлани Іванівни 1000гр, і не боЇться Бога,і не має совісті,думає,що Божий палець до неЇ не ТОРКНЕТЬСЯ?!а ще як торкнеться!і до неЇ і до її дітей,а ще більше до внуків,а там хабарем не відкупишся!!!!!!!

,

хабарі готуйте

,

Погоджусь із користувачами, що програми застарілі, вчили теорію, яка дуже далека від практики. Також немає нормальних сучасних підручників, які б описували сучасне обладнання та технології. Приходиш на роботу із дипломом "лісотеху" і перше враження "пропав". Але якщо є бажання то втриматись на плаву можна.

,

так, кафедрі дизайну бракує ремонту... але там творча атмосфера, класний дворик...А викладачі взагалі супер)))
радію, що маю можливість там навчатись)))...

,

Я закінчив НЛТУУ у 2008 році. Професією задоволений.
Хто любить ліс ,сад, квіти, звірі. То вибирайте тільки лісотехнічний університет. Вам тут сподобається, викладачі хороші.

,

очень красиво))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

,

НЛТУУ- це найкращий університет Львова. Я дуже рада,що тут навчаюсь,а викладачі то просто супер.

,

Нлту-шпаківня

,

я навчуюсь в цьому вузі!!і якщо чесно, то це крута бурса!!тут багато хороших людей!!

,

Я навчалась в цьому вузі.Задоволена!

,

Я навчаюсь на даний момент в вузі - горджусь тим !!!

,

він найкращий.

,

У приймальній комісії сидять гарні люди,які з розумінням ставляться до кожної особи. Не так як в інших університетах. Я перший раз була тут і взагалі у Львові і все супер! :)

,

Університет просто супер, правда трохи застаріла програма, викладачі викладають добре, з повагою ставляться до студентів(зокрема на кафедрі ОТ і МТП).

,

Хто хоче чогось навчитися - той навчиться, викладачі, в принципі, непогані, але матеріальна база - просто відсутня (принаймні на кафедрі дизайну).

,

Один з головних недоліків - застаріла програма, особливо стосується дизайну

,

Дуже сподобались викладачі, при прийомі документів їх допомога та розмови та повага до абітурієнтів.Буду 11 кл.2010р.агітувати до Вашого університету.Хай Ваш університет не покидає Божа допомога та найбільший набір студентів з високими балами. З повагоюОлег.

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок