Національний університет «Львівська політехніка»

Національний університет «Львівська політехніка»


 • Львів · вул. Степана Бандери, 12, 79013
 • (032) 258-26-01
 • coffice@lpnu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр, фаховий молодший бакалавр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1816 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом університету.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

34000
студентів
2353
викладачі
1408
кандидатів
наук
482
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

У структурі Національного університету «Львівська політехніка» 17 навчально наукових інститутів: 

 1. Інститут адміністрування та післядипломної освіти 
 2. Інститут архітектури та дизайну 
 3. Інститут будівництва та інженерних систем 
 4. Інститут геодезії
 5. Інститут гуманітарних та соціальних наук 
 6. Інститут державного управління
 7. Інститут економіки і менеджменту
 8. Інститут енергетики та систем керування 
 9. Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій
 10. Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
 11. Інститут механічної інженерії та транспорту
 12. Інститут підприємництва та перспективних технологій 
 13. Інститут права, психології та інноваційної освіти 
 14. Інститут прикладної математики та фундаментальних наук 
 15. Інститут сталого розвитку і ім. В.Чорновола 
 16. Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
 17. Інститут хімії та хімічних технологій

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: підготовчі курси тел.: [відкрити контакти](032) 258-22-05, [відкрити контакти](032) 258-24-06.

Веб-сайт приймальної комісії: https://lpnu.ua/vstupnyku 

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 258-25-37, [відкрити контакти](032) 258-22-65.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи:

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

В університеті функціонує у період вступної компанії, освітній центр «Крим-Україна».

Функції цього центру полягають у:

 • допомозі у вступі, поновленні, переведенні на навчання до Львівської політехніки та підтримці абітурієнтів і студентів із Криму;
 • визнання дипломів та шкільних атестатів вступників із Криму;
 • атестації вступників перед їх зарахуванням до університету. 

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 258-25-37, [відкрити контакти](032) 258-22-65.

Про ЗВО (вуз)

Вже з перших років свого заснування Львівська політехніка зарекомендувала себе потужним осередком науки й освіти в Європі, генератором технічних ідей та винаходів. На основі багаторічної теоретичної й експериментальної діяльності в університеті сформувалися відомі в Україні та за її межами наукові школи.

На сьогодні університету є чим пишатися, адже упродовж останніх десяти років за підсумками міжнародних та національних рейтингів Національний університет «Львівська політехніка» – у п’ятірці найкращих українських університетів.

В структурі університету 17 навчально-наукових інститутів, Інститут дистанційного навчання, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, 10 коледжів, 101 кафедра, науково-дослідна частина, науково-технічна бібліотека, видавництво, студентське проектно-конструкторське об’єднання «Політехніка», Народний дім «Просвіта», 4 навчально-оздоровчі табори.

Функціонує унікальне середовище для продукування і реалізації креативних ідей та успішних стартапів – Tech StartUp School. Також, нещодавно в університеті створили перший на Львівщині Науковий парк SID CITY.


Відгуки222

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Деякі викладачі не усвідомлюють де вони знаходяться і що вони викладають. Психологам постійно кажуть що працювати по професії буде хтось один з цілої групи, а самі показують жахливий приклад некомпетентності та неадекватності. Іноді здається, що самі викладачі отримали свою освіту так само як зараз студенти на дистанційному навчанні. За останній рік навчання, а саме за останній семестр у мене було всього. 4 пари (інші викладачі взяли собі відпустки чи лікарняні чи за кордон по семінарах їхали), а студенти чекали коли почнеться онлайн пара. Під час коронавірус такі ж історії (вийшли на навчання на 2 тижні всього, а деякі викладачі вирішили що ми самі справимся і не приходили до нас пів семестру. Зате в кінці всіх ганяли що немає оцінок і завалювали тупою роботою, яка знань не приносить)...

,

Студентів заочників під час війни відправили на примусову академ відпустку. Дівчата з деканату обдзвонили всіх батьків усіх студентів і сказали що вони відраховані)))) Пізніше коли виявилось що це помилка вирішили так і залишити, розхвилювавши усіх батьків цілого потоку і ще й нервувались чому їм видзвонюють батьки

,

Всі хто хочуть вступати і жити в гуртожитку: мій друг жив у гуртожитку (там жив оперзагін), в один прекрасний день, до нього в кімнату увірвались якісь чоловіки і почали його гранати і погрожувати, а потім виявилось що обізнались і вони пішли, ще щось заставляючи його віддати (чи ноут чи телефон). Виявилось, шукали якогось баригу з іншого гуртожитку. Хто впустив чужих людей в гуртожиток до дитини не зрозуміло!!! Іншого студента хотіли вигнати з університету за те, що він не здав іспит, який він здав, просто викладач старий і впертий склеротик, який просто не ввів в електронний журнал прізвище і відповідно бали з іспиту теж не вніс. В результаті - вибачте, ми вам поставимо це бали на комісію (яка комісія якщо студент має п'ятірку). Іншого студента хотіли вигнати з універу бо він мав якісь не зрозумілі документи принести (в приймальній щось собі наплутали, але не хотіли принципово відступати).

,

Жахливий університет. Оминайте його! Окремий привіт викладачці, яка принижувала студентів, обзиваючи їх. Якщо потрібне пояснення для виконання лабораторних, курсових.., все, що почуєш, - це "розбирайтеся самі". Організація на найнижчому рівні, здобути можна хіба проблеми зі здоров'ям.

,

Велика кількість негативних відгуків та шкода що студенти так і не зрозуміли основного. Не важлива назва ВУЗу або викладач, Важливіше ким ви себе готові бачити в майбутньому, який багаж знань хотілиби накопити, чи готові прикласти не малих зусиль. Обравши вуз та спеціальність вам пропонують перелік предметів без яких база знань буде не повною, але якщо ви хочете стати програмістом і вирішили що математику чи фізику достатньо здати на три бали, то які ж алгоритми ви тоді будуватимите? Якщо не розумієте викладача, винайміть репетитора, або прикладіть власні зусилля. Керуйте своїм життям. Розповім свою їсторію. Син поступав з результатами ЗНО 183 бала на першому семестрі навіть стипендії не мав, на другому заробив стипендію, не пдвищену бо викладач з дискретної математики не дав шансу добрати 3 бали, промовивши що це не стіл замовлень. І це тоді коли студент допомагав іншим студентам не списувати а зрозуміти матеріал. Але старання привели його спочатку на 9 місце атепер 3. Бажаю успіху!!

,

Отримала бакалавра-прикладна лінгвістика.Більшість викладачів з радянським підходом до навчання-гноблять так,що,навіть,згадувати не хочу.Якби цьогоріч була абітурієнткою,то знаю точно,що не вибрала цієї спеціальності.З програмування вчили елементарщину,мову вдосконалила на курсах.Не витрачайте намарно 4 роки свого навчання, бо і не вчать тут і відносяться жахливо.

,

Закінчив каф БІТ. Халява, не то слово. Знань зеро. Там один чол який тямить по безпеці і по атаках, і по лінуксу і то він на іншій спеціальності. Жінки з каф просто далеко від теми. Шкода часу.

,

Жахливий навчальний заклад, дуже шкодую, що сюди поступила, а нормальне відношення та розуміння до дітей з особливими потребами тут взагалі відсутнє! Тут на таких взагалі начхати!

,

норм

,

Відправили на повторний курс бо зробив 6 правильних завдань хоча треба було зробити 5, а ті хто зробили 4 завдання, тобто на 1 менше ніж треба, то ті захистили роботи і живуть щасливі, робиш більше ніж треба - погано, не робиш - магічним чином кращі за тебе. Звучить справедливо. Файл не відкривається у викладача хоча у студента все нормально? - повторний курс. Гугл перевернув файл при надсиланні викладачеві? - повторний курс. Якщо спробувати захистити свій результат та не погодитися з рішенням викладача? - відкладай гроші собі на гроб бо тебе завалять ще більше. Чекати своєї черги на здачу екзамену 3 дні під ряд через неорганізованість викладача? - страждай і не смій навіть натякнути про це. Від мого повідомлення нічого не зміниться, але будьте готові до цього. Тут викладають не для того, щоб чогось навчити а щоб заробити грошей. Проте є і хороші викладачі які цікаво доносять матеріал до студентів, правда таких одиниці.

,

Очень весёлое и классное время было с 2017-2020 кафедра химические технологии и инженерия. Все кто хотел учиться - пожалуйста. Да, много литературы и большое требование знаний от студентов ! Дело в том, что молодое поколение обленилось, не знает что такое часами сидеть и учить учебники. Родители их думают что если их 20 летний карапуз "ходит" на пары, значит он обязательно станет лауреатом Нобелевской премии после окончания. Хорошие знания это ещё и желания самого студента тратить необходимое количество времени, возможно и дополнительное время. Потому что у всех информация воспринимается по разному. Зато в мире интернета можно зайти из разных аккаунтов и написать комментарии о том как всё плохо потому что не поступил. На парах в телефонах залипают, после пар гуляют, а потом жалуются "нас тупыми обозвали",не хотят просто так оценки ставить. Мне всё понравилось и собираюсь ещё раз поступать, потому что преподаватели старались и разжевывали всё.Может им надоело уже на телефоны смотреть?

,

Підтримую дистанційне навчання, здоровя важливіше Ті хто пишуть за корупцію ходіть на пари і не прийдеться платити, викладачі ставляться з розумінням до студентів Загалом претензій немає

,

Відсутнє освітнє середовище і комунікація студентів та викладачів. Жах.

,

Політех це таке місце де купляється і продається абсолютно все. Викладачі такі погані люди.

,

Зно не купляється ні за ніякі гроші поступити можна тільки власними силами.

,

Пусте і прокляте місце той політех. Рівень корупції дуже високий.Ті кому пощастило поступити без грошей заплатять на захисті диплому в декілька раз більше. Щоб посилитися в гуртожоток треба дати коменданту гроші. Викладачі погано ставляться до студентів, занижують бали, зрізають стипендію, посилають на повторний курс. Навчання очного немає. Навчаємося дистанційно уже 3 рік. Після 4 пар онлайн у мене дуже сильно болять очі і я стала погано бачити.

,

Палітєх - луччший. Хто би що не казав, але воно того варте і вуз непоганий. Найкраще, що може дати політех - знайомства, людей, досвід. Знання в будь-якому вузі від сили 50 %. Це вам не школа. Теплі гуртожитки, в яких можна залишатись на літо, викладачі, які завжди йдуть на зустріч студентам, фундаментальні знання, які знадобляться в житті ( хочеш не хочеш, а в голові щось залишається), зручне розташування корпусів в місті. З деканатами проблема канєшно, але то скрізь так.

,

Лучшее из худшего ( если вы понимаете о чем я). Из хороших факультетов - только иарх, инем и икни ( и то не думайте, что на икни вас научат программированию). Во все остальные лучше не соваться. Тысячи скалеченных душ и поломанных судеб после этого универа, которые потом работают на низкооплачиваемых должностях ( бармен, повар, в лучшем случае - customent support). Жалею, что потратил свои "лучшие годы" на "обучение" в этом вузе. Хотя не уверен, если бы пошел в местный - разочарований было бы куда больше. Идеальное место, чтобы 4-5 лет просиживать штаны, деградировать и приучить себя к лени. В добавок еще и куча потраченных нервов впустую. Место, чтобы получить картонку - да. Знания - определенно нет. +1 звездочка за то, что все таки были приятные моменты, но это больше связано с началом самостоятельной жизни и я все равно буду вспоминать те времена с теплотой. И да, критично важно выбрать вашу специальность, иначе все будет коту под хвост.

,

Якщо Ви за знаннями, то Вам не сюди. Тут викладачам до Вас абсолютно байдуже. Не будуть приймати лабораторні, але ніколи не пояснять, як їх виконувати. Будуть відправляти не повторний курс та змушувати заплатити за нього гроші, але ні в якому разі не будуть призначати додаткових занять в межах цього курсу.

,

Корпуси занедбані, гуртожитки ще більш занедбані, деякі викладачі роблять все, щоб відправити студента на повторний курс. Незрозуміло, звідки беруться високі рейтинги. Не повторюйте чужих помилок та не ведіться на рейтинги.

,

Закінчила одну із гуманітарних спеціальностей університету і мушу зазначити, що в цілому я задоволення рівнем навчання. На бакалавраті було вчитися цікаво та весело. Було багато дійсно корисних дисциплін, знання та навички з яких я активно використовую у житті. Хабарів ніколи не платила, вчилася добре, але не прикладала титанічних зусиль. Бакалавратом я лишилася задоволена. Але! Досі вважаю, що вступ у магістратуру був помилкою, а особливо в умовах пандемії та дистанційного навчання. Комунікація з викладачами відсутня, бажання та мотивація вчитися також. Прогаяні 1,5 роки життя.

,

Відношення жах 0 комент і корупції нема

,

Кафедра ПЗ - це просто жах. На лабораторних роботах викладачі нічого не пояснюють. Вони вважають, що їхнє завдання тільки лабораторні приймати та ставити оцінки. Деякі вчителі пояснювати не вміють зовсім. Людям, які семестр прогуляли, можуть поставити задовільну оцінку, а тих, хто вчився, але чомусь йому не сподобався відправлють на повторний курс. До речі, студенти платять гроші за повторний курс, а викладач ніяких занять не викладає. То за що беруть платню?

,

Обурена відгуками! Право найкраще, жодної копійки не заплатила! Дуже цікаві лекції навіть на карантині, проводять конференції щороку, під час написання диплому керівник мені дуже допомогла безкоштовно. Не слухайте нікого, хто пише погано просто не хоче вчитися!

,

Стан Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехникі - це прото жах. В итоги документи подали в інший універ, у порівнянні з побаченим во Львівської політехникі - це дійсно Вищий навчальний заклад, який викликає бажання вчитися. ЛПНУ або його частина у вигляді Інституту механічної інженерії та транспорту (але це ж теж Львівська політехніка) не можна навіть порівнювати, так як це не просто дно в освітній системі України - це днище. За доведення Інституту механічної інженерії і транспорту і її гуртожитку (і можливо інших підрозділів в яких ми не були) до жахливого стану керівництву ЛПНУ - ганьба. ВНЗ з наявністю таких підрозділів не може зараховуватися до кращих ВНЗ країни.

,

Универ не плохой,но дистанционное образование свело эту учёбу к 0

,

Вчилася на прикладній математиці. Викладачі неймовірні, заслуговують поваги. Не було розмов за щось платити (ні при вступі, ні під час навчання) - все витягувала. Вчитися складно, але можливо, якщо це твоє. І знання, які отримала в університеті сприяли подальшому працевлаштуванню та досі ті бази, які отримала під час навчання, використовую на роботі (і мої одногрупники також). Університет не повинен бути для оцінки чи просто для галочки - тут вас вчать думати в правильному руслі, формують основу. Коли моїм професорам по 50+ і вони цікавляться новинами в галузі технологій в поєднанні з математикою і відтворюють це не занятті - це круто. Відчувається, що хочуть тобі передати все найкраще, що знають. Їхня геніальність та відточені знання вражали - дає відчуття гордості за те, де ти вчишся! Ніколи не пошкодую за цей вибір

,

Жалію про втрачений час і свій вибір. Хоча ще в 2016 читала хороші відгуки, вони не відповідають реальності.Щодо хабарів - якщо ти ходили на пари і хоча б щось трохи вчиш - то їх не буде.Але були і такі, хто купляв роботи і здавали їх. Ще на початку тобі кажуть, що НУ ЛП - це само освіта.Викладачі чхати хотіли на студентів, відмовляють тебе від вибраної спеціальності, говорять про те, що ти нічого не знаєш, і якщо раптом ти вирішиш змінити спеціальність, то в інших деканатах тебе теж не сильно чекають і відмовляють.Люди, які отримали роботу в престижних компаніях - це було через вивчення необхідного матеріалу самостійно в Інтернеті чи на курсах.Буквально декілька викладачів справді хотіли щось донести, і тільки пару предметів могли знадобитись.Також викладач може не прийти на пару або запізнитись на декілька годин чи взагалі відмінити.Зате, якщо в тебе 'н' - то пояснюй звідки.Окремим пунктом йде фізкультура, через яку ти можеш вилетіти.Дуже неорганізований і безвідповідальний заклад.

,

Не рекомендую вступати в інститут механічної інженерії та транспорту, кафедра автомобільного транспорту на заочнну форму навчання. За ваші кошти вас будуть залишати на повторне вивчення предметів, та як хочуть заробити додаткові кошти. Відповідно сесія буде незакрита до осені. Бережіть ваші нерви. І думайте.

,

Не рекомендую інститут механічної інженерії та транспорту, кафедра автомобільного транспорту заочна форма.

,

Абітурієнтам. Народ акуратно дивіться куди поступаєте, кафедра автомобільної техніки, це кидалово заочників, залишають цілу групу на повторне вивчення предметів за ваші кошти. Думайте куди подаєте документи

,

найкращий ВНЗ, на кафедрі геодезії дають міцні знання, багато практики, багато можливостей розкрити свій потенціал. Хороші теплі гуртожитки з нормальними умовами, нікого не виселяють на літо, не змушують до ремонтів. Звичайно, треба вчитися.

,

Навчаюсь на КН з 2018 року. З рейтинговим балом близько 190 були очікування, що навчання піде легко та буде швидкий успіх, але викладачі на першому ж курсі відбили бажання вчитись на цій спеальності, вони сподівались, що ми самі все вже будемо знати і вчити нас не треба. Просто вбивають потенціал і прирівнюють до сміття. З таким викладанням сподіватись варто лише на курси, не розраховуйте, що вас візьмуть на роботу з тими знаннями, які вони дають.

,

Університет непоганий. Вчилася на прикладній лінгвістиці. Романишин Н.І., Голтвян В.І., Ділай М.П., Левченко О.П. - ви найкращі викладачі у моєму житті, і найкращі на кафедрі, Ваші старання під час пар я не забуду ніколи. Були і неприємні викладачі. Далі до основнішого, щоб не акцентуватися на дурницях: бакалаврат рекомендую, мови викладають на всі 100%, а от магістратуру не рекомендую, потрачений час ні на що. Подайтеся краще на щось інше, оскільки на цій магістратурі одна теорія (про словники, лінгвістичні дослідження), яка нікуди не годиться (окрім подальших досліджень на аспірантурі на яку ви швидше за все не підете) і на яку потрібно витрачати дуже багато вільного часу і іноземних мов майже немає порівнюючи з бакалавратом.

,

Університет непоганий. Вчилася на прикладній лінгвістиці. Романишин Н.І., Голтвян В.І., Ділай М.П., Левченко О.П. - ви найкращі викладачі у моєму житті, і найкращі на кафедрі, Ваші старання під час пар я не забуду ніколи. Бакалаврат рекомендую, мови викладають на всі 100%, а от магістратуру не рекомендую, потрачений час ні на що. Подайтеся краще на щось інше, оскільки на цій магістратурі одна теорія (про словники, лінгвістичні дослідження), яка нікуди не годиться (окрім подальших досліджень на аспірантурі на яку ви швидше за все не підете) і на яку потрібно витрачати дуже багато вільного часу і іноземних мов майже немає порівнюючи з бакалавратом.

,

Заківнчив ІППО за спеціальністю право 1 рік назад. Це найгірший інститут у всій політехніці. Найобіднішим є те, що студенти, які взагалі нічого не знають отримують в кінцевому результаті такий самий диплом як і ті, що роками вчилися. В результаті такі випускники псують імідж решті до яких предвзято починають відноситись як тільки почують який універ ті закінчили. Викладацький склад (за винятком деяких викладачів) є дуже слабким і інколи виникає враження, що вони самі не знають про що розказують студентам. Про організацію дистанційного навчання взагалі промовчу. Більшість навіть не знає що таке ВНС і як ним користуватися, а лекції або ж взагалі не відбуваються, або відбуваються як-небудь. Особливо негативне враження склав той факт, що дисципліни деякі викладають люди, які не мають жодного досвіду.

,

В 2017 році я поступала на геодезію і і бо я хотіла на менеджмент але там була математика а я здавала географію я їх почала питати чи візьмуть переведуть мене на менеджмент після 1 року навчання на геодезії на це мені відповіли що ніяких переводів нема і хто вас туди візьме там одні 200 бальники а я 160 бальник потім пішла на менеджмент і мені сказали без проблем переведуть після одного року навчання але вже було пізно бо вони наговорили всякого на геодезії

,

Закінчила міжнародну інформацію (інститут ІМФН) у 2019 році. Дуже дивно читати у відгуках про хабарі, бо жодного разу нічого не платила. Напевно, навіть при бажанні заплатити, грошей би ніхто не взяв. Більшість викладачів - це розумні, адекватні і приємні люди. Крім одного. Надіюсь, він звільнився. Але загалом навчання було цікаве. Особливо подобались предмети пов’язані із правом. Сухорольський П. М. і Гачкевич А. О. дякую вам за цікаві пари. Хочу побажати кафедрі розвитку і побільше адекватних студентів. Під час навчання надали гуртожиток, там умови були нормальні.

,

Перевестись в цей університет було найгіршою помилкою. Пари та лекції проводять всі, а це півдня в тімсі, вомоги дуже жорсткі. При вступі готуйтеся до відсиджування вдома. Цей університет під прикриттям «захисту здоров‘я», портить його. 5-7 годин безперервних онлайн пар + 2-3 години на навчання за комп‘ютером не рекомендовані ВООЗ. Вступники, цей університет відбирає здоров‘я, ізольовує вас від життя студента і робить ваше навчання одноманітним. Платникам набридли ваші переводи на дистанційне, коли в інших ВНЗ Львова навчаються. Остерішайтесь обману, бережіть своє здоров‘я

,

Вуз обдурює своїх студентів! Спочатку в першому семестрі вкрали місяць оплаченого навчання, тепер взагалі дистанційне. Раджу обрати інший вуз, де студенти вчатися очно, а не вуз шукає варіанти як "відкосити" від обов'язків! Сором! Не раджу, якщо не хочете щоб з Вас робили дурнів

,

Поки що з не зіткнулася моя дитина з хабарями як на сесіях так і при вступі. Так, важко вчитися, особливо коли дистанційка почалася, а що ви хотіли - це ж вища освіта, прийшли - працюйте мозгами. Моя донька задоволена, що сюди вступила і навіть має знову стипендію. Звичайно, хочеться більше очного навчання, але здоров'я понад усе в умовах карантину.

,

Хотіла щоб донька вступала у Політехніку, і завдяки відгуками передумала. Не хочу щоб моя дитина вчилася на дистанційному навчанні. Студенти повинні отримувати належне навчання, та навчатися очно. Тому звичайно оберемо Вуз де присутня очна форма.

,

Навчаюся на архітектурі. Дистанційне витягує на 2б, ефективності нема, виконуємо лише формальності, щоб не покарали університет за бездіяльність. Заслужено оціню цей університет однією зірочкою за самовільність і безвідповідальність. Всі знайомі вже навчаються у традиційному, очному режимі, це єдиний ВНЗ України, в якому студентів будуть навчати заочно без їхньої згоди

,

Не дозволяючи студентам вийти на очне навчання, таким чином економлять на опаленні?!

,

Доброго дня! Я батько одного студента вашого «університету» Наказ керівництва про продовження дистанційки взагалі нікчемний! Що може знати моя дитина дивлячись у монітор при чому істотно портячи собі зір, коли лекції і практичні заняття які затверджені програмою і знаходяться в розкладі проводяться нікчемно, а деякі пари взагалі не проводяться... Хоча й ваш «університет» не надає відповідних послуг, порушуючи контракти студентів, які йшли на «очну» форму навчання, але на жаль ваш «університет» сам обирає форму навчання, не за для якості освіти, а заради власної вигоди... За такі кошти, що вам платять студенти ви не можете знайти грошей на опалення? Чи можливо у вас виникаютьякісь інші труднощі? Я думаю, що ні! Така вартість вашого «навчання», абсолютно не відповідає якості надання послуги щодо студентів, як клієнтів вашого «університету» Відповідно до статті 53 Конституції України: кожен має право на освіту! Тож не порушуйте конституційні права громадян!

,

Найгірший університет львівщини. Вступаючи в цей університет, подумайте двічі. Оберіть краще університет, який спеціалізується на дистанційному або оберіть заочну форму навчання, це набагато дешевше. Дистанціне навчання продовжили до квітня і попередили, що за рішенням будуть переводити на онлайн заняття за власним бажанням.

,

Тут тільки те і роблять, що знущаються з студентів. Їх ніколи не цікавило як навчити студентів, їх цікавило як здерти зі студентів гроші. Причому друть по чорному за все.Вартість навчання досить висока. Хочеш потрапити на державну форму -платиш на вступі неофіційно . Кафедра виш.маш.то такий жах.За оцінку задовільно треба заплатити 150 у.о Адміністрація про це знає, але нічого з цим неробить. Дистанційне навчання повний провал.Сам шукаєш матеріал і сам його вчиш. Викладачі ніяких конференцій не проводять, зі студентами не працюють дистанційно.

,

Досить знущань з дистанційним навчанням. Повертайте студентів до очного навчання. Що це за наука? Повний провал. Якщо не повернуть очне,, також заберу документи звідси. Дарма викинуті гроші.

,

В такий час я повністю підтримую запровадження дистанційного навчання на всіх факультетах ЛП. Через таку загрозливу ситуацію - це найкраще рішення, яке тільки могло бути. Навчанням повністю задоволений. В ЛП налагоджене дистанційне навчання на високому рівні. Повірте, в мене є знайомі в ЛНУ і там викладачі роблять те, що хочуть і часто взагалі не проводять практичні, а іноді, як проводять, то не за розкладом. Тому цінуйте свій університет, що він піклується про ваше життя і все таки рівень дистанційного навчання є досить приємливим.

,

Поступив на КН цього року.Бал ЗНО - 191. Дистанційне навчання - це провал політеху. Вишмат на повному 0. Як можна вишмат зрозуміти без жодного запису викладача. Повне розчарування. Краще поступайти в інший ВУЗ

,

Шановна Львівська Політехніка. Ви читаєте коментарі, щодо дистанційного і бачите обурення батьків. Маючи на увазі за що сплачують кошти? Усі вищі навчальні заклади працюють змішано а то й очно. Мон надало рекомендацію щодо змішаного навчання, чому ви знову впровадили дистанційне. Не обурюйте батьків та студентів, які платять за навчання великі кошти, та поверніть очне навчання. Досить знущань.

,

Дуже хороший університет, залишились лише приємні спогади, тут можна отримати якісні знання, звичайно при умові, якщо вчитись а не прогулювати пари)) З взятками присутня проблема(але питання, а де їх неможна дати?) це всюди так.

,

В продовженні... Крім НУ ЛП, закінчувала університет Франка (заочно). Є з чим порівняти) повірте! Коли на перекладі, не вивчила 700 текстів і 300 приказок, і реально відраховують! А тут ставляться до студентів лояльно! А вам, все недогода!В школі винні вчителі, в Вищій школі - викладачі! І ні один з вас не напише, що «оскільки я баран, і до мене не доходить як зробити ту чи іншу лабораторну, чи вивчити лексику, чи ще щось - тому в буду платити». З чого ви собі думаєте, що викладач повинен «вами жити»?Викладач прийшов - розповів лекцію чи провів семінар - а далі ви самі напряжіться - пошукайте додатково якусь інформацію - прочитайте і вивчіть! Бо читаючи деякі коментарі, складається враження, що пишуть ображені студенти на все життя: такі розумні, а хабарі давати повинні, і студентки спати з викладачами повинні !!!ніколи в це не повірю!!!) бідні студенти. Чому такі боягузи? Якщо ви такі впевнені в своїх словах - зберіть однодумців - і вперед - приймайте міри! Бо чесно, аж смішно!

,

Читаючи деякі коментарі, стає смішно до болю! Винити викладачів, пишучи з банально-простими помилками. Студенти, ви про що?! Хочеш вчитися - вчися!!! Не хочеш - плати! Ніколи не повірю, що якщо ти такий славний студент, відвідуєш всі пари, все вчиш - і викладач чи то не приймає лабораторну, чи не пояснить до кінця тему, а потім вимагає гроші! Завжди було так - платить той, хто нічого не знає! Бо на «трійку» можна здати самому завжди! Трохи піднапрягтись - і 4 чи 5 - гарантовано! Я закінчувала факультет «прикладної лінгвістики» у 2013. І ніхто ніколи не вимагав грошей. Вчила іноземні і комп’ютерні науки сама! Щось краще, щось гірше, але результат є (розставляла пріоритети в предметах сама). До речі, навчалась на комерційній денній формі навчання.

,

Мій син навчається тут на юриста і дуже задоволений. Важко, але без хабарів. Єдиний мінус - це викладачі. Він вважає їх нерозумними, через те що вони не вміють розкрити себе, а просто тупо і нудно ведуть навчання. Прохання до керівництва: подбайте про внутрішній розвиток викладацького складу, а особливо жінок!

,

Закінчив з відзнакою цей вищий навчальний заклад. Коли я навчався, поняття корупції ще не було.

,

Закінчила бакалаврат з відзнакою в 2020 (ІНЕМ) заочна форма. Зразу вступила сюди на магістратуру. Хабарів не давала. Їх у мене і не вимагали. Здавала все сама. Кому лінь вчитися і робити контрольні, курсові - той і платить, щоб закрити предмет.

,

Шановна політехніка! Прошу повернути студентам нормальне навчання.Як можна вивчити вищу математику чи програмування онлайн? Чи це робиться спеціально щоб студенти нічого не знали, а сесію грошима закривали.Майте совість!!!!

,

Добрий день Хочу на наступний 2021 рік поступати на архітектура та містобудування, скажіть будь ласка про навчання, гроші в карман і творчий конкурс, дякую за інформацію

,

Не встиг вступити, а вже озвучують суми за захист магістерської *без проблем* в у.о. Нема слів.

,

Шановна політехніка!! Верніть дітям очне навчання, усі ВНЗ вчаться очно. Вони поступали на денну форму, а не заочну. Бо всі студенти втечуть у ВНЗ, де присутня очна форма навчання!!

,

Ни кому не советую поступать на психологию сюда! Взятки, мошеничество никомпитентность преподавателей Все это высший уровень!

,

Учеба полный ужас , спец психология ужас , настолько плохой универ что вообще не стоило такие спец добавлять , макс. на что они способны качать взятки , а преподователям самим следует учиться!

,

Родители не отдавайте своих детей сюда, тем более на магистратуру и так далее. Я отбыл тут 4 года и ничего хорошего сказать не могу. За это время я научился как правильно давать взятки, терпеть "преподователей", учить то, что совершенно не относиться к моей будующей професии. Отдельное спасибо хочу сказать кафедре маркетингу и логистики - за их абсолютное безразличие и отвратительное качество поданого материала. За то, что есть возможность купить каждый предмет, курсовую, лабораторную работу и т.д. Вас тут ничему не научат, даже если вы этого сами захотите. Очень много совершенно ненужных предметов которые они продвигают, как общее развитие. Единственная возможность убедить преподавателя в своих знаниях - подлизываться к нему или дать денег. Колхозное отношение ко всем. Если ты действительно знаешь предмет или даже лучше, чем преподаватель, то они пошлют тебя или будут засыпать левыми вопросами, что-бы убедить тебя в том, что ты не знаешь ничего.

,

Донька перейшла на 2 курс, задоволена на 100%. Зараз друга поступає, подала 1 заявку тільки сюди

,

Не розумію, чому усі ВНЗ України починають навчання з 15.09,тільки Львівська Політехніка з 30.09.Це як, студенти оплачують навчання, а його немає

,

Прикладна лінгвістика - це найгірший мій вибір. Ниікому не раджу поступати сюди.З англійської мови знання тільки погіршились. Забивають голову всякими непотрібними теоритичними технічними дисциплінами, які ніяк не пригодились.З інформаційних технологій - вчитимите Turbo Pascal і на тому й все закінчиться.Хто хоче дійсно стати Філологом , Викладачем або Перекладачем - тут Ви ним не станете.

,

ІМФН ,факультет МІ - найгірший вибір ,який я робила в своєму житті.

,

Єдиний плюс - це те, що вилетіти звідси неймовірно складно. Якщо хочеш пробайдикувати 4 роки і без проблем отримати корочку для матусі, то тобі сюди. В іншому випадку співчуваю і раджу оминати цю парашу десятою дорогою.

,

Якщо ви хочете отримати знання, то цей університет точно не найкращий варіант. Пари скасовують, викладачі на лекціях розповідають історії з життя або відмовляють від обраної професії. Деякі навіть заманюють поступати на іншу спеціальність. Корупція була присутні тільки на кафедрі іноземних мов. Тому здавати самому можна, але який в тому толк, якщо знань тут нормальних не дають? Фізкультура то окрема тема. Вона присутня з 1 до останнього року навчання. Корпус знаходиться аж в Стрийському парку, щомісяця платиш за секцію або ж відробляєш "н" в кінці. До речі, як не дивно, але з фізрою можуть виникнути найбільші проблеми. У гуртожитку теж хамське відношення. Немов живемо тут безкоштовно. Корпуси розкидані по Львову. Не зручно. Точно б не вступала сюди, якби повернути час назад.

,

Один із найгірших університетів України. Якщо хтось хоче поступати в ІППО, то не робіть цього. ІППО - один із найбільш корумпованих інститутів (особливо спеціальність «Право»). Студенти, які не відвідують занять і не мають жодних знань в кінцевому результаті одержують такі самі бали як і ті, хто вчився, тому що вчасно перед початком сесії «заносять» кому потрібно. Жодних знань не дають, шкода лише витрачених грошей. Про це також свідчить кількість студентів, які провалюють кожного року ЗНО в магістратуру. Окрім деяких викладачів, весь викладацький склад дуже слабкий. А якщо вони щось і знають, то не вміють пояснити, або ж просто їм не до цього. Кількість пар, які були скасовані за час мого навчання просто вражає. Із плюсів лише те, що «вилетіти» із нього майже неможливо, хоча це зі свого боку є і мінусом. Вибіркові дисципліни обирає деканат, а не студент, тому варто бути готовим і до того, що доведеться вивчати не те, що тобі цікаво.

,

Кафедра выш.мата - это просто тотальный трэш. Все остальное на высшем уровне)

,

Закінчила 2 курс ІППО. Найкращий заклад в Україні! Хороші і адекватні викладачі. Пари не пропускала, екзамени і заліки здавала сама - не заплатила ні копійки! А ті, які негативно відзиваються про заклад - хай ходять на пари та вчаться і не треба буде їм платити і розводити корупцію.

,

Просто чудовий вуз. Той то говорить про корупцію, це той хто не ходить на пари. Таких студентів взагалі потрібно виганяти, а той хто вчиться і отримує належні знання. Про корупцію не чув. Вже 4 курс. Всім раджу поступати у цей вуз.

,

Закінчую навчання на КН цього року. За виключенням деяких викладачів, універ - жах. Просто соромно за те, що заклад входить в якісь топи ВНЗ України. Більшість викладачів повністю некомпетентніі і не розуміють нічого про КН, а їхні уявлення про IT сферу обмежені їхнім ж університетським життям років 20 назад. Простим прикладом предметів і якості викладання я б назвав "комп'ютерну графіку", яка в універі є, по суті, кресленням на комп'ютері і не має нічого спільного з тим, що у світі називають комп'ютерною графікою. Викладачі розказують про проектування деталей для заводів, замість пояснення принципів роботи відокарти і тд. Корупція наявна, особисто я не стикався з ситуацією, коли потрібно було б платити обов'язково, проте за фіз. вих. платять майже всі. По суті є предметом, де майже всі платять хабаря для того, щоб не ходити. P.S.Дистанційне навчання не осилили організувати взагалі. P.P.S Математика на 1 курсі все ж не така погана, як все інше

,

Нікому не раджу навчатися тут, оминайте десятою дорогою. Не робіть чужих помилок.

,

Навчаюся на екології. Гроші ніхто не вимагає.На стипендію вийшла.Гарні викладачі.Звідки коментарі про корупцію??

,

Закінчила в 2008 році Менеджмент ЗЕД не знаю звідки беруться коментарі про прямо глобальну корупцію. Всі хто хотів вчитися вчилися без корупції. У всіх з нормальними знаннями ставили адекватні оцінки. Нікого ніхто платити не заставляв. Зазвичай не коментує але тут просто не віриться мені що коли студент знає матеріал з нього вимагають гроші.

,

Я теж закінчила політех минулого року. Тотальна корупція присутня на кафедрі вищої математики і керівництво про це знає. Знають всі викладачі кафедри кого ловили не один раз за хабарі. Я не рекомендую цей вуз для навчання.

,

Закінчую цього року магістратуру. Навчався в інституті економіки. Вчився добре. Коментарі нижче про тотальну корупцію це явне (ну дуже) перебільшення. За всі 6 років було лише декілька можливостей комусь заплатити. Грошей ніхто не вимагав. Одого разу думав заплатити, але викладач сказав, що це для тих, хто не вчиться і щоб я не вимахувався, сів і зробив роботу. Але якщо ти пропустив майже всі пари і уявлення не маєш, що здаєш, то само собою можливість заплатити з'явиться і навіть батьки, котрі розуміють, що це єдиий варіант для їх дорогоцінної дитини здати, будуть раді. А потім пишуть про корупцію. Тим, хто добре вчився самі викладачі пропонували цілком хорошу роботу. Плюс багато програм обміну з Німеччиною, Францією, Англією. Подвійні дипломи з Польщею і Англією. Плюсів словом багато. Багатьом рекомендував Політехніку і всі залишилася задоволені.

,

Поступив у ЛП цього року, до інституту ІКНІ, за спеціаліністю Комп'ютерні науки, кафедра САПР. Начання не важке, хабарів в мене ніхто не просив, без проблем вийшов на степуху, викладачі добре ставляться до студентів, які хоча б намагаються щось вчити. Але в універу є два величезні мінуси, точніше в спеціаліності Комп'ютерні науки, по-перше при подачі документів студент має право вибрати одну з трьох кафедр: САПР, СШІ, АСУ. Мені при подачі документів, сказали щоб я поставив галочку на ту кафедру, на яку я хочу (я поставив на СШІ). Вже через декілька днів, я дізнався, що потрібно було розставляти кафедри за пріоритетами, як при подачі заяв до вузів. Тих хто не розставляв пріоритети кидали на САПР. По-друге коефіціенти предметів зно розставленні максимально тупо. Математика - 0.4, Укр мова - 0.35, фізика/англійська - 0.25. Не докінця розумію, чому на мову і матиматику майже одинакові коефіціенти, сенсу в цьому взагалі не бачу

,

тут всі ходять у вишиваних сорочках і беруть гроші. зупиніться і починайте вчити дітей.

,

Половину пар - відсутні, різні предмети по чотири рази одну і ту ж інформацію вивчають.

,

Корумпований, безвідповідальний, неорганізований навчальний заклад з недосвідченими і понтовими викладачами.

,

Ну якщо корупція в суспільстві це престижно - то політех №1 в цьому плані. І ще не почався навчальний рік - а уже зловили на габарі виклидача політеху. Вимагав за зарахування практики гроші. Якщо вам не шкода власних грошей, нервів, витрачено на марно часу - то поступайте в це пекло.

,

Престижний вуз.Навчання на найвищому рівні.А самий корумпований вуз у Львові це Лну Франка.Та й погоджусь з попередніми відгуками хто вчиться той здає сам,на собі перевірено

,

Чи нормально,щоб у такому ВУЗі студенти на фізкультуру добиралися 20-30 хвилин?Особливо коли зливи або мороз?Транспорт туди не йде крім таксі.Тільки в цьому ВУЗі за одну повторку виселяють студента з гуртожитку,але в цей же час там живуть сторонні особи без дозволу за гроші.Дуже багато викладачів,яким вже багато за...Навіть багато студентів вже володіють більш сучасною інформацією з предмету.Мабуть,треба писати не сюди,а одразу ректору.

,

Навч. на факультеті міжн.інформації.Обрала його,тому що в дипломі мало бути аналітик-перекладач.Перекладача нам прибрали.Багато лаб і лише пару викладачів,які в них шарять.Ставили таких,які взагалі не розуміли предмету.На 3 курсі була практика перекладацька,ми запитали«чому?ми ж не перекладачі»,завкафедри сказав «нічого,всі проходять і ви пройдіть» ,предмет«теорія і практика перекладу»в нас на 4 курсі,а практика після 3,тобто ти навіть не знаєш шо там робити,тому шо,ще не мав того предмету.Захворіла викладачка,заміни не було.Тиждень до іспитів-здавайте лаби,інший курс написав в фейсбуці відгук,на який швидко зреагував завкафедри і прийшов до нас і сказав ,шоб ми подібного не робили,бо нам ше захищати диплом.Оцінки за курсові і дипломні ставлять як душа забажає.Але були і хороші викладачі на кафедрі,які цікаво проводили лекції і практичні. Деканат ІМФН-це жах.Ті жіночки єдине,шо роблять професійно-це псують настрій всім студентам. Але вдячна політеху за нових друзів,спогади і досвід

,

Був прийнятий в ІНЕМ за напрямком "Економіка підприємства та інвестиції" у 2015 році. Через дезінформацію на сайті пропустив екзамен і на його перездачі викладач предмету "Економіка підприємства" відмовився приймати мене і поставив ультиматум "Або платиш мені N, або йдеш на повторку". Я усміхнувся і більше туди не приходив. З плюсів - нарікань на якість викладання та професійність викладачів я не маю але і не маю із чим порівняти. Поганих викладачів не зміг виявити, а декілька навіть сподобались З мінусів - беруть не якістю дипломів, а кількістю. Прихильність до хабарів. Але якщо ти наполегливо вчишся, то тобі ніхто заважати не буде. Рухають лише ту категорію, яка поступила, бо "так треба", має погану успішність, прогулює, порушує поведінку. На таких не гріх наживитись.

,

Після закінчення цього вузу, в мене залишились тільки приємні спогади. Змінився викладацький склад, змінилося все. І дуже шкода, що молоді викладачі ,,доценти'' оцінють не знання, а скільки дадуть.Не могли здати дипломну, поки не заплатили. Тільки дали гроші, зразу дитина захистилась. Сором і ганьба таким ,,доцентам''.

,

Нема слів, щоб оцінити роботу ,,викладача''. Без грошей до неї не підходь. Діти ходять здавати в якій вона сама нічого не простить, по декілька разів. То вона не може зрозуміти чи це апостроф, чи кома, чи це мінус чи це тире.

,

Я не бачу реальних дій і вчинків керівництва у боротбі з корупцією кафедри вищьої математики - бо тут за еказмен за оцінку задовільно треба заплати 150 у.е.

,

Син вчиться в ІСТР, перший курс закінчує. Хабарі-заплатив 600 гривен бо сам винен, за перший семестр був тільки на одній парі з цього предмету. Із-за свого легковажного відношення до навчання отримав повторку, з нього трішки "крові попили", щоб здав все що треба, але ніяких вимог грошей чи чогось ще не було. Вчиться син на туризмі і відразуу були предмети по спеціальності, а першу практику вони проходили поїхавши всім курсом в подорож від вуза по Західній Україні. Син-переселенець, але це для нього не плюс і не мінус, ставлення рівно таке як і до інших. А коли виявились проблему в першому семестрі мені дуже допомогала і кураторка (дізнавалась у викладачів з різних предметів що він здав, а де хвости), і з деканату телефонували, щоб я проконтролювала сина і він не втратив можливість бути студентом. Син вчиться на бюджете, так що ніякої фінансової зацікавленності вуз не має.

,

Університет досить пристойний, але це варіативно—залежить від інституту та кафедри. Можу сказати, що ІНПП, а саме кафедра психології, розчаровує. Колись це була досить хороша кафедра практичної психології, проте, більшість професійних викладачів перейшло в УКУ, оскільки там вища зарплатня та кращі умови праці. У адміністарції кафедри є особа неоднозначна, з негативною репутацією в академічних та студентських колах. Корупція (куди ж без неї) є, але прямо ніхто з вас вимагати грошей не буде. Викладацький склад розчаровує: з викладачів, які протягом першого курсу викладають предмети по спеціальності, лише двоє роблять це на високому рівні: Вінтюк та Волошин. Щодо решти—є сумніви щодо їхньої компетентності. Викладачі з допоміжних дисциплін дуже хороші. Загалом, до студентів ставляться лояльно, але якість освіти залишає великі сумніви.

,

випуск 2007 року.Дуже корумпований вуз - за все треба плати - за екзамени, заліки, контрольні, лабораторні. За вступ сказали заплатити тоже - і мої батьки заплатили немалу суму в доларах (цього вистачило щоб провчитися 5 років на платному) обрала ІХХТ, бо дуже подобалось вивчати хімію.В школі здобула перемогу на обласній олімпіаді з хімії в 10 класі-тоді здавалося хімія моє покликання, але дуже швидко розчарувалася в цьому вузі, бо маючи хорошу підготовку і фундаментальні знання з хімії за екзамени я отримувала тільки оцінки задовільно і не більше і мені викладачі прямо в очі казали, що якщо хочети більше то треба заплатити.Я не платила і тому більше ніж задовільно не мала.В гуртожитку - всі хто цілий симестер пропукав пари - а потім платили мали оцінки нормальні і стипендію,а я ні.Я прокляла той день і час коли я сюди поступила. 5,5 років життя в політехніці - марно потрачений час. Учіться на чужих помилках -не поступайте сюди, бо все життя потім жалкуватимете.

,

Сам з гір. Дитина війни, циган. Батько - шахтар, мама - АТОшник. Навчався в ЦУЦУ БЦЖ ЩБТАР. Викладачі прийняли, зрозуміли. Веселе студентське життя на третьому гуртожитку. Профком, КВН, спирт. НУ ЛП - альма-матер. Дякую, дали життя! Зараз працюю програмістом в Америці. Диплом НУ ЛП відкриває всі двері. Вступайте - не пожалієте.

,

Випускник радіотехнічного факультету 1979 року. Радий, що навчався тут.

,

Нормальний престижний ВУЗ.

,

Я в інституті механіки вже випускаюсь. Вчитись норм, перший курс був складний. Нікому не платив, хотя на першому курсі був талон. Все здав сам, не 5 але пройшов. Викладачі класні, та не всі. Гуртожиток тоже нормальний.

,

До попереднього посту: ситуація на заочній формі наступна: якщо ти хочеш знати, ти будеш знати. Предмети "на вибір студента" - на заочному тобі так само пхають усілякі не потрібні дисципліни, і сказати "ні" ти не можеш. Викладачі абсолютно різні, одним все одно вчишся ти чи ні, іншим приємно бачити, що ти щось хочеш знати. Є викладачі які хочуть, щоб студенти знали, і відмовляються брати хабарі. "Хочеш хабар дати? - 200 доларів контрольна, захищати будете самі", ось такий підхід викладача навіть з дураків вибиває бажання платити, і змушує вчитись самому. Є викладачі які хочуть немаленьку суму за контрольну, і агресивно відносяться до тих хто її не купив але здає, правда коли починають розуміти що людина робила сама, відношення міняється в ту саму хвилину, і агресія змінюється на позитивне ставлення і усіляку допомогу/підказки/пояснення. Підводжу висновок: якщо іти на ІЕСК - лише на заочну форму. Денну форму не рекомендую нікому, дарма потратите час і гроші(якщо ви платник)

,

Поступала в 2010 році на ІЕСК - це був жах. Найважчі предмети ставили останніми парами в понеділок, щоб люди на них вже приходили мертві і нічого не розуміли. Більшість лекторів читали лекції аби як, неодноразово заміна викладача була набагато цікавіша за самого викладача. Деяких, абсолютно не цікавило знаєш ти чи ні, головне відвідування, і нікого не гребе якщо ти майже цілий семестр прохворів, але при цьому добре знаєш матеріал. Безліч абсолютно непотрібних предметів, які ніколи не знадобляться, безліч дисциплін "на вибір студента", які тобі просто прописує декан на всю групу. Лише лабораторні приносили задоволення. Якщо лектор міг бути ніякий, то хоч лаборанти виправляли ситуацію, завжди допомагаючи студентам які чогось не розуміють. Провчилась я на денному півтора року, з 4-го семестра мене просто відрахували не зважаючи на довідки, що я лежала в лікарні на сесію, на перездачу, і на практику. І знаєте я навіть не жалію, що з денною формою було покінчено.

,

Якщо це вважається одним з найкращих вузів, то страшно уявити що в інших відбувається. Вступала у 2014 році на архітектуру, кафедра містобудування. Більшість державників просто заплатили за свої місця. Вже через місяць навчання я зрозуміла, що нічого з того не вийде і не помилилась. Хабарі давати не потрібно. Просто купляєш проекти/розрахункові і здаєш. Якщо ти бюджетник достатньо жалісно попросити п‘ятірку і отримаєш її. Знань ніяких не дають. Застаріла програма і погляди на архітектуру. Багато різних предметів (десь 13 на семестр, частина абсолютно не потрібні) і не можливо хоть в чомусь розібратись. Деканат це взагалі окрема історія, кожен рік змінюються працівники але ніби спеціально підбирають істеричок. Одна зірочка викладачам, які були зацікавлені навчанням і намагались за півтори години на два тижні щось донести до студентів.

,

Все класно. Вчуся другий рік, викладачі хороші основне вчитись і все здавати вчасно.

,

Чому керівництво не бореться з тотальною корупцією кафедри вищої математики, чому досі працють викладачі (в яких є відкриті кримінальна справи в прокуратурі і триваляє слідство по факту зловживання службовим становищем) Який вихід з цієї ситуації - може цей вуз треба закрити давно.Нехай приїде комісія з міністерства освіти і подивиться, що тут твориться то тут не те що всіх повиганять.

,

Університет -так собі, просто престижний зовні, навчатися там неможливо

,

Викладачі просто невиховані люди , продають свої підручники, дозволяють говорити собі що заманеться, на парах слухаєш часто «брєд». Аж нудить від цього закладу. Антисанітарія і хамство. Ким вони себе уявили - не зрозуміло, смішно. Шкода свого часу і сил витрачених. Не рекомендую

,

Створюють такі умови, що вчи не вчи, але платити мусиш. Вчаться одиниці, інші крутяться, купують лаби і т. д. щоб все реально вивчити і самому зрозуміти, (бо тут тобі нічого не пояснять) не вистачить ні дня, ні ночі. Куратори валять замість того щоб, щось пояснити.

,

вуз супер. хто не вчить той і платить.

,

Цей вуз однозначно вас нічого не навчить. Давлять конкретно. Викладачі нічого не вчать.. Тут одночасно всім на всіх плювати. І на знання і абсолютно на все. Нікому не раджу сюди поступати.

,

Дуже хотілося щоб керівництво не ховалися у своїх кабінетах, а ходи на лекції і практичні і перевіряли роботу викладачів. Тут не тільки корупція на високому рівня а ще й страшна антисанітарія

,

Дуже корумпований вуз. Оцінки ставлять за гроші прямо в очі кажуть тобі суму, яку треба заплати причому в доларах або євро, якщо не заплатиш - то завалять і потім прийдеться довго і нудно ходити на комісії або повторки - Ніхто з викладачів не зацікавлений в тому аби навчити студента їм потрібно тільки викачати з вас гроші і більше нічого. Я розчарувалася в цьому вузу дуже сильно і прокляла той день і час коли сюди поступила. Учіться на чужих помилках - не обирайте цей вуз.

,

Жахливі працівники і жахливе навчання

,

Супер

,

Зайшли в 11 гуртожиток .Це жах.Цвіль та грибок в кімнатах.Туалети гірше ніж на зоні.Речі немає де сушити.Один зламаний шкафчик на 4 студента.Підлоги немає.Якісь умови для скотини.

,

Паршивий університет. Не буду переходити на імена, спеціальності... скажу тільки, що не вартує університет потрачених грошей (хто на комерції), часу. Умови для навчання (туалети...) - жахіття. Будь-які новини типу "дивіться, чого ми досягли" на сайті університету - самореклама, нічого більше. Якість навчання - 0.

,

Раджу поступати в нулп тільки на цю спеціальність Хабарництва немає Викладачі з провідних IT-компаній(Soft-Serve,Epam,Consensia,Lviv IT Shool та ще багато інших...) Потрібно реально вчитись і через 3 роки навчанння ти будеш працювати в одній з перелічених вище компаній. Z.VeresTheBest

,

Я навчаюся в НУЛП вже 3 рік в ІМФН і не заплатила ще за жоден іспит ,залік чи лабораторну ,проте всі сесії закривала успішно і отримую стипендію.ЗНО також в свій час здала досить добре,але в університеті це не показник, бо тут кожен набуває нових знань .І лише від того як ти поставишся до навчання зараз залежить твій успіх. В політехніці зрозуміла ,що ставлення викладачів напряму залежить від того як ти ставишся до їх предмету(чи відвідуєш лекції і чи хочеш щось винести для себе).Тому про університет в мене лише хороші враження. Я живу в гуртожитку і про жодну анархію і розпусту і мови не йде.Єдине ,що вам тут може загрожувати це несумісність характерів зі співмешканцями .Ніхто не змушуватиме вас вживати алкоголь чи наркотики . Студенти самі відповідають за порядок .

,

Поки що ставлю 1. Було повідомлено,що студенти пільгових категорій будуть заселятись 15-19 серпня.З 13 серпня шукати списки на сайті.Сьогодні закінчується 20 ,а як були списки від 15 числа на 114 чоловік так і є. Неприємно,що такий провідний ВУЗ не піклується про свою репутацію. Вже жалію про вступ.Бо саме в таких деталях розкривається суть.

,

Я, студентка 3 курсу, склала зно з математики на 199, англійську на 191 та українську на 192. З такими балами поступають в Києво-Могилянську академію, но так як я живу у Львові, батьки вирішили, що ЛП - це і так престижно. Тепер батьки сивіють. Працюють для того, щоб мені дати гроші на хабарі, про які тобі говорять прямо в очі, навіть якщо ти розумний, бо тобі швидко доведуть протилежне. І всі знання, які я здобула в школі, олімпіади з призовими місцями, золота медаль, то всьо до одного місця! Ніхто тебе не буде слухати, що ти там знаєш. Для викладача ти все рівно нічого не знаєш, а будеш щось доказувати - забереш документи сам. Раджу вам поступати в більш тихе місто, читати на цьому сайті відгуки, шукати такий універ, де рідко хтось напише про хабарі. Ніяких знань в ЛП не набудеш!! Сам, що вивчиш вдома,то і будеш знати. Викладачі читають зі своїх книжок, які самі пишуть, і які для нашої спеціальності не потрібні взагалі. На високооплачувану роботу вас не візьмуть, бо знань не буде

,

Дорогі абітурієнти 2019 року, якщо ви думаєте, що розумні, бо здали на 190 і більше, то вже після першого місяця вас переконають, що ви тупі, нічого не знаєте і за все треба платити. Найбільше не повезло тим, хто поступив на "Комп'ютерні науки". Батькам треба було вже роками наперед складати гроші, щоб перейти з 1 на 2 курс. Кожна лабораторна, кожний залік та екзамен оцінюється від 300 до 1000 грн. Але якщо ти не в першій десятці списку в ІС Конкурс, то тобі неповезло, прийдеться більше платити. Якщо ви не знаєте програмування, мало цікавились програмою , яка буде в універі, хочете стати програмістом, то нічого не вийде. У нас вчителі старі, рівень їхніх знань нічим не відрізняється від рівня студента. А якщо ти цікавився програмуванням і краще будеш знати за нього, то тобі буде ще гірше. Тебе будуть заганяти питаннями зі всіх сторін на екзамені і доводити тобі, що ти тупий і все одно плати. Стипеднії мати точно не будеш. Лише повезло тим, хто прийшов, щоб халявити і батьки багаті.

,

І ми поступаємо.....Інститут архітектури і містобудування........ Корупція і хамство процвітає.!!!! Починаючи з приймальної комісії і закінчуючи деканатом...... Документи на вступ подати вкрай важко...... За 10 годин прийняли лише 50 осіб!!!!! Особи,що приймають документи просто шаряться..... Їм начхати на абітурієнтів і їхніх батьків!!!!!!

,

Поступаем сейчас. Просят денег. Рисунок просто оценили ниже среднего. В ВУЗ более высокой категории, рисунок у нас 180. Кто поступает будьте бдительны.

,

Майбутні вступники знайтe в політeху багато"канітєлі",рeально багато дрібниць які забирають час і нeрви,якби я мав щe один шанс я б сюди нe поступав

,

Правильно назвати львівську політехніку політехнічним училищем, тому що там знань не дають, треба закінчувати з темною(заочною) формою навчання.

,

Не знаю, як ідуть справи на інших кафедрах, але на кафедрі "Системи штучного інтелекту" (ІКНІ, спеціальність 122 "Комп'ютерні науки") ти, майбутній студенте, у 2 семестрі 1 курсу розроблятимеш проект зі штучним інтелектом чи інтернетом речей (дисципліни, що в такий час не викладатимуться), знання для розробки якого здобуватимеш сам (принаймні "Робоча програма курсу "Командна робота та презентаційні навички"", курсу, який без цього проекту не пройти, стверджує саме це), а не зробиш проекту - виженуть :) Паралельно вивчатимеш ООП та алгоритми (ці дисципліни хоч викладатимуться), тож розганяй свій процесор і вперед! P.S. "Карта курсів" (на сайті кафедри) - маячня.

,

НУ "ЛП" - цілком пристойний універ. Навчаюсь в ІНЕМ, особливих нарікань немає. Весь час навчання маю стипендію, оскільки гарно вчуся. Політехніка не буде "тягнути вас за вуха", це не дитячий садок. Викладачам не байдуже, але очевидно, що бігати за вами ніхто не буде. Хочеш навчатися - навчайся, для цього створені всі умови. Ті особи, які навчатися не хочуть та не докладають жодних зусиль, - шукають інші альтернативні шляхи вирішення проблеми, або ж вилітають. Галасливі відгуки про хабарі явно перебільшені і часом необґрунтовані. Окремо варто відмітити перспективи навчання закордоном за програмами обміну, різні конкурси, фестивалі, конференції, які проводяться за підтримки профкому студентів та аспірантів. Також можна нормально навчатися на індивідуальному плані на останньому курсі, викладачі ставляться лояльно, особливо якщо в тебе гарна репутація на кафедрі. Як висновок можна сказати, що кожен коваль свого щастя. Не варто шукати винних у своєму халатному ставленні до навчання.

,

Супер. Поступила у 2009 р, в ІНЕМ , на державному вчилася на бакалавраті і на магістратурі. Сама без грошей поступила з балами ЗНО матем 173 і мова 189 балів. Вчилася на оцінки 4 і 5, тому коли не могла з трйки перездати то платила, але лише один раз, бо вже не сила було вчити. Якщо вчитись то можна НЕ платити, ніхто на силу не вимагає. Викладачі класні. БІльше практичний підхід, ПК і офісні програми знаю навідмінно, дуже в житті і в роботі пригодилося)))

,

Дуже хороший університет! Дякую педагогам за їх працю!

,

Вчилася в 1981-86рр.Супер! Згадую з посм1шкою науку 1 в1 починок Прив!т ПЦБ 17

,

Навчався заочно 2006-10 нр на кафедрі "електричні станції" всі викладачі супер, приємно те, що мають чітко виражену проукраїнську позицію. Через пару років буду віддавати свого сина сюди вчитися.

,

навчався заочно в ІПДО, кафедра" електричні станції", 2006-10 н.р., до викладачів зауважень нема, хто хоче вчитися- той буде, хто не хоче - ніякий вчитель не заставить, приємно те, що викладачі мають чітко виражену проукраїнську позицію, раджу всім НУ ЛП, буду віддавати свого сина сюди навчатися, через пару років.

,

Інститут будівництва, 1 курс. якщо і є тут якісь позитивні моменти, що всіх їх перекреслює хабарництво, яке тут процвітає. Гроші за заліки, екзамени, курсові, лабораторні. Конвейєр грошей.

,

Навчаюся у цьому унівeрі,1 курс.Вражeння від політeху нe є приємними,тут з фіз.виховання можуть відправити або на повторку або на комісію,чeрeз тe що ти нe встиг відробити пару пропусків і на заліковому тижні нeможливо знайти свого викладача.Практично можна заплатити кожному викладачу,алe розцінки високі.Нe раджу поступати лінивому студeнту яккий нe має вeликого бажання вчитись бо прийдeться або вилeтіти або забашляти вeлику суму.Також більшість викладачів вeдуть лeкціі жахливо-нeможливо нічого зрозуміти.

,

Як добитися успіхів в нульп. Вступаєте. Ходите сумлінно два місяці на пари. Розумієте, що матеріал на лекціях ніякий лісником не стосується кучі стовбів на практиці... Стартуєте з пошуком роботи... Знаходите нормальну роботу. Забиваєте на навчання. За весь марно втрачений час були тільки два викладачі, які старались щось донести до студентів. Інше - в кращому випадку читання конспекту. В гіршому - відведення до теми яка стосується предмету, мов титанік до раллі. Причому ,навіть в цій темі викладач навязує не вірну точку зору. У висновку. Маєте змогу - вступайте закордон (вийде у всякому разі вигідніше в фінансовому плані). Не маєте - краще вже самоосвіта і пошук нормальної работи в тій сфері, якій бажаєте. Дуже шкодую коштів, витрачених на "навчання". Як вияснилось, можна було вкласти в речі важливіші, ніж на проживання в 600км від дому, і " студ життя".

,

Кафедра програмного забезпечення - це жах. Ні в якому разі не поступайте сюди, якщо у Вас після одинадцятого класу немає таких навичок програмування, що Ви вже можете працювати програмістом. Якщо не знаєш, як виконати лабораторну, тобі викладачі не допоможуть, а просто створять умови, щоб Ви не були допущені до іспиту і забрали документи. Зі 100 першокурсників на другому залишається менше 50. Ця кафедра нікого нічому не вчить. Куди дивиться міністерство освіти?

,

Якщо оцінювати якість та об'єм інформації, що викладається відповідальними вчителями цього навчального заходу, то це чисті 10 з 10. Пррограми повні, не має надлишкових непотрібних предметів, а навіть якщо і є, то їх значення не переоцінюється і самими вчителями. Рівень викладання дуже високий, викладачі знають і люблюять свою справу, знаходять підхід до учнів. З випускників виходять сильні і конкурентноспроможні, як у нас, так і за кордоном, робочі кадри. Проте є доволі великі пролеми з організацією навчального процесу, а також з налагодженням життя студентів, адже будь-який першокурсник скаже вам як погано тут деканати піклуються про заселення нових студентів, і в які умови все-ж таки їх заселяють. Те саме стосується і організації студентького життя, яке фактично повністю покладено на плечі самих студентів, і їх ініціативи доволі важко знаходять відклики, а тим паче підртимку.

,

Шикарний універ, закінчив прикладну маематику, що дало мені змогу зрозуміти сенс життя :) Замутив бізнес, отримую відсотки нічого не роблячи!

,

Не варто дітям, що живуть за межами ЗУ приїжджати сюди поступати, бо статус не додає абсолютно нічого до знань і конкурентоспроможності на ринку праці. Варто зазначити, що мабуть для слабеньких і лінивих студентів тут є всі комфортні умови Більшість предметів можна здати спокійно тільки через хорошу відвідуванність пар і вчасно здані всі необхідні роботи для поточного контролю, при цьому навіть якщо ваші знання нульові, 80% викладачів спокійно поставлять вам трійку і це абсолютно без хабара. дати хабар можна майже всім викладачам, але ніхто їх не вимагає нагло. 4/5 - за далеко не найгірші умови навчання, якщо не має можливості віддати дитину вчитись в Європі чи США

,

Всім привіт. Навчався в цьму закладі давно і зрозумів що єдиною проблемою є корупція. Якщо ти щось знаєш то тебе викладачі ганяють як собаку по всьому матеріалу, а потім твою ж роботу перепродують іншим студентам. Розцінки за роботи в них у валюті.

,

В інституті працюють старі клани викладачів, які вже нічому не можуть навчити. Кумівство процвітає. Вони один одного з'їдають, а молодих спеціалістів тим паче.Мелють на парах якусь ахінею. Наведіть спочатку порядок з викладачами, а потім вимагайте у студентів.

,

ІНЕМ в НУЛП - примітив, викладачі нулі, безініціативні, навчання виключно по підручниках, написаних викладачами кафедри і ні кроку вліво-вправо. Деякі "метри" взагалі дозволяють собі не приходити на пари. Лабораторні роботи ну вже дуже не потрібні в реальності. Сам менеджмент тут в принципі відірваний від дійсності, особливо на рівні малого підприємництва, про яке в ІНЕМ здається забули. В основі всіх прикладів великі підприємства з ще більшою кількістю працівників, тобто якась фантастика, адже таких в Україні обмаль. Дослідження базуються на показниках Укрстат, де показники здебільшого висмоктані з пальця та не несуть ніякої навчальної інформації для студента чи науковця. Наукова робота викладачів та здобувачів на рівні третьокурсника. Аспірантура тут - це для тих, хто себе ще не знайшов. Даний інститут в політехніці не рекомендую, про інші не знаю. Взяток не давала, бо добре вчилася.

,

Хороший ВНЗ. Все що пишуть про хабарі - дурня. Так, корупція є, але тільки якщо студент взагалі забиває на навчання і не може сам здати. Поки я тут навчаюсь жоден викладач не вимагав "на лапу". Хоча і були знайомі, які шукали людей через яких "вирішували проблеми". Все залежить тільки від студента. Знання дають достатні, на кафедрі можна знайти запрошення на роботу. Головне - мати бажання і не лінуватися.

,

Все більш-менш позитивне, що є в цьому виші, перекреслює жирною лінією хабарництво. Гроші у заліковці за залік чи екзамен - це норма. Майже без винятків.

,

Обучение- сплошная вода Отношения некоторых преподавателей к работе не радует Советую выбрать другой вуз Хотя есть вероятност, что сойдутся звезды и на вашем направлении вам попадутся нормальные преподаватели, и нормальный коллектив студенческого самоуправления пс: все таки не могу не писать, что ну лп лажа, бессмысленно потраченное время и иногда нервишки

,

Начало сесии а за зачеты требуют деньги---позор

,

Слабенький університет. На першому курсі компьютерні программи на практичних заняттях пишуть на дошщі(!) без перевірки в розробному середовищі. Велике, але безглузде і хаотичне навантаження студентів. Можливо, цим маскують низький профессіоналізм викладацького складу.

,

Взагалі університет доволі непоганий, але є викладачі які буквально відбивають будь-яке бажання вчитися Тому тут "пощастить-не пощастить" Є такі викладачі, які через свою особисту неприязнь будуть ставитись до тебе значно гірше, ніж до інших студентів

,

Ще не встиг провчитися 1 місяць, а викладачі вже "натякають", скільки будуть коштувати заліки і екзамени. Від 250-300 (за заліки) і до 1000 (за екзамен). Шановна Львівська прокуратура, СБУ і т.д.! Тут для вас роботи непочатий край!

,

Навчаюсь на 2 курсі, про університет в цілому не можу нічого негативного написати. Вкладачі вцілому все доступно доносят до студентів, з хабарниками не зустрічався. Це найкращий університет Львова. А щодо негативних відгуків нижче-це пишуть ті хто не вчиться, а тільки штани протирає на парах. Поступайте в ЛП не пожалієте, це найкращий універ.)))))))))

,

Навчалась на кафедрі міжнародної інформації НУ ЛП. Дуже задоволена часом в університеті. Викладачі на кафедрі - супер! Подобається, що пари не виглядають, як "для галочки". Постійно ведуться дискусії, обговорення, немає нудного писання конспекту (це все в минулому). Відношення до студентів - чудове. Постійно беруться до уваги наші ідеї та побажання. Підготовка фахівців - на найвищому рівні. І, що подобається найбільше - випускники не є вузькопрофільними фахівцями, а це відкриває ширші можливості. За 5 років навчання не було ніяких "приколів" чи казусів. Не шкодую, що обрала цей вуз, а особливо кафедру Міжнародної інформації!

,

Навчався на ІБІД. Лише окремі деякі (одиниці) викладачі хотіли чогось навчити.Інші приходили вичитували програму.Основне завдання викладача зробити вигляд ,що він щось робе.Імітація бурної діяльності-основне завдання викладацького складу.І ось так під кінець семестру ,нічого не навчивши,вони перевіряють знання.І тут хоп-а в багатьох комісія.Але це не біда!Зайти до секретарки ,ще й четвірку поставлять. Завдання видають на кафедрах там їх і виконують за гроші(щоб студенти не бігали,не мучались) Головний девіз "хто хоче-той навчиться"і "ми вас вчимо вчитись".Таким чином -навіщо весь цей корупційний інститут, який нічого не навчить,коли при вступі могли дати список літератури і веб сайтів для вивчення,а всю зграю корупціонерів вигнати.В кінці приходиш,здаєш чесним викладачам іспити.Але тоді нащо вся система ,якій вигідно коли студент нічого не знає-з нього грошей більше взяти можна. От і думайте чи хочете займатися самоосвітою чи отримати диплом який абсолютно не підкріплений знаннями.

,

Навчався в ЛОЛПІ 1973-1978рр. Супер ВНЗ, супер знання, було без хабарів. Пишаюсь Львіською Політехнікою !!!

,

Менi не подобаеться як розселяють в гуртожитку...Таке як спецiально не селять в один Гуртожиток дiтей з одного регiону, щоб iм заплатили!

,

Не вартий уваги, тому що навчання тут - це самоосвіта. Викладачі тільки констатують -вивчив ти чи ні, а допомогти студенту, то це непідйомна праця для них!!!!! Вони забули, чому вони присутні тут!!!! А у багатьох то дуже "скрутне" положення, тому потребують студентської "грошової допомоги", а інакше не бачити студенту нї залїку, ні тим паче оцінки за екзамен!!!!!!! А якщо студент ну зовсім нетямущий, не хоче "допомогти" викладачу, то його можна відправити і на "повторку". Відношення до студентів дуже негативне, можуть деякі викладачі і облаяти, ніякої поваги, як до особи!!!!!!!!

,

Преподавателей в возрасте всех на пенсию!Кроме пития крови студентов и вымагания денег ничем не занимаются!Пусть дадут дорогу молодым преподавателям,хоть образование станет чуть современным!

,

В мене двояке ставлення до цього ВНЗ,хоч і сам навчаюсь тут. Так,багато хвалять університет маючи бурхливе студентське життя,але ж суть навчання не тільки в цьому. Звичайно є можливість і погуляти,і відчути смак життя в гуртожитку і таке інше,але приходить момент,коли вдаряєшся головою в реальність,і розумієш,що все так гарно лише на словах,та на офіційних паперах,насправді ж все по іншому. Купа непотрібних предметів,всякої водички,в яких не має ніякої конкретики,але тебе ними задовбують,а ті предмети які б справді здавалося потрібно знати,їх не вчать!!!! В розкладі вони є,але насправді після закінчення курсу ти нічого не знаєш,і так практично зі всього. Навчальні програми розроблені не розумно,тому НУ ЛП є ще над чим працювати. Як висновок - університет навчає вчитися ,і потрібно це робити самому! А викладчі 50/50. Є справді гідні звання "викладач" а є й ні. Тому абітурієнтам дам пораду: Не надійтеся на університет,а надійтеся тільки на себе,незалежно від того куди ви поступили!

,

варто поступати на менеджмент або харчові технології

,

Політех - це шикарний ВНЗ!

,

ІБІД- найкращий інститут політеху.

,

ВУЗ - супер!!! перші два роки думав куда я попав, на 3-4 курсмі вопше халява, ше й кафедра допомогла з роботою - влаштували на стажування на ТЕС, дуже перспективний виш з великою кількістю звязків і можливостей. тепер не жалію шо поступив сюди. Політєх - супер!!! каф. ТТЕС - найкраща!!!

,

Вчилася на будівельному факультеті 1990-1995 рр. Рівень знань давали потужний. Хто хотів, той вчився. Шкода, що попали ми в такі роки, коли інженерів держава не потребувала. Тому зі 150 чол., що закінчили навчання, по спеціальності працює максимум п"ята частина.а може й менше. Тепер треба орієнтуватись тільки на ринок праці. Мати можливість влаштуватися на роботу по спеціальності.

,

води багато. якість освіти насправді невисока. але в Україні все одно немає великого вибору

,

"Политех"- школа жизни! Весело было и учились нормально! Только слишком уж много специалистов каждый год выпускает, до сих пор не понимаю зачем их столько? Видимо чтоб преподы зарплаты получали! И будьте готовы после 4-го курса принести бумажку, про то что вас, после окончания возьмут на работу, иначе на 5-ый вас не возьмут, а турнут с бакалавром! Хотя может что-то изменилось?!

,

Не знаю, як в інших ВУЗах, а я як студент "Політехніки" був на навчальних курсах ( технічна спеціальність) в Італії і у Франції. На халяву!!!! Раджу, перед тим, як остаточно визначитись з ВУЗом, більше дізнатись, які можливості будеш мати, навчаючись там.

,

Варто поступати

,

Хочу поступати до цього ВУЗу,але прочитавши всі коменти про цей вуз думки почали розходитись.Але на перше враження ВУЗ хороший))))))))))))

,

ВУЗ як ВУЗ. Закінчив в 2005 році. Коли вчився - не платив, коли халявив - або приходилося платити, або вчити. Якщо глобально - то при можливості вчитися за кордоном - тільки туди. Для цього підтягніть дитині необхідну мову до нормального рівня. Польща, Австрія, тепер вже про Латвію чув, що там набирають наших студентів. Там зроблять найголвніше - підготують дитину до самостійного життя. А тут - халява їде і халявою поганяє. Хоча...як хороший дзвіночок - УКУ, тільки не знаю що там по спеціальностях

,

Я училась с 86 по91г.г. на ТТФ, обажаю родной Политех, считаю самым лучшим ВУЗом в Украине. Взяток не давала, преподавательский состав Супер. Горжусь своим Альма Матер!!!!

,

не можу визначитись. занадто різняться відгуки. також переживаю за майбутнє працевлаштування......

,

Інформація зайвою не буває!Якщо ви вступаєте до ВНЗ, то повинні розуміти, що є певний рівень і людина з вищою освітою повинна йому відповідати.Соромно писати з помилками і звинувачувати в цьому викладачів,вони не повинні вчитися за вас.Соромно не знати елементарного і казати, що це вода...Бо яка тоді різниця між вами і випускниками звичайних училищ.Вчитися прийшли ви, у викладачів, а не вони у вас.Є гарна російська приказка:"Нечего на зеркало пенять, коль рожа крива".Майте повагу до них хоча б за те, що знають вони свій предмет краще за вас.А ви-ще не факт!

,

самий реальний універ в Західній Україні!!!

,

Я в цьомк ВУЗі провів найкращі роки свого життя, закінчив без жодного хабара з Червоним дипломом - Інститут електроніки в 2002р. Вуз супер! Хто вчиться - той не платить!

,

Ia uchilsia b1982-1987 godah, zakonchil s otlichiem s krasnim diplomom. S teh por gde bi ia ne nohodilsia i ravotal ia bsegda gorjus c LP-om eto samoe sbetoe. Dai bog bechnosti moemu POLITEHU. rakhmet@yahoo.com

,

простий внз.......................нічого особливого!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Мрія**8

,

Вчитись не важко! хоч учись, а не хоч плати! За 5 років навчання попались тікльки 2 викладачі, що не "брали". Якби в мене був шанс повернутись в 11 клас, я б сюда не поступав! Хоча там є відсотків 50 дійсно непоганих викладачів. Шоб мати знання потрібно самому БАГАТО вчити. Єдине чому мене дійсно навчили за 5 років, це "рєшати питання". Хоча я не вважаєюсебе тупим, 3 семестри мав підвищену стипендію, кшколу з золотою закінчив. Як на мене я просто "вбив" 5 років життя там без користі, але за бумажку (диплом). Девіз НУ"ЛП": "Политех - страна чудес, нету денег и ты исчез". Всы хто там вчились його чудово розуміють.

,

І я в цьомк ВУЗі провела найщасливіші роки свого життя, закінчила без жодного хабара з Червоним дипломом - економічний факультет у 1994, вийшла заміж за студента архітектури( жили в 10 гуртожитку) працювала 13 років в податковій , а зараз веду свій косметичний бізнес. Політех РУЛИТЬ!!! Може мій син і вибере його для свого майбутнього?

,

Тут вчилася моя мама і судячи з її слів-це"Жесть",звісно,у хорошому розумінні:)Я теж планую сюди вступити,але через два роки.Це моя мрія,і зараз я роблю все можливе для її реалізації.Звісно,хочеться на державну форму навчання і без хабаря,але якщо не пройду,то заплачу.Просто я вважаю це того варте!!!Хабарі в нашій державі ще ніхто не відміняв і,напевне,найближчим часом мало що зміниться.:(Але Політех-це справді круто!!!!!Мрію як омога швидше закінчити школу і вступити сюди!!!!!:))))

,

Норм

,

НУ ЛП - найкращий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Політех супер! І сесію здати без рублів можна, головне вчитися. Якщо ти добре вчишся тебе не завалять. Викладачі йдуть на зустріч студентам)

,

викладачі тут супер!!!!

,

вуз дійсно дуже престижний і хороший,викладачі 50/50. А на рахунок зайвої інформації,то так....по моїй спеціальності відповідають лише 4 предмета з 8.

,

Зараз закінчую кафедру фінансів, досить престижний заклад! Проте багато зайвої інформації)

,

Я училась здесь в 1965-1970 годах. Всю жизнь благодарна институту. Везде, где бы ни работала считалась (и была и есть) высококлассным специалистом. Главное, чему меня научили : работать и постянно повышать свой уровень самостоятельно

,

Навчалась тут і горджусь цим) Якщо вчитись - то гроші ніхто не бере! Викладачі тільки за те щоб вчились ! Але якщо комусь недано )))))) то можна напевно домовитись !!! Але не з усіма викладачами!!!! Політехніка - супер!!!!

,

Навчалася на ХТВ ХТФ 1970-75 рр знання отримала хорош1, але з роботою важко сподобалося перепрофилювання нашого факультету - ближче до життя молодц1. Потр1бно ще розд1ляти спец1альност1 на ж1ноч1 та для чолов1к1в, щоб на1вн1 д1вчата - аб1тур1енти добре усв1домлювали, ким вони стануть п1сля зак1нчення ВУЗу, та чи буде робота 1м до снаги.

,

Хабарів не платив закінчив майже на відмінно магістратуру Але саме навчання не є цікавим занадто все слабо хочеться більше практики а не сухої теорії яку ніде не застосуєш Тому поки політех не почне нормально працювати в напрямі хорошого навчання доти нічого не вийде А ще зробіть нормальну кафедру по інженерній графіці - нафіга в 21 столітті креслити засобами 19-го століття

,

сама хочу тут навчатися на архітектурному...

,

я - Політехнік, і горджуся цим! Політехніка - найкращий університет!

,

Львівська політехніка - найкращий навчальний заклад, рівень освіти там найвищий

,

Звичайно, як і всюди, є хабарництво і не дуже адекватні викладачі. Але все одно "Політехніка" найкраща у Львові, Західній Україні і Україні взагалі. Якщо хочеш вчитися - тобі дадуть усі потрібні знання і можливості; якщо не вчишся - платиш

,

класний вуз

,

Класний ВНЗ хоч вчися,хоч невчися))))))))))))))всім всьо побарабану

,

Имела удовольствие учиться во Львовском политехе в славные 80-е. Море прекрасных воспоминаний. Здесь нашла мужа. Теперь думаю, что пора сына туда отправлять "получать знания для пропуска в большую жизнь". А кто помнить "Весны политеха", проходящие каждый апрель, с 1-го по 14-е? Это же целая история... Желаю нынешним студентам приятной и легкой учебы, а преподавательскому составу умных студентов.

,

могло б бути і краще, але серед львівських вузів політехніка найоптимальніший вуз за критерієм фундаментальні знання за мінімальні витрати

,

вуз був найкращим і таким залишився !!!!!!!!!!!!

,

Політех - це сила, ІНЕМ - душа

,

Вуз SUPER!!!!

,

я люблю политеха там моя душа асталось сохраните её

,

супер

,

Політех класний універ, платять лише ті, кому вчитись влом. А базу тут дають міцну, якщо ще й сам додатково щось робиш, то випустишся нормальним фахівцем.

,

Дуже вражена про виложену інформацфю про ВНЗ

,

ЛУ"ЛП" - найкращий ВИШ!!! більше ніде не має стільки практики під час навчання, ніж тут....

,

Університет нормальний...А хтось може мені сказати, коли день відкритих дверей в цьому вузі?

,

Супер універ,ІБІД Forewer

,

Я навчався у ЛОЛПі 1979-1984, один із престижних технічних ВУЗів Союзу, думаю таким ВІН є і зараз серед країн СНД та Європи

,

Настоящая альма-матир! Дальнейших успехов ЛПИ ! горжусь за ЛПИ!

,

Топ 5 ВНЗ України! ІКТА рулить=)

,

Політехніка - найкращий ВНЗ

,

Найкращий університет України та найеращі викладачі! Однозначно!

,

взагалі-то сам львів мені не нравиться і вуз тоже.......але тут я знайшла багато гарних друзів.......Якщо вчитись то здати можна, але від перших курсів гроші не всі беруть......я особисто ні за шо не платила і здавала нормально сесію........

,

та ви рагулі я вчусь сам без дєнєг і здаю сесію норм політех самий лучший без базара!!

,

як завжди є дві строни медалі.., або й більше) .., і що хабарництво тут присутнє - не заперечуватиму.., але майже у всіх випадках якщо готуватись - без проблем здаш самостійно, і можна мати значно вищий бал від тих що заплатили щось для отримання заліку.

,

я тут навчаюсь ІЕСК найкращий інститут політеха а політех найкращий вуз Львова

,

все добре, але як і в кожному вузі є своє АЛЕ:)))

,

ну "ЛП" найкращий ВНЗ ввійшов в топ-5 внз україни а скоро і світу=) правда ІНЕМ - самий крутий інститут в політеху

,

Я навчався тут в ЛОЛПі!!! З 1984 по 2000р.р.!!! Інститут був дуже престижним!!

,

вуз супер

,

і я тут була! тут я знайшла свого чоловіка)))))

,

Моя кохана Альма Матер!

,

Бажаю ЛП самим найближчим часом ввійти в "10" найавторитетніших вузів світу і в "5" - України!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові