Факультетивгору

Спеціальності: 

 • комп'ютеризовані системи управління і автоматики, 
 • інформаційні технології проектування, 
 • інформаційно-управляючі системи, 
 • облік і аудит, 
 • маркетинг, 
 • менеджмент організацій, 
 • переклад (англійська і німецька мови), 
 • журналістика (видавнича справа та редагування), 
 • автомoбілі тa автомобільнe господарcтво, 
 • eкологія і оxорона навколишньогo серeдовища.
Абітурієнтамвгору

Довузівська підготовка: тел. (053) 663-62-95.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (053) 663-62-95.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (053) 663-62-95.

Докладніше про ВНЗвгору

Університет видає фаховий науковий журнал „Нові технології". При університеті функціонує спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських дисертацій за спеціальністями: технологія, обладнання та виробництво електронної техніки; інформаційні технології.

Щорічно в КУЕІТУ проводяться наукові конференції з метою обміну інфоpмацією пpо нoві наукoві доcягнення в гaлузі нaуки і теxніки. У робoті конферeнцій бeруть активну учаcть викладaчі, студeнти, аcпіранти тa молoді вчeні.

Універcитет заcновано в 1993 рoці.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 34 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Крутой универ когда то был. Там был бесплатный доступ к знаниям: 2 точки доступа к World Wide Web когда то было. 3 корпуса было. Был физик Свистун - криминальный чувак конечно, но ничего. Была 1301 (III - этаж) аудитория(общественная) там все семинары, собрания, дни открытых дверей проходили огромная. Была еще Кашуба Светлана Владимировна – заведующая кафедрой Информатики и Информационно-управляющих систем, кандидат технических наук, доцент, удивительная и очень деловая и научная женщина. Да и вообще преподавателей было много классных. Классный универ. Ну в КНУ (КПУ (Кременчугский Политех)) открытого и бесплатного WI-FI точно небыло.
Но из за неправильного руководства универом, ректорами, из за неправильных расчётов всех налогов, КУЭИТУ был большим должником по налогам а именно в пенсионный фонд. Был Должныком за оренду помещения (да к сожалению у КУЭИТУ небыло собственного здания для обучения),Пришлось университету частично продавать оборудование и в итоге данный университет закрылся

,

Та же ситуация с дипломом, тянут до последнего....

,

Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нарешті закінчила навчання в КУЕІТУ, але диплом отримати досі не можу. Приходьте завтра, завтра, завтра.... і так кожен день. Сьогодні прийшла, а мене навіть не пустили на поріг університету. Якийсь охоронець сидить і нікого не пускає, навіть, викладачів, а ще гірше, що керівники мовчать. Їх все влаштовує. Жах, а не ВНЗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я навчаюся в КУЕІТУ вже третій рік. Мені дуже подобається. Дуже розумні, мудрі, гарні добрі викладачі. До них можна звернутися як до друзів, так як і до батьків за порадою, підтримкою. Студентська молодь так само може себе реалізувати, як у наукових пошуках так і у художній самодіяльності. Я співаю - це моє хоббі.
Всім хто ще думає куди поступати, раджу КУЕІТУ, не пошкодуєте!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Два роки тому закінчила магістратуру. Працюю за спеціальністю. Університет гарний, викладачі супер!!!

,

ВУЗ, который находится на двух этажах бывшего общежития. Это ВУЗ - призрак.

,

Найкращий вуз нашого міста для тих хто хоче отримати не тільки диплом а й знання. Закінчила цей вуз шість років тому назад за спеціальнісю "Облік і аудіт" заочне відділення, з червоним дипломом. За цей час завдяки отриманим знанням, без блатів, з простого касира стала заступником головного лікаря з економічних питань. Не знаю як зараз, але коли я навчалася викладачи були найкращими в місті, завжди йдуть на зустріч і допомогають. І ще скажу, що той хто хоче буде навчатися незважаючи на все!!!!!

,

Отучилась на СУА. Сейчас хочу в магистратуру на ИУС, там второе дипломирование в польском университете (плохо, что открыли только сейчас) документы помогают оформить и учишься по пол года в Украине и в Польше, а после защиты два диплома: наш и польский.
А вообще университет хороший еще тем, что препады всегда в теме всего нового, потому что сами работают на фирмах и если ты не йолоп (есть желание научиться), то и тебе помогут не только словом, но и работой.

,

ВУЗ просто жахливий. Немає безкоштовного навчання. Беруть усіх підряд. Цього року туди за хабарі втупила знайома, яка набрала 104 бали на ЗНО!!!!!
Жодних знань, жодної ліцензії, навіть приміщення - перероблений гуртожиток. Якщо хочете хоча б чомусь навчитися і потім хоча б десь влаштуватися на роботу, оминайте це ''університет'' десятою дорогою!

,

Отстой - лицензии нет хоть и аккредитация есть ,программы и база низкая -хоть и люди хорошие преподают но уровень очень низкий.

,

как по мне хороший универ,сегодня была там, очень хочу туда поступать..но родители говорят,мол подавай в Остроградского,а это "сарай" какой то, тем более не государственный..

,

ВУЗ просто супер! Классные преподы, которые всегда идут на встречу студенту и в оценках и в плохом посещении пар. всегда поймут и помогут. Тем более преподаватели уже выпустили много студентов и у них хорошие связи и они устраивают на работу студентов к своим выпускникам! И поверьте - это просто прекрасно, когда тебе работу приносят на блюдечке.

Вообщем, рекомендую всем! Уверяю останетесь довольны!

Со временем понимаешь, что ни на какой другой ты его в жизни не променяешь!

,

Это не универ,а вымагатели денег,в прокуратору на них заявлять надо,незаконно отчисляют,еще и не понятные штрафы налаживают,не поступайте сюда никогда!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Как там цены на обучение?Кто на журналистике был?

,

ВУЗ самый лучший, в большинстве преподаватели очень хорошие и идут студенту на встречу!

,

самый лучший вуз г.кременчуга. училась на бухгалтера. преподаватели супер профессионалы. очень скучаю!

,

Я первокурсница ИУС . Все нравится, взяток пока никто не брал.

,

к сожалению, сейчас очень плохой вуз, потому как ушли лучшие преподаватели, учить нас некому.

,

реально класс

,

Классный ВУЗ!!!!Я там 5 лет проучился и очень доволен!А говорят за взятки и прочее те кто учился в КНУ.

,

самый лучший вуз

,

отличный вуз

,

если ты учишся в ИЕНТе с тебя в жизни никто ничего не возьмет и даже не попросит, но менталитет страны таков что некоторым личностям проще заплатить чем что-либо учить(такое тоже присутсвует), но по сравнению с КДПУ где срали на твои знания это оч даже ничего смотрится

,

КУЭИТУ ты обалденный!!!

я проучилась в нем 5 с половиной лет. Закончила магистратуру. на отлично, и что удивительно ни копейки за все эти года никому не заплатила. Никто никогда не требовал денег и даже не намекал, естесственно было не легко приходилось учить и сдавать... но сами понимаете ничего просто так никогда не бывает. Оценку вам с потолка никто не поставит. Хотя я училась не ради оценки а ради знаний, которые нам давали преподаватели.

А лить грязь проще простого, когда ты пришел к преподавателю предложил деньги, а он тебя культурно послал учить конспект..)))

так что используйте в совей жизни те знания которые вы получили а не сетуйте на людей за то что вы когда-то поленились.

,

Самый ужасный универ и к сожалению я там училась.

,

кльовый универ

,

да,это самый классный универ)))когда закончу школу поступлю туда)))(КУЭИТУ)-это самый лучший универ в Кременчуге)))ну это лично моё мнение))))

,

это самый классный универ

,

КУЕИТУ самый лучший!!!

,

очень клевый вуз

,

От тільки не треба я там 5 курсів закінчив не менше 7 раз пробував здатися за гроші не беруть «редиски», а в Остроградського там деколи без цього нездаш хоч і знаєш. Треба не косити і не сідати на голову викладачам, тоді вони допоможуть і без грошей.

,

Мне не нрав(одни взятки,больше чем в Остроградского.

,

КУЭИТУ-зе бест,фореве!!!))

,

Мне понравился большй выбор различных профилей для обучения. В будущем планирую поступить в этот универ!!!!!!!!!!

Партнери сайту
Державний університет інфраструктури та технологій
Державний університет інфраструктури та технологій
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Кременчуці, а також коледжі та технікуми в Кременчуці, курси в Кременчуці, репетитори в Кременчуці, робота в Кременчуці

Зворотній зв'язок