Факультети і спеціальностівгору

Факультет банківських технологій

 • банківська справа;
 • економічна кібернетика;
 • міжнародна економіка.

Обліково-фінансовий факультeт

 • oблік тa аудит;
 • фінанcи;
 • упpавління фінанcово-економічною безпeкою. 

Юpидичний факультeт

 • правознавcтво.
Абітурієнтамвгору

Довузівська підготовка: тел. (054) 261-99-35.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0542) 61-99-35.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0542) 61-99-35.

Докладніше про ВНЗвгору

Українська академія банківської справи - спеціалізований вищий навчальний заклад системи Національного банку України, який здійснює підготовку фахівців для банківської та фінансово-кредитної сфери в Україні.

Академія має добротну сучасну матеріальну базу завдяки підтримці Національного банку України: три навчальні корпуси, в яких окрім навчальних аудиторій, розміщено 14 комп'ютерних класів, 2 навчально-тренувальних банки, фінансово-аналітичний центр, навчально-тренувальне підприємство, лабораторія мережених технологій CISCO, дилінговий клас. Наукова бібліотека - сучасний освітній, науковий, інформаційний і соціокультурний центр. Легкоатлетичний манеж - унікальна споруда, аналогів якій немає в Україні в якій відбуваються заняття студентів академії, та постійно проходять міські, обласні, республіканські та міжнародні спортивні змагання. Власна медико-санітарна частина, в якій надають послуги лікувального, профілактичного та реабілітаційного характеру. Академія має чотири комфортабельних гуртожитки. Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком на 100 %.

Академія активно співпрацює з іноземними партнерами в сфері освіти і науки. Студенти академії мають можливість проxодити пpактику тa стажувaння зa коpдоном.

Випуcкники акадeмії уcпішно пpацюють в банківcьких тa фінанcово-кредитних уcтановах, оpганізаціяx тa нa підприємcтваx вcіx рeгіoнів Укpaїни.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 101 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Зробивши свій вибір ані трохи непожалкувала. Вуз дійсно чудовий, прекрасна атмосфера, про умови й говорити нічого, таких умов навіть за кордоном не в усих вузах є. Одне непокоїть, чи в цьому році буде фінансування від НБУ.
Нехочеться щоб цей чудовий вуз втратив свій імідж, адже я пишаюся, що навчаюся саме в ньому.

,

У цьому році закінчую 2 курс академії за спеціальністю фінанси і вже можу з упевненістю сказати, що якщо хтось дійсно бажає отримати освіту, а не "стоїть у черзі за дипломом", то кращого навчального закладу годі й шукати! В УАБС все чітко й прозоро. Особисто я задоволена навчанням, рівень викладачів загалом дуже хороший, вони адекватні, оцінки ставлять об`єктивно, нікого не валять, про хабарі й мови бути не може.Звичайно, щоб мати хороші бали, треба самостійно працювати, але мати 5 цілком реально. В УАБС до 3000 студентів, тому можна сказати, що викладачі знають вас в обличчя, що дуже приємно. Атмосфера здорова та спонукає до навчання, також важливо те, що тут просто комфортно і приємно перебувати в стінах академії, аудиторії оснащені сучасною технікою, новими меблями,скрізь дуже чисто, людям з вулиці важко сюди потрапити через охорону та пропускну систему, тому зранку крокуючи на заняття важко не пишатися місцем свого навчання!

,

Коли вступав до Академії, вибір робити не доводилося, адже іншим сумським вузам до неї як до Москви пішки. Умови навчання та проживання в гуртожитку близькі до ідеальних. За весь період навчання не заплатив жодної копійки, як кожен із тих, кого я знаю. Викладачі як скрізь - від майстрів своєї справи до некомпетентних, відсоток яких не критичний. Рекомендую тим, хто хоче навчатися в нормальних умовах. Якщо бажаєте витрачати батьківські гроші на хабарі і жити в хліві - не витрачайте свій час, УАБС вам не підходить.

,

З самого дитинства мріяла навчатися в УАБС НБУ. Зараз закінчую навчання. За всі ці роки ні разу не пожалкувала, що вступила саме до Академії. Дуже вдячна всім викладачам юридичного факультету за найкращі і найцікавіші роки свого життя!

,

Очень хороший ВУЗ!

,

я навчаюсь в цьому ВУЗі вже рік і справді задоволена рівнем, на якому викладають матеріал, до того ж, однією з явних переваг є матеріальна база. Тут не засумуєш і в академії, і в гуртожитках постійно проводяться різноманітні конкурси. Розважальна програма - просто супер. Спочатку навіть здавалося, що можливості в УАБС безмежні. Повертаючись до освіти, можна сказати, що навчатися в академії не просто, більшість викладачів вимагають реальних знань. Корупції на скільки я знаю взагалі немає. Погоджуюсь з думкою, що цей ВУЗ є унікальним.

,

Я на данный момент учусь в академии,до этого училась в техникуме.Мне тяжело,но я справляюсь..здесь требуют знания,не так как в других вузах:заплатил,и не ходишь на пары..

,

Мне посчастливилось стать студенткой этого вуза уже второй раз. Обидно читать негативные отзывы о преподавателях, которые, якобы, гонятся за научными степенями. В жизни каждого человека бывают непредвиденные обстоятельства, и это нужно учитывать и понимать. К тому же, грамотность в вузах, увы, уже тяжело приобрести. Школа плюс природное чувство языка - основа грамотности. А по поводу УАБД - это действительно ВУЗ наивысшего уровня у нас в городе. Здесь работает правило: хочешь получить знания - бери! Спасибо всем преподавателям, которые принимали участие в предоставлении мне необходимых знаний и навыков, и тем, кто делает это сейчас!

,

Вступала тільки в академію на спеціальність фінанси, тому що сама із Сум і не хотіла кудись їхати, обирала із вузів м. Суми. Хоча навіть не обирала - інші навіть не розглядала. Не пожалкувала про це ні хвилини ні під час навчання, ні після того. Щоб добре вчитися в академії, треба просто робити, що кажуть викладачі, все прозоро і зрозуміло. Не скажу, що було легко, але все гарне не є легким. Все, що працею дається, потім і цінується. Окрім навчання, я тренувалася майже щодня, стала чемпіонкою України з кіокушин карате, здобула чорний пояс. Часу на все вистачало. Отримала червоний диплом, зараз аспірант. Своїм вибором дуже задоволена і просто не уявляю, що це таке може існувати, що може в академії не сподобатись. Цей заклад унікальний, подібних просто немає.

,

Хороший вуз. Хорошие условия, нормальное отношение. Лично рекомендую юрфак. Большинство преподов компетентные и искренне хотят хоть что-то вложить в студентов. Главное не сопротивляться :) Особое спасибо Д. М. Лукьянцу и всему составу "железных леди" с кафедры ДПД!

,

Вуз отличный. В 2011 г. закончила по специальности "международная экономика" - дали и экономическую базу (достаточную, для поступления в аспирантуру на бюджет) и классный английский. Нам постоянно устраивали встречи с иностранными профессорами и бизнесменами, была возможность живого общения. Такоже на 4 курсе ездила на практику в Чехию, отбор всегда проходит по среднему баллу (есть стимул здорово учиться, чтобы покататься по Европе). Еще (что очень важно) научили не бояться публики - постоянные презентации, выступления... - на защите диплома на 5 курсе выступала "без листиков".
Также отмечу замечательную материальную базу. На 4-5 курсе с подружками постоянно ходили в бассейн (тоже все бесплатно).
В общем, в вузе созданы все условия для учебы и интересного/здорового досуга. Скажу честно, в 11 классе сначала планировала поступать в Киев, но потом осталась в банковской, о чем совершенно не жалею.

,

хороший ВУЗ. много знаний, опыта, трудностей. как и везде встречаются разные люди (есть и хамы), но еще ни разу не пожалела, что поступила и учусь. хорошего больше. была в Польше. с командировочными. моя мама - среднестатистический пенсионер (на всякий случай). по крайней мере, теперь я точно знаю, что безвыходных ситуаций не бывает, а трудности закаляют)))всем советую

,

закончила в 2010 году академию. успела побывать и в германии и в чехии. лучшего вуза не встречала и не думаю, что встречу. преподавательский состав и материально-техническая база на высоте. проблем с трудоустройством не было никаких. сейчас начальник операционного отдела в банке. поступайте и вы не прогадаете.

,

УАБС НБУ - це вищий навчальний заклад, який надає можливість здобути насправді якісну освіту. При цьому для студентів створені всі умови як для навчання, так і для відпочинку. При влаштуванні на роботу почував себе досить впевнено, так як мав достатньо високі знання зі своєї спеціальності. Як результат - бажане робоче місце та банківська установа, в якій працюю. Дякую Академії!!!

,

Я вважаю, що УАБС НБУ є одним з найкращих ВУЗів не тільки в Сумах,а й в Україні. Умови для навчання, занять спортом, і взагалі для всебічного розвитку студентів є унікальними.

,

Академія дає безліч можливостей для тих, хто хоче отримати грунтовні знання своїми силами, займатися спортом, громадською чи культурною діяльністю та проживати в казкових умовах у гуртожитках (що для немісцевих студентів має неабияке значення).
Закінчивши спеціальність "міжнародна економіка", не пошкодувала ні разу про її вибір. Економіка+іноземні мови дають додатковий плюс при працевлаштуванні. Є можливість поїхати за кордон на навчання чи практику (і не на збирання клубники:)), де процес відбору "щасливчиків" цілком прозорий.
Потужна матеріально-технічна база! Було б бажання скористатися нею:))

,

УАБД лучший ВУЗ!!! никогда не жалела, что там провела свои студенческие годы. В этом ВУЗе действительно все для студентов. Весь негатив который пишут это ложь!

,

Кращий навчальний заклад в Україні. Хто бажає отримати знання і диплом від престижного ВНЗ, то академія найкращий варіант!!!

,

Академия - супер!!! С удовольствием бы вернулась в свои студенческие годы! К тому же, сейчас для студентов стало еще больше возможностей.

,

я выпускница УАБС НБУ специальности "Финансы". В стенах этого замечательного учебного заведения прошли мои лучшие студенческие годы, 5 лет пролетели как один миг. Во многом этом я благодарна преподавательскому составу выша: у всех преподавателей высокий квалификационный уровень, невероятное трудолюбие. Жизнь в Академии проходила в ярких красках, абсолютно не омраченных фактом "коррумпированности". Также на базе сотрудничества УАБС со многими университетами Европы, я имела честь поехать в Германию в город Хахенбург и прослушать там курс лекций по экономике. В итоге своего обучения я получила красный диплом магистра, который заработала своим трудом и своими знаниями, что уже подтвердила во время прохождения практики в ДКЦПФР, а также в банковских учреждениях. Также могу сказать, что наши выпускники имеют высокий уровень как квалифицированных работников, высокие социально - моральный качества!!

,

я выпускник ДВНЗ "УАБС НБУ". прежде всего я бы хотел отметить атмосферу, в которой мы все учились - дружественная, теплая, спокойная. спасибо всем терпеливым (и не очень :) ) преподавателям. на каждом потоке были и будут студенты, которые остались недовольны чем-то, но ни один из них не скажет о коррумпированности преподавателей (это явление здесь никому не известно), о недостаточных знаниях!!!! Тяжело в учении - легко в бою!!!!,и ведь мы идем в ВУЗ именно за знаниями, за новыми возможностями, и за опытом. Академия во всех смыслах - воспитала (!!!), были и взлеты, и падения, но именно благодаря такому опыту я научился быть сильным, стрессоустойчивым (привет всем, кто как и я попал под "опыты" с болонской системой), и, что наиболее важно, я научился пользоваться тем огромным багажом знаний, который получил в академии!
Виват академия!

,

Я випускник Академії, спеціальності "Банківська справа". Ні разу не пожалкував, що свого часу обрав цей Виш. Фундаментальна матеріальна база, тепла "сімейна атмосфера" невеликого спеціалізованого навчального закладу створюють унікальні умови для навчання та цікавого студентського життя. Знання надаються дуже якісні, я продовжив навчання в аспірантурі, і кваліфікаційна база, отримана в Академії, ніколи мене не підводила. Їздив на конференції в багато країн Європи, проходив стажування в Фінляндії, скрізь почував себе впевнено, я вже не кажу про проходження практики в банках, де все таке знайоме, ніби ти там вже рік працював. Ні разу ні я ні всі мої знайомі, що навчались в Академії не стикались з фактами плати за отримання оцінок, заліків, екзаменів, така практика (яка нажаль часто зустрічається в інших університетах) тут просто відсутня. Це виховує в людях почуття гідності і стимулює досягати всього власними зусиллями, а не купувати диплом. Напевне один з кращих Вишів України!

,

Не ВУЗ - а бомба!) Лучшее учреждение в городе) Тут все есть)

,

Від першої хвилини до сьогоднішнього дня я ані краплі не жалію, що обрав саме цей ВНЗ, оскільки саме тут якісне та прозоре навчання, саме тут гарна матеріальна база, саме тут найкращі студенти. Говорячи правду, я не розумію суджень молоді, яка обирає інший навчальний заклад цієї сфери діяльності. З розмови з абітурентами, я розумів що більшість хвилюється, що не в змозі буде витримати всіх тих натисків з боку викладачів, а також що даний ВНЗ - для "мажорів", це все міф і брехня, головне це бажання. На заверщення, я хотів би побажати успіхів абітуріентам і відзначити, що Українська академія банківської справи - найкращий ВНЗ на теренах Батьківщини!

,

Я студентка академии. Три раза я посещала университеты в Праге, Копенгагене и Вене, и один раз - в США. Иностранцы были приятно удивлены моими знаниями, уровнем моей эрудированности. Я показывала им фото академии, нашей библиотеки, спорткомплекса, общежитий и они сначала не верили, что ВУЗ такого уровня есть в Украине. Даже перед иностранцами я испытывала глубокое чувство гордости от того, что я студентка УАБД!

,

Я проучился уже год, в Академии и он был просто замечательным. Помимо хорошего образования, в Академии очень хорошие условия для отдыха и спорта. А что насчет общаги, то сказать: "Она хорошая", это ничего не сказать... Она отличная!!!
Академия самая лучшая в Украине!

,

Українська академія банківської справи найкращий ВНЗ України!!! Чудові умови для проживання та навчання! можливість одержання грунтовних знань в сфері економіки та юриспруденції! низькі ціни !мабуть одна з найкращих матеріальних баз серед українських вишів!ніякої корупції! можливість практики за кордоном! розвинуте спортивне життя, тому можна не лише навчатися, а й займатися улюбленим видом спорту!і це лише головні плюси навчання в УАБС!
тому обирайте цей заклад! з упевненістю можу сказати, що ви не пожалкуєте ні на хвилину!

,

Я студентка банковской академии, сейчас учусь на третьем курсе.
Хочу сказать, что считаю академию одним из самых лучших вузов в Украине, да и вообще в Европе. Академия действительно вуз европейского уровня. Я горжусь что учусь здесь. Я наслышана про многие университеты, институты, в которых брать взятки это нормальное явление. Студенты платят за всё: за экзамены, пропуски, пересдачи и т.д. В академии такого никогда не было, нет и не будет! Я никогда не платила за то, что бы сдать сессию, я вообще не за что не платила.
У нас для студентов есть всё для обучения и досуга: огромная библиотека, спортзалы, тренажерные залы, бассейн, общежития европейского уровня. При академии есть больница для студентов и преподавателей.
Еще хочу отметить преподавательский состав вуза. В академии отличные преподаватели, которые действительно дают знания!
Та и вообще посмотреть на саму академию, очень красивая, всегда чисто, в аудиториях после пар убирают каждый день.
Я люблю академию!

,

Сказати, що я люблю цей вищий навчальний заклад - це нічого не сказати. Знав про академію ще з восьмого класу навчання у загальноосвітній школі, багато чув і тому хотів вступити, проте, коли вступив, зрозумів, що знав лише соту частину від усього, що тут є. Насправді, це трохи образливо пояснювати людям, що це кращий виш. Все дуже просто зрозуміти проживши один день у гуртожитку, сходивши до навчального корпусу, манежу, басейну, бібліотеки, (не Дай Боже, але...) медичної частини. Дуже важко зрозуміти людей, що критикують академію, при цьому не вічувши все зсередини.
Краще один раз понавчатися тут, аніж 100 разів почути про це...

,

Була студенткою, через місяць отримаю диплом і буду випускницею. Пишаюсь тим, що тут навчалась і дуже сумно, що вже навчатися не буду. Найкращий вуз, найкращі умови для навчання, відпочинку. Викладачі кафедри фінансів - найкращі викладачі!

,

Навчання в Академії - це не просто отримання знань та впевненості у мйбутній професії але, напевно, найкращий час в моєму житті. Є з чим порівнювати (і не тільки з місцевими вишами) - УАБС перевершує за багатьма показниками топові столичні вищи. Врівноважені навчальні навантаження встигаю поєднувати із занятям в тренажерній залі (доречі також безкоштовно в стінах Академії), ще залишається вільний час. Є перспектива отримати підвищену стипендію (поки що 803 грн.). У більшості - тут приємні люди, з викладачами звичайно буває по-різному, але в основному гідні поваги. Головне - не доводиться нудьгувати на парах, - саме цим задоволений. На третьому курсі мої друзі їздили на практику до Німеччини, Польщі, Чехії. Було б непогано відвідати Європу як достойна людина, а не їхати "збирати овочі". Бачу в коментарях різні оцінки але коли я особисто при вступі завітав до Академії - подавати документи, зрозумів, що гарні тут не тільки стіни але і зовсім відрізняється відношення. ..і не пожалів!

,

Я випускниця УАБС і якщо б мені прийшлося обирати ВУЗ ще раз, то це звичайно була б Академія. Спеціальність "Економічна кібернетика" дала мені безліч переваг перед випускниками інших ВУЗів - "чистими" ІТ-ішниками си економістами. Останнім часом сумські ВУЗи почали вбачати в Академії сильного конкурента і я не раз стикалася з антирекламою Академії, яку розповсюджують серед абітурієнтів саме представники СНАУ та СумДУ. Тому порада всім, хто зацікавлений в ЯКІСНІЙ освіті - ОСОБИСТО звертайтеся до приймальної комісії чи студентів! А я горда, що навчалася саме тут!

,

Карманный ВУЗ, которым правит несколько царьков. Каких-то 3 тыс. студентов, так, абы были. Главное престиж, материально-техническая база! Это все показуха и обманчивая реклама. Никаких реальных достижений за последние годы нет. Все только на бумаге, да на красивых размножающихся сайтах. Единственный плюс - хорошие знания, да и то в последнее время это является не главной задачей для ВУЗа. В погоне за обогащением, получением научных степеней о студентах как-то забывают.

,

Ідеальний вуз для тих, хто дійсно бажає навчатися. Якість та умови європейського рівня. За весь термін навчання не бачив жодного прояву корупції. Не буду говорити про Україну в цілому, але Сумським ВУЗам до такого рівня ще дуже далеко. Респект!!!

,

Великолепное архитектурное здание,украшение республики Украины и жемчужина г.Сумы. Оно не уступает МГУ г. Москвы не только по архитектурным характеристикам, но я уверена и качеству образования.

,

не жалею, что я здесь) очень нравиться)

,

за 5 лет ни разу не сталкивался со взятками и чем то подобным.. кто пишет тут отзывы о взятках наверное ошибся вузом или уровень ай кью не позволяет выучить 4 строчки текста.. таким советую перевестись в СНАУ, там учебой напрягать не будут) заплатил и спи спокойно) а не так как в банковской - тут же еще и учится нужно!

,

я выпускник юр. фака УАБД, до этого училась в Харьковском УВД, затем в сумском филиале этого же УВД. пожалуй, есть с чем сравнить. Думаю, выражу мысль многих, академия- один из лучших ВУЗов Украины, юр фак-точно. Нас учили лучшие преподаватели. Думать, анализировать научили именно там, это точно. А слова "местечкоая богодельня", думаю, обиженный родитель за обиду своего чада может и не такое сказать.и баллы- это не все, на что в этом вузе обращают внимание. Академия- оч хороший ВУЗ

,

как везде много положительного но и есть отрицательные стороны

,

Я не знаю на каком уровне преподавание в этой академии, но приемная комиссия- это лицо любого вуза и то ,что принимают абитуриентов с низкими баллами, а другим , с более высокими , отказывают даже в подаче документов-говорит очень о многом .Уважаемые родители, чтобы мечты вашего ребенка не разбились и чтобы вы не столкнулись с обманом и некомпетентностью, обходите эту" местечковую" богадельню десятой дорогой!

,

НАЙКРАЩИЙ!!!Впевнена,що процвітатиме

,

"вуз" з завишеною самооцінкою, якщо сам себе не похвалиш...Красивий вигляд на фото , але насправді все так само як в іншіх, єдиний плюс- гарні гуртожитки та бібліотека.

,

Хорошо для тех, кто умеет подлизывать, а так, как и везде.

,

Я уже выпускница УАБД НБУ)) За время учебы бывало всякого...но, если бы мне сейчас предоставили возможность опять стать студентом, то даже и не раздумывая я бы опять выбрала Академию. Это реально крутое учебное заведение, где можно и учится, и отдыхать, и просто круто проводить лучшие моменты жизни))) Зотя, конечно, многое завист от коллектива, в котором находишься, от группового настроя и тд....

,

Супер

,

Очень крутой вуз.....

,

Для меня бывшего студента одним из приятных моментов является то, что не было ни каких денежных сдач экзаменов.

,

У меня учился сын Зеленский Максим Александрович!!!! Мне очень нравится Академия!!!!

,

Я проучился в академии в общем 9 лет (не подумайте, что каждый год на второй год оставался)))), просто ездил на 4 года в Англию в промежутке) и могу с уверенностью сказать, что лучшего вуза чем наша УАБД в Европе НЕТ!!!!!! Про Украину, я совсем уже молчу. Кафедра менеджмента ВЭД тут супер!!!! Мы были всегда самые творческие, находчивые и легко идущие по учебе, а в последствие и по жизни ребята. ОБЩАГА на Якира - сотни мемуаров приключений и приятных романтических воспоминаний на всю жизнь. Тому кто тут учится - вы сделали правильный выбор!!! Народ, наслаждайтесь этим по полной. Дальше будет тоже классно, но не так!!! Всем удачи. УАБД СУПЕР во всем!!!!!!

,

Я считаю что УАБД, одна из самых лучших ВУЗов страны.
Здесь есть все условия для учебы.Высококвалифицированные преподаватели,прекрасные аудитории,одна из самых лучших библиотек Европы. Еще все условия для занятия любым видом спорта:легкая атлетика,бокс,спортивная и степ-аэробика,футбол,гандбол,плаванье и т.д. легкоатлетический манеж,бассейн,теннисный корт, тренажерные залы,спортивные залы....
Конечно же прекрасные общежития,не знаю где еще есть общежития с такими условиями,ремонтом....

,

Очень жаль что поступил, люди не смотрите на красоту зданий. Педагоги плохие, но не все. Анархия творится в этом вузе.

,

"Училась, старалась, нравилось, красный диплом. Итог - угробила здоровье; БОЛЬШОЕ !!! КИДАЛОВО НА ВСТУПИТЕЛЬНЫХ на 5 курс; преподаватели взяточники; нет вакансий для образованного, но без опыта экономиста. В общежитиях условия хорошие, но студентов ни во что не считают, БЮРРРРократия прет - чихнуть без разрешения нельзя. Совет: идите учится на инжинеров или IT-шников."

,

Об уровне учебного заведения можно судить по грамотности комментариев, оставленных здесь его студентами. Плакать хочется... Дебильная страна, если таковы студенты одного из лучших ее ВУЗов.

,

Horoshee uchebnoe zavedenie.

,

найкраща АКАДЕМІЯ!!!

,

Хто бажає вчитися за сало, знайдіть інший варіант.
Це вуз для майбутніх професіоналів своєї справи, ледачим тут робити нічого.

,

Академия суппер! Есть все, что душе угодно! За 4 года обучения я не разу не заплатила ни одной гривны. Учиться конечно тяжело (ночями не спать, сидеть на парах до посенения), но только тому кто это делает по настоящему. Хотите знаний - прямиком в УАБС. Виват АКАДЕМИЯ!!!!!!!!!!!!!

,

Клёвый вуз

,

Лучший вуз!
Абитуриенты поступайте в УАБС!

,

Найкращий ВНЗ!
Вимогливість і кваліфікація викладачів
супер гуртожиток
низький рівень корупції

,

ВНЗ кращий з кращих в Україні!!!

,

отличный карьерный старт в жизни!

,

УАБС НБУ круче всех ВУЗов в мире!!!!!

,

Классный ВУЗ. Один из плюсов - в первой половине 2000 -х годов не было взяток. Кто хочет получить знания, поступайте в УАБД НБУ, а кто хочет купить знания - подумайте сто раз , чем поступать в этот ВУЗ.
Юрфак лучший, а самый лучший преподаватель Ткаченко . Человек о котором я часто вспоминаю, ТОЛЬКА самое лучшее. Поражали его уровень преподавательского мастерства и взаимоотношения со студентами, а также его принципиальность, которая многим не нравилась.

,

Это заведения есть идеальным для тех кто желает учится( именно это хочу подчеркнуть) прекрасная материальная база, прекрасный преподавательский состав (в большей мере, поскольку как и в любом высшем есть свои кадры...), высокий уровень научной деятельность, большое количество профессоров, кандидатов наук, доцентов. В академии созданы все условия для учебы, научной деятельности, отдыха, спорта, развлечений. Диплом академии высоко ценится работодателями, поскольку много из них сами были выпускниками нашего вуза!! На счет взяток - за все время обучения я ни разу не платил, и никто меня не принуждал!
Ну а всем кто писал отрицательные отзывы могу сказать одно - в каждом университете есть свои "кадры" какие пытаются ничего не делая получить диплом, так вот в них наша академия не нуждается....
Уровень знаний который дается намного превосходит ту оплату которую требуют. Желаю всем успеха в учебе!!

,

Самое лутшее учёбное заведение,даёт возможность не только получить образование,но и предоставляет отличные условия жизни

,

Отличный вуз, немного поработав и сравнив свои знания с другими еще раз уверился что не ошибся с выбором. Не для халявщиков!

,

Самый класный ВУЗ!!!!!!!

,

Не знаю, кому як, але мені тут подобається...
прекрасні умови...чудові викладачі...
вступайте до УАБС НБУ, не пошкодуєте))

,

есть и плюсы и минусы, как при обучении в любом другом вузе. но то, что здесь требуют знания и дают их - это да.

,

замечательный ВУЗ!!!
поступайте, не пожалеете!!!

,

згодна з іншими!!!!не жалкую...перспектив багато

,

Училась, старалась, нравилось, красный диплом. Итог - угробила здоровье; БОЛЬШОЕ !!! КИДАЛОВО НА ВСТУПИТЕЛЬНЫХ на 5 курс; нет вакансий для образованного, но без опыта экономиста. В общежитиях условия хорошие, но студентов ни во что не считают, БЮРРРРократия прет - чихнуть без разрешения нельзя. Совет: идите учится на инжинеров или IT-шников.

,

Вражаючий зовнішній вигляд, міцна матеріальна база, чудові умови проживання у гуртожитку, висока вимогливість викладачів, дисципліна - все те, що я бажаю отримати від навчального закладу, в якому начається моя дитина. І я не можу повірити, що все це без хабарів, благодійних внесків і т.п. Можливо, я не бачу біля сиру мишоловку?

,

Лучшая Академия в мире))) Я горжусь, что здесь учусь)))

,

УАБД - супер, вспоминаю, как лучшие годы! Плюс огромный - проявил себя - прожил прекрасные студенческие годы, плюс не остался без работы. Я получила работу в Киеве, теперь забираю к себе выпускников любимого ВУЗА :)

,

Просто отличный вуз!!!

,

Академія чудова, викладачі на вищому рівні, матеріально-технічна база найвища)) От тільки більшість студентів не хочуть вчитись, халтурять, беруть лаби в інших студентів, курсові, розрахункові та лабораторні купують, а якщо вчать, то лише щоб отримати бал (але не всі такі, є одиниці які знають для чого вони прийшли)!

,

Не пожалела, что выбрала этот ВУЗ)

,

Хто хоч раз тут був навряд захоче вчитись десь в іншому місці, а разом з усіми умовами, 5 зірок!

,

Лучшая среди ВУЗов Украины! Достойный уровень образования!!!

,

юрфак рулит!!!!!! все просто супер! очень нравится все! и знания и преподаватели! все супер!

,

Чесно Фуфло!!
Жизнь - высшее обрарвание ,и чем ты активней в ней тем выше....

,

Приєднуюсь до теплих слів на адресу академії. Наш син, також там навчається - умови створені чудові і для навчання і для проживання, вимоги справедливо високі. Щиро вдячні педагогічному колективу та ректору за таку атмосферу!

,

Я пишаюсь тим, що мій син навчається саме в українській академії банківської справи в місті Суми. Я щиро вдячна викладачам за їх професіоналізм і за те, що вони, в наш достатньо байдужий час, вимагають від студентів знання.

,

Головне,що взяток не траба давати

,

Учусь, и нисколько не жалею, что поступила именно сюда!!!

,

ВУЗ, то что надо, преподование на вышемуровне,.......камфортный

,

якість освіти , дисципліна

,

Чудові викладачі, які дають добрі знання своїх предметів і завжди готові пояснити, допомогти розібратись.
Гуртожитки єврорівня.
Бібліотека наповнена всіма необхідними книгами.

Я навчалась на кафедрі економічної кібернетики. Без труднощів змогла знайти високооплачувану роботу.

,

не знаю кому як, а мені тут подобаться
хоча іноді...

,

Типовий провынцыйний виш з претензыэю на якусь елытарнысть

,

Преподаваетли как и везде делятся на "Хороших" и "Очень хороших"
Кафедра Менеджмента самая лучшая.

,

самый конченый вуз в украине

,

Самый дибильный ВУЗ Украины! Точно могу сказать за юрфак!

,

Самая замечательная академия!!!!
все просто супер!!!!
и преподование и материальная база!!!!!!

,

САМАЯ ЛУЧШАЯ В УКРАИНЕ!!!!!!!!!

,

найкращий ВУЗ у якому можна отримати вищу освыту

,

Приятное, неожиданное исключение среди ВУЗов страны

,

Очень сильная материально-техническая база.
Высокое качество преподования

,

Достойнейший ВУЗ.

Усі ВНЗ в Сумах, а також коледжі та технікуми в Сумах, курси в Сумах, репетитори в Сумах, робота в Сумах

Зворотній зв'язок