Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ


 • Суми · вул. Миру, 24, 40007
 • (0542) 33-03-18
  (0542) 33-51-71
 • sfnuvs@ukr.net
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1995 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразку.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

849
студентів
38
викладачів
21
кандидат
наук
3
професори
і доктори наук

Спеціальності

Абітурієнтам

Інформація для абітурієнтів на навчання за державним замовленням Денна форма навчання (курсанти).

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (https://osvita.np.gov.ua/) на сайті Національної поліції України.

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ надає консультативну допомогу кандидатам на навчання за державним замовленням в заповненні online анкети для реєстрації на сайті https://osvita.np.gov.ua та початковому зборі документів для формування особових справ.

Наша адреса: м. Суми, вул. Миру, 24, телефони приймальної комісії: [відкрити контакти](0542) 33-03-18, [відкрити контакти](0542) 33-51-71.

Контактна інформація для звернення щодо оформлення особових справ підрозділів організації відбору кандидатів на навчання (рекрутингового центру) Головного управління Національної поліції в Сумській області:

Адреса для прийому документів: 40000, м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 23.

Контактні телефони: [відкрити контакти](099) 417-70-22, [відкрити контакти](068) 564-82-48, [відкрити контакти](0542) 66-70-46, [відкрити контакти](0542) 66-71-13

Електронна адреса: [відкрити контакти]sumysov@gmail.com

Інформація для абітурієнтів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Денна форма навчання (студенти)

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи:

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](0542) 33-03-18.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](0542) 33-03-18.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](0542) 33-03-18.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](0542) 33-03-18.

Про ЗВО (вуз)

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ започаткувала свою діяльність у 1995 році як відділення заочного навчання в м. Суми Університету внутрішніх справ.

Відділення заочного навчання в м. Суми являло собою структурний підрозділ Університету внутрішніх справ для підготовки фахівців за спеціальністю 7.060101 «Правознавство» з присвоєнням випускникам кваліфікації юриста.

У вересні 1995 року перші 56 слухачів розпочали навчання на І курсі заочної форми навчання за державним замовленням (спеціалізація слідчо-криміналістична).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 р. № 173-Р на базі відділення заочного навчання було створено Сумську філію Національного університету внутрішніх справ. Згідно наказу МВС України від 19.06.2001 р. № 465 «Про заходи щодо удосконалення структури Національного університету внутрішніх справ та інших вищих закладів освіти» та наказу ректора Національного університету внутрішніх справ від 04.07.2001 р. № 792 «Про організаційно-штатні питання» вперше був проведений набір студентів за денною формою навчання на платних засадах на перший курс в обсязі 100 осіб.

На сьогоднішній день Сумська філія ХНУВС здійснює свою освітню діяльність на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях вищої освіти за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». У 2019 році організовано перший набір курсантів.

За двадцять п'ять років діяльності було створено потужну навчально-матеріальну базу, накопичено значний досвід організації та забезпечення освітнього процесу, сформовано кфаліфікований колектив науковців і викладачів-практиків, готовий до постійного спілкування, обміну досвідом і співпраці, розроблено і втілено у практичну діяльність новітні технології навчання.

У 2018 році до філії приєднано Сумський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції», який здійснює освітню діяльність за спеціальністю 5162 «Поліцейський (за спеціалізаціями)».

Сьогодні у філії працюють 32 науково-педагогічних працівника, серед них 20 кандидатів наук, доцентів та 3 докторів наук, професорів, та 18 педагогічних працівників.

Підготовку фахівців здійснюють три кафедри:

 • Кафедра юридичних дисциплін.
 • Кафедра соціально-економічних дисциплін.
 • Кафедра гуманітарних дисциплін.

Науково-педагогічний склад та здобувачі вищої освіти філії постійно приймають активну участь у різноманітних наукових, науково-практичних конференціях, семінарах, засіданнях круглих столів та інших наукових заходах. Викладачі філії є авторами багатьох підручників, навчальних та методичних посібників, наукових статей.

Студенти-юнаки мають можливість закінчити військову кафедру, яка діє при Сумському державному університеті.

Філія має бібліотеку з загальним фондом понад 69 тис. примірників навчально-методичної літератури. Здобувачі освіти мають можливість у процесі навчання користуватися двома загальними читальними залами (одна - з періодичних видань). 

Змістовне культурне життя філії спирається на Студентське самоврядування, Студентський клуб, низку спортивних секцій. Регулярно випускається газета «Verum verbum».

На базі Сумської філії ХНУВС з 2004 року працює юридична клініка, діяльність якої спрямована на допомогу отримання практичних навичок студентами 2-4 курсів шляхом надання юридичної допомоги малозабезпеченим верствам населення. В роботі юридичної клініки задіяні викладачі кафедри юридичних дисциплін.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

А какой проходной бал и на какие предметы нужно делать наклон ?

,

Буду вступати,бо хочу стати слідчим!Думаю,що філія допоможе дати знання і навички,які потрібні будуть на цій посаді.

,

Вчився 5 років тому в Сумській філії дійсно гарний викладацький склад та керівництво яке завжди іде на зустріч та намагається покращити умови які є на данний момент.

,

Навчався у цьому ВНЗ. Дуже цим пишаюся. Після навчання одразу працевлаштувався

,

Найкращий ВУЗ Сумщини. Досвідчені викладачі, використання нових методик у викладанні, дуже подобається проведення бінарних занять із залученням практиків.Дуже рада, що тут навчалсь.

,

Хороший ВУЗ, есть бюджет, хорошее курсантское обучение и можно всегда после выпуска трудоустроиться, курсанты находятся на полном гос. обеспечении.

,

Якісна вища освіта, потужний викладацький склад та матеріально-технічна база. За роки навчання здобув знання, які постійно викристовую в практичній діяльності.

,

Після Сумської філії ХНУВС тебе чекають на будь-якфй посаді - бо ти маєш необхідні знання та практику!

,

Один з найкращих вузів області!!!!Високі знання, компетентні викладачі!Є бюджет, а це дуже важливо!!!!!!!!!!!!

,

Стоимость обучения слишком завышена и совершенно не соответствует условиям и качеству преподавания. Сплошные взятки!!!!! С дипломом этого ВУЗА практически невозможно устроиться на соответствующую работу. Очень жаль потраченного времени и денег. Лично я советую обойти этот ВУЗ стороной. Не тратьте своё время и деньги

,

ВУЗ після якого відкриваються всі двері!Великий багаж знань,отриманий у філії ХНУВС!

,

Если сравнивать с остальными ВУЗами Сум, то выглядит убого: теснота в аудиториях и универе в целом, в актовом зале - полуразваленные табуретки, на которых сидеть, а тем более писать очень неудобно. Есть два корпуса и общежитие. Заочному "корпусу" не помешал бы ремонт. Спортзала нет, столовой нет, но есть небольшой буфет. Полноценной студенческой жизни как таковой нет. Мероприятия, которые проводит университет, в основном скучные (концертики, посвящённые "крутости" филии и т.д.). Из положительного: хорошие преподаватели, лояльны к студентам, организовывают различные научные кружки; относительно невысокая стоимость обучения, есть военная кафедра, харьковский диплом.

,

Хорошый вуз,буду поступать!

,

хорошый вуз, собираюсь сюда поступать

,

Деньги, сумасшедшие деньги на ветер, куча ненужных предметов, из-за чего большая нагрузка, отсутствие спортзала, страшные комнаты в общаге для 2-х человек малы но живут по 3-4, физра на улице пока снег не выпадет и то могут не отменить, постоянные поборы, старые компы и учебники еще из времен основания филии, неудобные аудитории либо з деревяными либо з мягкими поломаными стульями.

,

Один из немногих который дает качественное юридическое образование


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Сумах, а також коледжі в Сумах, курси в Сумах, репетитори в Сумах, робота в Сумах