Факультети і спеціальностівгору

Обліково-eкономічний факультeт

  • oблік і аудит.

Фінанcово-кредитний факультeт

  • банківcька спpава;
  • фінанcи і крeдит.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0472) 71-99-42, (0472) 64-41-66.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0472) 71-99-42, (0472) 64-41-66.

Докладніше про ВНЗвгору

Черкаський банківський інститут має досить високий рейтинг як вищий учбовий заклад Національного банку України, а також має авторитет і добре відомий в Україні.

Кращі студенти інституту рекомендуються на практичне навчання у Вищій банківській школі Дойче Бундесбанку міста Хахенбург (Німеччина).

Матеріально-технічна база інституту стабільно і успішно розвивається і удосконалиться. Учбові корпуси, кафедри, службові кабінети оснащені всіма необхідними сучасними технічними оборудованіямі для професійного проведення учбово-виховного процесу.

Для гармонійного і всестоpоннього рoзвитку студeнтів в інcтитуті створeні вcі умoви: бібліотeка, читaльні зaли, культуpний цeнтр з багаточиcельними наpодними колeктивами художньoї самодіяльноcті, споpтивний клуб і.т.д.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 29 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вуз стан дуже корупційним.
Раджу абітурієнтам дуже добре подумати перед тим як вступати.
Не раджу обирати кафедру обліку - прямо кажуть що давайте гроші.

,

Институт с самой лучшей базой в городе! Отличные преподаватели, хорошие условия для проживания иногородних студентов, аудитории, оснащенные современной компьютерной техникой. Для будущих студентов я бы посоветовала институт, который и сама закончила, как отличную альтернативу дорогим столичным ВУЗам. Для качественного обучения здесь созданы все условия.

,

Економічні професії,особливо банківські втрачають свою актуальність. Навчалась тут 6 років. Раніше інститут був під НБУ, викладачі отримували хорошу зарплату, відповідно і відношення до студентів було краще. Після того як інститут віддали під Мін. Освіти, викладачам урізали зарплати, до студентів стали гірше ставитись, постійно жаліючись які копійки нам платять, почали заглядати в заліковки чи не поклав хто грошенят. Раніше вони отримували хорошу зарплату, вони не брали хабарів, боячись за свою посаду! А зараз я навчаюсь на 6 курсі і пишу дипломну, в мене вже змінилось 3 керівника! При цьому нікому ніякого діла до моєї дипломної нема! Ніхто навіть дивитись не хоче! Ссилаючись на те що в нас нема на це часу! Це при цьому що я навчаюсь на контракті – я за ці пів року заплатила, при цьому за ці пів року ми 3 місяці були на практиці в банку, це нам потрібно ще доплачувати!!!А за 5000 грн керівник дипломної повинен хоча б мені допомагати в написанні і її перевіряти!

,

Найкращий ВУЗ Черкас!!!
ЧІБС the best)))

,

Інститут не поганий, але є один мінус, про який нажаль абітурієнтам ніхто не говорить. Якщо вступати на контракт то навчатись можна (вартість не така вжей висока), якщо ж плануєте на бюджет то обирайте інший вищий навчальний заклад, так як вимоги для бюджетників дуже високі, а розмір стипендії нажаль на рівні коледжу (((( Тож тому хто має гарні знання варто обміркувати, чи готовий він навчаючись в інституті, відчувати себе учнем коледжу.

,

Дуже класний вуз! На жаль, багато випускників про нього не знають. Дуже вдячна викладачам! За їх ставлення, за знання, що давали, за допомогу! Щастя і здоровя усім!

,

Все було клас!!!

,

Найкращий! Технічне та інформаційне оснащення 5+, найкращі викладачі, лояльне відношення! Досить бюджетна їдальня і недороге проживання в гуртожитку з євро-ремонтом!

,

просто обожаю этот вуз!!! никогда не забуду годы проведенные в нем) спасибо за все) преподаватели лучшие люди в мире!! кто любит это направление - всем сюда! советую...выпуск бакалавров 2013 любит вас))

,

Є свої приколи, але за співвідношенням "ціна/якість", думаю, це найкращий економічний вуз України. В банківській справі - так точно.

,

Я училась там с 1997-2001 год! Спасибо всем преподавателям за полученные знания а так же за эту прекрасную маленькую жизнь прожитую во время учебы! Люблю тебя мой институт!

,

the best!!!

,

Я выпускница группы ББС 1-01 ( первые 4 года ) и СБС -51 ( пьятый курс ), очень скучаю за теми годами учёбы, это самые замечательные 5 лет моей жизни 2001-2006 г.г. Спасибо всем преподавателям за всё, ВУЗ действительно самый хороший в Украине!!!

,

Дуже хороший внз!
Для тих, хто хотів би вивчати економічні спеціальності - дійсно найкращий вибір у місті, та й, думаю, центральній Украіні. Кафедра обліку- гордість закладу. Взагалі увесь викладацький склад професійний . Технічні умови, бібліотека-вищий рівень. Створено чудові умови для студента, його якісного навчання

,

the best

,

спасибо ему и преподавателям за 5 лет беззаботной жизни (2003-2008)

,

Супер институт)))))Оч рада что высшее образование получила в нем)

,

Кафедра бухгалтерського обліку найсильніша в Україні

,

Мне нравиться очень учиться в ЧИБСе))))))))

,

Очень хороший ВУЗ!!!

,

Хорошие студенческие годы, 1994 - 1996, наши выпускники уже матерые банкиры))) Но лучшее, что может быть в жизни - это, безусловно студенческие годы))) ТАК держать!!! Не посрамим ОТЕЧЕСТВО!!!

,

Класс!!!

,

Вуз на все 100%

,

ВУЗ найкращий! На виисокому рівні як навчальний процес, так і укомплектованість аудиторій! Особливо це оцінюєш в порівнянніз іншими ВНЗ нашого міста!

,

Найкращий ВУЗ!!!!!!!!!!!

,

вуз очень хороший

,

The best

,

Освіта на найвищому рівні.
ЧІБС - найкращий внз Черкас!!!

,

хороший Вуз, который дает отличные знания!!!

Усі ВНЗ в Черкасах, а також коледжі та технікуми в Черкасах, курси в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах

Зворотній зв'язок