Факультетивгору

Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (047) 445-27-54.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (047) 445-27-54.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: чотирьохповерховий сучасний навчальний комплекс, в якому 16 навчальних аудиторій, 3 комп'ютерних класи (загальна кількість комп'ютерів - 54), лабораторія фізики та мікропроцесорної техніки, бібліотека з фондом більше 10 тис. примірників.

Щороку працівники Міжнародного центру університету сприяють направленню студентів для участі у програмах Work and Travel та Career Training до Сполучених Штатів Америки. Завдяки участі у цих програмах студенти мають можливість отримати досвід роботи на території Сполучених Штатів, за власний кошт оплатити навчання, вдосконалити англійську мову та знайти друзів з уcього світу.

Студeнти бeруть активну учаcть у робoті преc-центру: випускаютьcя газeта "Студентcький віcник", радіопрогpама "Студентcький мeридіан" тa телeпрограма "Студентcький дайджеcт".

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 24 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я закінчила Європейський університет ще в 2006 році. Прекрасний університет. Для тих хто дійсно хоче навчатися там створені всі умови і ніяких перешкод немає. Для тих хто пише, що з даним дипломом не беруть на роботу у великих містах відповім: "Це не правда. В мене була можливість з даним дипломом попрацювати в 2 організаціях в Києві." Кілька одногрупників працюють в Києві. І взагалі більшість випускників мого потоку мають хорошу офіційну роботу. Для мене ті 5 років навчання найщасливіші. Окрема подяка викладацькому колективу!

,

Нормальный университет, я сейчас в нём учусь, да в нём есть недостатки, да университет требует косметического ремонта. Но кто судит университет по облошке? Тут нужно смотреть о описании. Учителя в филие всегда и хорошо разказывают мателиал нету такого чтоб пришли посидили и ушли, все учителя приходят и чательно разказывают каждый пункт конспекта чтоб студент мог записать его и хорошо выучить, и если учитель не успивает разказать материал, то он ставит обозначку там где закончил вичитывать материал, а потом на следующую пару напомнить студентам на чом остановились, что писали тогда чтоб студенты основали материал который уже прошли и после уже продолжают читать материал дальше.
Не верьте тем кто говорит что в этом университете ни-кого не учат, тут учителя работают с каждым студентом, а те кто выпустился с университета и говорят что ничего не научились, то кто им виноват что они на пары не ходили ?
Уже скоро будет отрыта общага для студентов. Жду новых друзей :)

,

хотів поступити але прочитавши коментарії з'явились сумніви хто там навчається дайте свої контакти поспілкуватись в живу

,

В Уманській філії Європейського університету пройшли мої прекрасні студентські роки. Цей ВНЗ ввібрав у собі усе найкраще, що може бути представлене студенту. Відношення викладачів до студентів бездоганне. Прекрасне студентське життя наповнене цікавими та змістовними заходами. У мене лише найкращі враження!!! Мій молодший брат у цьому році також стане студентом цього ВНЗ.

,

філія готує лише менеджерів та інформатиків.заняття проходять у приміщенні колишнього дитячого садка.за 400 гривень можна не приходити на державні екзамени. хабарництво процвітає

,

Класный универ и преподы супер.Я уже в феврале получу деплом.И очень этому радуюсь.

,

Я задоволений ЕУ в м. Умань навчаюсь менеджмент та адміністративність розяснення щодо навчального материалу з сторони викладачів дуже ефективна зразу закріпляю викладений материал на практиці. ""Навчаюсь на заочній формі"".

,

Закінчив Університет більше 5 років назад. Ще жодного разу не жалкував за свій вибір. Хто хоче стати професіоналом по своєму покликанню, той обовязково ним стане. На даний момент часу займаю керівну посаду і вважаю, що ЄУФІМБ - це один з найкращих університетів де можна із великим задоволенням провести пять незабутніх років свого життя.

,

Я давольна.А кто пишет,что ерунда,то ходите на лекции и будет все впорядке Видно как учились, если пишите с ошибками

,

Це Солідний Універ

,

Нє, унівєр нормальний. Зараз вже рівень акредитації 4. Побільшало викладачів. Дуже гарна видача матеріалу. Про "Ворк енд тревел" поганого нічого не скажу. Одногрупник їздив уже 3 рази і ше нікому нічого не "башляв", а навіть навпаки задоволений. Після закінчення отримують 2 дипломи: диржавного зразка і закордонного. Не чув шоб з цим дипломом не брали на роботу) Поступайте, не пожалкуєте!

,

супер!!!!!!

,

я учусь в Киеве в главном ЄУ!
Там всё отлично, поэтому я думаю, что у вас не хуже)

,

Уманська філія Європейського університету - хороший навчальний заклад. Я нещодавно навчався по спеціальності менеджмент організації і нині працюю за фахом. Матеріали, які вивчав - 100% використовую в роботі. Жалкую, що недостатньо ретельно готувався до семінарів та практичних. Приходиться повторювати вивчене та по-новому переосмислювати, вже не як студенту, а як працівнику. Вчіться, прцюйте і будьте оптимістами!

,

Я выпускник етого вуза, фигня полная. Про Wark and Trawel правда,фиг куда поедиш без бабосов. На роботу с етим волчьим билетом даже не мечтай. И вообще если шочиш чегото научится то тебе прямая дорога в ЕУ киев. А умань так завести знакомых и 5 лет покосить от армии.

,

ЄУ - супер!

,

Не нада чесать якусь пургу. Не знаете про унівеситет, то краще б промовчали. Це ви мабуть з сельхоза галімого або педа. Нармально беруть на роботу. А еслі ти просто нічого не знаеш і не хочкш учитись, то ти і будеш віздє платити. А то компромат женеш. ЄУ нармальна тєма!!!

,

класний універ!!! )))

,

Кому як кому, а міні нравиться!!!!!

,

А мені універ подобається.

,

Самий найгірший універ в Умані.

,

Да и кстати на щет програм Wark and Trawel и тому подобные скажу одно лажа полная. Во первых не помажеш не поедеш "дяденьке по международных отношениях" во вторых даже если и поедеш то на такую роботу что будеш вкалывать во благо дядюшки Сема и не известно возвратиш ту суму вообще но а на**ть ета всегда пожалуйста.

,

Да не в коем случае не поступайте в этот университет мало что кучу бабок сдерут так и не чего и не научат кроме того в больших городах на роботу с корочкой этого заведения не хотят брать на роботу.

,

Фігня. Сама натуральна

Партнери сайту
Львівський торговельно-економічний університет
Львівський торговельно-економічний університет
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Умані, а також коледжі та технікуми в Умані, курси в Умані, репетитори в Умані, робота в Умані

Зворотній зв'язок