Уманська філія Європейського університету (ЄУ)

Уманська філія Європейського університету (ЄУ)

  • Платне навчання
  • Післядипломна освіта
  • Безкоштовне навчання

73
викладачі
34
кандидати
наук
11
професорів
і докторів наук

Про ЗВО/ВНЗ

Матеріально-технічна база: чотирьохповерховий сучасний навчальний комплекс, в якому 16 навчальних аудиторій, 3 комп'ютерних класи (загальна кількість комп'ютерів - 54), лабораторія фізики та мікропроцесорної техніки, бібліотека з фондом більше 10 тис. примірників.

Щороку працівники Міжнародного центру університету сприяють направленню студентів для участі у програмах Work and Travel та Career Training до Сполучених Штатів Америки. Завдяки участі у цих програмах студенти мають можливість отримати досвід роботи на території Сполучених Штатів, за власний кошт оплатити навчання, вдосконалити англійську мову та знайти друзів з усього світу.

Студенти беруть активну участь у роботі прес-центру: випускаються газета "Студентський вісник", радіопрограма "Студентський меридіан" та телепрограма "Студентський дайджест".


Відгуки

24
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я закінчила Європейський університет ще в 2006 році. Прекрасний університет. Для тих хто дійсно хоче навчатися там створені всі умови і ніяких перешкод немає. Для тих хто пише, що з даним дипломом не беруть на роботу у великих містах відповім: "Це не правда. В мене була можливість з даним дипломом попрацювати в 2 організаціях в Києві." Кілька одногрупників працюють в Києві. І взагалі більшість випускників мого потоку мають хорошу офіційну роботу. Для мене ті 5 років навчання найщасливіші. Окрема подяка викладацькому колективу!

,

Нормальный университет, я сейчас в нём учусь, да в нём есть недостатки, да университет требует косметического ремонта. Но кто судит университет по облошке? Тут нужно смотреть о описании. Учителя в филие всегда и хорошо разказывают мателиал нету такого чтоб пришли посидили и ушли, все учителя приходят и чательно разказывают каждый пункт конспекта чтоб студент мог записать его и хорошо выучить, и если учитель не успивает разказать материал, то он ставит обозначку там где закончил вичитывать материал, а потом на следующую пару напомнить студентам на чом остановились, что писали тогда чтоб студенты основали материал который уже прошли и после уже продолжают читать материал дальше. Не верьте тем кто говорит что в этом университете ни-кого не учат, тут учителя работают с каждым студентом, а те кто выпустился с университета и говорят что ничего не научились, то кто им виноват что они на пары не ходили ? Уже скоро будет отрыта общага для студентов. Жду новых друзей :)

,

хотів поступити але прочитавши коментарії з'явились сумніви хто там навчається дайте свої контакти поспілкуватись в живу

,

В Уманській філії Європейського університету пройшли мої прекрасні студентські роки. Цей ВНЗ ввібрав у собі усе найкраще, що може бути представлене студенту. Відношення викладачів до студентів бездоганне. Прекрасне студентське життя наповнене цікавими та змістовними заходами. У мене лише найкращі враження!!! Мій молодший брат у цьому році також стане студентом цього ВНЗ.

,

філія готує лише менеджерів та інформатиків.заняття проходять у приміщенні колишнього дитячого садка.за 400 гривень можна не приходити на державні екзамени. хабарництво процвітає


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ в Умані, а також коледжі в Умані, курси в Умані, репетитори в Умані, робота в Умані