Факультети і спеціальностівгору

Факультет підприємництва та інформаційних технологій

 •  економічна кібернетика;
 •  облік і аудит;
 •  маркетинг;
 •  товарознавство і торговельне підприємництво

Фінансово-економічний факультет

 •  міжнародна економіка;
 •  міжнародний бізнес;
 •  економіка підприємства
 •  фінанси і кредит

Факультет менеджменту, туpизму тa реcторанного господарcтва

 •  менеджмент;
 •  туризм;
 •  xарчові теxнології тa інженерія;
 •  готельно-реcторанна спpава
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (037) 252-83-50.


До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (037) 252-83-50.

Докладніше про ВНЗвгору

3 навчaльні корпуcи, гуpтожиток, бібліотечний фонд нa 01.01. 2015 рoку станoвив 122109 приміpників (97546 приміpників-книжковий фoнд; 

23538 одиниць-пeріодичні видaння, 1025 документів-елeктронні видaння), комп'ютepні клacи.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 36 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Син поступив у цей заклад. Вчиться лише до обіду - 2-3 пари і все, домашнього майже не задають. Каже - "нас все одно не питають, може відпустять". Є тут ще "консультаційні дні". Думала, син обманює щоб нікуди не йти, але показав розклад. Абсурд! Не знаю чого тут можуть навчити!!!!

,

Нікому не раджу вступати в цей ВУЗ, а ті хто вчаться тікайте, поки не пізно. Хабарництво процвітає від дверей приймальної комісії до директора, яка перед студентами навіть не з,являлася,вирішити банальне питання - неможливо, бо керівництва немає, сидять два старих пня і кивають один на одного

,

Вступила цього року на магістратуру. Викладачі масово не ходять на пари, а ті, що ходять ніяких нових знань не дають!!! Не розумію, за що я плачу гроші!

,

Дуже розчарувалась! У групі пару людей! В гуртожитку ліфт не працює!

,

я 5 років провчився. ні разу не вимагали гроші, хто б і що не казали. не гірший від ЧНУ. поступив у 2009 році сам по тестах пройшов і тільки оригінали потім приніс.
Проте у ЧНУ мамі зразу сказали - фінанси 1500 євро, всі інші предмети 1000 євро. потім на сесіях чув за серйозні хабарі.мій брат вчився у ЧНУ і не раз зрубували з пятірки через те, що він не заплатив.
у КНТЕУ я сам написав дипломну і сам здав без грошей. зараз хочу вступати для отримання другої вищої освіти.

,

Універ нічим не гірший за ЧНУ більшість викладачів справді можуть і хочуть чогось навчити, гроші ніхто не вимагав за 2 роки навчання, звісно є ті викладачі,які беруть, але ж не вимагають, поки все сам здавав і на 4-5 ще й на степусі весь час...

,

Я вже на 5 курсі вчуся і жодного разу не пожалкувала, що саме сюди поступила! Багато молодих викладачів, які не використовують вже совкові методи, тут багато цікавих заходів, друзів. Тут нижче писали за хабарі - не знаю, від мене ніколи нічого не вимагали. Вчуся на 4 і 5. Брат вчиться в ЧНУ, то там я дійсно від нього чула про розцінки.
Так шо всюди однаково - хто хоче вчитися - вчаться самі!

,

Хороший вуз, нічим не гірший за ЧНУ гроші ніхто не вимагає за оцінку, а той хто хоче завжди знайде шлях забашляти будь-де...

,

Внз досить поміркований, в сучасному світі університети повинні давати набагато більше! Коли вже нас приєднають до ЧНУ, щоб бути частиною великого університету з історією і традиціями.

,

Нормальный ВУЗ. Дибилов и неучей хватает везде, поэтому они платят и плачут.

Если учит и элементарно читать, всё можно сдавать самому, даже дипломную.

,

Вуз супер! ЧТЕІ - чемпіон!

,

Вуз хороший) якщо захочете вчитися будете вчитися без хабарів) за всі 3 роки навчання не заплатила ні разу)

,

Вуз супер. Закінчив в минулому році. Зірок з неба не хапав, вчився як міг, зате зараз працюю за спеціальністю! Мій шеф теж закінчив ЧТЕІ.

,

ВНЗ дійсно дуже хороший, поступайте, та не слухайте пустих балачок. Я зараз вже на 5 курсі, магістр, і за весь час ніхто не вимагав хабаря!!!. Вчусь добре, і викладачі ніколи не зрізали. За всі 5 років не жалкую що тут навчаюсь. Та всім рекомендую цей ВНЗ.

,

Хабарі беруть по дорослому!!! Грошима діляться аж до верху і нічого не бояться, там все прихвачено.Навіть люди кажуть, що іх тільки один раз бачили, коли документи подавали.
А далі тільки бабло передавали. Так в цьому вузі купа "італьянців" отримало дипломи, а їх там навіть ніхто не бачив!!
А, ще забув: дипломна спеціаліста 400$ + 50$(для ректора так кажуть - на захисті), магістерська 500$ + 50$.

,

Вуз хороший. Викладачі стараються чогось навчити, а хто не хоче чи невміє - надовго не затримується.

,

Навчаюсь на 2 курсі, ніяких хабарів не платила, тим хто хоче щось знати завжди раді допомогти.... А говорите про те що найкорумпованіший заклад не варта, адже в кожному вузі є така проблема для тих хто не хоче вчитись....

,

блін люди які ви смішні... та корупція всюди є, тут ще розцінки нормальні! за період навчання на заочці прийшлося платити лиш 2 рази, якщо хоч раз-два почитати перед сесією все можна здати!

,

Ужасный ВУЗ! Диплом данного заведения не ценниться, и самое главное что там без денег никто оценку не поставит, особенно студентам заочникам! Были проблемы с курсовой работой, но студенты старались все сделать самостоятельно, курсовую завернули 3 раза и когда в конце концов они спросили у преподавателя ну что же нужно для того чтоб сдать ее, в ответ они услышали конкретную сумму и прямо в лоб, до чего же они обнаглели!!! И обидно что можешь сдать, но без денег никуда, в твою сторону даже никто не посмотрит!!!!!! Не поступайте туда!

,

дуже гарний вуз

,

поступила, надіюсь хорошоий ВНЗ

,

Викладачі обнагліли до межі, заходять на пари з прейскурантом цін за екзамен. За лаве рішається любе питання, корупція страшна. Потрібна комісія з міністерства і закривати цю кантору, бо це жах. Оцінки занижують, ніякого стимулу до навчання, присутній "ліміт" на стипендії.

,

дуже гарний вуз не треба триндіти про корупцію її там немає

,

Мені подобається, хороші викладачі, хороший ВНЗ...
Хто хоче сюди поступати то поступайте, не пошкодуєте....
А про взятки це ГОН повний.....

,

pro korypcujy pravda!

,

Вуз супер! В мене тут навчається брат, в наступному році планую поступати і я))) Про те, що тут усі вимагають гроші - брехня, бо крім англ. мови тут можна здати все безкоштовно!!!!

,

Ужасный вуз!!!!
Если вы хотите по протирать штаны 5 лет и истратить кучу денег - то он для вас. Если ж хотите получить хорошие образование и востребованный диплом - то вы не по адресу!
Сюда только на повара или туризм поступать можно, ибо в других вузах города нет таких специальностей. Остальное - ФУФЛО!!

,

По розмірам взяток таки дійсно СУПЕР!!!!

,

ха-ха, насмішили, найкращий вуз, це найгірший вуз міста, тут корупція вїлась настільки, що її вже не позбавишся ніяким методом, за винятком закриття ЧТЕІ. Гроші вирішують абсолютно все. Розумним студентам тут немає чого робити,їм не дадуть вчитися. Ідеальне місце для "баранів", які прийшли "купити " диплом.

,

нічого особливого, Вуз, як Вуз....

,

Класний вуз.....Поступайте всі!!!!!!!!!!!)))))))

,

Завдяки старанням директора Ореховської, та заступників. Полянко, Школа існує такий ВУЗ, В 80 роках було тільки два навчальні корпуси, а тепер їх чотири.Спасибі

,

Крутий ВУЗ

,

Супер.Найкращий ВНЗ

,

Дуже хочу тут поступити. Ті хто тут вчилися говорять що він насправді найкращий. Сподіваюся що я теж тут вчитимуся)))

,

Супер...!

Усі ВНЗ в Чернівцях, а також коледжі та технікуми в Чернівцях, курси в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях

Зворотній зв'язок