Факультети і спеціальностівгору

Спеціальності

 • механізація сільського господарcтва;
 • бухгалтерcький облік;
 • оpганізація виpобництва;
 • енергeтика сільськогосподарcького виpобництва;
 • менеджмeнт оpганізацій;
 • облік і аудит.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0462) 2-45-37, (046) 312-31-30.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0462) 2-45-37, (046) 312-31-30.

Докладніше про ВНЗвгору

Матеріально-технічна база: 3 гуртожитки, їдальня, студентський клуб, спортивно-оздоровчий комплекс.

Культурно-масова робота

Студентське життя цікаве і багатогранне. Це найкращий, незабутній час у житті кожної молодої людини. Але це не лише лекції, лабораторні, оволодіння азами майбутньої професії, а й змістовне дозвілля, яке збагачує духовно і розвиває фізично.

Для студентів у позаурочний час широко розкриті двері гуртків художньої самодіяльності та технічної творчості. Нині в інституті діє 9 колективів художньої творчості: хор «Народне джерело», танцювальний ансамбль «Перлина Полісся», жіночий вокальний ансамбль, гуртки сольного співу, естрадної пісні, художнього читання та драматичний.

Колективи художньої самодіяльності беруть активну участь у проведенні різноманітних конкурсів та фестивалів - «Голосіївська весна», «Вишневі усмішки», «Софіївські зорі».

Команди КВК та молодих ерудитів - постійні учасники міських, обласних змагань, неодноразові їх переможці.

Всебічну підтримку і схвалення в інституті мають урочистості з нагоди посвяти в студенти та вручення дипломів випускникам, акції в зв'язку з річницями визволення міста Ніжина та перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Окрему яскраву сторінку в студентському житті займають спорт і фізична культура.
Основною формою організації спортивно-масової роботи в інституті є проведення спартакіади, занять спортивних секцій та змагань серед студентів і співробітників інституту.

Проводяться спартакіади з багатьох видів спорту: легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, туризму, шахів, шашок, силового багатоборства.

Спортсмени інституту успішно виступають на районних, міських, обласних та всеукраїнських змаганнях. Жіноча та чоловіча команди з волейболу - неодноразові переможці Всеукраїнських студентcьких спортивниx ігоp серeд вищиx аграрниx заклaдів оcвіти.

Щоpічно близькo 30 спортcменів стaють пeршорозрядниками, а більшa чаcтина студентcтва отpимує розpяди з різниx видів споpту.

Оцінка відвідувачів
(по 48 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Мій син навчався. Дуже пристойний ВНЗ!!!Найкращі викладачі.

,

Гірше ПТУ! Знань не дають - деякі викладчі лінуються, навіть, ходити на свої пари! Практика відсутня абсолютно! Хіба що на грядках! Направлення по закінченню, також, немає! Не вступайте - не витрачайте своє життя і час на цю "богодєльню"! Ліквідувати потрібно такі ВУЗи!

,

Гарні викладачі,хороший вуз!Вчилась 5 років і не про які "гроші" не чула!Ходили на пари,здавали екзамени.Якщо є бажання,знання отримати можна не погані.

,

Отстой!!!!

,

Я тоже был не лучшего мнения, а через несколько лет самостоятельной жизни понял, что это один из лучших вузов Черниговской области, есть и чему поучиться, и у кого поучиться. Есть много проблем, но у кого их нет? А тех, из кого выкачивают деньги, надо отправить в другие вузы, где коммерция на рельсы поставлена, а с дипломами таких заведений отказываются брать на работу. И пожалейте бедных преподавателей - им и так от жизни досталось: получить такое образование, повышать свой уровень и ради чего: учить недоразумения? Тот, кто хочет - ищет возможность, а тот кто не хочет - ищет причину! "Чи не так, гаа!?" (К моему превеликому сожалению, этот экстра неординарный и выдающийся человек уже не сможет повторить свою крылатую фразу...) Поэтому нужно ценить то, что имеем, чтобы потом не плакать горькими слезами!

,

а скоко за учюбу платить?

,

Ох і ВУЗ. Одна назва..... Гроші тягнуть факт!!! Недобудований!!! Та ще і опалення не включають. Дуже холодно.

,

Навчався син.Дуже незадоволенi.Повний бардак....

,

Скажу так! Поступать и учится можно, но только все по книжках, практики ни какой, это я насчет механиков, на учхоз как отправляют так только каки чистить, извините за выражение, или дворы подметать, или что в этом роде, максимум могут посадить на сеялку, будешь кататься) и периодически зерно засыпать будешь. Не разу не посадили на трактор или на комбайн тем более. Материальная база не какая. Куда идут деньги не понятно, но не суть. Отношение к студентам сказать так себе. Не отделению ты не нужен как насчет денег занести, то они всегда рады, не куратору ( может просто куратор такой попался). Преподаватели хорошие люди, тут уж не поспоришь! Правда это тогда ты хоть более имение учишься ( там ходишь на пары, питаешься во что то вникать, пишешь лабы, курсачи) ответственно и меньше потом на сесии заплатишь. С любим преподом можно договорится за деньги. Но учится бесплатно дают не валят, при том если ты исполн. роль студента ( написано выше). Поступать можно если не парит такое отношение.

,

бабки берут ничему не учат

,

В этом году закончила ф-т экономики и менеджмента. За 4 года я и большинство моих одногрупников,за исключением прогульщиков,ни копейки не платили за экзамены и зачеты,кроме одного,киевскому преподавателю.А все наши преподаватели понимающие,отзывчивы.Сейчас поступаю на магистратуру в Киев,первая в списках на зачисление,вот что значить база знаний полученая в НАТИ.Про взятки слышала от механиков и электриков, и то только от "не из лучших".Единственный минус - учхоз!Это да.Но если группа дружная и весёлая,и там можна неплохо провести время.

,

Один професор казав: це не інститут, а "конюшня". Чи не так гааа?

,

Дуже хороший ВНЗ!

,

Этот "институт" полный ноль. Выкачка денег и потерянное время. Наверное преподы сидят и пишут для разнообразия хорошие коменты. Вся правда наяву.

,

Гарний навчальний заклад, якщо вчитись то ніякі гроші, про що тут говорять, не будеш платити. Чудові викладачі, вміють що потрібно пояснити і пожартувати, є про що поговорити на парі. Навчаюсь на 4 курсі і буду вступати на спеціаліста. Тільки лидачі, які не бажають навчатись потім бігають за гроші здають а потім тут бруд пишуть. Найкращий навчальний заклад - всім рекомендую!!!!

,

бабки берут ничему не учат и еще и недостроенный

,

Чудове місце навчання. Викладачі справді навчають та зацікавлюють своєю дисципліною ( хоча і не всі, але більшість) . Багато цікавих студ.заходів. Загалом, інститут задовільний. Мене, майже, все влаштовуює)

,

Если ты серьезный хлопец:),имеющий навыки сборки и розборки сг. Техники (или же без навыков но готов выложить за 5 лет определенную сумму )то тебе не предстоит трудностей получить диплом специалиста,в нашем задрыпаном институте!!! Икальчик респект

,

Стремное место не советую сюда поступать деньги берут все и за все что угодно а еще есть такое место как учгосп ( работать надо за бесплатно во благо института а работа там капец за свиньями чистит и типа того ) за мои 4 года учебы проблем было выше крыши! Если есть выбор поступайте куда нибудь только не в агро!!!!

,

Знаете выходят такие Хомы Бруты с Гоголевского ВИЙ. Наверное преподаватели и сами отзывы пишут про учебный вуз. ДАААА Как на базаре покупаются знания или зачеты. Одним словом бардак там и все

,

Институт-лучший,преподы-отличные:) Конечно,если нехрена не учить,то и преподы плохие, взяточники,а ты попробуй и выучи....

,

лучший в мире институт))))****

,

супер!)

,

Супер!!!ВНЗ гарне*

,

Институт и преподы, работающие в нем, не заслуживают никакого уважения. Знаний и практики ноль.

,

один из худших інститутов країни преподователи дерут деньги а знаний ноль

,

Знаний "0" лишь бы нес деньги, для тех кому надо купить диплом и на это есть 4 года. Причем деньги берут не только за саму учебу, а и за каждый экзамен (не проведя ни одной пары по предмету). Берут все без исключения кто у меня преподавал. Нежинские скромнее, а заезжие киевские вообще о***евшие!!! Украинские преподаватели ВУЗов хуже гаишников.

,

супер))

,

"институт ни о чем"
на работу вас не возьмут)

,

Если бестолковый - то тебе место в агро........... Этот институт 3 акредитации очень любит деньги)

,

печальное место люди если есть выбор лучше идите в бурсу))))

,

Какой это "институт"))))))))))это бурситет самый натуральный...согласен-практики никакой,пока сам гдето не научишся;общаги-условий никаких,не горячей воды и туалеты воняют по всей общаге(((((((вот так...

,

The best

,

Институт супер мне все там нравитса

,

Выпуск 1996г. классный руководитель Арвахи О.Д. гр. 46 Самые теплые воспоминание о студенческих годах!!!

,

не чего хорошого здесь нет ! бурса и все !!!!

,

Ето тракторно-балетное училище!Я жалею,что я там!!!Практика отстой!!!!

,

Мне 51 год а мы выпускники 78г до сих пор вспоминаем с теплотой нозптмсх.
достойно!

,

Учиться весело!!!!!!!!!!!!!!

,

какой он вуз???
бурситет самый обычный!!
и не надо так его нахваливать!

,

можливо й так , але не будемо забувати , що накращ1 в област1 це Черн. юридичний 1нститут 1 ЧТУ !!!!

,

В мене тільки приємні враження

,

Супер вуз

,

дуже гарний інститут!!!

,

самый лучший институт в мире:)

,

я навчаюсь там і мені все подобається.......................

,

Супер ВНЗ!!!

,

це найкращий навчальний заклад в місті, а можливо навіть в області

Усі ВНЗ в Ніжині, а також коледжі та технікуми в Ніжині, курси в Ніжині, репетитори в Ніжині, робота в Ніжині

Зворотній зв'язок