Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"


 • Ніжин · вул. Шевченка, 10, Чернігівська обл., 16600
 • (046) 312-52-70
  (046) 312-50-71
  (046) 312-31-30
 • natinau@ukr.net
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1895 році. Статус національний. III рівень акредитації. Диплом бакалавра, диплом магістра.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура

75
викладачів
49
кандидатів
наук
13
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Інженерії та енергетики
 • Економіки, менеджменту та логістики 

Про ЗВО (вуз)

Ніжинський агротехнічний інститут є одним із провідних аграрних закладів Чернігівського регіону. Навчальний процес забезпечують 68 навчальних лабораторій і кабінетів, кабінети дипломного і курсового проектування, 19 лабораторій з комп'ютерним обладнанням, бібліотека з читальною залою, актова зала, спортивна та тренажерна зали, 3 гуртожитки, студентська їдальня, музей історії інституту, музей Гідності та пам'яті. Також діють оздоровча база на річці Десна та спортивно-
оздоровчий комплекс.

Для студентів у позаурочний час широко розкриті двері гуртків художньої самодіяльності та технічної творчості. Нині в інституті діють колективи художньої творчості: хор, танцювальний ансамбль, жіночий вокальний ансамбль, гуртки сольного співу, естрадної пісні. Колективи художньої самодіяльності беруть активну участь у проведенні різноманітних конкурсів та фестивалів - «Голосіївська весна», «Софіївські зорі». Команди КВК та молодих ерудитів - постійні учасники міських, обласних змагань та неодноразові їх переможці. 

Окрему яскраву сторінку в студентському житті займають спорт і фізична культура. Основною формою організації спортивно-масової роботи в інституті є проведення спартакіади, занять спортивних секцій та змагань серед студентів і співробітників інституту. Проводяться спартакіади з багатьох видів спорту: легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, туризму, шахів, шашок, силового багатоборства. Спортсмени інституту успішно виступають на міських, районних, обласних та всеукраїнських змаганнях. Жіноча та чоловіча команди з волейболу - неодноразові призери Всеукраїнських студентських спортивних ігор серед вищих аграрних закладів освіти.

Ніжинський агротехнічний інститут має багатий досвід міжнародного співробітництва із партнерами різних країн. З моменту заснування клубу інтернаціональної дружби в інституті побували представники більше ніж 40 країн світу. Нині найтісніші зв’язки інститут має з Індустріально-економічним коледжем ім. академіка Г.С. Сейткасимова (Республіка Казахстан), Маріямпольським коледжем (Литва), м Поліським державним університетом (Республіка Білорусь), Білоруською сільськогосподарською академією, Великолуцькою державною сільськогосподарською академією, Мар’їногорським аграрно-технічним коледжем ім. В.Лобанка (Республіка Білорусь), Консульським відділом Посольства Республіки Польща в Україні, Відділом преси, освіти і культури посольства США в Україні. Започаткована співпраця з фермерами Південно- Африканської республіки. Також інститут співпрацює за такими програмами: «G's Marketing Ltd», S&A, Tunstead, HOPS тощо. Щорічно стажування за кордоном (на
підприємствах Польщі та Німеччини) проходять як студенти так і викладачі інституту.


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Усі ЗВО (вузи) в Ніжині, а також коледжі в Ніжині, репетитори в Ніжині, робота в Ніжині