Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" (ВП НУБІП України "НАІ")

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" (ВП НУБІП України "НАІ")

  • Безкоштовне навчання
  • Платне навчання
  • Військова кафедра
  • Гуртожиток
  • Пiдготовче вiддiлення
  • Післядипломна освіта
  • Аспірантура, докторантура

75
викладачів
49
кандидатів
наук
13
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

  • Інженерії та енергетики
  • Економіки, менеджменту та логістики 

Про ЗВО/ВНЗ

Ніжинський агротехнічний інститут є одним із провідних аграрних закладів Чернігівського регіону. Навчальний процес забезпечують 68 навчальних лабораторій і кабінетів, кабінети дипломного і курсового проектування, 19 лабораторій з комп'ютерним обладнанням, бібліотека з читальною залою, актова зала, спортивна та тренажерна зали, 3 гуртожитки, студентська їдальня, музей історії інституту, музей Гідності та пам'яті. Також діють оздоровча база на річці Десна та спортивно-
оздоровчий комплекс.

Для студентів у позаурочний час широко розкриті двері гуртків художньої самодіяльності та технічної творчості. Нині в інституті діють колективи художньої творчості: хор, танцювальний ансамбль, жіночий вокальний ансамбль, гуртки сольного співу, естрадної пісні. Колективи художньої самодіяльності беруть активну участь у проведенні різноманітних конкурсів та фестивалів - «Голосіївська весна», «Софіївські зорі». Команди КВК та молодих ерудитів - постійні учасники міських, обласних змагань та неодноразові їх переможці. 

Окрему яскраву сторінку в студентському житті займають спорт і фізична культура. Основною формою організації спортивно-масової роботи в інституті є проведення спартакіади, занять спортивних секцій та змагань серед студентів і співробітників інституту. Проводяться спартакіади з багатьох видів спорту: легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, міні-футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, туризму, шахів, шашок, силового багатоборства. Спортсмени інституту успішно виступають на міських, районних, обласних та всеукраїнських змаганнях. Жіноча та чоловіча команди з волейболу - неодноразові призери Всеукраїнських студентських спортивних ігор серед вищих аграрних закладів освіти.

Ніжинський агротехнічний інститут має багатий досвід міжнародного співробітництва із партнерами різних країн. З моменту заснування клубу інтернаціональної дружби в інституті побували представники більше ніж 40 країн світу. Нині найтісніші зв’язки інститут має з Індустріально-економічним коледжем ім. академіка Г.С. Сейткасимова (Республіка Казахстан), Маріямпольським коледжем (Литва), м Поліським державним університетом (Республіка Білорусь), Білоруською сільськогосподарською академією, Великолуцькою державною сільськогосподарською академією, Мар’їногорським аграрно-технічним коледжем ім. В.Лобанка (Республіка Білорусь), Консульським відділом Посольства Республіки Польща в Україні, Відділом преси, освіти і культури посольства США в Україні. Започаткована співпраця з фермерами Південно- Африканської республіки. Також інститут співпрацює за такими програмами: «G's Marketing Ltd», S&A, Tunstead, HOPS тощо. Щорічно стажування за кордоном (на
підприємствах Польщі та Німеччини) проходять як студенти так і викладачі інституту.


Відгуки

Керівництво цього навчального закладу ухвалило рішення не дозволяти оцінки та коментарі.


Усі ЗВО/ВНЗ в Ніжині, а також коледжі в Ніжині, репетитори в Ніжині, робота в Ніжині