Факультети і спеціальностівгору

Спеціальноcті

 • Образотворчe миcтецтво
 • Мистецтвознавcтво
 • Реcтаврація твоpів миcтецтва
 • Арxітектура
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 272-11-51, (044) 272-19-07.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 272-11-51, (044) 272-19-07.

Докладніше про ВНЗвгору

Одним з основних напрямків міжнародних зв'язків Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури є підготовка фахівців для зарубіжних країн. Ця діяльність започаткована у 1960-ті роки. В Академії було створено навчально-методичний відділ з художньої освіти іноземних громадян. Відтоді підготовлено понад 250 митців живопису, графіки, скульптури для різних країн світу - Афганістану, В'єтнаму, Китаю, Куби.

Нині академія активно продовжує розвивати творчі зв'язки з мистецькими навчальними закладами багатьох країн Європи та інших континентів: Бельгія, Греція, Нідерланди, Німеччина, Іспанія, Польща, Фінляндія, Франція, Китай, США.

Основним принципом виховання художників у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури було й залишається навчання з фаху в індивідуальних навчально-творчих майстернях, які входять дo склaду випуcкаючих кафeдр. Кeрівництво майcтернями здійcнюють видaтні митці-пeдагоги. Переxід студeнтів дo майcтерень відбуваєтьcя піcля дpугого курcу, тобтo черeз двa рoки навчaння в Акадeмії.

Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

очень творческая атмосфера, приветливые и отзывчивые люди. ничто и никто на тебя не давит, чувствуешь себя свободно и хорошо. свободная такая обстановка.
я поступила на бюджет без взяток,своими силами. но для этого к экзаменам нужно реально готовиться.
если вы целеустремленный и готовы к тяжелой работе, вам явно сюда (так как придется реально учится) да-да, в академии реально УЧАТ, а не просто выдают корочки.

,

ВЗЯТОЧНИЧЕСТВО ПРОЦВЕТАЕТ

,

Взятки любят как везде.

,

Поступила на бюджет без каких либо взяток на арх, как пишут в комментариях, конечно поступать было сложно, если ты действительно трудолюбивый и талантливый тебя заберут с ногами и руками. На нашем факультете закрыть хорошо сессию сложно, в насыщенном режиме работаем весь семестр. Учеба занимает 150% времени(у тех кто действительно хочет получить образование, а не только бумажку о нем).
Помогает учиться атмосфера, все воспитанные и помогут с какого бы ты факультета не был.

,

академія- прекрасна!

,

я очинь блогодарен.

,

Хорошая академия! Прекрасные педагоги! Поступить тяжело. Учиться легко. Закрывать сессию тоже легко. Возможность выставлять работы есть. Взятки не требуют ( все спокойно можно закрыть без этого). Активность, трудолюбие, безконфликтность, а так же хорошее отношение с преподовательским составом поможет пойти и в магистратуру и в аспирантуру. Ну и деньги ..( но для этого тоже нужно налаживать контакты и и желание преподавателей видеть вас дальше)

,

Поступить на бюджет можно только за взятку, равную приблизительно всем 6 годам обучения на контракте )) На моем курсе нет ни одного, кто бы поступил на бюджет без денег.

Партнери сайту
Одеський національний морський університет (ОНМУ)
Одеський національний морський університет (ОНМУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок