Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури — Київ
Факультети і спеціальностівгору

Спеціальноcті

  • Образотворчe миcтецтво
  • Мистецтвознавcтво
  • Реcтаврація твоpів миcтецтва
  • Арxітектура
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 272-11-51, (044) 272-19-07.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 272-11-51, (044) 272-19-07.

Докладніше про ВНЗвгору

Одним з основних напрямків міжнародних зв'язків Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури є підготовка фахівців для зарубіжних країн. Ця діяльність започаткована у 1960-ті роки. В Академії було створено навчально-методичний відділ з художньої освіти іноземних громадян. Відтоді підготовлено понад 250 митців живопису, графіки, скульптури для різних країн світу - Афганістану, В'єтнаму, Китаю, Куби.

Нині академія активно продовжує розвивати творчі зв'язки з мистецькими навчальними закладами багатьох країн Європи та інших континентів: Бельгія, Греція, Нідерланди, Німеччина, Іспанія, Польща, Фінляндія, Франція, Китай, США.

Основним принципом виховання художників у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури було й залишається навчання з фаху в індивідуальних навчально-творчих майстернях, які входять дo склaду випуcкаючих кафeдр. Кeрівництво майcтернями здійcнюють видaтні митці-пeдагоги. Переxід студeнтів дo майcтерень відбуваєтьcя піcля дpугого курcу, тобтo черeз двa рoки навчaння в Акадeмії.

Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

очень творческая атмосфера, приветливые и отзывчивые люди. ничто и никто на тебя не давит, чувствуешь себя свободно и хорошо. свободная такая обстановка.
я поступила на бюджет без взяток,своими силами. но для этого к экзаменам нужно реально готовиться.
если вы целеустремленный и готовы к тяжелой работе, вам явно сюда (так как придется реально учится) да-да, в академии реально УЧАТ, а не просто выдают корочки.

,

ВЗЯТОЧНИЧЕСТВО ПРОЦВЕТАЕТ

,

Взятки любят как везде.

,

Поступила на бюджет без каких либо взяток на арх, как пишут в комментариях, конечно поступать было сложно, если ты действительно трудолюбивый и талантливый тебя заберут с ногами и руками. На нашем факультете закрыть хорошо сессию сложно, в насыщенном режиме работаем весь семестр. Учеба занимает 150% времени(у тех кто действительно хочет получить образование, а не только бумажку о нем).
Помогает учиться атмосфера, все воспитанные и помогут с какого бы ты факультета не был.

,

академія- прекрасна!

,

я очинь блогодарен.

,

Хорошая академия! Прекрасные педагоги! Поступить тяжело. Учиться легко. Закрывать сессию тоже легко. Возможность выставлять работы есть. Взятки не требуют ( все спокойно можно закрыть без этого). Активность, трудолюбие, безконфликтность, а так же хорошее отношение с преподовательским составом поможет пойти и в магистратуру и в аспирантуру. Ну и деньги ..( но для этого тоже нужно налаживать контакты и и желание преподавателей видеть вас дальше)

,

Поступить на бюджет можно только за взятку, равную приблизительно всем 6 годам обучения на контракте )) На моем курсе нет ни одного, кто бы поступил на бюджет без денег.

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок