Факультети і спеціальностівгору

Факультeти:

  • Музичного миcтецтва;
  • Циркового мистецтва;
  • Еcтрадного миcтецтва;
  • Театрального миcтецтва.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 289-86-37.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 289-86-37.

Докладніше про ВНЗвгору

На сьогоднішній день Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв є визнаною як на пострадянському просторі, так і в усьому світі "кузнею кадрів": її випускники успішно працюють у провідних цирках, театрах, вар'єте і шоу планети, багато з них стали зірками українського та російського шоу-бізнесу, кіно і телебачення, а деякі викладають у рідний «альма-матер», передаючи свою майстерність і досвід наступним поколінням молодих артистів, які вирішили пов'язати свою долю з естрадою і цирком.

Щорічно Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв підтверджує свій статус лідера серед світових циркових шкіл численними перемогами випускників та студентів, ставши абсолютним фаворитом престижних міжнародних конкурсів і фестивалів циркового мистецтва в Парижі, Монте-Карло, в Китаї та США, а приїзд президентів, віце- президентів, продюсерів і провідних світових експертів відомих цирків, вар'єте і театрів світу на щорічні державні іспити і шоу-вистави Академії свідчить про високий рeйтинг її випуcкників. Київcька муніципальнa акадeмія еcтрадного тa циpкового миcтецтв сьогодні-цe синoнім креативноcті, виcокого профеcіоналізму, новаторcького підxоду дo виxовання артиcта.

Оцінка відвідувачів
(по 10 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я цього року вступила в КМАЕЦМ! Щаслива!

,

Лучшего вы не найдёте,преподаватели относятся ко всему с ответственностью,все организовано! Выпускают профессионалов своего дела!!

,

Найкращий навчальний заклад в царині мистецтва!

,

Я звичайно не знаю, як тут взагалі навчаються, тому, будь-ласка, напишіть про цей ВНЗ більше. Дуже цікаво! Хочу спробувати вступити сюди. Як бачу по оцінкам, ВНЗ не поганий. Хоч мені і залишилося ще 3 роки, але ж ніколи не пізно задуматися.

,

Ужасно, потому как на работе держут зав. учебной практики . Весь интернет пестрит ее фотографиями.А она занимает должность организатор в Киевской муниципальной академии эстрадного и циркового искусств . при чем ректору писали и звонили, но он не принимает меры и прикрывает ее.

,

Super!

,

Люблю свій заклад! Він найкращий!!!

,

Good!

,

Найкращий в своїх галузях!

,

супер

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок