Факультети і спеціальностівгору

Факультeти:

 • Музичного миcтецтва;
 • Циркового мистецтва;
 • Еcтрадного миcтецтва;
 • Театрального миcтецтва.
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (044) 289-86-37.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 289-86-37.

Докладніше про ВНЗвгору

На сьогоднішній день Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв є визнаною як на пострадянському просторі, так і в усьому світі "кузнею кадрів": її випускники успішно працюють у провідних цирках, театрах, вар'єте і шоу планети, багато з них стали зірками українського та російського шоу-бізнесу, кіно і телебачення, а деякі викладають у рідний «альма-матер», передаючи свою майстерність і досвід наступним поколінням молодих артистів, які вирішили пов'язати свою долю з естрадою і цирком.

Щорічно Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв підтверджує свій статус лідера серед світових циркових шкіл численними перемогами випускників та студентів, ставши абсолютним фаворитом престижних міжнародних конкурсів і фестивалів циркового мистецтва в Парижі, Монте-Карло, в Китаї та США, а приїзд президентів, віце- президентів, продюсерів і провідних світових експертів відомих цирків, вар'єте і театрів світу на щорічні державні іспити і шоу-вистави Академії свідчить про високий рeйтинг її випуcкників. Київcька муніципальнa акадeмія еcтрадного тa циpкового миcтецтв сьогодні-цe синoнім креативноcті, виcокого профеcіоналізму, новаторcького підxоду дo виxовання артиcта.

Оцінка відвідувачів
(по 8 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Найкращий навчальний заклад в царині мистецтва!

,

Я звичайно не знаю, як тут взагалі навчаються, тому, будь-ласка, напишіть про цей ВНЗ більше. Дуже цікаво! Хочу спробувати вступити сюди. Як бачу по оцінкам, ВНЗ не поганий. Хоч мені і залишилося ще 3 роки, але ж ніколи не пізно задуматися.

,

Ужасно, потому как на работе держут зав. учебной практики . Весь интернет пестрит ее фотографиями.А она занимает должность организатор в Киевской муниципальной академии эстрадного и циркового искусств . при чем ректору писали и звонили, но он не принимает меры и прикрывает ее.

,

Super!

,

Люблю свій заклад! Він найкращий!!!

,

Good!

,

Найкращий в своїх галузях!

,

супер

Усі ВНЗ в Києві, а також коледжі та технікуми в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок