Факультети і спеціальностівгору

Факультет менеджменту і бізнесу

 • Готельно- ресторанний бізнес.
 • Міжнародний туризм.
 • Економіка підприємства.
 • Менеджмент соціокультурної діяльності.
 • Документознавство та інформаційна діяльність.
 • Музеєзнавство, експертиза культурних цінностей для Митної служби України.
 • Культурологія, менеджмент індустрії дозвілля, рекреаційних ресурсів і технологій.
 • Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія.

Факультет мистецтв

 • Хореографія.
 • Музичне мистецтво (Народні інструменти: «Викладач, артист оркестру (ансамблю  народних інструментів», «Диригент оркестру народних інструментів», «Концертний виконавець»; Хорове диригування (народне): «Диригент народного хору, викладач», «Артист хору»).
 • Дизайн одягу.
 • Дизaйн серeдовища.

Акадeмія перукарcького миcтецтва тa дeкоративної косметики

 • Перукарcьке миcтецтво тa дeкоративна коcметика .
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (0512) 47-00-69.

Перелік документів, що можуть знадобитись при вступі до ВНЗ

 • заява на ім’я ректора, в якій зазначається обраний напрям підготовки або спеціальність та форма навчання;
 • атестат і додаток до нього (або копії, завірені нотаріусом);
 • сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти (ЗНО);
 • копія паспорта;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
 • 6 однакових кольорових фотокарток розміром 3x4 см;
 • для юнаків: військовий квиток (приписне свідоцтво);
 • документи, які дають право на пільги (якщо такі є).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (0512) 47-00-69.

Докладніше про ВНЗвгору

Миколаївська філія як факультет культурно-освітньої роботи Київського державного інституту культури, розпочав свою роботу в 1971 році. З 1 лютого 1999 МФ КНУКіМ функціонує як окремий підрозділ у структурі Київського національного університету культури і мистецтв (ректор - Народний артист України, доктор педагогічних наук, професор М.М. Поплавський), який направляє здійснення наукової, освітньої та творчої роботи філії на університетському рівні.

У 1975 році філія випустив 189 перших фахівців , а сьогодні їх чисельність вимірюється тисячами. Більшість працівників сфери культури Миколаївської, Херсонської, Одеської, Кіровоградської, Черкаської областей - випускники філії КНУКіМ.

Основним профілем діяльності навчально -наукового закладу є підготовка фахівців соціально-культурної сфери.

Матеріальна база філії дозволяє забезпечити високоякісний навчальний процес. Філія має три навчальних корпуси з сучасними навчальними аудиторіями. Створено п'ять лабораторій комп'ютерної техніки з локальною комп'ютерною мережею та Інтернет -технологіями. При кожній кафедрі діють спеціалізовані навчальні лабораторії. Для студентів дизайну, образотворчого і декоративно- прикладного напрямку створені творчо- виробничі майстерні та художні студії. Діяльність музичних кафедр повністю забезпечена спеціалізованими аудиторіями, музичними інструментами і технічними засобами. Бібліотека філії налічує близько 90 тис. примірників наукової, навчальної та мистецтвознавчої літератури.

Викладачами та студентами філії здійснюються наукові дослідження в галузі культури, мистецтва і народної творчості багатонаціонального населення Півдня України за планом постійної комплексної науково - дослідної теми: «Духовна культура Півдня України. Традиції. Сучасність».

Філія має розгалужену інфраструктуру організації творчості та дозвілля. Студенти мають можливість реалізувати свої творчі прагнення у художньо - творчих гуртках, брати участь у творчих проектах , відвідувати спортивні секції тощо До послуг студентів два гуртожитки, які дозволяють забезпечити благоустроєним житлом усіх студентів.

Плідно розвивається художньо - творча діяльність філії . Народний хоровий колектив кафедри Музичного виконавства (керівник проф. Шпачинська А.А.) неодноразовий переможець Всеукраїнських конкурсів хорових колективів і є одним з кращих колективів в Україні . Лауреатом міжнародних та всеукраїнських конкурсів також став порівняно молодий колектив народного танцю «Миколаїв» (керівники - доц. Мерлянов М.В. та Мерлянов А.А.), який у 2002 році отримав почесне звання народного і неодноразово перемагав у Міжнародних фестивалях і конкурсах. Добре відома на Україні активна діяльність молодіжного театру «Стук» , команди КВН «Баламутки» та інших творчих колективів філії.

Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв є сучасним вищим навчальним закладoм, який впевнeно займaє провіднe міcце нa ринку оcвітніх поcлуг серeд ВНЗ соціальнo -культуpної сфeри, мaє свoє неповторнe обличчя, бeздоганну рeпутацію, добpі тpадиції тa твоpчі доcягнення.

Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 12 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Этот "вуз" дно. Имитация образования. Мошенники и дилетанты.

,

Не могу ничего плохого сказать. Читала, что оценки зависят от суммы, НЕ ПРАВДА!!! За время обучения ни один из преподавателей даже не намекнул на что-то подобное. Учусь заочно, если сравнивать с Сухомлинкой, то вот там даааа, ничего без денег не сдашь.
Преподаватели очень хорошие, вкладывают очень много знаний. Вопрос лишь в том, а готовы ли Вы взять эти знания? Система обучения европейская и никто валить и кричать не будет, хочешь-учись, все для этого есть. И, кстати, преподаватели с огромной радостью помогут в этом. Никто и ни в чем еще не отказал.

,

Чула багато дуже різних відгуків про цей ВНЗ, але все одно вступила на заочну форму навчання на хореографію і... жодного разу не пошкодувала про це.
Звісно, можу сказати лише про спеціальність хореографії і подобається прям все. Викладачі справжні професіонали своєї справи, знаходять підхід до кожного з студентів, інформацію доносять доступно і завжди допомагають із будь-якими проблемами.

,

Дівчата та хлопці,якщо ви не стали тим,ким мріяли і хотіли,напевно це в вас проблеми,а не у ВНЗ!

,

Здорово здесь)))

,

Я вважаю, що цей ВУЗ найкращій в Україні. Ще два роки тому я споріднилася з цим університетом. Європейська програма знань, сучасні аудиторії, цікаві вчителя, відверті й веселі студенти.
Мені вже дуже подобається навчання та колектив.
Наша куратор стримана, добра та цікава жінка.
Я сама з міста Дніпропетровська, сьогодні я зрозуміла, що не хочу додому. Студентське життя дуже захопливе, одразу появилися нові друзі.

,

А ось я з Вами не згодна...
Викладачі проводять пари дуже цікаво.
Зразу ніяковіла: багато аудиторій та коридорів, не завжди з першого разу вдається відшукати потрібний кабінет, але з часом я пристосуюся.
Їдальня взагалі просто чудова!
В університеті досить тепла атмосфера. Я відчуваю це, адже мені є з чим порівнювати. Сподіваюся, що і далі буде також приємно та затишно і я радію, що навчаюсь саме тут.

,

Поступала на менеджмент госуд. учреждений по рекламке, получила диплом - документовед, настроения поступать на 5 курс совсем не было, секретарь одним словом. Безусловно, преподаватели хорошие есть - Ермолаева..., но у остальных оценки всей группы зависят от Вашей суммы денег, никто из группы на этом фоне не осмеливается выделяться и сдавать сам

,

ВСЕ, что написано ниже, не совсем адекватное оценивание ВУЗа. Лично я училась на кафедре "музыкального исскуства", и скажу, что на ней работают профессиональные преподаватели, которые выдвигают высокие требования и взяток не берут. На стационаре была загружена с утра до вечера, чтобы получить хорошие оценки.
Творческая жизнь в универе интересная, много концертов, мероприятий, возможности себя показать.
Много ребят после музыкального училища и училища культуры поступают и для них более высокий уровень обучения. Так что поступайте и не слушайте никого!

,

"Просидела от звонка до звонка"))))5 лет-в конечном итоге я не МЕНЕДЖЕР МЕЖДУНАРОДНОГО ТУРИЗМА,а "ТУРИЗМОЗНАВЕЦЬ"Всё очень и очень плохо,преподаватели правда есть хорошие,в мозг вкладывают по возможности больше чем другие.

,

Вуз плохой, ребята не поступайте сюда!!! Ни в коем случае!!! Поберегите своё будущее!!! Мало того, что лицензию отобрали, так ещё и никакой базы знаний не даётся. всё преподаватели ставят 4, 5 и свободен. Не спорю, есть хорошие преподаватели, но всё же.

,

В 2010 году поступила на "Гостинично-ресторанный бизнес" заочное обучение, сразу на 3-й курс, так как до этого училась в колледже по той же специальности. Если вкратце, то институт сразу же дал понять что на мнение студентов плевать ему хотелось. Без моего ведома мне (и не только мне) "закрыли" всю академразницу сплошными тройками, хотя в дипломе колледжа у меня ни одной не было; ни о каком нормальном общении с администрацией ВУЗа и речи не шло; оборудование и какая-либо мат.база по моему направлению отсутствовала; наконец, через 2 года на вручении диплома бакалавра мне не смогли сразу выдать приложение с оценками потому что где-то кто-то натупил. И после этого ещё предлагали у них продолжить обучение. Простите, но это кошмар для заочника, а не универ!
P.S. звезды в оценке принадлежат тем преподавателям, которые ответственно подходили к своей работе, хорошо подавали свой материал и относились к студентам по-человечески.

Усі ВНЗ в Миколаєві, а також коледжі та технікуми в Миколаєві, курси в Миколаєві, репетитори в Миколаєві, робота в Миколаєві

Зворотній зв'язок