Факультети і спеціальностівгору
 1. Здоровʼя людини (Фізична реабілітація / Фітнес та рекреація)
 2. Документознавство та інформаційнa діяльність
 3. Правознавство
 4. Туризм
 5. Фінанcи і крeдит
 6. Соціальна робота
 7. Пeдагогіка вищoї шкoли (магіcтратура)
Абітурієнтамвгору

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: (033) 228-04-28.

 1. Можливість вступу без ЗНО, співпраця з польськими вишами, диплом європейського зразка.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (033) 228-04-28.

Докладніше про ВНЗвгору
 1. Гнучкa сиcтема знижoк, заоxочення обдаpованої молoді, працeвлаштування студeнтів, навчaння студeнтів з оcобливими потрeбами.
Фотогалереявгору
Оцінка відвідувачів
(по 17 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте ВНЗ і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Супер)))

,

Навчаюсь на третьому курсі,шкода що канікули цілий місяць,вже скучила за академією

,

В період вступної компанії я поступила у декілька вузів за спеціальністю "Право", але вибрала цей навчальний заклад. З кожним днем навчання переконуюсь, що я зробила правильний вибір! Лекції проводяться цікаво і змістовно, дуже багато практики. Інколи навіть шкодуєш, що пара уже закінчилась...

,

Навчаюся в Академії другий рік, задоволена. Викладачі адекватні ні з ким проблем ніколи не мала, усе здаю сама. Студентів багато, між собою дружні постійно щось проводимо, кудись ходимо, одним словом студентське життя веселе. Задоволена своїм вибором вузу!

,

В цьому році закінчую навчання у Академії на заочному, цілком задоволена усім. Вступала на третій курс, спеціальність фінанси і кредит, усі випуски перед нами отримали дипломи вчасно. Викладачі хороші, пари проводяться усі, матеріал подається в доступній формі багато з практики а не із теорії. Цього року сесія була в січні, що приємно у теплих аудиторіях. Нас завжди повідомляє куратор про сесії, практики і терміни здачі. Проблем не мала ніколи, ніхто з групи нікому з викладачів не платив.
У кожного своя думка, особисто я задоволена!

,

Lecturer dont get salary. 3 months.

Menedgement seems to be very corrupted!
A lot of work for ukraine investigation.

,

Навчаюся в академії.Дуже вагалася чи вступати до цього закладу,читаючи різні коментарі.Вступила і не пожалкувала.Викладацький склад чудовий,всі дуже дружні і лояльні до студентів "кланів" ніяких не існує,це дурня. І щодо хабарництва також наклеп,в нас є антикорупційний комітет.Опалення дійсно не було,його зробили.І тепер в верхньому одязі ніхто не сидить.Чудовий заклад,всім рекомендую.В їдальні помірні ціни і хороша якість страв.Єдиний мінус - це те,що пари починаються о 08:15.
Академія ван лав!

,

Суперперспективний навчальний заклад! Викладачі - найкращі! Мучають студентів - жах :) Студенти дружні, активні, живі! Таку голову студентського самоврядування ще на Волині пошукати! А ті йолупи, що про методистів пишуть, повинні знати, що методистів в Академії нема (одразу видно, що ці "студенти-дописувачі" - джинса продажна). Президента ще якогось згадують. Так це в ЛІРоЛ. А на фотографіях - актив Академії, най-най-найактивніші (це мої друзі). І взагалі, щось ця Академія така погана, що всі туди на роботу просяться: і з ЛІРоЛу, і зі СНУ, і з політеха.

,

Зразу видно гарно написаний текст викладачів, які роблять все можливе, щоб вставити палки в колеса. В Академії хороший педколектив і викладачі працюють на рейтинг і стараються надати студентам по максимум знань.

,

Викладачі надають стільки матеріалу, скільки студент може засвоїти.

,

Нетреба говорити лишнє. Це хороший навчальний заклад. Сама там навчалась, і знаю - якщо дитина хоче здобути знання, то здобуде їх незалежно від рівня акредитації навчального закладу.

,

Точно, що відстійний типу навчальний заклад і власник аферист!

,

Достйний навчальний заклад.

,

Правда, що це не ВУЗ! Це халепа для тих хто віддасть туди свої гроші і проблеми.

,

В цьому новоствореному закладі незрозумілого типу викладачі не те що на пари не приходять, а навіть на заліки. Бідні, обдурені діти приходять, по-ходять по вкраденому в інвалідів приміщенню і, і все...

,

Це не ВУЗ взагалі!і студентів там на багато менше ніж вказано! Ніхто там нічого не викладає... "шарашкіна контора" які зараз закриваються оптом....

,

Хороший вуз. Віддав сина вчитись, не шкодую.

Усі ВНЗ в Луцьку, а також коледжі та технікуми в Луцьку, курси в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок