
Криворізький державний педагогічний університет (КДПУ)
-
Кривий Ріг
· просп. Гагаріна, 54, Дніпропетровська обл., 50086
На мапі - kdpu.edu.ua
-
Щоб зв'язатися із закладом, відкрийте телефон і ел. пошту.
- Безкоштовне навчання
- Платне навчання
- Гуртожиток
- Післядипломна освіта
- Аспірантура, докторантура
- Пiдготовче вiддiлення
- Військова кафедра
наук
і докторів наук
Спеціальності
Факультети
- Географії, туризму та історії.
- Психолого-педагогічний факультет.
- Факультет дошкільної та технологічної освіти
- Природничий факультет.
- Факультет української філології.
- Факультет іноземних мов.
- Фізико-математичний факультет.
- Факультет мистецтв.
Фізико-математичний факультет
- Середня освіта (Математика) та Середня освіта (Інформатика).
- Середня освіта (Фізика) та Середня освіта (Інформатика).
- Середня освіта (Фізика) та Середня освіта (Математика).
- Середня освіта (Інформатика) та спеціалізація: Програмування.
- Середня освіта (Інформатика) та спеціалізація: Робототехніка.
Природничий факультет
- Середня освіта (Хімія) та Середня освіта (Інформатика).
- Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та Психологія.
- Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та Середня освіта (Хімія).
- Екологія, спеціалізація: Екологія міських ландшафтів і садово-паркових об’єктів.
- Середня освіта (Фізична культура) та спеціалізація: Спортивний туризм.
Факультет географії, туризму та історії
- Середня освіта (Історія) та спеціалізація: суспільствознавчі дисципліни.
- Середня освіта (Географія) та спеціалізація: Краєзнавчо-туристична робота.
- Туризм.
- Соціологія, спеціалізація: Соціологія масової комунікації, журналістики та реклами.
Психолого-педагогічний факультет
- Початкова освіта та Психологія.
- Початкова освіта та спеціалізація: Англійська мова. В початковій школі.
- Початкова освіта та спеціалізація: Інформатика. В початковій школі.
- Психологія, спеціалізації: Спеціальна психологія; Сімейне консультування та психотерапія; Психологічна абілітація та реабілітація дітей з особливими потребами; Організаційна психологія; Практична психологія в освітніх закладах.
- Соціальна робота, спеціалізація: Соціальна педагогіка.
Факультет дошкільної та технологічної освіти
- Дошкільна освіта та Психологія.
- Середня освіта (Трудове навчання та технології) та Середня освіта (Інформатика).
- Профілі основної спеціальності: Конструювання та моделювання одягу; Конструювання та дизайн меблів; Автосправа; Кулінарія та сервіс у ресторанному бізнесі.
- Професійна освіта (Сфера обслуговування), спеціалізація: Організація готельно-ресторанного бізнесу.
- Професійна освіта (Транспорт), спеціалізації: Експлуатація та ремонт автомобільного транспорту; Логістика; Агротехсервіс.
- Спеціальна освіта, спеціалізація: Логопедія.
Факультет мистецтв
- Хореографія, спеціалізація: Організація роботи хореографічного колективу.
- Середня освіта (Музичне мистецтво) та спеціалізація: Художня культура.
- Середня освіта (Образотворче мистецтво) та спеціалізація: Декоративне мистецтво.
- Дизайн, спеціалізації: Графічний дизайн; Дизайн одягу; Дизайн середовища.
Факультет української філології
- Середня освіта (Українська мова і література) та Середня освіта (Англійська мова і література).
- Середня освіта (Українська мова і література) та Середня освіта (Історія).
- Середня освіта (Українська мова і література) та Психологія.
- Середня освіта (Українська мова і література) та спеціалізація: Редагування освітніх видань.
Факультет іноземних мов
- Філологія, спеціалізація: Германські мови та літератури (переклад включно), перша —англійська, друга мова на вибір (німецька, французська, російська).
- Середня освіта (Ангглійська мова і література) та Зарубіжна література. Друга мова на вибір (німецька, французська, російська).
- Середня освіта (Німецька мова і література) та Середня освіта (Англійська мова і література).
Абітурієнтам
Криворізький державний педагогічний університет проводить заняття для слухачів підготовчих курсів за програмами зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти з таких дисциплін:
- українська мова;
- українська література;
- англійська мова;
- біологія;
- математика;
- історія України;
- фізика;
- хімія;
- географія.
Слухачі підготовчих курсів користуються бібліотечним фондом КДПУ, беруть участь у наукових, виховних і розважальних заходах університету. За результатами підсумкової атестації слухачам підготовчих курсів додаються бали до заяв, поданих до КДПУ. Щороку студентами Криворізького державного педагогічного університету стають близько 95 % слухачів підготовчих курсів.
Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти] , [відкрити контакти] .
До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи
- оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
- оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
- оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
- 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
- для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
- оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).
Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти] , [відкрити контакти] .
Про ЗВО/ВНЗ
Матеріально-технічна база: 5 навчальних та лабораторних корпусів, оранжерея, 3 гуртожитки, бібліотека, 5 читальних залів, 4 музеї, 2 актові зали, 2 спортивні зали, 2 їдальні, 4 буфети.
Університет засновано в 1930 році. За роки існування університет підготував близько 30 тисяч спеціалістів для народної освіти, які працюють у закладах дошкільної, початкової, середньої, професійно-технічної, вищої освіти, у закладах культури.
Колишні студенти КДПУ — нині заслужені вчителі, відмінники народної освіти України, керівники шкіл, департаментів та управлінь освіти. В університеті навчалися відомий український поет-гуморист Павло Глазовий, письменник Панас Ногін.
Також користуються попитом на ринку праці випускники непедагогічних спеціальностей університету (дизайну, хореографії, екології тощо). Завдяки отриманим ґрунтовним знанням, випускники будь-яких спеціальностей університету можуть реалізувати себе у різноманітних професіях: наприклад, випускники спеціальностей Середня освіта (Хімія) та Середня освіта (Біологія та здоров'я людини) працюють у лабораторіях підприємств та установ міста,
випускники спеціальності Середня освіта (Інформатика) у ІТ-сфері тощо.
Сьогодні в університеті здійснюється цілеспрямована робота з модернізації змісту педагогічної освіти, приведення його у відповідність до сучасних надбань науки, завдань розвитку національної школи, суспільства.
В освітній процес впроваджуються нові технології й активні методи навчання, наукові доробки викладачів кафедр, зміцнюється навчально-матеріальна база, поліпшуються умови навчання й побуту студентів.
Високий рівень наукової кваліфікації професорсько-викладацького складу, педагогічної майстерності, свідоме ставлення студентської молоді до навчання є гарантією того, що випускники університету будуть і надалі гідними поповненнями учительської інтелігенції України.
Лекції, практичні, лабораторні та семінарські заняття проводяться у відповідно обладнаних аудиторіях, лабораторіях та інших приміщеннях.
До читання лекцій залучаються висококваліфіковані викладачі: професори, доценти, провідні науковці та спеціалісти.
Значна увага приділяється інтенсивним технологіям навчання, які визначаються конкретними завданнями навчання, особливостями навчальних дисциплін, навчальним досвідом студентів, формою навчальної діяльності тощо. На факультетах введена модульно-предметна система навчання, розширена самостійна робота студентів, практикується читання лекцій за наперед даними студентам опорними конспектами, використання так званих фрагментів діяльності майбутнього вчителя найсучасніших засобів навчання тощо.
В університеті здібна молодь навчається за індивідуальними планами підготовки, що забезпечує поглиблену співпрацю педагогів та студентів. Поширюється впровадження комп'ютерної техніки до навчального процесу.
Щорічно проводяться загальноуніверситетські науково-практичні конференції, на яких розглядаються актуальні проблеми навчання та виховання молоді.
Народженню всебічно, гармонійно розвиненої особистості майбутніх учителів сприяє студентський клуб університету, який створено задля задоволення духовних інтересів і потреб, організації дозвілля, реалізації творчого потенціалу студентства молоді.
Студентський клуб підтримує творчі задуми студентів, розвиток мистецьких здібностей, тому в університеті все більше поповнюються форми клубної роботи — організація лекцій та цікавих зустрічей, тематичні вечори тa вeчори відпoчинку, робoта гуpтків художньoї самодіяльноcті тa любительcьких об'єднaнь зa інтереcами, оpганізація екскурcій, виставок, образотворчиx рoбіт, дeкоративно-прикладного, кінo тa фото-миcтецтва.
Фото



Відгуки
219Деньги гребут за всё, даже если учишься и хочешь сдавать сам. Для большинства преподавателей немецкой кафедры учащиеся - никто, отношение ужас, денег сдавать много-профком, деканат и взятки. Нервы трепают для развлечения, норма ставить оценки0,1;0,2 балла, а собрать нужно 100. Не дают условия оформление работ, а потом за "неправильное" снимает половину баллов. Кафедра философии тоже ещё те "великие мыслители". В итоге отношение скотское, деньги на ветер, знания не дают. Пары ставят и (от)меняют в любой момент, экзамен был с 12 часов перенесён на 9 в тот же день, просто старосте написали в вайбер, а там кто проснулся заранее - увидел, кто нет - тот не сдал.
Хочется пожелать преподавателям иметь больше уважения и такта. Университет хамов и хамок (хамок на много больше). Повышение квалификации - да где угодно, хоть на Марсе или Луне, но не в Педуниверситете!!! Отношение как к быдлу. За несколько десятков лет после окончания так ничего и не изменилось. Пишу для того что бы руководство университета прочитало сделало выводы.
06.06.2022 року був опублікований рейтинг 200 найкращих вишів України який включає комплексну оцінку (наука, якість освіти тощо). КНУ - 26 місце, Криворізький педагогічний - 68 місце. Криворізькі виші показали реально високий результат. Вітання.
Обучение на заочном отделении не стоит времени.Просто гребут бабки
Залишити відгук
Усі ЗВО/ВНЗ в Кривому Розі, а також коледжі в Кривому Розі, курси в Кривому Розі, репетитори в Кривому Розі, робота в Кривому Розі
Якщо хочете здорову психіку - не вступайте, бо за 4 роки навіть заочного навчання у вас відіб'ють охоту від не лише від навчання, а від роботи у цій сфері. Дуже погане ставлення до студентів. Деякими виклавдачами завдання надаються в останню хвилину... Теми самостійних робіт сформульовані так, щоб в тебе взірвалась голова, бо знайти такі матеріали можна лише перевівши їх російською мовою та лише в російських джерелах, і так відбувається майже на всих дисциплінах, дуже сумно.