Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного


 • Львів · вул. Гвардійська, 32, 79012
 • (032) 238-65-34
 • mail@asv.gov.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст
 • ЗВО (вуз) заснований у 1899 році. Статус державний. III рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Військова кафедра
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

3000
студентів
396
викладачів
160
кандидатів
наук
16
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Спеціальності:

 • військове управління;
 • електромеханіка;
 • інженерна механіка;
 • хімія;
 • музичне мистецтво;
 • автомобільний транспорт.

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: [відкрити контакти](032) 238-65-34.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 258-44-00.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 258-44-00.

Про ЗВО (вуз)

Свою історію навчальний заклад веде з кінця XIX століття, коли Галичина була під владою Австро-Угорської імперії та Польщі (1899-1939р.р.), продовжуючи своє існування в роки радянської влади (1939-1991р.р.).

Науково-організаційні заходи, які проводяться в інституті, дають можливість підтримувати професійну майстерність наукового і науково-педагогічного складу на належному рівні та забезпечити якісну підготовку офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Особлива увага керівництва інституту спрямована на формування у курсантів високої духовної культури і моральних якостей, почуття патріотизму, вірності традиціям українського народу. Значною мірою цьому сприяє належна організація заходів культурно-виховної і духовно-просвітницької роботи, а також місце знаходження інституту, яке дозволяє оптимально використовувати творчий потенціал місцевих закладів культури для задоволення естетичних та пізнавальних потреб курсантів.

Разом з тим потужна соціальна інфраструктура самого інституту, яка включає бібліотеку, інтернет-кафе, клуб, спортзал, стадіон зі спортивними майданчиками для ігри у волейбол, баскетбол, міні-футбол, значною мірою задовольняють потреби курсантів у години відпочинку та дозвілля.

В інституті діють гуртки художньої самодіяльності, курсантський хор, диксиленд, вокально-інструментальний ансамбль, команда КВН тощо.

У часи дозвілля курсанти нашого навчального закладу мають можливість також підвищувати рівень своєї фізичної підготовки, займаючись у спортивних секціях, а згодом, у складі сформованих команд, беруть участь в різноманітних змаганнях, спартакіадах, турнірах.

Налагоджена активна співпраця з громадськими ветеранськими і творчими організаціями міста Львова. Представники цих організацій є постійними гостями на культурно-виховних заходах у курсантських підрозділах.

Окрім цього, проводиться особлива робота щодо розвитку у майбутніх офіцерів Збройних Сил України духовності та християнських чеснот. В інституті відновлений та постійно функціонує Храм Святого Архистратига Михаїла, де курсанти та офіцери можуть відвідувати Святі Літургії.

Сьогодні у Львівському інституті  майбутніх офіцерів готують не лише у напрямку їх професійного навчання, а й виховують їх особисту культуру, високі духовні та моральні якості, всебічно розвивають національну та правову свідомість.


Відгуки185

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Академія дійсно чудова, але є ньюанси, вони пов'язані з людським фактором. Крадіжки, це результат виховання дітей батьками, привчання їх до гігієни, як слідкувати за станом особистих речей...вони вирішують, як є чисте в когось, то я своє брудне викину, а візьму чуже, але чисте. В основному пропадає спідня білизна та шкарпетки. В мене навчається син в цьому закладі, так важко, але це не дитячий садочок, тут виховують справжніх чоловіків і загартовують мужніх воїнів!!! Я пишаюся тим, що мій син навчається в цьому закладі!!!

,

Не розумію чому так зволікають! Скажіть будь ласка точну дату зарахування? Бо пишуть одно а говорять друге.

,

не розумію чому всі пишуть що погано, тут шикарна академія, тут не ляльок виховують а воїнів нашої Батьківщини, дисципліна люкс, харчування теж люкс , командири можуть поспілкуватись, все шикарно

,

Академія,хороша звичайно спочатку сину було важко.навчання гарного рівня.Харчування повноцінне,викладачі особливо військові та командири груп завжди на зв'язку..! Перший курс адаптації складний як для курсантів так і для батьків,але зараз набагато легше адаптовані,з розумом та усвідомленістю курсанти.світогляд сина помінявся набагато в кращу сторону.задоволені навчанням.Пишуть про погане ставлення,незнаю де ви це взяли.там дідовщини немає.!Гарне та проф.навчання,все що можу сказати а діти стають дійсно мужчинами та відповідальними людьми.!! Хіба це тільки не ваше.

,

Яка ваша академія погана, хоч би іноді думали за курсантів(як за людей), а не що ви можете ними керувати, нічим не забезпечувати

,

Чому всі дивуються? Академія в підпорядкуванні Сухопутних військ, а там, де сухопутка, там завжди так ;)

,

Оминайте цю " академію" десятою дорогою... Керівництво в повному неадекватні, якщо хочете щоб з ваших дітей знущалися і принижували , то вам у цю академію. Маючи бажання вчитися , воно пропадає моментально, курсантів там не мають за людей!!! Жах...жах...жах...

,

Жахливе місце. Відношення керівництва до курсантів на найнижчому рівні. Поварившись в цій каші навіть досить недовгий час,починає їхати дах. Тут ви втратите свої дорогоцінні час, а також здоров'я, які повернути вже неможливо. Все , що ви бачите це тільки красива картинка, під якою ховаються вічні знущання над людьми. Хворі? Вас не полікують. Хочете додому? Не відпустять, при тому , що звільнення в той час мало б бути. Мені щиро шкода, тих хто вибрав для себе прокладання шляху в цій академії. Бачу ситуацію зі сторони і щодня хочеться все більше виразити своє обурення в плані порушення прав людини , яке тут використовується кожного дня. Але система стара і прогнивша , а керують нею такі ж самі ніякі люди. Добре думайте перед тим як обрати цей заклад..

,

Не справедлива ситуація зі звільненнями, курсантів відпускали і з температурою раніше, а зараз і здорових не відпускають.

,

Не варте ваших сил, ідіть в цивільний вуз, тут можливо у вас все вийде, навчання буде приносити задоволення, служба буде йти, як по маслу... Но у більшості випадків то жесть, з якої ти вже просто не вилізеш, подумайте 1000 разів, це дуже важливе рішення, особливо дівчата, майте хоч ви розум, бо вам буде найважче

,

Чи можливо вступити після 9 класу?

,

Що за ставлення до курсантів. Вони також люди. Чому одних і тих самих ставлять на вихідні дні в наряд підряд? Наведіть в порядок

,

Какое ЗНО нужно сдавать для поступления после 11 класса?

,

Приходіть, якщо хочете випробування на міцність своє здоров'я

,

Задля забезпечення хоч якоїсь анонімності факультет говорити не буду, єдиний плюс який тут є, це гідні викладачі які знають свою справу. Але цей плюс не перекриє усі ті мінуси, які є в цій "найкращій військовій академії"...можу сказати так, якщо у тебе мази немає, то людиною ти не будеш, адміністрація жахлива. "Спіймали зірку", можна сказати. Це не вартує Ваших нервів, не псуйте життя собі і своїм дітям

,

Хотіла б дізнатись, як часто там дозволяють гуляти? І як в загалі це все там відбувається, чи дуже з цим строго?

,

Короче, что я могу сказать, касательно академии, будет не легко, даже очень, но в целом это того стоит, сейчас я офицер вооруженных сил Украины и я этим горжусь и пользуюсь большим авторитетом у личного состава, а то, что пишут типа наркоманы и тому подобное, дорогие мамы, папы, и родители в целом, если ваш сын нормальный, то он никогда не поведеться на наркоту, а будет образцом в академии и гордостью в семье. Есть некоторые нюансы по службе и учебе, но в целом это очень пристижное заведение. Так что настоятельно рекомендую не верьте вот этим людям которые пишут чепуху, преподаватели разжовывают как птица птенцу и не понять будет очень тяжело, самое главное желание самого курсанта, если он хочет , то он будет, а если нет, то чего вы хотите ожидать, он будет безпредельничать курить и так далее. Повторю ещё раз, не зная правды нечего писать, не стоит плести за спиной небылицы. Коротко и по факту, быть добру! Слава Украине

,

Стати військовим, це була мрія мого сина, а зараз повне розчарування. Жах, крадіжки постійні , і правельно написали що відповідь офіцерів така - не вкрали а ... , зовсім не шукають того хто вкрав.

,

Жахливе відношення до курсантів. А якщо курсант захворів чи потрібно здати аналізи, то має чекати тиждень чи скільки часу? А якщо щось станеться, керівництво чи лікар, чи медсестра понесе відповідальність? Чи начхати взагалі? І не стидно вам ще й казати що це сачкування

,

Про проблеми в ВНЗ: треба розуміти що військовий колектив дуже різноманітний, і атмосфера в ньому може бути вкрай тяжкою, ви маєте твердо розуміти заради чого, ви зможете витерпіти не завжди файних людей. Про рівень освіти: це не Гарвард, але якщо ти наполегливий і зацікавлений у навчанні, чому б і ні , але якщо тобі треба диплом чи звання офіцера, це буде не найлегша річ. Про навчання в цілому: буває так що треба організовувати своє навчання самому, бо зайвого часу інколи не знайдеш взагалі. Про харчування: гідне, не скажу що делікатеси, але краще ніж у деяких частинах. І ще запам'ятайте, тут треба працювати і прагнути зробити і відновлювати багато чого своїми руками і не цуратися, бо це твій дім на великий проміжок часу. Про себе можу сказати, інколи ти не знаєш, чого саме хочеш від життя, ким хочеш стати, але коли усвідомлюєш що твоє життя залежить від того, на скільки ти береш відповідальність на себе. Хоча, мій вибір це не життя військового.

,

Про вибір: запам'ятайте в вас має бути бажання стати кращим офіцером, бо без цього навчання вимагає багато зусиль, як психологічний, розумових так і фізичних - треба розуміти, що це не дитячій табір, а військовий навчальний заклад, де не кожен взмозі все витримати. І ще треба розуміти що йти сюди треба з думкою що йти тільки до кінця, бо інакше, буде багато проблем. Звільнитися як зі звичайного ВНЗ не вийде.

,

Навчальний заклад - є одним з найвідоміших воєнних навчальних закладів, ще за часів Радянського союзу і Австро-Угорщини. В нього своя дуже довга і багата історія. Це про культурний спадок і значення. Про міжнародну підготовку, на базі Національної академії - проходять багатонаціональні навчання, до яких можуть долучатися і курсанти, а також спілкуватися з Євроатлантичними колегами. Найкращі курсанти можуть навчатися і в зарубіжних військових навчальних закладах ( але це більше одиниці).

,

полный бардак офицеры руководства ведут себя не адекватно и безнаказанно по отношению к курсантам имею полные основания так говорить.

,

Того року буду вступати в академію чи важко поступити

,

Кто пишет ,что без денег не поступишь, полный бред! Поступили! Без одной копейки!!!

,

Мой сын поступил после 11 класса в 2020 году,заканчивает 1 курс! Очень нравится , насчёт питания полный абсурд,кормят отлично! Я понимаю,что каждый высказывает свое мнение ,но если это делать то по факту!! Не нужно говорить то,что не является правдой!

,

Дзвонила дізнатись щодо вступу, на жодне питання коректно не відполи + хамили і усміхались. Не професійно

,

Хочите зпаплюжити життя собі або своїй дитині відправляйте у Львівську Академію яби зказав Епідемію сухо фруктних військ Наркоманів валом приймуть всіх я там вчився я знаю наркоман через одного якшо ваш син або ви наркоман відчуєте себе своїм райський уголок для наркоманів!вам тоді сюда а і забув сказати і грошества булети должні будуть щвас вимагати а потом все шо увас є кинуть під арешт будинок зарплату все!заганняючи вас в угол мічта для суєцидніка просто вам тоди захочиця повішатись пишу тошо знаю зімнов так і зробили вилупки

,

Як в академії можуть перестати бути крадіжки і бардак якшо там сидят корукціонери як то і є бардак крахобори на 3 курсі якшо людина уходить требують сплатити 300 тисяч а для Атошніків обше кришка перекривають кислород конкретно вплоть до арешта будинка кошти за землю і саму землю недивно буде якшо даже пільги будуть під арешт заберати попаяна академія позор!!!!скоро даже Академію садити буде тих людей які даже по 6 років на контракті віддали свою молодісьть Армії а ця гноблива позорна Академія даже посадити людей готова позор вам і вашим діттям просто ви понняли нерекомендую характеристику пишуть таку убогу даже чорту непобажаєш!нерекоминдую

,

Най хужа Академія сухопутних військ для Контрактників хочу сказати шо ця академія зідре остані гроші даже з тих хто має УБД у Контрактника є безкоштовних 2 навчання вони таку підставу зроблять таку біографію намалюють шо даже бомжу таке ненаресуєш будуть вигамагати гроші і перекриватимуть кислород всіма возможними шляхами одним словом Ж... МІРA???нерекомендую!

,

Мій син поступив в 2020! Грошей не платили!!!заклад чудовий, харчують добре. Хто пише про голод і погану їжу подивіться відео на ютб, єдине що до режиму харчування потрібно звикнути, та й діти ще ростуть + фізичні навантаження, тому й відчувають голод іноді) додаткові порції отримують іноді теж. Навчання цікаве, син задоволений, я теж. Молодший син теж зацікавлений поступати. Так сталося що мали намір до Одеси, а поступив у Львів, тож я особисто мала змогу порівняти два ВУЗи, перевагу надаю Львову! Особливо щодо дотримання санітарних умов і відношенню керівництва! P.S. Військовий коледж у Львові підпорядкований до академії. хто не поступив можуть без екзаменів вступити до коледжу при бажанні, тому хто пише про хабарі брехня.

,

Почитала клиенты и в шоке! Мой сын за восемь месяцев стал совершенно другим человеком,появились другие приоритеты,бросил курить,и начал учиться. Родители, которые пишут,что дети голодные,мой сын часто присылает видео завтаков-обедов-ужинов,кормят отменно,и фрукты, ягоды,и мясное есть всегда.Я- очень горжусь своим сыном и благодарна коллективу,который там работает. И всем советую и рекомендую это учебное заведение!

,

Син поступив цього року.Ніяких грошей ніхто не платив.Перший курс звісно важко,але ж,люди добрі,це армія.Там легко не буває.Вчиться добре і мрію стати офіцером не відбило.А ті хто пише що плохо кормлять-не брешіть,кормлять смачно і в волю.На що,на що а на їжу нарікань жодного разу не було.Звісно є свої нюанси,але я радий що мій син там.

,

Закінчив академію в цьому році, вирішив зайти почитати коментарі, чесно в шоці від того що пишуть люди. Військова академія це не дитячий садочок і не навчальний заклад для "маминих синочків". Кожен хто сюди поступає повинен розуміти на що він іде:) Хто прийшов сюди вчитися той вийде з нормальним багажом знань, а хто прийшов номер відбувати то буде додому дзвонити і плакатися. Хоча в академії і є свої певні нюанси.

,

Дуже шкодую що мій син там , болото з болота, розчарована

,

Сам там вчився і син вчиться, болото з болота. Рекомендую!

,

Третій курс і повне розчарування як у сина так і у мене.Чи є смисл навчатись далі.Дуже гарно розповідають про академію,а насправді болото.Шкода що руйнують мрії хлопців.

,

Я розчарувався в офіцерському складі. Атошників тримають за строковиків. Жодної поваги до захисників. Я відчуваю,що вийду звідси затягнутим дебілом(

,

Із нормальних хлопців, що до академії були за здоровий спосіб життя, робите наркоманів та алкашів. Вони ж йшли сюди вчитися військовій професії, а не професії маляра, будівника, двірника, тощо. Так і виходить, що гарні хлопці, які б були гідними офіцерами, йдуть. А ці побори? Хочете сказати, що академія не фінансується? Брехня! А їжа? Вони ж напівголодні постійно! Шкода. Ганьба керівництву!

,

Син мав велике бажання навчатися в академії, пішов. На контракт в військову частину, пройшов АТО щоб більше шансів було.Так мрія здійснена! Попавши туди, побачивши реальність за забором, зіткнувшись з приниженями пропало все бажання там навчатися. СЛАБАК? Ні просто дуже прикро, що немає прикладу та поваги. Не розумію,тепер є бойові полковники та ті які не мають уяви що таке війна? Прикро дуже за Вас пане полковнику! На мою думку Вы повинен бути прикладом для курсантів. Дуже прикро що такі як Ви крадете майбутнє в дітей. До сліз прикро?, головне що мій син живий!!!

,

Навчався в академії не довго ...тільки перебував в тому середовищі у якому навчають собак гавкати по команді дратують злість зганяють слів багато від керівництва курсу а дій його 0%слова не дотримується ...хочу написати майбутнім абітурієнтам ,якщо ви такої подоби вам одна дорога в 9кіл пекла...

,

Поступал в этом году. Всё хорошо, никто денег не требовал, всё своим умом. Так что если вы не поступили не нужно винить в этом весь мир.

,

Клоунада, де все розкрадається. Наближені до ректора полкани жтрують,решта-виживають. Сімейний клан. Ганьба,а не заклад освіти.

,

Бастіон комунізму

,

Продовження: Що стосується крадіжок то залежить вже від особистого виховання людини. Тим паче як пишуть крадуть шкарпетки, труси, ціні речі і тому подібне. За 4 роки мого навчання а ні в мене а ні в моїх однокашників різних курсів такі речі ніколи не краі. Одного разу випадок крадіжки був але колектив знайошов доквзи і ми найшли злодюжку, офіцерам ніхто не казав що там щось вкрали, дочекалися ночі запросили злодюжку на бесіду в битовку і він отримав підсрачник від 2 взводів. Після того на 3 роки аж до випуску як бабка пошептала. Жодного інцеденту крадіжки на курсі не було. Честь і хвала педагогічному колективу навчального закладу. Честь і хвала тим хто закінчив даний заклад і несоромить офіцерське звання.

,

На мою особисту думку потрібно за неуспішність виганяти з закладу. Оскільки мій однокашник був контрактником а навчалися ми за нього. Я отримував академічну степендію, отртмував премії від ВР за успішність і так даліє, і мені було прикро що він контрактник получає (на той час) десь 3500 грн і нічого не робить. Коли дитина Ваша їде на навчання дайте йому телефон на кнопках і ноутбук відберіть, таким чином ви подаруєте йому дуже багато вільного часу для саморозвитку (буде займатися спортом, читати книги, та соморозвиватися). Якщо ви морально слабкі і не стійкі то ваший профвідбір пройшли не ви а ваші блати.

,

Продовження. Яку частино по розподілу обрав в ту і попав проходити службу. Харчування на сьогоднішній день в ЗСУ взагалі відмінне і скаржитися немає нащо, коли навчався я харчування було гірше в рази але ніхто з голоду непомер. Курсант робить ремонт своїми руцями в казармі якій він проживає, в навчальних класах де він навчається то нормально таким чином він навчиться шанувати свою працю і працю інших людей. Бо коли він приходить до казарми на 1 курсі він ремонти там не робить, він приходить на все готове. Прибирати територію за собою то також нормально, бо її прибирають всі. У кожного підрозділу вона своя і розподілена. До військових за контрактом які навчаються в закладі потрібно більше звертати увагу оскільки 50% з них то дармоїди. Заробітня плата 10 тисяч не за що.

,

Закінчив даний заклад в 2015 році. Прочитавши коментарі вирішив і сам коментар залишити. За поведінку своїх дітей як на території навчального закладу так і за її межами несуть відповідальність батьки (крадіжки, дідовщина, наркоманія, алкоголізм) в академії такого не вчать, а в нормальних колективах присікається. За знання які можуть надати в закладі відповідають викладачі. Тут все просто в академії навчально-матеріальна база на високому рівні і викладачі вчать і надають матеріал на високому рівні. За обсяг знань які можна винести з закладу відповідає сам курсант, оскільки Україна є учасником Болонської конвенції. (така система у всіх ВНЗ). Що стосується відпусток в зимовий та літній період тут взагалі стало дико. Відпустка зимова вона йде як вид заохочення. Відпустка літня залежить від того як навчається курсант. Про блат, зв`язки і так даліє, повна брехня. Я поступав до закладу сам, закінчив його з відзнакою, подальше місце служби ніхто мені не змінював.

,

Незнаю що за дурниці виписуєте , але я пройшов цей інститут всіх його ракурсах і всіх добрих їздиш відтінках, Да слабакам важко але якщо ви мущина і ходити захищати Батьківщину і честь офіцера то це імено цей інститут який вас загартує...

,

Не розумію чого не відраховують таких людей які не мають бажання вчитися і другим не дають зробіть для них якийсь окремий факультет хай навчаються на ньому особливо контрактники (НЕ ВСІ)які прийшли сюди бо тут для них лафа бо за них все "слони" роблять а зарплата то капає. Хочу надати більшу увагу що боротьба з наркоманами і "аватарами" недає ніяких результатів про крадіжки мовчу.

,

кузня найкращих офіцерів!

,

Хороша школа мужності, для тих хто хоче вчитись створені всі умови.

,

Самое мрачное место, самое бездарное управление, просто савдепия во всех ужасных проявлениях! На время карантина показали себя еще с ужаснейшей стороны, хотя казалось что дно достигнуто! Заперли старший курс на полигон на 6 недель(изначально на 5-продлили)! Живут по 100 человек, одна маска на все время, в туалет в дырки с крысами ходят! Дети забыли отцов, жены ждут мужей как-то справляясь с карантином в одиночку! Офицеры мотаются домой на выходные, а курсантики грязные и вонючие встретят там Пасху! Не отбирайте семьи у курсантов-это единственное, что их на плаву держит-с Вашей академией, мешающей людей с экскрементами, без поддержки семьи начнут парни в окна выходить!!! Не позорьтесь-закройтесь на карантин! Верните парней домой!

,

ещё такой низости я не видела,ждала свого сына домой в отпуск,и что сказали нет курсантик ты остаёшься работать ходить в наряды и т.д,отношения к ним там вообще как будто бы они какие-то собаки!!

,

Какие там твари работают в столтовой, не дают еду, говорят ты уже ел!!!Курсанты ходят голодные.А они жирные твари свиней своих кормят.И варят как свиньям, в тюрьме еда в сто раз лучше чем в этом ...аном коледже.Куда смотрит начальство?

,

Какие там твари работают в столтовой, не дают еду, говорят ты уже ел!!!Курсанты ходят голодные.А они жирные твари свиней своих кормят.И варят как свиньям, в тюрьме еда в сто раз лучше чем в этом ...аном коледже.Куда смотрит начальство?

,

Вуз як вуз.Тут всі крутих з себе роблять.І хлопці і дівчата матюкаються,вживають круті жаргони і курять.А воєнні викладачі то взагалі до солдатів можуть матом загнути.Сам вчуся тут,точніше служу уже на 3 курсі і знаю як тут і чи наддто тяжко о.

,

Класний вуз готовить спражних офицерів!

,

А що відбувається з харчуванням у академії??? Як так? Як можно так годувати хлопців??? Це ж знущання! В тюрмах, мабуть, краще годують. Хтось з керівництва академії читає тут коментарі?

,

Друзі то жах, перш ніж йти сюди подумайте добре своєю головою, втрачати чотири роки свого молодого життя, цих золотих років які ви могли витратити на навчання в нормальному вищі, або роботу, як виснавок ви це все міняєте на роки приниження, зверхнього ставлення з боку керівництва, майорів, полковників і іншого військового шлаку, а особливо дівчата, нашо воно вам треба? Краще ідіть в школу поліції раз так хочеться когось захищати, не принижуйте себе вступом в це пекло

,

Я скажу так . Не верьте тем ужасным комментариям которые пишут не сознательные люди. Тут готовят будущих офицеров ! Это естественно что на курсантов накладывают груз обязанностей наряды физо и прочее. Но самый важный нюанс Люди пришедшие сюда с вузов будучи уже с высшим образованием или отслужившие срочную службу и даже АТО . Это не одно и тоже что прийти со школы ! Люди сознательно пришедшие сюда находят время и на учебу и на физо и на погулять даже немножко. Так что не слушайте никого поступайте но помните что это армия и что это очень ответственный шаг. Так что подумайте 10 раз но если твердо решили то смело в бой !)

,

Брат учиться уже 2 год и не разу не сказал что там плохо супер спасибо большое за таких офицеров будущих.

,

Хто хоче сюди поступити, 100 разів подумайте ви втрачаєте 4-5 років свого життя, вільного часу немає, постійні пригнічення, нема умов людських, звільнення взимку 15 діб і влітку, якщо захочете звільнитися з академіі то платіть по 50-60к, і ще йдіть на срочну службу б

,

Коли вже цей совок розформують, бо хтось за армію вболіває, а місцеві царьки академічні її вбивають, розвалюють, знущаються над курсантами, здирають кошти, їх руками ремонти роблять

,

Національна академія сухопутних військ , майбутній офіцер , як круто подумаєте ви ... На справді звичайна бурса , де не поважають курсантів як людей , все рішає хто в кого родич ... Мені однаково за мене дядя зарішає ... А що робити тим хто не має "Мази"? В кінці навчального року відбувається випуск молодих офіцерів та екзамени у молодших курсів . Начебто потрібно готуватися , тому що завтра два екзамени , а тут тебе викликає ротний і каже , що в пріоритеті у нас територія , потрібно її прибрати , з ялинок позривати жовті голочки , з дерев позривати сухі листя , покрасити плац , помити асфальт , а на екзамени , на екзамени - по цимбалах , :"потім будете перездавати " - каже Заступник Начальника факультету . Якби мені платили за те скільки я тут замітаю загрібаю , мию , копаю я вже давно міг купити собі певно якогось джипа . Тому шановані абітурієнти подумайте перед тим як робити крок в таке майбутнє . Тут цінуються зв'язки та гроші , ніякої людяності ...

,

Зараз на 2-гому курсі, все, що я зрозумів за 2 роки навчання розкладу по поличкам: - 60% курсантів таке враження, що закінчили 5 класів.Наркомани, колишні злочинці, алкоголіки, просто етично відсталий зброд складає половину курсантського складу, які через декілька років стануть "елітою"; - коротко про якість навчання, все залежить від виклачача, більшість яких просто "проклацують" презентацію зі словами: "Це ВВНЗ, ви тут самі повинні розібратися, моя справа дати вам тему, а у вас є самостійна підготовка ( якої як правило немає, тому, що курсант є підсобником широкого спектру, від прибирання, до зварювання стільців)", але є дуже мала кількість офіцерів, справжніх офіцерів, які реально на повну викладаються на своїх заняттях, віддають душу своїй справі, таким викладачам особисто від мене уклін до землі, але таких на цілу академії максимум десяток із двох сотень; - харчування в принципі на 3.5/5, але порції досить малі, а за другу порцію можна й догану отримати, якщо "спалять" - СОВОК

,

Я хочу написати для тих молодих людей(в тому числі до їхніх батьків) те, щоб менше вірили рекламі, яку відмінно робить Національна академія сухопутних військ, а більше найшли самих курсантів в соціальних мережах і розпитались в них самих все, що як тут відбувається, оскільки офіцери, які працюють у приймальній комісії самі толком не знають і не хочуть розповідати як тут і яке відношення до курсантів. Та вся краса що там є, це робота самих курсантів (під час їхнього навчання та часу який можна на спорт виділити) а також коштами їхніх батьків чи їх самих, оскільки фарба та інший інвентар невидається. А взагалі я пишу по тій причині, що Я написав рапорт про звільнення ще у березні але вже травень і я досі тут та ще довго напевне буду, оскільки мої документи досі лежать ....(я даже незнаю де вони, в кого не запитаю всі кудись передали і все, одним словом спригують одне на одного). Чи причина цієї тяганини в тому, що зразковий курсант і без таких "зальотів", де всі за одного страждають.

,

Не впізнаю свого сина(((( Красень, спортсмен, життєрадісний хлопець, який мріяв стати офіцером та захищати свою Україну, перетворився на нервового, сумного, з думками про самогубство... Що це? Нащо це роблять у академії??? І не пишіть, що він слабак чи щось в цьому дусі. Якби я знала, що ця зовнішньо красива академія таке лайно, відмовила б сина вступати сюди.

,

Если тут пишут везде про воровство ,то понятно что ВВУЗ -это что -то не то ,чтобы сделать из парня мужика и защитника.И это везде и массово ,даже в КВЛ .Там с этим справиться не могут, не говоря обо всем остальном..Понятно что нормальных ребят мало..Кого-то спасают от тюрьмы ,кого от иглы..А потом поступают в такие заведения .....

,

Що тут написано не зовсім погоджуюсь, те що крадуть то так і є. А от фізo тут слабеньке кращого очікував на гуртки не відпускають тільки на другому курсі бо перший курс це м`ясо яке всі хочуть взяти. Харчування краще навчання теж правда мало вільного часу. От тільки не подобається симтема провинился один, а отримують всі це неправильно тому що всі навіть не можуть нічого тому одному зробити заборонено застосовувати рукоприклпдство

,

Мой сын всю жизнь мечтал быть военным как и его отец. Сегодня написал рапорт на отчисление. Беспредел полный. Воровство процветает. Если кто то провинился { опоздал на 1 мин} наказывают всех. Дети находятся в постоянном напряжении и стрессе. Надеюсь что скоро сын будет дома. Удачи вашим детям.

,

И куда мы скатились ? Всюду воровство и бардак . И это будущие офицеры...И точно такой же бардак в "элитном " киевском лицее .Такое впечатление что в военных заведениях адекватных мало.Да и кто нормальный туда пойдет....

,

что за бред, не возможно взять справку через онлайн !!!!!!!! И кому обращаться ? полнейший бардак !!!!

,

Три місяці не могли видати нормально довідку про навчання. Їм ще щось не подобається, що довідку пришлось вимагати.

,

В загальному навчатися тут не погано але злодюг потрібно шукати і наказувати. Крадіжки продовжуються,як в академії так і в коледжі, і пожалітися немає кому. У керівництва відповідь для всіх однакова вже не один рік "не вкрали, а сам проїбав". Вибачте за мій французький але передаю дослівно відповідь ротного....

,

Полностью поддерживаю. Детский сад. Ни разу во время не уехали в отпуск. Всё время сдаем билеты. Академия - официальный спонсор "укр.залвзниці". В этом году, просто издевательство. Деньги родители потеряли не только деньги, но и возможность провести праздники с детьми. К лозунгу академии, стоит добавить ещё и воровство с большой буквы.

,

Ніхто ніколи не вступайте до цієї академії. Я проігнорувала ці коментарі перед вступом в академію.Тепер дуже жалкую. Мабуть потрібно писати на телебачення "Говорить Україна" ,ці коментарі керівництво мабуть не читає.

,

Це жах. Крадіжки, крадіжки.... Ніхто нічого не робить, щоб припинити цей бардак. Я сам пройшов службу в армії і в нас знаходили крис. а тут навіть не намагаються їх шукати. Чоиу дітей не відпускають на канікули ( відпустку)? Адже 26.12.2018 р. було повідомлено, що знятий військовий стан з 10 областей України, а керівництво академії чекає письмового повідомлення особисто, хоча Львівска область не входила до цього переліку. Дітям, батьки, придбали квитки наперед так як більшість дітей іногородні. Тепер повернути їх неможливо, тому що більшість квитків куплялося через офіційний сайт Укрзалізниці. Через інтернет неможна повернути, тільки в касах Укрзалізниці, які знахадяться за багато кілометрів від населеного пункту. Нікого не хвилюють чужі грощі, адже це кошти не керівництва. Ліків в санчастині немає і щоб самому їх придбати не пускають у звільнення тільки постійно кажуть: "чого часто хворієш?".. А як можна не хворіти коли ніразу не вилікувався толком. Одним словом бардак.

,

Товарищи контрактники, подъёмные вы получите через два года и то если повезёт, отношение до участников АТО ужасное, хуже чем на строчке, свободного времени у вас не будет если ты не женат. В Украине много есть учебных заведений, сдесь тупая савдепія, кантики , бирки и прочее, одно название красивое а на самом деле ето хуже какой нибудь бурсы

,

Жах,крадіжки,ставлення до курсантів жахливе. Стати військовим,це була велика мрія сина,а зараз ненависть до цієї професії.Хлопці просто розчаровуються.

,

Поступил в академию ето ужас участников АТО приравнивают к срочникам даже хуже отношения скотское не поступайте туда.

,

Воровство процветает! Неужели никак нельзя с этим бороться?

,

Хочу сказати одне, дівчатам ще складніше ніж хлопцям. По-перше це проглиле командування, яке прикриває один одного не виконуючи вимог статутів. Неможливість звільнення з цих прекрасних лав ЗСУ. Абсолютний пофігізм начальства до твоїх відмінних навчань- тут головне зв'язки і могаричі. Шоб поїхати в отпуск раніше- купи ротному 20 доригих чорних ручок, або зкиньтесь всією групою на нове кріселко. Отак-от. Дівчата, що хочуть поступати- це того не вартує. Я дуже жалкую що втрачаю тут свої золоті роки. Зате просто неймовірно якісне навчання. Все пам'ятаю. Вчителі і працівники зсу знають свою справу, чудовий програмний матеріал і подача. За це хоть 2 зірки

,

Хлопці та дівчатка , які намагаються поступати до цього "вишу" можуть дуже сильно помилитися. Мені прикро за розумних абітурієнтів з 170-190 балами в атестаті, які, потрапивши до цього пекла, навіть не можуть просто написати рапорт на звільнення з академії і ніколи сюди не повертатися! Постійне розкрадання особистісних речей, совкові устрої та багато іншого переконають вас сюди не вступати! Батьки, якщо вам не байдуже майбутнє ваших дітей то раджу навіть не приїжджати до Львова і не витрачати свої гроші! У нас в Україні дуже багато більш-менш престижних вишів в яких дуже легко можна потрапити на бюджет, тож раджу вам вирішити для себе чи варто вам сюди вступати, чи ні, я вам це говорю як людина зі 189 балами з Історії і 185 з Української мови, яка зганьбилася в цьому пеклі 2 роки свого життя! Цінуйте свій час і нерви! Бажаю вдачі.

,

На жаль,і ті хто пише негативні коментарі, і ті хто позитивні - мають рацію)))Справжні чоловіки ,гордість матерів -ті хто зумів пристосуватись до умов цієї академії- до того таки , що дійсно крадуть спідню білизну, навіть розпаровані носки), до принизливого ставлення до себе офіцерів.Адже їм іти на зміну тим таки офіцерам, от вони і вбирають в себе задатки лідера .Інакше тут не вижити.Праві і ті хто помічає зміни у своїх дітях-дійсно ми їх виховували на повазі і не злодіями.Адже не зрозуміло, як можна тиснути руку злодієві, якого 30 хв тому при всіх відчитували.Але ні -тут все як раз зрозуміло- його тато має великі гроші , він вже пройшов службу в армії і йому пощастило навчатись чи служити з людьми які зараз в академії. І дійсно таки -гарне навчання і відмінна дисципліна це ще не привід щоб ти пішов у звільнення, коли на шикуванні сину відомого когось тиснув руку сам генерал. А телефон вкрадений ним днем раніше , то дрібниця.На жаль, превеликий таки жаль, це таки совок.

,

Скажите пожалуйста могу ли я поступить в академию , сдаю ЗНО с укр.языка, историю и географию

,

Сколько людей, столько мнений. В академии обучается мой внук, в целом все нормально, обучением он доволен, условиями проживания тоже, да, не санаторий, но ведь так и должно быть. Одно меня возмущает: в казармах процветает воровство, воруют даже носки и нижнее белье. Почему никто на это не обращает внимания? Кого воспитывают- будущих офицеров или каких-то мерзавцев?

,

не поступайте, будут обманывать, что всё чётко и т.д Я уснул от усталости на 20 мин - меня оставили на казарме на 3 недели, при том что есть жена, получаю грамоты за "відмінне навчання" и не было залетов. Уровень обучения крайне низкий.

,

Ей курсанти чого ви такі злі до дівчат які хочуть стати військовими? По перше для дівчат звикнутись з цією думкою не так і легко так як ми хочемо завжди бути захищеними а тут ще й таку відповідальність брати на себе. По друге це рішення до нас приходить не за секунду і навіть не за рік ми до цього дуже готуємось тому що знаємо що в армії є такі не дуже коректні хлопці які будуть говорити вам типу Чого ти сюди приперлась йди додому борщі мужику своєму вари. Хоча це не правильно і ми в таких ситуаціях деколи губимось і не знаємо що відповісти. Пацани ми завжди хочемо чути від вас слова підтримки навіть якщо ми мало знайомі або взагалі не знайомі ми ж завжди відповідаємо взаємністю. Думайте перед тим щоб щось сказати. І тим більше що поганого в тому що дівчата хочуть бути сильною духом? Чи ви думаєте вона стане мужиком від цієї професії? Якщо так то це не правда. Дівчина завжди залишається дівчиною як в ресторанах так і в окопах пліч опліч з вами які в нас не вірять...і дуже жаль.

,

Мій син не з слабких, всі тяготи переносить, крім приниження. Ми виховували його поважати людей, бути чесним, не втрачати гідність. Він мріяв стати військовим, в усьому брав приклад з батька, який пройшов Афган.Тут він нам сказав, що не витримує свого ротного, який на кілька років старший і з такою насолодою знущається, тому що знає, що не получить здачи. Дуже прикро, що в нас виховують не справжніх офіцерів, а просто військових з поламаною психикою.

,

Дівчатка, а навіщо вам армія? Що ви там будете робити? В декретах по 10 років сидіти? А за вас хтось воювати буде. В наряд-не піду, стріляти, крокувати, протигаз надіти -не вмію, крос бігати-хвора. Не треба вам поступати в НАСВ. Будете звільнятися старшим лейтенантом через 25 років. А хлопцям раджу не скиглити, як деякі респонденти на сайті. Я в АТО бачив справжніх випускників НАСВ. З ними сам чорт не страшний. Так тримати!

,

Тим батькам, хто поливає багнюкою Збройні Сили, я, офіцер у відставці, ветеран, учасник АТО, повідомляю: хочете своїх дітей бачити цивільними ботаніками-на гарматний постріл не підпускайте їх до НАСВ. Бо вони у вас навчаться скаржитися на курсантські будні. Я свого сина брав на полігон бригади, яка брала участь в бойових діях на Сході. І він дивився на життя та побут вояків у наметах при температурі -15. А зараз навчається в Академії і не жалкує. А тих, хто розкриває рота на армію-усіх в АТО на перевиховання.

,

Непоступайте в той дурдом Відношення офіцерів до курсантів скоцьке Офіцери мають курсантів за гамно Морально принижують В уваги не пускають Салдепія Ще гірше ніж срочка

,

Могу ли я поступить в данный вуз, если мне 24 года, ранее я отслужила 3 года контракта в звании старшого солдата и уволилась, так как не захотела подписывать далее, и я есть участником АТО?гражданская специальность журналист, диплом магистра

,

Не знаю кому там кльово і суперово.Мій син провчився в сержантському коледжі 4 місяці.Я дитини не впізнаю.Був здоровий гарний хлопець.Зараз хворіє постійно.Моральні приниження постійні.Думала з часом адаптується.Знаю що таке армія.сама ветеран військовоі служби.Але два рази порозмовляла з ротним і зрозуміла.що зробила величезну помилку.що дозволила сину туди піти.Слів нема.Ужас

,

вот прочитала я все что пишут и у меня такая мысль сложилась как покажет себя человек так будут к нему относится и тем более это не детский сад а воспитывают и закаляют в ребятах достойный крепких мужчин гордость матерей.

,

Повна халатність і безвідповідальність!!!

,

Мій син вчиться вже другий рік.На першому курсі часто хворів, але не від того що офіцери винні, а від того що клімат у Львові вологий і не всі можуть адаптуватись. Медична допомога надавалась вчасно і якісно. Офіцери несуть відповідальність за курсантів. Там загартовують воїнів, а не вихованців дитячого садка. Кому не подобається значить не туди попав. Що значить дідовщина? Дай здачі раз, получиш сам, але більше ніхто пальцем не троне.

,

Мій дядько навчався в Академії Сухопутних Військ. Він дуже задоволений і не пожалів, що пішов туди! Створив сім'ю у Львові і живе там, а все завдяки цьому навчальному закладу!

,

Мой внук окончив военный лицей поступил в академию.Армия моя жизнь ..не самая сладкая..служил в ракетных войсках.. полигоны..учения..боевые пуски ракет..в Афганистане служил в мотострелковом полку..пороху понюхал вдоволь..служил Родине честно ..Всем ребятам решившим посвятить свою жизнь службе в армии.пожелаю учится военному делу настоящим образом ..тяжело в ученье.. легко в бою..и о самом главном..до самой смерти не нарушать моральный кодекс офицера..Душу богу сердце женщине честь никому..Успеха вам курсанты на этом нелёгком пути .

,

Говорили про это место как про рай, достаточно было побыть там несколько дней чтобы убедиться в обратном! Отношение офицеров ХАЛАТНОЕ! Большинство курсантов наглые и не воспитанные. Мне не давали право что бы я написал рапорт об отчислении, я целые сутки ждал. Моему товарищу полковник вообще помял рапорт, развернулся и ушёл. Какое право они имеют насильно держать человека если он по собственному желанию хочет покинуть заведение? Много рассказал бы, но наверное не буду. Просто скажу так, лучше не поступайте , иначе потом увидите как там всё на самом деле, а уже не будет смысла забирать документы. Еще и без мед комиссии заставили сдавать физо! Хоть и мой товарищ предупредил что у него болит в боку и он идёт к хирургу. Повезло что он когда бежал 3 км там не упал мёртвый. Кто бы это на себя потом взял? Подумайте хорошо

,

Сколько рас я звонила в академию.в военкомат ни хто ничего не знает толком.говорили что математику можно сдать на месте.и что в итоге проехали больше чем две тысячи км.что бы услышать .без математики нельзя.и предложить повара. Бред я вшоке от такого отношения.

,

....і до речі не тільки мені відмовили по цій причині у вступі. Просто я і ті дівчата яким теж відмовили не могли зрозуміти одного чому на сайті пишеться одне а в академії говорять зовсім інше назвали замість біології хімію географію математику фізику і іноземну...до чого тут ті предмети ніхто не міг зрозуміти...і я вирішила буду поступати на наступний рік знов буду здавати зовнішнє незалежне оцінювання але вже з тих предметів які вони мені назвали просто дуже не приємно коли так стається після того коли це твоя мрія з восьмого класу ти із за того не пішла після 9 класу хоча клас був дуже поганий вчителі ображали і взагалі ставлення було дно. Тому я буду чекати рік не знаю правильно це чи ні але так як це моя мрія я здатна навіть математику вивчити з 4 балів до 9. І до речі приймальна комісія могла би бути трішки привітливою а не за спиною говорити що вона могла б мені особовою справою по голові дати із за того що я не відповіла на її запитання яких не повинно би бути...

,

І так вчора розпочалась моя вступна кампанія я приїхала з батьками в академію зранку чекала дві години тут нас запускають всіх розказують скільки що коштує (проживання, харчування) і пішли ми на реєстрацію була велика черга нас пропустили через огорожу по 10 чоловік ну і ми стояли так годину якщо не більше потім прийшов курсант провів нас до четвертого корпусу сказав що і як робити далі ну ми і сиділи чекали нашої черги на реєстрацію яка проходила в спорт залі і тут ми дочекались після двох годин пішли реєструватись дали номер реєстрували сертифікат обрахували бали Зовнішнього Незалежного Оцінювання і відправили реєструвати і тут почалось я здавала біологію історію України і мову тут та пані почала кричати що в мене біологія і сказала що біологія в Академії не проходить і почали мене агітувати в коледж сержантського складу на повара або медицину курсанти мені зразу сказали щоб відмовлялась я відмовилась написала рапорт на те щоб мені віддали медогляди аналізи і так дальше віддали і..

,

Жалію, що поступив... Робота на картинку, постійно одна показуха..

,

хочу сюди поступати цього року на психологію..бали з зовнішнього незалежного оцінювання не дуже 125, 130, 145...хто знає чи з такими балами можливо сюди поступити.відпишіть..казали великий конкурс на одне місце 16 людей...як проходить медогляд хтось знає? Якщо зі Львова то все одно жити в казармі? Їздила....дзвонила в приймальну комісію ніхто нічого не каже крім того що запізнилася з подачею документів і все потрібно робити через військовий комісаріат ....сказали атестату не потрібно хоч на офіційному сайті пишеться що атестат потрібен...взагалі чи реально сюди поступити дівчині після школи з не дуже фізичною підготовкою і атестатом (якщо він потрібен)?????? Відпишіть допоможіть!!!!!!!!!! І хто з дівчат також поступає цього року в академію пишіть!!!!!!

,

Повна дегридація лічності, тупо на парах сидимо, скука. Я пожалів що поступив. В реальності мав би шанс піти звітси не задумуючись пішов би, но хочуть компенсацію за кожний місяць навчання. Непоступайте сюди, тут повна савдепія!!!!

,

Я мать курсанта, который выпустился лейтенантом 25.03.2017 года. Никакой дедовщины, прекрасные отношения 1-го и 4-го курса, они дружат, придерживаются традиций, установленных годами! Отличное питание, занимаются спортом! Мой поступил середнячком по физо, закончил, Чемпионом Збройних Сил Украины по пятиборью! Ваше право выбирать комент по душе!

,

берут тех кого в армию по здоровью не взяли! Прям высшая степень профессионализма!!!

,

Крадуть речі,дідовщина цілковита ,знущаються над моїм другом. Не рекомендую!!

,

Сын поступил в 2016 году и ОЧЕНЬ доволен обучением. Дословно из его сообщения: "Я нашёл себя". Я думаю, это просто должно нравиться. Да болеют (но болеют и дома), да недоедают (хотелось бы лучше), но всё это до увольнительного :) там можно полакомиться вкусненьким. В целом, я довольна, что доволен мой сын.

,

Все супер.Сын там учится,сами мы с Одессы,поступил сам без блата и денег,мечта с детства быть военным.Коменты типа все плохо и т д это удел неудачников,военная академия это не дет.сад.туда идут настоящие,сильные,крепкие духом ребята,а не нытики,физ,подготовка там не детская.

,

Ця академія це просто пекло!! Відношення офіцерів жахливе , особливо до АТОШників!! Постійні залякування та погрози! Все лише на показуху!

,

Тут супер і лікують досить непогано!!! Харчуваня класне як враховувати що це армія

,

Что творится сейчас в академии, ужас! Наши дети курсанты болеют.В санчасти неизвестно как лечат и кто.Не умеют или вы учились на врачей за деньги.Врачи, имейте сочувствие к детям.Вовремя лечите и правильно.Из за ваших ошибок страдает здоровье курсантов!Или Вам необходимо прославить Ваши ошибки на телевидении.

,

Дуже багато коментарів негативних ,від ображених які не вступили з послідністю ніби не заплатиш не поступиш з різними звинуваченнями до закладу ,в текстах яких по 10 помилок в одному реченні? Так вже вийшло що в даному закладі навчається мій син який вступав в даний заклад без сторонньої допомоги ,так як в тому році я не знаходилась в Україні .Я не можу сказати як він вступав в даний заклад але скарг він нього я не чула за два роки навчання ,одне що мене нервує це те що він любить віддихнути гарно і на вихідні у Львові витрачає не мало.Вступав до закдаду після військового ліцею ,який також знаходиться в Львові ,,героїв Крут,,в якому було і тяжко і постійні проблеми де треба було постійно здавати кошти на ремонти і т.д На сьогоднішній день другий курс,перший був закінчений на відмінно в чому я була приємно здивована ,скажу чесно я не приймаю участі в його навчанні це принципово,,Він майбутній офіцер і він має бути сильним і мужнім без мами і тата ,,

,

Че вы тав врете у меня брат поступил и без денег и ему там все нравитса и кормят его хорошо .и не поливайте грязью Академию и преподаватили там нормальные .а кому ненравитса сидите тогда у родителей на шее

,

Поступив сюди і тепер дуже шкодую :( Добре подумайте перш ніж йти в вищий військовий заклад, всі мінуси можете прочитати в коментарях нижче, більшість з них бачив сам.

,

Д.д.! Порадьте факультет з найменшим навантаженням з математики,бо вона в нас не дуже,хоча будем підтягувати!

,

СУПЕЕЕЕЕЕРРРР

,

Сын поступил в этом году сам ,без блата и денег,хотя он и неотличник.Просто было огромное желание учиться в этом вузе! Ему всё нравится,учиться интересно, пока не разочаровался.Академия супер.

,

не поступайте сюди. "дідовщина" страх. знущаються б"ють курсантів. не рекомендую.

,

цілком згідна з Марією! конкурс взагалі не прозорий -- аркуш із фізпідготовки віддали порожнім, за біг на 1000 м і 100м результати не оголошували -- написали що їм треба( , марно витрачений час на підготовку документів і розчарування( особливо для дівчат -- глухий номер(

,

Ребята, это загнивающая академия, дедовщина сплашная, учеба полный ноль, никому не рекомендую даже и ногой туда ступать

,

Дівчата!!! Негайте дарма ні часу, ні грошей, ні сил на цей корупційний вуз, від якого "пахне" радянським союзом. Тут не важливо, які у тебе бали ЗНО, фізична підготовка і взагалі чи ти був на фізо. Поступають лише "проплачені" або діти військового начальства. Для прикладу: у мене найвищі бали ЗНО серед вступників (190, 189, ...), здала фізо, пройшла профтести і медогляд і пролетіла без пояснень. НЕ РАДЖУ!!!

,

Дорогі батькі курсантів,читаючи ваші відгуки дуже засмучуюсь,раніше вже писала,що Академією я дуже задоволена,але бачу що є люди які розчаровані,про це говорять відгуки,я хочу щоб ви всі розуміли,що академія дуже гарна,керівництво академії робить все,щоб нашім дітям там було комфортно,але не забувайте,що там навчаються наші діти,діти яких ми виховували і загальну атмосферу складають саме вони! Пропоную по питанням звертатися до мене,я вважаю,що краще збирати всі питання та ділитися проблемами й находити рішення усім разом ніж виставляти відгуки від анонімів...мій телефон 0990625358,фейсбук Лілія Рудяга м.Полтава,в вк так само пишіть,телефонуйте...

,

шановні абітурієнти та батьки!!! Не бутьте такими наївними, як ми!!!! НІ В ЯКОМУ разі не відпускайте сюди своїх дітей!!! Тут із розумних, добрих, адекватних молодих людей роблять баранів і овець. Малодший офіцерський склад - звірі!!! Вони будуть мати вас за жуків, честь і гідність яких вони роздавлять і розтопчуть!!!! Вони будуть обзивати, знущатись!!! Їжа, хоч і за натовським стандатром, але ніяка: фрукри - це гниль, м’ясо - це це пліви і шкурки. Ніяких звільнень!!! Будь який "прокол" це нереальні фізичні навантаження!!! Кожного ранку це простій на морозі, холоді, дощу в очікувані офіцера, який при повному обмундируванні буде потім вас ганяти напівроздягнених!!! Ви обов’язково потрапите в лазарет, який теж жахливий!!! Цей список можна продовжувати ще довго... Не рекомендую!!!!

,

Моя оценка 5 баллов,сын учится в АСВ на первом курсе,поступал сам и не о каких деньгах и речи не шло,поступил правда не с первого раза,но он очень хотел учиться именно в этой академии,поэтому,когда прочёл о дополнительном наборе поехал поступать ещё раз.Первое время было тяжело морально,но благодаря офицерскому составу он быстро вошёл в ритм учебного заведения,ему нравится там учиться и претензий никаких нет.Питание отличное,педагоги замечательные,есть секции для занятий спортом,все что требуется от курсанта- учиться,дисциплина и конечно же любовь к своей профессии...

,

Я хотіла навчатися в цьому закладі..мріяла одягнути форму і мати присягу..але мрії мають таку властивість не завжди збуватися..а ще гірше що влада нічого не намагається робити..Я старалася боротися і відстоювати свої права..проте все даром..до кого тільки я не дзвонила..ніхто тим не займається..мене всі ігнорили..і я зневірилася..нема за що боротися..адже влада це все покриває..так було є і буде..нічого не змінилося з того часу як помінялася влада..оскільки корупція існує..ще й в такому престижному закладі..з якого виходять нові офіцери..

,

Я вже говорила про бали дівчинки яка зі мною поступала..але не говорила про свої...Я здала зно так: 188,5...171...157..звичайно порівняти з балами моєї подруги вони значно нижчі..проте порівнюючи їх з балами теперішніх курсанток..вони високі..Я здала фізичну підготовку...і посуті мала би поступити..проте і я..і дівчинка яка мала вищі результати не пройшла..зате пройшла дівчина яка має лише два зно 119 і 140..або дівчина яка ні одного разу не віджалася..і не пробігла 1 км..ви подумаєте що я спеціально наговорюю на академію бо не поступила..ні..кожен абітурієнт знає про такий сайт як "абіт пошук "..там можна пересвідчитися що я не брешу..якшо ввести ім'я та прізвища тих дівчат які поступили..на рахунок вступних випробувань доказати важче..оскільки аркуш на якому мали записувати результати кожного вступника пустий..

,

а тут один нюанс..в цій прекрасній академії все не так..хто має гроші той проходить хто нє той пролітає..повернемося до фізичної підготовки..на сайті академії в правилах прийому можна ознайомитися які нормативи потрібно здавати..отже комплексна силова вправа..з правил прийому можна побачити кількість віджимань і пресу які потрібно зробити хоча б мінімум щоб пройти..якщо не зроблено ні одного разу прес або віджимання..вправа анульовується..так само і з 1 км..його потрібно пробігти..і ні разу не зупинитися..це називається біг на витривалість..і таким чином фізична підготовка здана і абітурієнт має шанс на зарахування відповідно до рейтингу...так думаєм лише ми..ні зно..ні фізична підготовка в тому випадку значення не має..будучи там я зрозуміла що таке доросле життя..і яке воно на смак..почнемо з найголовнішого (як ми всі думаєм) зі зно..

,

гуртожитки мали блочну систему..і в блоці нас жило 6 дівчат..кожна між собою звичайно вже встигла познайомитися..і зрозуміти на якому рівні вона є..і хто ж є її суперницями а хто ні..зі мною в кімнаті жила дівчинка..мала досить високі бали..золоту медаль..зно в районі від 185 до 197.. (я точно не пам' ятаю)..але я впевнена що не нижчі..і батько в зоні АТО..почалися вступні випробування..20 липня я здавала ВЛК..наступного дня фізичну підготовку і профвідбір...за правилами прийому до академії щоб поступити потрібно пройти все це..і як ми всі чудово знаємо хто має вищі результати той проходить..хто нижчі той пролітає..

,

Привіт всім..Я Марта..Мені 17 років..цього року я закінчила школу і йшла чітко до своєї мети..вже як два роки я мріяла стати курсанткою Академії Сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного..я звертаюся до таких дівчат як я..до тих хто вірить в справедливість і антикурупційність цієї академії..я знаю що в кожного в житті є мрія..можливо і не одна..і повірте це дуже боляче коли її розбивають..ще й таким цинічним образом.. 20 липня 2015 року розпочалася моя вступна кампанія в академії..Я приїхала туди щаслива..позитивна..налаштована на хороший результат..в цей самий день дівчат заселили в гуртожиток а хлопців в казарму..

,

Сейчас везде чистка в органах всякой власти. Министр Обороны когда то руководил Харьковской Академией ВВ. Он прекрасно знает о проблемах в Военных академиях. Но по видимому его это устраивает. Хотя одно его слово может изменить коренным образом всю ситуацию. Только он этих комментариев не читает и не прочитает никогда. Не тот уровень.

,

Панує справжня дідівщина,офіцери смакують принижуючи курсантів. Ціль не навчання, а муштра і прибирання території. Керівники відігруються на курсантах за свої "роки навчання". Люди-офіцери !!! Будьте людьми !!! Не ускладнюйте і так важке життя в цій країні. Курсанти не ув!язнені, вони вступили вчитися і жити. Звільнення не милість, а обов"язковий відпочинок !!!!!!!!

,

Нестатутні відносини, крадіжки - це сьогодення академії. Генерал про це знає, але мабуть у нього ні честі ні совісті.

,

я тут навчаюся і я всім задоволений. а якшо комусь тут важко і плаче, то значить не туди пішов. хлопці не розпускайте соплі "мужики" все таки

,

А наш сын учится и доволен! Питание на пять с плюсом, особенно после того, как начали кормить по особой системе, практики хватает, преподаватели в подавляющем большинстве грамотные, интересно ведут занятия, многие из них с боевым опытом. Физически, правда, тяжело. Физо есть физо)))

,

Эти комментарии читают представители академии или нет?Они должны делать какие-то выводы.Это же ужасно.Что они могут дать этим детям,когда нет порядка,процветает воровство,невежество,амморальные офицеры.Интересно в высших эшелонах власти знают об этом?Нужно стучать во все двери,бить тревогу.Если будем писать только эти комментарии,которые наверное никто не читает,наши дети выйдут оттуда моральными уродами.То,что там одна показуха-это точно.У нас уже своровали берцы и зарядку к телефону и никого это не волнует.В таком заведении такой случай должен быть как большое ЧП,но там даже и сказать некому.Все в порядке вещей.Это просто ужасно,страшно,это катастрофа.Господа офицеры,опомнитесь.Дайте прочесть эти комментарии самому главному начальству академии.Исправляйтесь,иначе будем писать во все инстанции!!!!

,

Очень разочарованы этим заведением. Здесь нет никакого дела до проблем и самое главное здоровья наших детей.Обещалось одно, но на самом деле совсем все не так. Здесь все показуха.Все красиво, но руками трогать нельзя.Товарищи офицеры опомнитесь.Вы готовите будущее нашей армии.Мы доверили Вам своих детей, и мне от этого страшно. Хочу забрать своего ребенка.Никогда не отдавайте сюда своих детей. Это последнее заведение куда надо идти учиться от безысходности.

,

Говорят,что на парах неинтересно.Ребята засыпают,дедовщина и воровство,на которое закрывают глаза воспитатели.Бюрократия и неуважение-норма.Показуха-норма.неграмотный руководящий состав,оттого и невежество.Наш ребенок пошел учиться в этом году.Хотелось бы,чтобы эти слухи не опрапвдались.олнуемся по этому поводу.

,

Ходят слухи,что офицерский состав не того уровня,какой должен быть в таком заведении.Там,где не надо, ужасная бюрократия(куча ненужных бумажек и т.д.).Очень трудно семейным(особенно в этом году).На парах ребята спят или занимаются чем либо,потому что неинтересно.Почему руководящий состав не проводит полезные интересные пары,а вместо того не замечают,как одни спят,а другие смотрят в окно?Это что за преподавание?Отбубнил положенное время и ушел.Это не по военному.Кроме того,ходять слухи,что имеет место воровство,дедовщина и безкультурье.На все это закрывает глаза воспитательский и преподавательский состав.Мой зять в этом году поступил.Он очень справедливый и воспитанныйюНезнаю как уживется.Очень волнуемся.

,

Очень разочарованы учебным заведением: воровство, безнаказанность, пьянство, дедовщина, унижение человеческого достоинства, безразличие к здоровью курсантов(две недели держится температура - никому до этого нет дела), старшекурсники обнадеживают, что нужно пережить пару курсов - потом сами станете дедами. Это что новый формат украинской армии? Или старые привычки идиотизма, который существовал в совке? С забитыми будущими офицерами будущее армии под большим сомнением. Уважаемое руководство! Не пора ли открыть глаза и навести порядок.

,

мій син цього року поступив і не "башляли" як тут висловлюються.зно здав нормально ,фіз.підготовка супер,мед.комісію пройшов і не "наркоман "і не "дурік"а хто висловлюється з негативом значить сам дурік .академія зробить із всих хлопців мужніх,сміливих захисників і справжніх чоловіків .з повагою мама курсанта першокурсника!

,

неужели не осталось в академии толковых офицеров. если в этом году понабирали будущих офицеров тупых и дуриков.может и наркоманов.как так можна. как дети которые вобще не прошли ЗНО в которых в атестатах одни 1 прошли комисию. как вобще такие дети учатся в вышах.Разве это офицер если он тупой.скажите мне пожалуйста. и это наше будущее.неужели генерал об этом знает и молчит.Что Украину ждет через 4 года и вам не стыдно. Позор укр армии.В армии должны служить образованные умные и патриоты но не дебилы и стать тут не важна

,

Син навчається дуже задоволений..........

,

Цього року поступаю сюди, вчаться багато знайомих. Говорять, що заклад дуже хороший.)

,

таваріщі, не плутайте військову кафедру, де платять, щоб туди поступити. і реально курсантське навчання, де проходять за фіз.підготовкою і розумом, і не башляють. на військ. кафедрі навчаються лише студенти інших вузів. гроші ж гребуть за військ. кафедру викладачі ж ваших універів. в самій сухопутці дуже круті офіцери, допоможуть, якшо треба. курсанти жаліються хіба що на їжу, тому що вариться все на воді без солі. взагалі, ту їжу привозять невідомо звідки. але те, як там готують по твоїй професії, яку ти обрав, досить круто. тому не вагайтесь - можете поступати)

,

Син навчається вже рік на факультеті бойового застосування. Скаржився хіба що на харчування(це ж не мамині пиріжки). Спочатку було важко, але швидко звик. Займається спортом, не пасе задніх і все добре. Я спокійна, бо дисципліна і завжди під наглядом.Поступив без хабаря і протягом року нікому ні за що не платила. Звичайно є деякі нюанси, але в цілому все добре)))

,

Щоб поступити на військову кафедру, треба дати хабаря 500 долл. + ще за навчання заплатити. Без хабаря поступають тільки одиниці. Коли в цій державі вже наведеться лад і проснеться совість.

,

скажіть будь ласка скільки коштує навчання в цілому , скільки років навчаються , після якого класу беруть в академію , і чи навчаються дівчатка.

,

Кому не нравится: слюнтяи. Вы думали, в военном институте бывает легко? Никто не заставляет идти, чтобы потом нюни распускать. А если человек получил специальную подготовку: будь-то в военном лицее, или в музыкальном училище: идти стоит, можно и знания получить, и силу воли потренировать, и карьерный рост себе обеспечить.

,

справа в тому,що тут навчається ,мій хлопець)) ніяких грошей він не платив,поступав він сюди після 11 класу,по-перше фізична підготовка,щей як потрібна))по-друге,окрім того,що він здавав ЗНО,яке він здав ,досить добре))) До того ж,коли він здав,у Львові вступні екзамени,то він прибіг другим)) Як і у інших нав.вузах,деякі офіцери закривають очі на бійки,такі ж є і вчителі)) але ці офіцери,зпкривають очі,на те,що в курсантів є телефони,і вони їх не забирають.

,

Нормальний навчальний заклад!

,

На самом деле ничего хорошего в этом "закладе нет.Сплошная показуха.Традиции отсутствия реального полноценного образования,традиции поборов и взяток,неуставных взаимоотношений между курсантами,плохая воинская дисциплина т.к. много "блатных", сплошная показуха. Говорю о том, что знаю.Учился с 1999-2003 на факльтете физвоспитания,если коротко-притиснение со стороны старшекурсников(традиция), воровство и мордобой, безразличие офицеров.Неуважительное отношение к начальнику института за его "узколобость" и слабый словарный запас(было с чем сравнить-прежнего Катеринчука любили и уважали.) каждый развод превращался в посмешище.Никакой учебы-одна сплошная стройка и поборы .Когда к нам перевели курсантов с Харькова-те просто ужаснулись нравам нашого "закладу".Как итог могу сказать -не все то золото, что блестит.Очень хотелось бы, чтобы все в институте изменилось в лучшую сторону-но чудес не бывает. С уважением ко всему профессорско - преподавательскому составу.

,

Заклад хороший бесперечно,але не кожному по кишені(для студентів) щоб поступити на воєнну кафедру потрібно запалатити мінімум 500 у.о. (і то якщо є знайомства)+5900 грн.за 1 рік навчання і за 2,і саме обідно яку б фізичну підготовку ти не мав без грошей тебе не взьмуть!( на рахунок школярів не знаю,може хто в курсі,напишіть якісь відгук

,

прочититавши всі коментарії та всю інформацію про цей вуз я вирішила поступати саме до нього,тому що з коментарів дівчат я зрозуміла що це гідний вуз,аби навчатися у ньому воєній справі!Сподіваюся що до кінця 11 класу моє рішення не зміннится та я таки піду поступати саме до нього!!!! P.S Хлопцям які пишуть погані коменти: Подивітся будь-ласка на себе!Які ви хлопці якщо не можете витримати випробувань,які можливо у майбутьньому можуть врятувати вам життя?!

,

хочу тут вчитися хочу бути військовим але в школі вчуся не дуже чи є шанс

,

все що треба!

,

супер!!!!!

,

все очень хорошо

,

Інститут супер...

,

хочу сюда поступать,ну незнаю чи варто.

,

то да... я тож туда хочю))))

,

Пусть поступает! С него сделают настоящего мужчину... хе-хе-хе...)))

,

я незнаю мій хлопець хоче туди поступати та я невпевнена що це хороший вибір але сподіваюсь що знайдуться хороші люди і підскажуть рішення моєї проблемки)) чекатиму!

,

Отличная учебная база, которую еще надо поискать!!!! Извините, но в некотором роде такой классной учебной базы даже в Национальном Университете обороны Украины нет!!!! Это заслуга ВСЕХ офицеров прапорщиков и контрактников, ВСЕГО педагогического состава АКАДЕМИИ! А дурдома хватает везде...ведь там хорошо где нас нет. Если какой-то слюнтяй не смог выдержать и, после 1-й четверти "свалил" - Боже , да , слава Тебе, что ты не выпустил в войска "сопливого уродца в лейтенантских погонах"! Нам нужны грамотные офицеры!!!! Мы их ждем, мы должны кому-то передать своё Дело. И лучше, чтобы это были достойные молодые люди и девушки, а не дурачки, которые на "галерке" в карты играли все эти 5 лет.

,

Побувала на території цього закладу-син думав поступати, але ...Зараз він навчається у ВНЗ на юридичному і зовсім не шкодує.А щодо тупих генералів...По-моєму, дебілів у кожному закладі хватає...

,

я думаю там норм, мне как после военного лицая, но по слухам... Привыкнуть надо)

,

Я не жалею, что закончила этот институт!!!!! И не верте тем ......, кто в этой жизни не определился и пытается обосрать святое! С большим удовольствием проучилась бы ещё раз!!! Спасибо всем преподавателям, офицерам и конечно однокурсникам!!! Желаю крутого карьерного роста, любви, домашнего уюта и тепла!!!!

,

ВУЗ супер!!!

,

Народ це жах не поступайте!!!!!!!!!!!!я пішов звідтам і не жалкую...якщо поступили плачте якщо не поступили радійте!!!!Єдине що ця академія може навчити то крізь сльози сміятись

,

надзвичайно красиве місто, гарно оснащений ВУз . цікаві напрямки навчання, можливість кар"єрного росту!!!!

,

Непоступайте,пожалієте дуже силрно,я серйозмо.

,

Дуже класно там навчатись))

,

супер

,

этот институт был в Одессе очень много времени а его оттуда спёрли!!! и сейчас назад возвращают!!!=)))

,

файноо

,

суперово!!!)

,

кльово!!!!)

,

отлично)

,

Здесь всё суперово!!!!!!!!

,

супер

,

Все супер

,

На вищому рівні


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові