Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (НАСВ)

 • Військова кафедра
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

3000
студентів
396
викладачів
160
кандидатів
наук
16
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Спеціальності:

 • військове управління;
 • електромеханіка;
 • інженерна механіка;
 • хімія;
 • музичне мистецтво;
 • автомобільний транспорт.

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: [відкрити контакти](032) 238-65-34.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 258-44-00.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 258-44-00.

Про ЗВО/ВНЗ

Свою історію навчальний заклад веде з кінця XIX століття, коли Галичина була під владою Австро-Угорської імперії та Польщі (1899-1939р.р.), продовжуючи своє існування в роки радянської влади (1939-1991р.р.).

Науково-організаційні заходи, які проводяться в інституті, дають можливість підтримувати професійну майстерність наукового і науково-педагогічного складу на належному рівні та забезпечити якісну підготовку офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Особлива увага керівництва інституту спрямована на формування у курсантів високої духовної культури і моральних якостей, почуття патріотизму, вірності традиціям українського народу. Значною мірою цьому сприяє належна організація заходів культурно-виховної і духовно-просвітницької роботи, а також місце знаходження інституту, яке дозволяє оптимально використовувати творчий потенціал місцевих закладів культури для задоволення естетичних та пізнавальних потреб курсантів.

Разом з тим потужна соціальна інфраструктура самого інституту, яка включає бібліотеку, інтернет-кафе, клуб, спортзал, стадіон зі спортивними майданчиками для ігри у волейбол, баскетбол, міні-футбол, значною мірою задовольняють потреби курсантів у години відпочинку та дозвілля.

В інституті діють гуртки художньої самодіяльності, курсантський хор, диксиленд, вокально-інструментальний ансамбль, команда КВН тощо.

У часи дозвілля курсанти нашого навчального закладу мають можливість також підвищувати рівень своєї фізичної підготовки, займаючись у спортивних секціях, а згодом, у складі сформованих команд, беруть участь в різноманітних змаганнях, спартакіадах, турнірах.

Налагоджена активна співпраця з громадськими ветеранськими і творчими організаціями міста Львова. Представники цих організацій є постійними гостями на культурно-виховних заходах у курсантських підрозділах.

Окрім цього, проводиться особлива робота щодо розвитку у майбутніх офіцерів Збройних Сил України духовності та християнських чеснот. В інституті відновлений та постійно функціонує Храм Святого Архистратига Михаїла, де курсанти та офіцери можуть відвідувати Святі Літургії.

Сьогодні у Львівському інституті  майбутніх офіцерів готують не лише у напрямку їх професійного навчання, а й виховують їх особисту культуру, високі духовні та моральні якості, всебічно розвивають національну та правову свідомість.


Відгуки

192
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Якщо ви хочете терпіти жахливе ставлення до себе, відстутність відпусток, погані умови, відсутність нормальної медичної допомоги постійну втому і недосип, працювати замість навчання і загалом сидіти в 4 стінах без можливості побачити свободу, тоді я рекомендую, відправляйте своїх дітей навчатись у НАСВ так як це найкращий спосіб довести дитину до самогубства 👍👍👍👍

,

Булінг.Постійно заносять в списки чергування.Добу ,потім без перерви-знову,і так через 12 годин (

,

Поступив в цьому році!Вже 10 раз пожалів)))Нікому не рекомендую!!!!!!

,

Насправді нічого хорошого в цьому закладі немає!Корупція як була так і залишилась.Поступала цього року,багато тих хто здав Фізо відрахували,пропонували заплатити 4000 доларів!!В кінцевому результаті виявилось,що списки хто поступить були давно готові ще до нормативів..Занизували бали фізо)Затяги ужасні,немає ніякої організованості. Бардак!!

,

На при великий жаль це є дійсність. Корупція була є і буде. Поки до влади не прийдуть порядні, але їх зараз мабуть не виховують. Мій син пройшов через це. Свідомо знизили бали за фізо. Хоча він здав 100%. А тепер в них недобір ІІ ІК. Ось і маємо що маємо. Руйнують мрії хлопців. Але є наполегливі. Не здавайтеся за вами майбутнє.


Залишити відгук

Усі ЗВО/ВНЗ у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові