Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (НАСВ)

Национальная академия сухопутных войск имени гетьмана Петра Сагайдачного (НАСВ)

 • Військова кафедра
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

3000
студентів
396
викладачів
160
кандидатів
наук
16
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Спеціальності:

 • військове управління;
 • електромеханіка;
 • інженерна механіка;
 • хімія;
 • музичне мистецтво;
 • автомобільний транспорт.

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: [відкрити контакти](032) 238-65-34.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 258-44-00.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 258-44-00.

Про ЗВО/ВНЗ

Свою історію навчальний заклад веде з кінця XIX століття, коли Галичина була під владою Австро-Угорської імперії та Польщі (1899-1939р.р.), продовжуючи своє існування в роки радянської влади (1939-1991р.р.).

Науково-організаційні заходи, які проводяться в інституті, дають можливість підтримувати професійну майстерність наукового і науково-педагогічного складу на належному рівні та забезпечити якісну підготовку офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Особлива увага керівництва інституту спрямована на формування у курсантів високої духовної культури і моральних якостей, почуття патріотизму, вірності традиціям українського народу. Значною мірою цьому сприяє належна організація заходів культурно-виховної і духовно-просвітницької роботи, а також місце знаходження інституту, яке дозволяє оптимально використовувати творчий потенціал місцевих закладів культури для задоволення естетичних та пізнавальних потреб курсантів.

Разом з тим потужна соціальна інфраструктура самого інституту, яка включає бібліотеку, інтернет-кафе, клуб, спортзал, стадіон зі спортивними майданчиками для ігри у волейбол, баскетбол, міні-футбол, значною мірою задовольняють потреби курсантів у години відпочинку та дозвілля.

В інституті діють гуртки художньої самодіяльності, курсантський хор, диксиленд, вокально-інструментальний ансамбль, команда КВН тощо.

У часи дозвілля курсанти нашого навчального закладу мають можливість також підвищувати рівень своєї фізичної підготовки, займаючись у спортивних секціях, а згодом, у складі сформованих команд, беруть участь в різноманітних змаганнях, спартакіадах, турнірах.

Налагоджена активна співпраця з громадськими ветеранськими і творчими організаціями міста Львова. Представники цих організацій є постійними гостями на культурно-виховних заходах у курсантських підрозділах.

Окрім цього, проводиться особлива робота щодо розвитку у майбутніх офіцерів Збройних Сил України духовності та християнських чеснот. В інституті відновлений та постійно функціонує Храм Святого Архистратига Михаїла, де курсанти та офіцери можуть відвідувати Святі Літургії.

Сьогодні у Львівському інституті  майбутніх офіцерів готують не лише у напрямку їх професійного навчання, а й виховують їх особисту культуру, високі духовні та моральні якості, всебічно розвивають національну та правову свідомість.


Відгуки

203
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

жах а не академія

,

Завершив навчання за бойовою спеціальністю в цій академії. Викладачі - справжні професіонали своєї справи. Навчають якісно і самовіддано. Не вивчити військову справу тут може хіба той, хто не хоче вчитись. Матеріальна база на високому рівні. НАСВ постійно вдосконалює та актуалізує навчання. Не місце для маминих синків. Тут кують воїнів. Психологічне насильство, яке тут присутнє впродовж всього періоду навчання, що проявляється тут у вигляді армійщини, гартує курсанта та привчає виконувати задачу, не звертаючи увагу на дискомфорт. Багато уваги приділяється фізичній підготовці. Зрештою, суворий побут курсантів готує їх до справжніх бойових дій та психологічної важкості війни. На війну потрапив по прискореному випуску четвертих курсів. Статистику втрат своїх/противника маю 1/10, безліч втриманих позиції та ситуацій, де знадобились навички, дані в цій академії. Виживанню і своєму успіху в боях завдячую навчанню тут. Заклад для тих, хто є справжнім чоловіком і розуміє своє місце в історії

,

На даний момент знаходжусь на фронті, і часто перетинаюся з випускниками цього феєричного закладу... Що можно сказати - затягнуті радянським вихованням псевдо офіцери. Поняття поваги - відсутнє, поняття логіки - відсутнє, критичне мислення - відсутнє, здоровый глузд - відсутній. З 10 максимум 1 ще має право називатися офіцером! Коли намагаєшся до них донести елементарні речі, то починають ображати, мабуть як з ними робили під час навчання. І це усе на фронті під час інтенсивних бойових дій! Жах! Соромно за таких "спеціалістів", дуже соромно.

,

Пора вже керівництву навести лад з постійними крадіжками. Не встигнеш щось випрати, так і вкрали з сушки. Виховують батьки, згодна, але і командний склад куди дивитесь. Я вам на виховання віддала нормальну дитину, то що їй теж починати красти в інших чи де їй брати одяг, який вкрали. Курсант навіть не може підійти і повідомити про крадіжку, бо на його слова не зважають. Це що норма?! А ми хочемо ладу в державі!

,

Взаємоповага відсутня, звернення до ветеранів війни слон. В окопах годують краще. Коли кажуть країна забезпечує, то тоді готуйся купувати за власні кошти.


Залишити відгук

Дивіться також усі ЗВО/ВНЗ у Львові, коледжі у Львові, курси у Львові, репетиторів у Львові, роботу у Львові.