Work.ua 16 років! З днем народження! Сховати банер
Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління (КУЕІТУ)

Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління (КУЕІТУ)


 • Кременчук · вул. Пролетарська, 24/37, Полтавська обл., 39600
 • (053) 672-98-63
 • ient@ient.net
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1993 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Платне навчання
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання

4000
студентів
163
викладачі
56
кандидатів
наук
20
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Спеціальності: 

 • комп'ютеризовані системи управління і автоматики;
 • інформаційні технології проєктування;
 • інформаційно-управляючі системи;
 • облік і аудит;
 • маркетинг;
 • менеджмент організацій;
 • переклад (англійська і німецька мови);
 • журналістика (видавнича справа та редагування);
 • автомобілі та автомобільне господарство;
 • екологія і охорона навколишнього середовища.

Абітурієнтам

Довузівська підготовка: тел. [відкрити контакти](053) 663-62-95.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](053) 663-62-95.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](053) 663-62-95.

Про ЗВО (вуз)

Університет видає фаховий науковий журнал «Нові технології». При університеті функціонує спеціалізована вчена рада із захисту кандидатських дисертацій за спеціальностями: технологія, обладнання та виробництво електронної техніки; інформаційні технології.

Щорічно в КУЕІТУ проводяться наукові конференції з метою обміну інформацією про нові наукові досягнення в галузі науки і техніки. У роботі конференцій беруть активну участь викладачі, студенти, аспіранти та молоді вчені.

Університет засновано в 1993 році.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Крутой универ когда то был. Там был бесплатный доступ к знаниям: 2 точки доступа к World Wide Web когда то было. 3 корпуса было. Был физик Свистун - криминальный чувак конечно, но ничего. Была 1301 (III - этаж) аудитория(общественная) там все семинары, собрания, дни открытых дверей проходили огромная. Была еще Кашуба Светлана Владимировна – заведующая кафедрой Информатики и Информационно-управляющих систем, кандидат технических наук, доцент, удивительная и очень деловая и научная женщина. Да и вообще преподавателей было много классных. Классный универ. Ну в КНУ (КПУ (Кременчугский Политех)) открытого и бесплатного WI-FI точно небыло. Но из за неправильного руководства универом, ректорами, из за неправильных расчётов всех налогов, КУЭИТУ был большим должником по налогам а именно в пенсионный фонд. Был Должныком за оренду помещения (да к сожалению у КУЭИТУ небыло собственного здания для обучения),Пришлось университету частично продавать оборудование и в итоге данный университет закрылся

,

Та же ситуация с дипломом, тянут до последнего....

,

Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нарешті закінчила навчання в КУЕІТУ, але диплом отримати досі не можу. Приходьте завтра, завтра, завтра.... і так кожен день. Сьогодні прийшла, а мене навіть не пустили на поріг університету. Якийсь охоронець сидить і нікого не пускає, навіть, викладачів, а ще гірше, що керівники мовчать. Їх все влаштовує. Жах, а не ВНЗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Я навчаюся в КУЕІТУ вже третій рік. Мені дуже подобається. Дуже розумні, мудрі, гарні добрі викладачі. До них можна звернутися як до друзів, так як і до батьків за порадою, підтримкою. Студентська молодь так само може себе реалізувати, як у наукових пошуках так і у художній самодіяльності. Я співаю - це моє хоббі. Всім хто ще думає куди поступати, раджу КУЕІТУ, не пошкодуєте!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Два роки тому закінчила магістратуру. Працюю за спеціальністю. Університет гарний, викладачі супер!!!

,

ВУЗ, который находится на двух этажах бывшего общежития. Это ВУЗ - призрак.

,

Найкращий вуз нашого міста для тих хто хоче отримати не тільки диплом а й знання. Закінчила цей вуз шість років тому назад за спеціальнісю "Облік і аудіт" заочне відділення, з червоним дипломом. За цей час завдяки отриманим знанням, без блатів, з простого касира стала заступником головного лікаря з економічних питань. Не знаю як зараз, але коли я навчалася викладачи були найкращими в місті, завжди йдуть на зустріч і допомогають. І ще скажу, що той хто хоче буде навчатися незважаючи на все!!!!!

,

Отучилась на СУА. Сейчас хочу в магистратуру на ИУС, там второе дипломирование в польском университете (плохо, что открыли только сейчас) документы помогают оформить и учишься по пол года в Украине и в Польше, а после защиты два диплома: наш и польский. А вообще университет хороший еще тем, что препады всегда в теме всего нового, потому что сами работают на фирмах и если ты не йолоп (есть желание научиться), то и тебе помогут не только словом, но и работой.

,

ВУЗ просто жахливий. Немає безкоштовного навчання. Беруть усіх підряд. Цього року туди за хабарі втупила знайома, яка набрала 104 бали на ЗНО!!!!! Жодних знань, жодної ліцензії, навіть приміщення - перероблений гуртожиток. Якщо хочете хоча б чомусь навчитися і потім хоча б десь влаштуватися на роботу, оминайте це ''університет'' десятою дорогою!

,

Отстой - лицензии нет хоть и аккредитация есть ,программы и база низкая -хоть и люди хорошие преподают но уровень очень низкий.

,

как по мне хороший универ,сегодня была там, очень хочу туда поступать..но родители говорят,мол подавай в Остроградского,а это "сарай" какой то, тем более не государственный..

,

ВУЗ просто супер! Классные преподы, которые всегда идут на встречу студенту и в оценках и в плохом посещении пар. всегда поймут и помогут. Тем более преподаватели уже выпустили много студентов и у них хорошие связи и они устраивают на работу студентов к своим выпускникам! И поверьте - это просто прекрасно, когда тебе работу приносят на блюдечке. Вообщем, рекомендую всем! Уверяю останетесь довольны! Со временем понимаешь, что ни на какой другой ты его в жизни не променяешь!

,

Это не универ,а вымагатели денег,в прокуратору на них заявлять надо,незаконно отчисляют,еще и не понятные штрафы налаживают,не поступайте сюда никогда!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

Как там цены на обучение?Кто на журналистике был?

,

ВУЗ самый лучший, в большинстве преподаватели очень хорошие и идут студенту на встречу!

,

самый лучший вуз г.кременчуга. училась на бухгалтера. преподаватели супер профессионалы. очень скучаю!

,

Я первокурсница ИУС . Все нравится, взяток пока никто не брал.

,

к сожалению, сейчас очень плохой вуз, потому как ушли лучшие преподаватели, учить нас некому.

,

реально класс

,

Классный ВУЗ!!!!Я там 5 лет проучился и очень доволен!А говорят за взятки и прочее те кто учился в КНУ.

,

самый лучший вуз

,

отличный вуз

,

если ты учишся в ИЕНТе с тебя в жизни никто ничего не возьмет и даже не попросит, но менталитет страны таков что некоторым личностям проще заплатить чем что-либо учить(такое тоже присутсвует), но по сравнению с КДПУ где срали на твои знания это оч даже ничего смотрится

,

КУЭИТУ ты обалденный!!! я проучилась в нем 5 с половиной лет. Закончила магистратуру. на отлично, и что удивительно ни копейки за все эти года никому не заплатила. Никто никогда не требовал денег и даже не намекал, естесственно было не легко приходилось учить и сдавать... но сами понимаете ничего просто так никогда не бывает. Оценку вам с потолка никто не поставит. Хотя я училась не ради оценки а ради знаний, которые нам давали преподаватели. А лить грязь проще простого, когда ты пришел к преподавателю предложил деньги, а он тебя культурно послал учить конспект..))) так что используйте в совей жизни те знания которые вы получили а не сетуйте на людей за то что вы когда-то поленились.

,

Самый ужасный универ и к сожалению я там училась.

,

кльовый универ

,

да,это самый классный универ)))когда закончу школу поступлю туда)))(КУЭИТУ)-это самый лучший универ в Кременчуге)))ну это лично моё мнение))))

,

это самый классный универ

,

КУЕИТУ самый лучший!!!

,

очень клевый вуз

,

От тільки не треба я там 5 курсів закінчив не менше 7 раз пробував здатися за гроші не беруть «редиски», а в Остроградського там деколи без цього нездаш хоч і знаєш. Треба не косити і не сідати на голову викладачам, тоді вони допоможуть і без грошей.

,

Мне не нрав(одни взятки,больше чем в Остроградского.

,

КУЭИТУ-зе бест,фореве!!!))

,

Мне понравился большй выбор различных профилей для обучения. В будущем планирую поступить в этот универ!!!!!!!!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Кременчуці, а також коледжі в Кременчуці, курси в Кременчуці, репетитори в Кременчуці, робота в Кременчуці