Національний університет «Острозька академія»

Національний університет «Острозька академія»


 • Острог · вул. Семінарська, 2, Рівненська обл., 35800
 • (03654) 2-29-49
 • vstup@oa.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1576 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка / диплом міжнародного зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Військова кафедра
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

2975
студентів
200
викладачів
116
кандидатів
наук
45
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

 • Навчально-науковий інститут права ім. І. Малиновського
 • Гуманітарний факультет
 • Економічний факультет
 • Факультет політико-інформаційного менеджменту
 • Факультет міжнародних відносин

Абітурієнтам

Детальну інформацію щодо вступу, перелік конкурсних предметів в розрізі спеціальностей і освітньо-професійних програм, умов навчання на підготовчих курсах абітурієнти Національного університету «Острозька академія» можуть дізнатися

Замовити екскурсію університетом можна за номером Музею Острозької академії – [відкрити контакти](097) 660-12-80.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](097) 553-74-10.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](097) 553-74-10.

Про ЗВО (вуз)

До послуг студентів: сучасна матеріально-технічна база, єдина в Україні віртуальна наукова бібліотека, комп'ютерні класи, інтернет, спеціалізовані методичні кабінети, редакційно-видавничий відділ, спортивний комплекс, культурно-мистецький центр, регіональний ресурсний центр вивчення іноземних мов, участь у міжнародних обмінних програмах, можливість здобуття освіти за двома спеціальностями.

Національний університет «Острозька академія» — наступник першого закладу вищої освіти східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Заснував академію у 1576 році князь Василь-Костянтин Острозький. Острозька академія припинила своє існування у 1636 році. Однак результати її діяльності не зникли безслідно. Сформований тут тип закладу вищої освіти був перенесений до Києва, звідки поширився до Молдавії та Москви. Хроніка відродження Острозької академії в незалежній Україні починається у 1994 році з Указу Президента України. У жовтні 2000 року Острозька академія отримала статус національного університету. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 року № 798, НаУОА надано статус самоврядного (автономного) дослідницького національного закладу вищої освіти.

Острозька академія відзначена 27-м призом «За якість» від Міжнародного трейд-клубу лідерів торгівлі у Парижі за активний розвиток і впровадження норм європейської освіти в життя, а також є членом Європейської асоціації університетів. Міністерство освіти України відзначило НаУОА дипломом за інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології та Дипломом за організацію студентської науково-дослідної роботи.

Національний університет «Острозька академія» є членом Європейської Асоціації Університетів з 2010 року, членом Консорціуму українських університетів та Варшавського Університету, а також член Східноєвропейської мережі університетів. Інфоpмація пpо Націoнальний універcитет «Оcтрозька акадeмія» назaвжди занеcена дo пpотоколів сeнату штaту Іллінойc (США).

Острозька академія — десятитиразовий номінант Книги рекордів України в категорії «Масові заходи». Університет занесений до Книги рекордів Гіннеса у номінації «Найдовший поетичний марафон» за проведення безперервного 456 годинного марафону читання «Кобзаря» до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Незаперечною характеристикою студентського життя в Острозькій академії є його насиченість. Керівництво університету приділяє увагу не тільки навчанню студентів. При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Студенти та викладачі університету проходять стажування в США, Канaді, Німeччині, Швeйцарії, Швeції, Фpанції, Вeликобританії, Пoльщі, Китаї та інших країнах світу. В рамках угоди про академічну співпрацю з Варшавським університетом вдало реалізується спільна магістерська програма з видачею дипломів обох сторін з напрямку «Східні студії», а також напрямку «Міжнародні відносини». Активно реалізується Угода про співпрацю з коледжем Назарет в м. Рочестер (США).


Відгуки388

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Академія перевершила усі очікування. Раджу усім

,

Незвичайно, круто і весело. Не жалію що обрав саме його)

,

Не розумію негативних коментарів. Університет справді європейських стандартів. За 3 роки не відчула жодного приниження від викладачів. Більше того, вони самі зацікавлені у тому, щоб поставити вищий бал студентам, тому заохочують їх брати участь у різних проєктах. Тому не треба вірити негативним коментарям, оскільки незадоволені знайдуться всюди)

,

Чудовий заклад! Тут в студентах зрошують справжні колективні цінності, дають хороші знання та повністю забезпечують життя та вільний час студентів як науковою, волонтерською так і розважальною діяльністю. Найкращий заклад України!

,

Острозька Академія найкращих університет. За два роки навчання, я не пожаліла, що обрала саме цей навчальний заклад. Викладачі подають матеріал дуже якісно та чітко. Студенти доброчесні і завжди прийдуть на допомогу)

,

Я не згідна з попередніми коментарями, адже академія є один з найкращих навчальних закладів в Україні, викладачі дають якісні знання, заохочують до навчання. Хто шукає знання то може знайти його у нас, головне бажання навчатися.

,

хто пише, що не пожалів, ті люди навчаються на спеціальностях з нормальними і лояльними викладачами, а це: політологія, право, можливо економіка, культурологія. принижують найбільше міжнародників. так принижують, ніби хочуть взятку, але ж університет антикорупційний, тому ніщо вас не врятує від повсякденних принижень з боку знавців своєї справи. саме противне те, коли тебе принижують треба терпіти, і жалієшся в чат групи... ненависть в студентів дуже велика до більшості викладачів, а інших вони до небес возносять, бо хороше ставлення то розкіш. понти такі, ніби це могилянка. в старому корпусі все задрипано, мені так особисто не подобається, але туалети чисті і на цьому спасибі, ще й комп'ютерні класи є.

,

дуже жалію, що поступила сюди. почну з програми, вона застаріла! книги з англійської десятилітньої давності з неактуальними темами, так ще й викладачі принижують. ((не рекомендую людям, які не люблять принижень і сидіти вдома, тому що в острозі тільки одна головна вулиця, на якій гуляють всі студенти. хотілося би звісно хорошого ставлення до себе, так як я дуже старалася сюди поступити, але видно дарма. якщо сюди йти то тільки на контракт, аби в разі чого відчислитися зі спокійною душею.

,

Бюджетників принижують, контратників так само. Забули, що вони в Острозі, а не в Києві. Перш ніж вступати, подумайте чи ви готові слухати приниження від викладачів кожний день. Це звісно залежить від викладача, але тут багато таких, які принижують. Не рекомендую нікому.

,

Найкращий університет! Ні разу не пожаліла про вступ

,

Скотьске відношення до студентів !!!

,

Відсутність опалення, гарячої води, дальній корпус та друга зміна)))))

,

В академії погане ставлення до студентів. Червона зона, нема опалення, новий корпус за 40 хвилин ходьби та друга зміна? Чекаємо вас в Острозі, любі студенти!

,

Дальній корпус в 40 хвилинах ходьби, без ліхтарів та ще й на другу зміну.

,

Знань університет не дав, зате довів до нервового зриву ставленням до власних студентів. Виганяють на офлайн не зважаючи на антирекорд смертей, відсутність опалення та гарячої води та ще й на другу зміну.

,

Погане ставлення до студентів. Червона зона, нема опалення і води гарячої, а ми переходимо на офлайн.

,

Тільки відправили додому і одразу ж назад. Отоплення нема. Гарячої води в гуртожитках нема.

,

тупий пафос, що можна говорити ,коли в університету немає грошей на опалення, і всіх зганяють на дистанційку спекулюючи ковідом.

,

3 роки тому закінчила маґістратуру за спеціальністю "Культурологія" і жодного дня не шкодувала, що віддала навчанню в ОА 6 років життя. Якщо тезово, то в ОА: 1. Неймовірний викладацький колектив. Читала негативні відгуки про приниження і погане ставлення, але з власного досвіду скажу, що у нас такого не було. Викладачі завжди з розумінням ставилися до студентів (навіть якщо приносили курсові у день захисту), допомагали у разі потреби і підтримували при подачі на стипендії або ж стажування. 2. Хороша фахова підготовка. Після закінчення університету можна знайти хорошу роботу за спеціальністю та бути затребуваним фахівцем. 3. Острог - затишне і маленьке місто. Якщо комусь нудно, то поцікавтеся, що є в академії окрім співанки. У мій час було безліч можливостей дозвілля. Тут питання до БС, яке має цим займатися.

,

Все ок, окрім того що не вміють складати розклад, приклад поставлять 1,2,5 пари, і ти втрачаєш дуже багато часу, для такого універу просто позор

,

Нещодавно дізналась про цей сайт і вирішила почитати відгуки про місце, яке за останній рік зробило мене однією із найщасливіших людей. Прочитавши кілька негативних коментарів, зробила висновок, що жаліються ті люди, які просто хочуть списувати і жаліються на те, що викладачі за ними наглядають на сесії Спитайте будь-якого спудея ОА не анонімно, яке в нього ставлення до академії і я на 99% впевнена, що ви почуєте позитивний відгук. Те, що адміністрація ОА з розумінням ставиться до студентів індплану навпаки підвищує рівень ВУЗу, оскільки буває дуже тяжко добратися в Острог в умовах пандемії, а тим більше, якщо ти працюєш. І, якщо в когось виникли якісь сумніви, то ні, я не індпланщик, а звичайний студент стаціонарного відділення. ОА - цніверситет, який піклується про своїх студентів та якість їхніх знань, а якщо ви цього не розумієте, то можливо обрали не той ВУЗ)

,

Альма-матер в сучасному стилі. Хто бажає отримувати знання-той їх має. Окремі викладачі-супер. Інші...так собі...

,

дякую дівчатам консультантам, все дуже класно пояснили і показали, думали їхати в київ вчитись, але переконали, що тут правда краще

,

Доброго дня! Спішу повідомити вам, що ОА – найкраще, що траплялося зі мною в моєму нудотному і нічим не примітному житті. Підкупила вона мене своєю чудовою атмосферою та неймовірною кількістю знань, яку вона вселяє у мозок кожного студента, який переступає її поріг. Хочу підсумувати, що цілий Усесвіт впаде до ваших ніг, якщо ви оберете цей найкращий ЗВО!

,

Ніколи не пожалію, що поступила в ОА. Найкращий університет!

,

Щоразу, коли я переступаю поріг рідної ОА, я рада, що навчають саме тут. НаУОА найкраще, що сталось зі мною. Хочеш стати найкращим з кращих? Тоді без вагань обирай наш університет!

,

Прекрасний ВНЗ.Обожнюю ОА.

,

Найкращий ВНЗ Вчуся вже 2 рік, і ще ні разу не шкодувала. ОА це велика дружня сім’я з найкращими викладачами та добрими студентами. Старші курси завжди допоможуть меншим. Життя студента в ОА завжди наповнене веселими емоціями та яскравими спогадами. Викладання на високому рівні Для мене ОА це моя друга сім’я)

,

Прекрасний ВНЗ, навчаюсь вже 3-й рік, ні разу не пошкодував, що обрав саме Острозьку академію, некорумпований що дуже вразило, викладачі просто супер, а особливо ректор, навчання надзвичайно насичене подіями, всім рекомендую

,

цьогоріч моя дитина отримала диплом бакалавра, блискавично склала ЄВІ, та уже отримала пропозицію для працевлаштування, я дуже пишаюсь своєю дочкою, а вона рада за надану можливість навчатись тут

,

Абсолютно не погоджуюся з негативними коментарями нижче. Навчаюся в академії й жодного разу не пошкодувала, що вибрала саме цей виш. Корупції немає, якість надання освітніх послуг на найвищому рівні, усе справедливо та доступно кожному. Викладачі повністю обізнані в матеріалі й діляться знаннями зі всіма студентами. Студентське життя насичене та яскраве. Рекомендую цей навчальний заклад!

,

Хороший та дуже особливий університет. На даний момент мінусом може бути лише те що він знаходиться в невеличкому містечку.

,

Неможу навіть читати негативні коментарі?))) ОА це не просто навчальний заклад... це щось набагато більше? завдяки високому профісіоналізму викладацького складу, ми впевнено балансували між онлайн і офлайн навчанням. Я щиро вдячна, що мала змогу навчатись офлайн, оскільки це допомогло мені подолати бар'єр у спілкуванні як з одногрупниками так і з викладачами. Бджілки?? змогли відчути, що таке студентське життя, порівняно із іншими навчальними закладами, які були повністю переведені на онлайн навчання. Ті хто проти офлайну, просто люди які не мають бажання працювати, та здобувати знання в поті чола, для них офлайн виступає полегшенням адже є можливість підглянути, або щось списати, оскільки офлайн це суворо забороняється. Тут виховують справді хороших спеціалістів, і я зовсім не шкодую через те що обрала саме ОА. Якщо цей коментар читає хтось із викладачів, то хочу вам просто щиро подякувати і сказати: Ви просто найкращі, і я безмежно вдячна за вашу працю.

,

Прекрасний заклад. Віддав сюди свою доньку на Журналістику, їй все подобається. Викладачі приємні, неодноразово з ними спілкувався. Цього року закінчує школу син плануємо теж подати документи сюди.

,

Бачу багато негативу в бік академії. Це, видно, ті люди, які думають, що їм всі усе повинні. В академії ніхто не буде з тобою гратись, а якщо ви не готові до роботи, то і не варто йти сюди. Я прийшла сюди вчитись і знала, на що йду. Я бюджетниця, і за два роки навчання слова кривого і погляду злого не побачила жодного разу. Де взялась оця думка про те, що бюджетників не люблять, просто уявити собі не можу. Не люблять тих, хто не хоче вчитись, і це вже діло не в бюджеті чи контракті

,

ОА для мене є найкращим вузом. Оцінювання справедливе та незалежне, як навчається, такі бали і отримуєте. Звичайно можливе всяке, але особисто я жодного разу не зіткнулася з не справедливим оцінюванням. Викладачі першокласні і не лише теоретики, а й практики, які дають гарну базу для подальшого навчання

,

Просто найкращий університет,який я знаю. Все чітко та на найвищому рівні

,

Прекрасний заклад, де прекрасні викладачі. Все пояснять тобі. Гарний корпус і гарні гуртожитки

,

Не шкодую, що обрала саме цей університет. Провчившись тут 2 роки, мені запропонували роботу в університеті. Матеріал подають якісно, зрозуміло та доступно. Вступивши в цей ВУЗ Ви вже ніколи не повернеться до свого попереднього життя. Ви стаєте частиною нашої великої сім'ї, яку завжди будете згадувати з теплом та посмішкою. А ще дуже багато студентів та випускників не можуть розпрощатися з нашою Острозькою сім'єю та влаштовуються працювати в цей заклад. Якщо ти хочеш отримувати дійсно якісну і доступну освіту, а головне НЕ платити хабарі і мати змогу добиватись успіху своїми знаннями, то Вам сюди - НаУОА!

,

Не було жодного приводу сумніватись в професіоналізмі викладачів та якості оцінювання

,

Не пошкудувала, що обрала саме цей навчальний заклад. Університет, який навчає та загартовує. Викладачі майстри своєї справи, позитивні і хороші люди.

,

Найкращий навчальний заклад!

,

Не розумію негативних коментарів, напевно ті коментатори нічого не знають про ОА. Це прекрасний університет з багатовіковою історією! Жодного разу не пошкодувала про вступ!

,

Острозька академія найкращий ВУЗ

,

Найкращий університет в Україні! Закінчила перший курс та можу сказати,що все на високому рівні від якості викладання до технічного забезпечення.І найголовніше немає хабарів? Альма-матер найкраща!!!!

,

До речі,щодо ставлення до контрактників і бюджетників,то воно однакове.Навчання проходить на засадах рівності.

,

Хороший університет. Не все так погано. Звичайно є свої плюси та мінуси. Але позитивного значно більше.

,

Не пошкодувала ,що навчаюся в ОА. Негативні відгуки пишуть ті люди, які надіялися отримувати не знання і практичні навики, а диплом. Особливу подяку хочу висловити Ректору, який робить все можливе щоб зробити цей прекрасний ЗВО ще кращим для студентів. Більшість викладачів на факультеті права є практиками, тому тут гарантовані не тільки теоретичні знання, а й отримання практичних навичок, що дуже важливо для майбутніх юристів. Тут немає корупції! За рік навчання ні я, ні мої знайомі жодного разу нікому не платили . Також гуртожитки заслуговують окремої похвали, адже умови в них просто чудові! Отже, ОА для тих, хто має амбіції і бажання навчатися ! Всупивши сюди ви отримаєте багато можливостей для самореалізації, участі в житті Академії та майбутнього працевлаштування ! Чудовий навчальний заклад !

,

Як і всіх абітурієнтів в мене були сумніви щодо вступу в ОА,тому що Острог - це маленьке містечко.Задавалась питанням чи буде в єдиному університеті якісна освіта,викладачі професіонали свого діла і тд.Коли вступила,то зрозуміла,що тут є все те про що я мріяла.Видно,що ректор та викладі живуть ОА.Так,якщо ви вступає у ВНЗ для того,щоб покрасуватись і потусити в "сучасних" закладах,то так в Острозі з цим трішки біда (але є безліч неменш цікавих та гарних місць),але якщо ви вступаєте заради якісної освіти,то вам сюди.)

,

Хороший заклад, який дає чудові знання та можливості

,

З впевненістю можу сказати , що не пошкодувала , що навчаюся в Острозькій Академії.Тут особлива атмосфера , є безліч можливостей для самореалізації, викладачі дають хороші знання і подають матеріал не тільки з теоритечної точки зору, а і з практичної, з повагою ставляться до кожного студента . Особливий плюс в тому, що тут немає корупції ! Впевнена, що погані відгуки залишають ті, хто тут не навчається і не знає про цей неймовірний ЗВО.

,

Вдячна та за таку круту можливість вчитися в сучасному університеті! ? Люблю ОА! Та рекомендую всім, хто хоче стати професіоналами своєї справи йти саме сюди. Єдиний університет в Україні, де немає корупції і то чиста правда, адже я вже на третьому курсі і можу впевнено це сказати. Комп‘ютерні класи, новий корпус з естетичними аудиторіями та інше, що надихає. Гуртожитки найкращі, бо з сучасним ремонтом та незавищеними цінами.

,

Навчанням в академії задоволена! Викладачам не однаково на знання, які вони дають, та переважно зі всіма можна без "напрягу" спілкуватись поза академічною діяльністю. Корупція відсутня, а стосовно того що писали " багато не потрібних предметів", то академія позиціонує себе як заклад, що випускає не вузькопрофільних спеціалістів, а всесторонньо розвинених - з цих предметів не валять. Є безліч можливостей для реалізації, активні студенти дуже цінуються. Гуртожитки: кімнати є різні, гуртожитки не поділені по факультетам. Можете жити як і в 4х разом, так і 2 і 3. Про контракт: викладачі не знають хто на контракті, а хто на бюджеті. Ставлення до всіх однакове. Звертаюсь до абітурієнтів та батьків: існує "боротьба" між університетами, і дуже часто студентів інших ВНЗ просять писати негативні відгуки про конкуруючі університети. Якщо Ви хочете отримати справжній відгук про академію, не полінуйтесь знайти спудея ОА та поговорити з ним. Це можна зробити через підписників інстаграму академії

,

Не розумію негативних коментарів про Острозьку академію! Таке написати може або неук, який сподівався не навчатися, але отримати диплом, або людина, якій замовили негативний відгук! Адже хто хоча б один раз був в Академії, відчув її атмосферу, нічого такого написати не зможе! Так, тут потрібно вчити! Але чи не за цим наші діти йдуть у виші? Всі пари, незалежно від форми навчання, відбувалися вчасно і були дуже насиченими. Навчання практичного спрямування! Корупція відсутня! Взагалі! Чудовий навчальний заклад! Так тримати!!!

,

Жодного разу не пошкодувала, що навчаюсь в ОА. Університет поєднує в собі історичний дух та сучасні методи викладання. Це не той університет де ви зможете отримати лише диплом про закінчення, а той, який зможе дати вам реальні знання та вміння, а що найголовніше, навчить вас застосовувати їх на практиці.

,

Надзвичайно класний університет, в якому можна отримати багаж корисних і цінних знань. Викладачі вимогливі, але матеріал знати будеш. Окрім теорії, можна отримати купу практичних навичок, які в подальшому знадобляться в професії, а це, безперечно, плюс. Вже з першого курсу можна брати участь у різних активностях, наприклад, стати членом студентського самоврядування та залишити слід в розвитку свого факультету. Ні разу не пошкодувала, що вступила сюди. Тож, якщо ви займаєтеся пошуком університету, то обов'язково зверніть увагу на Острозьку академію.

,

Ні разу не пошкодувала, що вступила. Всім раджу)

,

Провчився в Острозькій академії 1 курс і з впевненістю можу сказати, що я зробив правильний вибір, тому що викладачі подають матеріал зрозуміло й цікаво для студентів, розказуючи крім нього ще й випадки із своєї професійної діяльності, які не можуть не подобатися. Гуртожиток, у якому я проживаю, також облаштований на вищому рівні та й зрештою видно що він зроблений для людей, а це справді достойно похвали.

,

Цікавий факт,що більшість негативних відгуків пишуть особи,які тут не навчаються)) Отож,скажу про себе.Закінчила перший курс права.Навчанням дуже задоволена,викладацький склад - просто неймовірний.Більшість викладачів практики,тому ти підковані не лише у теорії,гуртожитки теж дуже хороші.Корупції немає взагалі,що змушує пишатися академією.Також дуже круто,що ми маємо зв’язком з ректором паном Пасічником.Таким чином,ми пропонуємо як покращити університет,навчання і висловлюємо свої пропозиції,думки стосовно будь-чого. На кінець скажу,що якість знань дійсно на високому рівні,з нетерпінням чекаю нового навчального року,вже скучила за ОА)

,

Найкращий навчальний заклад!

,

Навчальний заклад ?. Ректор найкращий, викладачі безумовно одні із кращих в Україні, в гуртожитку не заскучаєш, ідеальний новий корпус?

,

Жодного разу не пошкодувала, що вступила саме до цього навчального закладу. Відсутність корупції, шанобливе ставлення викладачів, ідеальний підбір дисциплін відповідно до спеціальності та можливість обирати — це тільки маленький відсоток всіх переваг Острозької академії. Я надзвичайно щаслива, що ми дійсно навчаємось навіть упродовж карантину, не сидячи вдома, а відвідуючи лекції та практичні. Студенти - це основа академії, а тому студентське врядування на вищому рівні. Університет надає безліч можливостей, а головне мотивацію навчатися не для когось, а для самого себе, для власного майбутнього. Острозька академія - це той заклад, де вимагається відповідальність, бажання навчатися та самовдосконалюватися. Тому якщо це про тебе, то welcome)

,

Чудовий університет!

,

Прекрасний ЗВО, який дає тобі всі можливості навчатися, розвиватися, знайти себе. Неймовірний рівень викладання, як і самі ж викладачі, які застосовують всі можливі методи викладання, що і справді дозволяє студентам краще та легше засвоювати нові знання, окрім цього, викладачі роблять все можливе, щоб підготувати вас до вашої майбутньої професії, вчать вас не тільки теорії, а і практики, просто - неймовірні. Все залежить тільки від вас самих, якщо ви прийшли навчатися, і прагнете змінити себе в кращу сторону, якщо ви прийшли працювати, то повірте, вам в цьому тільки допоможуть, і навіть якщо сюди приходять люди, які просто вирішили просто змарнувати свої роки, ''друшляють'' на всіх заняттях - викладачі всеодно роблять все, щоб зацікавити таких студентів, і як результат, вони закінчують навчання вже з базою колосальних знань, самі цього не підозрюючи. І ще один нереальний + : Це повна відсутність корупції, взагалі. Провчився вже три роки, і ні краплі не жалію, що обрав цей ЗВО.

,

Погані оцінки можуть ставити лише ті, хто не навчається тут) Університет прекрасний в усіх планах: - викладачі ставляться до усіх студентів з повагою; - корупція відсутня на всі 100% (не заплатив жодного разу за весь час, що тут навчаюсь); - є безліч можливостей для свого розвитку; - виклалачі дійсно знають свою справу та досконало володіють своєю професією. Майже всі з них - практики. Втім, цей навчальний заклад підійде не всім, а лише тим, хто дійсно хоче чомусь навчитися, тому що працювати треба, до того ж багато.

,

Навчаюся тут один рік і мені подобається

,

Найкращий університет! Рівень, який ми заслуговуємо!

,

Ні разу не пошкодувала про вступ в Острозьку Академію. Знання які дають викладачі - просто неймовірні. Програма навчання в академії - порівняно з іншими юридичними факультетами суттєво відрізняється, адже Академія готує практиків, а не теоретиків ( хоча і теорію вимагають знати) Ставлення щодо бюджетників, щодо контрактиків однакове. Знаєш, вчиш - маєш високий бал, не знаєш і не хочеш знати - то маєш відповідний бал. Атмосера яка панує в Академії - неймовірна. Всі дружні та завжди тобі допоможуть, незалежно від того який ти курс чи факультет. Запрошую всіх до Острозької Академї!!!

,

Найкращий університет в Україні!!! Ні разу не шкодував, що поступив саме в нього!!!

,

Навчаюся на бакалавраті права, всім задоволена)

,

Прекрасний ВУЗ з чудовими викладачами, які дійсно розуміють свій матеріал.

,

Обожнюю даний ЗВО, присутня неймовірна практична база для здобуття вмінь та покращення навичок. Університет сприяє підвищенню рівня патріотизму, активної громадської позиції, та розвиває студентське життя. Як результат, в серці залишаються лише неперевершені емоції!!!

,

Прекрасний навчальний заклад, жодного разу не пошкодувала про вступ сюди. Я на бюджеті, моя подруга на контракті, але ставлення до обох однакове, бали у нас теж однакові, викладачі навіть не знають, хто з нас державниця. Всі максимально зацікавлені в студентах, якщо є бажання вчитись, то буде все добре. А якщо приходити сюди тільки за "корочкою", то і ставлення буде відповідне.

,

Даний ВУЗ з першого ж курсу пропонує предмети по спеціальності. Студента відразу занурюють у достатньо складні для першокурсника дисципліни. І на мою думку, це добре. Якщо маєш намір чогось навчитися, а не просидіти кілька років, жаліючись на всіх, то всі можливості тут є. Головне відвідувати пари, бути активним на них, заробляти бали впродовж навчання. Тому що зароблений на кожній парі бал сумується і в підсумку впливає на оцінку. І навіть якщо ти здасиш екзамен добре, а протягом навчання не ходив і не працював, то й прохідного бала можеш не отримати. Стосовно житла - син вчиться на бюджеті, за навчання не платимо, за орендоване житло платимо зовсім небагато ( місто невелике і ціни невисокі порівняно з великими містами). Якщо у вас в пріоритеті навчання, то ОА хороший вибір.

,

Закінчила бакалаврат факультету РГМ, ще на 4-му курсі отримала омріяну роботу. Вдячна академії за глибокі знання, безцінний досвід та круте студентське життя. За 4 роки навчання не зіткнулась ні разу з корупцією і знаю, що рівень знань Острозька Академія пропонує достойний. Всім раджу цей ВНЗ.

,

Бардак, кошмар, ужас. Не поступайте. Отношение к студентам наплевательское у всех. В офлайне работать не умеют. Оценки теряются. Заочное отделение вообще далеко от своих обязанностей. Стационарное тоже не далеко от него ушло. Куча нервов - ноль результатов.

,

Більша половина нашої групи вчиться на інплані і лише кілька студентів стаціонарно,інпланщики здають сесію дистанційно і лише цих декілька студентів як підопитні кролики стаціонарно в аудиторії під наглядом викладачів де справедливість звісно в інпланщиків будуть більші бали бо над ними не буде наглядачів знущаються зі стаціонарників як тільки можуть

,

Майбутні студенти та абітурієнти подумайте двічі перш ніж сюди вступати, якщо ж ви вже на це наважилися то будьте готові до того що тут нічого не ціниться ні регулярне відвідування лекцій ні те що в тебе немає майже пропусків,а ціниться якщо ти підлиза або вискочка або будеш гарно піарити академію

,

Я також згідна з нище написаними відгуками по поводу інпланщиків,про яку об'єктивність оцінювання знань може йти мова якщо одні здають сесію онлайн а інші офлайн.Я звичайно розумію що вони на роботах і у них немає часу але це несправедливо по відношенню до нас, давайте тоді і нам здавати екзамени онлайн або нехай вони також їдуть в академію і здають сесію в аудиторіях.

,

інпланщикам дозволили здавати сесію онлайн чому така несправедливість чому ми маємо здавати в аудиторії екзамени а вони ні це при тому що рівненщина ще знаходиться в помаранчевій зоні якщо ректор не зверне на це свою увагу ми будемо телефонувати на гарячу лінію в міністерство освіти

,

Я погоджуюся з коментарем Юлі, дійсно до інпланщиків набагато краще відношення ніж до простих студентів, нас ніхто не запитував чи виходить нам здавати сесію ввечорі, а їм все можна потрібно здати ввечері екзамен будь ласка, потрібно в день і це можливо. Та і коментар Інни теж правдивий,якщо ти не сподобався якомусь викладачеві то більше трійки тобі не бачити до кінця перебування в академії.

,

з 17 травня ми вже їдемо на навчання і будемо здавати сесію офлайн але інпланщики будуть здавати сесію онлайн, чому така несправедливість, чому ми маємо здавати сесію коли над головою стоїть викладач, а вони в спокійній обстановці сидячи в дома, чи може вони діляться з викладачами зарплатою, постійно їм якісь привілегії і ми до них підстроюємося, осінню всю сесію ми здавали в вечорі, бо їм в день не виходить, гарантія діляться з викладачами зарплатою.

,

Коли поступала сюди покладала великі надії і сподівання на жаль вони не справдились тому що за весь період навчання кроме принижень нічого не отримала а все через те що я не вмію підлизуватися до викладачів і не вискочка а в цьому вузі лише це ціниться а ще я не сподобалась одній викладачці і вона мені постійно занижує бали і ставить низький рейтинг щоб у мене не було четвірки за екзамен сам екзамен я написала на 40 балів з 45 але так як був поставлений низький рейтинг в мене вийшло 3 а не 4 .Вона просто мене зненавиліла тільки не знаю защо.4 роки принижень з її сторони вже не сила все це терпіти,оне радує що залишилося вчитися в цьому безпределі ще півтора місяці

,

Є люди, яким ніколи нічого не подобається. Якщо Вам не подобається так академія, то ви спокійно можете забрати документи і перейти в інший університет, де вам будуть читати лекції з листків, яким по 20 років, де немає технічного забезпечення і де онлайн навчання не проводиться взагалі. В університеті хороша база знань, викладачі подають нову інфомацію і немає корупції, що найважливіше!

,

Так як найбільше уваги зараз приковано до навчання в умовах карантину, не змогла втриматись від роз'яснень після прочитаного нижче. Складається враження що всі негативні коментарі писали люди, які жодного разу не були в стінах ОА. Навчання в умовах карантину повністю відповідає вимогам законодавства: коли в м. Острог була червона зона, навчання відбувалось в режимі онлайн, при цьому змінилось лише місцезнаходження студентів, а всі заняття відбувались згідно розкладу. При введені помаранчевої зони відбувалось змішане навчання, пари зі студентами до 20 осіб проходили в аудиторіях, інші - онлайн. Ну і в умовах жовтої зони карантину навчання відбувається офлайн (крім лекцій які відвідують більше ніж 100 осіб), при цьому дотримуються всі вимоги: перебування в приміщенні в масках; в аудиторії без масок, проте з дотриманням безпечної дистанції; вимірювання температури при вході; розставлені антисептики тощо. Острозька академія є студентоцентрованою і дбає про своїх студентів.

,

Обережно! Примушують ходити навіть з ковідом, який ще й в місцевій лікарні перевіряють надзвичайно погано. Виникає почуття, що академії б лише діяти по старому порядку, а не берегти здоров'я студентів. Щодо занять, то всі офлайн, і звісно купа непотрібних. Де б ви ще побачили історію музики, історію Острозької академії, історію України, уроки "психології", а насправді езотерики...на факультеті романо-германських мов

,

Корупція відсутня. Якщо і є, то незамітно. Викладачі є знаючі, які гарно викладають, а є і такі, які "відбувають" та й ще зверхньо ставляться до студентів. Мала можливість на карантині слухати, як сестра набувала знань онлайн. (Це я про країнознавство)

,

Акалемія вирішила проводити лекції та практичні офлайн. Це призведе до різкого зростання числа хворих і черговий спалах ковіда, як слідства багато хворих, багато контактів Не кажучи вже про те що будуть поїздки додому, більш активне використання громадського транспорту, як слідство збільшення числа хворих До того ж я б не хотів через чиюсь ініціативу захворіти ковідом, тому що зобов'яжуть ходити в університет.

,

Вчуся на факультеті мов. Навіщось є зайві предмети (історія, історія академії, історія мистецтва, світова література, БЖД), домашнім з яких завалюють ще гірше, ніж з нормальних предметів, що нічому не вчить, лише нерви тріпає. Гуртожитки жахливі. Житимеш мінімум з 4ма людьми в кімнатці метр на метр і без гарячої води і з нульовою звукоізоляцією. Крім гуртожитку можна жити лише в селі, у якому не працюють ліхтарі. Тут величезна проблема з агресивними собаками, за якими ніхто не слідкує, навіть якщо є хазяї. Академії все одно на своїх студентів, адже навіть в червоній зоні продовжується офлайн навчання. У викладачів (крім основних предметів) часто ціль не навчити, а лише завалити не потрібними в житті завданнями (вчити старомовний вірш на 4 сторінки). Подумую або знайти університет з дистанційним, або у своєму місті.

,

Пафосний і неймовірно переоцінений заклад, де викладачі працюють так, аби просто отримати зарплатню і радше витруть об контрактників ноги, а не віднесуться до них з повагою. З гуртожитком - як пощастить. Якщо ви переселенець, кімнату отримаєте хорошу, а якщо ні, то готуйтесь жити в підвалі або шукати квартиру. Якщо любите сидіти над домашнім завданням до ночі, жити в містечку де найсучасніше місце - АТБ, під час навчання відчувати себе сміттям і хочете впасти в депресію - вам сюди.

,

Мій син навчається в цій академії. Навчання проводиться за актуальною інформацією, ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ також на високому рівні мені ця форма навчання дуже подобається, враховуючи наші реалії.Викладачі об'єктивно оцінюють знання та розуміння предметів, деканат завжди йде на допомогу по всім питанням, аудиторії з шикарним ремонтом , гарне технічне забезпечення факультету. Рекомендую!!!!!

,

Навчаюся в Острозькій академії. Насправді, нічого поганого, а тим паче, критичного сказати не можу. Університет із досить хорошим викладацьким складом, знання якісні та ґрунтовні, незважаючи на коментарі наведені нижче. Є багато можливостей обмінних програм, позауніверситецьке життя тільки заохочується. Академія дає не тільки знання, а й можливість додатково розвиватися, креативність завжди заохочується і переважно винагороджується. Викладачі самі зацікавлені у подальшому працевлаштуванні своїх студентів, тому створюються різні ініціативи, де студенти напряму можуть зустрітися із роботодавцями. Сама я ще є студенткою, і скажу єдине: хто хоче розвитку, той знайде 1000 можливостей, а хто чекає подачки, так нічого і не дочекається, а буде чорнити ім'я університету.

,

Єдине, що загубило мої студентські роки - карантин, оскільки заборонено відвідувати пари аудиторно :( Хочеться швидше повернутись до очного навчання, працювати офлайн з викладачами та одногрупниками.

,

Навчаюсь в академії вже 4 рік. Люди, які пишуть негативні відгуки - скажіть, а як ви вчились? Особисто я повністю задоволена вибором. Якщо ти вчишся, активний на парах, показуєш, що знаєш - відмінні оцінки гарантовано!

,

Викладачі - майстри своєї справи, завжди готові піти назустріч студентам. Щодо хабарництва, то такого тут точно не зустрінеш: кожен отримує таку оцінку, на яку працював весь семестр. Порівнюючи своє навчання і навчання своїх колишніх однокласників в інших університетах, з легкістю скажу, що у нас воно організоване найкращим чином: протягом дня відбуваються усі заплановані лекції та практичні заняття (а не просто завдання, які скидують на самостійне опрацювання, навіть якщо ти не можеш знайти зрозуміле пояснення на просторах Інтернету!). Крім цього, є і факультативи для поглиблення своїх знань у тій чи іншій сфері, вироблення софт- та хард-скіллс. Щодо упередженого ставлення до контрактників - то навіть смішно. Сама контрактниця, до мене ставляться і як до бюджетників: плідно працюєш - отримуєш свою п'ятірку, ні - отримуєш нижчий бал. Якщо ви і правда хочете отримати знання та корисні навички для роботи в майбутньому, то вам саме в ОА!

,

В цій академії повний безлад, по всіх інших вузах карантин і дистанційне навчання, а тут же навчання у червоній зоні, і то не поймеш що це за навчання, тому що одні факультети вчаться, інші на дистанційному, що це скажіть за неподобство, чому моя дитина має ризикувати своїм здоровям перебуваючи у червоній зоні, чи для цієї академії інші закони, якщо не будуть прийняти міри я буду змушена звертатися вище.

,

Закінчила бакалаврат і магістратуру в академі (ФРГМ). Отримала омріяну роботу за спеціальністю. Дякую викладачам за знання і мудрість, дякую чудовій пані декану. Навчалась на контрактній формі навчання, викладачі однаково до всіх ставляться. Є знання- є оцінка, немає знань - бал відповідний. Матеріал подають цікаво і професіонально. На факультеті проводиться багато концертів, свят, ярмарок. Якщо хочете отримати якісну освіту, ви за адресою. ОА - це саме той ВНЗ.

,

Можу погодитись що у академії є мінуси, і варто справді подумати перш ніж вступати туди як власне і в будь яке інше місто. УСІ АБСОЛЮТНО вузи мають мінуси і це нормально. Усюди присутній людський фактор але поза незначними мінусами академія має безліч плюсів і це абсолютно точно. І так, подумайте двісті разів перш ніж вступати до академії, якщо ви розумієте що маленьке місто не для вас то не потрібно сюди їхати і потім жалітись що немає розваг, академія дещо патріархальна і якщо розумієте що це не ваше не їдьте сюди!!!

,

Прекрасний університет із чудовою репутацією, щиро пишаюсь що декілька років тому обрала саме його, тут доволі на високому рівні гуртожитки, чудовий викладацький склад.

,

Дуже класна академія навчається моя Дівчина . їй дуже подобається . Дуже хороший викладацький склад , дуже класна амосфера , мені всю голову прожужала своєю Академією(Дуже любить її ,більше чим мене)

,

Более пафосного и переоцененного заведения в Украине не найти. Преподавателям всё-равно на студентов и на свою работу. Гораздо проще ведь дать домашнего задания да так чтобы человек всю ночь страдал. К тому же есть такие которым вы серьёзно будете желать смерти потому что если вы им не нравитесь они этого скрывать не будут и жизнь вам от этого лучшей казаться уж точно не будет. Особого внимания заслуживают учителя английского. У меня в начальной школе они были и то лучше. Общежития кстати говоря просто отвратительные Нету слов одни эмоции. Если ты ищешь заведение для того чтобы учится на контракте и потом всю жизнь жалеть о своём выборе - милости прошу сюда

,

Закінчив бакалаврат та магістратуру на спеціальності «Історія та археологія» дуже задоволений!!! Усі навички та знання здобуті в ОА використовую у роботі. Працевлаштований за фахом. Викладачі кафедри - це відмінні та кваліфіковані спеціалісти, щиро вдячний за все чому мене навчили. Брав участь у студентських обмінних програмах та їздив у США на бакалавраті. Навчався на бюджеті. Рекомендую вступати на факультет міжнародних відносин! Тут ви отримаєте якісні знання. І ще одне, досить важливе, у НаУОА НЕМАЄ ХАБАРІВ!!! Ви навчаєтеся і отримуєте оцінки за свої знання, а не так, як у інших університетах буває...

,

Навчаюсь на економічному, прекрасні викладачі. Після вступу в універ розумієш, що таке доросле життя. До студентів ставляться з повагою. Викладачі доступно пояснюють свої дисципліни. Дуже подобається навчання.Не шкодую, що обрала саме НаУОА !!!

,

Я навчаюсь на 3 курсі факультету романо-германських мов. А тепер детальніше: !) Викладачі - не ідеальні, але й не надто погані. Свою роботу виконують відмінно! Звичайно, люди є різні, тому до деяких потрібно буде просто звикнути. Я, на жаль, не змогла звикнути до чудового(!) викладача, який сказав, що "РГМ знати історію не може, а дівчата - тим паче, не той у них склад розуму". Вибачте, але це компетентний викладач?! Дуже сподіваюсь, що його звільнять, адже тримається він на своїй посаді тільки завдяки дружині, яка, до слова, є деканом ф-ту МВ і його постійно "прикриває" :) 2) Гуртожитки я вам не раджу. Набагато простіше знайти квартиру та розділити вартість проживання на н-ну к-сть дівчат/хлопців, з якими ви житимете. 3) Наостанок: місто маленьке, але на розваги у вас не буде часу через велику к-сть д/з. Серйозно. Думайте двічі перед тим, як подавати сюди документи :)

,

Не думала писати, але крик душі. Нещодавно дитина закінчила навчання на журналістиці, поїхала на співбесіду в столицю і виявилося, що її нічому не навчили. Єдине, що знає це трохи роботу з онлайн виданнями. Їхні запрошені світила теж нічого не дають для дітей. В неї депресія і повне розчарування. Не можемо заспокоїти. Поки дитина вчилась не вникали в цей бардак, а дарма. Виникає питання за що ми платили? Викачка грошей. Ганьба!

,

Син три роки як закінчив магістерку МВ. Думаю, одержав якісні знання. Дуже дуже добре знає мови, при чому німецьку вивчив з нуля. Викладачі - уважні і вимогливі. Він каже, що вимогливими мають бути, тоді більший стимул вчити. Семестр навчався за обмінною програмою в Польщі, літом був по програмі в США. Після практики його запросили на роботу, тож на 4-му курсі вже працював за фахом. Зараз працює в приватній фірмі, часто до карантину бував у відрядженнях за кордоном. Задоволений. До речі, на бакалавраті вчився на контракті, бо тоді на державне не пройшов, а на магістеріумі був вже на державному. І я не розумію тих, хто пише, що в ОА є неповага до студентів контракту. Немає знань - не має значення, чи платник, чи державник. Хотілося б, щоб за навчання не платити, але державних місць мало. Хоча його одногрупника з державної форми відрахували ще на 1-му курсі (а місце пізніше пішло дівчині, що мала відмінні оцінки на контракті). Тому - не вірте дурницям. Вступайте і вчіться.

,

Академія, це частинка моєї душі, навіть не зважаючи на те, що закінчила я навчання досить давно. Всі, хто виберуть це навчальний заклад, ніколи про це не пожаліють, студенти економічної кібернетики так точно, за це я ручаюся

,

Академія не погане місце для навчання. Викладачі досить відповідально ставляться до своєї роботи, а от хабарі все таки присутні. При вступі на заочну форму навчання на кафедру хабар все таки пройшов(

,

Хочете знати справжній рівень ОА - вчора я отримала диплом із жахливо невідформатованим текстом. Здається дрібниця, але досить таки сильно зіпсувала моє підсумкове враження про навчання тут. Але, якщо вас не лякає неестетичність тексту на вашому дипломі, то рекомендую - рівень викладання тут досить хороший.

,

Майбутні абітурієнти та студенти, подумайте двічі перш ніж сюди вступати, особливо на контракт, тут контрактників не люблять, їх вважають тупими і на хороші бали вони можуть не розраховувати, вони рахують, а навіщо контрактникам високі бали, їм же стипендія не потрібна, а з бюджетниками носяться як з писаними торбами, і навіть якщо бюджетник зробить якусь роботу чи завдання у сто разів хуже ніж контрактник, вони все одно будуть возвеличувати бюджетника, а контрактнику виставлять звинувачення в тому що він списав і зробив своє завдання не сам і відповідно знизять бал до мінімуму,мотувуючи тим,що ти не міг сам зробити цю роботу бо ти контрактник, а значить тупий і кажуть це тобі прямо у вічі прямим текстом.Так що, якщо не хочете себе почувати ущербними, подумайте куди вступаєте,а то якщо людині постійно натякати на те що ти нічого не можеш і нінащо не здатен в решті решт і сам починаєш вірити в те що ти тупий.

,

Закінчила магістратуру 2 роки тому і безмежно вдячна академії за глибокі знання і незабутнє студенство. Викладачі компетентні, професіонали своєму справи, особливо згадую викладача світової літератури ( от би повернутись до неї на лекції), до всіх студентів відносяться однаково, вимагають знання. Пам’ятаю свою Візитівку, Гуртом, Битву факультетів та інші свята, аж ностальгія бере (випускники мене зрозуміють). Дуже круто що в академї всі вивчають різні предмети для всебічного розвитку особистості, і музичне мистецтво, і філолсофію, і історію. ОА в серденьку)

,

Навчаюсь на першому курсі Романо-германських мов. Не знаю як там на інших факультетах (хоча по відгукам друзів ніби непогано), але про свій факультет скажу ось що: 1) Майже усі викладачі - дійсно професіонали своєї справи і володіють матеріалом досконально. До студентів усі ставляться з повагою(є, звичайно, винятки... які треба просто пережити, перетерпіти і забути). Загалом відносини між "викладачем" і "студентом" будуються на повазі один до одного і трішки навіть на гуморі.Атмосфера доволі приємна. 2) Тут треба вчитися. Бігати за вами ніхто не буде, вам сказали завдання, оголосили дедлайн і ви маєте здати це завдання. Є викладачі дуже людяні і терплячі, але є і такі, що не пошкодують. 3) Гуртожитки: умови доволі непогані (порівняно з тим, що у ЛНУ, майже люксові). Є і мінуси: часто немає гарячої води(у 10 гуртожитку аж занадто часто) Загалом, Острог - то не для всіх. І академія не для всіх. Атмосфера тут дуже лампова і затишна для тих, хто любить спокійний ритм маленького міста

,

Острозька академія- це крутий університет. Ставлення до студентів дуже добре, рівень викладання теж досить високий. До того ж тут відбувається безліч цікавих зустрічей, які корисні для студента будь-якої спеціальності!

,

Не вступайте у ОА. Втрачені можливості.Немає спеціальностей, де можна себе реалізувати. У них кращі лише бюджетники і підлабузники. Завалюють контрактників на всьому. Не у всіх викладачів об"єктивне оцінювання знань. Викладачі не найкращі, а якщо і є, то на них не зважають.Тих, кого поважають студенти, вищому керівництву, вони незавжди до вподоби. З Іноземних мов вибору вивчення немає (хоча обіцянок для "заманухи" ой як багато), бо немає викладачів. Нічого цікавого у позанавчальний час теж немає ( одні "співанки", студенти зрозуміють). Хороші викладачі просто не хочуть там працювати. Плюси є, але запитань про мінуси більше. Заохочень у волонтерській роботі -немає. Про можливість направлення на практику і подальшу роботу взагалі мова не йде. Віджила себе академія.

,

Бюджетніки до сих пір нахвалюють або преподи сидять і моніторять щоб вислужитись перед адмін Не навчайтесь в ОА! Не стоїть ваших нервів і часу!!!

,

Університет.... достойний Хабарів немає і це знають всі! Упереджене ставлення можливе, але трапляється вкрай рідко. Своя атмосфера і дух відчувається завжди і всюди. Більшість гуртожитків середнього стану. Місто маленьке якісь можливості тут знайти вкрай важко. Викладачі в переважній більшості добре прокачані. Що ж дякую тобі ОА

,

Більшість коментарів від крайності до крайності. ОА не поганий університет, але і не ідеальний. Якщо Ваша ціль отримати знання - це можна зробити будь-де, не зважаючи на університет. Як випускниця академії можу сказати, що я отримала від цього закладу все, що хотіла і в душі в мене лише вдячність. А стосовно недоліків освітньої програми, то не знаю жодного університету, де їх не було би, так само як добрих і поганих людей/викладачів.

,

Острозька академія має свої цінності і культуру. Вони для мене близькі. Радію, що я формувалася і зростала саме в цьому університеті. У кожного є момент розчарування і захоплення. Хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - причини виправдання. Можна скинути вину за свої фоли і невдачі на викладачів, але по факту, винні ми самі. Пишу це під враженням негативних коментарів про ОА. Абітурієнти, студенти, не вірте! За 5 років навчання я не бачила кращого ставлення до студентів, ніж в нашому університеті. Ви відчуєте себе особистістю, здатною змінювати середовище і людей навколо себе! Ви зрозумієте свою цінність і можливості. Острозька академія має особливий дух і викладачі, разом зі студентами - одна сім'я. Принаймні на економічному факультеті за 5 років навчання я не помітила упередженого ставлення ні до себе, ні до своїх одногрупників. Правда, авторитет вам доведеться завойовувати виключно власними знаннями і стараннями, а не гаманцем батьків або зв'язками із "високопоставленими".

,

Інформація щодо попередніх двох відгуків про факультет романо-германських мов!

,

Інші гуртожитки можливо кращі але я проживала в 7 гуртож то прото ЖЕСТЬ!!! І приниження є і не об*єктивне оцінювання є і думають що вони такі супер що просто вауу та подивіться далі ваших носів НЕ раджу нікому навчатися в ОА!!!

,

Прочитавши коментарі інших погоджуюсь100% з тим,що викладання бажає бути кращим!!Ставлення до студентів як до нікого типу Я з верху, явикладач а ти хто тут такий !!! Ніякої поваги, ніякого розуміння і вечно не довольні лиця!!! Щодо хабарів вже до такого довели з тим таким ставленням ,що краще б брали ніж ото студент вчить, вчить, а якщо не сподобався то вчи не вчи ,завжди лише зарах!!! Так то не місто ,то село з центральною дорогою наРівне !!Піар реклама так супер вони так піаряться що краще б так саме старано викладали і ставились норм до студентів !!! Мала змогу навчатись тут лише рік і ДУЖЕ РАДА що перепоступила до іншого ВНЗ !! І колишні одногрупники які навчались там теж багато хтоперепоступив до інших унів а ті хто залишилися то не були тому раді ! Та стипендія якої по суті не вистачачає ,тих нервів не варта !!! В шутку кажуть що рядом є психлікарня і ще трохи далі жіночий монастир то наскільки навантажують що точно чи вже хтось попав чи попаде!!!

,

Багато хто пише, що для майбутньої професії важливими є зв'язки. Друзі, якщо вже ви так уважаєте, то академія вас цим забезпечує сповна. Ми маємо змогу відвідувати безліч лекцій, зустрічей, нас забезпечуть інформацією щодо вакансій... Беріть участь в обговореннях, підходьте та знайомтесь - вас не засміють і не покусають бджоли.

,

Друзі, багато хто пише стосовно якости знань викладачів. Я навчаюсь на Гуманітарному факультеті і більшість педагогів тут - палкі фанати науки. Звичайно, є такі викладачі, що розчарують маленьких спудеїв, але їх настільки мало, що не варто перейматись. Я мала досвід навчання в іншому ЗВО і мушу сказати, що академія приємно вражає своїм жадібним ставленням до науки та самовдосконалення. Стосовно ставлення до студентів: усі ми люди і маємо власні уподобання. Тому не слід звинувачувати викладачів у якомусь неправильному ставленні. Бо ідеальної моделі стосунків "викладач-студент" не існує. Хочу сказати, що в ОА цінують знання і критичне осмислення, тому якщо ви добре опановуєте матеріал, умієте дискутувати і т.д., то проблем із навчанням не виникатиме. До речі, щодо "улюбленців": у вас же також є "хороші" та "погані" викладачі ;) . Спробуйте змінити своє ставлення до світу, тоді й побачите, що суттєвої диференціації студентів в ОА не існує. Усім щастя!

,

Якщо прочитати відгуки, то позитивні коментарі пишуть перший, другий курс. А ті, хто пише негативні не вказують рік навчання. Напевно, то вже старші, так сказати відчули на собі усі переваги навчання, зняли рожеві окуляри, задумалися про роботу і хтось напевно вже попрацював. Ще одна тенденція, що найбільше пишуть про певні факультети, тобто ситуація там все таки неоднозначна тому, що є і позитивні, і негативні відгуки. Спільним твердженням багатьох студентів є низький рівень знаннь викладачів і їх упереджене ставлення. І для всіх студентів "оцінка це не показник ваших знань, навчіться оцінювати себе самостійно, тоді і буде результат. А викладач теж людина, яка вміє заздрити, в якої є поганий настрій, і яка теж не вміє оцінювати себе сама. Сприймайте їх як рекламу в ютубі. Щоб подивитися бажаний контент треба прослухати рекламу. Щоб отримати диплом і почати рухатися далі, треба прослухати викладачів, які як декілька секундна реклама на вашому шляху до мети.

,

Привіт, я студентка 1 курсу ПІМу. І хоч я тут зовсім трохи, але можу сказати багато хорошого про Академію. Бути студентом ОА це високий статус усього життя. Тут нереально багато можливостей для навчання, саморозвитку чи пошуку себе. Тут вчать не лише розумово, а й духовно( я не про релігію) Життя кипить незважаючи, що Острог це маленьке місто. Стосовно навчання то особисто мені це дається дуже нелегко, але я стараюсь. І це дуже цінується. Якщо ти людяний та поважаєш викладачів то тобі йтимуть на зустріч і допомагатимуть. Головне бажання працювати.І якщо Ви дійсно закохаєтесь у це місце, то життя ваше зміниться на краще. І роки проведені тут будуть теплими спогадами всього життя. Острозька академія це окреме життя. І весь вибір за вами чи приймати його та змінюватись, чи скаржитись та скиглити, що тут усе погано бо Ви ідеальний(а).

,

Як студентка 2-го курсу, можу сказати, що взагалі не жалкую, що вступила сюди. По-перше, Ректор справді піклується про своїх спудеїв як батько, перший навіть привітається зранку та привітає зі святами чи навіть днем народження. По-друге, викладачі є фахівцями в своїх галузях ( та великими шанувальниками ОА). Подають матеріал професійно та цікаво. І навіть якщо виникли якісь питання, то вони ніколи не відмовлять та намагатимуться допомогти Вам. Якість навчання на вищому рівні. Плюс тут ніколи не стикнешся з корупцією. Студентів виховують як еліту нації, роблять з Вас Людину з великої букви, навчають все досягати своїми силами та знаннями. Це достойний навчальний заклад. Віват Острозька академія)

,

Я студентка 1-го курсу і хоч тут недовго, можу сказати багато хорошого. Як людина, яку саме тут навчили бути Людиною, скажу: кожен має право на свою думку. Тому і я висловлю власну: розвію міфи. ОА - не просто ВНЗ, це сім'я, де ректор називає себе батьком і готовий нас вислухати. А журналістика - та спеціальність, де професіоналів більшість, зокрема тих, що працюють у медіа. Ставляться до нас тут, перш за все, як до людей. Розуміють, допомагають, йдуть назустріч. Не ділять на кращих і гірших: кожен має те, на що працює. Вчать тому, що ми маємо знати. Є проблеми, та і їх вирішують, враховуючи нашу думку. Ніхто і ніщо не є ідеальним, та це місце таке. Не тому що тут немає недоліків, а тому що тут сповідують людські цінності. І якби я не була студенткою ОА, може й повірила б у все погане, сказане нижче і в те, що це писав хтось з наших. Та, на щастя, ми знаємо правду.

,

Острозька академія - це місце, де можна знайти себе. Найбільше ціную тут спілкування, уже через декілька місяців після вступу вже почуваєшся, як вдома, бо навколо всі і все знайомі. Так, тут є напряжні викладачі, але не через те, що вони не компетентня, а тому що ставлять свої предмети вище всього іншого. Заохочують до group projects, організовують поїздки як не в Київ у ГДІП, так в Карпати погуляти (один з найкращих спогадів з ОА). Щодо усіх негативних відгуків, то таке враження, що ці люди ображені на цілий світ. В академії завжди є можливість відстояти свою думку, мало тобі балів - напиши заяву і перездай при комісії (в якій не буде твого ненависного викладача). Вважаєш, що тебе недооцінюють, то створи якесь товариство, стань волонтером (це в ОА дуже цінують), започаткуй проект - і тебе помітять. Я це знаю не з чужих слів. Академія - це, може, і ЗВО в Києві, але це місце, де можна повірити в себе і зрозуміти, що ти чогось вартий. Ні разу не валіда, що вступила сюди.

,

Не буду казати що все просто та ідеально, але я на цій спеціальності зуміла навчитися проявляти себе, вивчила стандатри журналістики, концепції просування та маркетингові стратегії багатьох компаній/ЗМІ, змогла сформувати своє бачення та стиль викладу думок на папері і підтянула українську мову. Є прогалини у викладанні (індивідуально), але все можна компенсувати курсами і факультативами. До того ж кафедра журналістики чулово комунікує зі студентами, йде на поступки, якщо потрібно працювати, отримати вихідний чи відлучитися на декілька днів. Чудовий ректор, який завжди може запросити на чай, поцікавитися як у тебе справи. Цей університет про пошук можливостей і себе. Саме тут відкриваються таланти і креативність, яку можна потім застосувати на практиці. Насправді, порівнявши із якістю викладання в інших ЗВО та в ОА, можна сказати, що це саме те, чого я хотіла. Одне "але" - не вступайте сюди, якщо хочете щось на золотому блюдці. Тут треба працювати над собою, і багато.

,

Люблю Острозьку академію, як мінімум за те, що йду вулицею і усіх знаю! Я знала куди я вступаю і свідомо обирала маленьке місто! Тут у мене є круті друзі, я отримую якісні знання(обожнюю викладачів кафедри психології), навчаюся на державному) Цьогоріч їздила за обміном між університетами України. Так от, ОА- в серці назавжди! Є кращі університети, є гірші, але мені тут подобається все: від гуртожитку до зустрічей з ректором!

,

Абітурієнти, не вступайте в цей університет. Реально тупі викладачі, які тільки принижують. Їм самим ще треба вчитися і вчитися. Є звісно декілька нормальних, але більшість то..... Зіпсуєте собі здоров'я лиш. Насолодіться студентськими роками. Бо навчання це не лише інформація і лекції, Це спілкування та зв'язки. А які тут корисні зв'язки, ну хіба що з коровами та кіньми, які їздять по місту.

,

Нікому не раджу сюди поступати.

,

Дорогі мої наступники, не робіть моєї помилки і не вступайте сюди. Знань вони вам все одно не дадуть. 90% моїх одногрупників-журналістів жаліють про свій вибір. А я ще й на платному і плочу за цю імітацію навчання чималі гроші. Тут немає кому вчити, на чому вчити і навіть "новий" корпус не допомагає. Не ведіться на їхні піарні уловки. Депресивний університет у депресивному селі. Загубите час і гроші, та ще й напринижують.

,

Навчання щойно почалося, а вони мене вже вибісили. Сама академія місце не погане. Але ці викладачі на факультеті міжнародних відносин, це щось! На весь факультет, крім викладачів іноземних мов, англійську знає одна з половиною людина. Всі інші думають, їм це не потрібно. А і справді навіщо, можна скопіювати російську лекцію перекласти в гугл і приходити нести брєд. Навіть не всі лекції ведуть, деякі думають, що їхні "жарти" смішні, а всі сміються, бо хочуть кращу оцінку. Викладачки, це окрема тема. І приниження це їх хобі. А потім на кафедрі всіх обговорюють, А ви думаєте, чому вони так швидко всіх запамятовують. Деякі спеціалісти по ЄС. Предмети про ЄС різні, а лекції всі однакові. І не дай Бог висловити свою думку, яка на співпадає з думкою спеціаліста по ЄС, незарах. І улюблений момент, коли деякі такі тупі, що студенти придумають договори, умови, а викладач погоджуються. Короче тупі там всі! Факультет історії. І це ще не все....

,

Я дуже рада що моя дитина навчається в ОА.

,

Острозька академія для мене найкращий університет. Саме тут я отримав грунтовні знання, які допомагають в моїй професії. Атмосфера міста сприяє навчанню.Острог - це студентське місто, в якому постійно вирує життя. Це хороша можливість отримати багато нових знайомств. Роки проведені тут одні з найкращих.

,

Я навчаюся в Острозькій академії 4 роки. І так, я жодного разу не заплатила хабаря. Кожен викладач орієнтується у своєму предметі. Звісно, інколи я мала незаслужені оцінки, бо мене недооцінили, а інколи навпаки. академія гармонійна у цьому випадку. Я кайфую від студентського життя тут. Братство спудеїв - це організація студентського самоврядування. З ними ти можеш все: поїхати в інший університет за програмою обмінів "Плацкарт", взяти участь у гумористичному заході й відстояти честь свого факультету чи гуртожитку, Братство завжди буде "за тебе", взяти участь у круглому столі чи пограти у мафію. Свого часу я планувала вступати до Києва в університет Драгоманова. І коли дізналася, що буду навчатися в Острозі, то була збентежена. Я вступила за 2 пріоритетом. Та якби повернути час назад, то під час своєї вступної кампанії я без вагань поставила б Острозьку академію своїм 1 пріоритетом.

,

Академія - це найкращий ВНЗ: містечко затишне, знання ґрунтовні, цікаве студентське життя, величезна бібліотека, сучасні аудиторії, багато нових знайомств і зв’язків , викладачі- професіонали. Люблю свою ОА!

,

Особисто я-студентка 1-ого курсу факультету романо-германських мов і вже зараз,провчившись в академії достатньо часу,можу з впевненістю сказати,що ще жодного разу не пошкодувала про свій вибір. Ще трохи часу і моя перша сесія буде позаду,і те,що ви чуєте про відсутність корупції в ОА-абсолютна правда. Не втративши абсолютно нічого, я закрила сесію на високі бали. (Хотілось би зауважити, що ВСІ студенти абсолютно рівні у правах, а ті,хто бачать проблеми у ставленні до себе, можливо просто не хочуть бачити проблеми у собі). Тож, ОА-це не тільки місце вашого навчання,це місце, де ви відчуватимете себе,як вдома. І варто лиш переступити поріг ОА,як ви одразу закохаєтесь в нереальну атмосферу нашого університету.

,

Про пиар реально больше всего беспокоятся, а не за качество. Бабки дают, да, универ не плохой с точки зрения запустевших универов других городов. Но опять же, вкладывай в нормальные вузы деньги, они бы были посильнее за счёт как минимум грамотных преподавателей , а не позеров с повышенным ЧСВ. Очень жаль, что это реальность. А студенты - думайте, вы хотите реально быть образованными или же на бумажке ( при этом унижения и ощущения ущербности каждый день)

,

Академія в принципі непогана, за виключенням викладачів, а точніше їх ставлення до студентів, оцінки ставлять не об'єктивно, занижують бали,вибирають з групи 1 чи 2 студентів любімчиків і все крутиться навколо них, у них і високі бали і все,інші ж просто стать пустим місцем і їм ставлять по шаблону 61 і не більше,а все тому що викладачі немають змоги брати хабарі, тому що їм це робити забороняє ректор,от вони і зриваться на студентах,а на цій сесії в викладачів взагалі знесло кришу, вони просто знущаються над студентами, таке враження що це доставляє їм задоволення,і це відбувається на всіх факультетах, якщо так і надалі буде, то скоро вони будуть вчити один одного,тому що вступити сюди з кожним роком стає все менше бажаючих,а контрактників взагалі майже немає,по всіх факультетах недобори,академія втрачає свою престижність,якби ректор не розпинався.

,

Я студентка першого курсу і з впевненістю можу сказати, що академія стала моїм другим домом, хоча спершу я була невпевненою у своєму виборі. Але навчаючись тут я зрозуміла, що це справді навчальний заклад про у який я мріяла вступити. Тут відсутня корупція, викладачі не рахують себе вищими за тебе,а сприймають нарівні та високий рівень навчання може забезпечити хорошу роботу у майбутньому.❤️❤️❤️

,

Я студент другого курсу, навчаюся на спеціальності історія та археологія, отримую стипендію. Все можна здати реально без хабарів. Тут прозора система оцінювання, якщо стараєшся та йдеш то своєї цілі то неодмінно отримаєш хороші бали. Я задоволений, що обрав саме цей ЗВО!

,

Острозька академія стала для мене другим домом,адже тут я отримую нові знання,корисну інформацію,а також познайомилася із крутими та цікавими людьми. У цьому навчальному закладі немає хабарництва і це чудово!!!! А щодо міста Острог, хоча й маленьке,але таке затишне і тихе.

,

Я студентка першого курсу, навчаюся на спеціальності історія та археологія, отримую стипендію. Все можна здати реально без хабарів. Тут прозора система оцінювання, якщо стараєшся то неодмінно отримаєш хороші бали. Загалом, я задоволена, що навчаюся саме тут.

,

В академії справді немає хабарництва і кожен бал потрібно заробляти своїми знаннями. Гуртожитки - найкращі, які я бачила, і в них заселяють всіх бажаючих. Саме місто Острог - затишне та комфортне. Але найголовніший плюс це хороші знання і навички та компетентні викладачі, які подають матеріал в дрступній і цікавій формі. Раджу поступати в академію всім абітурієнтам, ви ніколи не пожалкуєте!

,

Шкода, що не подають дійсно правдиву інформацію. Про розвал гуманітарного факультету, про якусь вакханалію і імітацію навчального процесу на журналістиці, про відверте незадоволення студентів. Все вуалються під "любов" до академії.

,

Академія- найкращий заклад в Україні, який готує професіоналів своєї справи та майбутню інтелігенцію країни. Ні разу не пожалкував, що навчаюсь саме тут. Знання на вищому рівні, атмосфера нереальна, всі студенти - одна сім’я. В академії діють міжнародні сертифікатні програми (я навчався семестр в Польщі) та конкурси. Ті, хто кажуть, що Острог - маленьке і нудне місто, ви сюди тусити приїхали чи отримувати знання? Якщо у вас в пріоритеті гуляти в клубах і барах, їдьте в інше місто. Якщо хочете отримати знання та стати освіченою та інтелігентною людиною, без вагань поступайте в Острозьку академію.

,

Я - випускниця академії, закінчила магістратуру на факультеті романо- германських мов. Острозька академія - прекрасний навчальний заклад, який дає ґрунтовні знання та виховує майбутнє нації. Вкотчезне дякую викладачам академії за неоціненні знання та досвід Про хабарі за 6 років навчання ні разу не чула. Академія організовує багато цікавих свят для дозвілля студентів (Візитівка, Гальшка, День академії, тижні факультетів, Гуртом). Острог- невеличке містечко і це чудово, адже це допомагає краще сконцентруватись на навчанні та легше адаптуватись до дорослого життя.. ОА стала моїм домом, обожнюю ці поки в академії. Віваті академія!

,

Хоч пройшло лише 2 місяці навчання та я вже повність задоволена всім що тут відбувається. Безліч корисної інформації від викладачів, постійні надихаючі зустрічі та розвиваючі заняття. Академія, знаючи про невелику кількість розваг у місті, всіляко намагається покращити життя студентів. Щотижня публікують дайджест подій і ти постійно якусь відвідуєш - бо це цікаво! Викладачі ставляться до кожного як до індивідувльної особистості, за ці місяці навчання не заплатила жодної копійки за модуль чи практичну! Не жалкую про свій вибір вишу. Раджу всім.

,

Хоч тільки 3 місяць тут навчаюсь, але впевнено можу сказати, що все тут на високому рівні. Викладачі компетентні , деякі навіть вже стали друзями. Не розумію коментарів нижче. Так, звичайно, з нічних клубів тут тільки Східна Брама, але я не погоджуюсь , що тут немає де провести час.

,

Академія справді на високому рівні. Студенти, які справді хочуть вчитися, здобудуть тут ґрунтовні знання, а той хто не хоче, і просто незадоволений тим, що потрапив в невеличке містечко, той завжди буде шукати відмовок і причин: викладачі погані, академія дно, жизнь боль... і тому подібне. Такі коментарі тільки від тих, хто вступив не в той ВУЗ, в який хотів, і таким чином створює дилему для абітурієнтів. Коментар не "на замовлення". Я студентка 1 курсу міжнародних відносин, і тільки тепер, в цій академії бачу великі можливості для самореалізації.

,

Академія. Кожен сам обирає свій університет. Для мене ОА,хоча навчаюсь тут другий рік лише, але я зрозуміла, що якщо ти хочеш вдосконалюватися та навчатися треба не лише ходити на пари, а ще й самому чогось навчатися. Академія дає основи та практичні знання, а вже вміти її застосовувати. Можливості академії дають себе проявити себе як людину, яка шарить в своїй сфері. Спиратися лише на знання,що дає академія не варто, це лише частина. Хто хоче вчитися, той буде отримувати знання та шукати нові шляхи удосконалення

,

Я в шоці з коментарів нижче... Про яку корупцію йде мова. Я тебе там навчаюсь але ніколи навіть не чула про це. Неповага викладачів?Я завжди була безмежно вдячна за толерантність, розуміння та повагу яку дають нам викладачі. Що до гуртожитків то я теж не на квартирі живу і мені комфортно і затишно. Я ніколи не зрозумію студентів ОА які женуть на неї...Найбільше не люблю двуликих людей які в житті посміхаються та люб‘язно спілкуються з викладачами а позаочі кажуть які вони погані. І доречі, це коментар не «під замовлення», це просто крик душі

,

Я мама студентки університет чудовий,викладачі хороші,але моя дитина проживає в 3 гуртожитку і там немає гарячої води.Дівчатка купаються в холодному душі рік.Воду включили коли приїжджав президент він поїхав воду вимкнули.

,

Нащо писати неправдиву інформацію і прикрашати навчання тут? Я вчуся на журналістиці і це повний відстій. Минулого року піарили нові підходи (ну і викладачі піарились самі) до викладання які мають початися з цього навчального року. Все стало тільки гірше. На парах знову та сама застаріла інформація в різних варіантах. Що викладач знає те й говорить. Тупо те, що вже й баби на базарі знають. Ніякими новітніми технологіями та всякими інноваціями і не пахне. Що за спеціальність, кафедра і університет?! І всі роблять вигляд, що все ОК. Шкода своїх і державних коштів, що йдеть в порожнечу.

,

Острозька Академія- місце, в якому поєднуються сучасні технології та знання, перевірені роками(до речі, тут при випуску дають два дипломи:держ. і європейського(!) зразка). Досвідчені викладачі з вченими званнями. Сучасні аудиторії (новий корпус?) та можливість цікаво провести дозвілля. Про Острог - місто доволі маленьке (особисто для мене це був "+"), проте тут є на що подивитися: стародавні замки, церкви, будинки). Звичайно, не може бути все так ідеально, є багато нюансів. Наприклад, гуртожитків на всіх не вистачає, але цю проблему активно вирішують. Сам процес навчання - нічого надприродного робити не треба - головне не "втикати" і старатися(і ходити на лекції до Атамана)). Просто заради цього університету, я змінила спеціальність про яку мріяла.У мене все.) Писала не під диктовку викладачів , а сама. Коротше, приїзджайте в Острог і в ОА, і побачите все на власні очі:) P.S. вчуся на державному, і нещодавно отримала свою першу стипендію? і з викладами не ділилася ???

,

ОА вражає! Чесно кажучи, надавала перевагу університетам у більш "крутих" містах, проте, пройшовши сюди, ще ні разу не пошкодувала. Неймовірна краса навколо, активне студентське життя з самого початку навчання, безліч можливостей для реалізації ідей і, найголовніше, підтримка з боку викладачів та студентів. Раджу всім провести надзвичайно насичене навчання і фантастичні студентські роки разом з нами в Острозькій академії)

,

ОА це університет з ідеальною атмосферою, який виховує в тобі не тільки спеціаліста в тій галузі, яку ти вивчаєш, а й інтелегентну, освіччену і відкриту людину-патріота. Відсутність корупції і якісні знання - найголовніші переваги нашого універу. Щиро раджу всім і кожному)

,

Все тупо індивідуально. Приїжджайте, питайте, спілкуйтесь. На факультеті ПІМ неймовірні крутезні викладачі, деканат знайомий з поняттям любові до студента. Ну прям серйозно, тут як у православній релігії: пиячив, провтикував, але схотів вчитися - поржуть трохи і поновлять. Якщо ви - адекватні студікі, то взагалі проблем не виникне. В академії ніхто не вимагає хапати з неба зорі, ну а хто вже сильно вицьовокується увесь рік, а потім нарікає на долю, що 71, а не 91, то вибачайте. Але то таке, у кожного студента своє розуміння навчання. До того ж, якщо лізти у всі волонтерства, читати літературу і патякати на практичних - височезний бал забезпечено. Але то теж таке.

,

Академія відстій! Тут найбільше дбають про престижність академії,як би краще її пропіарити (особливо це заставляють робити бюджетників),а про те чи добре тут студентам чи їм зручно, цим ніхто не переймається, їм на це наплювати.Але якби вони не старалися піарити її, академія з кожним роком втрачає свою престижність і сюди все менше бажаючих поступати,а все тому, що тут скукока нестерпна, доволі того що Остріг це задрипане село,так ще і в академії нічого ніколи не організовують ні новорічних вечірок ні дня студента взагалі нічого.

,

Академія має консервативний норов та ліберальний устрій. Останнє ніяк не виправдовує перше. Є адміністрація і її принципи. Є страшні речі. Наприклад, хлопець, якого навмисно вигнали перед хвилею призову до армії за те, що він зробив кілька сатиричних каринок на своїй сторінці в мережі. Адміністрація забороняє ДІВЧАТАМ палити на місці для паління, а ХЛОПЦЯМ дозволяє, ніби здорова нація - це виключно жінки, яких сприймають як товар. Відповідно, викладачі мають ректора підтримувати. Одначе не усі з них мають радянські цінності, прикриті українськістю. Серед лекторів повно неймовірних надихаючих людей з якравим життям та досвідом. Щодо студентів, то це здебільшого молодь з регіону, яка ставила академію далеко не першим пріоритетом, але не добрала балів, діти, яких далі не пустили батьки або ті, хто вчиться, бо контракт дешевий. Тут є і люди, що марили Острогом, які хочуть робити небанальні речі, але вони здебільшогоо почуваються самотньо, а ті ініціативи не підтримує студ. врядування.

,

Я вже 5 рік навчаюсь в Острозькій академії і з впевненістю можу стверджувати наступне: 1. В Острозькій академії ВЗАГАЛІ немає корупції! 2.В Острозькій академії професійні викладачі, а головне - вони вміло поєднують теорію, практику, інтереси студентів та вимоги навчального процесу! 3. В Острозькій академії можна не лише успішно навчатися, а й брати участь в обмінних програмах, секціях, займатися спортом,громадською та волонтерською діяльністю. 4. Острозька академія дає такий рівень знань, з яким з легкістю можна знайти роботу за СПЕЦІАЛЬНІСТЮ! 5. В Острозькій академії - щирі, чесні і відкриті люди, які допоможуть отримату якісну європейську освіту та стати професіоналом у своїй сфері! P.S. Абітурієнти, якщо хочете отримати реальну інформацію про університет, то спілкуйтеся безпосередньо зі студентами, випускниками, викладачами, а не читайте анонімні коментарі.

,

ОА була моєю мрією ще з 7 класу. І коли я вступила сюди, моєму щастю не було меж. Уже рік навчаюсь на спеціальності ПРАВО. Скажу відверто, ще не було жодного дня, щоб я пошкодувала про свій вибір. З переваг вже було названо багато, але головною для мене є тісна співпраця і підтримка студентів з боку адміністрації. Академія і, зокрема, Інститут права дає можливість кожному розвиватись і проявляти себе, заохочує і дає стимул працювати. Вже на першому курсі я відчула, що я точно там, де маю бути. А щодо міста скажу одне: воно затишне і дуже комфортне. І студентське життя тут просто "кипить", тому сумно вам не буде. Обіцяю!)

,

Доволі неприємно читати всі коментарі-наклепи, які написані неосвіченими людьми, які не поважають заклад у якому навчаються! Хочу поділитися тим, що є насправді. Я студентка уже третього курсу економічного факультету і за два роки навчання в Острозькій академії жодного разу навіть не закрадалася думка про те, що мене щось не влаштовує) Острозька академія робить все можливе як для навчання, так і для дозвілля студентів. Майже кожного дня до нас приїжджають відомі люди з різними цілями: презентаціями книг, пропозиціями щодо роботи, виступами, різними дискусіями та ін. Також в академії діє більше 20 спортивних гуртків, тому кожен може знайти собі заняття до душі) Тобто, навіть незважаючи на те, що Острог - це невеличке місто, сумувати тут не вистачає часу) Активні студенти зайняті волонтерством у різних підрозділах академії, а це і досвід роботи, і нові знайомства, і, врешті-решт, цікаво проведений час)

,

А я вам скажу як є наспавді на спеціальності, яку закінчили в цьому році. Це журналістика. Усі чотири роки розказували одне і те саме на пальцях, за ці роки в руках не тримали ні камери не бачили монтажного обладнання геть нічого. Некомпетентність викладачів вражає особливо після того, як ми своїми силами встраювались на практики і прийшли з неї. Про випускний екзамен можу сказати, що це був повний фарс. А нове керівництво кафедри займається тільки тим, що показує свою "розумність" і обгажує перед студентами інших викладачів.

,

Я навчаюся на контракті і ніхто мене не примушує писати хороший відгук. Але можу сказати,що тут відсутнє хабарництво, викладачі обізнані в своїй справі і просто приємні люди, які йдуть на зустріч студентам. В гуртожитку не живу, але зі слів моїх одногрупників їх все влаштовує. Місто маленьке, з розважальних закладів лише один нічний клуб, тож якщо Ви їдете в це місто за клубами,то Вам воно не підійде. Але в Острозькій академії дуже часто проводять різноманітні заходи, запрошують гостей, проводять дискотети в культурно-мистецькому центрі, також тут діє багато гуртків, організовани самими студентами, такі як: арт-клуб, танцювальний гурток, музичний та літературний гуртки. Звісно, в Національному університеті "Острозька академія" є свої недоліки, вона дещо консервативна, це так. Але цей заклад сповнений історії, не забувайте він був 1 вищим навчальним закладом у всій Східній Європі, якщо вже навіть він не буде дотримуватися традицій, то ніхто цього не робитиме.

,

Доброго дня усім, хто сумнівається в компетентності академії щодо виховання майбутніх фахівців України. Хотілось би поділитися з вами своєю історію в академіїї. Ну по-перше я приїхала з далеку, з великого міста Дніпро, але зараз з неприхованою радістю навчаюся і живу в Острозі. Не можу не зауважити що дійсно було складно звикнути до такої зміни в своєму житті, але хіба чия заслуга в тому, що я зараз тут і щаслива? Звісно всім цим я можу подякувати як викладачам,так і самій системі академії. Бо якщо порівнювати вузи Дніпра з застарілою системою і процвітаючею в них корупцією і Острозьку Академію, сповненою іновацій ,і в якій все робиться для студентів то мій вибір звісно пав на Остріг. І хоча це здивувало усіх оточуючих і я сама сумнівалася то зараз я твердо знаю хто я і де хочу бути. Саме тому Острозька Академія є найкраща особисто для мене. PS: я навчаюся на бюджеті і стипендію, знаєте, нікому не віддаю)

,

О,посипалися відгуки писані, або самими викладачами, або під їх диктовку,наскільки знаю то бюджетників заставляють піарити цей горе "вуз",а ще бюджетників заставляють ділитися стипендією з викладачами.Зверніть увагу що всі відгуки писані не лише в один день, а й майже в один і той самий час, різниця написання в декілька хвилин, можливо навіть і писані однією людиною,точно під диктовку.

,

Шановні друзі! Розпочну із слів Оскара Уайльда: "Я чув стільки наклепів у Вашу адресу, що у мене немає сумнівів: Ви — прекрасна людина!". Те ж саме можу сказати про Національний університет "Острозька академія" - заклад вищої освіти, який надає якісні освітні послуги та готує затребуваних на ринку праці фахівців із 18 спеціальностей. А всі ті наклепи, які дозволяють собі писати так звані "експерти" (зауважу що їхні висловлювання окрім негативного змісту, багаті ще й на величезну кількість помилок як пунктуаційних, так і орфографічних) не мають жодного відношення до реального життя університету, його викладачів та студентів.

,

Доброго дня! Люди які пишуть негативні коментарі про Національний університет "Острозька академія" просто займаються чорним піаром, або намагаються висловити свої особисті образи в перебільшеному вигляді. Це єдиний університет який опозиціонує себе як безкорупційний, і це 100 відсоткова правда! Ваші оцінки залежать лише від ваших знань, навчатися не складно потрібна лише мотивація та розуміння того, що це вам потрібно. Викладачі обізнані у своїх предметах та з розумінням відносяться до здібностей кожного. НаУ ОА знаходиться не в селі! Острог - це місто, просто не дуже велике. Люди які пишуть, що це село просто не були в справжньому селі, або не були в Острозі! Це студенське містечко, тут є все, що потрібно студентам. Тому не варто писати, що місто погане друзів тут ви знайдете! Тому не займайтеся чорним піаром, а приїжайте сюди і переконайтеся самі!!! Всім гарного настрою та будьте добрі!)

,

Життя в академії просто космос. Багато, хто з вас переймається питання гуртожитків. їх є 9. І всі в чудових умовах. Всього від академії 5-15 хвилин. Наші гуртожитки перемагають на конкурсах у Рівненській області. Душів вистачає на всіх бажаючих. Навчання процес нескладний. Головне вчити та вчитися, але не забувати про дозвілля. Гуртки для усіх: танці, хор, музика, спортивний зал. Волонтерство дуже цікаве: як від братства, так і від профорієнтаційного центру. Корупція відстуня, адже створений антикорупційний відділ, що слідкує за цим. Ні студенти, ні викладачі не беруть хабарів З цим тут дуже строго!

,

ОА. Деякі почнуть казати, що це дно та знаходиться в якомусь селі, але НІ, Острозька академія - альма-матер, що створена давати знання, а не можливість їх купувати, оцінку. Острозька академія - це храм науки. Тут, особисто я, навчаюсь легко, головне мати мотивацію та прагнення навчатися та отримувати максимум знань для твоєї майбутньої професії. Викладачі йдуть назустріч та допомогають. Вони відкріті до нових ідеї, стимулюють навчатися, приводячи певні факти та поради. Якщо виникають складні питання та ситуації викладачі допомогають та не кидають у біді. Студенти старших курсів розказують особливості навчання з наших обраних спеціальностей, секрети викладачів та які вимоги вони ставлять. Кожен з них допомогає у виконанні індивідуальних завданнь та модулів. Тут варто навчатись, бо є багато можливостей себе проявити: міжнародні програми обміну, студенське самоврядування, творчі гуртки та волонтерство.

,

Бачу дуже багато коментарів про "село" Острог. І знаєте, просто смішно) Ви обираєте університет чи місто для навчання?) Так, Острог - не велике місто, проте в Острозькій академії вам гарантоване цікаве дозвілля, просто потрібно долучатися, а не чекати мани з неба!

,

Впринципі, більшість претензій написаних тут беззмістовні. Ніяких корупційних сканадалів, мені тут зустрічати не доводилося, і тому говорити, про корупцію. ну не те. Що до викладачів, і тяжкості навчання, то так, якщо ви поступили на ту спеціальність де нічого не розумієте, вам буде тяжко, і буде здаватись, що усі вас нагружають в навчанні. Я ж навчаюсь на історичній кафедрі, на спеціальності, на яку планував іти, тому проблем з навчаням не винникає. Нікого тут не угнітають, не силують, просто є більш, є менш вимогливі викладачі, але таке є впринципі скрізь, і залежить від характеру людей, а не характеру ВНЗ. Що до того, що це Остріг, районний центр, ну то знаєте, комусь "задрипане село", а комусь можливість для спокійного навчання,те що тут не має сотні барів чи клубів, не означає, що тут не має, чого робити, це означає, зщо тут не можна робити, того що так популярне, але будьмо чесні, не сильно воно корисне.

,

Просто не вкладається в голові звідки стільки негативних відгуків! Люди, невже вам стане краще від того що ви будете поливати брудом рідну альма-матер! Отож, на рахунок корупції: я сміливо можу сказати що Острозька академія - єдиний ЗВО України без корупції!!! Усі викладачі висококласні спеціалісти, лояльні до студентів і оцінюють суто ваші зняння, а не статус! Чудові умови навчання та проживання! За два роки мого навчання я жодного разу не пошкодувала про свій вибір! ОА - то просто любов! Тож якщо ви хочете отримати якісні знання, то ОА - це ваш вибір!!! І рекомендую менше звертати увагу на он той "піар", його пишуть суто з заздрості, адже Острозька академія є одним з найкращих ЗВО України і багато хто просто заздрить цьому!!!

,

Я студентка 2 курсу інформаційної, бібліотечної та архівних справи Національного університету "Острозька академія ". З впевненістю можу сказати що тут взагалі немає корупції, не вірила про це до останнього, але навчаючись тут зрозуміла, що це абсолютна правда. Викладачі компетентні, завжди допоможуть і пояснять, якщо Ви чогось не зрозуміли. Багато хто скаржитися, що Острог маленьке місто і тут немає розваг, це частково правда. Саме тому адміністрація надає усю можливу підтримку для студентської ініціативи, щоб урізноманітнити студентське життя. Тож, якщо Ви досі сумніваєтесь, то безперечно зверніть свою увагу на цей університет.

,

не розумію, звідки всі ці негативні відгуки) навчаюсь на другому курсі, можу точно сказати, що мінімум 85% всіх цих "приємних" слів це чорний піар, оскільки триває вступна кампанія і це все лише конкуренція))) можу запевнити, що умови навчання хороші, в університету чудове матеріало-технічне забезпечення. умови в гуртожитках також прекрасні, про це можуть свідчити регулярні перемоги наших гуртожитків в обласному конкурсі з якості, окрім того абсолютно не розумію звідки нарікання на якість освіти та викладання. хабарів тут не було та ніколи не буде, вас за це просто виженуть, або, як мінімум, зроблять попередження, все що ви можете і повинні робити, це вчитись, якщо у вас достатньо бажання та мотивації, то це абсолютно не складно. часто кажуть, що вчитись "надзвичайно складно, сесію здати неможливо, навіть не намагайтесь"))))) повірте, викладачі розуміючі люди, якщо у вас зовсім "не йде" предмет, ви можете просто попросити про додаткові консультації. отож, вибір за вами))

,

Мав щастя навчатися у цій "Акамедії". Рівень викладання - ніякий. Перспектив - нуль цілих, нуль десятих, тільки якщо за хабара пролізеш у якусь програму обміну. Отримані тут знання абсолютно в житті не знадобилися. Про місцеву "еліту" та викладачів взагалі краще мовчати, жодної людяности та поваги до студентів. Вступати сюди нікому не раджу, бо 5 років будете сидіти у цьому болоті.

,

Жахливий ЗВО, особливо кафедра країнознавства! 0 поваги до студента. Корупція, упереджене ставлення, завчання теорії - ось що Вас чекає на спеціальності "Країнознавство". КАТЕГОРИЧНО НЕ РАДЖУ!

,

Абітурієнти журналісти! Обходьте цю академію десятою дорогою. Коли приїздили сюди на екскурсію то так пустили пиль в очі, що думали з батьками що кращого закладу не буває. На ділі журналістики тут НОЛЬ. Викладачі, які хоч щось могли дати йдуть звідси, студенів ділять на підлиз і трійочників. Викладач нічого не знає в журналістиці і тільки самолюбується, принижує студентів, а інші викладачі або не проводять пари або краще б не проводили. БОЛОТО!

,

задрипане село і задрипаний універ ,чим дальше то тим більше шкодую що сюди вступила,несправедливість та приниження на кожному кроці, якщо на тобі з самого початку поставлено клеймо "трієчника" то тобі вже від нього не позбутися поки ти тут навчатимешся якби ти не старався.Шкодую потраченого часу та грошей.Не рекомендую сюди вступати,побережіть краще нерви/

,

Навчаюся на юридичному факультеті , все влаштовує , навчальним процессом повністю задоволений. Ні разу не чув від викладачів натяку на хабар. Викладачі супер , знають свій предмет і намагаються якнайкраще пояснити студентам. Рекомендую

,

не виш а повна діра, викладачі мають студентів нізащо, особливо на економічному факультеті, одна викладачка взагалі екзамен не провела, а виставила що взбрело їй в голову, інша провести провела але екзаменаційні роботи не перевіряла а також виставила те що її захотілося, якщо ти викладачеві не сподобався то здати предмет в тебе не буде шансу,групи ділять на "хороших" і "поганих" так от якщо "поганий" написав екзамен добре все одно поставлять трійку і не більше.Майбутні студенти я застерігаю вас перш ніж подати сюди документи подумати двічі не тратьте свій час на цей горе "виш" І на село в якому він знаходиться

,

не універ а повне дно, відносяться до студентів як до бидла, на поступки тобі ніхто ніколи не піде щоб в тебе не сталося,співчуття ніякого ні в кого немає,тільки образи та приниження,з групи вибирають пару чоловік підлиз і вискочок і все крутиться навколо них, лише у них є шанс здати сесію на хороші бали, на інших студентах відкрито ставлять хрест і їх просто ігнорують здати сесію більше як на трійку їм не світить навіть якщо ти знаєш на п'ять.

,

Особливий мрак на журналістиці. Вчать люди не професіонали які відношенення до журналістики не мають. Тільки представляють з себе великих професіоналів аж гидко. На більшості пар одна вода вокруг да около аби відбути пару. Шкодую про свій вибір кожного дня.

,

Раджу вiдвiдати i переконатись яке це дно. Щоб менше лесних коментарiв було. Ах, так. Не студенти ж це пишуть)))

,

Сам унiверситет можливо i нормальне мiсце, аде люди якi там працюють нi. Вiдношення для студента як до плэбея, про усi завдання ти взнаешь за 2 днi до. Ну типу * 10 рефератiв вiд руки на пiсля завтра*. Вiд руки, Карл. У усiх цивiлiзованих унiверситетах реферати пишутся як завгодно i головне , щоб несли якусь цiннiсть. А тут же усе родиться щоб зробити з студента раба. Краше один реферат але гарну научну роботу. А ще круто, що усе повiдомляють у соц мережi. Ситуацiя - вихiднi, им поiхав додому, пiшов на зустрiч з друзями...не помiтив цi реферати i усе. А потiм тебе принижують, зо ти тупий не можешь працювати. Набридло

,

Цена просто текст людей, якi перевiрили. Бiльше знущань над собою не дозволю. Дуже рада, що перевелась у свiй час.

,

можна все здати самому але якою ціною це все обходиться викладачі зганяють злість на студентах тому що ректор забороняє брати взятки от вони відіграються на студентах а особливо одна викладачка, вона взагалі любить принизити та образити а сама нічого толком не може пояснити тільки розповідає про свої особисті справа які взагалі не відносяться до предмету в академії скукота повна нічого не організовуть ні вечорів ні дискотек а в самому кмц дуже мало місця навіть якщо і щось організовують то туди ти наврядчи потрапиш бо небуде місць в других вузах зокрема в мегу організовують щороку поїздки для студентів за кордон а тут навіть толком немогли організувати поїздку в львів в театр дуже шкодую що сюди вступила не повторюйте моїх помилок краще йти в рівне в мегу я думаю туди з наступного курсу переводитись цей вуз хоч і приватний але свій рейтинг підвищує а академія свій рейтинг втрачає сюди вже мало хто хоче поступати по всіх факультетах недобори академія просто піар

,

Кожен коментар - це лише текст. Щоб бути впевненому в своєму виборі, раджу відвідати цей багатий історією університет і зробити висновки самостійно!

,

За всі роки в університеті я бачила тільки постійні знущання над студентами - хамовиті відповіді, інформують в останню секунду, постійно погрожують то відрахуванням то "проблемами". Яка доброта, людяність,чесність?? Коли у мене трапилась кризова ситуація мене ніхто не зрозумів, а виставили так, ніби я винна,а вони такі хороші і так хочуть йти на поступки. Коли такі як я пишуть правду, нас називають "ображеними". Ну так, ображеними жахливими людьми,які працують у великій ОА.

,

Всі пишуть що в ОА немає корупції.Так це правда.Але для мене дуже круто що ні в один ВНЗ України не приїжає так багато полтітиків письменників іноземців.В нас були усі президенти України.Сьогодні був прем"єр Гройсман.І так кожного тижня.Тому поступайте-вам дуже сподобається.

,

Всі пишуть більше про матеріальні речі. Але крім хороших знань. В академії формують і цінності. Вчать не лише теорії, а тому як жити в Україні без корупції і що це реально. Показуюють, що куріння шкідливе, навіть у такий авторитарний спосіб. Вчать доброти, людяності, поваги! Висока ймовірність поїхати за кордон повчитися, волонтером, попрацювати. Завжди деканати цьому сприяють. Академія розташована в парку, а не поміж шумних доріг. Що теж сприяє навчальному процесу. І ті хто пишуть негативні коментарі, скоріше за все ліниві студенти, або яких образили. Поживши деякий час за кордоном, а потім приїхавши до Києва жити, скажу, що академія більше Європа, ніж Київ. Якщо ви хочете вчитися, Вам в Острозьку академію. Цей університет підходить не для всіх, але роки там найкращі!!!

,

Навчалася 6 років. І в академії є свої плюси і минуси, але їх потрібно адекватно сприймати. У нас студенти без розуміння, що це таке навчання і для чого воно. Вступають, бо всі вступають. Навчання сприймають як розвагу, державну освіту як належне. Такі не всі, але таких половина і в цьому проблема. Плюси 1. Відсутність хабарництва 2. Хороші гуртожитки. До речі в які заселяють всіх бажаючих. Не з 1 вересня, але з жовтня-листопада. 3. Хороше містечко, але тут вже кому що подобається. Все необхідне є. Хочете більше до Рівного 40 хв. 4. Дуже і дуже хороші знання і практичні навики, якщо ви будете вчити все, що вам кажуть. Я одразу знайшла роботу по спеціальності і те, чого мене навчили це і є моя робота. Але так везе не всім. 4. Вимогливі викладачі. Але тут і починаються мінуси 1. При виставлені оцінок завжди є особистий інтерес викладача, і в деканатах таке саме. Студентів фактично ділять на дві частини. Але таке по всій Україні. Це проблема держави і людини, а не академії.

,

1) рейтингові списки ніде не "виставляються", бо оцінка - приватна справа студента; 2) призначенням стипендії займаються студентські ради кожного факультету, в яких студентів більше, ніж представників адміністрації; 3) модулі складаються нормально. Не вчиш - не знаєш - не здаєш; 4) щодо розкладу - правда. Немає постійного. І хабарів не беруть - теж правда.

,

Отже, з плюсів тільки, що не беруть хабарів. Але це все ніщо, в порівнянні з організацією навчального процесу. Розклад пар змінюють кожен тиждень, здача модульних проходить на дуже сумнівному рівні, стипендію завжди затримують, а послі екзаменційно-залікової сесії зовсім рейтингові списки виставили з запізненням. Ще, хочу додати, що підвищену стипендію отримують лише улюбленці адміністрації, А, адміністрація - це щось. В підсумку, хочу додати, що якщо у Вас є вибір, то вступайте до Львову або Києва. Буде багато з економлених грошей та нервів. Зараз я навчаюсь в Києві і рівень організації навчального процесу дуже відрізняється.

,

моя донька навчається на першому курсі,вона у захваті від академії,каже що це найкрайщий університет України. Так можливо є недоліки,але знання дають дуже добрі,вчителі класні,діти чудові. Вона не жалкує ,а це саме головне.

,

Острозька академія - чудовий навчальний заклад! Не є секретом те , що з ОА відраховують за вживання наркотичних речовин. Були такі випадки і цього року, проте , як на мене , то це справа особисто студентів.

,

Ще почніть брехати,що по студентах універу не плаче наркодиспанцер (у світлі наради або "заходу для студентів" на цю тему. Цитата: "всі знають .що в Острожській акадлемії студенти-наркомани".

,

Острозька Академія дуже сподобалася! Я в захваті від атмосфери яка там панує... Залишилася задоволеною!

,

Острозька академія - чарівний, атмосферний заклад вищої освіти європейського зразка, який випускає не лише висококваліфікованих затребуваних спеціалістів, які мають змогу працевлаштуватися в будь-якій країні світу, але й позитивних та крутих людей.

,

Університет відразу сподобався. Дуже привітний персонал, висококваліфіковані викладачі... Територія закладу дуже красива, та й сам університет милує око. Загалом враження тільки хороші.

,

Острозька академія - університет, де можна отримати ґрунтовні знання, розвивати свої таланти та не нудьгувати у вільний час)

,

Університет справді на високому рівні. Викладачі дають якісні знання, по собі знаю, що вчитись дуже важко, але реально. Найбільший плюс - те, що немає взяток і все можна здати своїм розумом. Діють багато різних сертифікатних програм, сама в яких беру участь.

,

Острозька академія- місце здійснення мрій. Плюсами є безмежне студентське життя,можливість приймати участь у конкурсах,флешмобах,співанках. Особисто поспілкуватися з декснатом факультету та одразу вирішити свої проблемні питання. Ніхто від тебе не відвернеться,якщо ти російськомовна людина. Тут місце,де є повага та толерантність.

,

Дуже крутий університет! Ставлення викладачів та рівень викладання на максимумі) Студенти мають можливість реалізувати свої амбіції, та провести свій вільний час класно та весело)) Зазвичай важко освоїтися у новому місті але тут всіляко допомагають відчути себе комфортно)))

,

Один з найкращих ВНЗ. Програми обміну, скандинавська систeма освіти, профeсійні викладачі, розвинeнe студeнтськe дозвілля...Загалом, кращих у нас, на жаль, нeмає)

,

Заклад вищої освіти, який заслуговує уваги та займає достойне місце на ринку освітніх послуг України. Вже на 3 та 4 курсі студенти мають можливість навчатися за індивідуальним планом, працевлаштувавшись та накопичуючи досвід за спеціальністю. Щодо гуртожитків, то в серпні проводять першочергове поселення студентів-пільговиків, а от у вересні-жовтні до гуртожитків забирають усіх бажаючих.

,

Ну чорний піар - це теж піар! Колеги, дякуємо)) а взагалі я думаю, що перед тим як обрати університет раджу його відвідати!судячи по коментарях - людина, яка писала попередній коментар абсолютно далека від нього.

,

В цьому університеті не вміють взагалі оформлювати документи. Немає ні яких шаблонів, ні нормальних формулярів. Ні на роботу, ні на практику звітів, ні розпоряджень. Жодні документи видані в цій жахливій дирі не приймають або просять переробити. Жах!. Цікаво, дипломом теж можно підтертися буде? Хоча і його напевно оформлюють так. що він перестає бути дипломом, а стає просто якимось карявим папірцєм. Немає слів просто. І ці люди намагаються ще когось чомусь навчити.

,

Нам обіцяли гуртожиток,але за три дні до першого вересня повідомили,що нас нема у списку.

,

Если убрать из плюсов то,что нет взяток и обустройство студенческого города-то не останется ничего,что бы заслуживало положительной оценки. Смените преподавателей или пожалуйста,проведите ликбез на тему что такое человечность,адекватность и професианализм.И умоляю вас, читайте отзывы которые здесь пишут и не мните себя "кращою з кращіх,бо князі тут жили та порядок наводили".Вы своим отношением гробите то хорошее,что от них осталось.Так что прислушайтесь к критике и меняйтесь.Да,я пишу на русском и слава Богу это анонимно,так как я бы уже схватила пересдачу(Почитайте ст.10,24 конституции)

,

плюси відносно невеликі комфортабельні гуртожитки, є гаряча вода, ремонт корпусів. мінуси: жахлива організація навчального процесу(предмети здаються за вичитування.немає чіткого плану і ви не можете планувати буквально нічого,так як може виявитися,що у вас іспит.особливо складно приїжджим, хоча чого кривити душею-там всі приїжджі.) ставлення викладачів до студентів наплювацьке - до тебе просто можуть не прийти на призначену зустріч або перездачу.і це вважається нормальним, так як викладач завжди правий,ну а ти посидь місяць літа в острозі почекай, поки вона або він вважатиме за потрібне прийти. так само неадекватна оцінка знань - "це все неправильно,тому що я чомусь тебе не долюбливаю" коммон ну а так же ця тупа система пиши 100 стор+ від руки.ви серйозно? замість того,щоб нормально навчати ви віддаєте перевагу займатися рутиною,якій у підсумку можна подтертися. і саме невиправдане і сумне,що ти можеш схопити перездачу тому що говориш російською(навіть не в ВНЗ,а у побуті)

,

Буду лаконічною:) Плюси: 1. Гарна територія, більшість аудиторій з ремонтом. Поруч парк, затишно. 2. Немає корупції (ну максимум - купити книжку чи пачку паперу). 3. Багато молодих викладачів, які з творчістю підходять до процесу навчання. 4. Програми обміну. 5. Велика кількість гуртків та секцій. 6. Непогані (в принципі) гуртожитки. 7. Хороша і дешева їдальня поруч з академією. 8. Взимку нормально опалюють приміщення. 9. Різні квести/конкурси/змагання (постійно). Мінуси: 1. У місті майже відсутня інфраструктура. 2. Немає транспорту, який би регулярно їздив по Острозі (тільки автобуси до інших сіл/міст). 3. Частина викладачів "старої закалки", які викладають сухо/нудно/нецікаво. 4. Майже повна "ізольованість" міста - всі про всіх і все знають. 5. КМЦ (де розташований спортзал) далеко від академії, тож туди буває непросто добиратись. 6. Гуртожитків на всіх не вистачає, тож доводиться багатьом іти на квартири.

,

Академія в 10найкращих, мала можливість побачити багато інших вузів, поспілкуватися із студентами та викладачами,а також почути компитентну думку роботодавців /не тільки з України/, перевірити технічну базу, умови проживання,досуг, є чим пишатися!той хто хоче отримати дійсно знання- має можливості,а хто не бажає- шукає винних

,

Закінчивши перший курс спеціальності політологія, я хочу поділитися своїми враженнями з абітур'єнтами. Почну з того що місто і власне університет потрібно розглядати окремо. Місто, чесно кажучи, скоріше всього вас не приємно здивує, але для мене університет компенсує мінуси міста. Слухаючи від знайомих про інші вузи, розумію, що ОА правильний вибір. Перш за все, хочу підтвердити що корупції немає. Університет виглядає гарно, нові аудиторії, будується великий новий корпус. Абсолютна більшість викладачів молоді, викладають добре, ти завжди можеш запитати в викладача якщо тобі щось не зрозуміло. Викладання ведеться за болонською системою що я також вважаю плюсом. До університету часто приїжджають відомі люди та лектори з інших університетів. Багато різних студентських заходів що створює неймовірну атмосферу. так що запрошую до нас :)

,

Дуже прикро читати відгуки про "найнепотрібніший вуз", "відношення як до бидла". Не вірю, що після нашого випуску (2011р) все на стільки змінилось(( Я ще жодного разу не пожалкувала, що тут навчалась. Знання дають гідні. Викладачі, звісно є різні: і супер-цікаві і нудні, відповідно подача матеріалу теж. Але так скрізь. Працюю по спеціальності, і ще ніколи мені не було соромно за свої знання. Не раз були ситуації, коли колеги, які закінчили столичні вузи, не знали щось, що знала я, і думала "пфф..це ще ж на фонетиці на першому курсі вчили". Щодо "села", так - місто явно не магаполіс ) але справа не в тому, де ти, а в тому - з ким ти. Я там знайшла своїх найкращіх друзів, з якими я провела найкращі роки. При бажанні можна поїхати в більше місто.З Острога до Рівного добратись швидше, ніж по Києву з одного району в інший.До Львова потягом декілька годин. Ми, наприклад, всю західну Україну обїздили.

,

А мені все подобається!!!

,

люди схаменіться не вступайте в цей Вуз бо втратите лише нерви і здоров'я а отримаєте знать ноль ніяка ця академія не престижна лише піар студентів мають нізащо більше трійки ніхто не поставить скільки не вчи

,

Як тут скучно! Серйозно велика порада усім перш ніж поступати дуже добре все обдумайте. Острог це маленьке місто в якому немає ніяких розваг. І якщо ти сам з якогось районного центру чи тим більше з села добре подумай чи хочеш ти пов'язувати своїх 5 років з Острогом, а можливо іншого шансу вже не буде і ти так і не дізнаєшся як це жити у великому місті. Студентські роки повинні бути найкращими у житі кожної людини і їх потрібно проводити не тільки за підручниками (як це прийнято в ОА). Читаючи це просто зроби свій висновок! Удачі!!!

,

Дуже задоволена,що моя дитина обрала цей вуз.Потрібно вчитись,але це цього варте,корупції немає.Університет організовує поїздки по Україні і за її межами.

,

Я не вчився в ОА, але почитавши відгуки скажу так. Я закінчив КПІ і чудово бачу і розумію що в будь якому ВУЗі є свої плюси і мінуси. Так само є викладачи які обирають любімчиків і підлиз, мало але є хабарники, є миші і таргани в гуртожитку, морально застаріла матеріально технічна база, маленьки зарплати викладачів і тому до стідентів відносяться прискіпливо і . Але знаю точно: хто паше від зарі до зарі, не прогулює - той вивчиться. Уявіть скільки соблазну в Києві для іногороднього хлопця з райцентру. Та у нас після першого курсу з двох груп залишилось половина однієї групи. Так що легко ніде не буває.

,

академія відстій. проявити себе важко . Пасічник говорить що оа на рівні з могилянкою. Острог скучне та нудне місце. Викладачі жахливі Це якась закрита школа.жах

,

Гарний університет. Непогана матеріально-технічна база, яка постійно оновлюється. Круті викладачі. Хабарі відсутні взагалі як явище Навчаюсь на 5 курсі, але вже знайшов постійну роботу по спеціальності.

,

Дуже дякую долі, що потрапила саме сюди))) Так, вчитись важко, але воно того варте!

,

Ну що ж написати. Вчитися в даному закладі дуже важко. Навіть я намагаючись все вчити ходив не один раз на перездачі. Якщо чесно то знання вам тут дадуть ( але яка того ціна). Не раз бачив дівчач які плакали після екзаменів. Сам як вчився хотів забрати документи але батьки не дозволили. А на рахунок того що тут не беруть хабарів то це правда, але і в інших закладах України якщо вчити так як тут то хабарів давати теж не доведеться. А взагалі вирішує кожен сам за себе тому читаючи коментарі не беріть все близько до серця. Комусь подобається, а комусь ні. В кожного своя думка.

,

Дуже подобається навчатися, не жалію, що вступила!

,

самий найнепотрібніший вуз з усіх вузів, до студентів відносяться як до бидла, якщо викладачеві не сподобався тобі гаплик, люблять лише студентів вискочок і підлиз,якщо ти спокійний і не можеш за себе постояти тебе тут кинуть нижче плінтуса і здати сесію в тебе небуде ніяких шансів,не робіть помилку яку зробила я не вступайте сюди

,

Як батько дитини, що закінчує навчання хочу сказати, що хабарі і ОА це брехня. Для батьків окремо скажу - Острог тихе місто, спокійно буде за дитину, дурня в голову не прийде, оскільки там немає «таких» місць. Про гуртожиток теж нічого поганого сказати не можу, скарг жодного разу не чув. Лише тільки, що строго із режимом. Щодо працевлаштування - окремі особи тут писали, що диплом не гарний, що коли бачать диплом ОА, то не хочуть брати на роботу і тд... Як роботодавець скажу вам відразу, що наявність гарного, чи червоного, чи якогось іншого диплома для працевлаштування потрібно винятково для юридичних та кадрових нюансів. На першому місті - це ваше бажання працювати, показувати стабільний результат своєі роботи на довгих дистанціях та особисті якості, проявлені при цьому. Якщо ви це зрозумієте, тоді перед вами відкриються двері любоі компаніі. І запамятайте - завжди початківці починають із самого низу, який би диплом у вас не був...

,

Найкращі роки, проведені саме в Острозькій академії. Ті, хто хоче пропускати пари і лише тусити по клубах з пивасиком, звісно, мають по "5-7 (!) перездач" (і то так багато тому, що викладачі ідуть назустріч). Умови в гуртожитках кращі, ніж в РДГУ, де навчалася моя сестра, і я мала змогу порівняти. Крім навчання, в університеті є безліч гуртків від спортивних до хорового й театрального, є студентське радіо. А погляньте на сайті як весело святкується День академії кожного жовтня, коли ректор перевдягається в костюм пасічника, а студенти символізують бджіл. Хто шукає можливості для розвитку, той знайде їх тут безліч. Пишаюся своїм університетом, який розвивається і постійно змінюється до вимог часу. Замовляйте екскурсію університетом, приїжджайте, вступайте.

,

Також можу сказати, вступиши до цього ВУЗу, ви зможете побачити трохи світу, оскільки кожного року університет проводить поїздки за кордон (Білорусь, Польща, Чехія, Австрія, Угорщина, Італія, Німеччина, Франція, Іспанія і т.д).

,

Ви серйозно? Умови в гуртожитку жахливі? Ви точно в гуртожитках мешкаєте? Ви знайдіть у столиці України такі гуртожитки. Умови в гуртожитку годі й шукати кращі: щодня гаряча вода, помитись завжди зможете;чисто; тарганів, щурів не бачив у гуртожитках. Щодо аудиторій, то варто сказати, що не всі вони в хорошому стані. У новому корпусі так, однак в старомонастирському жах, а в прохолодну пору можна навіть замерзнути. Туалети в університеті чисті. Щодо навчання, то навчатись справді важко, плюс в тому, що не беруть хабарі. Викладачі вимогливі. Однак проблема в тому є, що дійсно, якщо ви якомусь викладачу не сподобались, то це погано скажеться на ваші бали з предметів, які той викладач у вас буде вести. Дійсно, проблематично діставатись до Острога, оскільки ЖД вокзалу немає. Найбличжий населений пункт м. Оженіно (15 хв від Острога). Тому, вибір за вами, абітурієнти. Нехай щастить =)

,

Отличный университет.Кто не хочет учиться,тому плохо везде.

,

Коротко і по стуті - найращий ВНЗ Західної України!

,

Обожнюю ОА! Пишаюсь тим, що навчаюсь саме тут!

,

Якщо хочете вступити в цей заклад, то подумайте ще раз. Ваше навчання тут - це лише витрачений час. Якщо ви попали в немилість ло викладачів, то ви будете це відчувати це до отримання димплому (якщо ви його отримаєте). Умови в гуртожитку просто жахливі. Відкрито хабарі не беруть, але індоі думаєш, щоб краще брали. 5-7 перездач, повторні курси - це звичайна справа.

,

Навіть сам сайт університету говорить про престижність та сучасність закладу. Найкращий з-поміж тих, що я бачила

,

Ни знаний ни уважения....Завяжите глаз и бегите)

,

Навчаюся на юридичному в академії. Можу сказати що викладачі досить вимогливі, тому потрібно докладати зусиль та відноситися серйозно до навчальнгого процесу :) Бали "не вирішуються" за допомогою хабарів. Аудиторії модернізовані, повністю оновлені, з усім сучасним устаткуванням. Стіни прикрашені витворами мистецтва. Загалом атмосфера неймовірна. Проте Острог - місто маленьке та сіре, розваг як таких не багато. Але якщо шукаєте ЗНАНЬ то вам сюди.

,

мене цікавить факультет Політико-інформаційного менеджменту , можливо хтось кине інфу про цей факультет, буду дуже вдячна. P. S. про те що 30 березня день відкритих дверей знаю

,

Безперечно один з найкращих ВНЗ в Україні. Хочеш знань, розваг, цікавого студентського життя та вражаючих емоцій? тоді тобі сюди. Навчаюся на 1 курсі і не шкодую. Хабарів не беруть, висока якість освіти. Хочеш тільки тусуватися та нічого не робити, то тобі не сюди.

,

Закінчив "ОА" в 2005 році економічний факультет. ОА - це не на 4-6 років навчання. ОА - це назавжди !!! Феєричний ВУЗ !!! Це як солодка мрія, що стала реальністю !!! Раджу всім, хто любить Науку як духовний хліб, є мрійником і з великим серцем ! ; )

,

Кращий внз з тих, що залишились в Україні!

,

Зразу скажу - в цей вуз не хотіла поступати але батьки змусили тай пройшла на бюджет (факультет романо германських мов), вирішила спробувати... ТІКАЙТЕ ТІЛЬКИ ПОЧУВШИ СЛОВО ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ!!!!! Рівень гірше шкільного як на мене. Здасте ви залік чи ні залежить від викладача. Якщо ви йому хоть трішки не сподобаєтесь ( на вигляд також) будете перездавати поки не здохнете і всерівно не поставлять хоча б зарах. Ведуть лекції суто для себе, плювавши на те чи зрозуміли студенти щось чи ні. Гуртожитки кошмар, постійно затримували степендію. Саме місто (точніше село на 2 вулиці) варте окремих слів. Абсолютно нема що робити. 1 піцерія, вшивий "клуб" розміром з гараж з такою ж атмосферою, і "ВЕЛИКА І МОГУТНЯ" острозька академія. Добиратись до острога дуже проблемно. У листопаді через снігові завали які не розгрібали не могла добратись 3 дні. Ще раз повторю ТІКАЙТЕ ТІЛЬКИ ПОЧУВШИ СЛОВО ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ!!!!! На сьомому небі від щастя що забрала документи з цеї шараги через 3 місяці.

,

"полный бардак происходит в этом заведении!!!!!не верте всем положительным комментариям!!!!!!!сама окончила этот университет год назад! Вы видели это помещение? сплошная антисанитария в столовых и аудиториях,мне уже по этому поводу даже будущие студенты пишуть в соц сетях,и о них уже дошла такая информация!" вибачте, але Ваш коментар просто жалюгідний))) будь-хто, хто хоч раз був у нас, Вам скаже, що в академії навіть туалети чистіші, ніж у деяких закладах їдальні. Як студентка 5 курсу академію, беручи на себе всю відповідальність за свої слова, скажу, що це найпримітивніша "чорнуха" і найбезпідставніша, яку я тільки могла собі уявити)

,

полный бардак происходит в этом заведении!!!!!не верте всем положительным комментариям!!!!!!!сама окончила этот университет год назад! Вы видели это помещение? сплошная антисанитария в столовых и аудиториях,мне уже по этому поводу даже будущие студенты пишуть в соц сетях,и о них уже дошла такая информация!

,

Я навчався в ОА. Було важко, іноді навіть дуже, але саме так давались знання мов, які мені були потрібні. Було і нормальне студентське життя, зі всіма плюсами і мінусами. ОА дає не лише знання, це школа життя насамперед. Ніколи я і одногрупники не платили хабарів чи чогось подібного на навчанні. Були нездачі, перездачі, переживав, але здавав і якогось нелюдського відношення не бачив, вивчив - здав. Що дала мені ОА? Знання мов, які я у поєднанні із самоосвітою (програмування php, web design, створення сайтів) перетворив на постійний доларовий дохід із закордону, так що інфляція мені не страшна. Щоправда, зараз виїхав закордон, і мови, котрі вивчив завдяки ОА дають мені зараз роботу вофісі і дохід.

,

Я теж є випускницею ОА (економічного факультету). Дуже люблю цей університет, не зважаючи на те, що ВВЕСЬ час присвячувала тут навчанню, але стала працьовитою та витривалою! Порівнюю навчання з закордонним (де навчаюся нині по грантовій програмі): перевершую за рейтингом майже всіх своїх одногрупників з усієї Європи. Щодо працевлаштування, то в обласних центрах випускники і з Британським дипломом не затребувані, - всі чудово знають, що в нас робиться на ринку праці та як проводиться конкурс на посаду, коли серед аплікантів - "чийсь синочок чи донечка". Але у незалежні компанії часто прпрацевлаштовуються з ОА. Також про ОА чула багато гарних відгуків від своїх колишніх роботодавців, про себе також:) Щодо кучі негативу серед останніх коментарів, то вважаю, що насправді одиниці могли б погано оцінити даний ВНЗ. Наприклад, хто не може там вчитися через свій недостатній рівень чи лінь.Також добре відомо, що у Рівному є багато недоброзичливців ОА, яким "бальзам на душу" обливати її брудом!

,

Нікому не раджу вступати туди, нерви собі зіпсуєте та ще й здоров'я добряче так посадите. Дитину свою я би туди точно не віддала і не віддам, щоб не робила помилок матері. Є і хороші викладачі я не сперечаюсь, але від сили їх 3-4 і то з інших вузів чи факультетів, до студентів відносяться як до нищих за себе, якщо ти не сподобався викладачу то тебе завалять скільки не вчи і не старайся... За такі гроші краще за кордон вивчитися поїхати, після закінчення роботи немає, є лише пусті обіцянки про те, що вас з руками і ногами візьмуть на роботу. Якщо ви хочете для дитини кращого майбутнього, то ввідайте її в інший ВУЗ, тут окрім гарного дворика і парку нічого немає, те що там вчать у майбутньому не пригодиться, на роботі будуть всерівно перевчати. І так, інколи в оголошеннях про роботу пишуть, що студентів ОА навіть не хочуть бачити на порозі, тому і вибір роботи в вдвоє зменшується, аніж коли закінчиш звичайний ВУЗ. Просто добряче пропіарене місце і все.

,

Хочу заперечити тим, хто пише на рахунок поганих знань. Я вчилася посередньо. і хочу сказати що знання це не головне, що дала мені ОА. На рахунок знань (на власному прикладі): Коли влаштувалася на роботу в банк (бо на той час це було чи не єдине місце куди можна було влаштуватися без знайомих) разом з "новоприбулими" колегами проходила навчання. Так ось, під час семінарів не почула для себе нічого нового: це все я вже десь-колись вчила, а мої колеги (до речі, серед них були "червоний диплом" ЛНУ та "червоний диплом" інституту банківської справи) за голову хапалися, жалілися , як то все складно і скільки нової інформації за один раз. Головне, що дала мені Академія, а особливо деякі викладачі: навчили мене думати і робити висновки. Це розуміння, звичайно, прийшло з досвідом. Але я впевнена, що у будь-якій новій справі я розберуся, зрозумію, зможу пояснити, застосувати на практиці і створити щось нове, і саме цю впевненість дала мені ОА.

,

Закінчила універ в 2011 році... Єдиний плюс - за всі роки навчання жодної гривні не заплатила. Але тут панує повний суб'єктивізм. Якщо ти не подобаєшся викладачу, то будеш довго і нудно здавати...(( Деякі викладачі дійсно мають гарні знання і не проти ними ділитись (можна перелічити на пальцях), але більшість або відриваються на студентах (чисто за свої якісь образи чи комплекси), або мають настільки малий рівень знань зі свого ж предмету, що на лекціях не відповідають на практичні запитання студентів і відсилають до бібліотеки. Деякі викладачі говорять, що не хочуть створювати майбутньої конкуренції (в більшості правники) і нічого толком не вчать. І саме смішне, що шлюб "викладач-студентка" - це норма))) Не можу радити вуз для людей, які хочуть здобути сильні знання...

,

От сиджу зараз далеко в Польщі, читаю коментарі про мою рідну ОА і дивуюсь ))) Для всіх кому не подобається ОА - Кохані, то не для Вас! ОА - для НАЙКРАЩИХ ))) Найкращим не треба давати хабарі, тому там - не дають і не беруть ))) Що дав мені особисто диплом ОА? 4 мови, роботу по спеціальності як в нас, так і за кордоном, гроші, ще диплом, Тосканію на відпустку ))) - А що дав тобі диплом твого ВНЗ? ))

,

Дипломи цього року (у візуальному плані) м’яко кажучи просто жахливі! І цього року появилася корупція, не масово, але я перший раз скидався "на бензин" і це для мене було дико, бо за 4 роки стаціонару не стикався з таким явищем. Правда викладач приїжджий, не з академії, але всеодно, репутація вже підпорчена. Можна було би прийняти якісь міри (на праві)!

,

Гарна територія зовні і усередині приміщення чудове але сам університет і викладацький склад жахливий!!! Шановні абітурієнти не вступайте в цей університет!!!

,

От і видно, що вкид робили 5 липня. Жоден студент ОА інформацію написану про хабарництво не підтвердить. А університет найкращий, дає чудові знання. Зараз працюю за спеціальністю, як і 90% моїх одногрупників, окрім тих, хто першопочатково не ставив за мету працювати за спеціальністю, або продовжуюють навчання закондоном.

,

Пусть он горит ярким пламинем!Люди,одумайтесь ,не поступайте сюда!!!!!Это кошмар...

,

Університет жахливий, не весь, можливо, але весь я не знаю. Багато проблем було при здачі сесії, адже далеко не у всіх можна перездати. Бувало що по 3-4 рази перездаєш, а тобі все кажуть щось типу "...та тут 2 немає за що ставити...". Тому багато студентів і обирають простіший шлях - діляться частиною стипендії. Я зовсім не виправдовую тих студентів, які приходять туди лише на сесію щоб заплатити і далі веселитися по дискотеках. Я за 5 років навчання можу на пальцях перелічити студентів, які без хабаря змогли здати деякі навчальні дисципліни, бо викладачі з тебе мало не шкуру знімали на екзамені. Загалом же, хто хоче отримати якийсь диплом за невеликі гроші, університет підходить дуже добре. Якщо ж вам потрібні хороші знання щоб працювати, то той диплом не вартий часу який ви на нього потратите

,

Сказати що університет жахливий це всеодно що сказати що наркотики це недобре. Не раз бувало як викладачі зривалися на студентах. Щороку університет звітується про практично 100% працевлаштування випускників. насправді ж від студентів вимагають принести "липові" довідки нібито вони вже знайшли роботу. Бо без тих довідок спочатку завалять на захисті диплому, а потім ще й не будуть видавати той диплом. Якщо подивитися хто справді з випускників працює за спеціальністю, то це одиниці, а цілі факультети, які фінансуються за рахунок держави, треба ліквідовува

,

одним словом це жах не поступайте сюди бо можете пожаліти як зараз жалію я!

,

Повний кошмар вчусь вже рік на державному а бабла пішло вже біше 12000 грн корупція процвітає

,

Закінчила академію минулого року, спеціальність "фінанси і кредит", і варто сказати, що ні разу не пошкодувала про свій вибір. Взятки не беруть, навчання проходить цікаво і кожен, хто має крім навчання інші інтереси може тут себе знайти. Скажу, що дуже класно вчитися на юридичному в академії, тому що викладачі практично всі практики і можуть реально чомусь практичному навчити. На економічному в цьому плані гірше, мало практиків, які б могли поділитись досвідом. Взагальному вищою освітою не задоволена, так як вона не дає потрібних знань для подальшого працевлаштування, але це все взагальному. Тому все залежить від особистості і вміння себе подати, ну і від удачі) Практично всі мої одногрупники відразу після закінчення знайшли роботу. Я знайшла роботу на 5 курсі і закінчувала магістратуру навчаючись за індивідуальним планом.

,

скажу просто:город дыра.институт суппер.поэтому и город уже не дыра. учат нормально.взяток не просят.все на виду.интересно и просто.не чета многим возомнившим из себя.там система обучения:чуть советская школа ненавязчиво и современность.

,

До попереднього коменту:ОА дійсно найкращий,це без зайвих слів.Хабарів дійсно не беруть(бо хотіла якось сама дати,але нічого не вийшло,тільки соромно стало).ОА це надія на те,що в Україні будуть дійсно висококваліфіковані ВНЗ.І ніхто з викладачів нічого не просив, а навіщо?Якщо ОА найкраща!!!!

,

Тут стільки хвалебних відгуків. Я не ставлю під сумнів їх правдивість, в Острозі бував, саму Академію теж відвідав. Гарно, чистенько, комфортна атмосфера, не сперечаюсь. що хотів спитати власне. Тих, хто тут склав оду Острозькій академії, про це декани факультетів попросили чи, може, сам ректор?) бо, чесно, ну якось не віриться. відгуки наче скопійовано. нікого не хочу образити. Прошу лише: напишіть, як є насправді, чи реально знайти роботу потім, тд. бо щось рейтинг в Академії низенький. І не лише наш, український. А й міжнародна оцінка.

,

Реально найкращий університет!!! Ніякий Київ і близько поруч не стоятиме! Якщо хочете не змарнувати своє студентське життя та здобути високі знання вступайте до ОА!!! Окрема подяка ректору за прекрасну безхабарну атмосферу! Проблем із працевлаштуванням ніколи не мала. Якщо ти з ОА можеш навіть не проходити співбесіду!!! Найкращий університет!!!

,

Я люблю цей внз. Тут отримала хорошу освіту, щойно пройшла на ерасмус)

,

ОА найкращий ВУЗ! Я в цьому неодноразово переконувалася. Будучи студенткою юридичного факультету (тепер інститут права), інколи здавалося, що ось в Києві або у Львові дають глибші, ґрунтовніші знання, однак я щиро помилялася. Уже майже 3,5 роки як я випустилася з ОА і працюю в Києві в юридичній фірмі, яка входить в трійку найкращих юридичних фірм України (і я тут не одна з ОА) і жодного разу я не відчувала, що поступаюся в знаннях випускникам інших ВУЗів (звичайно не беремо до уваги практикуючих юристів), навіть навпаки))). Більш того, рівень працевлаштування моїх одногрупників за спеціальністю після випуску перевищував 90%. Люблю ОА!!! Це не просто ВУЗ, це місце де знаходиш друзів, які залишаються з тобою на все життя. В Острозі можна відчути отой дух унікальний та неповторний дух студентства, який не можна відчути ні в Києві, ні в Львові. Усім рекомендую! А ще, де б ви не були, академіки завжди тримаються разом, і готові допомогти один одному. Перевірено!

,

Чудовий університет, який дає достатній рівень знань для майбутнього працевлаштування. В університеті абсолютно відсутня корупція. Що стосується Острога, то в ньому є достатньо можливостей для будь-яких видів відпочинку. Острозька академія та Остро це місце для навчання, а не для відбувальщини чи тринькання батьківських грошей.

,

Это олимп вузов Украины

,

А що стосується власне НаУОА, то, на мою думку, це один з найпрекрасніших вузів України, який може гарантувати вам: відмінні знання (а ще якщо будете працювати додатково, то ціни вам не буде), відсутність хабарів, оцінювання відповідно тому, що ви знаєте, привітне відношення викладачів (відгукнуться, підтримають, дадуть пораду, як своїй власній дитині)), можливість самореалізування, гарних друзів, які стають потім однією сімєю. Мені здається, це саме те, що треба студенту. Щодо міста, то, звичайно, воно не ідеальне, все обмежується піцерією, двома-трьома кафе і нічним клубом, але мені і моїм друзям вистачало, тим більше там же ж не постійно жити, а для 4-5 років - саме те. Я дуже рада, що в свій час послухала батьків і не поїхала до Києва, а залишилась саме тут)

,

Насмішив коментар від анонімуса про те, що якщо підеш вчитись на юриста, то обовязково знайдеш роботу. А з чого ви взяли це? Зараз у нас юристів набагато більше ніж релігієзнавців, тому це ще спірне питання, тим більше якщо брати до уваги ваш песимістичний настрій) А якщо ти маєш голову на плечах, і мізки в тебе добре працюють, то ти влаштуєшся туди, куди захочеш, незалежно від того на кого підеш вчитися - на правника, філолога чи культурознавця

,

Просто вбивають негативні коментарі. Тому хочу висловити власну думку. Хочу розпочати з того, що корупції нема, викладачі розумні і привітні(більшість кандидати наук), вони ніколи не відмовлються Вам допомагати, деякі навіть на перездачу погоджуються. Всі нарікають на саме місто, чесно, це важко назвати містом, більше схоже на студентське містечко посеред лісу, звісно для тусовщиків це не той ВНЗ, для людей, які люблять вчитися - найкращий варіант! Стосовно знань, то Ви тут їх справді отримаєте, потрібно дуже багато вчити, іноді навіть того, що геть не потрібно, конспект - Ваш найкращий друг, ще одна важлива деталь, Вам ніколи не поставлять нижчу оцінку на яку визнаєте, ніколи! Вижчу можуть інколи) Стосовно працевлаштування - не знаю, ще студентка. Гуртожитки - нормальні, є 2, 3, 4, 5 кімнати, вода гаряча, інтернет, вахтери норм, а найговніше, що там тихо) Я люблю ОА, хоча під час сесії не дуже, сил на любов просто не вистачає)))))

,

Той, хто поставив обмеження на кількість символів в повідомленнях на сайті – жорстока людина. Тому, вибачте, що так багато написала, або можете пропустити 4 повідомлення, якщо Вам не цікаво. (1) Шановні абітурієнти, якщо Ви є безперспективною людиною, то жодна «перспективна» спеціальність в ОА чи у будь-якому іншому ВНЗ Вам не допоможе. У кожному ВНЗ є частина людей, які навчаються, та ті, хто забив на навчання (безперспективні) і ходить в нічні клуби, паби і просто розважається з таким самим «стадом». Тільки в ОА друга частина не отримує достатньо можливостей для розваг і тому ходить і ниє, як там погано. Якщо є ймовірність, що Вас можна буде записати до цих ниючих, то виберіть інший ВНЗ.

,

(2) Далі я розповім про власний досвід навчання в ОА на економічному факультеті спеціальність економічна кібернетика, тому до всього додавайте «на економічному факультеті». Отож, хабарів в ОА нема. Тому готуйтесь вчитися, або списувати, або нити про те, які викладачі погані, вимагають слово в слово, як в конспекті, а самі нічого не знають. Викладачі не вимагають слово в слово знати, як в конспекті, але є різниця у тому чи Ви назвете крокодила ссавцем (бо у нього 4-камерне серце) чи рептилією (бо він таки рептилія, плазун). Більшість викладачів дуже хороші, звісно, що є і погані, але якщо Ви покажете мені ВНЗ в якому я зможу провчитися хоча б рік і сказати, що всі викладачі прекрасні, то я повірю в єдинорогів (спойлер: зараз я навчаюся у Великобританії, тому знаю, що кажу).

,

3) Стосовно того, які знання, то це залежить не лише від викладачів, але й значним чином і від Вас самих. Оскільки всі хочуть у Європу, то навчання за Болонською системою передбачає значну кількість самостійної роботи. Тобто, якщо ви не можете вчитися, якщо у Вас над головою не стоїть викладач [мама, репетитор, хтось з кувалдою], то вища освіта взагалі не для Вас і ОА не буде винна, що за 4 роки навчання Ви не покращите свої знання. А от англійську мову можна спокійно вивчити в ОА на такому рівні, щоб спілкуватися із носіями мови, або носіями англійсько-китайського діалекту, досить непогано писати есе і наукові роботи. Але її потрібно вчити, а не намагатися щось списати чи у когось взяти запитання. За проживання нічого не скажу, бо в гуртожитку не жила. Також поступаючи в ОА будьте готові, що у Вас в групі буде хоча б одна людина, яка змушуватиме лише своєю поведінкою вчитися решту (у мене в групі було таких більше 5), можливо Ви і самі є такою людиною, хоч ще про це і не здогадуєтеся.

,

4) Далі буде коментар, в якому зазначатиметься, що в певні компанії випускників ОА не беруть на роботу. Приклад з практики. Була вона в банку, загалом це 4 тиж, але всю роботу, яку вони могли мені дати робити, зробила за 2 тиж і далі мене попросили туди не приходити, бо я заважала їх сонній атмосфері роботи із пенсіонерами. Тому, якщо Ваша мрія – це знайти роботу в маленькій фірмі без перспектив кар’єрного зростання і з мінімальною заробітною платою, то ОА не для Вас. 5) Ну і на останок, зараз я навчаюся на магістратурі у Великобританії. Завдяки ОА і її викладачам я сюди потрапила, тому якщо у ОА буде можливість Вас відправити за кордон, а у Вас буде достатньо розуму, то вони це зроблять. Вартість навчання і проживання покрила ОА, а не я сама. Після академії вчитися тут не дуже важко. Тому всюди потрібно читати, думати, аналізувати і намагатися співставляти факти. Отже, якщо Вас не лякає те, що доведеться вчитися і, головне, витрачати енергію на думання, то можете сміливо йти в ОА.

,

Син закінчив II курс ОА, я жодного разу не чула про хабарі. Каже, що важко вчитись, але я рада цьому,і він теж не проти, бо у "виш" поступають, щоб вчитись, а не шукати розваг. У минулі століття студенти пішки ходили у пошуках знань, а дехто хоче комфорту і їм не подобається "село". Тож визначтеся, що вам треба- знання чи нічні клуби. Критикує той, хто заздрить розумнішим за нього або "не орієнтується в часі і просторі".ОА дає високі знання, тут панує толерантність, людяність, повага до студентів. Хто це цінує,тому тут подобається. Щира подяка ректору і всьому викладацькому складу ОА!

,

Чудовий університет! Досі залишається найулюбленішим і найріднішим серед усіх чотирьох, в яких довелося повчитися (ОА; Utica College, NY, USA; НаУКМА; Friedrich-Schiller Universität in Jena, Deutschland). Я була студенткою факультету романо-германських мов, і досі радію, що зробила такий вибір. Профільні предмети викладалися на найвищому рівні. Проблем із пошуком роботи після випуску ніколи не мала. За кордоном взагалі коли місцеві українці чують, що ти з Острозької академії, то одразу захоплюються: "Це людина з українського Гарварду!" А ще в Острозі є те, чого, принаймні поки що, в жодному іншому закладі не зустрічала, - відчуття спільноти, відчуття сім’ї. І це саме те відчуття, по яке хочеться повертатися сюди знову і знову

,

На неї чекатиме не досить привабливе майбутнє - такі люди створюючи сім ї доситьь швидко забувають про свою освіту коли гостро постає фінансова проблема і зустрічаємо тоді ми своїх одногрупників чи то в ніжині на консервному заводі чи то в киеві на будові і де скажіть там потрібна та освіта культуролога якшо він плитку класти не вміє? Ось так і будуть кочувати від роботи до роботи до старості намагаючись у такий спосіб забеспечити свою дружину і дітей .Навіщо тоді сім я якшо таке життя собаче проведуть їх батьки? Одразу ж постає питання чи варто взагалі іти навчатись на бесперспективну спеціальність якшо таким чином людина втрачає всій золотий час і нівіть можливо мійбутнє адже хто розумніший не наважиться створити сімю не маючи твердого грунту під ногами і так може і до пенсії не створити адже необхідних умов не кожен зможе досягнути.

,

якшо вчитися на юриста чи якусь банківську справу ше є шанс шо десь підете на роботу а таким як релігіезнавець чи країнознавець нікому не треба - це ніщо інше як викидання грошей на вітер потім підете працювати менеджером по рекламі( роздавати флаері в переході чи торгувати якимось непотребом - торговій представние чи шось подібне де гроші заробляють не ті хто бігають намагаючись продати чужий товар а ті хто його надають для реалізації) і якшо у вас нема мами із татом "крутих" які зможуть вас влаштувати на роботу чи замовити за вас слівце у солідного грубого начальника тоді вам нічого незалишиться як перераховане у дужках або гірше того поїдете в польшу до пана працевать шоб хоч на хліб вістачило та квартиру не відібрали за яку й так нічим буде платити. Тому зараз потрібно йти туда де грошові мішки валяются і якшо вивчитися на якогось культуролога чи історика ким тоді така людина стане й дурню понятно.

,

Навчаюсь на 5 курсі і не шкодую. Хороший університет, потужна база, хто хоче - той стане спеціалістом і проблем із працевлаштуванням не буде. Хто чекає манни з неба - і академія Ярослава Мудрого вам не допоможе. А кого не влаштовує саме місце розташування - то вже хто за чим їде, навряд чи розмір міста може бути показником якості освіти.

,

я сама студентка - заочниця 3 курсу. здобувати освіту заочно звісно не так як на стаціонарі, але я також можу сказати, що за три роки навчання жодного разу не платила за заліки чи іспити, навіть не чула про те щоб заплатити за іспит і не здавати нього. викладачі звісно тут різні, дехто валить по повній, дехто вимагає тільки те що потрібно знати щоб здати іспит. загалом я задоволена, що заочно навчаюсь саме тут а не де інде, бо там пришлося б платити дуже багато!

,

Щодо інституту права, то раджу вступати, оскільки більшість викладачів є знаючими спеціалістами . Але є і такі, які не працюють над подальшим професійним рівним і залишаються багато років старшими викладачами. З такими потрібно прощатися.

,

цього року закінчую 4 курс Інституту права. не шкодувала про свій вибір ні разу: високий рівень викладання, ніякої корупції і високі знання.

,

Найкращий)

,

Слава Богу, що є такий ВНЗ в Україні. Процвітання і успіхів. Особлива подяка ректору. Хай береже його Бог!

,

Університет входить в 5 кращих вишів України, обігнавши горезвісний корупційний ЛНУ ім.Франка та НАУКМА. В "Острозькій академії" навчають 2 300 студентів. Після відкриття нового корпусу ця цифра збільшиться вдвічі. Знання дають прекрасні. Всі, хто працював студентом 5 років тут, влаштовуються на роботу 100%. Ніякої корупції, повірте! Немає її! Я студент і кажу вам це відверто. У "ОА" є плюси і є мінуси, але тут навчатися варто! Гарна атмосфера, якісні знання - ось це те, що підтвердить 99% студентів.

,

Не розумію! Чому дехто так захищає цю бурсу, по-іншому й нескажеш! Як можна отримати нормальну освіту в цьому закладі? Люди відкрийте очі!!! На захист стають лише ті хто нехоче сам собі зізнатися, що помилився в виборі ВНЗ! Недавно зустрів оголошення, не пам"ятаю лише на яку роботу приймають, але там було вказано "Випускників острозької академії прохання не звертатися"))). 1320 студентів))))) В Рівному в 12-тій школі навчається більше учнів-1500! І як можна назвати після цього НаУОА університетом???? та це ще не все! Зверніть увагу на рейтинг цього "університету" !!!!!!!! В зх. регіоні двадцять перше місце!!! Особливо вражає працевлаштування ---- 0 балів! Я гадаю, це вагомий факт, щоб відкрити очі!!!! Отже, як на мене, там нічого робити розумним людям!!!

,

Навчався в ОА. Знання, при бажанні вчитись, дає відмінні, хоча спочатку дуже важко. Студентське життя - насичене і цікаве. Гуртожитки - чисті, хоч і невеликі, але якійсь приємні. Умови для проживання є усі опалення, гаряча та холодна вода,інтернет. Хабарів ніколи не давав і не чув про це від інших. Порівняно із іншими ВНЗ, де вчились знайомі і друзі - ОА на рівень вище. Відношення до бюджетників і контрактників однакове, немає порівнялівки. На рахунок роботи, знайти її важко будь-кому, якщо "хтось не помазав", я, наприклад, довгий ччас працював не за спеціальністю, але завдяки знанням мов, отриманих в ОА, суттєво заробляю в інтернеті. P.S. Почитавши попередні коментарі, одразу зрозуміло - хто дійсно студент ОА (або був ним), а хто пише "на замовлення", або просто долею не радий.

,

ВУЗ дає добрі знання, але для тих хто хоче вчитись.Вчитись дуже важко.Але після 4-х річної закалки в ОА ,в Київському інституті лінгвістики вчитись було легко.

,

Я розчарована цим так званим університетом. Перейшла на 4-ий курс та буду намагатись вступити в інший університет. На мою думку, деякі викладачі навіть самі не знають свого ж предмету. І чому вони можуть навчити? Навіть доводиться доводити свою правоту. А жаль....Корупція напевно така як і в інших університетах, тому це не є найбільшим недоліком. Ціни за навчання порівнюються з київськими, тому я вважаю, що краще обрати інший університет.

,

не знаю чи добре , що моя дитина вступила до цього вузу. Побачила бардак, який був 28 серпня. Все не організовано. ніяких об"яв для 1-го курсу. Гасали по всьому універі, щоб щось взнати. Я була шокована такою роботою. Користуватися довелося інформацією "одна баба сказала", і добре, що так, бо поселитися в гуртожиток не встигли б. Я не бачила жодного оголошення про ціну за проживання в гуртожитку: ідіть в банк - там знають скільки потрібно платити-- це що за відповідь? про гуртожиток окрема розмова. якби я побачила відразу, що з 2-х місного номера зробили 3-х..... , але ж в кімнаті немає, де повернутись!!!!!!!!!!!!! іншого місця, як на ліжку вчитись ніде. Ви скажите:"ідіть на квартиру", ми б і пішли, та універ дав згоду на поселення. я вважаю, що батьків і студентів тут не поважають , залишився присмак якогось обману. що ж Побачу, як будуть організовувати тут навчання.... реклама така гарненька у вас......

,

Провчилась 4 роки і жалію-- знань отримала небагато, рівень мови майже не підвищила.Вчилась на романо-германськоум факультеті.Викладачі бувають і нормальні і не дуже..деякі люблять розумних завалити- щоб в майбутньому для них було менше конкуренції.А загалом -- -- як і всюди--- все для своїх або за гроші.Не рекомендую поступати сюди тим хто має хороший рівень мови--- вас нічого не навчать нового.Єдине радує---4роки вчилась на бюджеті і мала стипендію . А так то шкода змарнованого часу.

,

Господи, та якби мені сказали, куди я вступив, то я би біг з цього місця куди очі бачать!

,

Процвітання та успіхів ОА! Вчиться донечка, все чудово.

,

Всі вступаймо до ЛНУ ім Івана Франка!!!) І не пожалієте!) А Острозька вже не то там все зійшло нанівець викладачів ніякі тільки хизуються гарною територією і тими статуями!!

,

Погано.Територія як писалось вражає так але то не для освіти!!! Краще за такі ціни як поставили для контракту їхати навчатись до Києва !!!

,

взагалі-то плату за гуртожиток поки що не підняли, і умови там чудові. а критикує той, хто ніколи нічого не бачив на власні очі. викладачі чудові не лише ті, що приїжджають, а й ті, хто на постійній основі працюють там.

,

ох,прочитала відгуки.Чесно кажучи,дуже здивована! Думала поступати,але вже вагаюся,стільки негативних оцінок(

,

Відоме історичне місце яке стало ще за Ющенка, а університет так собі на 3 знань ніяких,гуртожитки як говорилось раніше як сарай а плату підняли було 125 а стало 200 грн і це не Київ чи якесь інше місто це село!!! Викладачі є хороші знаючі але вони приїжді працюють на постійній роботі лише у Львові чи Рівному .. Постійних таких нема.. Абітурієнти ведуться лиш на гарну територію, спокійне місце ,і статуї на подвір'ї і в академії бюсти але вони для навчання що нічого!!! Це так для фейса щоб більше народу йшло в ту диру сільську! Робота 100% гарантована ахахахаах)))) Після любого іншого унів так само шукаєш сам чи із зв'язками батьків!!

,

Згідний з Настею!!!

,

ааа...поступила в этом году и шарахнулась...ВУЗ ужасный , условия просто ппц , но если б ещё знания какието давали , а там ни знаний , ни условий , ни пристижного диплома , ни подальшого трудоустройства

,

Якщо говорити про викладачів та хабарі, то тут немає про що говорити! Викладачі відмінні! Розумні, справедливі, чесні!!! Я за своє навчання ніколи не давала хабар і не буду! Тут оцінюють твої знання, а не те "хто у тебе мама чи тато", "скільки ти грошей маєш" чи "хто твої знайомі". І такого поняття, як "дам на лапу" тут не існує. Якщо Ігор Демидович виставляє за двері, коли йому від всіх студентів на день академії хочуть подарувати вазон, то про що тут може іти мова?! :) не смішіть нікого, своїми "порожніми" коментарями!!! І ще одне, щодо гуртожитків. Чим когось вони не влаштували я не розумію, опалення є, вода є (і гаряча! :) ), кімнати хороші, ліжка хороші, вахтери приємні, сусіди врешті решт :) Та й взагалі, нас мало в ОА, але ми дружні, як сім'я, і поважаємо себе! Нас тут не просто "вчать", а й виховують!

,

Негативна критика,як на мене,взагалі безпідставна!Якщо ви дійсно вчились в академії, гарно провели тут свої студентські роки, отримали хороший багаж знань, досвід, вміння мислити своєю головою, то ви ніколи не напишете і не скажете поганих слів, бо для тих хто кому це знайомо, ОА справді альма-матер! А якщо ви сюди приїхали, "я тіпа поступила на бюждет" (цитую, таких як "ви") або думали, що тут нічого не потрібно робити, щоб отримати "корочку", то ви і будете так говорити про ОА! Щодо "розваг" і "село": шановні, якщо ви вступаєте вчитись, то я думаю вам повинно вистачити одного нічного клуба (який би він не був, випити і потанцювати або просто гарно провести час, там можна!), шикарної піцерії (піца така смачнюча, що просто "пальчики оближешь"), студентських кафешок, супермаркетів, парку, КМЦ, спортивний зал...невже цього мало?Чи вам потрібно їздити кожен день в різний нічний клуб, "транжирити" гроші по "ґенделям" або "all day all night", то вам дійсно Острозька академія не по дорозі!

,

Спілкуючись з друзями та знайомими, які навчаються в провідних ВУЗах України, я дійшов висновку, що освіта в нашій країні корупнована майже на всіх її щаблях . ОА це як промінчик надії, серед цілковитої темряви. За три роки навчання я не заплатив жодного хабаря і не знаю людей в ОА, які вирішували б щось за домогою корупції. Тут все вирішують знання. І доречі щодо знань, то не факт, що вони навіть на 50% знадобляться вам в майбутньому, але вони допомогають постійно розвиватися і з кожним курсом це відчувається все у більшій мірі. А негативні відгуки, на мою думку, це просто чорний PR, війна за абітурієнтів. За три роки навчання, я переконався, що в Україні кращого ВУЗу не знайти.

,

Поганий ВНЗ!!!

,

Ви кажете хороша реклама?PR? Звісно хороша, а головне якісна і ефективна...адже цим займаються випускники ОА!!!!!!Шановні, академія - дає хороші знання. Викладацький склад молодий, проте це не означає, що він "слабенький". Хоча, знаєте, є 1 мінус в ОА: студенти знаходяться в "тепличних умовах" - ні корупції, ні добровільно-примусових внесків, великий вибір сфер у яких можна реалізуватися.

,

Хвалять самі студенти, як то кажуть, а хто ще похвалить як не ми самі. От і хвалять, щоб не здавалося, що щось не так. кому подобається вчіться в деревні пхахахахаха. Хоч якби мені знов туди, то 100% - ніколи.А знання там ніякі ((( !!! Краще йти вчити іноземні мови в КНЛУ,ЛНУ,КНУ,КНАУ,НПУ,ВНУ а не в ту диру !!НуОА тільки принижують інші вищі навчальні заклади всі погані тільки вони най най.... брехня!! Подивіться дальше свого носа!!!

,

Хвальоний універ !!! Чиста правда знання ніякі якщо і вчишся роботу беруть лише за зв'язки за гроші доктори в 30 гроші вперед!!!!! Є і покращі ВНЗ !!! ПРошу шановні абітурієнти не вступайте в ту сільську забиту диру!!!!

,

Найкращий університет! Не платила за 5 років жодного хабара, як і всі мої друзі. Жодних проблем з пошуком роботи. Чудова атмосфера! Люблю Острозьку академію.

,

Собаки лають - караван іде! Роботу знайшов після ОА! І все гуд! Не знаю, хто там і про що піарить, але наші випусники нормально себе зарекомендовують і досить не погано прилаштовуються, а песимісти і нероби, продовжують писати коменти і "колупатися" в носі))) ОА спраді ВНЗ, котрий заслуговую поваги!!!!

,

це все маячня погане пишуть ті, хто заздрять а про роботу - залежить від людини - якщо вона думає, що її з руками і ногами чекають в престижній установі, то хай купить губозакаточну машинку, всього треба добиватись. В ОА знання дають. і непогані знання, і хабарів немає. Місто? -так, мале, нема де піти, але якщо ти хочеш розважитись - то і в селі на хуторі тобі буде весело))) такщо хай не гоніть на ОА, як би я її ненавиділа - багато чого вона мені дала. нехай попробують навчатись там спершу, а потім будуть говорити. правильно, якщо ти нічого не хочеш робити, тупий як валянок, то і роботу ти не знайдеш, які би ти Могилянські академії не закінчував. принаймні, з нас виховують справжніх людей, і відносяться з повагою до кожного студента - на ВИ!!! наші викладачі у 26 років вже кандидати, у 30 - доктори!!!! захищаються закордоном на іноземних мовах - про що тут говорити. чого варта наша Мамонтова Н.А. і Цапін. А.О.!!! не варто читати ці всі нісенітниці!!!!! отак

,

Випускниця ОА, живу і навчаюсь за кордоном. За 5 років навчання особисто не стикнулась ні разу з корупцією і знаю, що рівень знань Острозька Академія пропонує достойний, якщо, звісно, ви вчитись збираєтесь. А от таких дівчаток, які пишуть, що в академії в них немає "ніяких преспективІВ", вже, мабуть, жоден НаУ не виправить. щодо СЕЛА: Острог - невеличкий районний центр з неймовірно багатою історією. Справді, інфраструктура міста не надто багата і розважатись там немає де, але ви самі обираєте, чому ви вступаєте до ОА. На мою думку, це дуже непоганий варіант для першого диплому чи хоча б перших років навчання, а далі двері для вас завжди відчининені... Успіху!

,

Реклама хороша в реалі фуфло повне!!!!

,

Молодці ахахахахаах 2 раза в переносному значенні знання ніякі що там отримувати з книжок тупо читати кожен вміє!!! Приклади на граматичні речення навіть з голови тяжко самому придумати все з книжки тупо перечитують!!! Село в якому навчаються такіж з села ахахахахах!!!!!!!!!!! Острозьке пед училище який там унів ахахаха

,

Дуже дивно читати такі коментарі!!! Сам випускник 2009 року, спеціаліст, факультет Романо-германських мов. Ще на 5-му курсі без проблем знайшов роботу перекладачем на промисловому підприемстві. Зараз вже 2 роки живу і працюю в Москві, Менеджером во зовнішньо-економічній діяльності. Проблем з пошуком роботи не мав ніколи, і в майбутньому теж не очікую. Стосовно навчання можу сказати, що хабарів ніколи і нікому не давав!!! Знання отримав на високі, вчитися важко, за погану успішність студентів відраховували. Нічого погано про ВУЗ не можу сказати, горжуся тим, що колись був студентом ОА. Зараз якби міг з радістю знову пішов би вчитися, і тільки в ОА. що важливо - ваші знання і на скільки віддано ви готові працювати! Не звертайте уваги на погані відгуки, вони безпідставні. Легше всього винуватити ВУЗ, в тому, що ти не можеш знайти роботу - винуватьте самих себе і владу держави, в якій живете

,

Викладачі в академії дійсно молодці і знання дають відмінні. Просто потрібно хотіти брати!

,

СЕЛО гірше нема куди знання -ніякі (факультет ром-гер мов) Програми є обмінні кругом !!! ні англійської нормальної а граматика 00000Шановні абітурієнти невступайтевту диру!! Одумайтесь пока не пізно!!!

,

Дуже погано!!!

,

Гірше нема куди!!!!!!!!

,

Що тут говорити ... Згідна з Олексієм на всі 100% Особливо про викладачів які тут 000 і говорять не по темі !! Навчатись навчаюсь а толку перспективів 0!(((( А ті обмінні програми то що все за власний рахунок тільки що піараться то тими програми а вони є не лише в них!!!

,

Поганий ВНЗ!!! Шановні абітурієнти не піддавайтеся хорошій рекламі (піару) все це -0! Вступайте до інших ВНЗ!!!

,

Найгірший університет ! Викладацький склад нульовий ! Лише тільки, що вміють то добре пропіаритися і все! Село Селом ! Роботу знайти важко ! Як вони б не гарантували, що роботу після їхнього ВНЗ( факультет романо-германських мов) ви знайдите легко і всі їхні випускники працевлаштовані(П.С ви що особисто дзвоните і питаєте ?? то спитайтеся яким чином, а то тільки піаритесь!!) все то- брехня!!! Роботу шукати важко лише за гроші або зв'язки як і після іншого унів ! То навіщо йти вчитися в те забите село! Я випускник і жалію,що поступив в цей ВНЗ !((( Хабарі ааххха вони є просто так приховано що студенти як зомбі ходять і все говорять в нас нема хабарів нема!!!П.С. А що студент буде сам говорити одногрупникам що платив ахахаах то він...! Це відоме історичне місце,а не університет а склад студентів дуже маленький 2000 ше там з хвостиком та в мене в школі учнів більше навчається! Щодо гуртожитків то це гірше сараю!!!! Туди б направити програму ревізор ( по освіті і проживанню!)!!!

,

Найкращий вуз у світі. Знання блискучі, відношення до студентів дуже хороше, багато цікавих заходів. Вступайте в ОА!

,

Не згідний з Вашими коментарями! якщо хтось не хотів вчитися, то це його проблеми! а рівень викладання і рівень засвоєння знань більш ніж достатній для того щоб знайти гідну роботу!

,

згідна з попереднім коментарем!!!

,

Перспектив в університеті жодних, рівень викладання-аж надто посередній, одне слово-периферія...

,

Ну, у кожного своя думка...скажу так - хвалять самі студенти, як то кажуть, а хто ще похвалить як не ми самі. От і хвалять, щоб не здавалося, що щось не так. кому подобається вчіться. Хоч якби мені знов туди, то 100% - НІКОЛИ

,

Не сподобалося ні навчання ні проживання! Спеціалісти виходять ніякі, нічого не вчать по суті, а так всього по трохі і нічого потрібного, надзвичайно багато відверто непотрібних предметів. Дуже слабенький викладацький склад. Єдине, що тішить - хабарів не беруть! А так, то тратити 5 років свого життя на паршиве село не рекомендую. Повірте власному досвіду: просидите там і нічого толком. Диплом як диплом. Якби була інша можливість ніколи б там не навчалась, а так прийшлося, бо була бюджетником

,

Направду прекрасне місце для навчання. Вчитись важко, викладачі вимогливі, але результат відчутний. Жодних хабарів, за 3 роки навчання не чула про випадки хабарництва. Діють міжнародні обмінні програми, так я вже після першого курсу поїхала до Канади. Студентське самоврядування активно працює, практично щотижня організовується якийсь концерт. Часто до нас приїжджають відомі і знамениті гості: політики, музиканти, письменники, журналісти, спортсмени. Великий,найбільший вклад у все це робить ректор - Ігор Димидович, менш ніж за 10 років поставити на ноги університет, фантастично. Улюблений декан - Світлана Володимирівна Новоселецька, факультет романо-германських мов, прекрасна жінка, у неї стільки енергії, стільки ентузіазму, неймовірно.

,

Дійсно, вчитися дуже важко, і роботу знайти можна так само як і з другого внз. В газеті писало( бачив власне), що випускників НУ ОА не турбувати! Погоджуюсь, що половина всього зробленого в академії - піар так як академія не знаходиться в перших позиціях найпрестижніших вузів України.

,

найкпащий університет в світі

,

Навчальний заклад для тих, хто хоче стати кваліфікованим фахівцем у вибраній професії. Навчання без хабарів - це однозначно.Ідіть навчатися і не пошкодуєте........

,

Острозька академія - найкраща!!! подібного нічого нема...

,

На мою думку,чудовий університет.Там дійсно приємна атмосфера,і приємні люди.Я дуже задоволена тим,що туди поступила,надіюсь усе буде добре.В приймальній комісії працюють чудові люди,після розмови з ними-дійсно підіймається настрій) Сам Остріг-це село,але в принципі мені це і подобається)))

,

дуже важко вчитись, а після навчанна складно знайти роботу, від студентів вимагають багато, в інших вузах ви отримаєте такий же диплом з 50% зусиль. На мою думку, водний ун. кращий. половина академії - піар .

,

Просто закохана в цей навчальний заклад. Сама навчалася і всім рекомендую)))

,

навчання не дуже складне,хоча вимагають багато))тільки-но закінчив 1-ший курс,відчуттів багато,однак про вступ не жалію))))

,

я,дуже вдячна викладачям за наших дїтей ,дякую ї,д,пасїчнику за турботу и любов, дай вам бог здоровя

,

супер академия дай бог всем здоровья студентам,

,

Приємно читати,що пишуть правду, але чисту правду. Я далеко не студентського віку , але про добру славу за ОА чула. Це дійсно вуз, який відповідає сучасним стандартам вищого навчзакладу. Тільки бажаю всім вчитись, вчитись і не лінуватись.Отоді і результат буде.А пошук роботи - це вже друге питання...............

,

Мені дуже подобається ОА,найкращий вуз,хто хоче вчитися той буде,а хто не хоче,той шукає різні відмови.Острозька академія дає потужний рівень знань

,

"ОА"- супер. Хай господь оберiгає.

,

Складається таке враження що це ВНЗ закритого типу для обраних. І це великий плюс як на мене, бо видно що тут не збираються навчати тупу бидлоту, а лише тих хто сам хоче вчитись і в кого є мізки в голові, хто знає чого хоче і в кого голова забита не лише розвагами,тусовками і дрібними підлітковими проблемами. Хотілося б поступити,але мабуть не вистачить знань =(

,

я хочу теж туди поступити

,

супер!!!

,

дуже хочу сюди поступити. 2 роки пролитала надиюсь на цей рик выйде.... ОА МОЯ МЕЧТА....

,

На жаль я не зміг сюди вступити..при вступі виникли непорозуміння(((але ВНЗ гарний і дає добрі знання (навчаються однокласники.знайомі)

,

Острозька Академія - це вулик, у якому вічно вирує життя; це домівка, у яку хочеться повертатися знов і знов, бо спудеї Острозької Академії - це завжди сповнені жагою знань бджілки-трудівниці!!!

,

Острозька Академія - the best!!!!!!!!!!!

,

чудовий заклад!!!!!!!!!!!!!в мене сестра закінчили цей вуз і тепер працює в солідній компанії!!!!!!!!випуск 2008 року foreve!!!!!!!!!!

,

Сам ОА закінчив, раджу вам. Привіт викладачам, а особливо Аллі Атаманенко, ви найкраща.

,

навчаються лиш 2690 студентів, всього дві тисячі, а не двадцять! Це свідчить що: - не всі мають змогу тут навчатися - елітність студентів - індивідуальний підхід до кожного студента Що до міста: так Остріг з своєї давньої величі залишив лиш назву. Але в цьому є плюс - мусиш вчитись)))

,

Для мене Острозька академія - це назавжди був, є і буде найкращим університетом у світі, атмосферу любові, добра, вихованості якого створюють спільно як спудеї, так і викладачі, і, безсумнівно, Ігор Демидович. Бажаю своєму університету процвітання, ректору, викладачам та студентам - наснаги та здоров'я, а собі - вступити на магістратуру=)

,

місто жахливе,село......а навчання дійсно без хабарів!!

,

Я задоволена, що тут навчаюсь!

,

Найкращий Університет в Україні!!!!!! Економічний факульткт отримав достойного декана Цапіна Андрія О лександровича!!!!!!!

,

До: Макс, 28.07.2010, 18:54 Дуже мило вили відро помиїв на ВНЗ, у якому Вам честі вчитися не випало, на щастя. Не треба нам там такої бидлоти. Навчаючись на правничому факультеті я не заплатила за жодну сесію, за жоден предмет і нудить читати подібні заявки ідіотів, у яких міфічні знайомі не можуть знайти роботи за фахом. Багато моїх одногрупників на 5 курсі, ще навіть не будучи випускниками, влаштувались на роботу до престижних юридичних фірм, державних установ, адвокатів, нотаріусів. Щодо рівня знань. Наші студенти щороку проходять по тому ж Еразмус Мундус до престижних європейських університетів, виграють стипендію Пінчука і т.д., і т.п. В ОА є свої мінуси і їх немало, але плюси їх перекривають, однозначно. Я вдячна своїй альма-матер і щиро бажаю їй подальшого процвітання і розвитку, а Ігору Демидовичу довгих літ життя й здоров"я.

,

Найкращий університет!!! Не уявляю свого життя без нього!

,

Острозька Академія, та ще дуже обмежена кількість закладів в Україні мають право називатися Освітніми закладами - тут справа не лише в знаннях, які вам дають, а і духовності, в моралі, яку виховують в особистості, у здоровому світогляді. А на рахунок роботи шановні - шукайте і знайдете, якщо ви того варті. Університет вам дасть знання, але все життя за ручку водити не буде. А хто говорить погано про Пасічника, то просто людина з надзвичайно обмеженим кругозором, яка не вміє реально дивитись на речі і оцінювати людей, а вміє лише поливати їх грязюкою (бо їй то, певно, приносить задоволення (знаєм ми багато таких))

,

ВУЗ просто супер, я сама зі Львова, а як відомо у Львові досить багато престижних вузів, і знаєте я жодного разу не пожалкувала , що авчаюся саме в ОА, тому,що Вуз дійсно класний, викладачі просто настільки привітні, приємні і щирі люди, що дай Боже кожному абітурієнтові вступити в цей заклад. і спробувати свої сили. А на рахунок коментів про те, який цей заклад поганий, ...... не заздріть будь - ласка, краще прийдіть спробуйте себе тоді зрозумієте , що ви втрачаєте.....

,

Прекрасний ВУЗ, побільше б таких було в Україні

,

Це чудовий університет,з чудовими викладачами.

,

Чудовий університет!!!

,

за п'ять років навчання ні копійки ні одному викладачу не заплатила. якось на першому курсі принесла викладачці шоколадку за те, що з рефератом запізнилася, вона не взяла, а я ще й лекцію вислухала, що в ОА так не можна і не робиться. багато приїзджих викладачів кажуть, що їдуть не за гроші (чесно кажучи, платня порівняно низька), а до студентів - талановитих, кмітливих, ерудованих... не знаю як щодо всієї України, але в нашому регіоні кращого ВНЗ немає. і добре, що вступити може не кожен, так що, діти з посернім рівнем знань, можете навіть не пробувати!

,

Чудовий ВНЗ, без хабарів, з високим рівнем знань! ПРОСТО СУПЕР!!! Всім рекомендую приїхати хоча б раз туди і побачити наскільки це чудовий і шикарний заклад!!! :)

,

Академія стала для мене другою домівкою. Я навчаюсь на третьому курсі і встигла вже на власному досвіді переконатись , що нам дають надзвичайно потужні знання і чудове виховання. Не хочу ображати студентів інших вузів, але Наших завжди видно по гарному вихованню, відмінній поведінці, культурному мовленню тощо. Тут справді виховують еліту. Погоджуюсь з тим, що погано говорять про академію ті, хто заздрить)))))

,

У мене тут дві двоюрідні сестри вчились,Іра і Оля Білик,так одна зараз в Італії учиться,а інша в США працює,так що вуз-супер!Спробую поступити цього року)

,

ОА супер! Сама навчаюсь і всім цьогорічним випускникам раджу. Хабарів дійсно не беруть, вимоги досить високі. Викладачі вижимають всі соки. Хто готовий поринути з головою у навчання -- вперед! Всім успіхів! Викладачам -- терпіння і стабільності.

,

Насправді академія - це щось! закінчила, працювала там, і зараз перебуваючи на в іншому місті, працюючи на різних роботах, ще і ще переконуюся - вона особлива. а всім критиканам раджу порівняти з загальноукраїнською вищою школою.

,

Я побувала на дні відкритих дверей,мені дуже сподобалось,я мрію в цьому році потупити на філологічний факультет і бути студенткою Острозької академії.

,

Мені теж подобається.

,

"Острозька академія" - супер-заклад! Виховує українців!Викладачі різні, звичайно) Містечко - біднесеньке, але для навчання іншого не треба, університет найкращий!!

,

а мені дуже подобається цей навчальний заклад!!!!!!!і викладачі хороші!!!!!підводить лише місто!але це не головне!хто хоче вчитися, скрізь буде!!!

,

Да на першому курсі все було з захопленням, але чим далі тим туман і розсіюється. А роботу де шукати, а????Як з такою спеціальністю ніде не беруть(((В академії працювати???? А ким??? Підлоги мити?????Хоч взяток не беруть, а тут зовсім інше обурює. Програма навчання недосконала, на кафедрах всім байдуже, хто що хоче те і робить. Просто так це вже надоїло, а ще від студентів щось вимагають. Спочатку самі щось би по толку зробили. Я б не писала, просто вже нервів не хватає, здоров"я важливіше, просто хочеться справедливості!!!!!!Хоча певно її ніколи не буде((((

,

Острозька академія це ВНЗ з хорошими умовами навчання,переконаний що там переважно навчається,більшість молоді яка є елітою України і безумовно майбутні творці найкращої держави в світі,в яких був сформований світогляд саме в Острозький академії.А її незміний ректор Ігор Демидович Пасічник є оберігом для "ОА".Навчаючись там 5-років відмене так як і від мойх однокурсників жодного разу ніхто не вимагав хабара це просто диво!!!Поки буде ректор Пасічник І.Д.впевнений що там небуде взято жодної взятки.Томущо це та людина яка допомагає іншим натрапити на непротоптану стежину свого життя.З наступаючим днем народження рідна "Острозька академія"!!!!!!!!

,

В ОА багато вимагають і мало дають. Якби не піар Пасічника і старання купки студентів-ентузіастів, то академія вже давно розвалилася б. Та й "еліти" у цьому закладі з кожним роком стає усе менше і менше. За об;єктивність своєї точки зору не поручуся, але це як мінімум погляд зсередини.

,

Місто так собі, скоріш село, нудне і сіре((( Вуз, в якому справді хочеться вчитися.-місто шо підводить...

,

Це найкращий вуз всвіті та безперечно в Україні.Це найкращі умови створені для студентів.Відвідавши багато вузів України я зрозомів що не даремно вибрав саме навчання в Острозький академії,це самі незабутні роки мого життя.А завдяки її ректору Ігору Демидовичу Пасічнику вона стала самим кращим університетом України.Дуже дякую Богу що мені довелось навчатися в "ОА",та почерпнути для себе щось корисне з лекцій Ігора Демидовича.Раджу всім абітурієнтам кращого вузу незнайти!!!!!!!!!

,

Вуз, в якому справді хочеться вчитися. Чудові викладачі, дуже доброзичлива атмосфера

,

Вуз дуже хороший! сама його закінчила (економіст, працюю державним службовцем). А погане говорять тільки ті, хто заздрить, не може самостійно без хабарів навчатися. На власному досвіді знаю, що рівень знань високий, не давала жодного хабаря. Хоча є серед викладачів "кадри" :) А на рахунок Ющенка: академія була відкрита без його допомоги, це швидше політики "примазуються" до неї, а не вуз до них; спонсорів вистачає і без ДБ

,

яма відстійна... завуальовано під ой який універ, а насправді без допомоги ющенка та Ко там взагалі б одні руїни лишилися

,

Навчання без хабарів і принижень - саме тут!!Місто так собі, скоріш село, нудне і сіре.

,

Острозька академія - найкращий навчальний заклад в Україні

,

Раджу всім хто хоче вступити без хабарів, вчитися без хабарів, і стати гарною людиною.

,

Вуз, у який варто закохатись))

,

Прекрасний ВУЗ і прекрасні люди там працюють!!! Я там навчалась та й усім абітурієнтам раджу. Хоч і містечко невеличке, однак Острозька академія дає хороший досвід і старт для саморозвитку та самовдосконалення.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Острозі, а також коледжі в Острозі, робота в Острозі