Український католицький університет (УКУ)

Український католицький університет (УКУ)


 • Львів · вул. Іларіона Свєнціцького, 17, 79011
 • (032) 240-99-40
 • vstup@ucu.edu.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр, доктор філософії/доктор мистецтва
 • ЗВО (вуз) заснований у 2002 році. Статус приватний. III рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра

1963
студенти
175
викладачів
87
кандидатів
наук
21
професор
і доктор наук

Спеціальності

Факультети

 • Гуманітарний факультет
 • Факультет наук про здоров’я
 • Факультет прикладних наук
 • Факультет суспільних наук
 • Філософсько-богословський факультет

Абітурієнтам

Для вступників створена Академія ЗНО - групові підготовчі курси для 11-класників з 5 предметів:

 • українська мова
 • українська література
 • математика
 • історії України
 • англійська мова

Детальніше про Академію ЗНО можна дізнатися за посиланням: https://vstup.ucu.edu.ua/courses/

Центр абітурієнта УКУ - підрозділ Університету, який відповідає за супровід вступників аж до їхнього зарахування на навчання в УКУ. Центр абітурієнта надає консультаційні послуги, проводить заходи та проєкти для школярів 8-10 класів, випускників шкіл та вступників на магістратуру. В період вступної кампанії Центра абітурієнта працює у Приймальній комісії УКУ. Веб-сайт Центру абітурієнта: https://vstup.ucu.edu.ua/. Телефон: [відкрити контакти](097) 015-34-36.

Про ЗВО (вуз)

Український католицький університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.

Навчання відбувається у трьох локаціях у Львові: 

 • в корпусі на вул. І. Свєнціцького, 17
 • на Університетському містечку за адресою вул. Козельницька, 2
 • в корпусі на проспекті Святого Івана-Павла ІІ (кол. вул. Хуторівка), 35а. 

На території Університетського містечка розташовані Академічний корпус, Центр Митрополита Андрея Шептицького, Колегіуми та Храм Святої Софії - Премудрості Божої.

Крім навчання, студенти можуть брати участь у формаційній програмі, що включає проживання в Колегіумі.

Щороку Університет за підтримки жертводавців надає стипендії на навчання для вступників та студентів.

Навчання на бакалаврських програмах:

 • Філософсько-богословський факультет: програма «Богослов’я»
 • Гуманітарний факультет: програми Artes Liberales: «Історія», «Філологія», «Культурологія»
 • Факультет суспільних наук: програми «Соціологія», «Етика-Політика-Економіка», «Право»
 • Факультет наук про здоров’я: програми «Психологія», «Соціальна робота»
 • Факультет прикладних наук: програми «Комп’ютерні науки», «ІТ та бізнес-аналітика»

Навчання на магістерських програмах:

 • Філософсько-богословський факультет: програми «Богослов’я», «Християнська педагогіка та організація дозвілля»
 • Гуманітарний факультет: програма «Історія»
 • Факультет суспільних наук: програми «Управління неприбутковими організаціями», «Публічне управління та адміністрування», «Права людини», «Журналістика», «Медіакомунікації», програми UCU Business School: https://lvbs.com.ua/
 • Факультет наук про здоров’я: програми «Клінічна психологія з основами когнітивно-поведінкової терапії», «Клінічна психологія з основами психодинамічної терапії», «Фізична терапія та ерготерапія», «Технології та інновації в соціальній роботі»
 • Факультет прикладних наук: програма «Науки про дані»

Навчання на аспірантурі:

 • Філософсько-богословський факультет, програма «Богослов’я»
 • Гуманітарний факультет, програма «Історія»

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Що я можу сказати про УКУ – тут класна трапезна, велика бібліотека і гарний інтер’єр. Але це напевно всі плюси УКУ. За такі гроші я очікувала більше, коли вступала сюди. Викладачі викладають свої предмети посередньо, іноді взагалі халатно ставляться до своїх обов`язків. Дискримінація студентів присутня, хоча й не у відкритому вигляді. Рівень навчання подекуди навіть нижчий, ніж в державних університетах. Стосовно отримання стипендії на навчання, то тут все дуже суперечливо... На старших курсах факультетська стипендія вже не діє. Є лише мотиваційна, яку дають «вибраним» студентам. Є ще соціальна, але на неї можете навіть не сподіватися, якщо ви не сирота чи не з малозабезпеченої сім’ї. На сесіях доволі часто занижують бали, що взагалі відбиває бажання навчатися і до чогось прагнути. Тому, якщо ваша сім’я не настільки заможна, щоб оплачувати 80 тисяч в рік на навчання, то сміливо вступайте в державний ВНЗ і отримаєте нічим не гірші знання. А головне – збережете гроші і здоров‘я.

,

Цей університет точно не вартує таких коштів. Ви платите за красиві стіни, а не за якісну освіту. Стипендію на бакалавраті вам дадуть на один рік лише для того, щоб заохотити вступати якнайбільше абітурієнтів. А всі наступні роки будете платити шалені суми грошей, щоб профінансувати цей «найкращий» університет в Україні. Рівень викладання непоганий, але точно не кращий, ніж в інших державних університетах. Це кажу вам з власного досвіду. Реклама університету теж аж зашкалює. Таке відчуття, що, крім як піарити свій університет, його працівники більше нічого не можуть. Ставлення до студентів теж посереднє. Хто може платити, того поважають, хто – ні, до того ставляться як-небудь… Корупції немає, але це ще не покриває всіх недоліків УКУ. Вирішуйте самі, чи варто вступати в цей університет.

,

Один з найкращих й успішніших вузів України:)+++++

,

Ще давніше вчилася на прикладних науках, забрала документи + класна інфраструктура + програми для магістрів + бізнес-школа + відсутність корупції + дуже грамотний маркетолог) - виявилося, що "найкращі викладачі України" - це колишні доценти львівських державних універів - якість навчання така ж, як у всіх державних відомих вузах - неоправдано завищена ціна - булінг та дискримінація у відкритому форматі Вибір за кожним, є багато плюсів, але мінусів не менше Магістратура дуже потужна, з відгуків знайомих, але можна туди піти з державного бакалаврату, не витрачаючи тучу грошей

,

Не подобаються такі високі бали при вступі на контракт! Тобто, якщо прохідний бал 140, а в мене 135 я не можу навчатись за свої кошти? На одному-двох спеціальностях знайшлося б місце для мене, але мою заяву не прийняли!!

,

Найкращий університет України)

,

Очень новый, приятный и европейский университет. Преподавание на высшем уровне

,

Виглядає дуже круто і сучасно але вартість навчання як в Європейському вузі, до того ж цей університет приватний і є сумніви на рахунок валідності диплому

,

Все чисто та прозоро, умови для доньки забезпечили відмінні

,

просто найкращий університет! навчалася тут і рекомендую кожному, хто має можливість, це зробити. вважаю, що УКУ - чи не єдиний український університет, де справді виховують європейську молодь. читала коментар про лібералізм та ЛГБТ і хочу його спростувати. ніхто тут не змушує тебе брати активну участь у пропагуванні західних трендів: в УКУ навчають просто любити й поважати всіх навколо. у цьому закладі немає поділу на "гірших" і "кращих", тут, навпаки, вказують на те, що всі просто різні й з цим необхідно миритися. викладачі надзвичайно прості, відкриті й щирі. я не зустріла за 2 роки навчання жодного з них, хто хоч би якось негативно ставився до студентів. в УКУ цінують громадську активність, висловлення власної думки й максимальне розкриття потенціалу студента. ще однією перевагою є стажування за кордоном: Канада, США, Німеччина й інші країни. цей університет вартує мільйонів. кажу це щиро. вступайте в УКУ!)

,

Багато хто в коментарях жаліється, що занадто дороге навчання, і, звичайно ж, за ці гроші можна зробити такий візуально гарний університет. Хоча якщо зрівняти ціни на навчання в УКУ і в звичайних державних університетах, то вартість (якщо в державному на контракті) не більша. А так як це не державний, а приватний університет, то про безкоштовне навчання, яке фінансує держава, йти мова і не може. В загальному, УКУ просто чудовий університет. Всі викладачі професіонали с своїй сфері, багато професорів з-за кордону приїжджають, кандидати наук і тд. Так як це католицький університет, то звичайно ж і частина християнська тут також є. Не заставляють ставати католиком і не внушають, що лише це є правильним. Християнські та біблійні предмети просто розширяють кругозір студента і все. Мені тут дуже подобається навчатись. Корупції, звичайно ж, немає. І взагалі все на найвищому рівні. Якщо ви будете шукати мінуси - звичайно ви їх знайдете, вони є всюди. Але безліч плюсів перекривають це все.

,

Была в центре Шептицкого весной 2019. Нам проводили экскурсию, ну ооочень понравился центр. Показывали общежитие, водили по територии. Хочу поступить в УКУ в 2020, но до сих пор не могу выбрать специальность.

,

Найкращий університет в країні. Якість викладання і повна відсутність корупції. Навчання тут вартувало кожної копійки. Був за кордоном і тепер навчаюсь тут і можу впевнено сказати що справді відчувається зовсім іншй підхід до надання освіти. Тут не будуть заставляти вчитись, не буде результатів просто виженуть. Пощастило опинитись в групі де справді кожен хоче навчатись, а не просто просиджувати штани заради диплому (ті хто прийшли просиджувати штани вилетіли вже на 1 курсі).

,

Не вірте що там все чудово, рівень викладачів такий як і усюди по місту, багато реклами, дорого, а по факту все як всюди. Навіть відомим Лектора платять насправді смішні гроші. За такі гроші які беруть за навчання ремонти гарні не проблема зробити.

,

Була б можливість поставити нуль зірочок - постивив би. Цей заклад це не український, не католицький і не університет. Це є центр промивки мозгу куди його власники показним престижем та вдаваною якістю освіти заманюють розумну молодь з доволі благополучних християнських сімей і насаджують молодим людям збочені побутові цінності. Забрав дочку звідси після першого ж семестру. Батьки, християни, не вірте їхнім лозунгам про престиж та якість освіти а тим більше маніпуляціях на тему християнства.

,

Кращій ВНЗ в нашій країні. Вартує усіх витрачених грошей.

,

Якщо не маєш стипендії, то не варто тут вчитися. Цей університет - це золота клітка. На кожній програмі є християнські предмети, на яких вимагають більше, ніж з англійської мови. Розчарована, бо гроші викинені на вітер.

,

Немає корупції, авжеж, 56000 навчання, 17000 проживання, за такі гроші можна любу корупцію пережити в іншому закладі. Амінь

,

Навчання дуже цікаве та грунтовне. Оцінки зрозумілі, корупції нема взагалі. умови для навчання європейські. Студенти можуть впливати на процес навчання, викладачів та в деяких випадках на програму. Мені просто нереально подобається! Я планувала поступати закордон, але УКУ - найкращий вибір. Є система стипендій, як соціальних так і інших.

,

Маю досвід навчання що в НУ ЛП, що в ЛНУ. Відгуки є, звісно негативні. Тут гарно зазначено в коментарі про те, що старання не оцінять. Наукових толкових відповідей на семінарах/виступах не люблять, більше люблять цирки і вистави що показувати, що дивитись. Не дивно, чому тут немає жодного фахового журналу, щоб ще індексувався в наукометричній базі. На Богословї є викладачі деякі, гірші, які мені доводилось зносити що в ЛНУ, що в НУ ЛП. Парадокс, ні? Тут найти можна багато грошей вкладених у інфраструктуру, а тих хто надумає Бога шукати в Богослові - не найде. Думаю тепер, що моєю помилкою було сюди поступати.

,

П'ять поставив за відсутність корупції. Її тут немає на 99%. Принаймні ні я, ні всі мої знайомі з нею ні разу не стикалися. На рахунок навчання. Без ноутбука сюди немає що йти. Бо більшість д/з виконують в системі cms. Задають дууууууууууже багато. Купа слів з анг, латини, десятки сторінок творів, письмові есе, додаткові заняття з English club, реколекції по суботах і т.д. Якщо ви не любите буде весь час погруженим в зубрьожку і чути тягар д/з, краще сюди не йти. Гуртожиток(колегіум) дуже хороший, але дорогий - 1700 грн в місяць. Живуть по 3, але євроремонт, душ, хороші ліжка. В плані роботи: треба старатися або залишитися тут, або виїхати за кордон. В усьому решту ваші старання тут не оцінять, і підете в макдональдс. Підсумок: тут треба важко вчитися, мати більше грошей ніж в Франка, не буде корупції, хороше ставлення.

,

Выиграла грант на обучение по магистерской программе "журналистика", ребята, это лучшее, что случилось в моей жизни. Тренинги, квесты, общение на равных со студентами...нет унижения и высокомерия, которым пропитаны доживающие последние дни государственные вузы, где процветает вымогательство, равнодушие преподов, куча ненужных дисциплин и безнадёжно устаревших лекторов с листика с их менторским контролем за посещением, желтыми листиками ксерокса. В Южно-украинском национальном педагогическом университете у нас не было никакого выбора ни курсов, ни семинаров, ни руководителя диплома, всё это порождает пассивность, пропуски, желание откупиться на сессии от назойливых, обнаглевших вкрай так называемых преподавателей, лавно уже не конкурентных лузеров. Кто с гуманитарным или филологическим образованием видит себя в медиа, то очень рекомендую УКУ, мониторила отзывы о журфаках Киева, Львова, Одессы, Сум и Херсоне-там тлен

,

Кращого університету ви не зможете й уявити собі в сучасній Україні. Ставлення до студентів як рівних собі, строгі правила зі здачею робіт та еказменів. Цікаве викладання матеріалу і чудова атмосфера. Якщо ви вирішили вчитися в Україні, тоді точно ваш вибір УКУ!

,

Бувала в УКУ. Чесно кажучи, сама атмосфера надихає на навчання. Дужее сучасний і технічно забезпечений. Шкода, що досить обмежений вибір спеціальностей. Я б із задоволенням туди поступила б :(

,

Католицький університет в розумінні обивателя (є таке слово)) - то є щось середнє між польською освітою і українською... І нове в Україні. То є солідно! Польща забирає українську молодь привабливими цінами й умовами навчання. Буде хабарництво у наших вишах - абітурієнти повтікають до сусідів

,

Щиро вдячний за плідну сподвижницьку працю викладачів УКУ знавчання та виховання наших дітейв християнському та патріотичному дусі.Низький уклін вам вчителі!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові