Український католицький університет (УКУ)

Український католицький університет (УКУ)


 • Львів · вул. Іларіона Свенцицького, 17, 79011
 • (032) 240-99-40
 • info@ucu.edu.ua
 • денна, вечірня
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1928 році. Статус приватний. III рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Безкоштовне навчання
 • Військова кафедра

1481
студент
175
викладачів
87
кандидатів
наук
21
професор
і доктор наук

Спеціальності

Факультети

 • Гуманітарний
 • Факультет наук про здоров'я
 • Факультетприкладних наук
 • Факультет суспільних наук
 • Філософсько-богословський факультет
 • Львівська бізнес-школа  

Абітурієнтам

У 2017-2018 роках на підготовчих курсах УКУ можна вивчати до п’яти предметів:

 • англійська мова,
 • українська мова,
 • українська література,
 • історія України,
 • біологія.

Заняття проводяться відповідно до чинних нормативних документів, робочих навчальних програм, затверджених Вченою радою Університету відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та Українського центру оцінювання якості освіти та діючих програм ЗОШ.

Навчальний процес на підготовчих курсах забезпечують викладачі, які входять до професорсько-викладацького складу Університету. Також залучаються викладачі вищої категорії загальноосвітніх шкіл та Центру зовнішнього незалежного оцінювання з погодинною оплатою праці. У навчальному процесі використовуються мультимедійні технології, комп’ютерний клас та інші технічні засоби навчання.

Слухачі підготовчих курсів забезпечуються необхідною навчально-методичною літературою, роздатковим матеріалом з кожної лекції обраних слухачем предметів.

Слухачі підготовчих курсів після закінчення повного курсу навчання проходять підсумкову атестацію з навчальних дисциплін згідно із Положенням про підсумкову атестацію слухачів (випускників) Підготовчих курсів, затвердженого Ректором.

Після закінчення повного курсу навчання на підготовчих курсах слухачеві видається сертифікат встановленого зразка, у якому зазначаються результати підсумкової атестації з предметів.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](032) 240-99-49.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](032) 240-99-49.

Про ЗВО (вуз)

Додаткові навчальні програми

В Українському католицькому університеті можна навчатися на додаткових навчальних програмах:

 • Львівська бізнес-школа

Програми: Бізнес-адміністрування, Інновації та підприємництво (магістерська), Управління персоналом та організаційний розвиток (магістерська), Управління технологіями (магістерська), 

 • Інститут лідерства та управління

Програми: Управління неприбутковими організаціями (магістерська)

 • Інститут екуменічних студій

Програми: Магістерська програма екуменічних наук, Дистанційна магістерська програма екуменічних наук, Річна сертифікатна програма «Медико-психологічний та соціальний супровід осіб з особливими потребами»

 • Інститут психічного здоров’я

Програми: програма «Психологія для життя», 

 • Катехитично-педагогічний інститут

Програми: Вища релігійна освіта, Поглиблене вивчення Катехизму УГКЦ «Христос – наша Пасха», Основи християнської віри та служіння у парафіях УГКЦ

 • Школа української мови та культури

Програми: Програма «Українська весна», Літня програма української мови та культури, літній український табір для дітей, літній український табір для дітей для «Пласту», літня бізнес-школа

 • Школа іноземних мова «Мовний експрес»
 • Школа реабілітаційної медицини

Загальний курс англійської, німецької, польської, італійської, іспанської та французької мов іконописна школа

 • Тритижневий інтенсивний курс іконопису і богослов’я ікони

Університет дає своїм студентам не лише добрі знання, гуманітарних дисциплін, але й формацію в дусі християнських цінностей. Протягом навчання студенти мають можливість вивчати англійську, німецьку, французьку, італійську, старогрецьку, латинську і церковнослов'янську мови. Випускники продовжують навчання в кращих університетах Європи та Америки.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Ще давніше вчилася на прикладних науках, забрала документи + класна інфраструктура + програми для магістрів + бізнес-школа + відсутність корупції + дуже грамотний маркетолог) - виявилося, що "найкращі викладачі України" - це колишні доценти львівських державних універів - якість навчання така ж, як у всіх державних відомих вузах - неоправдано завищена ціна - булінг та дискримінація у відкритому форматі Вибір за кожним, є багато плюсів, але мінусів не менше Магістратура дуже потужна, з відгуків знайомих, але можна туди піти з державного бакалаврату, не витрачаючи тучу грошей

,

Чому такі високі бали при вступі на контракт? Тобто, якщо прохідний бал 140, а в мене 135 я не можу навчатись за свої кошти? На одному-двох спеціальностях знайшлося б місце для мене, але мою заяву не прийняли!! Коли вже люди зрозуміють, що ЗНО не передає твої знання і бажання вчитися¿

,

Найкращий університет України)

,

Очень новый, приятный и европейский университет. Преподавание на высшем уровне

,

Виглядає дуже круто і сучасно але вартість навчання як в Європейському вузі, до того ж цей університет приватний і є сумніви на рахунок валідності диплому (якщо ви чи ваша дитина захоче поступати в подальшому чи працювати закордномо), так речі краще перевіряти заздалегіть щоб потім не вийшло так що ваш диплом ніким не визнається.

,

Все чисто та прозоро, умови для доньки забезпечили відмінні

,

просто найкращий університет! навчалася тут і рекомендую кожному, хто має можливість, це зробити. вважаю, що УКУ - чи не єдиний український університет, де справді виховують європейську молодь. читала коментар про лібералізм та ЛГБТ і хочу його спростувати. ніхто тут не змушує тебе брати активну участь у пропагуванні західних трендів: в УКУ навчають просто любити й поважати всіх навколо. у цьому закладі немає поділу на "гірших" і "кращих", тут, навпаки, вказують на те, що всі просто різні й з цим необхідно миритися. викладачі надзвичайно прості, відкриті й щирі. я не зустріла за 2 роки навчання жодного з них, хто хоч би якось негативно ставився до студентів. в УКУ цінують громадську активність, висловлення власної думки й максимальне розкриття потенціалу студента. ще однією перевагою є стажування за кордоном: Канада, США, Німеччина й інші країни. цей університет вартує мільйонів. кажу це щиро. вступайте в УКУ!)

,

Багато хто в коментарях жаліється, що занадто дороге навчання, і, звичайно ж, за ці гроші можна зробити такий візуально гарний університет. Хоча якщо зрівняти ціни на навчання в УКУ і в звичайних державних університетах, то вартість (якщо в державному на контракті) не більша. А так як це не державний, а приватний університет, то про безкоштовне навчання, яке фінансує держава, йти мова і не може. В загальному, УКУ просто чудовий університет. Всі викладачі професіонали с своїй сфері, багато професорів з-за кордону приїжджають, кандидати наук і тд. Так як це католицький університет, то звичайно ж і частина християнська тут також є. Не заставляють ставати католиком і не внушають, що лише це є правильним. Християнські та біблійні предмети просто розширяють кругозір студента і все. Мені тут дуже подобається навчатись. Корупції, звичайно ж, немає. І взагалі все на найвищому рівні. Якщо ви будете шукати мінуси - звичайно ви їх знайдете, вони є всюди. Але безліч плюсів перекривають це все.

,

Была в центре Шептицкого весной 2019. Нам проводили экскурсию, ну ооочень понравился центр. Показывали общежитие, водили по територии. Хочу поступить в УКУ в 2020, но до сих пор не могу выбрать специальность.

,

Найкращий університет в країні. Якість викладання і повна відсутність корупції. Навчання тут вартувало кожної копійки. Був за кордоном і тепер навчаюсь тут і можу впевнено сказати що справді відчувається зовсім іншй підхід до надання освіти. Тут не будуть заставляти вчитись, не буде результатів просто виженуть. Пощастило опинитись в групі де справді кожен хоче навчатись, а не просто просиджувати штани заради диплому (ті хто прийшли просиджувати штани вилетіли вже на 1 курсі).

,

Не вірте що там все чудово, рівень викладачів такий як і усюди по місту, багато реклами, дорого, а по факту все як всюди. Навіть відомим Лектора платять насправді смішні гроші. За такі гроші які беруть за навчання ремонти гарні не проблема зробити.

,

Була б можливість поставити нуль зірочок - постивив би. Цей заклад це не український, не католицький і не університет. Це є центр промивки мозгу куди його власники показним престижем та вдаваною якістю освіти заманюють розумну молодь з доволі благополучних християнських сімей і насаджують молодим людям збочені побутові цінності такі як ЛГБТ та лібералізм і збочене бачення Християнства. Забрав дочку звідси після першого ж семестру. Батьки, християни, не вірте їхнім лозунгам про престиж та якість освіти а тим більше маніпуляціях на тему християнства. Тут немає Христа, тут є виковування нових "комсомольців" для ліберальних правителів України.

,

Кращій ВНЗ в нашій країні. Вартує усіх витрачених грошей.

,

Якщо не маєш стипендії, то не варто тут вчитися. Цей університет - це золота клітка. На кожній програмі є християнські предмети, на яких вимагають більше, ніж з англійської мови. Розчарована, бо гроші викинені на вітер.

,

Немає корупції, авжеж, 56000 навчання, 17000 проживання, за такі гроші можна любу корупцію пережити в іншому закладі. Амінь

,

Навчання дуже цікаве та грунтовне. Оцінки зрозумілі, корупції нема взагалі. умови для навчання європейські. Студенти можуть впливати на процес навчання, викладачів та в деяких випадках на програму. Мені просто нереально подобається! Я планувала поступати закордон, але УКУ - найкращий вибір. Є система стипендій, як соціальних так і інших.

,

Маю досвід навчання що в НУ ЛП, що в ЛНУ. Відгуки є, звісно негативні. Тут гарно зазначено в коментарі про те, що старання не оцінять. Наукових толкових відповідей на семінарах/виступах не люблять, більше люблять цирки і вистави що показувати, що дивитись. Не дивно, чому тут немає жодного фахового журналу, щоб ще індексувався в наукометричній базі. На Богословї є викладачі деякі, гірші, які мені доводилось зносити що в ЛНУ, що в НУ ЛП. Парадокс, ні? Тут найти можна багато грошей вкладених у інфраструктуру, а тих хто надумає Бога шукати в Богослові - не найде, бо Він у Церкві, в Таїнствах. Думаю тепер, що моєю помилкою було сюди поступати.

,

П'ять поставив за відсутність корупції. Її тут немає на 99%. Принаймні ні я, ні всі мої знайомі з нею ні разу не стикалися. На рахунок навчання. Без ноутбука сюди немає що йти. Бо більшість д/з виконують в системі cms. Задають дууууууууууже багато. Купа слів з анг, латини, десятки сторінок творів, письмові есе, додаткові заняття з English club, реколекції по суботах і т.д. Якщо ви не любите буде весь час погруженим в зубрьожку і чути тягар д/з, краще сюди не йти. Гуртожиток(колегіум) дуже хороший, але дорогий - 1700 грн в місяць. Живуть по 3, але євроремонт, душ, хороші ліжка. В плані роботи: треба старатися або залишитися тут, або виїхати за кордон. В усьому решту ваші старання тут не оцінять, і підете в макдональдс. Підсумок: тут треба важко вчитися, мати більше грошей ніж в Франка, не буде корупції, хороше ставлення.

,

спраді розчарувалася в уку, ціни завищені, під час набору студентів дійшло до 3 хвилі, так як всі відмовлялися , з 181 я стала 20, в результаті на тому факультеті майже не набрали потрібну кількість, я вважаю що існує дешевша альтернатива і менше пафосу

,

Выиграла грант на обучение по магистерской программе "журналистика", ребята, это лучшее, что случилось в моей жизни. Тренинги, квесты, общение на равных со студентами...нет унижения и высокомерия, которым пропитаны доживающие последние дни государственные вузы, где процветает вымогательство, равнодушие преподов, куча ненужных дисциплин и безнадёжно устаревших лекторов с листика с их менторским контролем за посещением, желтыми листиками ксерокса. В Южно-украинском национальном педагогическом университете у нас не было никакого выбора ни курсов, ни семинаров, ни руководителя диплома, всё это порождает пассивность, пропуски, желание откупиться на сессии от назойливых, обнаглевших вкрай так называемых преподавателей, лавно уже не конкурентных лузеров. Кто с гуманитарным или филологическим образованием видит себя в медиа, то очень рекомендую УКУ, мониторила отзывы о журфаках Киева, Львова, Одессы, Сум и Херсоне-там тлен

,

Кращого університету ви не зможете й уявити собі в сучасній Україні. Ставлення до студентів як рівних собі, строгі правила зі здачею робіт та еказменів. Цікаве викладання матеріалу і чудова атмосфера. Якщо ви вирішили вчитися в Україні, тоді точно ваш вибір УКУ!

,

Бувала в УКУ. Чесно кажучи, сама атмосфера надихає на навчання. Дужее сучасний і технічно забезпечений. Шкода, що досить обмежений вибір спеціальностей. Я б із задоволенням туди поступила б :(

,

Католицький університет в розумінні обивателя (є таке слово)) - то є щось середнє між польською освітою і українською... І нове в Україні. То є солідно! Польща забирає українську молодь привабливими цінами й умовами навчання. Буде хабарництво у наших вишах - абітурієнти повтікають до сусідів

,

Серед всіх ВНЗ України шукала достойний. Думала, знайшла. Скоро вступна кампанія, подавання документів, а я розчарована. Будучи звичайним абітурієнтом, я ненароком стала свідком хабарництва і кумівства в УКУ. Мій відгук аж ніяк не заплямує Вашу репутацію, але я Вам більше не вірю. Ви, як представники духовного спрямовання, мали б поширювати свої вчення і давати приклад для нас, звичайних учнів\студентів, а в результаті залишаєте таке негативне враження про себе. Я все ж буду вступати до Вас, але не тому, що знайшла той самий чудовий університет, який би дав мені якісну освіту, ні! Діємо за принципом "обирання меншого зла". Ви стали для мене тим "меншим злом" серед тисяч інших. Сказати чесно, я буду відчувати це розчарування завжди. Всі ми знаємо про кумівство, але чути щось таке поряд з ім'ям вельмишановного ректора, отця Богдана - це щось нове для мене. Зрештою, не потрібно так сильно дивуватися, чого тільки нема у нашій країні. А чого ніколи і не буде....

,

Вичерпну інформацію можна знайти на офіційному сайті. Подана вище інформація містить помилку: рівень акредитації не І, а ІІІ.

,

недостаточно информации

,

Щиро вдячний за плідну сподвижницьку працю викладачів УКУ знавчання та виховання наших дітейв християнському та патріотичному дусі.Низький уклін ВАМ ВЧИТЕЛІ!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові