Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка


 • Кременець · вул. Ліцейна, 1, Тернопільська обл., 47009
 • (035) 462-27-07
  (035) 462-24-89
  (035) 462-19-91
 • admin@institut.kr.te.ua
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст
 • ЗВО (вуз) заснований у 2002 році. Статус національний. III рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток

4000
студентів

Спеціальності

Факультети

Гуманітарний факультет:

 • музичне мистецтво;
 • образотворче мистецтво;
 • фізична культура.

Педагогічний факультет:

 • дошкільна освіта;
 • технологічна освіта.

Факультет іноземних мов:

 • Філологія (англійська, німецька).

Біологічний факультет:

 • Біологія.

Про ЗВО (вуз)

Інститут засновано в 2002 році.

На даний час інститут має необхідну матеріально-технічну базу, кадровий потенціал, навчально-методичне та інформаційне забезпечення для підготовки бакалаврів та спеціалістів. Загальна площа приміщень становить 28755 кв. м; навчально-лабораторна — 22390 кв. м. Корисна площа приміщень на одного студента складає 12,0 кв. м. Навчальний заклад має 4 навчальних корпуси, бібліотеку площею 500 кв. м з двома читальними залами для студентів та викладачів, електронну бібліотеку та центр Інтернет-ресурсів, спортивний комплекс, хореографічні, концертні, виставкові зали, гуртожитки, їдальню, Інтернет-кафе, медичний пункт. У навчально-виховному процесі використовується 8 комп'ютерних класів та лабораторій, які обладнані засобами мультимедіа.


Відгуки150

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Навчаюсь у Коледжі на денному на Дошкільному викладачі дуже прекрасні, гарно готують до ЗНО, прекрасне ставлення.

,

Закінчила цей навчальний заклад у 2007 році. Не вчилася на відмінно, останній рік вчилася на індивідуальній основі, бо знайшла роботу у школі. Відношення викладачів- прекрасне, якщо вчишся і тобі потрібні знання- ніяких хабарів! Спогади прекрасні, ніякого негативу, про який тут згадують!

,

за що вам платять 4 тис за гуртожиток, і ви не можите зробити ремонту?

,

Шановні студенти звертаюся до вас будь-ласка не йдіть в КОГПА та в Коледж бо цк суцільний жах, ремонт в кімнаті не світить добре давайте будемо думати 13800 вам платять студенти платники то що тепер не можна зробити ремонт у кімнаті де цвіль а ви ще себе називаєте преспективним закладом, де ваша совість? Ідіть в медичне там багато треба вчити, але я раджу!

,

Обдумайте добре,чи правильне місце ви обрали...В гуртожитку немає гарячої води, батареї ледь теплі, в академії теж собачий холод((( Студентів буквально заганяють на різні "добровільно-примусові" заходи, а ще це безкінечне здай: на газету, на канцелярію, в деканат, в відділ кадрів, на кафедру, на засоби прибирання і т.д. винахідливість і фантазія у пошуку приводів для здирництва просто зашкалює!!! А не захочеш здавати, то тебе зроблять "изгоем общества"... не раджу сюди поступати! побережіть нерви, здоров'я і фінанси!

,

якщо хочете йти вчитись то йдіть в Університети ТНПУ або КПНУ бо КОГПА суцільний ЖАХ!

,

Не раджу нікому в КОГПА йти! в гуртожитку кімнаті цвіль як там можна жити грошей не виділяють на ремонт в кімнатах порівняно з медичним я вчилася медичний кращий, дуже повна антисинітарія. комендант не дозволяє користуватись чайником, мікрохвильвками, плитками і каже від того появляється цвіль, жах

,

Навчаюся другий рік в цій академії... Чесно просто немає слів ... Заочникам сесію ставлять просто перед Великоднем , спочатку думали супер , буде трошки легше ,Бо що внас ,що і у викладачів надто багато роботи вдома ... Але стало набагато гірше , викладачі задають завдань наче це кінець світу .... Екзамени ставлять просто в п*ятницю ввечері (добре що хоть не в суботу перед Великоднем ) , при тому викладачка не хоче раніше переносити екзамен ,хоч ми і просили , пояснюючи це тим :" Я вам і так багато завдань задала , якщо не зробите то будемо в суботу писати " ... Чесно ,ОДНІ ЕМОЦІЇ.... Курсові роботи моя група в більшості робила сама ... Нам всі курсові роботи повернули , наміаючи на те ,Що треба було купувати У керівників своїх куросвих робіт .... Чесно кажучи пошкодувала ,Що поступила в цю академі....При тому ,Що до цього я три роки навчалась в Рівному ... І такого безладу там не було... Жах. Хочете зберегти свої кошти і неви , не поступайте туди...

,

То не навчальний заклад а одна брехня... Вчителі беруть взятки як дихають повітрям, дуже погані вчителі за 4 роки навчання ненавчили нічого розумного, є вчителі, що принижує на очах Студентів хоча сам нічого не вміє...... Жахливий навчальний заклад

,

Навчаюсь тут, нічого поганого сказати не можу. На стипендію витянути легко. Головне трішки постаратись та відвідувати заняття. Викладачі дуже хороші,таке враження, що ще в школі,завждм просять додати чи перездати. Також смачна їдальня. Що можу сказати, я не жалію, що поступила сюди❤️

,

Доброго дня! Вчилася в КОГПА ім. Тараса Шевченка на бакалавраті та в магістратурі на державній формі. Задоволена дуже, рівень знань викладачів на високому рівні, завжди прихильно ставляються до студентів. Головне вчитися. А той хто не хоче цього робити, тому і гроші не допоможуть. Вступайте не пожалієте.

,

Навчаюсь на державній формі. Всі як рідні. Викладачі завжди допоможуть. І не давати хабарі цілком можливо!!! Найкращий заклад ❤

,

заклад то норм,Але на рахунок степендї вчасно не видають .Наприклад за липень і серпень може прийти в кінці осені

,

Обожнюю музпед. Всі як рідні, почуваєшся як вдома.Дякую за прекрасні роки навчання

,

Дорогі абітурієнти,котрі планують поступати на іняз. Обдумайте добре,чи правильне місце ви обрали... А якщо все ж поступаєте сюди , будьте готові до того що на інязі вам ніхто ,ніколи ,нічим не допоможе,не підтримає . Викладачі несуть себе так високо,ніби викладають в Оксфорді. Нікому не цікаві твої проблеми,стан здоров'я,сімейний стан,твої маленькі діти і так далі.... Тебе мають просто ні за що.Забуаають нажаль,що студенти також люди,чиїсь діти і що деякі вже мають свої сім'ї і можуть мати власні проблеми... Розуміння-ніякого!Ненавиджу цей факультет і викладачів які вважають себе незамінними.Шкодую,що втратила 4 роки навчання на цей факультет.(німецька філологія) Прислухайтесь.

,

КОГПА є КОГПА,в школі вчителі більш відповідально ставляться до викладання дисциплін.Пишуть про гроші...так можна і без них,але буде психологічно важко,а тоді скажуть :"Та не заморочуйтесь. ..

,

Вчитися заочно і не платити можливо!!! Для цього лиш трішки наполегливості та розуму потрібно.

,

Я теж закінчила навчання заочно, стало просто смішно і водночас обурливо!!! Цілком очевидно, що навчатись на заочному без грошей, це теж саме, що ходити зимою голим і не мерзнути - тобто НЕМОЖЛИВО!!!

,

Закінчила зоачно. Хочу сказати всім хто має бажання поступати, але боїться коментарів, " за все хочуть грошей" - БРЕХНЯ!!! Якщо студент хоче вчитися, щось трохи робить та відвідує трошки пари, то вивчиться. Я поступила і вчилася, нічого кікому не плативши. Звичайно, хто нічого не хоче робити, можливо сам шукає шляхи обходу свого ледарства або тупості. Чого так акцентована увага на грошах? Перед вступом читала: хабарники і т.д. А виявилося, нічого подібного, цілком адекватні люди, хороші викладачі (мені погані не зустрічалися).Рекомендую!

,

В гуртожитку немає гарячої води, батареї ледь теплі, в академії теж собачий холод((( Студентів буквально заганяють на різні "добровільно-примусові" заходи, а ще це безкінечне здай: на газету, на канцелярію, в деканат, в відділ кадрів, на кафедру, на засоби прибирання і т.д. винахідливість і фантазія у пошуку приводів для здирництва просто зашкалює!!! А не захочеш здавати, то тебе зроблять "изгоем общества"... не раджу сюди поступати! побережіть нерви, здоровя і фінанси!

,

Прошу не ведіться на те, що тут низька вартість навчання, бо потім буде як в приказці : скупий платить двічі! З вас здиратимуть гроші скрізь і за все + відповідно до рівня інфляції робитимуть перерахунок вартості навчання і плата за навчання щороку зростатиме. На ваші високі бали ЗНО, гарний атестат і підготовку до занять теж мало викладачів звертатимуть увагу, бо їм затримують зарплати, а людям же треба за щось жити?! ( ви розумієте про що я)

,

дуже чудовий заклад)) пишаюся тим, що навчаюся саме тут!!!

,

Дуже хороший заклад. Закінчив я його в 2005 році. Викладачі відповідальні і вимогливі. Читаю відгуки про хабарі - не вірю!!! Ломакович Афанасій Миколайович - цілеспрямована людина, трудоголік, керівник якого треба ще пошукати. Дай Боже здоров"я і наснаги Афанасію Миколайовичу, бо поки він - то і заклад процвітатиме. "Цінимо тоді, коли втрачаємо."

,

В КОГПА беруть всіх без розбору, тому що малий набір! Заманюють державними місцями і стипендією, проте потім валять на рівному місці. Якщо ви не маєте зв‘язків і не платите, то вам кожної сесії будуть ставити 3 , незалежно від знань. Якщо першу сесію здали на 3, то потім не маєте шансу виправитися, вам вже машинально ставитимуть 3. Існує така такса, що в групі мусять бути трійки. Я навчаюся тут четвертий рік. На першому курсі завалила першу сесію, тому що не змогла ще адаптуватися в новому місті, без друзів , не розкрилася повністю. Але потім, на кожну сесію вчила, старалася, але мені не хотіли вже ставити хороших оцінок, зливають мене. Такою поведінкою, викладачі і керівництво всіляко сприяють тому, щоб студенти не вчилися. Якість навчання тут на найнижчому рівні. Якщо не хочете зламати собі життя і диплом, не поступайте сюди, а краще вступіть на платне, але в інший, достойніший вуз, де цінуватимуть вашу працю і старання.

,

Хороший заклад периферійного рівня. Від цього і освітницький рівень не з найвищих. Педагогійчний склад відданий своїй роботі. Але якщо Ви бажаєте досягти більшого в науці, працювати з МАН чи іншими науковими товариствами то Вам не сюди! Реалізовуйте себе у більших містах і серйозніших ВУЗах.

,

також поступила на державне нічого не плативши ,правда з гуртожитками тут біда ,дають лише тим,хто живе дуже далеко або пільговикам (як мені пояснили ) . Декан в них досить хороший ,все пояснив і допоміг розібратися

,

Дуже хороший навчальний заклад!!!!! Закінчила цього року заочну форму дошкільної освіти. Дивують розмови про хабарі. Скажу відверто: навіть на заочній формі тут можна вчитися добре і без них. Викладачі навпаки до таких студентів ставляться прихильно. Звичайно, хто не хоче вчитися, несе хабар... Подяка і пошана всім викладачам дошкільної освіти!!!

,

Викладачі попадаються підлі!

,

Встцпила цього року в КОГПА на держ. форму навчання не заплативши ні копійки!Як далі буде не знаю, але не вигадуйте про хабарі за держ. місця!!

,

Інститут норм...

,

клас!!!

,

Навчався на музпеді 5 років, тільки хороші спогади. Нормальна обстановка, викладачі сприяють творчому розвитку. Є у кого повчитися. Особливо мені подобалась концертна діяльність. Я чесно признаюсь часом був лінивий. Тепер буду шкодувати.

,

Навчаюсь на мистецькому факультеті. Викладачі вимогливі, справжні професіонали та талановиті музиканти. Особливо подобається співати у хорі. Весь факультет - це велика родина. Скільки навчаюсь, ще не чула, щоб хтось платив якісь гроші викладач нашого факультету. Викладачі працюють на результат, бо гру на муз.інструменті, хорове диригування, вокал і.т.д. не спишеш. Треба займатися. Радує політика нового декана, вона молода і активна, знаходить підхід до кожного.

,

Інститут дуже класний, поступайте не задумуючись!!!

,

Наш інститут самий-самий!!!! Викладачі прості, ставляться з розумінням до студентів. За всі 5-ть років навчання не зустрічалися "нехороші" викладачі (а предметів вистачало). Дуже важливо щоб група була дружньою (а мені з цим ой як повезло, вони найкращі, ніколи про них не забуду)! Також дуже важливо зарекомендувати себе як старанного студента, показати, що ви хочете вчитися, і ніхто ні про які гроші вам навіть не натякте!!! Привіт всьому Дошкільному факультету;))))

,

Знаєте, що скажу хто не хоче вчитися той не буде, а іншим не заважайте. Для чого обливать брудом такий заклад, він працює не перший рік, випускає першокласних спеціалістів які на розхват кругом. Я поступила два рази сама, хоча в школі не дуже навчалася(закінчила в 2011) на сьогодні ніхто не вірить.Заклад класс

,

Заклад чудовий....Викладачі просто супер,особливо на факультеті фізичного виховання,обожнюю вас !А нарахунок хабарів...скажу вам одне_хто не учить той платить _так скрізь _то скажіть дякую що викладачі дають можливість здати ,не дивлячись на те що студенти "забивали" на пари і взагалі не появлялись_їм ще пам*ятник треба ставити !

,

Хто хоче вчитись - вчиться.

,

все нравиться, але часто аудиторію не ту в розкладі вкажуть і приходиться ходити пів пари туда-сюда. Але то таке, викладають зате чудово

,

Люди добрі,вам не соромно брехати на рахунок хабарів?Я подавала документи в багато ВНЗ,але всюди мені натякали,що допоможуть на державне піти,якщо дам хабаря.І тут через декілька днів зателефонували з приймальної комісії КОГПІ і привітали,що я пройшла на державне.Не сподівалась на таке щастя,ніякої взятки не давала.Сама з небагатої сім*ї, чим давати було.Радує те, що вчусь на державному.Викладачі вимогливі,дуже гарно викладають.Майже весь викладацький склад молодий.Довольна всім.Дуже подобаються корпуси,ремонти всюди.Я питала,скільки треба здавати на це все,то куратор відповіла,що ні скільки.Це все платить держава.Окрема справа - їдальня.Просто шикарно.Зроблено під кафе,смачно готують.Ціни супер.Все роблять на совість (була черговою по їдальні і бачила на власні очі).Хочу ще сказати,що гуртожиток дають не всім. Сама живу на зйомній квартирі і дуже цим рада.Гуртожитки дають пільговикам і тим,хто здалеку.Щоранку з радістю встаю і йду на навчання, вже не можу без нього. +5

,

Не брешіть. Викладачі не здирники. Вчитись прекрасно. Вимагають дуже. Не вчите - то і носите взятки, а самі обсираєте.

,

Про що ви говорите? Ніхто не поступив на державну форму навчання без грошей.Ректор сам все контролює через Мазурка і ще є пару інших. Для нього вступ студентів - це урожай. А викладачам протягом року. Не доставляючи грамотному студенту 0.5 бала вимагають грошей. Що ректор цього не знає?

,

КОГПІ- це надзвичайно чудовий навчальний заклад,навчаюсь тут уже 3 роки і ні хвилини не жалію, що обрала саме цей вуз. Ходжу і інститут як на свято,рівень викладання високий, викладачі- надзвичайно розумні,добрі, вміють спілкуватися з студентами і допомагати. Особливо хочеться відмітити Волянюк І.О.-викладач від Бога. Вчитися легко, було б тільки бажання!!!

,

Заклад класний(5+), вчитися легко, якщо маєш бажання ,а платять неуки, через яких страждають нормальні студенти. Бугато толкових вчителів :Слободенюк О.В. , Цибульська О.М., Ємець О.П.,Цеголко А. В. ,Цеголко В. П., Галаган. Чудовий деректор коледжу Бабій Надія Василівна та зам Оксана Олегівна, ВСІМ Викладачам уважуха за вашу працю!

,

Мені подобається цей навчальний заклад. Викладачі чудові. Хто хоче вчитися той і вчиться і ніяких хабарів тут немає. Потрібно з повагою відноситися до викладачів.

,

Найкращий заклад освіти!!!Поступайте і не похалієте!!!

,

КОГПІ найкращий заклад освіти і тут най-най-найкращі викладачі, а ті нехороші коментарі які залишають ледачі люди, які тут не вчилися не приймайте до уваги. Поступайте в цей чарівний заклад на факультет фізичного виховання і ви переконаєтесь що тут працюють фахівці своєї справи, які дадуть вам високі знання з усіх предметів,а ще Довгаль В.І та Антонюк А.Т навчать дівчат та хлопців грати у футбол))) Я Дякую свім викладачам за їхню сумлінну працю та терпіння.

,

погоджуюсь, що Нікого не цікавлять Твої знання, тільки зв'язки і гроші все вирішують. якщо ти вчишся і всe здєш, а xтось просто домовиться то постaвлять високий бал тому xто має звязки чи гроші і домовляється

,

Навчаюсь 2 роки...здирництво, лицемірство, хабарництво. Нікого не цікавлять Твої знання, тільки зв'язки і гроші все вирішують. Абітурієнти 2013, переконую Вас, хочете знань і відповідно справедливого оцінювання, Вам точно НЕ СЮДИ!!!

,

Я тут прочитала відгуки про КОГПІ - мене зачепило.... Думки неоднозначні! Я провчилася 5 років (з 2004 по 2009), отримала червоний диплом і при цьому взяток не давала, бо я вчилася!!! Згодна з думкою про те, що рік чи два ти працюєш на авторитет, а потім він - на тебе. Але якщо не вчиш - тобі ніхто не поставить, знаю на власному досвіді. Треба працювати над собою і вчитися!! І тоді буде все ок! Я і дотепер тримаю зв'язок із вузом! Дошкільники, ви - найкращі, я вас дуже люблю!!! Р.S. "На вкус и цвет товарища нет!" (Комусь подобається, а комусь - ні!)

,

Навчаючись тут, пізнала себе з іншої сторони, дізналася багато нового, зрозуміла, що навчатися не важко, коли в тебе є бажання. Поступала в один навчальний заклад, зі старим приміщенням, з нищим рівнем акредитації, а закінчую -- у прекрасно відреставрованому інституті та з великими планами на здобуття вищих рівнів навчальному закладі, де поповнюється кількість кандидатів, професорів -- одним словом наукових кадрів. Бажаю в подальшому, щоби кількість зразкових студентів збільшувалась, і прагнення до науки з боку викладачів також зростало))

,

Ознайомилась з усіма коментарями . Сиджу і плачу. По-перше, від згадки, що у 1991 році закінчила це педучилище, по-друге, згадала викладачів, по-третє -- не вірю!!!!!!!!, що таке робиться в Кременці. Це для нас було святилище. Я, навіть , у 2002 році знову вступила в Кременецький пед , але не вчилась. бо в Рівненському навчалась . Я памятаю кожного викладача, кожну аудиторію, свою керівничку Надію Михайлівну Сабран ( Циганюк) - МАМА!!! , рідненька!!!!. Ми з нею більше були, як з мамою рідною, Адже додому їздили 4 рази на рік!!!!! Тут пройшла наша юність, наше становення як вчителя і як людини. Нас у Кременці навчили чесності, добру, справедливості, любові. Важко в наш час бути такими. Але знайте, ми такі. І ми по всьому світі. І хто знає нас , той знає наших викладачів 1987-1991років. С. С.Цигипало!!! - музика, Сабран В.І., .Надія Степанівна.-фізичка !!! Василишин О.В.!!! , І.Теодорович, Редько, Скакальський....... Але зараз такий час, що всіх толкових людей гонять скрізь.

,

Дуже чудовий навчальний заклад. Викладачі ставляться до студентів як до своїх дітей, стараються всяко допомагати. А той хто говорит, що тут беруть взятки нехай попробує вчитися сам, а не просить викладачів брати ці самі взятки. Особисто з мене ніхто і ніколи не вимагав взятку, я вчилася сама, і роботу я маю. Наш інститут просто супер!!!!!

,

Дуж,дуж класний,цього року буду пробувати поступати надіюсь вийде...

,

Брехня,на музпеді самі-самі класні викладачі)))))))))))))))Поступайте тільки сюди....Не пожалієте)))

,

поступайде тільки не сюди! бардак тут такий шо ужас,майже весь музпед викладачів бухає. одним словом бурса! 2 з 5

,

класний заклад........ тут все круто.... поступайте....

,

чому ректор позЇдав викладачів які працювали багато років а посадив на їх місця тупих молокососів ЧОМУ БЕЗ ГРОШЕЦ НЕ ЗДАСИ НІ ЗАЛІКА НІ ЕКЗАМЕНА ЧОМУ ВИКЛАДАЧІ ОЦІНЮЮТЬ ПО ГАМАНЦІ ...

,

Класна академія. Наступного року я там буде вчитесь!

,

Дякую викладачам , що так терпляче ставляться до студентів заочної форми навчання.

,

Чудовий заклад. Хтось написав "Велика дружня сім'я"- це дійсно так. Вчилась на муз.педі з 2004 по 2009р. Викладачі добре відносяться до студентів (до тих, хто хоче вчитись, бо ледарів ніде не люблять :) ), допомогають. Декан факультету Райчук В. навіть усіх студентів муз.педу знав поіменно, цікавився їх успіхами. Хочу відмітити викладачів, які найбільше запам'ятались: Яскевич В.М., Афанасенко А.М, Шинкаренко А.І, Тарківська-Нагеналюк О.Д., Сабран В.І, Бистрицька О.А, Федорчук О.П. На рахунок хабарів, не знаю яким тупим треба бути, щоб платити. Там реально можна вивчитись без грошей, просто треба не лінитись. Я за все навчання нікому хабарів не давала!!! А от відвідування контролювали. В загальному подобалось вчитись. Було цікаво, весело. Кременець - гарне історичне місто.

,

відповідний навчальний заклад

,

Хто має багато грошей - поступайте сюди!!!! Можна взагалі не вчитись, знаходиш людину, вона тобі вирішує всі питання..............доречі одна сесія вартує не дорого!!!!!!!! А ось після КОГПІ........ех......важко знайти роботу.........Не хочуть брати..........

,

Дуже задооволена викладацьким колективом та людьми ,які працюють у закладі.Колектив,як великий механізм - працює злагоджено і виважено. І взагалі,у інституті всі ,як одна велика сім*я ! всіх дууууже люблю :)

,

Заклад імпонує своєю лояльністю до студентів, різних студентів...

,

прикольно

,

Це найкращий заклад!!!Тут найкращі викладачі, особливо на факультеті Фізичного виховання ( Голуб В.А, Довгаль В.І, Довгань О.М, Божик М.В, Бережанський О.О, Кучер Т.В, Ястремський О.О, Нападій А.П, та багато інших)!!!Я вас люблю і рада що навчалася саме у цьому навчальному закладі!!!

,

Заклад хороший і не треба говорити про хабарі!!!! Якщо ви будете вчити, то ні копіки на сесії не витратите!!!!!! Вітання всім філологам!!!!!

,

хороший вуз, викладачі розуміючі, великий привіт викладачам дошкільної кафедри!!! Ви супер

,

Після закінчкння будуть вимагати довідку про роботу, можуть не віддати диплом((((( отакі "пироги" на кінець вам можуть бути...

,

Очень хочу поступить в ету академию)))

,

Оминайте КОГПІ десятою дорогою!

,

Я пишаюся тим,що навчаюся в КОГПІ.Усі викладачі просто супер.Особливо на БІОЛОГІЇ!!!!Поступайте,не пожалієте.!!!!!!

,

Тупа і незрозуміла система оцінювання без жодних норм і стандартів...Некваліфіковані, вульгарні, неосвічені, нетактовні викладачі, які не вміють виражатися без нецензурної лайки та паплюжать ім'я інституту, чим подають приклад для студентів. Про який рівень можна говорити беручи до уваги персонал закладу!?

,

навчаюсь тут лише перший курс, але мені вже дуже тут подобається!! викладачі добре знають свою справу, зрозуміло викладають матеріал, просторні і затишні аудиторії!!! а яка багата історія цього ВНЗ!!!

,

навчаюсь тут лише перший курс, але мені вже дуже тут подобається!! викладачі добре знають свою справу, зрозуміло викладають матеріал, просторні і затишні аудиторії!!! а яка багата історія цього ВНЗ!!!

,

Мені подобається. А на рахунок хабарів - їх пхають самі студенти, і то не ті, які не вчать, а ті, які тупо не ходять на пари. Є викладачі, які можуть "накинути" кілька балів за саме відвідування. А ви "тичите" гроши. Багато хто вдома каже, що його не полюбив викладач. Ну як він тебе може не полюбити, як ні він тебе навіть не бачив, ні ти його? Брехло ледаче...

,

классний університет і дівчата класно фудбол грають..

,

Я навчався з 2000 - 2006 р. Заклад чудовий. Олександр Григорович Соловей найлюдяніша людина у інституті. Льбіть його і поважайте!!!

,

Можливо, заклад і не поганий і викладачі є різні, бо всі вони - люди, однак багато хто зі мною погодиться, що він розрахований на типового сільського учня. Що ж стосується цін, то вони помірні(плата за навчання, підручники тощо), а на рахунок хабарів, скажу єдине, платять не всі й не всім, хоч траплялося й таке, що без придбання підручника, який згодом потрібно було здати та щей доплатити за це на екзамені, отримати високий бал не вдавалось. І останнє, ніхто з іноземців не забуде шаленої Іринки Станіславівни))))))))))), її люблють і ненавидять одночасно.

,

Мені подобається навчатись в цьому закладі)) Тут так класно )))ваув Особливо моя професія музичне мистецтво)) МУЗ.ПЕД РУЛИТЬ..))) УРА

,

я дуже рада, що навчалася в прекрасному інституті в місті Кременці. Особлива подяка викладачам інязу: Пасічник О.В., Сафіюк О.В., Сиротюк М.В., та іншим вони усі класні. також класний у нас дикан. а щодо грошей то той хто не вчиться той і платить. приїжджайте вчитися не пошкодуєте. СУПЕР ІНСТИТУТ.

,

Вже давно як закінчила, проблем не мала, навчилась вязати, шити і цим задоволена.

,

грошей то точно багато тягнуть.....

,

суцільне хабарництво , починаючи з ректора і коли ви, панове вже наїстеся. два віки не будете жити , онуки пожнуть ваші плоди ( сльози матерів обдертих дітей).

,

інститут прикольний тільки є деякі недоліки*)))

,

інститут супер, головне вчитись і старатись, а що не зможеш, вчителі допоможуть)))

,

Інститут просто супер!Викладачі професіонали вищого рівня,особливо кафедри Біології та Хімії!Приходьте навчатися в КОГПІ ім.Тараса Шевченка!!!!!

,

Суцільна корупція у педінституті на чолі з ректором та його прибічниками

,

Про наш навчальний заклад, ректора, викладачів можуть погано написати лише ті студенти, які сачкували, погано навчалися, а прикладом є помилки які вони допустили в текст.і Ось і весь результат.Не вірте, а йдіть навчатися.

,

Про заклад і про викладачів, ректора погано пишуть тільки ті студенти, які сачкували або зовсім тупі - це видно із цього, як безграмотно вони пишуть,

,

Прекрасний коледж.Дуже хороші викладачі і гарне ставлення до студентів!

,

Інститут чудовий і викладачі хороші!Раджу всім сюди вступати. До речі, моїм дорогим наставникам вітання зі святом, особливо Кравець Л. М., Марунько О. М., Пасічник О. В., Єрусалимець К. Г. та Солов'ю О. Г.

,

Як і всюди - тут є свої нюанси, але загалом тут дуже навіть непогано!!!!

,

ВУЗ нормальний! Хто хоче - то буде вчитись скрізь!

,

Одним словом "ШАРАШКІНА КАНТОРА "

,

хабари ніхто просто так не бере крім Романюк Т,В, Головне хоч трошки вчити і все обійдеться без хабарництва. Але бували нюанси коли студенти не являлися на пари або невчили нічого, а при початку сесії чухали одне місце пхаючи тому чи іншому викладачу гроши, то.....і я взялаб. А потім нарікають що в інституті корупція. Самі до цього доводять. Послухавши студентів інших вузів, то там дійсно хабарництво на всі 100%. А на даний час КОГПІ є найдешевший як по платі за навчання, так і по інших наріканнях. Отже, вчіться ледацюги і нінакого не нарікайте. Хочу подякувати всім причепним педагогам до факультету дошкільне і поч.класи. Ви просто найкращі серед всіх. А особливо: Комінярська І,М,, Пасічник О,В,, Цигипало Щ,П,, Захарчук Т,В,, Степанюк, Заячківську М., а головне нашого вельми шановного Майхрука Михайлика Михайловича, Дай Боже йому здоровя прожити ще хоч половину того що він прожив. Якби всі були такі як він, то не хабарів не "тупих" студентів не булоб. Він супер. Дякую всім!!!!

,

як би знала,що там таке робиться,краще б пішла в пту!!!!!!!

,

прикольні,людяні викладачі, особливо викладачі кафедри Біологія та Хімія)))))))лаборанти класні....

,

Прикольний інститут!!!!!!!! Людяні і хороші викладачі, особливо Зіньковська Н.Г., Сімчук С.Р., Білова І.І., Буковська О.К., Заболотна В.П., Ліснічук Г.М., Бондаренко Т.Є., Соловей О.Г., Дух О.І., Солоненко та багато ін. А професура взагалі супер!!!!!!!!!! Поступайте не пожалієте.....)))))))))))))) Лаборанти теж суперові)))))))))))))))))

,

багато хорошого можу згадати про цей інститут, рада, що колись вчилася там. Чудові викладачі Соловей О., Ємець О.П., Рац В.О., Білосевич І.А., Собчук В.Д., Мушак О.М, - дуже вдячна вам!!! А на рахунок хабарів, то риба починає гнити з голови,керівництво гроші від себе не відгортає. І ще одне -якби студенти самі не давали хабарів, то ніхто їх і не брав би. Треба вчитись, а якщо лінуєшся, то нема чого жалітися, що тебе обдирають.

,

заклад о має свої недоліки, але при бажанні можна навчитись тому що тебе цікавить і нікаких взяток не давати

,

Наш інститут просто супер. Я дуже рада , що тут навчаюсь.

,

Якщо вчитися, то ніяких хабарів не треба давати! Учись студент!!!

,

хабарництво в цьому пту і нічого хорошого!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

инстытут жыве за кошты студентив!!!!!!!!!!!!!!!! сесии дуже дороги, вже шкуру деруть, викладачи обнаглилы, але и на вас скоро буде управа!!!!!!!!!!!!!!!!

,

прикольний інститут

,

Вчитися не важко, тому що з тобою працюють знавці своєї справи! І не треба їх ображати!!!

,

Ніяк спочатку не могла звикнути до цього міста,але пройшов перший семестр та я розумію,що мені починає тут подобатись все більше та більше .Привіт філологам(англійцям)...

,

Ми мали шанси потрапити на державне

,

Кому - добре, кому зле, особинно в кого найбільше грошей

,

Якщо хочете мати класних спеілістів, то заберіть від нас Легін В.Б., Табачук Ю.Б Доманюк О.М. а професіоналів поверніть Цигипало ОП.Романюк Т.В..Сабран Н.М.

,

атлічний інститут)))))

,

Дуже класний навчальний заклад,але є ще багато недоліків

,

Бомбезний навчальний заклад! Просто супер наші викладачі. Дошкільнятам привіт!!!

,

Я вдячна викладачам цього закладу за сумлінну працю за хороше ставлення до студентів Щиру подяку висловлюю Маринюку Ю В за його професійність людяність добросердечність Нехай Господь Бог йому дає міцне здоровя щастя хороших студентів створить йому многая літа!

,

Інститут дуже гарний

,

Дуже класний заклад!!!!!!! Я його люблю!!!))))))))))))))))))))))))

,

Я рада, що навчалася саме тут!

,

Мені подобається цей заклад!!!

,

готуйте гроші!

,

як на україні можуть бути кваліфіковані спеціалісти,якщо диплом отримується за 300доларів

,

супер!!

,

А мені подобається тут навчатись!!!)))))) Це ж своє, рідне ....

,

Тільки змарнував 6 років.....

,

Інститут-супер

,

Добре кормлять в столові ! гуртожиток мега.. викладачі супер .. Поступайте на факультет "фізкультурної культури" Інститут супер !

,

Шикариний інститут

,

Мені подобається тут навчатись ...

,

крутий

,

супер ...я пишаюсь ним

,

Супер ,головне на першому курсі зарекомендувати себе добре ,а дальше "гуляй"

,

не дуже...

,

кул

,

Казкове місто яке дихає історією і світлим майбутнім......! У цьому раю ви побачите незабутні гори...монастир де відкриваєм душу Богу...і дуже цікавих елементів чудового міста Кременця!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

фігня

,

супер

,

супер заклад

,

Зручно і комфортно

,

Про який рівень освіти в цьому закладі можна говорити - суцільне хабарництво та та неповага до студента. Одна з найбільш корумпованих установ Кременця на чолі з "ватажком" - ректором профф. А.М. Ломакович

,

Мені сподобалось))

,

Просто СУПЄР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

много берете взяток на экзаменах

,

Я дуже рада, що життя мене звело з такими людьми як тут! Вони нам замінюють і маму, і тата!

,

Багато чого можна згадати за весь час навчання!!!Є і погане,і хороше,ну в принципі так в усіх!))Але одне я знаю точно,що сумувати за своїм КОГПІ я буду і це точно!!!

,

Я пишаюсь тим що навчаюсь в КОГПІ

,

супер....

,

клас

,

Прекрасні фахівці своєї справи,хороші люди і цим усе сказано. Для заочного відділення. Шановні Василю Миколайовичу , Георгію Володимировичу, Надіє Петрівно, Юліє Володимирівно! Кажуть , що життя – це не ті дні , які пройшли , а ті , які запа’мятались . Нехай цей день запам’ятається вам жовто-червоним листям, осіннім ласкавим сонцем , усмішками колег , студентів та гарним настроєм, який ви збережете на весь рік. З Днем учителя!

,

прокне


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Кременці, а також коледжі в Кременці, репетитори в Кременці, робота в Кременці