Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія (ХГПА)

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія (ХГПА)


 • Хмельницький · вул. Проскурівського Підпілля, 139, 29013
 • (038) 279-53-55
  (038) 279-42-30
 • kgpa@ukr.net
 • денна, заочна
 • бакалавр, спеціаліст, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1954 році. Статус національний. III рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Військова кафедра

2200
студентів
276
викладачів
52
кандидати
наук
24
професори
і доктори наук

Спеціальності

Факультети

Спеціальності

 • українська мова та література;
 • англійська мова та література;
 • образотворче мистецтво;
 • хореографія;
 • театральне мистецтво;
 • дошкільна освіта;
 • початкова освіта.

Про ЗВО (вуз)

Матеріально-технічна база: бібліотека з літературою і підручниками, читальня, зала хореографії, спортзал, комп'ютерні класи. Кабінети та лабораторії обладнані технікою, досить солідна інструментальна база для професійної підготовки.

В академії підтримуеться співпраця з науковими установами та вищими навчальними закладами Польщі, Росії, Молдови, Америки, Грузії.


Відгуки234

Залишити відгук

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

це жах

,

Навчалася тут на 1 курсі , нікому не пораджу цей заклад , зараз вже акредитація , студентів змушують брехати про те , як там все чудово . Рейтинги на стипендію захмарні , якщо починається дистанційне вимагають дуже багато , але мало хто проводить пари...

,

Вчителі в більшості не ввічливо спілкуються з студентами. Коли кажеш, що поганий зв’язок, але ти будеш відповідати, всеодно не заодовлені, бо не включена камера.

,

ХГПА гарний заклад з гарною практичною підготовкою. Навчання у магістратурі закінчила у 2020 році. За час навчання отримала знання, які зараз використовую у своїй професійній діяльності. Рекомендую навчатись у ХГПА!

,

Факультету мистецтв залишилось не довго, скоро закриється, так вам і потрібно! Абітурієнти які поступили, переводьтесь в престижніші заклади, з цим дипломом вам нічого не світить, бо жоден адекватний заклад не візьме вас працювати, знаючи що ви вчились в ХГПА. Отаку славу зробили "Кандідати наук" і великі педагоги!

,

Прекрасний навчальний заклад. Дуже прикро, що є багато поганих відгуків, які занижують рейтинг. Хочу виразити велику вдячність викладачам та найкращому декану Пісоцькій Леоніді Станіславівній. Вчитися насправді не легко, тому що викладачі хочуть вкласти по максимуму знань у студента, якщо студент буде це розуміти проблем не буде. Викладачі та декан завжди йдуть на зустріч студенту, завжди допомагають. Звісно є декілька дуже "Цікавих" викладачів, але якщо з ними знайти спільну мову все буде добре. Навчалася тут 6 років і жодного разу не шкодую про свої найкращі роки. У мене є можливість порівняти ХГПА і інший навчальний заклад, але ХГПА знаходиться на досить високому рівні. Хабарі ніколи не вимагали. Бали можна заробити самому. Хочу побажати вам процвітання і побільше вдячних студентів! Дякую за найкращі студентські роки!

,

Диву даюсь, як цей "заклад" зміг отримати статус академіі, так як він знаходиться десь на рівні "ПТУ"(яким він раніше і був).Викладачі бувають хороші (яких вкрай мало), які стараються чомусь навчити студента, та відносяться до нього з повагою; погані, яких скоріш за все ображали в школі, тому вони зриваються на студентах, намагаючись вилікувати дитячі травми; і викладачі, яким все одно.Ця людина прийде, недбало прочитає з листка лекцію і поскоріше звалить.Або відчитає декілька пар і не буде з'являтись до кінця навчального року.Тим не менш, багато викладачів мають ступінь якогось там доктора наук і нереально пишаються як своїм статусом, так і статусом "академії".Бонусом до всього сказаного можна додати постійні побори на якусь дурню, заборгованості за гуртожиток, які невідомо звідки взялись, та натяки на хабарі.Однозначно не рекомендую поступати сюди свідомим людям.Тут люблять простаків, які не ставлять зайвих запитань.

,

Заклад більш-менш, але про дипломи міжнародного зразка абсолютна неправда, навіть для того щоб здати на водійські права цей диплом не прийняли, я вже мовчу про вступ у навчальний заклад, тому якщо плануєте працювати закордоном, краще підшукайте інший заклад для здобуття освіти. Ніхто не знає як повернеться життя, я також не планувала жити закордоном, але тепер дуже жалкую, що не перевіряла інформацію надану навчальним закладом особисто.

,

Щиро жаль абітурієнтів, які вступають до цього ЗВО. Провчилась тут два роки й не витримала постійних моральних знущань від викладачів. В академії немає нічого, що б об'єднувало студентів. Можливо, лише квитки до Філармонії, що обов'язково слід купити. Ставлення викладачів до роботи, не те, що до студентів, найжахливіше. Це просто мішок із найнеосвіченішими старими тітками, які окрім цієї академії більше нічого не бачили. більшість талановитих та розумних студентів просто мучаться тут, а ті, хто возвеличує це місце, – далі свого села нічого й не бачили. Для них Хмельницький ("Хмель", "Хмельницьк") – вершина Всесвіту. І мені конче шкода таких скупомислячих людей.

,

Перший курс. Карантин. Але ми навчаємось. Живу у гуртожитку. Ми з дівчатами затишно облаштували кімнату. В нас комфортно! Вчитись не легко , особливо математика, але й цікаво! Скільки нового. Не можу дочекатися коли буде вже практика. Пройшло лише півроку, а я вже полюбила цей заклад і колектив!

,

Привіт усім викладачам ХГПА, хто читає. Скучила за всіма, забіжу в гості! Я отримала диплом 2 роки тому назад. Тепер маю улюблену роботу! Спасибі тобі, Академія!!! Скільки бувала на різних курсах, але в академіі було найкраще )))

,

6 років тому при вступні сама перечитувала ці коментарі. Було багато негативу про хабарі. Скажу відверто якщо хочеш, можеш і вчишся, то ніякі хабарі тобі не знадобляться! З студентів їх ніхто не вимагає! Навчання та дозвілля дуже цікаві. Я не пожалкувала жодного разу, що обрала саме цей заклад! Крім того заклад надає можливості працевлаштування для студентів, які студент сам вирішує використовувати чи ні. Загалом, рекомендую.

,

Навчаюсь вже 2 рік і все подобається. За цих 2 роки я отримала більше досвіду і знань, ніж за 9 років школи. Тобі завжди допоможуть і підскажуть. А в гуртожитку життя дуже веселе.

,

Я студентка! І я щаслива тут вчитись! Скільки нового і цікавого відбулося за роки мого навчання ✨! Супер просто!

,

Закінчив хгпа. Найцікавіше навчання! Ще б вчився і вчився тут. До речі, про хабарі: ні разу не платив. Якшо мати мозги і бажання то все супер!

,

Навчаюся в пед академіі на 2 му курсі! Набагато цікавіше ніж в школі, тепер хочеться дізнаватись все більше цікавого! Викладачі є різні , але більшість - сучасні , добрі і класні. І одногрупники в мене найкращі , ми дружимо! ХГПА - найкрутіший заклад!!!

,

Раджу сюди не поступати тут всюди гроші вимагають тільки життя собі спортите

,

Щойно здобула вищу освіту в академії. Ми стали з групо однією родиною. від акдемії пощастило поїхати безкоштовно в Німеччину. Це спогади на все життя! і з викладачами нашій групі пощастило. Навіть і в карантин активно працювали. за усі 4 роки грошей нікому не платили. Іду працювати. Мені довіряють 1 клас(20 дітей). Але планую в наступному році поступати в магістратуру. і звичайно тільки в ХГПА.

,

Закінчила академію і тепер працюю в ній. Дуже люблю свій заклад і свою роботу. Наші студенти найкращі.

,

Закінчила академію з відзнакою. На старших курсах помітила, що хочу кожного дня іти на пари! В академії працює багато талановитих, розумних викладачів, які не просто "викладають", а розповідають багато цікавих фактів, діляться власним досвідом, підтримують та допомагають своїм студентам. Ніколи нікому нічого не платила. Так, треба працювати, щоб мати високі оцінки. Дуже вдячна працівникам академії за їх працю.

,

Тут дійсно нічого цікавого немає, все відстойне, від залатаного лінолеума в аудиторіях до обідраних туалетів в яких обмилки ставлять , коли гості приїзджають. Куратори примушують робити прибирання віником та ганчіркою куплених одногрупниками у закріпленій за групою аудиторії. Окремих студентів залучають робити ремонт в аудиторіях. Кімнати в гуртожитках теж самі ремонтували. Хабарі не брали хіба що через дистанційне навчання, яке було лише в окремих викладачів. Інші викладачі самоізолювалися і просто зарахували заліки)) Як навчатися у вересні, страшно уявити, антисанітарія, масові скупчення через мале приміщення. В третю зміну навчання не організують, знову самостійно навчатися змусять, закидавши завданнями, які зрідка перевіряють і об'єктивно оцінюють.(((((((((

,

Мені так подобаються - вас ніхто сюди не змушував поступати. Звичайно не змушував, бо якби знали що тут коїться то б і не поступали, і так вибрали б інший заклад. То що, не писати тепер реальних відгуків, бо комусь вони не подобаються? Факультет мистецтв - дно. І якщо ви не маєте з чим порівняти то не потрібно його.

,

Деяких викладачів бомбить з цих відгуків, але висновків так і не зробили. То можливо вже варто задуматись, а не їздити по вухам студентам про те що вони не вдячні і безсовісні, паскудити свій навчальний заклад відгуками в інтернеті. Якби ви, любі педагоги, робили на совість свою роботу і не прикривались купленими науковими ступенями то відгуки були б іншими. Шановні абітурієнти, не вступайте в цю академію!

,

Закінчую навчання. Планую продовжити здобуття освіти на заочній формі магістратури ПО. Після практики влаштувалась на роботу в міську школу. Так, викладачі є різні. Але я задоволена усім. Можливо повезло. але знаю за багатьох в групі, що за 4 роки не платили за оцінки. Усе залежить від самого студента. Хто за чим приходить.

,

Щиро жаль абітурієнтів, які вступають до цього ЗВО. Провчилась тут два роки й не витримала постійних моральних знущань від викладачів. В академії немає нічого, що б об'єднувало студентів. Можливо, лише квитки до Філармонії, що обов'язково слід купити. Ставлення викладачів до роботи, не те, що до студентів, найжахливіше. Це просто мішок із найнеосвіченішими старими тітками, які окрім цієї академії більше нічого не бачили. більшість талановитих та розумних студентів просто мучаться тут, а ті, хто возвеличує це місце, – далі свого села нічого й не бачили. Для них Хмельницький ("Хмель", "Хмельницьк") – вершина Всесвіту. І мені конче шкода таких скупомислячих людей.

,

Так, на жаль, в академії повний хаос. Деякі викладачі якщо не запізняться, то взагалі пари прогуляють, а потім їх шукай для перездачі. А вони не завжди на пари приходять, не те що сидять після них в години консультацій. А, коли видзвонила і домовилася про зустріч, то схилять до хабарів, ніби не вони пару прогуляли, а я. В бібліотеці книг майже немає, зададуть знайти якусь інформацію, що і в неті не знайти.Божевільня якась. Викладацький рівень слабкий, особливо у пенсіонерів, яким все мало грошей, які працюють чи не на дві ставки, ведуть всі предмети, а толку ніякого, хіба щоб хабарі ще вимагати і далі. Правду кажуть, що педушка - відстойний заклад України і буде таким ще 5 років.

,

Навчалася в ХГПА 2 роки - здобувала базову вищу. Доброзичливе ставлення до студентів. Творчі і натхненні, дуже компетентні викладачі. Про навчання тільки позитивні спогади. Дякую всім.

,

Чим більше навчаюсь, тим більше розумію, що навчання в цьому закладі - повний маразм, дурдом...Кожного тижня маю "насолоду" зустрічатися з "улюбленими" вчителями, які вже достали.

,

Цей заклад дно,яке ще пошукати.....корупція на кожному кроці.Але ще мало того,що корупція....викладачі спеціально занижують оцінки,потім ти до них приходиш давати на лапу то вони іще не довольні..... побігай за ними,щоб вони ще взяли у тебе,такого негідника гроші....Пораджу від чистого сердця,не всупайте.....побережіть гроші батьків та найголовніше свої нерви!

,

Якщо обирете англійську філологію, то будьте готові врахувати як коні, в вас не буде часу на життя. Кафедра англійської мови просто найкраща. Люблю їх всіх і кожного окремо. А от деякі викладачі з кафедри зарубіжної літератури загноблять і опустить вашу самооцінку до рівня плінтуса. Загалом не рекомендую цей заклад

,

навчаюсь другий рік на англійському факультеті, а подача знань - шкільна!!! Викладачі хотять грошей!!!

,

Судячи з коментарів, вам просто нема з чим порівняти, ви провчились 6 років, протоптались на одному і тому ж місці, тому далі свого болота і не бачите! Мені цікаво, факультет мистецтв, коли до вас приходять люди після муз.училища, чи інших закладів, як ви себе почуваєте, маю на увазі студентство.Не соромно, за свій рівень перед ними і за свій заклад? Чому далі, в нормальні вузи ніхто з вас не поступає, так і топчитесь в академії (звичайно є винятки, але скільки їх, 2;3;5)?! А за викладачів не хочу говорити, є ті яким я вдячна, яких люблю і поважаю, і є ті з яких просто дивуюсь і ніколи не буду асоціювати їх зі словом педагог, вчитель, кандидат! Мені не сподобалось тут, ні атмосфера, ні навчання, якщо це можна так назвати. Правда в очі завжди колить, і комусь це дуже не подобається! Розуму вам і мудрості, дорогі педагоги!

,

Божевільня якась. Викладацький рівень слабкий, особливо у пенсіонерів, яким все мало грошей, які працюють чи не на дві ставки, ведуть всі предмети, а толку ніякого, хіба щоб хабарі ще вимагати і далі. Правду кажуть, що педушка - відстойний заклад України і буде таким ще 5 років.

,

Можу сказати лише що взятки тут присутні досить часто,той хто платить той і отримує стипендію,а ті що постійно вчаться -ні.При вступі ніхто вам не скаже що ви будете вчитися кожну суботу,а влітку до 20 червня.Викладачі дуже часто запізнюються на пів пари чи взагалі не приходять.Вважають себе королями цього світу з високо піднятою головою.Так може з першого погляду цей заклад вам сподобається,але не вступайте сюди.БО ПОШКОДУЄТЕ НЕ РАЗ.

,

Можу сказати лише що взятки тут присутні досить часто,той хто платить той і отримує стипендію,а ті що постійно вчаться -ні.При вступі ніхто вам не скаже що ви будете вчитися кожну суботу,а влітку до 20 червня.Викладачі дуже часто запізнюються на пів пари чи взагалі не приходять.Вважають себе королями цього світу з високо піднятою головою.Так може з першого погляду цей заклад вам сподобається,але не вступайте сюди.БО ПОШКОДУЄТЕ НЕ РАЗ.

,

навчаюсь другий рік на англійському факультеті, а подача знань - шкільна!!! Викладачі хотять грошей!!!

,

Так, на жаль, в академії повний хаос. Деякі викладачі якщо не запізняться, то взагалі пари прогуляють, а потім їх шукай для перездачі. А вони не завжди на пари приходять, не те що сидять після них в години консультацій. А, коли видзвонила і домовилася про зустріч, то схилять до хабарів, ніби не вони пару прогуляли, а я. В бібліотеці книг майже немає, зададуть знайти якусь інформацію, що і в неті не знайти.Божевільня якась. Викладацький рівень слабкий, особливо у пенсіонерів, яким все мало грошей, які працюють чи не на дві ставки, ведуть всі предмети, а толку ніякого, хіба щоб хабарі ще вимагати і далі. Правду кажуть, що педушка - відстойний заклад України і буде таким ще 5 років.

,

Доброго дня.В цьому навчальному закладі дуже багато плюсів і мінусів.яких може визначити для себе лише студент.Із плюсів:довгі зимові канікули(2,5 місяців) і отримання високої стипендії.Деякі предмети досить цікаві,але деякі викладачі занадто високо себе ставлять перед студентами.Якщо плануєте вступити до ХГПА то готуйтеся до навчання кожної суботи,завдань задають занадто багато(як на мене),стипендію будете отримувати лише якщо ви вчитесь на 10 і вище з усіх предметів.Якщо не знаєте математику краще обходити цей навчальний заклад десятою дорогою.вчилася на факультеті дошкільної освіти-ми вивчали вищу математику.За кожний пропуск вам ставлять двійку з того предмета і ви обов*язково її повинні перездати.В закладі проводять дуже багато концертів в яких беруть участь студенти(хочеш того чи ні).З 2 курсу з*являється практика і після неї пари.Скажу чесно.навчатися дуже важко з одним вихідним на тиждень.Не раджу вам вступати,бо пошкодуєте не один раз.

,

Такого як в ХГПА по всій Україні ще треба пошукати. Я дуже обурена, як ставляться до студентів окремі викладачі.

,

Можу сказати лише що взятки тут присутні досить часто,той хто платить той і отримує стипендію,а ті що постійно вчаться -ні.При вступі ніхто вам не скаже що ви будете вчитися кожну суботу,а влітку до 20 червня.Викладачі дуже часто запізнюються на пів пари чи взагалі не приходять.Вважають себе королями цього світу з високо піднятою головою.Так може з першого погляду цей заклад вам сподобається,але не вступайте сюди.БО ПОШКОДУЄТЕ НЕ РАЗ.

,

Якщо ви хоч трішки любите свою дитину, навіть не беріть цю шарагу до уваги. Викладачі несвідомі, безграмотні. Ваша дитина зіпсує всі нерви, втратить самооцінку. Адекватних одиниці. Контенгент такий, що страшно подумати, вони будуть навчати ваших внуків. Це мішок з брудом і на академію чи інститут і близько не тягне. Готуйтеся, що ваші діти можуть збирати бички під вікнами гуртожитку. Якщо у вас є своя думка, краще мовчати, вас знищать. Деяких викладачів потрібно перевірити у психіатра, особливо тих, хто викладає риторику і любить сміятися з невдач і дивитись з усмішкою на сльози.

,

Доброго дня.В цьому навчальному закладі дуже багато плюсів і мінусів.яких може визначити для себе лише студент.Із плюсів:довгі зимові канікули(2,5 місяців) і отримання високої стипендії.Деякі предмети досить цікаві,але деякі викладачі занадто високо себе ставлять перед студентами.Якщо плануєте вступити до ХГПА то готуйтеся до навчання кожної суботи,завдань задають занадто багато(як на мене),стипендію будете отримувати лише якщо ви вчитесь на 10 і вище з усіх предметів.Якщо не знаєте математику краще обходити цей навчальний заклад десятою дорогою.вчилася на факультеті дошкільної освіти-ми вивчали вищу математику.За кожний пропуск вам ставлять двійку з того предмета і ви обов*язково її повинні перездати.В закладі проводять дуже багато концертів в яких беруть участь студенти(хочеш того чи ні).З 2 курсу з*являється практика і після неї пари.Скажу чесно.навчатися дуже важко з одним вихідним на тиждень.Не раджу вам вступати,бо пошкодуєте не один раз.

,

Чудовий заклад, хороші викладачі. Я задоволена навчанням в академії.

,

Хочу написати відгук про факультет мистецтв ♥️ Мені дали достатній рівень знань за що я дякую нашим викладачам і не розумію коли деякі "хтось" викладає погані відгуки, друзі вас ніхто не змушував сюди поступати до вашої уваги представлені різноманітні заклади в Україні і за її межами ! ! !

,

Дякуємо керівництву академії за сприяння в акредитації 8 січня 2020 року, за один день написали три Контрольних роботи без підготовки, все списали, все чудово!)

,

Щиро жаль абітурієнтів, які вступають до цього ЗВО. Провчилась тут два роки й не витримала постійних моральних знущань від викладачів. В академії немає нічого, що б об'єднувало студентів. Можливо, лише квитки до Філармонії, що обов'язково слід купити. Ставлення викладачів до роботи, не те, що до студентів, найжахливіше. Це просто мішок із найнеосвіченішими старими тітками, які окрім цієї академії більше нічого не бачили. Погоджуюсь із пані Тетяною щодо позитивних відгуків: більшість талановитих та розумних студентів просто мучаться тут, а ті, хто возвеличує це місце, – далі свого села нічого й не бачили. Для них Хмельницький ("Хмель", "Хмельницьк") – вершина Всесвіту. І мені конче шкода таких скупомислячих людей.

,

Хочу відзначити "чудового" викладача з кафедри англ філології, яка постійно скаржиться на своє важке життя на своїх парах, відноситься до студентів як до психічно хворих, корчить з себе психолога і дуже багато викаблучується. А також улюблений декан, яка взяла собі за звичку шантажувати студентів за відмову від покупки абонемента в філармонію.

,

Навчися ремонтувати ліжко сама, а то скоро почнуть із за річки нацгвардійці приходити в гуртожиток, розтавляй .... І отримуй задоволення?

,

Ми сюди поступили , бо грошей нема куди далі їхати, так і бути, перемучимося, але академії нема чим та ким пишатися, 100-річна, стара шкапа з старими шкапами...

,

а, що планується зробити з гуртожитком? ліжка видали поламані, стіни подерті, гниле вікно скоро випаде, таракани шастають даже вдень, бо миші хоч вночі подають знати про себе, скрізь срач і антисанітарія

,

Судячи з сраколизьких коментарів, вам просто нема з чим порівняти, ви провчились 6 років, протоптались на одному і тому ж місці, тому далі свого болота і не бачите! Мені цікаво, факультет мистецтв, коли до вас приходять люди після муз.училища, чи інших закладів, як ви себе почуваєте, маю на увазі студентство.Не соромно, за свій рівень перед ними і за свій заклад? Чому далі, в нормальні вузи ніхто з вас не поступає, так і топчитесь в академії (звичайно є винятки, але скільки їх, 2;3;5)?! А за викладачів не хочу говорити, є ті яким я вдячна, яких люблю і поважаю, і є ті з яких просто дивуюсь і ніколи не буду асоціювати їх зі словом педагог, вчитель, кандидат! Мені не сподобалось тут, ні атмосфера, ні навчання, якщо це можна так назвати. Правда в очі завжди колить, і комусь це дуже не подобається! Розуму вам і мудрості, дорогі педагоги!

,

Додам стосовно факультету мистецтв ! Це просто ужас! Особливо пари гармонії та сольфеджіо! Не ведіться і не поступайте! Хай подавляться своїм 100-річчям! Можливо колись і був рівень, але не зараз!

,

Усі негативні коментарі, якщо подивитися на дати, подані в час підготовки до вступу або в процесі вступу. Зрозуміло, що іде активна боротьба за абітурієнта і вищі навчальні заклади , використовуючи брудні технології, стараються очорнити досить потужного конкурента. Але це щось на кштал історії про караван, що впевнено іде і собак, які здіймають гавкіт, коли його бачать. ХГПА незабаром відзначатиме 100-річчя! Успіху тобі дорога Аlma Mater!!!

,

Так, на жаль, в академії повний хаос. Деякі викладачі якщо не запізняться, то взагалі пари прогуляють, а потім їх шукай для перездачі. А вони не завжди на пари приходять, не те що сидять після них в години консультацій. А, коли видзвонила і домовилася про зустріч, то схилять до хабарів, ніби не вони пару прогуляли, а я. В бібліотеці книг майже немає, зададуть знайти якусь інформацію, що і в неті не знайти.Божевільня якась. Викладацький рівень слабкий, особливо у пенсіонерів, яким все мало грошей, які працюють чи не на дві ставки, ведуть всі предмети, а толку ніякого, хіба щоб хабарі ще вимагати і далі. Правду кажуть, що педушка - відстойний заклад України і буде таким ще 5 років.

,

Жах! Два роки в нікуди! Після музичного коледжу, в академії на факультеті мистецтв, робити нема що, окрім деградації звичайно! Сором цьому факультету і кандидатам які не орієнтуються в матеріалі! За магістратуру можете забути, якщо ви не "мазаний", хлопців туди беруть щоб від армії відкосили, інших - щоб були години обраним викладачам, або просто за них "попросили", це ні для кого зі студентів не є секретом! Рівень викладання - дуже слабкий. На сольфеджіо ви не будете писати диктанти чи слухові аналізи (5-6 курс), на муз.літературі ви не будете розбирати та вчити теми, а матеріал будете брати з презентації, яку до вас зробив студент зі старшого курсу, щоб отримати оцінку, репертуар хорів не міняється десятками років, їх співають стабільно з року в рік, оцінюють не по знанням, а по відвідуваності (не всі, але більшість), корупція - є, якби викладачі не репетували про свою незаплямовану репутацію, спитайте в любого студента ХГПА, і він вам скаже до кого тре підходити і скільки платити!

,

За 7 років навчання та виховання у цьому заклад можу оцінити оцінкою відмінно! Дякую усьму викладацькому складу факультету дошкільного виховання на чолі з Пісоцькою Леонідою Станіславівною за свої знання. За 7 років нічого і нікому не платила. "3" червоних дипломи дістались мені виключно за знання. Прикро читати як псують репутацію закладу ті, хто туди втрапив "випадково", так як, заклад дає можливість навчатись усім бажаючим, здійснюється індивідуальний підхід до кожного студента. Людяність та взаєморозуміння - ось основні риси викладачів ХГПА. Бажаю закладу процвітання та вдячних студентів!Ви найкращий заклад України!

,

Читаючи коментарі, я дивуюся. У 2007 році закінчила даний ВУЗ (дошкільне виховання). Люди!!!!!! Такої методичної та практичної бази знань, яку я отримала, не мав жоден знайомий вихователь. Ті, хто не хотіли вчитися платили хабарі, а хто сумлінно навчався, то ніхто з них нічого не вимагав. І тим паче оцінки не занижували. Всі викладачі вболівали за те, щоб студенти мали гарний багаж знань. Як відомо, з тих пір викладачі майже не змінилися. Тому хочу сказати, що це напевно сучасна молодь по-іншому все сприймає. А те, що там одне село навчається, свідчить про те, що у закладі немає захмарних хабарів. І там можуть навчатися прості (не мажори) люди. Дякую закладу за все!!!! Люблю і ніколи не забуду.

,

Якщо обирете англійську філологію, то будьте готові врахувати як коні, в вас не буде часу на життя. Кафедра англійської мови просто найкраща. Люблю їх всіх і кожного окремо. А от деякі викладачі з кафедри зарубіжної літератури загноблять і опустить вашу самооцінку до рівня плінтуса. Загалом не рекомендую цей заклад

,

Отож, підсумую: хабарі беруть, знань не дають, самооцінку руйнують. Але не всі викладачі в академії підходять під цей опис. Хочу згадати тут Шупер Тетяну Миколаївну, яка дає неймовірно цінні знання та вміє пояснити навіть дубові що і до чого. Не забуду і про Рибачук Юлію Леонідівну, яка також майстер свого діла та викладає англійську на достойному рівні. Пам*ятаю й цікаві пари з Вільчанською Ю.Ю. та Кирилюк О.А.. Мені шкода, що таких хороших викладачів так мало. І шкода тих студентів, котрі реально вчать та боряться за справедливість. Цьому навчальному закладу вже ніяка боротьба не допоможе. Витягти з болота ніяка сила не в змозі. Якщо ти хочеш поскоріше відчути свободу, пиячити, розважатись, отримувати легкі платні оцінки та потім отримати брудний диплом - тобі сюди. Я вдячна долі, що зробила правильний вибір, забравши документи, та зараз навчаюсь у реально достойному закладі. Біжіть за знаннями в зворотньому напрямку від ХГПА.

,

Кожна нова лекція починається зі слів: "Я сама тут навчалась". Подивіться на цих людей і тікайте звідти, поки не пізно. Бо втекти буде потім дуже важко. Коли я забирала документи, то декан так зверхньо дивилась на мене... Не хочу згадувати. Потрапивши туди, ти одразу ж побачиш десятки тітоньок з високо піднятою головою, тонною золота де тільки можна. І краще не чути, як вони рота відкривають, бо таких консервативних та необізнаних я ще не зустрічала. Гуртожиток - взагалі жах. Тарганів купа, все старе, поламане, непрацююче. Кожного дня п*янки, музика на всяч, хлопці розгулюють. А ще круто чути "прекрасні" мелодії, які лунають десь із сусідньої кімнати, коли настає хвилинка усамітнення...

,

Багатьом викладачам потрібно сподобатись. Якщо ти розумний та маєш власну думку - навчатись буде надто складно. Є такі викладачі, котрі вже занадто перегинають палку: для одних ставити 6 в стовпчик більшості - нормально, інші ходять "в деканат" (столову) на кожній парі. Знань ти не отримаєш ніяких. Ти постійно повинен переписувати з книг, шукати інформацію в Інтернеті. Вивчити та скласти екзамен на відмінно не вдасться - тут потрібно заплатити. Ситуація: складаю іспит, роблю на відмінно практичне завдання, добре відповідаю на поставлені викладачем запитання, а він ставить 9. Інший студент набагато гірше працював, але підходить до викладача, той говорить купити флешку і тоді без питань стоятиме 10. Може бути й таке, коли вам не дозволять складати залік. Мені на 1-му курсі так і сказали: "А для чого тобі складати? Я тобі не дозволю, одразу ж 6 поставлю".

,

Два роки я навчалась в цьому болоті і мені є що вам розповісти.Хочу одразу ж відсіяти деяких людей: ті, кому академія є бальзамом для душі, - прошу прогорнути цей коментар та "насолоджуватись" навчанням далі. Я переступила поріг ХГПА у 2016 році.Про хабарі при вступі нічого не знаю, тому брехати не буду. Хоча, гнівним коментарям нижче з цього приводу дуже навіть вірю.Отож, що кинулось в очі спершу? Тут навчається одне безграмотне "село", зовсім не люди, котрі обрали своєю професією вчителювання. Якщо говорити про викладачів, то тут працюють династії, покоління: декан початкової освіти взяла під своє крило свою стару мамцю, котра зовсім не орієнтується не те що в матеріалі, а й в просторі. Вона навіть на парах спати собі дозволяє і чаї п*є. Можливо, для багатьох це буде в забавку. Круто ж сміятись над "сплячою красунею", правда? Ба більше, декан і про доньку поклопоталась - вона тут також працює. Хоча "працює" - голосно сказано: на пари не приходить, наказує лише переписувати з книги.

,

Навчаюсь на четвертому курсі. Випадково знайшла сайт і, прочитавши інформацію, вирішила написати, так сказати, прямий репортаж з місця подій. Найбільше зачепило, що те невелике приміщення з купкогю не дуже потрібних книг називають бібліотекою. Дійсно потрібні книги є, але щоб ними користатися потрібно чекати в черзі не один тиждень, тому, що вони присутні лише в одному-двох єкземплярах. На зал хореографії теж без сліз не можна дивитися: лінолеум на підлозі в багатьох місцях розірваний і студентам доводиться танцювати практично на бетоні. Спортзал у самій академії нічим не відрізняється від звичайного шкільного. Є також спортзал в гуртожитку, правда пускали туди тоді коли там майже нічого окрім зламаних тренажерів і вагів не було, зараз завезли нові тренажери і тепер туди ніхто, ні ногою. На рахунок взяток, так вони присутні, в принципі як і в усіх закладах нашої країни, але все ж викладачі дають право вибору.

,

Провчилась тут на факультеті мистецтв 7,5 років, жоднісечкого разу не платили. Обожнюю своїх викладачів, і завжди рада їх бачити. Дали прекрасні зання, та найкращі студентські роки

,

Навчалася в ХГПА 2 роки - здобувала базову вищу. Доброзичливе ставлення до студентів. Творчі і натхненні, дуже компетентні викладачі. Про навчання тільки позитивні спогади. Дякую всім.

,

Самое ужасное заведение на всей Украине, до последнего тянули с результатами и выставили оценки двоешникам, которые проплатили взятки.ПОЗОР этому заведению!!!

,

Дякую Богу,що у 1992 році доля дала мені можливість навчатися там 4 роки . Тоді ще було педагогічне училище.Все що я сьогодні знаю і вмію мене навчили там мудрі,розумні наставники. Цей вуз один з найкращих в Україні, викладацький колектив дбав про те,щоб ми щось вміли і знали. Але як завжди були і такі які не хотіли вчитися, але грошей не платив ніхто і нікому. Низький уклін вам викладачі які навали нас 1992 - 1996 роки шкільний відділ.

,

Жахливо.Вимушують давати хабарі,а останнім часом, як змінилися вимоги для отримання стипендії, взагалі, немає бажання вчитися, бо хто заплатив - має оцінку,а знань "ноль",а хто вчив...

,

Такий собі вуз, якщо є велике бажання вчитися то можна витерпіти, але обурює те, що беруть хабарі не тільки при вступі, а й протягом усього навчання і досить не маленькі. Багато вчителів не цікавляться тим аби навчити, а просто вичитують матеріал. Дійсно є і хороші вчителі але їх занадто мало.

,

педушка ти найкраща, 97 випуск всім привіт

,

Чудовий заклад, чудові викладачі, ставлення до студентів приємне. Приємна атмосфера у стінах закладу. Роки навчання пролетіли, як один день. Чудова підготовка за спеціаліалізаціями.

,

Найкращий заклад, найкращі викладачі, декани, ректор. Я 7 років провчилась і жодної копійки нікому не заплатила. І ніхто не вимагав, не натякав. Скажу так, в кого голова розумна, і вчиться у силу своїх можливостей, і досягає поставлених цілей. У мене червоні дипломи, дві спеціальності, і чудова робота. Тут дуже гарна навчально-виховна підготовка майбутніх вчителів. Прикро, що через такі жахливі коментарі страждає репутація академії.

,

В 1997 році закінчив на той час ще Хмельницьке педагогічне училище. Лише найкращі враження про період навчання. Дякую викладачам .

,

Не знаю як зараз, я навчалась 1993-1997 рр. - все було супер, дуже гарна база для навчання в інституті і для подальшої роботи

,

Найжахливіший заклад Насправді ж відсоток дійсно гарних викладачів дуже малий! Беруть майже усі.А ті хто ще намагається іти проти колективу і не бере,дуже швидко стають "ізгоями" в пед.колективі.Якщо це такий крутий заклад чому ж він на передостанньому місці у рейтингу вузів нашого міста, і аж 173 у рейтингу вузів України! Кафедра математики,хоч і бере взятки великі,але і знання дає!Єдина методика з усіх вивчених,яка знадобилась,це методика математики. На решті предметів повна фігня. Хоча найбільше вражає те, як драять академію перед приїздом комісії,заставляють ходити в вишиванках. А після комісії все знов. Якби знала це все раніше,ніколи б сюди не вступала

,

Які гарні відгуки:))))) Дуже радує, що такий сайт є:))) Я вважаю, що попередній відгук дещо неправильний, тому що це накращий ВНЗ не у місті Хмельницькому, а на всій Україні:))) Ви спробуйте найти аналог такому закладу на освітньому просторі України і Вам це не вдасться:))) Процвітай мій закладе!

,

Це найкращий ВНЗ у місті Хмельницькому.

,

Обожнюю свою академію. Вчилась на факультеті мистецтв - нічого не платила, ніхто ніколи не вимагав від мене хабарів, маю червоний диплом, прекрасні знання, хорошу роботу за спеціальністю. Безмежно вдячна викладачам. Знаю сьогоденну ситуацію в академії - серед викладацького складу є різні кадри, від високо кваліфікованих спеціалістів до повних нулів, але, як і у будь-якому іншому закладі. Переконана, якщо хочеш знати і вміти - у цьому закладі тебе навчать. Процвітання тобі - моя Альма.

,

Я навчалась в ХГПА 7 років, які дуже швидко пролетіли і за якими сумую. За ці роки зустрічалась з різними ситуаціями, але це все лише поодинокі випадки, адже зустрічались деякі ... А де таких і такого немає??? Я отримувала стипендію, іноді повишену і нічого не платила, платили ті, хто не хотів чи не міг вчити. В академії я отримала дуже багато і знань, і життєвого досвіду, я зустрілась з прекрасними і доброзичливими людьми: і студентами, з якими ми до сьогоднішнього дня дружемо і з викладачами, яким я безмежно вдячна за ті знання і ті слова, що пам,ятаю досі . Особливо хочу подякувати кафедрі іноземної мови (німецької), де працюють прекрасні викладачі: Лариса Миколаївна, Руслана Миколаївна, Марина Геннадіївна і Ольга Геннадіївна, професійності, пед. такту і людяності яких я захоплююсь досі. Це люди віддані своїй роботі і вони цілком на своєму місті, на них хочеться бути схожим і у своїй професійній діяльності. Я не жалкую що ці 7 років мого життя пройшли в ХГПА!

,

Нічого подібного!!!!! Це просто чудовий заклада і хай процвітає ще сто років:))))))) Як такі записи можуть робити майбутні вчителі??? Не розумію:(((((

,

Цей заклад дно,яке ще пошукати.....корупція на кожному кроці.Але ще мало того,що корупція....викладачі спеціально занижують оцінки,потім ти до них приходиш давати на лапу то вони іще не довольні..... побігай за ними,щоб вони ще взяли у тебе,такого негідника гроші....Пораджу від чистого сердця,не всупайте.....побережіть гроші батьків та найголовніше свої нерви!

,

Такого як в ХГПА по всій Україні ще треба пошукати. Я дуже обурена, як ставляться до студентів окремі викладачі.

,

Особисто я зустрічалась з різним за 3 роки. Є хороші викладачі, які працюють на совість, і вчать, і нормально ставляться до студентів. Проте гроші вони теж не проти прийняти. Але від них це ніколи не примусово (тобто якшо в тебе є бажання то платиш. нема бажання - не платиш. І з ними нема такого, шо якшо не платиш - то прощавай степендія на віки вічні). А є такі.. як одна. Прийде, прочитає все з книжки, причому мовою Азарова, накричить на когось, когось обізве.. і піде собі. А потім просить на лапу, при чому суму, яку не кожен зможе дати. Мені просто пощастило, шо сама витягла її предмет. Бо платити ту суму, я просто принципіально не хотіла. Хоча на парах, вона розказує, шо ніколи б, ні в кого не взяла ні копійки. Ну звісно, а телефон крутий, завжди нарощенні нігті, золото і т.д. це ж напевно золота рибка вдома начаклувала. Якби я могла повернути час назад, то я б не посмтупила. А зараз просто хочу кинути, бо жах. Просто принципіально не хочеться мати нічого спільного з Пед

,

Навчання досить гарне! Шкода, що серед однгрупників багато людей філонить, або не може навчатися. Такі люди завжди незадоволені! Моя порада: Змініть себе і світ у ваших очах змінеться! Гризіть граніт науки, а не байдикуєте в пошуках пригод на свої голови...

,

на взятки спритні всі, і так обідно коли цілий рік вчишся, а інші заплатять і отримають ще кращі оцінки ніж в тебе. та всюди таке є, не лише тут і з цим не борються ніяк декани а й самі допомагають "таким" людям добрим словечком. але не дивлячись на це я люблю ХГПА за дружелюбність викладачів до студентів (кафедра ДО) і чудову атмсферу

,

Все ,що написано іншими студентами-правда.Корупція,махінації і різні види підробки документів,халатність до своїх професійних обов"язків,кумовство-це реалії нинішньої академії.Хотілось би відзначити факультет мистецтв!Педагогам можна дати Оскара за акторську гру,та мабуть вони забули ,що вони не у театрі і не на базарі.Відколи я навчалась там,то й тільки була свідком чвар між викладачами кафедри,нескінченного потоку пліток і слухів,а до розвитку дітей немали ні бажання ні часу,лише одні вистави,де робили вигляд що працють для звітності перед керівництвом.Склалось таке враження,що мало хто із них взагалі займає своє місце у житті і навіть не розуміють що працюють із творчими людьми і незаслужена критика може назавжди покласти край творчому шляхові людини у якої є талант від Бога!!!Фсе чистої води фікція!!!Із слів викладача:" Перед переглядом я знаю кому треба поставити 5,а кому 2."Шкодую,що витратила час на цю божевільню!ОМ- рощарування гарантоване і тут не чули про справедливість((

,

Учиться нравилось , преподаватели - разные. Конечно, продолжая обучение в Нежинском государственном университете имени Н.Гоголя,, - понимаю, что если бы в ХГПА были такие требования, как здесь, - половина студентов, наверное, просто бросили бы обучение.

,

на ПО кожен сам за себе і виживає як зможе. нікого не цікавить чи є в тебе гроші на сесію чи нема. раз нема то буде 3, нічого переживеш, не великий пан. ДО дійсно менше за чисельністю і я так бачу шо коли студенти не підуть до викладачів ДО їм завжди допоможуть, навіть ті викладачі які вже нічого не ведуть.

,

ДО не таке спритне на взятки:)))))) Так шо виходьте потроху дошкільнятка з шокового стану... Ви можете залишитись працювати в педушці але треба дати на лапу коє кому і золотішка підкинути верхівці закладу... І тооооо вас візьмуть сааме більше лаборантом:))))))))) Будете мити аудиторії та зачиняти вікна на ніч:))))) Верніше будете : "принеси-подай" для всіх викладачів - панянок і панів кафедри.... Я бачу як ставляться тут до всіх лаборантів - молодих дівчат...... Навчаюсь 5 рік на Початковому і просто :((Я так зрозумів шо у всіх на носі рожеві окуляри і всі знаходяться під гіпнозом слюнявих пісень деканів та кураторів.... Шукайте далі професію і себе в професії і з подякою кланяйтесь всім в ноги в альмаматері педагогічна академія, яка знаходиться в старому, пліснявому приміщенні школи:))))) І не 1% людей там не на свому місці, а, на мою думку, всі 100%:))) А на конференції ходіть, якшо є гроші на написання статей, бо степендія це - пшик....

,

так іноді прикро що ти на 5 цілий рік тягнеш, ночами не досипаєш, а другі "врожай" збирають завдяки родичам-викладачами і в вус не дують.... Але! я навчаюсь тут достатньо щоб констатувати, що саме тут я знайшла те, що мені потрібно - професію, себе в житті. познайомилась з цікавими людьми, відвідала безліч конференцій, сама виступала на них. усі викладачі цікаві і дружелюбні. можливо, вам зустрівся той 1%, то просто люди не на свому місці...... мені зустрілись 99%, які готові підримати студента наведуть на вірний шлях. Дякую вам велике!!! Більше знайома з викладачами кафедри ДО, тому саме їм адресую найкращі побажання!!!!

,

читаючи коментарі я в шоці, ніби це не про мій заклад пишуть....... за всі 5 років навчання я безмежно вдячна людям які мене навчали, завжди підтримували і допомагали. Велика подяка кафедрі ДО!!!! я з радістю відвідую конференції, пишу наукові роботи, я з гордістю кажу що навчаюсь в педагогічній академії. я і працювати тут залишилась би якщо чесно. прикро що через кілька викладачів страджає репутація всього навчального закладу.

,

В котрий раз пишу коментар але прізвища взяточників витираються адміністратором...Взятки беруть всі завкафедри , заввідділів... Я хочу вступити навчатись на вечірню освіту так там на навчання кажуть можна не приходити ... тільки накопити треба грошей і дати кому треба а диплом пепотім мусять вручити.. Витримала екзамени то мама просто в шоці- як дорого!!!! Може не заочку піти в Чернівці??? Більше такого закладу як цей я ще не бачила....

,

Ще раз хочу прокоментувати ситуацію в ХГПА..... Кумовство, няньчаться зі всіма , бо за що ж тоді брати взятки? Попередні коментарі щодо відпочинку ректора, нескінченні відпочинки в Арабських еміратах, проректорів...Викладачі всі беруть: НІ ще ніхто не сказав!!! А у наказі всі підписувались проти взяток... Найбільше беруть взяток на кафедрі іноземних мов та математики.... пари не проводить(сусідка по кімнати ходить до нього примусов на приватні, бо на парах його немає ), постійно вимагає за оцінки гроші, завкафедри всіх викладачів на кафедрі покриває...Добитись правди неможливо. Я не протеже і тому правдою все здати у період сесії просто неможливо.На цій кафедрі грублять: прочекала під кабінетом завкафедри іноземної мови півтори години , а коли наважилась туди заглянути, то викладач яка працювала за столом біля дверей грубо крикнула"Закрой дверь с той стороны"... Про кафедру математики і говорити немає що.... пенсія....

,

ХГПА це найкраще що можна знайти на теренах України!! Викладачі від Бога, вкладають душу в студентів, які так часто бувають невдячними. Навчаюсь тут 6 років, стипендію отримувала завди, навіть повишену без всяких хабарів і "дядів-тьотів". Хто хоче навчатись той і буде мати стипендію, а хто не хоче то так і надалі буде скиглити на всіх, тільки не на себе

,

Смішно читати усі ці коментарі. У стінах закладу панує не корупція як тут зауважено, а звязки, кумовство, гроші від тих самих знайомих. Правляча верхівка, яка кривить душею, розказуючи як тут добре, тотально зловживаючи усіма законами, спокійно після вступної кампанії відпочиває в Арабських Еміратах, о.Балі, Греції і тд. Зараз для студента створюються жахливі умови - якщо ти не "протеже" із когось вищестоящих, стипендії тобі не бачити. Виклададачі занижують оцінки, бо ти не займав призових місць в олімпіадах та конкурсах. Я повністю виконую програму навчання, поволокли мене на олімпіаду з укр.мови, а я зайняла 8 місце - то всьо, мені стипендії не давати? Дають тому, за кого просять "Дяді-тьоті". Це в закладі нормальна практика. Хто вчиться - на тому їздять і сварять, а хто чийсь там , тіпа мажор, то тому все і вся. Навчаючись на 5 курсі, я багато чого побачила, і можу зробити висновок - не рекомендую ХГПА для абітурієнта, допоки в закладі панує безправ'я і "протежерство".

,

Я навчаюсь на 4 курсі ПО.Заочно вчусь у Львові на факультеті журналістики. Мене дивують попередні висновки. Я в Львові не бачила за 2.5роки ні ректора ні декана. А тут в закладі з нами возяться як змалечею. я зверталась до куратора, декана безліч разів. Без конвертів чи подарунків. Тому не вірю у цей брудний наклеп на людей. Якщо це студент ХГПА то просто соромно, що є такі студенти. Ви ж майбутні педагоги!!!!! А може вже працюєте.А вдаєтеся до такої брехні. Я, як і багато моїх однокурсиників планую навчатись в ХГПА найближчі 3 роки. І дякую усім, хто навчає нас!!!!

,

Не поступайте сюда учиться, потому что училище училищем. Помещения для обучения нет. Пары проводятся в коридорах, на кафедрах .... Преподаватели взяточники. очень трудно сдать ангийский язык. пар не проводит совсем а потом ещё и плати за то, что его не было на парах. ТОМ - просто ужас!!!! Столовая - есть нечего и меню как в колонии строгого режима. В деканат без конверта - не сунешься даже по простому вопросу. Помошник декана - девушка из космоса:)))).... Все скрытые взяточники. Берут взятки кто чем может: парфюмерией, деньгами, книгами, цветами, картинами, вышивками, конвертами с деньгами... На время приезда гостей постоянно заставляют всех драять внутренний дворик и закрывают некоторые аудитории, написа на них: ремонт.. После обеда можна в стретить пьяних проректоров:)))) А ректор- студента не слышит и слышать не хочет. По нескольку раз в год ездит на отдых на деньги, полученные после сдачи сессии и после вступа. Не нужно так бездумно выкидывать деньги на ветер:))))

,

Вуз на 5 балів! Знайшов там найкращих друзів, з якими спілкуюсь вже 7 рік після закінчення. Джунькові привіт!

,

пед академія дуже хороший заклад де працюють найкращі з найкращих викладачі, вони завжди допоможуьт і підкажуть як краще.

,

Закінчила навчання в академії! Враження позитивні, адже заклад особливий! Немає ніякого порівння із іншими вишами в околиці! Навчання диференціоване, викладачі привітні, справедливі, хоча декому із студентів із-за їх нахабства здавалося, що педперсонал незавжди оптимальний! Але, слухаючи розповіді подруг про навчання в інших закладах, переконана, що зробила правильний вибір обравши педакадемію. Але, як кажуть на селі, декому все мало і мало, чи багато і багато! Треба заспокоїтися і тверезо оцінювати ситуації! Треба заспокоїтися і насолоджуватися життям! Поступайте до ХГПА, кращого в західному регіоні не знайдете, як не крути!

,

Для нас, випускників, 4 роки пролетіли як одна мить.... Найтепліші слова вдячності висловлюємо тим, хто ділився знаннями, виховував порядними людьми, хто підтримував і оберігав, хто любив і поважав нас всі ці роки!!!! Дякуємо декану, кураторам, викладачам!!!! Ви - найкращі!!!!

,

Сам навчався у цьому заклді що правда тільки 2 роки проживав у гуртожитку.І можу з чистим сумлінням сказати що мені подобалось навчатись у цьому закладі декани,вчителі весь колектив дуже приємні люди,які допоможуть у будь-якій проблемі і підуть на зустріч.Взагалі я пишаюсь тим що навчався у ХГПІ.І Дуже поважаю Інну Петрівну та Леоніду Станиславівну,низький вам уклін дякую вам за все

,

заклад чудовий, жодного разу не пожаліла що доля звела мене з такими прекрасними викладачами, які усім допоможуть і підкажуть. звичайно, є такі що душу з студента вимотають Якщо студент хоче вчитись то і повишену стипендію буде мати і взятки давати не прийдеться, так що не скажіться на це.

,

такого безпорядку і корупції нема ні в одномо ВУЗі. не втупайте сюда

,

Самое главное, чтобы ребята, которые поступают в ХГПА поступали по призванию. Ребята, вы молодые , энергичные , перспективные! На вас вся надежда! Оглянитесь вокруг, что творится в сфере образования?!!! Осознаете ли, что общество деградирует, что все это начинается с детства? Готовы ли вы не просто отбывать свое время на работе в детсадах, школах или все же пойти против течения устоявшихся моделей поведения и преподавания? Готовы ли нести Свет, Мудрость, Любовь, Знания нашим детям? Осознаете ли свою ответственность за будущее страны, человечества? И при этом понимая, что материальной и пр. видов поощрения и поддержки от государства нет? Все это трудно! Позор той стране, где учитель удурчен материальными проблемами, не имея достойной платы за труд!!!!Но если вы не готовы к такому подвигу на педагогической ниве, то изберите другую профессию.Как сказал один мудрец:"Выберите себе дело по душе и вам не придется работать ни одного дня!" Сердечно желаю всем удачи, и Творческого Вдохновения!

,

як і всюди, тут є що критикувати, але є що відзначити добрим словом! є справжні викладачі, є класні студенти, є атмосфера, майже домашня, чого і близько не зустрінеш у великих закладах ! тут можна отримати все, за чим приходиш- от тільки мета в кожного своя! може, зараз у вузу не найкращий час, але в кого він найкращий?! в держави?освіти?суспільства? цінуйте, що маєте, і допомагайте одне одному стати кращими, а злобна і неконструктивна критика- це простіше всього...

,

В цьому вузі панує тотальна корупція. Одні викладачі беруть грошима, другі золотом, треті обережніші - хочуть, щоб їм дарували побутову техніку. В ХГПА на здачу екзаменів в 2013 році вимагають "добровільно" здати по 1000 гривень з кожного студента тільки на "мінеральну воду та квіточки" для викладачів, не кажучи вже про інші "подаруночки" для викладачів та ректора. Про це знае увесь вуз, але ніяких дій ані зі сторони правоохороних органів, ані зі сторони міністерства освіти немае.

,

Токар-супер викладачка!!! Цілую їй руки та низький поклін за отримання знання з мистецтва!

,

Якщо ви хочете вчитись - то вчіться! ХГПА для цього преставила вам усе! Якщо ви не ходите на пари то потом не треба жалітись що багато грошей викинули на взятки! Найкращі викладачі які люблять свою справу і з усіх сил намагаються щось коорисне донести до студентів!! Особливе дякую кафедрі дошкільної педагогіки, психології та фахових методик!!! Савіцька Г. Л., Сас О. О., Онофрійчук Л. О., Савченко М. С. - ви найкращі!!!!!!!!

,

А я в Токар В. М. отримувала за семестр лише 5, але майже кожний малюнок перемальовувала. Отож, робіть висновок: краще сумлінно попрацювати чи ходити і просити оцінку.

,

ХГПА мені не подобається. Особливо деякі викладачі, наприклад Токар, викладачка малювання. Вона бере великі взятки, вимагає незрозуміле для студентів, дуже любить гроші, мені цікаво, чого її досі не вигнали, напевно, має велику кришу. Найкращою викладачкою є Миринюк Надія Іванівна, вона дуже хороша людина. Порада для абітурієнтів: не поступайте сюди, а то платите по 2000 тисячі доларів за спорчені нерви, а потім ще й залишитесь без роботи.

,

ХГПА мені не подобається. Особливо деякі викладачі, наприклад Токар, викладачка малювання. Вона бере великі взятки, вимагає незрозуміле для студентів, дуже любить гроші, мені цікаво, чого її досі не вигнали, напевно, має велику кришу. Найкращою викладачкою є Миринюк Надія Іванівна, вона дуже хороша людина. Порада для абітурієнтів: не поступайте сюди, а то платите по 2000 тисячі доларів за спорчені нерви, а потім ще й залишитесь без роботи.

,

Мне учиться нравиться, но очень сложно. Преподаватели очень много требуют от студентов.

,

Я закінчила навчання у Хмельницькому педагогічному училищі у 1994 році. і справді - чудовий заклад, чудові викладачі. Хочеться сказати велике спасибі директору Мельнику Михайлу Павловичу , куратору -Полюх Зінаїді Опанасіївні, викладачам Орлик Тетяні Денисівні, Момот Євгенії Опанасіївні ну і всім всім ,хто ділився своїм досвідом .Дякую !!!

,

Рідну альма матер гуманітарно-педагогічну академію у м. Хмельницькому закінчив у 2012 р. Здобутою вищою освітою у закладі задоволений, зміг знайти гарну роботу за спеціальністю. Ставлю оцінку "4", через те що хотілося отримати більше вражень від навчання, долучитися до співробітництва із іншими вузами, можливо навчатися по обміну студентами на деякий нетривалий час. Бажано було б організувати більше екскурсій чи походів, чогось, щоб запам'яталося на все життя, залишивши по собі приємні враження. Непогано було б запровадити більше усіляких конкурсів, особливо командних! Ось такі побажання на майбутнє! Процвітання тобі рідна академія!

,

Дуже чудовий заклад. Навчалася в ньому в 1995-2003роках. За роки навчання не заплатила ні копійки, отримала глибокі знання з предметів. Низький уклін ВАМ, Пісоцька Л.С., Машкіна Л.А., Гринько В.І., Павлушкіна О.І., Зданевич Л.В., Сігінішина Г.Й., Ящук І.П., Грудський О.В., Мельник Л.Т., Мельник М.П., та багатьом іншим. Здоров'я, натхнення та довгих років життя ВАМ! Спасибі за найкращі роки життя в стінах нашої академії! Вічная пам'ять нашому ректору ДАРМАНСЬКОМУ М. М.

,

Я закінчила педучилище в 1994 році, такого як описують теперішні студенти не було. За 4 роки навчання я не заплатила ні копійки. Знання давали глибокі. Навчаючись у вузі я всі конспекти використовувала з педучилища. В ті часи воно було одне з найкращих на Україні. Директором тоді був Мельник М.П., куратором Момот Є. О., класні викладачі Федух Г.Я., Заверуха С.І., Костромицька В.В., Коломієць С.І. вчитель фізкультури Аркадій Леонідович. Хто за покликанням педагог, той візьме для себе все потрібне, а кого батьки за гроші впхали, аби куди-небудь, то задумайтеся чи недарма ви 6 років штани протиратимете. І робота вам не така, і зарплата мала, але хтось має дітей вчити, в тому числі і колись ваших. Всі міністрами і бізнесменами не будуть!!!!!!

,

Більш кращого закладу ніж наша академія не знайти в Хмельницькій області, дарма що вона займає 190 місце у рейтингу вищих навчальних закладів України! Давайте будемо дбати про вищий статус академії!

,

ХГПА - найкращий ВУЗ на світі! Дуже рада що доля завела мене сюди, викладачі просто супер! напевно ніде нема таких кваліфікованих людей, які люблять свою справу та з радістю діляться своїм досвідом. Особисте дякую з гордість скажу Савіцькій Г. Л., Онофрійчук Л. О., Сас О. О., Савченко М. С. = усій кафедрі ДО!!! Хто хоче вчитись, той вчиться і щей на відмінно. а хто не хоче тому ніщо не допоможе. Дуже подобається що крім навчання студенти беруть участь в наукових конференціях, волонтерстві, допомагають сиротам, виступають в театрах, на концертах в різних країнах світу.

,

Зараз я навчаюся в ХГПА....і я цим дуже задоволена.Але я щаслива що я сюди потрапила, адже це була моя мрія. Я навчаюся тут не дуже довго, але я зрозуміла одне, що тут працюють викладачі,яким треба сказати велике дякую за те, що вони нас терплять і навчають, розуміють.... Мені подобаються викладачі, але кожний вчитель вимагає по-своєму; Туранська-дуже добра людина, все розуміє і вибачає, Кутова-вимагає дуже сильно, але по темі, Наточьєв- класний, Стократний-просто чудовий,Адамський-добрий, Попик-суворий але смішний(говорить осьо, донечко, дєцкий садік),Куць-чудо але класне.Колєснікова-пеньком на парі сидіти в неї не будеш, треба мати клепку в голові, Цимбалюк-любить смішних, але вчити треба,Онуфрійчук-класна, Луцишина-грамотна і добра, Кенц-добра, Ворона-класний дядько...Котик-вчити треба,Браницька-суперова але вчити трошки треба,Коваль-історія її треба вчити, Шевчишин-супер,Павлішина- дуже добра,а коли розповідає легенди це взагалі слухала би вічність.Викладачі супер.

,

Заклад так собі, купа лишніх предметів, які взагалі непотрібні, деякі викладачі самі незнають що ведуть (Знаю по тому що цей навчальний матеріал вивчали у іншого викладача 3 роки тому). Хабарництво звичайно є можна обійтися без грошей якщо вчишся хоча інколи якби знав що краще б заплатити то заплатив би щоб мені нерви не тріпали, навчальний заклад недуже хороший і неактуальний, роботи всеодно незнайдеш а як знайдеш то зарплата смішна))))

,

Закінчувала педагогічне училище у 1997 році. Дякую за навчання та найкраще проведені студентські роки. Часто згадую одногрупників, куратора Дорош Г. О., викладачів: Слоневську І. Б., Коханко М. М., Вишинську Г. В., Колеснікову С. М., Вовка В. П. Усіх не перерахуєш, але щодо подяки, то висловлюю її усім.

,

Шкода, молоді люди, що ви не цінуєте те, що для вас роблять інші. На превеликий жаль, ми починаємо цінувати знання занадто пізно. Шаную і з особливою вдячністю згадую своїх мудрих наставників: Мельника М. П., Бідюк Г. І., Костромицьку В., Ткачук Г. О., Вовка В., Грудського О. У ці різдвяні дні зичу вам карпатського здоров'я, опіки і ласки Господньої, довгих і щасливих літ життя!!!

,

Дякую за чудовий тиждень факультету ДО!!! Все було просто чудово, море емоцій та вражень))) Декан - найкращий))) свято було неперевершене..

,

НЕПРАВДА!!!!! Знання дають хороші, але не забувайте що від бажання студента вчитись залежить багато!!! Викладачі кваліфіковані, освічені люди, які люблять свою справу. Хто це там на рівні СССР? вчимо сучасні підходи і пишемо по них курсові, дипломні, такшо ненада! Я жодного дня не пожаліла що навчаюсь тут!! Хабара не давала і поступила, щей відмінниця вже 5-й рік!!!! Навіть дуже хотіла б тут працювати як викладач. Викладачі вкладають в студентів всю душу, стараються, беруть участь в концертах, конкурсах (чого не бачила в інших ВУЗах). А керівництво прекрасне! ДЕКАН ДОШКІЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ - ШАНА ВАМ І ХВАЛА! ВЕЛИКА ЛЮДИНА СВОЄЇ СПРАВИ! ДЯКУЮ також СЛЮЗКО В. І., САС О.О., САВІЦЬКІЙ Г,І,, САВЧЕНКО М,С,, АЛЕШКО В,Ф, = вкладають всю душу та знання в кожну пару проведену з нами!!!!!! ЛЮБЛЮ ВАС І НІКОЛИ НЕ ЗАБУДУ!!! Також дякую за прекрасний тиждень факультету ДО!!!!

,

Вважаю, що рівень, як на училище ок, але не вище. Погано підготовлені викладачі, особливо ті, які залишишаються, як колишні студенти (насамперед діти викладачів, родичів). Панує пиха і хабарництво. Всі знають, як туди поступають, і що без грошей цього не вдасться. Цікаво тільки як вони ділять , здобуті влітку скарби: 50 % - ректор і 50% - декани??? Знання дуже поверхневі, вчать зубрити і показувати конспект (!). Немає жодної наукової діяльності, а те що є, просто смішне. Не вчать нових методик і сучасних підходів до навчання, тому вчителі, які приходять до школи залишаються на рівні ссср-шароварщина. Дуже мала кількість викладачів займається саморозвитком, більшість купує кандидатські і іспити тільки заради вищої зарплати. Всі теж знають, яким непрофесійним є керівництво. Раджу поступати тільки якщо хтось хоче мати освіту вчителя початкових класів - не більше. Якщо ж амбіції трохи вищі, не потрібно марнувати свого часу.

,

ХГПА - найкращий ВУЗ на світі!!! Там працюють справжні фанати своєї справи, які не лише дають хороші знання з предметів, але віддають свю душу студентам, вчать їх бути справжніми людьми, не байдужими до інших. це доводить і волонтерська співпраця студентів, викладачів із дитячими будинками, лікарнями. Я НІКОЛИ НЕ ЗАБУДУ ВИКЛАДАЧІВ РІДНОЇ АКАДЕМІЇ, КУРАТОРА, ДЕКАНА!!!! Якби в світі було побільше таких людей як вони - він змінився б на краще. я могла б писати тут цілий день про все те краще що дало мені навчання в академії...

,

Шось я не чула, нічого доброго про факультет мистецтв,зокрема про образотворче мистецтво...Невже в нас так погано?Я вчусь четвертий рік,намагаючись зводити кінці з кінцями ,не даючи нікому хабарів,(бо живу на одну стипендію)і навіть не знаю,чи в нас їх беруть,і хто. Хоча,мабуть беруть...В мене криші нема,(Скрутно і тяжко так вчитись.щороку злягаю в лікарню з виснаженням(((( НЕ ГРУЗІТЬ НАС ТАК,БУДЬ-ЛАСКА,дуже важко вчитись,і чи варте воно того?

,

Ответила Студентке 22.09.2012: Неудачница,для начала научитесь связно и без грамматических ошибок выражать свои сумбурные претензии.Прежде,чем раздавать негативные оценки Педагогам,которых я безгранично уважаю, присмотритесь чего в своей жизни достигли вы.Судя по примитивному изложению мыслей и неудачной карьере в д/с,-немногого.С благодарностью вспоминаю наш факультет ДВ.Профессионализм педагогов,их душевное тепло,умение отдаваться преподаванию всем сердцем,сформировали во мне тот стержень,который и называется академическим образованием.Я горжусь знаниями,полученными в академии,а наша декан,образец педагога и руководителя,которая буквально живет студенческими заботами:интересуется комфортно ли нам в общежитии,организовывает нам интересные экскурсии,а в том что худ. самодеятельность факультета-жемчужина всех концертов академии-тоже заслуга нашего декана.И это по вашей шкале ценностей "не ахти" как вы смели выразиться?Действительно,с вашей озлобленностью на жизнь вам лучше "проВовчать".

,

ПРОЧИТАЙТЕ!!! Кажучи відверто за 4 роки я не навчилась нічого що потрібно було б мені в житті,чи хоча би на роботі.Працювати я за цим напрямком не піду,але все одно,викладання не дуже .Я на англійському спрямуванні , англійської лише 1.20 на тиждень!!!!!!!!а буває і на 2 тижня!!хотіла йти викладати англійську в садочок,але з такими знанями англійської які мені там "дали" буду поступати в інший ВУЗ.Вчителі деяки,перед екзаменати самі починають валити,навіть розумних,звичайно не чіпають тих чиї батьки там працюють.На першому курсі взагалі викладачка одна ціну за екзамен на досці написала!Багато дають вчити ,часто непотрібного(факутьтет Дошкільної освіти)Декан в нас не ахті!За куратора і деяких вчителів теж вовчу.Але вчитись там не дуже,називаєця пед "академія" а викладання ще нижце ніж в училищі.Так практика хороша дійсьно,але навчання...Том перед тим як вступати сюди,то 400 разів подумайте чи воно вам треба!а потім розгрібайте!

,

Супер навчальний заклад!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Вчіть і тоді нікому не потрібно буде платити гроші!!!

,

Не знаю ні одного відмінника, хто б здав тести на "добре і відмінно" і не пройшов на вищий ОКР. Роботи показували відкрито всім, хто хотів побачити свої помилки. Просто вері велл з англійської не завжди вері велл з педагогіки. Тому не злись. Липових відмінників це відсіває. Я проти тестів.Як на мене, то конкурсу дипломів було б достатньо. Бо знаємо один одного не один рік. А тести - це ще й везуха для тупих щасливчиків, Як не хотіла наша Дека Медведя, але ж пройшов, на пяну голову написав, ніби Ангел водив його рукою! Ще й гуртожиток дадуть - льготнік! Тупо!!! АКАДЕМІЯ -це ми. Які ми така й вона! А я себе люблю і поважаю, ніколи нікому не платила. Просто вчусь, а не курю, не пю, не шляюсь, не вішаюсь на ЩОГЛИ перші попавші...

,

Ну, що ще можна додати до вищесказаного: Ірина Миколаївна Дарманська - РЕСПЕКТ(я Вас обожнюю, бо дійсно чесна і сердечна людина) таких викладачів можна перерахувати на пальцях рук - це С.І. Коломієць, Колеснікова С.М., Гуцал Л.А., Федорова Л.В.про інших мовчу моє виховання не дозволяє нецензурною лексикою мовити!Таки дійсно - хто лиже зади "вищестоячим" і має протеже або бабло, тому живеться, як у Бога за пазухою!Мене і моїх батьків у 2006 розвели на гроші!Я була в шоці.Майбутні абітурієнти, за ваші кошти Вони будуть їздити в Арабські Емірати, навчати своїх дітей у престижних ВУЗах Європи, приїздити на роботу на шикарних авто,купувати собі брендовий одяг - а Ви натомість жити від стипендії до стипендії і батьки ваші не будуть вилазити з боргів і кредитів!ОДУМАЙТЕСЬ!Я дивувалась, коли на вступних на магістратуру вищий бал отримали тріїшники, а "хорошисти" у котрих з англ. "вері велл" - 3 бали це вже занадто!Говорять про боротьбу з корупцією, а самі гребуть лопатами!

,

Не задоволений прийомом документів до закладу.Працюють некомпетентні люди,які свій непрофесіоналізм прикривають не толерантним відношенням до абітурієнтів.Дозволяють собі некоректну поведінку

,

а ціни тут одні з найвищих в області

,

Педушка, любимая, как только тебя не хаят... Ребята - это наша АЛЬМА, мы здесь стали взрослыми... Ругаем всех, а мы сами какие? Учите и никто с нас ничего не будет требовать. Я училась на ДВ. Самые лучшие годы! Спасибо Песоцкой за уроки жизни, Зданевич - за понимание, Павлушкиной за профессионализм и справедливость, Плахтий за знания и душевность, Кит, Гринько, Алешко.... Всех помню и люблю.

,

Гарний заклад. Хто хоче вчитись, буде навчатися у будь-якому закладі. Є багато чудових, добрих, розумних викладачів: Ящук І. П. - людина від Бога, справжній педагог; Казакова Н. В., Сігінішина Г. Й., Сівак Н. А., Савчук Н. С. - це викладачі, які знають свій предмет, цікаво викладають і є чого повчитись. Дякую вам...

,

Я читаю коментарі і дивуюсь, колись такого не було.

,

Найдобріший викладач Очеретний В.О. У нього тільки хороші оцінки: "4" і "5"! Але його "допомога" у отриманні гарної оцінки для студентів у інших викладачів коштує від 100 до 400 гривень. Не гребує він і з "допомогою" при вступі. Завжди веселий і добрий він радий всім допомогти. Чули, ще й інше...

,

Я закінчила ХГПА у 2009. Звісно є викладачі від бога: Незнанова, Гут, Семчакевич, Лисенко, Балема, Гевал, Гареник, Коханська, вони АСИ у своїй професії, і самі досконало знають предмет, і других навчити вміють ( навіть без хабарів)))). Але таких викладачів дуже і дуже мало в ХГПА, всі інші і самі толком не знають свого предмету, а ще хотять студентів чомусь навчити((( Вони і підривають авторитет академії. Авторитетним цей заклад був тоді, коли ще було училище. А коли зробили інститут, а потім академію, то він "зажирівся". Майже кожен викладач не оціював по знанням, а по тому, яку купюру приніс йому студент(ще гарно навчались родичі викладачів). Також багато непотрібних предметів викладали, за той час можна було б удосконалювати спеціальні предмети.

,

Островий В.М. пропускає пари, Г не запитує тих, хто піднімає руку, А а тільки тих, хто Н сидить на перших партах, або перші Д по списку, зривається, грубіянить, О зухвало й неадекватно себе веде. Ш Можна збожеволіти в очікуванні А на доздачу чи перездачу, його постійно немає. І На телефон не відповідає. Якщо П оцінки ставить хороші, то не О за знання! Навіщо комусь (є виключення) його Ц дари з царського плеча! Досить вже займатися підлістю! Скільки нам її терпіти! Дістає гірше немає куди......

,

Мені дуже подобається навчатися в ХГПА я вважаю що це найкращий заклад в Хмельницькому ! А вчитилі тут найкращі !

,

дурноватий заклад... Всі хочуть грошей,а знань ніяких...

,

Надії Григорівні Несторук низький уклін за життєві уроки! Елене Григорьевне Луцишиной огромное спасибо за каждый совет!

,

Закінчувала Хмельницьке педагогічне училище у 1995 році. По сьогоднішній день добрим словом згадую викладачів, які дали мені путівку в життя: Мельник М. П., Бідюк Г., Луцишину О., Сівак С,Ткачук Г., Баюна В., Вовка В. Низький вам уклін і довгих років життя!!!

,

Закінчила академію у 2008. Хороший навчальний заклад, дякую усім викладачам, особливо Сусліній І. В. ЇЇ золоті слова "Языку научить нельзя, его можно только выучить"! так воно і є. ))))

,

Навчаюсь в академії. Мені подобається, є багато приємних викладачів, які можуть допомогти, підтримати та дати великий багаж знань. Щиро вдячна Філінюк В. А., Турансьькій В. Л., Халайцану А. П., Северіній Т. М та Дорош Г. О. Про хабарництво не знаю, не платила нічого.

,

містер ді і островий рулять на гелікоптері. в колеснікової не можна сидіти пеньком. куць є куць . 100кратний найкращий

,

Не радив би тут навчатись

,

=Це класний, веселий заклад, що дає можливість для самореалізації і основи. Але...є трохи "лаж"...Хоча, навчаючись зараз і іншому закладі, розумію, що вони кругом є! Якби була можливість - повернулась би! Однозначно)))!=

,

Дрес-код - це ще так! А чому до різних олімпіад, зустрічей студенти повинні "вилизувати" аудиторії? Повно є прибиральниць! Я сюди прийшла вчитися не сміття вигрібати!!! Чому б деканату не долучитись до прибирання. Адже декан так полюбляє згадувати свої студентські роки у педушці, так захоплюється! Вперед!!! Сьогодні вже не ті часи! І благодійністю не треба займатися! Коли вже студент зможе сказати НІ? Давайте по-людськи навчатися і жити!

,

да ,дресс-код ,це вже взагалі)) це якийсь несмішний прикол!!!

,

Що за нововедення із дрес-кодом?? Хоча б одна людина із ШАНОВАНОГО КЕРІВНИЦТВА закладу запитала чи студентам це потрібно? Розумію, що ми, як майбутні педагоги маємо відповідати своєму (примусовому) покликанню, але СТАВИТИ У ЯКІСЬ РАМКИ - БЕЗГЛУЗДО!! Чому, КОЛИ ВИКЛАДАЧІ, ТА ВИЩІ ЛЮДИ ПО РАНГУ ПОВОДЯТЬ СЕБЕ АМОРАЛЬНО ПО ВІДНОШЕННЮ ДО СТУДЕНТІВ, НЕ ДОТРИМУЮТЬСЯ того самого дрес-коду - ЦЕ НОРМАЛЬНО, а права студентів(мало того що їх по великому рахунку у цьому закладі немає...) пригнічуються!!! З іншої сторони, ВИ, ШАНОВНЕ КЕРІВНИЦТВО, ДАЛИ ЗМОГУ ВИТЯГНУТИ НА СТЕПЕНДІЮ ВСІМ СТУДЕНТАМ??(ті хто має протеже - так, у кого його немає..."пробачте,шановний студент, але ви - лашара!"). І якщо вже дрес-код, то ми завжди здаємо добровольно-прінудітєльні пожертви на розцвіт нашої академії, закупіть нам всім форму! не зробіть рік ремонту, не відсвяткуйте в деканаті кілька днів народження, не купуйте плазму, та різні круті пристрої про які студенти лише чують, а зробіть щось для студентів!!!

,

Закінчила заклад в 1996, Читаючи попередні коментарі дуже засмутилася, адже про Хмельницьке педучилище в мене залишилися дуже теплі і класні спогади. Саме завдяки цьому закладу я хороший знаючий спеціаліст, мене цінують на роботі....Дуже часто згадую наших улюблених викладачів- Г. І.Бідюк, Л.Г.Луцишину, О.І.Фільваркову, С.М.Колесникову, Н.М.Попик, Я.А.Збрицьку... Це були справжні майстри. Дуже жаль, що з приходом молодих спеціалістів думки про заклад змінилися....

,

Введений дрес код

,

За ті роки навчання, що я провела в академії, звичайно, не шкодую, бо знайшла тут справжніх друзів, познайомилася з багатьма цікавими людьми, отримала непогані знання і хороший досвід. Є багато чудових викладачів - Кенц Олена Анатоліївна, Слоневська Ірина Борисівна, Гамрецька Галина Степанівна, Шевчишин Микола Юрійович))) Особливо вдячна Онуфрійчук Лесі Павлівні та Коломієць Світлані Іванівні - ви просто неперевершені! Дякую за ті знання, які ви мені дали! Дуже жаль, що Леся Павлівна уже не викладає(((( Після минулого семестру, мене вразила корупція, яка стала просто процвітати((( Викладачі, благаю, не беріть грошей, хоч у тих студентів, хто вчить!!!!

,

Прикро читати про хабарі, у роки мого навчання вони теж були, але дуже-дуже рідко. Можливо, це заслуга тодішнього директора, шанованого і поважного, Мельника М. П., який завжди дбав про престиж закладу і підбирав вмсококваліфікованих педагогів. А в цілому, цей заклад дав мені прекрасну школу життя, саме завдяки його педагогам я стала вчителем, чим і пишаюсь

,

Навчалась з 1995 по 1999 роки у училищі, Це був саме той час, коли воно почало трансформуватись і я дуже хотіла навчатись у ньому і надалі, та - не склалось. Роки, проведені у стінах цього закладу, згадуються як найкращі студентські, лише часом затьмарюються образом Сваричевської, якій не варто працювати з людьми, незважаючи на непогані знання з предмета. З особливою теплотою та вдячністю пригадую Ткачук Г. О.(саме завдяки їй я не відчула труднощів при зміні кваліфікації з початкового навчання на українську філологію), Шквир О. Л, (знання, отримані мною завдяки їй, часто мене виручали у повсякденній роботі), а також Гамрецьку Г. С., Незнанову Н. І., Костромицьку В. В., Бучківську Г.В., Колеснікову С. М., Луцишину С. М., Мельник Р. М., якій особлива вдячність за те, що змогла дати такі знання з німецької, які дали змогу через 12 років без репетитора скласти іспит в аспірантуру. .

,

А чого це про одних і тих самих викладачів іде мова? Чи немає інших? Значить ці є самі най-най кращі!? Для мене найкращий Шевчишин М.Ю.!

,

найкращі викладачі ВНЗ: Філіпчук Наталя Вікторівна, Онофрійчук Леся Павлівна, Колесникова Світлана Михайлівна, Ящук Інна Петрівна)))))))

,

загалом, заклад нормальний, корупництво процвітає (хоча в порівнянні з іншими закладами НАБАГАТО менша (мається на увазі сесії, а не вступ і тому подібне, щодо нього цілковита несправидливість, якщо обіцяють одне, а отримуєш інше, і коли немаючи жодної 2,3 і майже не маючи поточних, а й відповідно підсумкових 4, отримати на вступі на вищий рівень трійку з педагогіки((((((()

,

найкращий викладач Абрамович Галина Михайлівна. Дуже люблю і поважаю.

,

не дуже

,

Навчатись в академії-велике задоволення, особливо, коли пари ведуть старі маразматичні вчителі ,які не зовсім розуміють студентів, знання дають наважні ,я як знала анлійську в школі, так нічого нового і не дізналась, є хороші вчителі ,дійсно ,які можуть навчити, але деякі просто кошмар, хоч бери і стріляйся)))

,

Супер заклад

,

В нашем прекрасном ВУЗе делается огромный вклад в развитие студентов . Например, идея жесткого нормирования количества оценок на группу и как следствие,"зарезанные" дипломы и степендии, очень мотивируют приобретать новые знания. Фишка с отменой индивидуальной формы обучения помогает распрощаться с приобретением практических навыков тем ,кто совмещал учебу с работой. А где брать деньгу на вятки? Спасибо ХГПА за бесценный опыт несправедливости и подлости .

,

Супер

,

люблю академію за те, що познайомилась з багатьма цікавими викладачами та студентами))) особливе ставлення в мене і до гуртожитку - вчить життю, згуртованості; живеться там весело!!! незабутні враження!!! взаємопідтримка, спогади та міцна дружба - ось що залишилось після проживання в ньому))) щодо якості освіти... так хочеться більш профільних предметів, а не філософії, ТОМ, соціології та інших "цікавих моментів" ;) не заважало б покращити викладання методики англійської та самої іноземної, бо я так і не зрозуміла нічого... тільки запам'ятала віршики.... а наші HEADWAYі, на мою думку, не підходять для вивчення англ мови, потрібно виписувати руку... самому писати в звичайних зошитах. а то 1-2 пари на тиждень це не рівень вчителя іноземної. для себе, на рівні "користувача" мову я знаю, але дітей я не осмілюсь навчати... взагальному враження від навчання в ХГПА в мене позитивні! P.S. чого тільки тиждень факультету ПН вартий ;)))))

,

фуфел.. Всі хочуть у відкриту грошей!!! знань все рівно що в ПТУ різниці немає... Щомісячні пожертви в академію становлять близько 200 грн. на вазончики. магнітофони... Столова - жахлива!!!! немає нічого їсти... бібліотека не забезпечує книгами. А ТАК В ЦІЛОМУ - ЗАШИБІСЬ!!!! рада що мама дала колись 1000доларів для вступу))

,

Академія -супер!! я закінчила 2009 магістратуру і дуже задоволена. Хто хотів, той вчився. Велика вдячність Інні Петрівні( людина - сонце, що випромінює тепло, яка підтримає, дасть добру пораду), Головачук Н.І., Слоневській І.Б., дарманській Ірині Миколаївні ( людині з великої букви), Савчук - пари супер. я вас всіх люблю. дорогі викладачі, ми цінуємо вашу працю, а тому наснаги Вам і здоров'я !!!!!!!!!!!

,

Не розумію, за що даному учбовому закладу дали такий високий рівень. Знання викладачів залишають бажати кращого(( Англійської вони не навчать!!!

,

Шкодую що тут навчаюся!

,

Я закінчила педучилище в 1996 році. куратором у нас була Олена Яківна педагог від Бога, мудра жінка, вона була нам ,як мати.велике за це їй спасибі.Коли я навчалась ніяких хабарів ніхто нікому не давав, оцінки нам ставили за знання.

,

На рахунок Острового мене "зачепило"....Якщо всесвiтню iсторiю я вчила-то вiдповiдна й оцiнка була.А соцiологiя менi не подобалась/ну не змогла я ïï втлумачити.....то i оцiнка по знаннях.А взяток вiн не бере!!! P./S.Люди,не поступайте сюди.Ви потiм попрацюэте рiк-два-i будете себе запитувати "чому я сюди пiшла?"

,

можна вчитись тут.всі викладачі НОРМ, от тільки по гармонії та поліфонії дали б другого препода... бо той що є -МІШОК ХВОРИХ АМБІЦІЙ ,а предмет подати неможе

,

Валентина Філінюк гарний педагог у академці!!!!!!!!!!!!!:):):)

,

Я вчилася тут, і зараз працюю і нічо, а академія дійсно хороша, найкраща в Україні!!!!!!!!!!!:):):)

,

сьогодні прекрасна людина и наш викладач Слоневська Ирина Борисівна відмічае День народженя !Бажаемо міцного здоровя успіхів на нелегкій педагогічній ниві !

,

Мені дуже подобається педушка!!! Островий - взагалі СУПЕР!Дуже класний викладач,респект і уважуха йому!

,

Так, Денис Павлович реально рулить тему! Це, чи не єдиний викладач з яким цікаво поспілкуватися на парах! Шкода, що він рідко буває в академії!Респект і поважуха йому, метикуватих студенток на мій кшталт! Хоча всеодно я найкраща в педушці!

,

Якби знала, яка ця педушка відстойна, ніколи б сюди не поступала. З такою напряжною обстановочкою, коли всі викладачі ходять похмурі, хочеться лізти на стіни. Хоча б хтось усміхнувся щиро і по приколу (хоча чула, про якогось Дениса Павловича у якого цікаво відвідувати пари), а не вимушено і відстойно. Віддайте мої 3 штуки!

,

супер!!!!!!!!!

,

А мені подобаеться Слоневська Ирина Борисівна,дуже класний викладач!

,

найкраща академія і викладачі!!

,

Взагалі враження про академію нормальне. Поступала ще у 2002 році в інститут, а закінчила вже ХГПА) Дуже люблю свого куратора Незнанову Ніну Іванівну. А також велика вдячність та повага Олексюк Надії Стратонівні з математики -- це напевно єдиний мій улюблений учитель за всі роки навчання. Пірошенко Світлана Юріївна, Дарманська Ірина Миколаївна, Гамрецька Галина Степанівна, Фільваркова Ольга Іванівна, Гаєвська Людмила Борисівна, Матвіїшин, Ацегейда, Онуфрійчук - з цими викладачами теж можна було ще миритися. Назавжди запам`ятаю -- Савчук і Коломієць(((((((((((((( Вище було сказано що мало годин англ.мови було - цілком погоджуюсь!!! І те що багато предметів було тих які на практиці взагалі непотрібні. Краще б давали дійсно - документацію, і т.д.

,

Я навчвлася ще у педагогічному училещі і закінчила його у 1996 році. Куратором у нас була Рогнеда Степанівна. Я дуже вдячна цим чудовим викладачам, які дали нам міцні знання, навчили любити і поважати свою професію і отримувати від неї зодоволення. Низький уклін ВАМ дорогі: Вовк В. П., Пастух З. О, Надія Стратонівна і багато інших. курсы английского языка в киеве цены изучение английского

,

Заклад справді прикольний,але хабарі ще прикольніші...))))

,

навчання цікавеньке, можна було б тісніше поспілкуватись з викладачами бо їх багатенько і вони рулят!!!!!!! льоха, наприклад, нічого. Всі молодята - викладачі завжди підтримують нас. Все класне може бути тільки на творчих факультетах. ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Ми ВСЕ ПЕРЕМОЖЕМО. ЗА НАМИ ПЕРШІСТЬ!!!!!!!!!!!!!!

,

Найкращому факультету - мистецтв, хвала! Побільше б таких чемних та добрих людей. Попри всі " щелбани" старайтесь залаишитись такими ж. А всі решта нехай подивляться спочатку у зеркало а потім своїми "золотими ручками " зроблять хоч частину того що вміємо і знаємо МИ.

,

в ХГПА я навчаюсь вже 2-й курс і скажу що задоволена навчанням у цьому закладі, винекають звичайно ситуації які мені не подобаються але ідеально буває лише в казках і те не всіх.так що намагайтися на ситуацію дивитись не з однієї сторони а з декількох. Бажаю удачі=)

,

Це точно....я Дениску ніколи не забуду)))))) На перші парі сказав мені приходити на пари в паранжі..(щоб так на мене не дивитись)

,

Денис Павлович - найкращий вчитель! На його парах чи при бесіді невинно відчуваєш себе краплею в океані емоцій і відчуттів! У нього є багато чому повчитися! Не пригадую я викладачів із таким колоритом! Він той, кого не забудеш ніколи, чого не скажеш про більшість інших викладачів!

,

Навчаюся перший рiк,але за цей короткий час я вже зрозумiла хто э хто!!!Онуфрiйчук Л.П,Колеснiкова С.М,Павлiшина Л.В - Ви найкращi!!!Цi викладачi чудово знають свою справу дiйсно вiдповiдають рiвню академii.Про поганих вчителiв промовчу,адже менi тут ще 6 рокiв вчитися.Взагалi заклад непоганий,менi подобаэться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,

чудовий заклад... цікаве навчання але важке...є багато лишніх придметів...

,

а про іноземний напрям-забудьте!!!!!!Дуже-дуже мало годин,взагалі як у школі((((( А на рахунок викладачів можу сказати,що варто самим було б декотрим повчитися (хоча б у своїх колег)!!!!!

,

Непоганий заклад.Але дуже мало викладачів, які дійсно відповідають рівню академії. Я навчаюсь 6 років і ще не давала хабарів. На сьгоднішній день звичайно це ДИВО.Хоча дуже багато чула про те ,що деякі викладачі беруть.Але і погоджуюсь з цим,тому що деяким " розумним " студентам немає за що ставити оцінки.Тому чому б не взяти. Побажання - Запрошуйте більше компетентних викладачів на факультет мистецтв. Будь-ласка...

,

Англійську мову добре вивчила на ФПО, а з 1 по 6 курс дійсно поверхово, мало годин; у школі зараз значно вищий рівень вивчення англійської мови, ніж ми вчили. У роботі не вистачає знань про ведення шкільної документації, а також способів підтримання дисципліни та порядку (це як не дивно зараз одне з першочергових завдань вчителя) і при цьому створення сприятливого психологічного мікроклімату у класі (викладачі психології врахуйте). Що ж стосується освіти та формування особистості, то наша академія тут на найвищому рівні. Навіть якщо людина не працює за спеціальністю, вона ніколи не пошкодує, що закінчила цей навчальний заклад :)

,

На рахунок практики, то тут її не так уж і достатньо....бо, приходячи до школи, ти стикаєшся з таким рядом питань, які, навчаючись, не розглядались....і тому мусиш самостійно розбиратись у всьому, тому що не кожен досвідчений вчитель має велике бажання допомогти молодому випускнику....

,

Практика хороша, подача знань така ,як і в інших закладах. Якщо йти чисто по професії , багато задають лишнього (просто не логічна трата часу) в мене додаткова спеціаьність англійська мова, а вчили поверхнево, пар було катастрофічно мало, треба самотужки повністю все вчити, Якщо англійська,то точно не сюди

,

Я закінчила пединститут у 2006 році. Деяким викладачам дійсно вдячна за набуті знання. Це - Луцишиній О.Г., Колесниковій С.М., Миринюк Н.І... Мабуть, більш доброзичливих, знаючих свою справу людей я не зустрічала. Що ж до знань, які я отримала...більшість з них просто зайві і, при роботі в школі, мені не знадобилися. Якщо ціль академії випускати вчителів початкових класів, то скажіть мені, будь ласка, навіщо нам було щороку здавати екзамен з математики, та ще й державний на 6-му курсі був ТОМ??? Де тепер використовувати ці "дуже потрібні" знання про інтеграли, логарифми і теорію ймовірності (щодо таблиці синусів та косинусів вже промовчу)?!

,

Початківці отримують глибокі знання!!!!!!!!!!! Їх ніякий дошкільник не переговоре!!!!!!!!!!:)

,

Не погоджуюсь з думкою про те, що факультет мистецтв є поганим

,

Чим більше навчаюсь, тим більше розумію, що навчання в цьому закладі - повний маразм, дурдом...Кожного тижня маю "насолоду" зустрічатися з "улюбленими" вчителями: Банашко Л.В., Петрюк Л.П., які вже достали.

,

Якщо викладачеві нецікаво тут викладати, то чого не шукаєте собі такого місця, де буде цікаво? Через таких викладачів і студенти страждають

,

Особливого бажання тут викладати не має цікавості а все це через начальство в тому числі і ректора

,

Це найкращий вуз, я в захваті. Цікаві вчителі, цікаво вчитися.Колеснікова Світлана Михайлівна і Онуфрійчук Леся Павлівна великий Вам RESPEKT//Ви найкращі у своїй справі - ви професіонали, Ваші пари пролітають за хвилину; студенти ХГПА щасливі що ви у них є... P.S реально туплять і виводять деякі з вчителів

,

ВНЗ дає гарну підготовчу базу - це головне в роботі! Ідеальний викладач, приклад для майбутнього вчителя - Слоневська Ірина Василівна. Люблю, люблю, люблю і ніколи не забуду Сербіну Людмилу Петрівну.

,

lдуже добий .знаючий викладач Слоневська Ирина Борисивна

,

Заклад супер, я рада, що навчаюсь тут.. Нас навчають чудові люди..) мене все влаштовує)

,

Скажите пожалуйста, а сюда можно потупать после 11-го класса, или только после 9-го???

,

це чудовий навчальний заклад.тут працюють найкращі викладачі,а особливо Філінюк Валентина Анатоліївна.))))))))))))))))))))))

,

Пед академія найкращий заклад!!!!!викладачі супер!!Особливо Токар Валентина!!!!!!

,

ХГПА - це дуже хороший навчальний заклад!Взагалі- це школа життя.Багато знань здобула,вражень,друзів... Сім років навчатись- це вам не жарти)))

,

ВНЗ непоганий, викладачі взятки беруть,а якщо знаєш то поставлять оцінку і без взятки. Прекрасний викладач Слоневська, Вовк, Телячий. Галімі викладачі - це Дорош і багато інших

,

самий кращий вуз

,

ХГПА рулит)))))))))

,

Навчаючись тут, я здобула більше знань , осоливо познайомилась зчудовими викладачами . ХГПА супер!!!!!!!!!!!!

,

тупий заклад

,

Островий Володимир Михайлович (вчитель історії та соціології) приймає хабарі. Всі студенти про це знають, але повноважеть це зупинити не вистачає. Студенти які знають предмет не можуть отримати задовільну оцінку. А його великий стаж роботи покривае його дії.

,

Огромное спасибо этому заведению! не одному оно дало путевку в жизнь!!!!Академия просто класс, хотя я заканчивала еще училище!

,

Навчалась в Педучилищі, потім у Педінституті, а тепер в ПЕДАКАДЕМІЇ. Супер-заклад. Я пишаюсь ХГПА!

,

я там учусь 3 года и мне очень нравится.Пісоцька Л.С The Best.

,

Норм, мне нрав...

,

я очень скучаю по своей академии!!!!!!!! обучение на высоком уровне

,

Мені вона подобається.

,

Навчання доволi цiкаве, викладачi "цiкавi особи", а декан - найкращий!!!!!!

,

Администратор - ты правильно сказал! Золотые слова насчет денег!! Че про нее(академию) еще можно писать?Да ниче!!!Вот что.Ниче,скоро все закончится...скоро...

,

навчаюсь другий рік на англійському факультеті, а подача знань - шкільна!!! Викладачі хотять грошей!!!

,

ничему не учат

,

Викладачі тут самі найкращі! Особливо мій куратор Шквир Оксана Леонідівна!

,

Самое-самое лучшее в мире учебное заведение. Я очень по нему скучаю.

,

Лучшее учебное заведение, незнаю или Лучшее в мире, но в Хмельницком то- точно!)))

,

Лучшее в мире учебное заведение!!!!!!!

,

Хорошие преподаватели(не все,канешно,но всё же)!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Хмельницькому, а також коледжі в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому