Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»

Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»


 • Хмельницький · вул. Ярослава Мудрого, 2-а, 29009
 • (0382) 70-45-16
  (0382) 70-45-64
 • hist_ukraine@ukr.net
 • денна, заочна
 • бакалавр, магістр, фаховий молодший бакалавр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1999 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

1000
студентів
18
викладачів
26
кандидатів
наук
5
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Соціально-гуманітарний

 • здоров'я людини;
 • соціальна робота;
 • психологія;
 • фінанси і кредит;
 • правознавство;
 • документознавство та інформаційна діяльність.

Абітурієнтам

Знижки на навчання 

 • особи з інвалідністю навчаються безкоштовно (за рахунок коштів фонду соціального захисту інвалідів).
 • учасники АТО/ООС та їх діти навчаються на пільгових умовах (з компенсацією коштів).
 • студенти, які навчаються одночасно за двома спеціальностями - до 50 %*.
 • студенти з однієї родини (близькі родичі та члени сім’ї), за умови одночасного навчання двох осіб – до 10 % для одного*.
 • вступники нагороджені золотою або срібною медаллю, чи з балом сертифікату ЗНО >150 балів – до 25%*.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](096) 39-93-700, [відкрити контакти](096) 167-79-38.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](096) 39-93-700, [відкрити контакти](096) 167-79-38.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Вітаю. Навчаючись у ХІСТ, магістратурі залишились тільки хороші враження. Навіть за такий короткий термін отримала знання, навички необхідні для роботи на сьогоднішній сучасний час. Кваліфікований викладацький персонал відповідально, доброчесно, толерантно та доброзичливо відносяться до проф обов'язків і студентів. Щиро дякую.

,

Самий корумпований вуз

,

Що ви гоните на універ. Да, це вам не ХНУ. Да, не безкоштовно. Да, влаштуватись на роботу складно. Але свою роботу роблять. Хто хоче щось вчити - отримує результат і працевлаштовується. Хто не хоче - отримує диплом котрий ніхто не приймає. Все залежить від тебе самого. Який сенс жалітись що даремно гроші потратив якщо на пари не ходив і на виході точно такий як прийшов тільки на 3 роки старіший і з куском пластику в руках. Плюс і так половина з нас йде працювати не за фахом... А толковим студентам яких і так беруть на роботу лиш треба якийсь документ для підтвердження - отримати диплом взагалі не проблема.

,

Найкращий інститут з доступним навчанням!

,

Хороший інститут.

,

Задоволена навчання. Інформації дають вдосталь, трохи їздити по різних корпусах напрягало. Шкода, що викладачі швидко змінюються, потрібно хороших спеціалістів заохочувати більше.

,

Жахливий інститут. Вже 100 разів пожалкувала, що саме сюди поступила! Звісно, якщо Ви готові слухати приниження викладачів та отримувати неадекватні оцінки - то будь ласка.

,

Вчилась 5 років, та по спеціальності не працюю. По-перше практика ніяка, по-друге коли роботодавцям показуєш диплом всі одразу коли бачуть назву закладу кажуть ні. Краще б за ці гроші поїхала за кордон, чи якісь толкові курси пройшла, користі більше булоб, тай менше коштів і нервів пішлоб.

,

На данний момент навчаюсь в цьому університеті,тут дуже крута атмосфера,всі є дружним ,викладачі і студенти☺веселі св'ята ,круті одногрупники,рекомендую)

,

Це крутий навчальний заклад

,

Дуже прекрасний заклад

,

Я на даний момент там навчаюся і даже натяка не було на хабар, на сесії здаєш на те що знаєш. Викладачі реально круті високий професіоналізм, особливий підхід, кожен викладач як то говориться з ізюменкою, викладачі вміють зацікавити і навіть ті що не хочуть вчитися, вчаться. Повірте мені є з чим зрівнювати, даже більше скажу такої крутої атмосфери немає ні в Католицькому Університеті ( Львів ), ні у Університеті Яна Павла 2 ( Люблін ). Хто думає куди йти, приходьте саме в ХІСТ тому що це заклад над закладами, звичайно це не топовий любий Єзуїтський заклад вище на уровень буде але думаю що це не доречне порівняння.

,

Грамотные, человечные преподаватели, взяток не берут. Коллектив доброжелательный, со студентов требуют.... Удивляюсь, что оказывается можно было не учиться)))

,

Я навчаюсь у цьому закладі і ще жодної взятки не платила.

,

Вуз- корупційний. Керівництво некомпетентне. Заплатив керівництву, на сесію можна і не йти. Дуже низький рівень у вузі. Такі вузи потрібно закривати. А діти інваліди заслуговують кращих умов навчання, у кращих державних вузах.

,

Хто хоче навчатись - того навчать. Хто не хоче - також диплом отримає. Є щось в голові - будеш працювати і будуть цінити з будь-яким дипломом, немає - та хоч Гарвард закінчи не допоможе. Викладачі хороші чуйні люди, багато практиків. Ціни на навчання одні з найнижчих.

,

Университет отличный,рада тому, что получаю знания именно в нем,коллектив очень дружный,царит взаимопонимание,поддержка сотрудников до учащегося,всегда идут на встречу,тому кто желает добиться желаемого!Спасибо!

,

Університет досить нормальний. Проблем із навчанням не викликає, ті хто хочуть ті і вчаться. Про те після закінчення на швидкий розшук роботи не розраховуйте, адже практики не має, а отже досвіду нуль. З 2 го курсу необхідно підшуковувати вакансію, тоді можна на щось розрахувати. Взагалі університет доживає свої роки, шкода адже є викладачі заради яких можна годинами робити д/з та слухати лекції.

,

Інститут-жах, гроші беруть за навчання,а нічого не вчать!!!

,

Навчання у цьому закладі не приносить ніякого задоволення, бо сіють це мудре, добре , вічне без душі та любові. Про яку віддачу викладачів може йтись, коли у них мізерні зарплати, відношення керівництва зверхнє.

,

Здравствуйте всем!Я закончила факультет журналистики и получила диплом бакалавра, поступила в Николаевский филиал как нашего и получила магистра это 2010 год.Ребята я работаю в Москве.Перевод был исполнен диплома на русский язык и заверен нотараильно и дорогие мои я работаю по диплому с Украины.И хочу поступать еще параллельно на психолога.Кто не хочет учится бабки за свой ум платит,а кто не хочет но может помогут вытянуть.Всем удачи.

,

Я очень-очень рада университетом!!!!!!!!!!!!Если есть мозги и желание всё удаётся,а неудачники пасут задних и пишут ерунду,кому какое дело к ректору это его личное дело на себя смотрите и не терзайте душу человеку.У него жена первая трагически умерла и он долго был сам и все видели ,как тяжело ему было,слава Богу ,что у него всё сложилось.А учёба там действительно отличная и теория и практика.Я закончила уже 6 лет назад и на работу берут везде и работаю с третьего курса ,сейчас руководитель.(Посмотрите в газете" Э " обьявления и поймёте ,кого действительно не хотят брать на работу,там так и написано студентов ХНУ не берём!!!!!!)Очень благодарна преподавателям.Гуманное отношение и понимание студентов действительно это правда Всё зависит от Вас,кто хочет тот будет учиться!!!!!!!!!!!!!Практику мы проходили и в больницах,школах,садиках,поликлиниках............Теория была просто класс!!А если Вам идут на уступки,то не пишите ерунду ,а цените это!!!!!!!

,

універ плохой

,

Еще недавно в этом ВУЗе работали прекрасные преподаватели из Государственного педагогического университета г. Каменец- Подольского. Это уважаемые и достойные люди, но они ушли оттуда в ужасе, потому что там не образование доминирует, а попросту родсвенники удовлетворяют свои меркантильные интересы и огромнейшие амбиции.

,

Хто бы что не говорил, а преподавательский состав в этом универе просто супер. а кто не мог устроиться это его сугубо личные проблемы. пусть и симейный бизнес. тут нет ничего плохого, гуже было бы еслы бы как у Мавроди, вкладывали и получали дулю. Я пошла учится в этот универ потомучто здесь нет взяток, а то что комуто паршиво там работалось и училось, то это в вас проблем, и нефиг гнать на приличные завидения.

,

Дуже шкодую, що витратила стільки грошей та часу. Тут навчаються ті, хто нікуди не зміг поступити, тому і навчальні послуги як для недалеких. Навчіться себе поважати та бережіть гідність з молодого віку.

,

Заклад - препоганий,навчатись там не раджу, але хочу привітати ректора з народженням сина від своєї секретарки. "Седина в бороду - бес в ребро" Отож, хто милосердний - допоможіть прогодувати татові дитя.

,

"Хвали, хвали мене моя губонько", бо хто знає цей нещасний ВНЗ, той не похвалить.

,

стыдно говорить где училась, а годы студенческие были прекрасными, вернуться в прошлое. но главное не диплом,а цель - захочешь и с таким чудо-дипломом хорошо устроишься в жизни.всем удачи.

,

Атличный инстытут!)))

,

навчатися в Ураїні класно!!

,

Диплом цього "вузу" відлякує усіх роботодавців. УУ - самий ганебний та не престижний в усій Хмельницькій області, який знеславився ще своїм дистанційним навчанням. А знаменитий - своїм ректором, у якого донька та нова "дружина" одного віку. Яке вже там навчання, попросту - потрібні гроші!!!

,

Тікайте всі звідти бігом

,

Хороший інститут! Усім рекомендую.

,

Кльовий інститут.

,

Не раджу. Не знаєш платиш, знаєш також платиш. Добре хоч не так багато як в інших ВУЗАХ

,

Хороший институт. Заканчиваю магистратуру. Всем довольна.

,

Гарний інститут! Приємно навчатися!

,

классный универ!

,

Це - не ВНЗ!!! Аморальний ректор попросту розкручує сімейний бізнес. Ганебний елемент освіти, втрачені роки та гроші на вітер.

,

Хороший університет. Я задоволена

,

Це найкращий університет. Гуманне відношення до студента в поєднаннні з високим рівнем викладання. окрім цього тут чудові умови для навчання осіб з обмеженою дієздатністю. Після звкінченння цього університету окремі студенти навіть змінюють свої світоглядні установки в кращу сторону. Раджу всім!!!!

,

цей университет давно пора закрити, тому що це пародтя на ВНЗ!!!!!!!!

,

Багато чого змінилось у вузі і не в добру сторону!

,

Хороший институт!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Хмельницькому, а також коледжі в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому