Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»

Хмельницький інститут соціальних технологій Університету «Україна»


 • Хмельницький · вул. Ярослава Мудрого, 2-а, 29009
 • (0382) 70-45-16
  (0382) 70-45-64
 • hist_ukraine@ukr.net
 • денна, заочна
 • фаховий молодший бакалавр, бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1999 році. Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура
 • Пiдготовче вiддiлення

1000
студентів
18
викладачів
26
кандидатів
наук
5
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Соціально-гуманітарний

 • здоров'я людини;
 • соціальна робота;
 • психологія;
 • фінанси і кредит;
 • правознавство;
 • документознавство та інформаційна діяльність.

Абітурієнтам

Знижки на навчання 

 • особи з інвалідністю навчаються безкоштовно (за рахунок коштів фонду соціального захисту інвалідів).
 • учасники АТО/ООС та їх діти навчаються на пільгових умовах (з компенсацією коштів).
 • студенти, які навчаються одночасно за двома спеціальностями - до 50 %*.
 • студенти з однієї родини (близькі родичі та члени сім’ї), за умови одночасного навчання двох осіб – до 10 % для одного*.
 • вступники нагороджені золотою або срібною медаллю, чи з балом сертифікату ЗНО >150 балів – до 25%*.

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](096) 39-93-700, [відкрити контакти](096) 167-79-38.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](096) 39-93-700, [відкрити контакти](096) 167-79-38.


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Що ви гоните на універ. Да, це вам не ХНУ. Да, не безкоштовно. Да, влаштуватись на роботу складно. Але свою роботу роблять. Хто хоче щось вчити - отримує результат і працевлаштовується. Хто не хоче - отримує диплом котрий ніхто не приймає. Все залежить від тебе самого. Який сенс жалітись що даремно гроші потратив якщо на пари не ходив і на виході точно такий як прийшов тільки на 3 роки старіший і з куском пластику в руках. Плюс і так половина з нас йде працювати не за фахом... А толковим студентам яких і так беруть на роботу лиш треба якийсь документ для підтвердження - отримати диплом взагалі не проблема.

,

Найкращий інститут з доступним навчанням!

,

Хороший інститут.

,

Задоволена навчання. Інформації дають вдосталь, трохи їздити по різних корпусах напрягало. Шкода, що викладачі швидко змінюються, потрібно хороших спеціалістів заохочувати більше.

,

Жахливий інститут. Вже 100 разів пожалкувала, що саме сюди поступила! Звісно, якщо Ви готові слухати приниження викладачів та отримувати неадекватні оцінки - то будь ласка.

,

Вчилась 5 років, та по спеціальності не працюю. По-перше практика ніяка, по-друге коли роботодавцям показуєш диплом всі одразу коли бачуть назву закладу кажуть ні. Краще б за ці гроші поїхала за кордон, чи якісь толкові курси пройшла, користі більше булоб, тай менше коштів і нервів пішлоб.

,

На данний момент навчаюсь в цьому університеті,тут дуже крута атмосфера,всі є дружним ,викладачі і студенти☺веселі св'ята ,круті одногрупники,рекомендую)

,

Це крутий навчальний заклад

,

Дуже прекрасний заклад

,

Я на даний момент там навчаюся і даже натяка не було на хабар, на сесії здаєш на те що знаєш. Викладачі реально круті високий професіоналізм, особливий підхід, кожен викладач як то говориться з ізюменкою, викладачі вміють зацікавити і навіть ті що не хочуть вчитися, вчаться. Повірте мені є з чим зрівнювати, даже більше скажу такої крутої атмосфери немає ні в Католицькому Університеті ( Львів ), ні у Університеті Яна Павла 2 ( Люблін ). Хто думає куди йти, приходьте саме в ХІСТ тому що це заклад над закладами, звичайно це не топовий любий Єзуїтський заклад вище на уровень буде але думаю що це не доречне порівняння.

,

Грамотные, человечные преподаватели, взяток не берут. Коллектив доброжелательный, со студентов требуют.... Удивляюсь, что оказывается можно было не учиться)))

,

Я навчаюсь у цьому закладі і ще жодної взятки не платила.

,

Вуз- корупційний. Керівництво некомпетентне. Заплатив керівництву, на сесію можна і не йти. Дуже низький рівень у вузі. Такі вузи потрібно закривати. А діти інваліди заслуговують кращих умов навчання, у кращих державних вузах.

,

Хто хоче навчатись - того навчать. Хто не хоче - також диплом отримає. Є щось в голові - будеш працювати і будуть цінити з будь-яким дипломом, немає - та хоч Гарвард закінчи не допоможе. Викладачі хороші чуйні люди, багато практиків. Ціни на навчання одні з найнижчих.

,

Университет отличный,рада тому, что получаю знания именно в нем,коллектив очень дружный,царит взаимопонимание,поддержка сотрудников до учащегося,всегда идут на встречу,тому кто желает добиться желаемого!Спасибо!

,

Університет досить нормальний. Проблем із навчанням не викликає, ті хто хочуть ті і вчаться. Про те після закінчення на швидкий розшук роботи не розраховуйте, адже практики не має, а отже досвіду нуль. З 2 го курсу необхідно підшуковувати вакансію, тоді можна на щось розрахувати. Взагалі університет доживає свої роки, шкода адже є викладачі заради яких можна годинами робити д/з та слухати лекції.

,

Інститут-жах, гроші беруть за навчання,а нічого не вчать!!!

,

Навчання у цьому закладі не приносить ніякого задоволення, бо сіють це мудре, добре , вічне без душі та любові. Про яку віддачу викладачів може йтись, коли у них мізерні зарплати, відношення керівництва зверхнє.

,

Здравствуйте всем!Я закончила факультет журналистики и получила диплом бакалавра, поступила в Николаевский филиал как нашего и получила магистра это 2010 год.Ребята я работаю в Москве.Перевод был исполнен диплома на русский язык и заверен нотараильно и дорогие мои я работаю по диплому с Украины.И хочу поступать еще параллельно на психолога.Кто не хочет учится бабки за свой ум платит,а кто не хочет но может помогут вытянуть.Всем удачи.

,

Я очень-очень рада университетом!!!!!!!!!!!!Если есть мозги и желание всё удаётся,а неудачники пасут задних и пишут ерунду,кому какое дело к ректору это его личное дело на себя смотрите и не терзайте душу человеку.У него жена первая трагически умерла и он долго был сам и все видели ,как тяжело ему было,слава Богу ,что у него всё сложилось.А учёба там действительно отличная и теория и практика.Я закончила уже 6 лет назад и на работу берут везде и работаю с третьего курса ,сейчас руководитель.(Посмотрите в газете" Э " обьявления и поймёте ,кого действительно не хотят брать на работу,там так и написано студентов ХНУ не берём!!!!!!)Очень благодарна преподавателям.Гуманное отношение и понимание студентов действительно это правда Всё зависит от Вас,кто хочет тот будет учиться!!!!!!!!!!!!!Практику мы проходили и в больницах,школах,садиках,поликлиниках............Теория была просто класс!!А если Вам идут на уступки,то не пишите ерунду ,а цените это!!!!!!!

,

універ плохой

,

Еще недавно в этом ВУЗе работали прекрасные преподаватели из Государственного педагогического университета г. Каменец- Подольского. Это уважаемые и достойные люди, но они ушли оттуда в ужасе, потому что там не образование доминирует, а попросту родсвенники удовлетворяют свои меркантильные интересы и огромнейшие амбиции.

,

Хто бы что не говорил, а преподавательский состав в этом универе просто супер. а кто не мог устроиться это его сугубо личные проблемы. пусть и симейный бизнес. тут нет ничего плохого, гуже было бы еслы бы как у Мавроди, вкладывали и получали дулю. Я пошла учится в этот универ потомучто здесь нет взяток, а то что комуто паршиво там работалось и училось, то это в вас проблем, и нефиг гнать на приличные завидения.

,

Дуже шкодую, що витратила стільки грошей та часу. Тут навчаються ті, хто нікуди не зміг поступити, тому і навчальні послуги як для недалеких. Навчіться себе поважати та бережіть гідність з молодого віку.

,

Заклад - препоганий,навчатись там не раджу, але хочу привітати ректора з народженням сина від своєї секретарки. "Седина в бороду - бес в ребро" Отож, хто милосердний - допоможіть прогодувати татові дитя.

,

"Хвали, хвали мене моя губонько", бо хто знає цей нещасний ВНЗ, той не похвалить.

,

стыдно говорить где училась, а годы студенческие были прекрасными, вернуться в прошлое. но главное не диплом,а цель - захочешь и с таким чудо-дипломом хорошо устроишься в жизни.всем удачи.

,

Атличный инстытут!)))

,

навчатися в Ураїні класно!!

,

Диплом цього "вузу" відлякує усіх роботодавців. УУ - самий ганебний та не престижний в усій Хмельницькій області, який знеславився ще своїм дистанційним навчанням. А знаменитий - своїм ректором, у якого донька та нова "дружина" одного віку. Яке вже там навчання, попросту - потрібні гроші!!!

,

Тікайте всі звідти бігом

,

Хороший інститут! Усім рекомендую.

,

Кльовий інститут.

,

Не раджу. Не знаєш платиш, знаєш також платиш. Добре хоч не так багато як в інших ВУЗАХ

,

Хороший институт. Заканчиваю магистратуру. Всем довольна.

,

Гарний інститут! Приємно навчатися!

,

классный универ!

,

Це - не ВНЗ!!! Аморальний ректор попросту розкручує сімейний бізнес. Ганебний елемент освіти, втрачені роки та гроші на вітер.

,

Хороший університет. Я задоволена

,

Це найкращий університет. Гуманне відношення до студента в поєднаннні з високим рівнем викладання. окрім цього тут чудові умови для навчання осіб з обмеженою дієздатністю. Після звкінченння цього університету окремі студенти навіть змінюють свої світоглядні установки в кращу сторону. Раджу всім!!!!

,

цей университет давно пора закрити, тому що це пародтя на ВНЗ!!!!!!!!

,

Багато чого змінилось у вузі і не в добру сторону!

,

Хороший институт!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Хмельницькому, а також коледжі в Хмельницькому, курси в Хмельницькому, репетитори в Хмельницькому, робота в Хмельницькому