Черкаський навчально-науковий інститут Університету банківської справи

Черкаський навчально-науковий інститут Університету банківської справи


 • Черкаси · вул. В'ячеслава Чорновола, 164, 18028
 • (097) 211-47-17
 • cibs@cibs.ubs.edu.ua
 • денна, заочна, дистанційна
 • бакалавр, магістр
 • ЗВО (вуз) заснований у 1968 році. Статус державний. IV рівень акредитації. Диплом державного зразка.

 • Безкоштовне навчання
 • Платне навчання
 • Гуртожиток
 • Пiдготовче вiддiлення
 • Військова кафедра
 • Післядипломна освіта
 • Аспірантура, докторантура

262
студенти
2
викладачі
25
кандидатів
наук
6
професорів
і докторів наук

Спеціальності

Факультети

Факультет управління та права.

Абітурієнтам

Дізнайтеся більше про спеціальності та можливості на сторінці Університету банківської справи: https://www.education.ua/ua/universities/267/

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](067) 811-91-39.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](067) 811-91-39.

Про ЗВО (вуз)

Матеріально-технічне забезпечення Черкаського інституту Університету банківської справи має відповідні належним чином обладнані власні приміщення.

Приміщення навчально-лабораторного комплексу Черкаського інституту оснащені системою кондиціонування повітря, високошвидкісним інтернетом, комп’ютерним та мультимедійним обладнання для організації освітнього процесу та інших видів діяльності структурних підрозділів

У навчально-лабораторному комплексі Черкаського інституту є заклад громадського харчування.

Для проведення просвітницьких і навчально-виховних заходів існує актова зала, оснащена сучасним  професійним світовим, звуковим і комп’ютерним обладнанням.

Фотогалерея: https://cibs.ubs.edu.ua/gallery/


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

ЧННІ ДВНЗ "Університет банківської справи" - найкращий ВУЗ. Кафедра обліку - я Вас люблю.

,

Закончила институт в прошлом году. Перешла сюда из другого университета, потому могу сравнить. Мне понравилось, что институт небольшой, нет "потока" того, когда ты для преподавателя - один из тысячи. Если стараешься в учёбе хоть немного, тебя здесь всегда поддержат, помогут и пойдут навстречу. Очень приятное место для учёбы. Аудитории все с мультимедиа, все методички и другие учебные материалы - на сайте, отличная библиотека, столовка и общежития. Нашла себе здесь хороших друзей, в том числе среди преподавателей.

,

Дякую викладачам та адміністрації ЧІБС за незабутні роки навчання, за сповнене вражень студентське життя, за знання та корисні навички! Жаль, що не можна повторити!

,

Чудовий навчальний заклад, високий рівень якості освіти і знань! Кваліфіковані і дуже хороші викладачі! Сучасно оснащені аудиторії! В інституті доступні методи викладання, мультимедійні презентації, групові семінари.Викладачі подають матеріал в максимально цікавому для студентів форматі. Рада, що мала змогу тут навчатися)))

,

Не згідна, що вуз є корупційним. Навчаюсь уже 3 роки по спеціальності Облік і оподаткування, не було жодного випадку, щоб хтось вимагав гроші. Викладачі кафедри обліку дуже добре відносяться до студентів, завжди допомагають при будь-яких складнощах по предмету. Не жалкую, що поступила саме в цей ВУЗ - він найкращий.

,

Вуз стан дуже корупційним. Раджу абітурієнтам дуже добре подумати перед тим як вступати. Не раджу обирати кафедру обліку - прямо кажуть що давайте гроші.

,

Институт с самой лучшей базой в городе! Отличные преподаватели, хорошие условия для проживания иногородних студентов, аудитории, оснащенные современной компьютерной техникой. Для будущих студентов я бы посоветовала институт, который и сама закончила, как отличную альтернативу дорогим столичным ВУЗам. Для качественного обучения здесь созданы все условия.

,

Економічні професії,особливо банківські втрачають свою актуальність. Навчалась тут 6 років. Раніше інститут був під НБУ, викладачі отримували хорошу зарплату, відповідно і відношення до студентів було краще. Після того як інститут віддали під Мін. Освіти, викладачам урізали зарплати, до студентів стали гірше ставитись, постійно жаліючись які копійки нам платять, почали заглядати в заліковки чи не поклав хто грошенят. Раніше вони отримували хорошу зарплату, вони не брали хабарів, боячись за свою посаду! А зараз я навчаюсь на 6 курсі і пишу дипломну, в мене вже змінилось 3 керівника! При цьому нікому ніякого діла до моєї дипломної нема! Ніхто навіть дивитись не хоче! Ссилаючись на те що в нас нема на це часу! Це при цьому що я навчаюсь на контракті – я за ці пів року заплатила, при цьому за ці пів року ми 3 місяці були на практиці в банку, це нам потрібно ще доплачувати!!!А за 5000 грн керівник дипломної повинен хоча б мені допомагати в написанні і її перевіряти!

,

Найкращий ВУЗ Черкас!!! ЧІБС the best)))

,

Інститут не поганий, але є один мінус, про який нажаль абітурієнтам ніхто не говорить. Якщо вступати на контракт то навчатись можна (вартість не така вжей висока), якщо ж плануєте на бюджет то обирайте інший вищий навчальний заклад, так як вимоги для бюджетників дуже високі, а розмір стипендії нажаль на рівні коледжу (((( Тож тому хто має гарні знання варто обміркувати, чи готовий він навчаючись в інституті, відчувати себе учнем коледжу.

,

Дуже класний вуз! На жаль, багато випускників про нього не знають. Дуже вдячна викладачам! За їх ставлення, за знання, що давали, за допомогу! Щастя і здоровя усім!

,

Все було клас!!!

,

Найкращий! Технічне та інформаційне оснащення 5+, найкращі викладачі, лояльне відношення! Досить бюджетна їдальня і недороге проживання в гуртожитку з євро-ремонтом!

,

просто обожаю этот вуз!!! никогда не забуду годы проведенные в нем) спасибо за все) преподаватели лучшие люди в мире!! кто любит это направление - всем сюда! советую...выпуск бакалавров 2013 любит вас))

,

Є свої приколи, але за співвідношенням "ціна/якість", думаю, це найкращий економічний вуз України. В банківській справі - так точно.

,

Я училась там с 1997-2001 год! Спасибо всем преподавателям за полученные знания а так же за эту прекрасную маленькую жизнь прожитую во время учебы! Люблю тебя мой институт!

,

the best!!!

,

Я выпускница группы ББС 1-01 ( первые 4 года ) и СБС -51 ( пьятый курс ), очень скучаю за теми годами учёбы, это самые замечательные 5 лет моей жизни 2001-2006 г.г. Спасибо всем преподавателям за всё, ВУЗ действительно самый хороший в Украине!!!

,

Дуже хороший внз! Для тих, хто хотів би вивчати економічні спеціальності - дійсно найкращий вибір у місті, та й, думаю, центральній Украіні. Кафедра обліку- гордість закладу. Взагалі увесь викладацький склад професійний . Технічні умови, бібліотека-вищий рівень. Створено чудові умови для студента, його якісного навчання

,

the best

,

спасибо ему и преподавателям за 5 лет беззаботной жизни (2003-2008)

,

Супер институт)))))Оч рада что высшее образование получила в нем)

,

Кафедра бухгалтерського обліку найсильніша в Україні

,

Мне нравиться очень учиться в ЧИБСе))))))))

,

Очень хороший ВУЗ!!!

,

Хорошие студенческие годы, 1994 - 1996, наши выпускники уже матерые банкиры))) Но лучшее, что может быть в жизни - это, безусловно студенческие годы))) ТАК держать!!! Не посрамим ОТЕЧЕСТВО!!!

,

Класс!!!

,

Вуз на все 100%

,

ВУЗ найкращий! На виисокому рівні як навчальний процес, так і укомплектованість аудиторій! Особливо це оцінюєш в порівнянніз іншими ВНЗ нашого міста!

,

Найкращий ВУЗ!!!!!!!!!!!

,

вуз очень хороший

,

The best

,

Освіта на найвищому рівні. ЧІБС - найкращий внз Черкас!!!

,

хороший Вуз, который дает отличные знания!!!


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Черкасах, а також коледжі в Черкасах, курси в Черкасах, репетитори в Черкасах, робота в Черкасах