Чернігівський інститут імені Героїв Крут ПрАТ «ВНЗ «МАУП»


 • Чернігів · вул. Промислова, 17, 14000
 • (046) 267-71-79
  (067) 464-58-06
 • maupchern@ukr.net
 • денна, заочна, дистанційна
 • бакалавр, магістр
 • Статус приватний. IV рівень акредитації. Диплом держ. зразка.

400
студентів

Спеціальності

Факультети

 • Управління персоналом, економіки праці та публічного управління.
 • Загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін.
 • Правознавство.

Абітурієнтам

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: ([відкрити контакти]067) 464-58-06 або на сайт http://maupchern.pp.ua/

Є можливість вступу без ЗНО!!!

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все таки є можливість вступити до вищого навчального закладу ще в цьому році.

Як це зробити ?

Ви можете подати документи до Польсько-Українського освітнього центру при МАУП, де реалізуються спільні польсько-українські програми з Вищою Школою Внутрішньої безпеки в м. Лодзь (Польща) та Collegium Humanum Варшавським університетом  менеджменту в м. Варшава (Польща). Зарахування відбувається на базі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди.

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на вступ до бакалаврату або магістратури без ЗНО – за спільними Польсько-українськими програмами навчання.

Сертифікат ЗНО для вступу на навчання за цими програмами не потрібен!

Зарахування відбувається на основі атестату про повну загальну середню освіту, диплому про вищу освіту (для магістрів) та результатами співбесіди.

Закінчивши перший курс навчання (в Україні, заочно), кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або паралельно продовжити навчання до ступеню бакалавра/магістра в Польщі.

Метою спільних Польсько-українських програм є підготовка конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці та адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві.

Інтегровані навчальні плани МАУП та польських закладів вищої освіти, лекції та семінари від кандидатів / докторів наук / професорів, набуті  знання і вміння від практиків-професіоналів роблять процес навчання найефективнішим.

Для консультацій щодо вступу без ЗНО на спільні Польсько-українські програми та отримання знижки 20% на навчання зареєструйтеся на сайті http://bezzno.maup.com.ua/

Для отримання повної та детальної інформації стосовно термінів, умов прийому, іспитів та необхідних сертифікатів центру оцінювання для вибраних спеціальностей звертайтеся в приймальну комісію за тел.: [відкрити контакти](046) 267-71-79, [відкрити контакти](067) 464-58-06.

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися наступні документи

 • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
 • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
 • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
 • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3x4 см;
 • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
 • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: [відкрити контакти](046) 267-71-79, [відкрити контакти](067) 464-58-06.


Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цьому ЗВО/ВНЗ, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі ЗВО/ВНЗ в Чернігові, а також коледжі в Чернігові, курси в Чернігові, репетитори в Чернігові, робота в Чернігові