За кордоном
Фелісія, міжнародний освітній центр

Вища освіта в Польщі


Сьогодні на терені Євросоюзу стандарти освіти уніфіковані і оскільки Польща є невід’ємною частиною ЄС, польські дипломи визнаються роботодавцями на всьому європейському просторі, включаючи і Україну.

Особливості:

 • Можливість навчатися в інших країнах за стипендіальними програмами;
 • Кожен студент може поїхати на стажування та практику закордон;
 • Ступені освіти – бакалавр, магістр;
 • Післядипломна освіта: протягом 1-1,5 року

Як стати студентом омріяного ВИШу Польщі?

Навчання в Польщі проводиться винятково польською або англійською мовами. Це означає, що рівень знання цих мов має бути на досить високому рівні (В1, В2). Студенти в обов’язковому порядку проходять сертифікацію зі знання мови. І саме в цьому Вам допоможе Міжнародний освітній центр “Фелісія”. На курсах польської і англійської мов ми підготуємо вас для подальшого навчання за кордоном.

Обов’язки МОЦ «Фелісія»:

 • Безкоштовна консультація;
 • Формування пакету документів;
 • Візова підтримка;
 • Підбір житла;
 • Супровід до місця навчання;
 • Поселення;
 • Координація протягом першого року навчання.

Більше інформації читайте на нашому сайті
https://www.felisiya.com/navchannya-v-polshhi/


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити
Костенко Оксана,15.10.2019, 11:27
Дякую Міжнародному освітньому центру " Фелісія", за допомогу при вступі до польського університету, за те що допомогли Олі визначитись із професією за постійну співпрацю та підтримку. Приємно те, що центр турбується про своїх клієнтів не лише при вступі , а й в подальшому їхному житті. Маю хороші враження від Польщі і від самої системи освіти. Для моєї доньки -це прекрасна можливість використати свій потенціал і досягнути поставлених цілей у житті, а головне стати самостійною і комунікабельною. Оточення хороших і привітних людей, зробило Оліне життя тут набагато цікавішим. Ви ПРОФЕСІОНАЛИ Розвитку вам і процвітання ви робите хорошу справу.
Оксана,24.01.2018, 12:58
Одного дня моя донька Маша прийшла додому і сказала, що її подружка Іра, з якою дружать з дитинства, хоче поступати до Польщі і проходить в Полтаві курси з вивчення польської. Після обговорення вдома і перемовин із батьками Іри, ми прийняли рішення також поступати до польського університету. Почали вивчати мову у Міжнародному освітньому центрі «Фелісія». Так склалося, що подружка Маші передумала із вибором, а мрія доньки збулася – вона студентка 1 курсу університету ім. Марії Кюрі в Любліні. Навчається на факультеті Логістики. Про центр «Фелісія» - маю тільки позитивні відгуки. Люди, які працюють там, відкривають для наших дітей ширші горизонти. Дуже сподобалося, що могла звернутися до центру у будь-який час і отримувала всі потрібні консультації. Підтримка – величезна, на всіх етапах, починаючи від вибору професії і ВИШу і аж до підготовки документів для візи – у всьому нам допомагала директор Катаєва Олена Степанівна і вся її команда
Оксана,10.01.2018, 07:58
6 років тому мій син став старшокласником і ми почали замислюватися, куди поступати. Освіта у Польщі була ще не розкрученою, але проаналізувавши умови, я зрозуміла, що це вигідніше і перспективніше, ніж у нашій країні. А так як була знайома із директором центру «Фелісія» Оленою Катаєвою особисто, сумнівів у мене не було. Ми вдячні цій чудовій, розумній жінці, справжньому професіоналу своєї справи, що допомогла нашу мрію втілити у реальність. За рік, поки Дмитро займався у викладачів Центру, вони зробили все, щоб син зумів опанувати польську мову. Вирішальну роль зіграв освітній тур до Любліна і Кракова, під час якого ми завітали до різних університетів, поспілкувалися із викладачами, а також ознайомилися із умовами проживання студентів у гуртожитках. На сина це справило враження, бо він побачив різницю між освітою у Польщі та Україні.Раджу усім батькам скористатися подібними турами. Син вступив до Краківської Академії Моджевського, отримав диплом бакалавра і зараз працює у Польщі.
Катя,29.11.2017, 07:48
Я навчаюся у Варшаві у Вищій школі eкології і управління (WSEIZ). Свою мрію про вступ до Польщі я почала з полтавського цeнтру “Фeлісія”, дe мeні допомогли оволодіти мовою і виїхати на навчання закордон. У цeнтрі працюють щирі, відкриті, добрі, розумні і готові завжди простягнути руку допомоги люди. На їх плeчах лeжить доля багатьох дітeй, які в майбутньому готуються стати студeнтами прeстижних польських ВИШів. Уроки у цeнтрі “Фeлісія” були унікальними і запам’ятаються мені на все життя: цікаві, різносторонні, захоплюючі і вeсeлі. Мeні знову і знову хочеться повeрнутися в тeплі, затишні кабінeти, дe завжди пахло свіжою кавою і випічкою. У цeнтрі завжди панувала домашня атмосфера і люди всі такі… свої, рідні…
Володимир,28.11.2017, 12:57
Коли мій син сказав, що хоче навчатись у Європі, ми почали шукати, хто нам у цьому може допомогти. Друзі підказали Міжнародний центр «Фелісія». Так ми познайомилися із директором Катаєвою Оленою Степанівною, чудовою людиною, яка через Профорієнтацію допомогла сину зрозуміти, яка спеціальність підходить йому найбільше, а також зорієнтувала серед численного розмаїття ВНЗ Польщі. Добре, що є такі центри, які допомагають людям досягнути мети, за що їм - щирі слова вдячності. Мені сподобалося, що у «Фелісії» був налагоджений з батьками тісний контакт: нас тримали в курсі успіхів дитини, проводили батьківські збори, організовували конференц-зв’язок по скапу з представниками польських університетів, а ми задавали запитання. Дуже позитивно і те, що з дітьми підтримують контакт і після вступу, допомагають вирішити проблеми, якщо такі виникають. Ми обрали Вищу Школу Банкову у Познані, спеціальність Менеджмент приватного бізнесу.

Залишити коментар

Усі ЗВО (вузи) в Полтаві, а також коледжі в Полтаві, курси в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві