Подробная информация о компании

Международный образовательный центр «Фелисия» - это:

 • статус «Лидер отрасли-2016 и 2017» по показателям национального бизнес-рейтинга (НБР);
 • образовательный центр, имеющий аккредитацию польского вуза;
 • 9 успешных лет на рынке образовательных услуг

5 принципов нашей работы:

 • доступность образовательных услуг;
 • надежность в сотрудничестве;
 • индивидуальный подход к запросам клиента;
 • мобильность в принятии решений;
 • внедрение новых образовательных проектов на территории Украины

Мы предлагаем: 

 • изучение иностранных языков
  (польский, чешский, английский);
 • услуги с профориентации
  (помощь в выборе профессии);
 • высшее образование в Польше, Китае, Чехии, Словакии и Канаде;
 • последипломное образование со статусом польского студента на территории Украины;
 • услуги ментора
  (встреча в Польше, подбор жилья, услуги переводчика – для студентов, деловых людей, туристов);
 • консультации по визовым вопросам;перевод документов, их нотариальное заверение, апостилизация 

Наши преимущества: 

 • лучшие преподаватели польского языка в Полтаве
  (включительно с носителями языка);
 • широкий выбор занятий (индивидуальные, в группе, в мини-группах
  (Дуэт и Трио)
 • интересный и креативный подход к учебному процессу;
 • работаем с различными категориями людей
  (школьниками, абитуриентами, людьми, которые ставят своей целью выехать за границу на работу, получить Карту Поляка и т. д.);
 • различные акции и скидки для наших клиентов
Программы
Высшее образование - Китай.
Высшее образование - Польша.
Другие языковые курсы - Польша.
Высшее образование - Словакия.
Высшее образование - Чехия.
Оценка посетителей
(по 12 комментариям)
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить
,

Високий рівень кваліфікації співробітників. Дуже приємно мати з вами справу.

,

За 12 лет работы Фелисии все желающие поступили в учебные заведения Европы и Китая. Это говорит только высоком качестве работы сотрудников центра.

,

К сожалению работу центра "Фелисия" качественной назвать я не могу. Говорят одно, на деле, выходит другое, а потом один ответ:" Такого не было". А когда пытаешься выяснить ситуацию игнорируют. Люди должны знать правду, а не только красивую мишуру. К большому сожалению даже на одну звезду не тянет. Я по своему опыту не советую выбирать этот центр. Благодарю.

,

Одного дня моя донька Маша прийшла додому і сказала, що її подружка Іра, з якою дружать з дитинства, хоче поступати до Польщі і проходить в Полтаві курси з вивчення польської. Після обговорення вдома і перемовин із батьками Іри, ми прийняли рішення також поступати до польського університету. Почали вивчати мову у Міжнародному освітньому центрі «Фелісія». Так склалося, що подружка Маші передумала із вибором, а мрія доньки збулася – вона студентка 1 курсу університету ім. Марії Кюрі в Любліні. Навчається на факультеті Логістики.
Про центр «Фелісія» - маю тільки позитивні відгуки. Люди, які працюють там, відкривають для наших дітей ширші горизонти. Дуже сподобалося, що могла звернутися до центру у будь-який час і отримувала всі потрібні консультації. Підтримка – величезна, на всіх етапах, починаючи від вибору професії і ВИШу і аж до підготовки документів для візи – у всьому нам допомагала директор Катаєва Олена Степанівна і вся її команда.

,

Свою мрію про вступ до Польщі я почала з полтавського цeнтру “Фeлісія”, дe мeні допомогли оволодіти мовою і виїхати на навчання до Варшави. У цeнтрі працюють щирі, відкриті, добрі, розумні і готові завжди простягнути руку допомоги люди. Вони справжні професіонали, аджe на 100% знають, чим займаються і для чого! На їх плeчах лeжить доля багатьох дітeй, які в майбутньому готуються стати студeнтами прeстижних польських ВИШів.
Я вивчала польську лишe рік, можливо, ви подумаєтe, що з таким рівнeм знання мови до Польщі їхати рано, то я з впевненістю можу вам сказати: ні! Уроки у цeнтрі “Фeлісія” були унікальними і запам’ятаються мені на все життя: цікаві, різносторонні, захоплюючі і вeсeлі. Викладачі роблять усe для того, щоб діти змогли засвоїти матеріал якнайкращe і якнайбільшe. Мeні знову і знову хочеться повeрнутися в тeплі, затишні кабінeти, дe завжди пахло свіжою кавою і випічкою. У цeнтрі завжди панувала домашня атмосфера і люди всі такі… свої, рідні…

,

Коли мій син сказав, що хоче навчатись у Європі, ми почали шукати, хто нам у цьому може допомогти. Друзі підказали Міжнародний центр «Фелісія». Так ми познайомилися із директором Катаєвою Оленою Степанівною, чудовою людиною, яка через Профорієнтацію допомогла сину зрозуміти, яка спеціальність підходить йому найбільше, а також зорієнтувала серед численного розмаїття ВНЗ Польщі. Добре, що є такі центри, які допомагають людям досягнути мети, за що їм - щирі слова вдячності. Мені сподобалося, що у «Фелісії» був налагоджений з батьками тісний контакт: нас тримали в курсі успіхів дитини, проводили батьківські збори, організовували конференц-зв’язок по скапу з представниками польських університетів, а ми задавали запитання. Дуже позитивно і те, що з дітьми підтримують контакт і після вступу, допомагають вирішити проблеми, якщо такі виникають.
Ми обрали Вищу Школу Банкову у Познані, спеціальність Менеджмент приватного бізнесу.

,

У Міжнародному освітньому центрі «Фелісія» працюють чудові люди, які допомагають здійснитися мріям наших дітей про краще майбутнє.

,

Про Міжнародний освітній центр «Фелісія» дізналася від співробітників. Коли ми з сином Максимом вирішили, що він буде вступати до польського ВИШу, не сумнівалися ні хвилини, до кого звернутися.
Про Центр можу сказати тільки чудові слова. Мені, як мамі, дуже імпонує, що батьків завжди тримають у курсі подій: які успіхи у дітей, над чим треба попрацювати. Дітям на заняттях давали багато інформації про різні ВНЗ Польщі, порівнювали, розповідали про плюси і мінуси кожного з них, таким чином допомагаючи обрати «своє».
Окрема вдячність пані Мирославі, саме завдяки їй, син отримав хороші знання польської мови. Зараз він уже є студентом університету Лазарського у Варшаві, чому ми безмежно раді!

,

Ми переконані, що ця програма відкриє нам "вікно в новий світ" здобуття якісної європейської освіти.

,

К сожалению, есть такие люди, которые ведут "грязную игру" и пытаются осквернить имена тех людей, которые много помогают, такие как Смолинские. Мне нравится то, что они не скрывают те трудности, которые могут возникать во время обучения, или в процессе оформления документов. Нам сразу сказали где какие вопросы могут возникнуть. Благодаря именно такому подходу моя дочь легче адаптировалась. Она сейчас на 2-м курсе в Университете Лазарского. Мы очень довольны.

Рекомендую и другим самим убедиться, а не поддаваться сплетням и слухам. Тем более что там есть возможность съездить в эти ВУЗы и все увидеть своими глазами.

,

Ми дуже задоволені цією програмою. З нами чітко працюють, пояснюють та допомагають розібратися у всьому дуже зрозуміло та вчасно. Дитина вже на 2 курсі і просто розцвіла. Дякуємо всім, особливо Смолінським Вікторії та Миколі.

,

У каждого человека есть право выбирать и доверять. Поэтому моя дочь выбрала эту программу

Партнеры сайта
Европейская культурно-просветительская инициатива, образование в Польше
Европейская культурно-просветительская инициатива, образование в Польше
Все партнеры | Стать партнером

Образование за рубежом в Полтаве, а также вузы в Полтаве, колледжи и техникумы в Полтаве, курсы в Полтаве, репетиторы в Полтаве, работа в Полтаве

Обратная связь