За кордоном
Фелісія, міжнародний освітній центр

Фелісія, міжнародний освітній центр Business


Міжнародний освітній центр «Фелісія» - це:

 • статус «Лідер галузі-2016 та 2017» за показниками національного бізнес-рейтингу (НБР);
 • освітній центр, що має акредитацію польського ВНЗ;
 • 9 успішних років на ринку освітніх послуг

5 принципів нашої роботи:

 • доступність освітніх послуг;
 • надійність у співпраці;
 • індивідуальний підхід до запитів клієнта;
 • мобільність у прийнятті рішень;
 • впровадження нових освітніх проектів на території України

Ми пропонуємо:

 • вивчення іноземних мов
  (польська, чеська, англійська);
 • послуги з профорієнтації
  (допомога у виборі професії);
 • вища освіта у Польщі, Китаї, Чехії, Словаччині та Канаді;
 • післядипломна освіта зі статусом польського студента на території України;
 • послуги ментора
  (зустріч на території Польщі, підбір житла, послуги перекладача – для студентів, ділових людей та туристів);
 • консультації щодо візових питань;
 • переклад документів та їх нотаріальне завірення, апостилізація

Наші переваги:

 • найкращі викладачі польської мови в Полтаві
  (включно з носіями мови);
 • широкий вибір занять (індивідуальні, в групі, в міні-групах
  (Дует та Тріо);
 • цікавий та креативний підхід до навчального процесу;
 • працюємо з різними категоріями людей
  (школярами, абітурієнтами, людьми, які ставлять собі за мету виїхати закордон на роботу, отримати Карту Поляка, тощо);
 • різні акції та знижки для наших клієнтів

Програми4

 • Вища освіта - Чеська Республіка
 • Вища освіта - Китай
 • Вища освіта - Польща; Інші мовні курси - Польща
 • Вища освіта - Словаччина

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
Слава, 26.11.2020, 21:57

Високий рівень кваліфікації співробітників. Дуже приємно мати з вами справу.

Алекс, 03.10.2020, 16:15

За 12 лет работы Фелисии все желающие поступили в учебные заведения Европы и Китая. Это говорит только высоком качестве работы сотрудников центра.

Валерия, 29.08.2020, 20:44

К сожалению работу центра "Фелисия" качественной назвать я не могу. Говорят одно, на деле, выходит другое, а потом один ответ:" Такого не было". А когда пытаешься выяснить ситуацию игнорируют. Люди должны знать правду, а не только красивую мишуру. К большому сожалению даже на одну звезду не тянет. Я по своему опыту не советую выбирать этот центр. Благодарю.

Оксана, 23.01.2018, 08:23

Одного дня моя донька Маша прийшла додому і сказала, що її подружка Іра, з якою дружать з дитинства, хоче поступати до Польщі і проходить в Полтаві курси з вивчення польської. Після обговорення вдома і перемовин із батьками Іри, ми прийняли рішення також поступати до польського університету. Почали вивчати мову у Міжнародному освітньому центрі «Фелісія». Так склалося, що подружка Маші передумала із вибором, а мрія доньки збулася – вона студентка 1 курсу університету ім. Марії Кюрі в Любліні. Навчається на факультеті Логістики. Про центр «Фелісія» - маю тільки позитивні відгуки. Люди, які працюють там, відкривають для наших дітей ширші горизонти. Дуже сподобалося, що могла звернутися до центру у будь-який час і отримувала всі потрібні консультації. Підтримка – величезна, на всіх етапах, починаючи від вибору професії і ВИШу і аж до підготовки документів для візи – у всьому нам допомагала директор Катаєва Олена Степанівна і вся її команда.

Катя, 27.11.2017, 16:45

Свою мрію про вступ до Польщі я почала з полтавського цeнтру “Фeлісія”, дe мeні допомогли оволодіти мовою і виїхати на навчання до Варшави. У цeнтрі працюють щирі, відкриті, добрі, розумні і готові завжди простягнути руку допомоги люди. Вони справжні професіонали, аджe на 100% знають, чим займаються і для чого! На їх плeчах лeжить доля багатьох дітeй, які в майбутньому готуються стати студeнтами прeстижних польських ВИШів. Я вивчала польську лишe рік, можливо, ви подумаєтe, що з таким рівнeм знання мови до Польщі їхати рано, то я з впевненістю можу вам сказати: ні! Уроки у цeнтрі “Фeлісія” були унікальними і запам’ятаються мені на все життя: цікаві, різносторонні, захоплюючі і вeсeлі. Викладачі роблять усe для того, щоб діти змогли засвоїти матеріал якнайкращe і якнайбільшe. Мeні знову і знову хочеться повeрнутися в тeплі, затишні кабінeти, дe завжди пахло свіжою кавою і випічкою. У цeнтрі завжди панувала домашня атмосфера і люди всі такі… свої, рідні…

Володимир, 27.11.2017, 16:26

Коли мій син сказав, що хоче навчатись у Європі, ми почали шукати, хто нам у цьому може допомогти. Друзі підказали Міжнародний центр «Фелісія». Так ми познайомилися із директором Катаєвою Оленою Степанівною, чудовою людиною, яка через Профорієнтацію допомогла сину зрозуміти, яка спеціальність підходить йому найбільше, а також зорієнтувала серед численного розмаїття ВНЗ Польщі. Добре, що є такі центри, які допомагають людям досягнути мети, за що їм - щирі слова вдячності. Мені сподобалося, що у «Фелісії» був налагоджений з батьками тісний контакт: нас тримали в курсі успіхів дитини, проводили батьківські збори, організовували конференц-зв’язок по скапу з представниками польських університетів, а ми задавали запитання. Дуже позитивно і те, що з дітьми підтримують контакт і після вступу, допомагають вирішити проблеми, якщо такі виникають. Ми обрали Вищу Школу Банкову у Познані, спеціальність Менеджмент приватного бізнесу.

Леся, 09.08.2017, 17:52

У Міжнародному освітньому центрі «Фелісія» працюють чудові люди, які допомагають здійснитися мріям наших дітей про краще майбутнє.

Оксана, 07.08.2017, 22:20

Про Міжнародний освітній центр «Фелісія» дізналася від співробітників. Коли ми з сином Максимом вирішили, що він буде вступати до польського ВИШу, не сумнівалися ні хвилини, до кого звернутися. Про Центр можу сказати тільки чудові слова. Мені, як мамі, дуже імпонує, що батьків завжди тримають у курсі подій: які успіхи у дітей, над чим треба попрацювати. Дітям на заняттях давали багато інформації про різні ВНЗ Польщі, порівнювали, розповідали про плюси і мінуси кожного з них, таким чином допомагаючи обрати «своє». Окрема вдячність пані Мирославі, саме завдяки їй, син отримав хороші знання польської мови. Зараз він уже є студентом університету Лазарського у Варшаві, чому ми безмежно раді!

Діана, 24.11.2012, 09:24

Ми переконані, що ця програма відкриє нам "вікно в новий світ" здобуття якісної європейської освіти.

Анна, 23.11.2011, 17:24

К сожалению, есть такие люди, которые ведут "грязную игру" и пытаются осквернить имена тех людей, которые много помогают, такие как Смолинские. Мне нравится то, что они не скрывают те трудности, которые могут возникать во время обучения, или в процессе оформления документов. Нам сразу сказали где какие вопросы могут возникнуть. Благодаря именно такому подходу моя дочь легче адаптировалась. Она сейчас на 2-м курсе в Университете Лазарского. Мы очень довольны. Рекомендую и другим самим убедиться, а не поддаваться сплетням и слухам. Тем более что там есть возможность съездить в эти ВУЗы и все увидеть своими глазами.

Галина, мама студентки, 23.11.2011, 13:20

Ми дуже задоволені цією програмою. З нами чітко працюють, пояснюють та допомагають розібратися у всьому дуже зрозуміло та вчасно. Дитина вже на 2 курсі і просто розцвіла. Дякуємо всім, особливо Смолінським Вікторії та Миколі.

Алена, 13.11.2010, 14:52

У каждого человека есть право выбирать и доверять. Поэтому моя дочь выбрала эту программу


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) в Полтаві, а також коледжі в Полтаві, курси в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві