За кордоном
Studix.eu, освіта за кордоном

Studix.eu, освіта за кордоном VIP


 • Львів · вул. Козельницька, 4
 • Христина
 • (098) 732-37-74
  (099) 452-90-77
  (098) 154-11-05
  (063) 077-27-75
 • studix.eu@gmail.com

Европейська Освітня Група STUDIX.eu - офіційний представник низки вузів Польщі, Чехії та Словаччини, що диспонує відповідними сертифікатами та документами. Наша команда - професійні менеджери, що цінують Ваш час та власну репутацію. STUDIX-партнери, що представляють наші продукти в Україні, провідні освітні агенції та учбові центри у своїх регіонах.

Високі європейські стандарти обслуговування та розуміння предмету роботи обумовлені тим, що на сьогодні STUDIX.eu - одна з небагатьох компаній, що працюють на ринку України, ззасновниками та керівниками якої є громадяни Польщі та етнічні поляки України.Також наша команда приділяє велику увагу безкоштовним програмам для усіх громадян України.

Популярні послуги від STUDIX.eu

Багато цікавої інформації можна знайти у нашому блозі Studix Life, та на офіційних сторінках у соцмережах - FACEBOOK, GOOGLE+

Загальноукраїнський відділ освітніх консультацій - пн.-п'ят. 10.00-18.00 Контакти STUDIX в Україні.

Наш девіз: Професіоналізм. Відповідальність. Ввічливість.

Наша робота втілення Ваших планів та майбутнього Вашої мрії.


Програми5

 • Стажування, підвищення кваліфікації - Чеська Республіка
 • Вища освіта - Польща; Підготовка до вступу в університет - Польща
 • Вища освіта - Польща; Друга вища освіта - Польща; Середня освіта - Польща
 • Вища освіта - Польща; Програми для студентів - Польща; Програми для школярів - Польща
 • безкоштовно
 • Середня освіта - Польща

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Я и мой сын Данила жители города Солигорска от своих друзей узнали о компании STUDIX.ua.,а именно о Елене из Светлогорска.Обратились за помощью в поступлении в РП.Нам были даны предложения и рекомендации о поступлении по нашему профилю.Вся работа с компанией а именно с Еленой велась быстро,чётко.Подготовка документом,любые регистрации как в визом центре так и в университете проводились оперативно.После успешного поступления уже на территории Польши нас встретили сотрудники компании и помогли в заселении провели экскурсию.Мы очень благодарны Елене за её не простой труд.Мы остались довольны совместной работой.И рекомендуем своим друзья и близким.

,

Здравствуйте. Меня зовут Надежда, я из Белоруссии. Хочется выразить благодарность компании STUDIX. eu, а именно Елене из г. Светлогорска Гомельской области, за помощь в поступлении моей дочери в университет Адама Мицкевича в Познани. Они нам помогли со сбором документов необходимых для поступления и переводом их на польский язык. По приезду дочери в г. Познань была оказана помощь по заселению в общежитие и оформлению в университете. Сотрудники компании очень вежливые и отзывчивые, с ними можно решить любой вопрос. Спасибо вам огромное

,

Больше года назад мы обратились в Studix.eu, по рекомендации. Решили, что ребенок попробует учиться в Польше после 9 кл. Обратились к менеджеру в Одессе - Ирине Бутенко. Я съездила в ознакомительную поездку по учебным заведениям в разных городах, с которыми работает studix. Татьяне Чернецкой отдельное спасибо за эту поездку!!!! Так получилось, что я ездила без ребенка. Дочери пришлось определяться по фотографиям, видио роликам, по моим рассказам и впечатлениям. Мы выбрали учебу в Казимеж Дольном. С момента подписания договора Ирина Бутенко стала 24/7 нашим лучиком, проводником, мамочкой, если хотите, в осуществлении наших планов . Результат - ребенок студентка 1-го курса техникума (по-нашему). Учится, привыкает к самостоятельной жизни; познает жизнь, обычаи и культуру другой страны и ее жителей. Спасибо всем, кто принимал участие (в этот сложный и необычный для всех год) в осуществлении первых шагов на пути к желаемому будущему!

,

Моє знайомство з studix розпочався, коли дочка виявила бажання поступати в Польщу. Ми не знали куди звернутись і нам порадили studix На першій зустрічі п. Христина лаконічно, швидко розповіла про деталі, описавши всю картину. Впродовж поступання ми з п. Христиною підтримували контакт. На всі наші питання ми отримували відповіді. Всіма документами , термінами займалася дана фірма Під час подачі документів п. Христина поїхала з нами до Польщі, де познайомила з Юриличним опікуном і директором школи. Нас зустріли радо і гостеприїмно приділивши нам доволі часу, показали школу, розказали про навчання. Вже пройшло декілька років , а теплі спогади залишилися. Професіоналізм, довіра і бажання допомогти це перші асоціації з фірмою studix

,

Знаєте як страшно відпускати дитину в 15 років до іншої країни? Але не бійтеся- все реально. Більш того- ці страхи більше від того , що є брак інформації. І тут як раз Ви знаходите впевнену, розумну, кмітливу, досвідчену помічницю в особі менеджера Studix. В нагому випадку- це просто чарівниця-винахідниця Тетяна Чернецька. І одзразу страх зникає, бо його замінює впевненість. В цьому дурдомі, який є в усьому світі, тримати ситуацію під контролем- це багато чого варте. Ми вдячні Тетяні особисто і агенції вцілому за підтримку, професіоналізм та людяність!

,

Дійсно компанія, яка допомагає дітям вступати до навчальних закладів в Польщі. Знаю багатьох дітей, які навчаються в Польщі завдяки цій агенції. Здійснюють постійний супровід дітей. Довозять до місця навчання. Допомагають з вирішенням поточних питань по приїзду. Доньці допомогли з пересиланням запрошення з Польщі, незважаючи на те, що ми не їх клієнт. До речі, заплатили ми лише за послуги Новій пошті. Порядні та відповідальні!

,

Хочу поблагодарить STUDIX за отличную работу!Учусь в Казимеже ,очень довольна) Елена - мастер своего дела! Досконально все объяснила, помогла с документами.

,

Дуже вдячна Христині та її професійній команді за допомогу при вступі до Економічного університету у Вроцлаві . Дуже оперативно та професійно проконсультували , зібрали всі необхідні документи , тримали на контролі весь процес від початку до вступу , відповідали на всі питання, підтримали морально в цей складний для абітурієнта та батьків час. Дуже дякуємо та рекомендуємо !

,

Дякую Studix.eu за організацію поїздки по технікумах у Польщі (21.10) Все було чудово організовано. Завдяки цієї поїздки ,ми змогли визначитися в якому навчальному закладі будемо вчитися.

,

Хочу висловити свою подяку усій команді Studix.eu а особливо Христині Піщик! Завдяки вам мій син буде навчатись у Польщі! Це команда професіоналів своєї справи! Я особисто усім рекомендую звертатись у Studix.eu де вам кваліфіковано допоможуть і ваша дитина буде навчатись закордоном.

,

Дякую велике дівчатам!!! Звернулися до STUDIX.eu в кінці вступного терміну, думали вже, що запізнилися , вже майже опустили руки...Але ці неймовірні дівчата зробили неймовірне! Зараз мій син навчається у Польщі, задоволений та щасливий) Все чітко, за планом, якісно та професійно!!! Ми дуже вдячні вам!!! Рекомендуємо тільки вас!!!

,

Хочу подякувати компанії Studix.eu за організацію поїздки дитини в літню мовну школу Брайтона у Великобританії! Дуже хороші умови перебування, активне навчання, пізнавальні та розважальні екскурсії, інтернаціональні групи! Додому повернулися з ОКЕАНОМ чудових вражень! Кожен день — незабутній!!!

,

Дякуємо компанії Studix.eu за допомогу зі вступом до технікуму в Польщі. Все зробили професійно, вчасно, допомогли з вибором спеціальності. Рекомендую усім, хто планує вступати за кордон!!!

,

Висловлюємо свою велику вдячність компанії Studix.eu за допомогу у виборі навчального закладу та професійний супровід на протязі усього часу вступної процедури. Коли відправляєшь дитину на навчання до університетів іншої країни після 11 класу - це одне. А от коли відправляєшь 15-річну дитину- підлітка - оце справжній екстрім для батьків. І тут спеціалісти компанії справжні психологи - заспокоїли, все "розклали по поличкам", допомогли з усіма документами та й взагалі хвилювалися та піклувалися за наших дітей, як за своїх. Нас все влаштовує. Дуже задоволені роботою спеціалістів компанії. Дуже дякуємо та бажаємо процвітання, видатних студентів і вдячних батьків.

,

Огромная благодарность команде Стадикс за организацию поступления нашего сына в университет Адама Мицкевича в Познани! Кристина – большой профессионал, доброжелательный и ответственный человек, консультировала нас по любым возникающим вопросам. Мы остались довольны и уже рекомендуем Стадикс желающим учиться в Польше!

,

Спільно з командою Studix.eu в цьому році ми пройшли шлях (від вибору вузу до успішного вступу у AHE м. Лодзь Польща). Дякую за професійність менеджерм а особливо директору п. Христині. Рекомендую всім зацікавленим у поступі за кордон дану компанію!!!

,

Впервые пишу отзыв с особым чувством благодарности! Такой жизненно важный вопрос как выбор будущей специальности и ВУЗа мы легко и достойно решили с помощью команды фирмы Стадикс!Отлично организованный ознакомительный тур дал полную картину о государственных и частных ВУЗах в Польше,о перспективах той или иной специальности, в ходе поездки практически с каждым ребенком индивидуально общались по выбору профессии. Подготовка документов и их подача менеджерами фирмы была настолько профессиональной, что нам родителям не было причин волноваться. Пани Кристина просто высококлассный профессионал,который знает как и умеет помочь во всех вопросах как поступления так и проживания, а также и дальнейшей перспективы студентов.Вы большая умница. Благодаря Вам наша дочь студентка одного из престижных ВУЗов имени Коперника в Торуне!Куратор так же большая умница. Желаю вам только успехов и всем еще сомневающимся доверить вопрос поступления в польские ВУЗы команде фирмы Стадикс!

,

Дякуємо всій команді Стадикс за впевнено виконану роботу з вступу нашого сина до державного ВНЗ в Кракові. Все було швидко, якісно і зрозуміло. Завдяки Вашій професійній роботі, ми, батьки, не хвилювалися з приводу вступу нашої дитини. Ми були впевнені! Христиночко, дякуємо Вам і всій команді Стадикс! Рекомендуємо майбутнім абітурієнтам!

,

Хочу поблагодарить Стадикс за помощь в поступлении нашего сына в техникум на обучение. Учимся в Рыках. На момент приезда в Польшу мы были самыми подкованными и продвинутыми родителями во всех нюансах по правилам обучения, питания, проживания -:)))

,

Дуже задоволені тим, як Стадікс допоміг дочці вибрати університет в Польщі, визначитись з керунком і таки поступити на безоплатне навчання в державний вуз. Можна сказати, що це "вступ під ключ". Стадікс все зробив, аби стрес від вступу був мінімальним: документи були перекладені швидко, якісно і вчасно. Так само вчасно був зроблений апостиль. Все етапи реєстрації супроводжувались чіткими вказівками. Завжди можна було порадитись з директоркою Христиною Піщик щодо вибору факультету чи спеціальності. Христина -- справжній фахівець, яка чудово орієнтується не лише в перспективах навчання, але й подальшого працевлаштування студентів. Дівчата! Христино! Дякуємо Вам! І наполегливо рекомендуємо для вступу обирати Стадікс.

,

Хочу поблагодарить STUDIX за отличную работу!Учимся в Кракове,очень довольны!Помогали по всем вопросам!Профессионалы своего дела!Спасибо огромное!!!

,

Ми,батьки абітурієнтки 2017 хочемо подякувати особисто Христині Піщик та її команді за професійне виконання усіх пунктів угоди,яка передбачала оформлення докуменів,надання консультацій,відкриття віз,організацію вступного процесу,адаптацію на місці після вступу. Рекомендуємо Studix.eu абітурієнтам 2018. Щасти Вам у всьому.

,

Совершенно случайно выбрали эту фирму по интернету и ни разу не пожалели.Очень добродушная компания профессионалов. Несмотря на то, что мы находились на другом краю Украины от Studix. eu поступили в выбранный нами ВУЗ без всяких проблем. Рекомендую Studix. eu всем будущим студентам!!!

,

Поступила в университет в Краков в этом году с помощью Стадикс. Всем довольна,спасибо за помощь. Объясняют абсолютно все и помогают в оформлении всех документом. Общежитие подобрали тоже очень хорошее:)

,

Поступала на магистратуру в Варшаву с помощью Стадикс. Возникали проблемы с моими документами, но их решали очень быстро и продуктивно. Так же очень довольна подобранным общежитием. Спасибо большое)

,

Чудове обслуговування!на дуже високому професійному рівні!Так тримати!Молодці

,

Користувався послугам STUDIX.eu. Задоволенний!)

,

Дешеве, якісно та швидко))))

,

Усім задоволений. Все якісно! Спасибі :)

,

Хороша компанія. Дасть відповідь на усі питання. Старанно виконує свою роботу.

,

Хороша фірма,добра організація.Сподобалося те,що фірма надає багато корисної інформації для майбутнього абітурієнта.Дякую Вам за співпрацю)

,

Дякую за ефективну співпрацю. Все дуже якісноі скроро.

,

дякую за допомогу при поступанні і пітримку в складних ситуаціях)))

,

Чітко надана консультація, індивідуальний підхід, допомогли раціонально проаналізувати всі нюанси та обрати найбільш підходящий шлях. Дякую, тішусь, що звернулась саме до Вас.

,

Дуже Вам вдячна! Надзвичайно приємно було з Вами працювати. Всім раджу сюди звертатись!

,

Дякую! Дуже професійно працюють. Реально розбираються у своїй справі. Жодна фірма не дала мені стільки інформації.

,

Дуже вдячна за моєго студента)))), а особливо да допомогу із гуртожитком. Ніколи не чекали, що в Кракові можна жити в таких гарних умовах за такі невеликі гроші.

,

Поступил с их помощью, легко и просто)

,

Отримала від них добру консультацію щодо навчання в Польщі, коли що і як треба робити. Приємно працювати з таким кваліфікованим персоналом.


Залишити відгук

Усі ЗВО (вузи) у Львові, а також коледжі у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, тренінги у Львові, робота у Львові