За кордоном

Centro Italiano di cultura Fabrizio de Andre


  • Київ  ·  вул. Рейтарська, 2, оф. 9, 01034
  • fda-sanremo.com
  • Світлана Мартиненко
  • (063) 112-51-31
  • info@fda-sanremo.com

Наша школа італійської мови у м. Санремо була відкрита кілька років тому завдяки любові до однієї з найпрекрасніших іноземних мов - італійської! Італійська - це мова мистецтва і культури, моди та стилю, музики і смачної кухні, оливкового масла і вишуканого вина. Вивчення італійської мови в Італії допоможе Вам досягти поставлених цілей, незважаючи на те, якими саме були причини, що підштовхнули Вас до занять - любов до іноземних мов, робочі завдання або пристрасть до світової культури.

У наших студентів ми поцікавилися: "Чого Ви очікуєте від школи італійської мови в Італії?" Найчастіше звучали відповіді: "Компетентність, професіоналізм, але звісно ж пристрасть до викладання". Чимало студентів помітили, що у переважній більшості шкіл в Італії не вистачає саме цього останнього пункту. Пристрасть до італійської мови і культури та високий професіоналізм викладачів відрізняють нас від інших шкіл. Сотні задоволених студентів можуть засвідчити, що наші курси в поєднанні з Вашою особистою мотивацією та старанністю, можуть дати результат, якого Ви прагнете.

У Сан-Ремо Ви матимете можливість зануритися в місцеву культуру і навчитеся кожного дня на практиці вдосконалювати свої мовленнєві навички з італійської мови.

Наша школа пропонує інтенсивні курси італійської мови для різних рівнів, що проходять в першій половині дня. Таким чином у Вас є можливість зануритися в історію Лігурії, мистецтво, місцевий колорит, насолодитися прекрасним видом на Середземне море в післяобідній час. Крім того, наші співробітники запропонують Вам великий вибір різних екскурсій по Санремо та цікавих колоритних містечок поблизу.

Італійська мова – єдина, яка викладається в нашій установі. Це гарантує нашим студентам високу якість навчання і викладачів - справжніх італоманів.

Більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті www.fda-sanremo.com. Будемо раді бачити вас серед наших студентів!


Програми1

  • 5000 грн -2%
  • Інші мовні курси - Італія

Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити

Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.


Усі ЗВО (вузи) в Києві, а також коледжі в Києві, курси в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві